Dyrastyczna zmiana - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-12, 16:56   #31
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Dyrastyczna zmiana

Cytat:
Napisane przez korneczka Pokaż wiadomość
czyli jaki mam kształt twarzy bo nigdy nie wiem ;p . czy li długie z okrągła grzywką mogą być , tylko bez cieniowania? bo chce albo długie albo do ramion max.
Nie potrafie okraslic, bo dalas zdjecia calej twarzy, ale z gory, a wtedy proporcje sie zmieniaja.
Ja proponuje sciac wlosy troche dluzej niz do ramion(krocej zawsze mozna, a zeby odrosyl trzeba poczekac). Pocieniowac po calej dlugosci, a grzywke jednak chyba na ukos, ale grzywke jak juz pisalam zawsze latwo zmienic wiec wybor nalezy do ciebie.


Cytat:
Napisane przez czarna porzeczka Pokaż wiadomość
Jednak nadal jestem na nie jeśli chodzi o prosta grzywkę, to znaczy myślę, że taka na ukos byłaby lepsza
Tez jestem za
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 19:26   #32
korneczka
Zadomowienie
 
Avatar korneczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Dwunasty Księżyc
Wiadomości: 1 490
Dot.: Dyrastyczna zmiana

Miałam kiedyś grzywkę na bok i nie mile to wspominam, gdyż nie chciała mi się dobrze układać i cały czas mi leciała na oczy i wogóle. Czyli długie z grzywką okrągłą mogły być , a takie jak na ostatnim moim zdj odpadaja hmm ?
korneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 20:26   #33
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Dyrastyczna zmiana

Jeszcze nie spotkalam osoby ktorej grzywka na skos zle sie uklada, predzej takie problemy sa z prosta, ale kazdy ma swoje preferencje
Polokragla tez bedzie ok tylko w tym momencie powinnas zostawic dluzsze wlosy - za ramiona lub do lopatek. Juz tlumacze dlaczego.

Grzywka skraca twarz i ja czesto zaookragla, a dlugosc wlosow do ramion robi dokladnie to samo. Czyli podwojnie zaokraglisz sie. Dlatego dla rownowagi przy grzywce na cale czolo proponuje zebys zostawila troche dlugosci wlosow co wydluzy twarz. Najlepiej pocieniowac wlosy na cale dlugosci to beda lzejsze i moze dodac troche pazurkow przy twarzy.

Generalnie to twoje wlosy, ale na starym zdjecu nie wygladasz korzystnie wiec nie wiem po co chcesz wracac do podobnej fryzury. Za to w obydwu symulacjach jest super.

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

A i zapomnialam Ci napisac odpowiedz na pytanie czy krotkie wlosy wymagaja duzo stylizacji. Odpowiedz brzmi tak. Z krotkimi nie zrobisz tak ze wieczorem umyjesz wlosy, rano sie obudzisz i bedziesz gotowa do wyjscia po przeczesaniu. Po spoaniu ktotkie wlosy odstaja w kazda strone i trzeba troche czasu zeby je uporzadkowac, albo co rano myc i suszyc wlosy. Co w sumie i tak zabierze Ci pol godziny.
I jeszcze jedno - krotkie wlosy w zimie sa niepraktyczne. Jest zimno, w czapce wyglada sie beznadziejnie, a jak juz ja zdejmiesz to wlosy sa przyklapniete.
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 10:29   #34
kysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 11
Dot.: Dyrastyczna zmiana

Najlepiej bedzie Ci w długich włoskach (niecieniowanych z przodu) z prosta grzywka (a'la Nelly Furtado)
kysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 12:35   #35
korneczka
Zadomowienie
 
Avatar korneczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Dwunasty Księżyc
Wiadomości: 1 490
Dot.: Dyrastyczna zmiana

Da się określić na podstawie tego jaki mam kształt twarzy i jaka fyzura mi najlepiej pausje? Kurczę, che coś zmienić ale jestem bardzo niezdecydowana i chce żeby było ok, bo po 3 latach z tą samą fryzurą nie łatwo jest wybrać jakąś nową
korneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 17:38   #36
czarna porzeczka
Raczkowanie
 
