Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-04, 23:43   #2551
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
nie nadrabiam dzis bo nie zdązę.. ale dawaj liscik
a co dam ... Annieee już oś skrobnęła, ale mile widziane wersje różne, można dodawać złośliwości
Vril pochwaliła to sie nie wstydzę
dadam:
propozycja wstępna listu do EDM:


Witam
Właściwie to nie wiem jak zacząć ten list ….mam kilka pytań, ale nie wiem czy was nie urażę jak je zadam …. Może więc zrobię to w innej formie….. po prostu napisze, jak jesteście fantastyczni i na jakiej podstawie tak sądzę …a wy hmmmmm poprawcie mnie, jeżeli się mylę:
Jako wasza klientka, mam prawo zadawać pytania (wg mnie każdy ma prawo, nie tylko klient ….ale może ja się nie znam) prawda?
Jako wasza klientka, mam prawo oczekiwać odpowiedzi (co wg mnie jest oczywiste), wszak jesteśmy ludźmi kulturalnymi i cywilizowanymi i mamy zwyczaj odpowiadać na pytania, prawda?
Jako wasza klientka, jestem traktowana przez was poważnie, niezależnie, czy wydaję 1 czy 100$. wszak szacunek dla klienta to jedno, a podziękowanie mu za duże zakupy to drugie, prawda? Świat ekonomi, handlu itp. jest dla mnie niezrozumiały i czuję się w nim wyjątkowo zagubiona, ale ta zasada jest tak oczywista ….. szczególnie dla tak fantastycznej, dużej, znanej firmy jak EDM …prawda? Szacunek dla każdego … tak ?
Jako wasza klientka, mogę być spokojna, że dołożycie wszelkich starań by pomóc mi w przypadku (odpukać) jakichkolwiek problemów kosmetycznych (uczulenia itp.). Wiem, że nie muszę o to pytać, szczególnie, że będąc firmą kosmetyczną, liczycie się z takimi przypadkami…..prawda? Jak pisałam świat ekonomi, handlu itp. jest dla mnie niezrozumiały i czuję się w nim wyjątkowo zagubiona, ale ta zasada jest tak oczywista ….. szczególnie dla tak doświadczonej, miłej, odpowiedzialnej firmy jak EDM …prawda?
Jako wasza klientka, mogę liczyć na wyrozumiałość, życzliwość i cierpliwość w sytuacjach mnie niepokojących, takich jak wspomniane wcześniej. Nie podejrzewam was o takie zachowanie, wszak dziedzina usług jakie świadczycie opiera się też na uprzejmości do klienta ….. prawda?
Jako wasza klientka, czyli osoba, która, jak widać, umie liczyć i pisać, mogę zakładać, ze uważacie mnie za w miarę inteligentną ….. jak i innych swoich klientów. Nawet nie sądzę, ze moglibyście założyć, że siedzimy w domach, lub w pracy, nie dopuszczając do siebie żadnych wiadomości, złych czy dobrych …… przecież jakoś dowiedziałam się o istnieniu EDM prawda? Czy możliwe więc jest, że nie dbalibyście o swoich klientów, pozwalali im odejść niezadowolonym, wy firma oparta na Internecie …………. doceniacie jego moc ….prawda? Jak pisałam świat ekonomi, handlu itp. jest dla mnie niezrozumiały, ale świat Internetu i co ważniejsze czystej logiki już nie i ta zasada jest tak oczywista ….. no dla mnie jest, jestem pewna, że dla EDM kierowanej przez tak inteligentne, sympatyczne osoby też…czy nie?

