Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-17, 11:04   #3841
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Izunia, nie wiem na ile zniszczy Ci włosy ta farba rozjaśniająca. Jest na pewno lepsza od czystego rozjaśniacza, ale tez mniej rozjaśnia. Jest prosta w uzyciu, wiec dlatego polecam. Moje włosy dobrze ją zniosły, ale nie miałam zniszczonych przed jej uzyciem. Czytałam, ze dziewczyny ją kładły na znisczone włosy i nie były jakos mocniej zniszczone, wiec może Twoje tez nie będa.
Agatko, masz strasnzie mocną wodę! Nie boisz się, ze spalisz włoski? Lepiej użyc słabszej i dłuzej potrzymac niz mocnej i krótko. Mnie sie wydaje, ze bedziesz widziała sama jak się rozjaśniają i kiedy przerwac proces.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 11:55   #3842
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

mysia m:no jasne,że się boję kupiłam na szybko rozjaśniacz z joanny intensive blond 5-6 tonów(jak w załączniku)noi w nim jest własnie woda 12%:/ czytałam o nim opinie noi praktycznie same negatywne:/latałam za tym dekoloryzatorem loreala ale nigdzie niema dlatego pomyślałam o tej kąpieli ale boję się z tym rozjaśniaczem:/ehhhh
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 19:52   #3843
Ashane
Raczkowanie
 
Avatar Ashane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Smile Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Hej dziewczyny jestem po dekoloryzacji,zakupiłam dekoloryzator renee blanche i jestem wniebowzięta
Po pierwsze jest mega wydajny i starczył mi na 2 razy! Rzeczywiście nie ruszył naturalnych odrostów(pozostały dokładnie takie jakie były) tylko włosy farbowane.Konsystencja bardzo dobra-przez co łatwo się wmasowuje we włosy.Końcówki nie ucierpiały choć bardzo się tego obawiałam.Naprawdę rewelacja za 36 zł w hurtowni fryzjerskiej.Na szczęście mam kochanego męża,że objechał mi pół Warszawy za tym dekolorkiem on już jest wyszkolony,więc do niego należy duża część roboty przy moich włoskach Wrzucam zdjęcia po pierwszej dekoloryzacji, następnie zdjęcie produktów jakich użyłam i po drugiej dekoloryzacji-po wysuszeniu wyszedł taki miodowy blond(włoski były jeszcze wtedy mokre,jak cykałam fotki-ale już nie chciałam katować ich suszarką).Ten dekoloryzator to cudo! na opakowaniu pisało,że można użyć go nawet 2-3 krotnie by uzyskać pożadany efekt a włosy są po nim miękkie jak po odżywce i nawet jak ma się go na włoskach to super się rozczesują.Polecam z czystym sercem.Zdjęcie koloru wyjściowego wrzuciłam już wcześniej,więc wystarczy zerknąć w górę.
__________________
Najważniejszy w życiu jest CZAS,ponieważ dzięki niemu możemy zyskać wszystko inne...


Edytowane przez Ashane
Czas edycji: 2009-10-17 o 21:17
Ashane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 20:00   #3844
Ashane
Raczkowanie
 
Avatar Ashane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Wrzucam jeszcze zdjęcia po zrobieniu blondem excellence-brałam pod uwagę ,że wyjdzie jasny brąz dlatego tez zakupiłam ten kolorek.
Aha i jeszcze jedno-stosując ten dekolor. używałam czepka foliowego -jak pisze zresztą na opakowaniu,cytuję: "Przykryć plastykowym czepkiem na 20 minut"..."Czynność powtórzyć 2-3 krotnie w celu uzyskania większego kontrastu" więc tak zrobiłam i jestem bardzo zadowolona.Ciesze się ,że trafiłam na ten produkt,bo kiedyś zastosowałam dekolor. loreala i nie dość, że jest droższy,mniej wydajny (renee blanche ma w pudełku 2 x 100 ml,więc spokojnie starczyło na 2 użycia) , to jeszcze działa bardziej inwazyjnie.Włosy wcale mi się nie nagrzały pod tym czepkiem i było wszystko w porządku Nie bójcie się dziewczyny próbować w domku,bo nie każda ma tyle kasy ,by latać po fryzjerach
__________________
Najważniejszy w życiu jest CZAS,ponieważ dzięki niemu możemy zyskać wszystko inne...


