makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-17, 10:48   #2611
Dziambulwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Hej. Zrobiłam sobie kreski na górnej powiece w poniedziałek. Bolało jak diabli (podobno nie jest to regułą ). Opuchliznę i zaczerwienienia miałam 2 dni. Teraz jest w porządku. Mimo że smaruje powieki przynajmniej 3 razy na dobę, schodzą mi cieniutkie czarne strupki. Kreski robiłam w Atelier Urody Nelle, z kuponem grupona. Z efektu jestem bardzo zadowolona.
Dziambulwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 21:03   #2612
liluna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 13
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez bienemaja Pokaż wiadomość
Witam

na stronie salonu Extravaganza znalazłam informację, że nie powinno się robić zabiegów LongTimeLiner w czasie miesiączki. Na żadnej innej stronie takich informacji nie widziałam. Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii? Na jutro jestem umówiona na kreski, a tu właśnie dzisiaj @
Bardzo proszę o wsparcie
hejka
ja też robiłam kreski w te trudne dni i są ok, tylko byłaam bardziej wrażliwa na ból i musiałam być częściej znieczulana żelem
liluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 21:11   #2613
bienemaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 64
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dzieki
Zrobiłam dzisiaj, mialam kilka razy dokładane znieczulenie i było calkiem ok. Kreseczki super, tylko jeszcze mocno spuchnięte. Mam nadzieję, że to zejdzie szybciutko. Za 2 tygodnie korekta i po wszystkim
bienemaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 22:07   #2614
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez bienemaja Pokaż wiadomość
Dzieki
Zrobiłam dzisiaj, mialam kilka razy dokładane znieczulenie i było calkiem ok. Kreseczki super, tylko jeszcze mocno spuchnięte. Mam nadzieję, że to zejdzie szybciutko. Za 2 tygodnie korekta i po wszystkim
W aptekach można kupić okularki żelowe, które schładza się w lodówce (nie w zamrażarce) i przykłada na powieki, niweluje wszelkie opuchnięcia, więc i po zabiegu permanentnym przynosi ulgę
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 07:25   #2615
pussszek
Raczkowanie
 
Avatar pussszek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 374
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
nic nie szkodzi tez nie mam polskich znakow niestety ..tak szukam w necie tego salonu pod tym adresem ale wyskakuje mi fryzjerski ...moglabys sie dowiedziec czy maja jakas strone internetowa
no wlasnie o ten salon chodzi - oprocz fryzjera jest tam jeszcze gabinet kosmetyczny i chyba masaz. Kosmetyczka, ktora mi robila brwi jest tam tylko tymczasowo - niedlugo otwiera wlasny gabine, a klientki przeniosal ze soba z poprzedniego salonu, wiec widocznie nie potrzebuje jakiejs wielkiej reklamy. Zreszta efekty mowia same za siebie