właśnie złożyłam zamówienie i ….. wiem ze jesteście zajęci i nie macie czasu dla klientów, tym bardziej, że czytanie listów jest takie meczące, ale z drugiej strony skoro ja wydaję swoje pieniądze u was, to chyba możecie poświęcić mi troszkę czasu …….
Na koniec coś osobistego:
1.marzy mi się nigdy nie mieć mieszanych uczuć co do was
2.marzy mi się mieć swoją firmę i nigdy nie dostać takiego listu ……
3.marzy mi się, że nie pomyliłam się co do was i potraficie powiązać fakty, naprawiać błędy i słuchać ludzi
pozdrawiam
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 23:44   #2552
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
ja zanoszę do szewca (dziurki robi za free ) albo małż mi przewierca wiertareczką
o 7 rano to szewca tu nie będę miała.. to chyba idę sadystycznie ojca obudzić

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Ale zła jestem facet na ćwiczeniach dzisiaj powiedział, że wrzuci dzisiaj na stronę zakładu listę aktów prawnych na koło i oczywiście do tej pory nic nie ma
znam, znam facet od października wysyła nam orzeczenia, które mają nas obowiązywać na egzaminie... i tak wysyła i wysyła... i co tydzień mówi, że teraz to już na pewno... a za tydzień egzamin teraz mnie to bawi, na egzaminie pewnie mniej

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
apropos poczty... poszłam dzis z awizem odebrać paczkę (MAD albo NEW LOOK).

a Pani mi mówi, że nie ma "no nie ma, przykro mi, nie wiem gdzie jest"
przyszła druga Pani: "njeee, to na pewno było odbierane, pamiętam".
no żesz nie było odbierane, bo nie było nikogo w domu 31.12. poza tym jakby bylo odbierane, to chyba mieliby to zapisane? bo przeciez kto odbiera to sie podpisuje???
pani pierwsza: " a tak w ogóle, to czy Pani nei widzi, ze to jest aizo z 31 ?!?!?!?! " i patrzy na mnie jak na wariatkę
hę? no i co z tego? to tak jakby było z wczoraj, bo chyba w sylwestra i weekend nie pracowali?
"proszę Pani, ale to był tylko zwykły list, tylko zagraniczny i jakiś duzy" ....... no comment
"nie prosze Pani, nie ma. zapytam listonosza, prosze zapytać jutro" i wziela mi awizo
ale ja poprosze to awizo, bo jak sie jutro upomne?
"yyyy, ale wystarczy podac nazwisko." ...... dobrze juz dobrze, niech Pani weźmie.

no co za ..... jakby co to chyba moge ich obciażyc? bo wiadomo, ze paczka doszła do nich, czyli u nich zaginela mimo wszystko mam nadzieje ze sie znajdzie, bo jak nie :[
na pewno możesz.. ale chyba bym zamordowała, wiedzą nawet co to było i nie wiedzą gdzie to jest?!

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Masz coś do dziewczyn o wzroście 160 cm?
zazdrość jedną wielką
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 23:47   #2553
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Aljaka za co im tak pociupałaś kulturalnie?
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 23:51   #2554
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Hex nie oddalam awiza wlasnie zarządałam wrecz go z powrotem, bo jakbym sie potem upomniala?

Anniee to dosc niewielka miejscowosc, jak przychodza takie paczki to raczej tylko do mnie, juz oni dobrze znają worki z boohoo, kartony z la senzy, kartoniki z EDM i koperty z zagranicy z mineralkami od razu wiadomo ze do mnie, znaja mnie

otwieram piwo malinowe trixx z biedronki przez to wszystko no żesz sie tak wkurzyłam lepiej niech to znajdą, bo jak nie to zrobię dym
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2010-01-04 o 23:56
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 23:56   #2555
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Aljaka za co im tak pociupałaś kulturalnie?
a za politykę i za to jak jedna dziewczynę potraktowali, której EDMowe cuda zrobiły mega kuku (leczenie 200$) a pani wielka szefowa kazała jej się bujać, że nie zależy im na takiej klientce .... i fogle ... przeginają, w samouwielbienie popadli, szmaciane badziewia wciskają ,forum likwidują ...no co to ma być .....................i zmienili gratisy .. jak mi sie stare podobały..mendy

Viol ty mi powiedz jak mam otworzyć Baldesarini

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:55 ----------

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
Hex nie oddalam awiza wlasnie zarządałam wrecz go z powrotem, bo jakbym sie potem upomniala?