Edytowane przez Ashane
Czas edycji: 2009-10-17 o 20:03
Ashane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 09:13   #3845
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

no dziewczyny muszę pochwalić farbę Garnier color naturals 111 usuneła mi z włosów rudawy kolor teraz już jestem blond ale nie taka jasna tylko bardziej taki na poziomie 9 lub 8, ale bardziej chyba 9 odrosty mam superowski kolor!! nie widać przejscia miedzy moimi a odrostami, a no i nie ma tej paskudnej żółci
ps. możecie mi doradzić jak dojść do poziomu przynajmniej 10? mam ok. tygodnia zeby to zrobic, bo potem musze kupic wlosy zeby przedluzyxc a koloru nie chce byle jakigo
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 02:24   #3846
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witam.
Schodzę z Czerni farbowanej (naturalne włosy tez bardzo ciemne)
jestem juz po 2 razy baleyage u fryzjera, 1 raz rozjasnianie od połowy głowy, 1 raz rozjasnianie odrostów i 10 min calości.
Ostateczny efekt : bardzo jasna góra w kolorach biało zółty pomarańczowy, nastepnie w dół rudy, brąz i czerń. Na to nałożyłam Loreal casting dla wyrównania koloru i wyszedł mi taki popielaty sredni blond, a końce dalej ciemne ale juz jak ufo nie wygladam przynajmniej bo było tragicznie z ta górą.
Od tyłka strony to zaczełam bo gdybym wiedziała ze tyle papciania sie z tym to bym odrazu dekoloryzacje zrobiła a pozniej rozjasniania, no ale cóż
i teraz sobie mysle czy kupć dekoloryzator, poradzcie jakis naprawde bardzo dobry, zeby od połowy głowy sciagnąć ten ciemny kolor
Dzisiaj juz nalozyłam perłowy blond castinga to jakoś wyrównał kolryt i juz nie mam tak jasnej góry wzgledem dołu (to jest szampon wiec sie wypłucze)
Zdjecie 1 te moje nieszczesne końce po rozjasnianiu wymienionym powyzej , zdjecie 2,3,4 do jakiego mniej wiecej koloru dąże, 5 odcień castinga którego dzisiaj nalozyłam, 6 srakana głowie przed nałozeniem castinga, reszta zdjec juz po nałozeniu ( sztuczne światło)
I teraz czym wyplewić te nieszczesne ciemne końce
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 07:53   #3847
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ashane, no jestem pod wrażeniem rewelacja! ciekawy kolorek Ci wyszedł i taki lśniący! nie taki dekolor straszny jak go malują!

agatko, uzyj proszku z tego rozjaśniacza, co kupiłąs, tylko użyj delikatniejszej wody. Kup najtansza farbe londy czy cos w tym stylu do blondu i tam bedzie woda 6%.

siwa, dzielna jestes. juz tyle wytrzymałas na tych włoskach. Podziwiam! Moze sprobuj tego renee blanche o którym pisałam Ashane. Ale wtedy kolor farbowany zejdzie Ci tez z tej góry. No ale będziesz miała baze pod farbe na całosc.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-19, 13:25   #3848
izunia12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Izunia, nie wiem na ile zniszczy Ci włosy ta farba rozjaśniająca. Jest na pewno lepsza od czystego rozjaśniacza, ale tez mniej rozjaśnia. Jest prosta w uzyciu, wiec dlatego polecam. Moje włosy dobrze ją zniosły, ale nie miałam zniszczonych przed jej uzyciem. Czytałam, ze dziewczyny ją kładły na znisczone włosy i nie były jakos mocniej zniszczone, wiec może Twoje tez nie będa.
Agatko, masz strasnzie mocną wodę! Nie boisz się, ze spalisz włoski? Lepiej użyc słabszej i dłuzej potrzymac niz mocnej i krótko. Mnie sie wydaje, ze bedziesz widziała sama jak się rozjaśniają i kiedy przerwac proces.
Mysiu polozylam ta farbe i tylko troszke mi je rozjasnila u gory mam jeszcze biale a konce rude jeszcze ale juz nie bardzo w srode je scinam konce tylko i musze cos zrobic zeby byly rowne moze za 2 tyg polozyc cos?jak myslisz?juz niewiwm co robic regenerruje je co dzien:::::::::::::::::::: :