Daje tylko widok calosciowy, bo mam wylacznie mala kamerke w netbooku i i tak nie widac dokladnie - jek bede miala lepszy aparat, jeszcze cos wstawie. Tydzien w sumie jeszcze nie minal, wiec brwi ciagle natluszczam - stad wygladaja na nieco ciemniejsze, poza tym nienajlepsze oswietlenie, le w rzeczywistosci sa juz bardzo naturalne. Barwnik nie wszedl w trzech niewielkich punktach tylko, mam nadzieje, ze zbytnio nie widac:P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG0005.jpg (25,8 KB, 243 załadowań)
pussszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 13:31   #2616
liluna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 13
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez liluna Pokaż wiadomość
witam dziewczyny
jestem nowa i szukam pomocy (ale nowina) mam zrobione kreski tzw. zagęszczenie rzęs i są śliczne co prawda pigment dość ciężko wchodził ale jest oki ,natomiast z ustami walczę od lutego miałam właśnie 4 poprawkę i ni... na dolnej wardze pigment się nie trzyma ,górna jest śliczna a na dolnej boki i kreska oki a środek złuszcza się w całości mam coś w kształcie bladej łódki na środku ja nie chcę tak może macie jakiś patent ,może ja coś nie tak robię pomocy:pros i:
no i już jestem pięć dni po czwartej poprawce dolna warga w ciapki i już sama nie wiem czy dać się piąty raz "dziubać" czy się domalowywać aż reszta zejdzie?
liluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 15:42   #2617
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez liluna Pokaż wiadomość
no i już jestem pięć dni po czwartej poprawce dolna warga w ciapki i już sama nie wiem czy dać się piąty raz "dziubać" czy się domalowywać aż reszta zejdzie?
Jak szybko po zabiegu zaczęłaś pić bez rurki?
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-18, 19:10   #2618
zofia112233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam wszystkie forumowiczki
Na swoim przykąłdzie chciałam Was wszystkie przestrzec przed niesprawdzonymi "specjalistkami" z Gruponu czy innych.
3 miesiące temu postanowiłam zaradzić moim problemom 4 jasnych włosków na brwiach. Chciałam zrobić sobie piękne brwi i kreski na oczach.
Promocyjna cena była super i sie zdecydowałam. Po zabiegu oniemiałam jak zobaczyłam sie w lusterku, brwi wyszły krzywo i czarne. Zapewniano mnie że bardzo ciemny kolor brwi zejdzie do tygodnia. Wstępny rysunek był łądny natomiast wyszło zupełnie co innego i krzywo. Po miesiącu krzywe brwi nadal były czarne przechodzące w granat. Załmana ryczałam w poduszke 2 tygodnie. Mam jasną karnacje i wyglądałam jak "spod lampy", za to kreski znikneły prawie całkowicie...
Czytając opinie na forach trafiłąm do Poznania do pani Izy Cytrowskiej. Rozjaśniłą mi brwi jakimś specjalnym barwnikiem korygującym a po 2 tygodniach cielistym kolorem wrysowała mi mnóstwo pojedyńczych włosków, Efekt jest zachwycający jak w 3D, jestem bardzo szczęśliwa. Jestem wdzięczna bo bałam sie że zniszczyłam sobie twarz na kilka lat. Mam też piekne kreski które również u niej zrobiłam. Bardzo żałuje że nie trafiłam od razu do tej pani a starciłam tyle nerwów i czasu. Sprawdzcie wcześniej prace osoby której "oddajecie" swoją twarz.
zofia112233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 19:16   #2619
liluna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 13
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Jak szybko po zabiegu zaczęłaś pić bez rurki?
dzięki za odzew już myślałam że się nikt nie zainteresuje
no właśnie piłam normalnie tylko zimne lub letnie napoje i tony linomagu lub gemidermy używałam kosmetyczka mówiła że nie muszę,podobno pigment mi nie wchodzi bo mam tendencję do przesuszania dolnej wargi ale jakoś nie mogę w to uwierzyć bo górna jest ok
dołączam zdjęcia to pierwsze jest wykonane zaraz po poprawce następne dwa po czwartej poprawce po pięciu dmiach a ostatnie dwa po sześciu czyli dzisiaj no i znowu mało co zostało
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13052011120.jpg (75,8 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 17092011155.jpg (9,4 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 17092011156.jpg (10,4 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 18092011161.jpg (10,7 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 18092011163.jpg (53,7 KB, 85 załadowań)

Edytowane przez liluna
Czas edycji: 2011-09-18 o 20:21 Powód: dodanie zdjęć
liluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 19:51   #2620
amman
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 21
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

ja moje usta robiłam 2 lata temu i za pierwszym razem górna warga była według mnie słabo za pigmentowana ale po miesiącu jak opuchlizna zeszła i poszłam jeszcze raz na poprawę i chwyciło ale kosmetyczka tez mnie uprzedziła że są tekie sytuacje że pigment zostaje odrzucony,no ale jak tu chodzić z łódka na ustach