Avatar czarna porzeczka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 71
Dot.: Dyrastyczna zmiana

No kurcze, ja cały czas widzę trójkąt - wąski dól, szeroka góra.
__________________

"- A ty kto?
- Dobra wróżka...
- Z siekierą?
- A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?"

czarna porzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 09:24   #37
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Dyrastyczna zmiana

Cytat:
Napisane przez korneczka Pokaż wiadomość
Da się określić na podstawie tego jaki mam kształt twarzy i jaka fyzura mi najlepiej pausje? Kurczę, che coś zmienić ale jestem bardzo niezdecydowana i chce żeby było ok, bo po 3 latach z tą samą fryzurą nie łatwo jest wybrać jakąś nową
Mam pytanie dlaczego zamazalas twarz, jaki to mial0 cel skoro w tym watku sa Twoje zdjecia wiec i tak wiemy jak wygladasz??
Mozesz mi wytlumaczyc jak to sie stalo ze z wysokiego czola na poprzednich zdejciach na tym zrobilo sie niskie??
Patrzac na to zdjecie to w ogole zrezygnowalabym z typowej gryzwki, a pocieniowalabym calosc wlosow, zrobila przedzialek na bok i zrobila taka jakby przydlugo skosna grzywke(razem z warstwami cieniowania, tak zeby sie wtopila) tzn najkrotsza czasc grzywki siegalaby gdzies do nosa/ust.

Cytat:
Napisane przez czarna porzeczka Pokaż wiadomość
No kurcze, ja cały czas widzę trójkąt - wąski dól, szeroka góra.
Kurcze, przy tym zdjeciu to i ja trojkat widze, a przy okazji i niskie czolo, a myslalam ze dziewczyna ma wyskokie
Tak to wlasnie wyglada jak sie kieppskie zdjecia daje, zamast zrobic porzadne do analizy i metamorfozy.
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-14, 09:31   #38
korneczka
Zadomowienie
 
Avatar korneczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Dwunasty Księżyc
Wiadomości: 1 490
Dot.: Dyrastyczna zmiana

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Mam pytanie dlaczego zamazalas twarz, jaki to mial0 cel skoro w tym watku sa Twoje zdjecia wiec i tak wiemy jak wygladasz??
Mozesz mi wytlumaczyc jak to sie stalo ze z wysokiego czola na poprzednich zdejciach na tym zrobilo sie niskie??
Patrzac na to zdjecie to w ogole zrezygnowalabym z typowej gryzwki, a pocieniowalabym calosc wlosow, zrobila przedzialek na bok i zrobila taka jakby przydlugo skosna grzywke(razem z warstwami cieniowania, tak zeby sie wtopila) tzn najkrotsza czasc grzywki siegalaby gdzies do nosa/ust.



Kurcze, przy tym zdjeciu to i ja trojkat widze, a przy okazji i niskie czolo, a myslalam ze dziewczyna ma wyskokie
Tak to wlasnie wyglada jak sie kieppskie zdjecia daje, zamast zrobic porzadne do analizy i metamorfozy.
Zamazałam twarz bo po prostu źle wyszłam ;-). No a co do czoła, to wszyscy mówią że mam niski. Nie wiem jak to się stało że na innych zdj mam wysokie, może jak mam związane w kucyk to wtedy wygląda na wysokie? Wiem że jak robiłam sobie grzywkę na całe czoło to nie za bardzo chciała mi fryzjerka zrobić , ale z drugiej strony wszyscy mi mówią że mi z grzywką ładnie... Sama nie wiem
korneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 09:41   #39
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Dyrastyczna zmiana

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Jeszcze nie spotkalam osoby ktorej grzywka na skos zle sie uklada, predzej takie problemy sa z prosta, ale kazdy ma swoje preferencje
Polokragla tez bedzie ok tylko w tym momencie powinnas zostawic dluzsze wlosy - za ramiona lub do lopatek. Juz tlumacze dlaczego.