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
Napisane przez izunia12 Pokaż wiadomość
Mysiu polozylam ta farbe i tylko troszke mi je rozjasnila u gory mam jeszcze biale a konce rude jeszcze ale juz nie bardzo w srode je scinam konce tylko i musze cos zrobic zeby byly rowne moze za 2 tyg polozyc cos?jak myslisz?juz niewiwm co robic regenerruje je co dzien:::::::::::::::::::: :
a mam jeszcze jedno pytanie czy moze polozyc ten elgon i farbe za 2 tyg co?poradz mi cos zeby zeszlo to rude i to biale sie wyrownalo

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez izunia12 Pokaż wiadomość
Mysiu polozylam ta farbe i tylko troszke mi je rozjasnila u gory mam jeszcze biale a konce rude jeszcze ale juz nie bardzo w srode je scinam konce tylko i musze cos zrobic zeby byly rowne moze za 2 tyg polozyc cos?jak myslisz?juz niewiwm co robic regenerruje je co dzien:::::::::::::::::::: :
a mam jeszcze jedno pytanie czy moze polozyc ten elgon i farbe za 2 tyg co?poradz mi cos zeby zeszlo to rude i to biale sie wyrownalo
izunia12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 15:37   #3849
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

izunia, a trzymałas tyle, ile każa w ulotce? 45 minut? nałozyłąs na konce, potem na środek i na ostatnie 5 minut na nasadę?
żeby wyrównac jako tako, musiałabys nałozyc jakis średni blond jeszcze cos na poziomie 8. jakis blond naturalny ale nie średni czy ciemny blond bo wyjda ci brązowe (Ashane użyła nr 7, ja po dekolorze rwoniez i otzrymałam odcien zblizony do brązu). Nasada Ci ładnie złapie, a konce pewnie zostaną troche rude, no ale skoro je ścinasz, to tragedii nie będzie. Wydaje mi się, że jak tak zrobisz bedzie dobrze. Ale kolejny raz pisze, ze nie jestem ekspertem w tej dziedzinie.

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

rude schodzi tylko przy stopniowym rozjasnianiu. U mnie tez wyłazi rudawa poświata. Licze, ze jeszcze z 2 razy rozjasnie i bedzie dobrze.
Nie moge sie wypowiedziec co do Elgonu, bo go nie uzywałam. Dziewczyny pisały, ze fajnie farbe ściaga. Był sens go uzywac, ale przed rozjasnianiem- tak na moje oko.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 15:50   #3850
noelle2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Hej dziewczyny!
wczoraj pierwszy raz w zyciu przefarbowalam włosy kremem koloryzującym Pallette (kolor czerń). Moje naturalne włosy były średnio brązowe. I żałuję bardzo tego co zrobilam bo wyszedł mi baaardzo czarny kolor który na dodatek mieni się na niebiesko i strasznie lśni-nie moge zniesc tego widoku. Poza tym moja cera stala sie przez to optycznie jeszcze bardziej blada. Zapisalam sie na jutro do fryzjerki na dekoloryzacje. Chce miec spowrotem brązowe włosy-wiem że nie będzie juz to moj naturalny kolor ale mam nadzieje ze uda przefarbowac sie je na kolor zblizony do naturalnego. Myslicie że uda sie tego dokonac?? przypomne ze wlosy farbowalam wczoraj a dekoloryzacje ide robic nastepnego dnia.Moze wtedy dekoloryzator zadziala lepiej skoro mam jeszcze farbe praktycznie na swiezo. Prosze poradzcie ..co mam o tym myslec? czy fryzjer da rade ściągnąc tą czerń i tak zafarbowac wlosy by byly brązowe-wszystko jedno czy ciemny czy jasny brąz..byle by byl brąz? czy to sie uda????? ;( dziekuje za jakąkolwiek odpowiedz.
noelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 16:07   #3851
Ashane
Raczkowanie
 