Cytat:
Napisane przez liluna Pokaż wiadomość
witam dziewczyny
jestem nowa i szukam pomocy (ale nowina) mam zrobione kreski tzw. zagęszczenie rzęs i są śliczne co prawda pigment dość ciężko wchodził ale jest oki ,natomiast z ustami walczę od lutego miałam właśnie 4 poprawkę i ni... na dolnej wardze pigment się nie trzyma ,górna jest śliczna a na dolnej boki i kreska oki a środek złuszcza się w całości mam coś w kształcie bladej łódki na środku ja nie chcę tak może macie jakiś patent ,może ja coś nie tak robię pomocy:pros i:
amman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 19:56   #2621
pussszek
Raczkowanie
 
Avatar pussszek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 374
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Udalo mi sie zrobic nieco wierniejsze zdjecia, niestety nadal przez webcam, wiec np koloru dokladnie nie oddaja. Bede wdzieczna za rady co do poprawki (pogrubic? etc)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG0006.jpg (22,2 KB, 170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG0008.jpg (23,7 KB, 184 załadowań)
pussszek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-18, 20:50   #2622
lwu
Przyczajenie
 
Avatar lwu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 10
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Pussszek ja jestem zachwycona twoimi brewkami,chyba nic bym z nimi juz nie zrobila Zastanawia mnie...bo ja robilam dzien po tobie i moje sa jeszcze cale w strupie i jeszcze nic nie widze
lwu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 21:18   #2623
pussszek
Raczkowanie
 
Avatar pussszek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 374
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Tak chyba je zostawie (poza poprawkami w miejscach, gdzie pigment nie wszedl do konca)
Mi strupki zaczely schodzic (w sladowych ilosciach) na drugi dzien. Ale w zasadzie wiekszosc odpadla po piatkowej nocy przy sobotnim, porannym smarowaniu Be-panthenem (chyba tak sie pisze). Takze ja bym sie nie martwila, bo duzej roznicy czasowej nie ma. A czym smarujesz?
pussszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 21:41   #2624
1tygrysek
Raczkowanie
 
Avatar 1tygrysek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

pussszek, śliczne brewki, nie zmieniaj kształtu w jakikolwiek sposób, bo popsujesz


zofia112233
masz świętą rację. Ja tez mam czarne brwi i chciałabym je jakoś rozjasnić i ocieplić. Powiesz coś więcej, czy ten położony drugi barwnik to był kamuflarz czy po prostu inny jasny barwnik, bo z tego co wiem, to jest różnica. Nie ma efektu błyszczących brwi? Czy kształt miałaś też zmieniany?
Może wrzuciłabyś jakieś fotki.

Może jakaś linergistka się wypowie jak ratowała takie brwi. Z góry dziękuję.

Edytowane przez 1tygrysek
Czas edycji: 2011-09-18 o 21:57
1tygrysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 01:06   #2625
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
nic nie szkodzi tez nie mam polskich znakow niestety ..tak szukam w necie tego salonu pod tym adresem ale wyskakuje mi fryzjerski ...moglabys sie dowiedziec czy maja jakas strone internetowa
Cytat:
Napisane przez pussszek Pokaż wiadomość
Jasne, ze wstawie Robilam w Lodzi na Pilsudskiego 67 (przepraszam za brak polskich znakow, ale mam chwilowo francuska klawiature - okropnie sie pisze btw ;p)
Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
wstaw koniecznie fotki kiedy brwi wyblakna mnie bardzo sie podoba ksztalta choc wiadomo ,ze teraz sa jeszcze bardzo ciemne

czy mozesz mi podac np adres www tego salonu gdzie robilas brwi
Lodziankiiii kochane, a do kogo na tego pilsudzkiego 67 sie skierowac? ja bym chciala zagescic konce brwii bo mi tak jakos do polowy rosna, od strony nosa ladnie i dalej zanikaja i musze zawsze je "dociągac" kredka, i kontur ust zrobic
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 08:07   #2626
pussszek
Raczkowanie
 