Grzywka skraca twarz i ja czesto zaookragla, a dlugosc wlosow do ramion robi dokladnie to samo. Czyli podwojnie zaokraglisz sie. Dlatego dla rownowagi przy grzywce na cale czolo proponuje zebys zostawila troche dlugosci wlosow co wydluzy twarz. Najlepiej pocieniowac wlosy na cale dlugosci to beda lzejsze i moze dodac troche pazurkow przy twarzy.

Generalnie to twoje wlosy, ale na starym zdjecu nie wygladasz korzystnie wiec nie wiem po co chcesz wracac do podobnej fryzury. Za to w obydwu symulacjach jest super.

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

A i zapomnialam Ci napisac odpowiedz na pytanie czy krotkie wlosy wymagaja duzo stylizacji. Odpowiedz brzmi tak. Z krotkimi nie zrobisz tak ze wieczorem umyjesz wlosy, rano sie obudzisz i bedziesz gotowa do wyjscia po przeczesaniu. Po spoaniu ktotkie wlosy odstaja w kazda strone i trzeba troche czasu zeby je uporzadkowac, albo co rano myc i suszyc wlosy. Co w sumie i tak zabierze Ci pol godziny.
I jeszcze jedno - krotkie wlosy w zimie sa niepraktyczne. Jest zimno, w czapce wyglada sie beznadziejnie, a jak juz ja zdejmiesz to wlosy sa przyklapniete.
ja mam ogromne problemy z grzywką na skos - kompletnie mi się nigdy nie układa i już..


a co do uwag o krótkiich włosach to się zgadzam w 100% - krótkie, zwłaszcza zimą to w ogóle porązka
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 10:10   #40
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Dyrastyczna zmiana

Cytat:
Napisane przez korneczka Pokaż wiadomość
Zamazałam twarz bo po prostu źle wyszłam ;-). No a co do czoła, to wszyscy mówią że mam niski. Nie wiem jak to się stało że na innych zdj mam wysokie, może jak mam związane w kucyk to wtedy wygląda na wysokie? Wiem że jak robiłam sobie grzywkę na całe czoło to nie za bardzo chciała mi fryzjerka zrobić , ale z drugiej strony wszyscy mi mówią że mi z grzywką ładnie... Sama nie wiem
Skoro tak to spoko, poprostu dziwnie sie oglada takie wyciete. Mozliwe ze to przez zwiazane wlosy i kadrowanie z gory tak wszylo.
Ja wiem dlaczego mowia Ci ze ladnie wygladasz z grzywka - dlatego ze zaslania troche za szerokie(jak to u trojkata czolo).
Jednak dalabym sobie spokoj z grzywka i poprobowala zrobic przedzialek na srodku i z boku przy rozpuszczonych wlosach. Wlasnie rozpuszczone wlosy, albo wypuszczone kosmyki z kucyka tez beda zaslanialy w odpowiednich miejscach czolo , a przez to nadawaly twarzy ksztalt owalu. Wez kolezanke i pobawcie sie, niech porobi Ci zdjecia.
Pozniej obejrzyj i ewentualnie wrzuc na forum i zobaczymy jak lepiej. Na koniec zostanie Ci wybranie dlugosci wlosow. Z praktycznych wzgledow jestem wciaz za dlugoscia za ramiona.

A jesli chcesz krotkie wlosy to poczekaj do wiosny i zafunduj sobie cos w stylu fryzurek ktore podals(mi osobiscie podoba sie fryzurka rihanny z rehab - taka asymetrycznea z dlugim przodem).

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
ja mam ogromne problemy z grzywką na skos - kompletnie mi się nigdy nie układa i już..

a co do uwag o krótkiich włosach to się zgadzam w 100% - krótkie, zwłaszcza zimą to w ogóle porązka
Widze ze tez sprobowalas i juz nigdy wiecej tego nie zrobisz jak i ja
Jesli Ci sie nie uklada to znaczy ze masz cienkie wlosy i pewnie dosyc wysokie czolo, a grzywka brzydko sie rozdziela? Zgadlam? Jesli tak to moze byc wina tego ze jest za dluga.
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 18:14   #41
korneczka
Zadomowienie
 
Avatar korneczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Dwunasty Księżyc
Wiadomości: 1 490
Dot.: Dyrastyczna zmiana

