Prośba o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-26, 15:53   #1
pchelka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2

Prośba o pomoc


Wiem i przepraszam, macie pewnie po dziurki w nosie czytania próśb o pomoc w doborze fryzury, ale ten jeden i ostatni raz proszę Was drogie Wizażystki o pomoc
Niedługo jadę do fryzjera. Będę farbowała włosy już 4 raz. A nie mam pojęcia jaki mi będzie pasował. Myślałam o czarnym bo słyszałam że dodaje lat, a ja wyglądam w sumie jak dziecko:P (17 lat). Więc mam problem. Teraz mam brąz espresso. Dołączam zdjęcie robione w marcu baaaardzo proszę o pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 991d47c2f4.jpg (50,8 KB, 66 załadowań)
pchelka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 21:40   #2
Mia1612
Raczkowanie
 
Avatar Mia1612
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 299
Dot.: Prośba o pomoc

Obecny kolor niestety sprawia, że wyglądasz na smutną i przytłoczoną... Zero rozświetlenia cery, podkreślenia delikatnych rysów. Jaki jest Twój naturalny kolor włosów? Może warto powrócić do niego, ewentualnie ton jaśniejszego od naturalnego? Jeśli już upierasz się przy brązach, zrób sobie jasny/średni brąz naturalny lub złocisty. Doda trochę blasku.
Ale po co ciągle farbować włosy w tak młodym wieku? Nie wyglądasz aż tak dziecinnie jak Ci się wydaje Nie potrzebujesz mocnej zmiany koloru, może wystarczy zabawa szamponetkami raz na jakiś czas?
Mia1612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 00:46   #3
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Prośba o pomoc

Farbowanie na ciemny kolor, aby dodać sobie lat to głupota i żaden sposób.
Nie powinnaś w ogóle dodawać sobie lat a postawić na naturalność.
Twój obecny kolor okropnie kłóci się z Twoją urodą już nie wspominając o brwiach, po których wiem, że naturalne włosy masz jasne, mysi ciemny blond albo coś bardziej w słomiany kolor.
I myślę też, że jeżeli chcesz wyglądać dobrze to powinnaś wrócić właśnie to swojego około naturalnego koloru, czyli myśle, że idealnie będzie Ci w takim nie max jasnym złocistym blondzie.
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 20:08   #4
mamz
Zadomowienie
 
Avatar mamz
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 251
Dot.: Prośba o pomoc

Zgadzam się z moimi poprzedniczkami, kolor który masz na zdjęciu, jest za ciemny, przytłacza Cię. Spróbuj coś w brązach, z jasnymi refleksami, ale broń Boże nie czarny!!!
mamz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:50.