Avatar pussszek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 374
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Ja robim u Ingi Pławik - musisz tam chyba po prostu pójśc i zapytać, bo jak wspominałam jest w tym gabinecie przejściowo zanim urządzi własny. Ale to tak pewnie jeszcze z miesiąc, dwa przynajmniej. W razie czego będę podawać nowe namiary
pussszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 10:22   #2627
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez pussszek Pokaż wiadomość
Ja robim u Ingi Pławik - musisz tam chyba po prostu pójśc i zapytać, bo jak wspominałam jest w tym gabinecie przejściowo zanim urządzi własny. Ale to tak pewnie jeszcze z miesiąc, dwa przynajmniej. W razie czego będę podawać nowe namiary
i mowisz ze mozna do niej w ciemno isc? ale fajnie bo to malowanie brwi codziennie to moja zmora
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 11:17   #2628
pussszek
Raczkowanie
 
Avatar pussszek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 374
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Ja poszlam i nie zaluje Aaa... no i widzialam jej dwie inne 'prace'. Wygladaly super Takze polecam!
pussszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 12:41   #2629
lwu
Przyczajenie
 
Avatar lwu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 10
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Pussszek smaruje mascia z witA a wczesniej tribiotickiem.
lwu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-19, 17:58   #2630
ewelinka85s
Przyczajenie
 
Avatar ewelinka85s
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: zielona irlandia
Wiadomości: 8
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

czesc wszystkim
mam chrapke na brwi permanentne, takze zalaczam swoje brwi, wyskubywane nagminnie w rozne przerozne ksztalty, jesli macie pomysl jaka metodo zrobic te brwi dajcie znac - aha myslicie ze da sie wyrownac ta asymetrie??
z gory dzieki za odpowiedz pozdrawiam goraco
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P9190151.jpg (44,8 KB, 200 załadowań)
__________________
jakoś się kula(m)...
robaczek
ewelinka85s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 19:06   #2631
1tygrysek
Raczkowanie
 
Avatar 1tygrysek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Ewelina, chyba włoskowa byłaby najlepsza dla Ciebie, bo masz wyraziste swoje włoski, więc cień bedzie wyglądać sztucznie. Ja bym lekko korygowała asymetrie do brwi lewej, tej niższej, żeby nie wyszło tak jak u mnie, że jedną brew miałam ponad łukiem brwiowym, gdzieś na czole.
Pokaż nam jak już będą

ps. czasami taka asymetria wygląda lepiej niż brwi super symetryczne, od linijki. Trzeba pamiętać, że oczy też mamy asymetryczne i brwi mają do nich pasować. Koniecznie poproś o wyrysowanie jak miałyby wyglądać po zabiegu
1tygrysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 20:42   #2632
ewelinka85s
Przyczajenie
 
Avatar ewelinka85s
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: zielona irlandia
Wiadomości: 8
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

heyka
dzieki za odpis no na pewno sie pochwale ale to dopiero po nowym roku, zrobie je w polsce jak bede na swieta
mam nadzieje ze uda sie zrobic brwi i poprawke w ciagu 2 tygodni,
teraz mam grzywe to na szczescie niewidac mi tych kolkow hihi
pozdrawiam goraco
__________________
jakoś się kula(m)...
robaczek
ewelinka85s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 23:03   #2633
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez liluna Pokaż wiadomość
dzięki za odzew już myślałam że się nikt nie zainteresuje
no właśnie piłam normalnie tylko zimne lub letnie napoje i tony linomagu lub gemidermy używałam kosmetyczka mówiła że nie muszę,podobno pigment mi nie wchodzi bo mam tendencję do przesuszania dolnej wargi ale jakoś nie mogę w to uwierzyć bo górna jest ok
dołączam zdjęcia to pierwsze jest wykonane zaraz po poprawce następne dwa po czwartej poprawce po pięciu dmiach a ostatnie dwa po sześciu czyli dzisiaj no i znowu mało co zostało
Czyli piłaś bez rurki, bo nie do końca zrozumiałam...?
Czy po zabiegu wystąpiła u Ciebie opryszczka? Czy często oblizywałaś usta? Czy skubałaś strupki?
Ale jeśli piłaś bez rurki to stawiałabym na to. Dopóki strupki nie odpadną należy wszelkie napoje, zupy itd. pić przez rurkę, natomiast pozostałe potrawy wkładać do ust małymi kęsami, tak żeby ominąć miejsce pigmentowane.
Przed pigmentacją ust dobrze jest z tydzień wcześniej smarować usta maścią z arniką, to bardzo dobrze nawilża usta a tym samym przygotowuje do zabiegu, barwnik się lepiej wchłania. Natomiast co do tych ogromnych ilości nakładanych maści... nie chodzi o to żeby usta spływały maścią, one mają być cały czas natłuszczone cieniutką warstwą środka pielęgnującego.