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Skoro tak to spoko, poprostu dziwnie sie oglada takie wyciete. Mozliwe ze to przez zwiazane wlosy i kadrowanie z gory tak wszylo.
Ja wiem dlaczego mowia Ci ze ladnie wygladasz z grzywka - dlatego ze zaslania troche za szerokie(jak to u trojkata czolo).
Jednak dalabym sobie spokoj z grzywka i poprobowala zrobic przedzialek na srodku i z boku przy rozpuszczonych wlosach. Wlasnie rozpuszczone wlosy, albo wypuszczone kosmyki z kucyka tez beda zaslanialy w odpowiednich miejscach czolo , a przez to nadawaly twarzy ksztalt owalu. Wez kolezanke i pobawcie sie, niech porobi Ci zdjecia.
Pozniej obejrzyj i ewentualnie wrzuc na forum i zobaczymy jak lepiej. Na koniec zostanie Ci wybranie dlugosci wlosow. Z praktycznych wzgledow jestem wciaz za dlugoscia za ramiona.

A jesli chcesz krotkie wlosy to poczekaj do wiosny i zafunduj sobie cos w stylu fryzurek ktore podals(mi osobiscie podoba sie fryzurka rihanny z rehab - taka asymetrycznea z dlugim przodem).



Widze ze tez sprobowalas i juz nigdy wiecej tego nie zrobisz jak i ja
Jesli Ci sie nie uklada to znaczy ze masz cienkie wlosy i pewnie dosyc wysokie czolo, a grzywka brzydko sie rozdziela? Zgadlam? Jesli tak to moze byc wina tego ze jest za dluga.
Z tego co mi mówią znajomi to z przediałkiem na środku mi nie ładnie ale na bok jest ok. Chyba jednak wezmę wasze uwagi do siebie i narazie nie skrócę włosów jak przyjdzie wiosna to poszaleje czyli zostaje mi zrobić grzywkę albo na bok albo okrągła. Uparłam sie na tą drugą bo bardziej mi się podoba i na pewno nie bedę mieć problem z układaniem jej.
korneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-14, 18:23   #42
elpii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 568
proponuje na boba ,z tylu krotsze wycieniowane a z przodu dlugie. grzywki zadnej nie rob! :p


Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-12-21 o 19:50 Powód: post pod postem
elpii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 18:59   #43
korneczka
Zadomowienie
 
Avatar korneczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Dwunasty Księżyc
Wiadomości: 1 490
Dot.: Dyrastyczna zmiana

Po tylu odpowiedziach już sama nie wiem czy zrobić sobie grzywkę czy nie. Czy skrócić do ramion czy też nie
korneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 19:40   #44
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Dyrastyczna zmiana

najlepiej Ci w prostej grzywce zdjecie trzy.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 10:43   #45
korneczka
Zadomowienie
 
Avatar korneczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Dwunasty Księżyc
Wiadomości: 1 490
a pasowała by mi taka fryzura ?

Cytat:
Napisane przez korneczka Pokaż wiadomość
a pasowała by mi taka fryzura ?
albo te :
__________________
" Here are things known,
and there are things unknown,
and in between are the doors"

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-03-14 o 15:37 Powód: post pod postem
korneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 14:24   #46
paweljk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 76
Dot.: Dyrastyczna zmiana

Ścinaj śmiało na krótko . I sie nie zastanawiaj. Chcesz wkońcu zmiany prawda? A ja troche skrócisz włosy to co to za zmiana będzie? Nie martw sie włosy zawsze odrosną. A uwierz ze jak zetniesz na krótko włosy to spodoba Ci się krótka fryzura i przy niej zostaniesz na długo. Pozdrawiam
paweljk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 14:51   #47
korneczka
Zadomowienie
 
Avatar korneczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Dwunasty Księżyc
Wiadomości: 1 490
Dot.: Dyrastyczna zmiana

Ale w której fryzurze byłoby mia najlepiej w tych co ostatnio pokazałam ?
__________________
" Here are things known,
and there are things unknown,
and in between are the doors"
korneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 17:33   #48
paweljk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 76
Dot.: Dyrastyczna zmiana

Moim skromnym zdaniem 2 albo 8
paweljk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:32.