Anniee to dosc niewielka miejscowosc, jak przychodza takie paczki to raczej tylko do mnie, juz oni dobrze znają worki z boohoo, kartony z la senzy, kartoniki z EDM i koperty z zagranicy z mineralkami od razu wiadomo ze do mnie, znaja mnie
i mówią o niej ta na prochach ... ale nieźle ubrana i zadbana dość bo wiesz kumo s samej zamagranicy paczki dostaje
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 23:59   #2556
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
i mówią o niej ta na prochach ... ale nieźle ubrana i zadbana dość bo wiesz kumo s samej zamagranicy paczki dostaje
taaa, żebyś wiedziała.

pisalam juz o tym, ze tutaj ludzie zacofani. jak mowilam kolezankom o zamawianiu z zagranicy (tzn probowalam zagadac co nieco) to patrzyly jak na wariatke, ze wymyslam sobie pewnie tylko po to zeby sie pochwalic dla wiekszosci jest to po prostu NIE DO POMYSLENIA.

a ci na poczcie i sasiedzi: w ogole co to za wariatka, skoro jak wychodzi z domu to tylko do rpacy albo na poczte wlasnie zawalona paczkami, listonosz codziennie i nawet paczki z apteki przynosi, a apteka dwie ulice nizej nienormalna jakas
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2010-01-05 o 00:01
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 00:01   #2557
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
a za politykę i za to jak jedna dziewczynę potraktowali, której EDMowe cuda zrobiły mega kuku (leczenie 200$) a pani wielka szefowa kazała jej się bujać, że nie zależy im na takiej klientce .... i fogle ... przeginają, w samouwielbienie popadli, szmaciane badziewia wciskają ,forum likwidują ...no co to ma być .....................i zmienili gratisy .. jak mi sie stare podobały..mendy

Viol ty mi powiedz jak mam otworzyć Baldesarini

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:55 ----------


i mówią o niej ta na prochach ... ale nieźle ubrana i zadbana dość bo wiesz kumo s samej zamagranicy paczki dostaje

ee to może tak im walnij szczerze, nie tak elefgancjo, bo jeszcze bardziej dumni będa, mnie też wkurzają. Pięknie zaczęłaś i ironicznie, tak super!. No i jedna uwaga: tylko nie pisz, proszę, że się na ekonomii nie znasz mała istotko, i to tyle razy no bo to już przeginka!!! Właśnie podkreśl im,że to oni właśnie nie znaja sie. A my tu prawie jak jeden mamy wyższe studia, czego o Katrinie chyba powiedziec nie można!!!w końcu na koniec szczerze - kawa na ławę jak wyżej i bach: z poważaniem.....

no i jeszcze bym dodała,że ich strona to nie jedyna strona na świecie w necie, a jak nie chcą wziąć odpowiedzialności konsumenckiej i za swoje czyny, to ich sądem - po amerykańsku! A na innych stronach, nie tylko polskich im opinię odpowiednią wszystkie hurtem wyrobimy i rozdmuchamy niechlubne zachowanie

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2010-01-05 o 00:04
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-05, 00:05   #2558
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
taaa, żebyś wiedziała.

pisalam juz o tym, ze tutaj ludzie zacofani. jak mowilam kolezankom o zamawianiu z zagranicy (tzn probowalam zagadac co nieco) to patrzyly jak na wariatke, ze wymyslam sobie pewnie tylko po to zeby sie pochwalic dla wiekszosci jest to po prostu NIE DO POMYSLENIA.