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:52 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelinka85s Pokaż wiadomość
heyka
dzieki za odpis no na pewno sie pochwale ale to dopiero po nowym roku, zrobie je w polsce jak bede na swieta
mam nadzieje ze uda sie zrobic brwi i poprawke w ciagu 2 tygodni,
teraz mam grzywe to na szczescie niewidac mi tych kolkow hihi
pozdrawiam goraco

U Ciebie aż się prosi zrobić brwi metodą piórkową i tak jak Tygrysek trzymałabym się raczej tej niżej położonej, natomiast (i tu również zgadzam się z Tygryskiem) nie robiłabym ich od linijki To ma być efekt jak najbardziej naturalny a nie rodem z krainy barbie
I nie daj sobie na tych brwiach zrobić cienia :P
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 10:19   #2634
ewelinka85s
Przyczajenie
 
Avatar ewelinka85s
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: zielona irlandia
Wiadomości: 8
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

czesc wszystkim

dzieki muscat ze dodalas cos od siebie - na to po cichu liczylam bo wiem ze zajmujesz sie takim makijazem
na pewno nie chce aby brwi byly identyczne,
chce zeby miala ladny ksztalt i byly pelne, no i zebym w koncu jakos wygladala,
bo teraz chcbym chciala to tej asymetrii niezamaluje, poza tym ja jej niewidze
w lusterku, jedynie jak na focie czy druga osoba to wtedy widzi,
no nic przezylam tyle czsu to i poczekam do tych swiat

dziekuje wam dziewczyny i pozdrawiam
__________________
jakoś się kula(m)...
robaczek
ewelinka85s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 12:37   #2635
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

ide jakos niedlugo do tego salonu w lodzi, ktory polecacie,mam nadzieje, ze bedzie ok
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 12:40   #2636
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ewelinka85s Pokaż wiadomość
czesc wszystkim

dzieki muscat ze dodalas cos od siebie - na to po cichu liczylam bo wiem ze zajmujesz sie takim makijazem
na pewno nie chce aby brwi byly identyczne,
chce zeby miala ladny ksztalt i byly pelne, no i zebym w koncu jakos wygladala,
bo teraz chcbym chciala to tej asymetrii niezamaluje, poza tym ja jej niewidze
w lusterku, jedynie jak na focie czy druga osoba to wtedy widzi,
no nic przezylam tyle czsu to i poczekam do tych swiat

dziekuje wam dziewczyny i pozdrawiam
I tak trzymaj
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 18:22   #2637
lwu
Przyczajenie
 
Avatar lwu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 10
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Mam do Was pytanie.Kiedy mozna najwczesniej isc na korekte (czytam ze najlepiej po 28dniach,a ja wolalabym wczesniej) i czy po niej wyglada sie dokladnie tak samo jak po zabie☠☠☠☠☠☠m na mysli caly ten proces kruczo-czarnych brwi,pozniej strupow itp. ??
lwu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 20:18   #2638
liluna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 13
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

