Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-05, 11:03   #3961
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Dziękuję.

Też ogłaszam bojkot. Mój bojkot obejmuje już C., L'O. i teraz dochodzi O.
C to Clinique czy Clarins?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 11:04   #3962
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
82cm w biuście to normalnie S To sukienka z Aliexpress?

Naprawdę. Noszę S, a teraz nawet XS (niestety chudnę), ale dalibóg mam więcej niż 82 cm w biuście.

A propos - cyckonosza też szukam, ale stacjonarnie. Nienawidzę kupować tej części garderoby.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 11:05   #3963
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
82cm w biuście to normalnie S To sukienka z Aliexpress?

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------



A tak, to by się zgadzało
http://www.royalline.pl/pl/p/Biala-l...AMOUR-P251/251

ale tu w S jest 76 cm w rozm S
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..


Edytowane przez Miskaa78
Czas edycji: 2016-03-05 o 11:06
Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 11:05   #3964
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
C to Clinique czy Clarins?
Clinique. w sklepie Clarins jeszcze nie kupowałam.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 11:07   #3965
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

co kupujemy w C
chubby sticki normalnie są zarąbiste
mam dwa intense pełnowymiarowe czad !
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 11:11   #3966
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Toż to sukienka z Alli i dlatego W takiej cenie to lepiej stacjonarnie kupić w jakimś małym butiku Albo brać bezpośrednio od Chińczyka za grosze i najwyżej zawiesić sobie na ucho

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
co kupujemy w C
chubby sticki normalnie są zarąbiste
mam dwa intense pełnowymiarowe czad !
Jakie masz kolory tych Intense? Nie ma kodów, to nie klikamy Poczekaj na DK - myślę, że coś dadzą

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Clinique. w sklepie Clarins jeszcze nie kupowałam.
A co było z C nie tak?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 11:13   #3967
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Toż to sukienka z Alli i dlatego W takiej cenie to lepiej stacjonarnie kupić w jakimś małym butiku Albo brać bezpośrednio od Chińczyka za grosze i najwyżej zawiesić sobie na ucho
to też ali??? o matko !!
tak po grafice oglądam

raz w zyciu byłam na ali jakieś badziewne bransoletki oglądała i lakiery termiczne - kolory
nie wiem co tam dajoo

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość

Jakie masz kolory tych Intense? Nie ma kodów, to nie klikamy Poczekaj na DK - myślę, że coś dadzą
Roomiest Rose
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-05, 11:17   #3968
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
co kupujemy w C
chubby sticki normalnie są zarąbiste
mam dwa intense pełnowymiarowe czad !
Też mam i to nie kilka, ale obsługa w C. mnie zniesmaczyła, więc bojkotóję. Ustowych poza tym mam za dużo.

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Toż to sukienka z Alli i dlatego W takiej cenie to lepiej stacjonarnie kupić w jakimś małym butiku Albo brać bezpośrednio od Chińczyka za grosze i najwyżej zawiesić sobie na ucho
Dokładnie. Tak jak dziś już pisałam, pojawiają się sklepy, które tym handlują, a regulamin ich woła o pomstę, np. takie kwiatki:

"Dokonując zamówienia w sklepie ******* Klient udziela pełnomocnictwa Właścicielowi sklepu na zawarcie w jego imieniu umowy kupna produktu objętego zamówieniem w sklepach/hurtowniach znajdujących się na terenie Chińskiej Republiki Ludowej (u Dostawcy). Tym samym umowa kupna zostaje zawarta bezpośrednio między Klientem a Dostawcą. Wszelkie roszczenia dotyczące towaru czy też jego doręczenia Klient powinien zgłaszać bezpośrednio Dostawcy."
czy takie:
"Umowa kupna-sprzedaży zawierana jest bezpośrednio między Klientem a zagranicznym Dostawcą na podstawie pełnomocnictwa udzielonego Właścicielowi Sklepu przez Klienta. Kwestie zwrotów reguluje zatem prawo chińskie i umowa kupna-sprzedaży. Zagraniczny Dostawca z reguły przyjmuje zwroty w ciągu 15 dni od daty otrzymania towaru przez Klienta, pod warunkiem odesłania towaru na koszt Klienta (zagraniczny Dostawca nie ma obowiązku przyjmowania zwrotów)":pal a:

Dlatego bojkotuję też chińszczyznę (poza jedzeniem of kors) i dokładnie czytam regulaminy
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 11:18   #3969
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
to też ali??? o matko !!
tak po grafice oglądam

raz w zyciu byłam na ali jakieś badziewne bransoletki oglądała i lakiery termiczne - kolory
nie wiem co tam dajoo