a ci na poczcie i sasiedzi: w ogole co to za wariatka, skoro jak wychodzi z domu to tylko do rpacy albo na poczte wlasnie zawalona paczkami, listonosz codziennie i nawet paczki z apteki przynosi, a apteka dwie ulice nizej nienormalna jakas
winly
ja nigdy nie zapomnę jak swego czasu napisałaś ... pamiętam jak dziś
Władek jest zacofany ..... i ja 2 godziny szukałam w Twoich postach, czy ten Władysław to Twój Tż, ojciec czy kto i dopiero na drugi dzień mnie olśniło
Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
ee to może tak im walnij szczerze, nie tak elefgancjo, bo jeszcze bardziej dumni będa, mnie też wkurzają. Pięknie zaczęłaś i ironicznie, tak super!. No i jedna uwaga: tylko nie pisz, proszę, że się na ekonomii nie znasz mała istotko, i to tyle razy no bo to już przeginka!!! Właśnie podkreśl im,że to oni właśnie nie znaja sie. A my tu prawie jak jeden mamy wyższe studia, czego o Katrinie chyba powiedziec nie można!!!w końcu na koniec szczerze - kawa na ławę jak wyżej i bach: z poważaniem.....
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 00:07   #2559
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
taaa, żebyś wiedziała.

pisalam juz o tym, ze tutaj ludzie zacofani. jak mowilam kolezankom o zamawianiu z zagranicy (tzn probowalam zagadac co nieco) to patrzyly jak na wariatke, ze wymyslam sobie pewnie tylko po to zeby sie pochwalic dla wiekszosci jest to po prostu NIE DO POMYSLENIA.

a ci na poczcie i sasiedzi: w ogole co to za wariatka, skoro jak wychodzi z domu to tylko do rpacy albo na poczte wlasnie zawalona paczkami, listonosz codziennie i nawet paczki z apteki przynosi, a apteka dwie ulice nizej nienormalna jakas
tej no, w większych miastach też tak bywa zamawianie minerałów niektórym ludziom się kojarzy z czymś mega drogim i trudnym, bo to przecież ze Stanów
zresztą z ciuchami podobnie, a co ja na to poradzę, że wychodzi opłacalniej? ojca na zakupy zaciągnęłam przed świętami i mu wyjaśniałam różnice cenowe czyli "dlaczego do Ciebie ciągle przychodzą jakieś polecone?!"
Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
tylko nie pisz, proszę, że się na ekonomii nie znasz mała istotko, i to tyle razy no bo to już przeginka!!!
to i ja ominęłam to powtarzanie, raz tam tylko chyba wtrąciłam
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 00:08   #2560
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

aljaka... pojechalaś..\
ale Oni są tylko AMERYKANAMI .. nie zrozumieja. Tu trzeba jad sączący się z każdego słowa. I wspomnij o szkodach moralnych, ewentualnie myśli samobójcze-to na nich bardzo dziala

ustalcie jedną wersję i przetlumaczę jutro
a teraz uciekam utulac Tzta

Uśmiałam się z Sylwią do łez. Pamietajcie by się.."myć 8 razy"... wiedzma mnie pewnie zabije że piszę tu o tym
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 00:10   #2561
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
winly
ja nigdy nie zapomnę jak swego czasu napisałaś ... pamiętam jak dziś
Władek jest zacofany ..... i ja 2 godziny szukałam w Twoich postach, czy ten Władysław to Twój Tż, ojciec czy kto i dopiero na drugi dzień mnie olśniło



---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano o 00:09 ----------

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
ustalcie jedną wersję i przetlumaczę jutro
Ferg, a sprawdzisz moje tłumaczenie? coby dokładniej je zrobić

z innej beczki: ten demotywator jest naprawdę demotywujący http://demotywatory.pl/673060/Szafa

Edytowane przez c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Czas edycji: 2010-01-05 o 00:11
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-05, 00:13   #2562
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
a za politykę i za to jak jedna dziewczynę potraktowali, której EDMowe cuda zrobiły mega kuku (leczenie 200$) a pani wielka szefowa kazała jej się bujać, że nie zależy im na takiej klientce .... i fogle ... przeginają, w samouwielbienie popadli, szmaciane badziewia wciskają ,forum likwidują ...no co to ma być .....................i zmienili gratisy .. jak mi sie stare podobały..mendy