Avatar Ashane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Uda się-uda-ja dekoloryzowałam dekoloryzatorem renee blanche i świetnie sobie z tym poradził-włosy były miękkie i lśniące-zobacz na moje fotki u góry-udało mi się uporać z tym wszystkim w jeden weekend fryzjerka napewno wie co robi-nie martw się,skoro powiedziała że da radę to da tylko musisz po zabiegu stosować dobre odżywki-moje włoski naprawę nie ucierpiały,nawet końcówki polecam produkt-bo to naprawdę dużo taniej niż u fryzjera trzymam kciuki,żeby wyszło gorzej jakbyś chciała zejść na blond-ale do brązu na 100% da radę !
__________________
Najważniejszy w życiu jest CZAS,ponieważ dzięki niemu możemy zyskać wszystko inne...

Ashane jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-19, 18:43   #3852
mente7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 27
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witam wszystkie wizażanki.
Piszę do was żeby podzielić sie moim problemem i prosić o pomoc. Otóż robiłam dekolorke RB. Nałożyłam ja 2 razy raz na 35 a drugi na 20 minut. Kolkorek dość ładnie zszedł. Ale chciałam je wyrównać frabką. W hurtowni fryzjerskiej zakupiłam farbę tej samej firmy w kolorze złoty blond (był to kolor o ton jaśniejszy od takiego jakiego chciałam uzyskać) sprzedawczyni dała mi do tego wodę 3% bo stwierdziła,że bedzie delikatna. Po zmyciu farby okazało się że ma z powrotem czarne włosy. No i co mam teraz zrobić??? Nie chce już mieć czarnych włosków. Dodam, że chciałabym uzyskać kolorek toffi. Pomóżcie bo już sama nie wiem czy jeszcze raz dekoloryzować a potem jaki kolorek nałożyć z jaka wodą? Może któraś z was miała podobny problem. Proszę bardzo o radę.
mente7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 19:04   #3853
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Ashane zachecials mnie tylko ne wiem czy sie odwaze.. Mam wlosy do pasa farbowae od lat na czarno.. musiaal bym chyba ze 3 opakowania kupic tego specyfiku W sumie to nie wiem jaki bym chciala kolor uzyskac napewno nic co ma wspolnego z miedzia ..stad moje obawy... Chciala bym zimny sredni braz tylko nie wiem czy po farbowaniu nie wyjdzie miedz z dekoloru.
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 22:35   #3854
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
Ashane zachecials mnie tylko ne wiem czy sie odwaze.. Mam wlosy do pasa farbowae od lat na czarno.. musiaal bym chyba ze 3 opakowania kupic tego specyfiku W sumie to nie wiem jaki bym chciala kolor uzyskac napewno nic co ma wspolnego z miedzia ..stad moje obawy... Chciala bym zimny sredni braz tylko nie wiem czy po farbowaniu nie wyjdzie miedz z dekoloru.

Nic sie nie martw, ja moje długaśne włoski z czarnego na blond katuje
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 06:42   #3855
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

noelle zejdzie nie stresuj sie. Po jednym takim zajsciu- spokojnie. Jak fryzjerka użyje dobrego dekoloryzatora, a nie rozjasniacza, to odsłonia sie włoski pokryte farbą, czyli Twój kolor.
mente7 a na jakim poziomie użyłas tego blondu? to dziwne, ze wyszedł czarny. Taki moze wyjsc po uzyciu popielu, moze pomylili Ci produkt w sklepie? Jesli nie uzyłas niczego z poziomu 6/7 to nie powinny wyjsc czarne.
tyris po dekolorze na pewno będzie odcien miedzi, albo cos rudawego. Tak sie czarny spiera- do brazu a potem do czerwonawych odcieni. Niestety. Ale walczyc trzeba
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 09:43   #3856
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Smile Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

wow, jestem pod wrazeniem tego, co sie dzieje w tym watku jestescie(-smy :p )dzielne kobiety dekoloryzacja nie taka straszna jednak...pare miesiecy temu czytalam tutaj duzo narzekan apropos riozjasniania itepe, a teraz prosze- tyle przykladow dobrej i do tego domowej roboty- tak trzymac