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------


Roomiest Rose
Jest co klikać Ale czekamy na kody, Miśka

Co do Aliexpress - ja jeszcze nic tam nie kupiłam, ale czasami sprawdzam jak chcę kupić jakieś duperele, żeby wiedzieć czy dużo przepłacam No i widzę na Fb co tam dajo Z sukienkami to bym nie ryzykowała, bo zazwyczaj buble przychodzą
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 11:26   #3970
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość


A co było z C nie tak?
Bodajże w grudni zamówiłam zestaw Chubby, chyba ten co Miskaa, ale w grudniu był on jeszcze z jakimś produktem (był na stronie C. na obrazku i w opisie), już nie pamiętam, co to było. Przesyłka doszła, ale bez tego właśnie produktu. Napisałam grzecznie reklamację, na którą przyszła odpowiedź, że był błąd na stronie i mam ich pocałować. Napisałam ponowienie, że to ich problem i powinni się wywiązać z tej umowy kupna- sprzedaży. Oni na to, ze produktu nie mają i to nie ich problem, a jak mi się nie podoba mogę zwrócić towar. Moje pytanie na czyj kosz ten zwrot i co zrobić z tym, że już produkt otworzyłam i wypróbowałam, odpowiedzi nie dostałam. Dopiero jak napisałam na ich Fb, to problem został rozwiązany. Niesmak jednak pozostał i nie kupuję już tam.

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Jest co klikać Ale czekamy na kody, Miśka

Co do Aliexpress - ja jeszcze nic tam nie kupiłam, ale czasami sprawdzam jak chcę kupić jakieś duperele, żeby wiedzieć czy dużo przepłacam No i widzę na Fb co tam dajo Z sukienkami to bym nie ryzykowała, bo zazwyczaj buble przychodzą
Też tam nic nie kupiłam i nie kupię.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 11:32   #3971
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość

Dlatego bojkotuję też chińszczyznę (poza jedzeniem of kors) i dokładnie czytam regulaminy
muszę sie tego od Ciebie nauczyć
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Jest co klikać Ale czekamy na kody, Miśka

Co do Aliexpress - ja jeszcze nic tam nie kupiłam, ale czasami sprawdzam jak chcę kupić jakieś duperele, żeby wiedzieć czy dużo przepłacam No i widzę na Fb co tam dajo Z sukienkami to bym nie ryzykowała, bo zazwyczaj buble przychodzą
nie chciałąm tej sukienki kupować, tak leciałąm po grafice czy coś mnie gdzieś zainspiruje - spojrzałam na tabelę i padłam


kiedyś przed era ali były zakupy na all "od chińczyka" dwa razy kupiłam
raz coś zupełnie inne niż na foto, drugie takie jak na foto, ale badziewnie wykonane
nigdy więcej


a serio to buty bym sobie kupiła
powstrzymuje mnie to, że nie są z licówki tylko z nubuku - upierdziele je raz dwa i tyle z tego będzie
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-05, 11:44   #3972
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cześć dziewczyny, miłego popołudnia wam życzę
Co do ali- ja tam kupiłam kilka pierdołek typu naklejki na paznokcie, czy cyrkonie, bo są o wiele tańsze niż u nas (dla porównania zestaw naklejek 180 szt, metalicznych na ali ok. 8 zł, a widziałam w PL po 49 nawet ) ubrania nigdy bym nie kupiła, może ewentualnie jakiś szalik, teraz są modne duże chusty, i ceny w PL 89-100 zł a tam 20-30, moja mama tam kupowała i identyczna była w butiku 'U Danusi'
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 11:50   #3973
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Dziewczyny pomoże mi któraś i zrobi zamówienie w Organique na moje dane?
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 11:54   #3974
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Hej dziewczyny Kusicie Organique Wzięłabym za pobraniem piankę z tym masełkiem za w sumie 32 zł z groszami ale zastanawiam się czy mi to potrzebne Chyba się trochę wyleczyłam z okazjomaniactwa Zarobiony człowiek to i do zakupów nie ciągnie
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 12:09   #3975
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomoże mi któraś i zrobi zamówienie w Organique na moje dane?
Jak na razie to chyba nikomu Organique nie przyjął płatności, więc te zamówienia mogą wcale nie przejść. Kasa wisi w przelewy24 i dostaniemy zwroty pomniejszone o 2zł po miesiącu
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 12:16   #3976
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Jak na razie to chyba nikomu Organique nie przyjął płatności, więc te zamówienia mogą wcale nie przejść. Kasa wisi w przelewy24 i dostaniemy zwroty pomniejszone o 2zł po miesiącu
A, to nie nadrobilam i nie wiedziałam o czym piszecie. Szkoda, może lepiej za pobraniem brać? A przelewy24 to nie jest czasami ta **** która też w sephorze pośredniczy? Z nią są wiecznie problemy.