Viol ty mi powiedz jak mam otworzyć Baldesarini
A co to...?

i dokładnie, też uważam ze za subtelnie im to napisałas! Nie mówię żeby zaraz jechać z grubej rury, ale trzeba dobitniej. Napisać o tym że komus zaszkodzili, że mają w de... klientelę i tak dalej. I że i tak Lumiere i Blusche mają lepsze podkłady


Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
winly
ja nigdy nie zapomnę jak swego czasu napisałaś ... pamiętam jak dziś
Władek jest zacofany ..... i ja 2 godziny szukałam w Twoich postach, czy ten Władysław to Twój Tż, ojciec czy kto i dopiero na drugi dzień mnie olśniło



Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Uśmiałam się z Sylwią do łez. Pamietajcie by się.."myć 8 razy"... wiedzma mnie pewnie zabije że piszę tu o tym
To teraz już rozumiem, dlaczego tak nagle mnie na gg olała, porzuciła bez słowa...
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 00:14   #2563
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

dooobra, rozpakowywuję się jak frenka i zadomawiam się na razie tu, nie wiadomo kiedy z tą rezydencja ruszymy, dłużej na walizkach nie usiedzę, piżamę gdzieś wrzuciłam, idę jej poszukać. szybki prysznic, tonik migdalowy, krem, HA i jedwab, ciepłe mleczko, przegotowana woda dla Miki do mleka na 6 i spanie do 9 najmniej..
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 00:20   #2564
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
winly
ja nigdy nie zapomnę jak swego czasu napisałaś ... pamiętam jak dziś
Władek jest zacofany ..... i ja 2 godziny szukałam w Twoich postach, czy ten Władysław to Twój Tż, ojciec czy kto i dopiero na drugi dzień mnie olśniło
no coś Ty, we Władysławowie nie byłaś?

Annieee, dokładnie ja w sklepach stacjonarnych prawie wcale nie kupuję, nie tylko ze wzgledu na mocno zawyżone ceny w stosunku do faktycznej wartosci rzeczy , ale tez po prostu niewiele mi sie tam podoba jak juz pojde

a jak widze w New Yorkerze te rzeczy, ktore mamy z miracollo za 1/3 tej ceny w sklepie to śmieje sie pod nosem. a to takie szmatki czasem, np tunika za 70 zł po jednym praniu do wyrzucenia

---------- Dopisano o 00:17 ---------- Poprzedni post napisano o 00:15 ----------

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;16259197]
z innej beczki: ten demotywator jest naprawdę demotywujący http://demotywatory.pl/673060/Szafa[/QUOTE]
jakież to prawdziwe

---------- Dopisano o 00:20 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------

Annieee a Ty tez studiujesz fil. ang? bo widzialam Cie w klubie anglistek
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 00:22   #2565
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
dooobra, rozpakowywuję się jak frenka i zadomawiam się na razie tu, nie wiadomo kiedy z tą rezydencja ruszymy, dłużej na walizkach nie usiedzę, piżamę gdzieś wrzuciłam, idę jej poszukać. szybki prysznic, tonik migdalowy, krem, HA i jedwab, ciepłe mleczko, przegotowana woda dla Miki do mleka na 6 i spanie do 9 najmniej..
Witaj w domu i Ty


a tymczasem... kolorowych koszmarków dziewczynki
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 00:24   #2566
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
Hex nie oddalam awiza wlasnie zarządałam wrecz go z powrotem, bo jakbym sie potem upomniala?