ps. Robie przerwe moim wlosom - nawilzam, odzywiam- ale w lazience juz sie czaja kolejne opakowania rozjasniacza
__________________
o tempora, o mores
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 12:10   #3857
mente7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 27
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Mysiu to była farba renee blanche właśnie numer 7 z serii kolorów nienaturalnych- złoty blond. Doradziła mi ją pani z hurtowni fryzjerskiej i do tego była woda 3%. Proszę o pomoc i radę czy powinnam znowu robić dekolorkę i jakiej farby i wody użyć żeby uzyskać kolor toffi. Normalnie się strasznie załamałam jak z powrotem ujrzałam kolor czarny na mojej głowie.:-((((((((((.
mente7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 13:36   #3858
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

mente, to dlatego tak wyszło ciemno. Włosy przyjęły barwik za mocno, choc 7 to powinien wyjsc ciemny blond, ale farby profesjonalne są mocniejsze niezależnie od użytej wody. Podejrzewam, ze po wodzie 3, bardzo szybko Ci sie ten kolorek do średniego brązu ze złotym połyskiem spierze. Dlatego odczekaj spokojnie ze 2 tygodnie. Myj włosy codziennie i regeneruj a powinny byc jaśniejsze. Skoro chciałas uzyskac blond na poziomie7, to jest bardzo ciemny blond/złoty brąz, to nie powinno byc trudno to osiągnac. Ale mnie sie wydaje, ze kolorek Ci się spierze dosc szybko. A jak nie, bedziemy kombinowac. Jak napisała Leila, na wątku było pełno negatywów- walczymy o domowe pozytywy
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 13:57   #3859
mente7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 27
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Dziękuje za podtrzymanie na duchy. Mam nadzieję, że włoski się spiorą. A jak nie to doradzacie z powrotem dekoloryzację?? A wtedy jaką farbę i wodę? Jak do tej pory kolor się nic nie sprał ale myłam włosy dopiero 3 razy od tego czasu.
mente7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-20, 18:32   #3860
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Mente, powinno się sprac. Włosy po dekolorze szybko chłoną farbe, ale równie szybko się ona wypłukuje. Poczekaj te nieszczęsne 2 tygodnie. To bedzie jeszcze wiele myc. Włoski troche odpoczną, choc wiem, ze to trune, ze wolałabys od teraz zaraz miec ładne.
Ja się na profesjonalnych nie znam, ale tyle co wiem, to się dziwie, ze kobieta w hurtowni poleciła Ci tak ciemny kolor. To juz zwykłe wizazanki po przeczytaniu tego wątku wiedza, ze ciemny blond da średni lub ciemny brąz na dekoloryzowanych włosach. Jakby dała Ci mocniejsza wodę, to wyszłyby znacznie jaśniejsze ale też pod brąz. Ja kładłam po dekolorze z wodą 9% a wyszły braz, a co dopiero po trójce.
Mozesz dekoloryzowac raz jeszcze, ale powinno sie zachowac odstep 3 tygodni pomiedzy dwoma dekolorami. I po drugim nałozyc farbe znacznie jasniejsza niz kolor który chcesz uzyskac. Znacznie czy dwa tony. Jak chcesz miec ciemny blond, to musisz nałozyc bardzobardzo jasny blond. Ja na sobie sprawdzałam loreala i uwazam, ze jako sklepowy jest swietny, ale nie mam dostepu do hurtowni fryzjerskiej. Moze warto byłoby nałozyc cos z Majirela- to seria profesjonalna loreala. Powinnas wybrac poziom 9, czyli bardzo jasny blond.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 19:05   #3861
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

witam dziewczynkirobiłam kąpiel na moich włosach ciemny brąz(tak naprawdę czarnych)jednak ja na pierwszy raz trzymałam bardzo krótko bo trochę bałam się efektu.Trzymałam 5 minut,i 5 minut szorowałam przed spłukaniem.Włosy nadal są dosyć ciemne ale nabrały ładnego ciepłego brązowego odcienia.Myślę,że przy drugiej kapieli będzie już ok i będę mogła nałożyć jakiś ciemny blondzik
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 19:26   #3862
noelle2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Jestem juz po dekoloryzacji. Fryzjerka zmywała mi czarną farbe rozjaśniaczem 3%..Farba zeszła aż do żółtego koloru. Potem pofarbowała mnie na brąz podchodzący pod czekolade. Niestety kolor wyszedł za ciemny i znow jestem czarna! nie mam tylko tego niebieskiego połysku który mialam wczesniej. A mialo byc tak pieknie.. Czy to prawda że częste mycie rozjaśni mi włosy po tej całej dekoloryzacji??
noelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 22:50   #3863
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
witam dziewczynkirobiłam kąpiel na moich włosach ciemny brąz(tak naprawdę czarnych)jednak ja na pierwszy raz trzymałam bardzo krótko bo trochę bałam się efektu.Trzymałam 5 minut,i 5 minut szorowałam przed spłukaniem.Włosy nadal są dosyć ciemne ale nabrały ładnego ciepłego brązowego odcienia.Myślę,że przy drugiej kapieli będzie już ok i będę mogła nałożyć jakiś ciemny blondzik
podaj przepis na taka kapiel plisss
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 07:22   #3864
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