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Sprawdziłam, to to samo. Mi się w Sephorze z 5 razy przelew zawiesił i dostawałam zwrot kasy a zamówienie anulowali. Ja jak widzę ta firmę to nie płacę. Zawsze wybieram inna formę płatności.
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 12:17   #3977
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
A, to nie nadrobilam i nie wiedziałam o czym piszecie. Szkoda, może lepiej za pobraniem brać? A przelewy24 to nie jest czasami ta **** która też w sephorze pośredniczy? Z nią są wiecznie problemy.
Tak, ta sama firma. Ja mam właśnie taki sam przypadek w Organique jak jakaś kobieta w Sephorze pod koniec grudnia - wczoraj ściągnęło mi kasę z konta, a zamówienie nie zostało nigdzie zarejestrowane Na szczęście Organique nie przyjął płatności chyba od nikogo, w tym mnie, więc po prostu pieniądze wróciły do przelewy24 i za 30 dni dostanę zwrot pomniejszony o 2zł (dla mnie to skandal - czemu mam płacić za błąd sklepu?! )

Można wziąć za pobraniem, tylko jak większość z nas robiła mini zamówienia, to 10zl więcej za przesyłkę robi dużą różnicę.

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-03-05 o 12:18
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 12:18   #3978
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 12:20   #3979
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;56848636]Treść usunięta[/QUOTE]
ja też nigdy nie miałąm problemów

komentarze są https://www.facebook.com/organique.cosmetics/
pod ostatnim postem
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-05, 12:20   #3980
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Tak, ta sama firma. Ja mam właśnie taki sam przypadek w Organique jak jakaś kobieta w Sephorze pod koniec grudnia - wczoraj ściągnęło mi kasę z konta, a zamówienie nie zostało nigdzie zarejestrowane Na szczęście Organique nie przyjął płatności chyba od nikogo, w tym mnie, więc po prostu pieniądze wróciły do przelewy24 i za 30 dni dostanę zwrot pomniejszony o 2zł (dla mnie to skandal - czemu mam płacić za błąd sklepu?! )

Można wziąć za pobraniem, tylko jak większość z nas robiła mini zamówienia, to 10zl więcej za przesyłkę robi dużą różnicę.
To samo działo się u mnie w Sephorze, z tym ze przelew się zawiesza, kasa pobrana a zamówienia nie było. Po tygodniu czy dwóch dostawałam zwrot. Z tym wyjątkiem ze mi nic nie zabierali. Dziewczyny nie płaccie ta firma, oni zawsze mają takie problemy. Po prostu wina leży po ich stronie.
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 12:21   #3981
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Kusicie Organique Wzięłabym za pobraniem piankę z tym masełkiem za w sumie 32 zł z groszami ale zastanawiam się czy mi to potrzebne Chyba się trochę wyleczyłam z okazjomaniactwa Zarobiony człowiek to i do zakupów nie ciągnie
Hejka, jak Ci się pracuje? Mam nadzieję, ze super
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 12:21   #3982
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;56848636]Treść usunięta[/QUOTE]

Są 3

Też płaciłam wiele razy przez przelewy24 i było wszystko OK (ale nie było to w S)
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 12:26   #3983
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Hejka, jak Ci się pracuje? Mam nadzieję, ze super
Podoba mi się Jako typowej sowie ciężko mi wstawać przed 6, bo mam bez sensu, sporo za wcześnie autobus miejski, ale samo stanowisko i ludzie bardzo na + Czuję wreszcie że żyję Tylko na wątek nie mam czasu, zapasy się kurczą, a ja nawet jak mam chęc coś kupić to nie mam pomysłu co
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 12:28   #3984
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 12:34   #3985
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Dzień dobry. U mnie piękne słońce, to i humor odrobinę lepszy.

Co wątek myśli o czarnej piance GG? Czy wątek kupuje, czy udaje, że nie widzi tej propozycji S.?
Jak dla mnie bez szału. Wróciłam do żelu micelarnego z Tołpy i myje równie dobrze, a kosztuje 12 zł. W ogóle postanowiłam inwestowac $ tylko w te rzeczy, które rzeczywiście mogą być drogie- tzn. maska, serum, krem pod oczy i do twarzy, odżywka/maska do włosów.