Anniee to dosc niewielka miejscowosc, jak przychodza takie paczki to raczej tylko do mnie, juz oni dobrze znają worki z boohoo, kartony z la senzy, kartoniki z EDM i koperty z zagranicy z mineralkami od razu wiadomo ze do mnie, znaja mnie

otwieram piwo malinowe trixx z biedronki przez to wszystko no żesz sie tak wkurzyłam lepiej niech to znajdą, bo jak nie to zrobię dym

To nie wiem jak ja to przeczytalam to chyba z tego wszystkiego,ze udalo mi sie kupic flaszke Gaiac'a w super cenie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 00:27   #2567
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
To nie wiem jak ja to przeczytalam to chyba z tego wszystkiego,ze udalo mi sie kupic flaszke Gaiac'a w super cenie


dobranoc dziołchy
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 00:37   #2568
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
Annieee a Ty tez studiujesz fil. ang? bo widzialam Cie w klubie anglistek
na liście studentów jeszcze mnie mają, na zajęciach od dłuższego czasu nie poznańska filologia angielska (ale na dziennych, bo o zaocznych to zupełnie inne opinie słyszałam) to tragedia- jedna dziewczyna chciała sobie załatwić indywidualny tok studiów, bo ciężko jej pogodzić 2 kierunki, to usłyszała, że nie, bo im zależy na tym, żeby pozbyć się jak największej liczby studentów a że ja też miałam z taką prośbą iść, to się nie fatygowałam już nawet. pewnie zacznę robić zaoczne za rok po prostu, skoro dla nich osoby studiujące nie tylko filologię to problem.. albo zdam CPE, przecież to uprawnienia tłumacza daje a Ty pewnie po nauczycielskiej specjalizacji, skoro praca o dzieciach?
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 00:41   #2569
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

tak licencjat z filologii angielskiej, nauczycielskiej + jako drugi kierunek terapia pedagoczina.

teraz mgr specjalizacja nauczycielska.


Ty co teraz robisz? przenioslas sie an jaksi inny kierunek? bo psialas cos ze w szkole ejstes kiedys, czyli gdzies uczęszczasz?
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-05, 01:02   #2570
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

na drugim roku europeistyki (czyli po prostu prawa europejskiego, chociaż ludzie często jak słyszą nazwę 'europeistyka' to niezbyt wiedzą o co chodzi ) jestem, dlatego tak ciężko było dla mnie z anglistyką, ćwiczenia tu i tam się pokrywały, a że u mnie są tylko 2 grupy ćwiczeniowe, to nie miałabym jak się przenieść, a skoro na anglistyce nie chcieli też tego uznać, no to coś trzeba było wybrać, a roku w plecy nie chciałam mieć a jeszcze do tego pracę mam popołudniami, jak jestem wolna po zajęciach, 2 razy w tygodniu korki z dzieciakami- chyba bym nie dała już w ogóle rady, chociaż chęci były

Edytowane przez c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Czas edycji: 2010-01-05 o 01:05
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 08:59   #2571
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

witam, napita i najedzona
znaczy kawusią i owsianką

aljaka, list świetny jednakże obawiam się, że zbyt skomplikowany jak na odbiorcę, nie sądzę by zdołał wychwycić te wszelkie smaczki, i wsadzanie szpili, im trzeba z grubej rury, jak ferg sugerowała
a swoja drogą to o co poszlo, bo przyznam szczerze z EDM tylko pędzelki mnie jakoś korcą i rozświetlacze ale tych mam dwa bigi

Violl, boli?
a Annie własnie miała na myśli, że robią szpilki tylko dla niższych i zazdraszcza
a ja sobie tam mogę każde założyć, ograniczeniem jest tylko możliwość połamania nóg

Angelku, no ja miałam takiego cudnego pana od strategii inwestowania i takież egzamina nam zapodawał

Winly, no karygodne, rozniosłabym towarzystwo - tylko co by to dało
doczytałam o studiach - nie rezygnuj teraz, niewiele zostało
jak Władek taki zacofany to ciekawe co o mnie mówią na tym zadupiu
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 09:03   #2572
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Cansado farba to L'oreal Recital Preference X Jasny Blond Zlocisty doprawiony L'orealem z serii pro ale nie mam pojecia co to za mieszanka bo dostalam ja od kuzynki,ktora jest fryzjerka.
Zalezalo mi aby pokryc wszelkie platynowe pasma po poprzednich farbowaniach i obiecala,ze podziala