siwa
Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
kupilam intensiv blond z joanny. polowe torebki z proszkiem rozjasniajacym plus pół utleniacza zmieszalam z szamponem fructis fresh i odzywka do splukiwania loreal elseve żółtą cement-ceramidy do wlosow zniszczonych. wymieszalam i nalozylam na wlosy jak szampon czyli w pol minuty masowalam jeszcze chwile glowe aby kapiel dostala sie we wszystkie partie wlosow, to cala tajemnica po splukaniu byly jak po rozjasniaczu, matowe i takie ble, uzylam tylko odzywki z palette deluxe z kaszmirem. ale dzis jak umylam wloski tym szamponem to juz w trakcie splukiwania byly takie mieciutkie, nie wiem czy to sprawka szamponu czy wczorajszej odzywki z farby. w kazdym razie zaraz nalozylam ta odzywke loreala elseve, potrzymalam ok. 10 minut i potem zanim calkiem ja zmylam polałam włosy cieplą wodą i jeszcze wmasowywalam odzywke, pozniej splukalam i odziwo wlosy jak przed rozjasnianiem dobra wg mnie jest ta odzywka, polecam
noelle taka historia jak u mente ja nie rozumiem, czemu wykwalifikowane fryzjerki robią takie błedy pierz, pierz, powinno zejsc.
agatko- super wiadomosc
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 08:28   #3865
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
siwa
jeszcze nie juz kupilam sobie z garnier color naturals krem rozjasniajacy E0 i farbe 9.1 b.jasny popielay blond w zapasie mam jeszcze plukanke w razie czego a kilka dni temu robilam wlosy tez garnierem color naturals tylko ze 111 ale odzywiam moje wlosy non stop, rozncy w dotyku po rozjasnianiach nie czuje wiec chyba moge ryzykowac? ps. pamietajcie że nie robie tego dlatego że chce szybko byc blondyna, tylko ze 7.11 ide na przedliuzanie wlosow, a do tego czasu musze wyslac moja probke wlosow do pani od kegla aby mi wybrala kolor dlatego ten kolor musi byc w miare normalny. A i jeszcze musze mieć czas na to żeby mi zdążyli przysłać te włosy pozdrawiam wszystkie kombinatorki takie jak ja jesli chodzi o włosy

Edytowane przez wasienka
Czas edycji: 2009-10-21 o 08:31
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 09:23   #3866
izunia12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
izunia, a trzymałas tyle, ile każa w ulotce? 45 minut? nałozyłąs na konce, potem na środek i na ostatnie 5 minut na nasadę?
żeby wyrównac jako tako, musiałabys nałozyc jakis średni blond jeszcze cos na poziomie 8. jakis blond naturalny ale nie średni czy ciemny blond bo wyjda ci brązowe (Ashane użyła nr 7, ja po dekolorze rwoniez i otzrymałam odcien zblizony do brązu). Nasada Ci ładnie złapie, a konce pewnie zostaną troche rude, no ale skoro je ścinasz, to tragedii nie będzie. Wydaje mi się, że jak tak zrobisz bedzie dobrze. Ale kolejny raz pisze, ze nie jestem ekspertem w tej dziedzinie.