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Hejo

ja wzięłam Organique'a za pobraniem, NIENAWIDZĘ przelewów24, miałam duże problemy kiedyś bo płatność nie dotarła do ZARY, anulowali zamówienie bo nie dostali kasy, kasa z konta zeszła,nikt nic nie wiedział i bądź człowieku mądry ...
Miałam kiedyś to sa z Sephorą... Mi też odrzuciło płatność w Organique, zamówienie na prawie 60 zł. Zrobiłam ponownie, zobaczymy co to da

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Aaaaaa!
Kobiety kochane, przyszłam ponarzekać! Najbardziej chyba na własną głupotę =="
2 tygodnie temu zakupiłam Lasting Silk Armaniego 5,5 - nie dość, że kolor nie ten (nie wiem gdzie ja miałam oczy jak go kupowałam =="), to jeszcze pozapychał mnie jak czysta parafina i mam wysyp paskudztw na twarzy, a one jak wiadomo nie wyglądają dobrze pod ŻADNYM cud podkładem.
Jestem wściekła.
I żeby było weselej to nie wyciągając z własnej głupoty żadnych wniosków, właśnie kliknęłam Fresh Glow Foundation Burberry. Za dużo internetów.
NIECH MNIE KTOŚ ZASTRZELI. Albo odetnie internety :p
idź i nie grzesz więcej i powiedz jak się sprawuje podkład z Burberry

Witam się sobotnio, u mnie już po sprzątaniu, praniu i zakupach no i wpadło denko- Bottega Veneta Legere.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 12:38   #3986
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Współczuję przejść z O. Za stres związany z zamówieniami powinni dodać Wm upominki do paczek, a nie chować głowę w piasek

Jadę do S. z bronzerem do wymiany. Mam ze sobą też te wujowe próbki, więc może nie będą robili problemów Trzymajcie kciuki

A TF Bon Bons jest super - najlepsza z czekoladek

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Rothokl Trzymam za pozytywne rozwiązanie sprawy. U mnie w pracy nie mogę narzekać na pocztę, ale z tą domową jest różnie...
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 12:41   #3987
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Irmina, widzisz post pierwszy na stronie "Zobaczcie jak każdego dnia z myślą o Was tworzymy kosmetyki inspirowane naturą."
jest filmik a pod nim komentarze
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 12:42   #3988
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 449
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Witam sie po tygodniu nieobecnosci, jestem tak zarobiona, ze nie mam nawet sily na watek, przychodze do domu wieczorem i tyle co z mezem porozmawiam i ide spac. Znowu mysle o zmianie pracy, bo to tempo mnie wykonczy
Z pozytywow to testuje dzis probke CC chanela i jest love, na pewno kupie pelnowymiarowy jak mi smsa przysla na Vipy dla blackow, tylko ciekawe kiedy to bedzie.
meredith85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 12:50   #3989
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Współczuję przejść z O. Za stres związany z zamówieniami powinni dodać Wm upominki do paczek, a nie chować głowę w piasek

Jadę do S. z bronzerem do wymiany. Mam ze sobą też te wujowe próbki, więc może nie będą robili problemów Trzymajcie kciuki

A TF Bon Bons jest super - najlepsza z czekoladek

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Rothokl Trzymam za pozytywne rozwiązanie sprawy. U mnie w pracy nie mogę narzekać na pocztę, ale z tą domową jest różnie...


Złożyłam skargę dziś - 30 dni na odpowiedź mają

Zapomniałem wczoraj zapytać, ale używałas tego nowego podkładu Chanel? bo kiedyś mi mignelo że próbkę bralas
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 13:03   #3990
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
polećcie mi jakiegoś robota kuchennego ( malakser) musi mielić mięso i miec nasadkę do koktaili

Ja mam ten model od chyba trzech lat i bardzo sobie chwalę.
http://www.philips.pl/c-p/HR7778_00/...robot-kuchenny

Jest też mniejsza wersja bez sokowirówki:
http://www.philips.pl/c-p/HR7776_90/...robot-kuchenny

Mięso można zmielić/posiekać tą nakładką z dwoma ostrzami, która jest na pierwszym planie. Mam też normalną maszynkę do mięsa i nie widzę różnicy.
Na plus na pewno fakt, że wszystko można myć w zmywarce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HR7778_00-RTP-global-001.jpg (62,9 KB, 1 załadowań)

Edytowane przez Angel_007
Czas edycji: 2016-03-05 o 13:06
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-07 20:05:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:52.