pomocy!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-07, 13:48   #1
Eliza**
Raczkowanie
 
Avatar Eliza**
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 128

włosy jak piórka........


Blagam proszę powiedżcie co mam robić żeby moje wlosy nie były takie oklapniete i przylizane? prostuje je dobrą prostownicą ale mimo pianki są w fatalnym stanie Co z tego że są proste.... skoro w ogóle nie mogę ich ulożyć
są miękkie jak piórka i cienkie, pocieniowane- a zlewają się w jedną
przetluszczącą calośc!
Eliza** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 13:53   #2
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Dot.: pomocy!!!!!

Może to wina pianki? Ja nigdy nie umiałam obchodzić się z pianką bo zawsze miałam przyklapnięte włosy.
Proponuję dobry środek chroniący i wspomagający prostowanie. jeśłi nie chcesz mieć prostych oklapnietych włosów, to moze spróbuj tak: najpierw ułóż je na szczotce a potem lekko przeciagnij prostownicą. Moja koleżanka tak robi i dzięki temu ma ładnie ułożone i wygładzone włosy.
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 14:29   #3
Eliza**
Raczkowanie
 
Avatar Eliza**
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 128
Dot.: pomocy!!!!!

Dzieki za radę ale ukladałam je już na okrąglej szczotce i nic to nie dalo
Eliza** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 14:38   #4
magda_wiki
Raczkowanie
 
Avatar magda_wiki
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 53
Dot.: pomocy!!!!!

Tak własnie najpierw weź przy suszeniu włosów odbij je od skóry za pomocą okrągłej szczotki co sprawi, że włosy nie bedę oklapnięte, a następnie zaś je wyprostuj
magda_wiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 14:48   #5
Eliza**
Raczkowanie
 
Avatar Eliza**
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 128
Dot.: pomocy!!!!!

Wydaje mi się że dużo zależy też od szamponu... przez dlugi czas stosowalam szampon Timotey Cytrynowy i mialam niezle włosy ale teraz nigdzie nie mogę go kupić, więc chyba go wycofali chcialabym mięc te wlosiska mniej śliskie. Lekko je tapiruję ale nawet to nic nie daje.... nigdy w zyciu nie były tak fatalne, nie wiem co jest grane....
Eliza** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 14:52   #6
Eliza**
Raczkowanie
 
Avatar Eliza**
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 128
Red face Dot.: pomocy!!!!!

Może znacie jakieś dobre pianki czy inne produkty, które sprawią

że wlosy będą gęsciejsze i nie takie pierzaste hm?
Eliza** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 13:48   #7
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: pomocy!!!!!

Cytat:
Napisane przez Eliza**
Może znacie jakieś dobre pianki czy inne produkty, które sprawią

że wlosy będą gęsciejsze i nie takie pierzaste hm?
eliza tak jak piszesz tez duzo zalezy od szamponu. doswiadczylam tego na wlasnych wlosach. ja obecnie uzywam szamponu z firmy loreal "elseve volume nonstop"-szampon ujedrniajacy. jest on w bialej butelce z fioletowo-rozowymi napisami. dla mnie ten szampon jest naprawde dobry. dlugo zajelo mi znalezienie dobrego szamponu. po nim nie powinnas miec przyklapnietych wlosow.

a co do tych "pierzastych" wloskow - ja tez tak kiedys mialam. zauwazylam, ze wlosy zaczely mi sie robic jak "pierze" z powodu farbowania. jestem przeciwniczka farbowania. robilam sobie kilka razy balejaz i likwidowalam odrosty w dobrych salonach fryzjerskich i naprawde dbalam o te farbowane wloski, ale to i tak nic nie dawalo. nadal mialam problem z "pierzastymi" wlosami. na szczescie teraz juz nie mam ani krzty pofarbowanych wloskow i dobrze mi z tym - rewelacyjnie.

ale nie wiem czy ty masz farbowane wloski, czy nie. moj sposob na te pierzaste wlosy jest taki - umycie wlosow szamponem ww. wymienionym przeze mnie, wysuszenie wlosow, nastepnie na te pierzaste wloski - koncowki (nie u nasady glowy) polozenie odrobiny, ale naprawe odrobiny wosku z FIRMY WELLA (ja akurat mam wosk - superskret; sa rozne rodzaje tych woskow). dzieki temu woskowi wlosy nie sa pierzaste na koncach. ja nie zawsze uzywam tego wosku. jak widze, ze wlosy mi sie "pierza" to wtedy nakladam odrobinke. ale z tym woskiem trzeba uwazac, zeby nie przesadzic, bo potem to wlosy wygladaja fatlanie - jak tlusciochy.

buziaki
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:20.