Dziewczyny dziekuje bardzo za wszystkie mile slowa
Potrzebowalam odmiany z kolorem
Hexx dzieki ale skoro to mieszanka to odpadam, bardzo ladnie wyszlo
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 09:04   #2573
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cześć
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 09:59   #2574
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cześć, Daguś, a gdzie demoniczny avek?

No i muszę się pochwalić, że od wczoraj leci reklama mojego dziecia ... oglądajcie - galaretki Winiary
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 10:20   #2575
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Kamilanna - doszły kulaski
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 10:22   #2576
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Dobry dzień


Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Violl, boli?
a Annie własnie miała na myśli, że robią szpilki tylko dla niższych i zazdraszcza
a ja sobie tam mogę każde założyć, ograniczeniem jest tylko możliwość połamania nóg
Dzięki Bogu poleciałam do przodu, na kolana i ręce więc nie boli bo gdybym poleciała na tyłek... oj. Już raz się tak załatwiłam, gwizdnęłam na lodzie i stłukłam kość ogonową do tego stopnia, że przez miesiąc się zgiąć nie mogłam... wstawałam i siadałam tak jak to robią ciężarne w ostatnich dniach przed porodem a bolało pół roku, masakra naprawdę... Chyba od tamtej pory mam problemy z bólami w lędźwiach

A że Anniee o to chodziło to wiem ale wiesz - zaczepka musi być btw gdybym miała 180 cm wzrostu to i tak nosiłabym obcasy - tylko niższe niż 10 cm Fakt, że ja dziwnie się czuję stojąc koło tak wysokich osób (mówię o 190 cm np.) - co zresztą wczoraj mi się zdarzyło, sięgałam dziewczynie do biustu mniej więcej ale nie przeszkadza mi to.


Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Cześć, Daguś, a gdzie demoniczny avek?

No i muszę się pochwalić, że od wczoraj leci reklama mojego dziecia ... oglądajcie - galaretki Winiary
Właśnie Daga, gdzie av?

Powaga? Twój syn znowu sławny? będę czaić
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 10:48   #2577
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Hexx dzieki ale skoro to mieszanka to odpadam, bardzo ladnie wyszlo

Podpytam ja jakiego lub jakich kolorow uzyla bo to juz bylo wczesniej nakladane na probe i wyszlo tak samo

Czy ktoras ma ochote na Gaiaca?
1ml za 4,7zl-bede zbierac od 18 stycznia kase bo udalo sie kupic w okazyjnej cenie i mam wolne 20ml
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 10:53   #2578
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Podpytam ja jakiego lub jakich kolorow uzyla bo to juz bylo wczesniej nakladane na probe i wyszlo tak samo

Czy ktoras ma ochote na Gaiaca?
1ml za 4,7zl-bede zbierac od 18 stycznia kase bo udalo sie kupic w okazyjnej cenie i mam wolne 20ml
Brzmi ciekawie ten zapach
może i bym się skusiła ne 5 ml
gdzie się wpisać?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 10:55   #2579
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Podpytam ja jakiego lub jakich kolorow uzyla bo to juz bylo wczesniej nakladane na probe i wyszlo tak samo

Czy ktoras ma ochote na Gaiaca?
1ml za 4,7zl-bede zbierac od 18 stycznia kase bo udalo sie kupic w okazyjnej cenie i mam wolne 20ml
wywal jaśmin to pogadamy

czy któraś zna kremowe cienie z Aromaleigh - o konsystencję chodzi nie kolor
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 10:58   #2580
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Viol - dostałam wczoraj perfumki - ależ słodkie ale ostatnecznie jak juz wywietrzeja to fajnie pachnie skóra
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:48.