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

rude schodzi tylko przy stopniowym rozjasnianiu. U mnie tez wyłazi rudawa poświata. Licze, ze jeszcze z 2 razy rozjasnie i bedzie dobrze.
Nie moge sie wypowiedziec co do Elgonu, bo go nie uzywałam. Dziewczyny pisały, ze fajnie farbe ściaga. Był sens go uzywac, ale przed rozjasnianiem- tak na moje oko.
tak robilam dzisiaj scinam wloskite rude koncr ale troche bo i tak mam juz dosc krotkie dziekuje za odpowiedzito myslisz ze jak poloze ta 8 ona jest z roeala tak?to cos zmieni?
izunia12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 10:57   #3867
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

wasienka hehe ja cytowałam Ciebie dal Siwej1985 Ale miło, ze napisałaś jak tam postepy. A jaką metode przedłużania wybrałas? Bo ja myślałam, czy by się nie wkosztowac na taśmy, ale na wątku o przedłuzaniu trudno jest uzyskac informacje, bo dziewczyny tam już zżyte dosc sa ze sobą. Taśmy w sumie najtańsze i najmniej obciązaja włosy. Zakładasz i ściągasz kiedy chcesz a jak źle cos dobierzesz, to zawsze mozna zostawic na jaką zabawę. No ale kolor to tez bede wybierac jak skończe z rozjaśnianiem. I fakture, bo nie wiem czy przy własnych prostych włosach lepiej wybierac falujące czy proste. I tak bede brac włosy które poddają się skręcaniu itp.
izunia- widze że się poddałas i zdołowałas juz tymi włosami całkiem. Od razu wszystkiego miec nie mozna, naprawde musisz uzbroic się w cierpliwosc, jesli nie chcesz całkiem włosów zniszczyc. Rude koncowki bedzie najłatwiej obciac, to na pewno. 8 nie sądze by wiele zdziała, ale jak pisałam, powinna nadac włoskom ładny kolor i blask az do nastepnych kombinacji.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 11:23   #3868
izunia12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
wasienka hehe ja cytowałam Ciebie dal Siwej1985 Ale miło, ze napisałaś jak tam postepy. A jaką metode przedłużania wybrałas? Bo ja myślałam, czy by się nie wkosztowac na taśmy, ale na wątku o przedłuzaniu trudno jest uzyskac informacje, bo dziewczyny tam już zżyte dosc sa ze sobą. Taśmy w sumie najtańsze i najmniej obciązaja włosy. Zakładasz i ściągasz kiedy chcesz a jak źle cos dobierzesz, to zawsze mozna zostawic na jaką zabawę. No ale kolor to tez bede wybierac jak skończe z rozjaśnianiem. I fakture, bo nie wiem czy przy własnych prostych włosach lepiej wybierac falujące czy proste. I tak bede brac włosy które poddają się skręcaniu itp.
izunia- widze że się poddałas i zdołowałas juz tymi włosami całkiem. Od razu wszystkiego miec nie mozna, naprawde musisz uzbroic się w cierpliwosc, jesli nie chcesz całkiem włosów zniszczyc. Rude koncowki bedzie najłatwiej obciac, to na pewno. 8 nie sądze by wiele zdziała, ale jak pisałam, powinna nadac włoskom ładny kolor i blask az do nastepnych kombinacji.
nie ale chce tylko zebty sie wyrownaly codziennie robie maseczki...tylko ten kolor
izunia12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 15:07   #3869
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

izunia, zrob zdjęcie tych włosów.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 18:40   #3870
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
podaj przepis na taka kapiel plisss
niebieski proszek rozjaśniający+woda utleniona(ja dałam pół saszetki jaka była w opakowaniu,kupiłam zwykły rozjaśniacz do włosów)do tego trochę szamponu do włosów i odżywki,i trochę gorącej wody.Wszystko ma mieć mniej więcej konsystencję majonezu.Czytałam,że powinno się przez 20 min myć tym włosy,ale ja uznałam,że nie dam rady tak długowięc przez 5 min trzymałam na włosach a przez drugie 5 minut masowałam przed spłukaniem.Długość tego tej kąpieli zależy cod tego jaki kolor chcesz uzyskać,ja na początek chciałam z czerni zejść do ciepłego brązu,jasne włosy chcę osiągnąć małymi kroczkami,zresztą pierwszy raz robiłam tą kąpiel i bałam się efektu,ale jest ok

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2009-10-21 o 18:44
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:26.