[QUOTE=muscat;29507712]Czyli piłaś bez rurki, bo nie do końca zrozumiałam...?
Czy po zabiegu wystąpiła u Ciebie opryszczka? Czy często oblizywałaś usta? Czy skubałaś strupki?
Ale jeśli piłaś bez rurki to stawiałabym na to. Dopóki strupki nie odpadną należy wszelkie napoje, zupy itd. pić przez rurkę, natomiast pozostałe potrawy wkładać do ust małymi kęsami, tak żeby ominąć miejsce pigmentowane.
Przed pigmentacją ust dobrze jest z tydzień wcześniej smarować usta maścią z arniką, to bardzo dobrze nawilża usta a tym samym przygotowuje do zabiegu, barwnik się lepiej wchłania. Natomiast co do tych ogromnych ilości nakładanych maści... nie chodzi o to żeby usta spływały maścią, one mają być cały czas natłuszczone cieniutką warstwą środka pielęgnującego.

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:52 ----------

sorki to zmęczenie
nie piłam wcale przez rurkę ani razu a jak pisałam miałam cztery poprawki myślisz że to może być powód ? dwa razy brałam heviran ale potem było mi szkoda wątroby i go mie łyknęłam opryszczki nie miałam, przed zabiegiem miałam nakładaną maść zmiękczającą taką do "trudnych ust" a potem emla pod folię i po pierwszym przetarciu jeszcze jakieś znieczulenie .A jak myślisz kiedy zrobić jeszcze jedno podejście? a i dwa razy miałam robione podwójną igłą podobno to lepiej ,dzisiaj już nie mam prawie strupków no i koloru też a strupków nie zrywałam jeśli to brak rurki to normalnie cię ozłocę

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

[QUOTE=liluna;29526330]
Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Czyli piłaś bez rurki, bo nie do końca zrozumiałam...?
Czy po zabiegu wystąpiła u Ciebie opryszczka? Czy często oblizywałaś usta? Czy skubałaś strupki?
Ale jeśli piłaś bez rurki to stawiałabym na to. Dopóki strupki nie odpadną należy wszelkie napoje, zupy itd. pić przez rurkę, natomiast pozostałe potrawy wkładać do ust małymi kęsami, tak żeby ominąć miejsce pigmentowane.
Przed pigmentacją ust dobrze jest z tydzień wcześniej smarować usta maścią z arniką, to bardzo dobrze nawilża usta a tym samym przygotowuje do zabiegu, barwnik się lepiej wchłania. Natomiast co do tych ogromnych ilości nakładanych maści... nie chodzi o to żeby usta spływały maścią, one mają być cały czas natłuszczone cieniutką warstwą środka pielęgnującego.

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:52 ----------

sorki to zmęczenie
nie piłam wcale przez rurkę ani razu a jak pisałam miałam cztery poprawki myślisz że to może być powód ? dwa razy brałam heviran ale potem było mi szkoda wątroby i go mie łyknęłam opryszczki nie miałam, przed zabiegiem miałam nakładaną maść zmiękczającą taką do "trudnych ust" a potem emla pod folię i po pierwszym przetarciu jeszcze jakieś znieczulenie .A jak myślisz kiedy zrobić jeszcze jedno podejście? a i dwa razy miałam robione podwójną igłą podobno to lepiej ,dzisiaj już nie mam prawie strupków no i koloru też a strupków nie zrywałam jeśli to brak rurki to normalnie cię ozłocę
a pro po oblizywania i gryzienia to mam tendencję ale po zabiegu tego nie robiłam

Edytowane przez liluna
Czas edycji: 2011-09-20 o 20:16 Powód: dopisek
liluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 21:53   #2639
pussszek
Raczkowanie
 
Avatar pussszek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 374
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez lwu Pokaż wiadomość
Pussszek smaruje mascia z witA a wczesniej tribiotickiem.
W sumie takie rzeczy jak gojenie, zwlaszcza jesli uzywalas nieco innych masci, to sprawa indywidualna. A co do poprawki, mnie kosmetyczka powiedziała 4-6 tygodni, choc slyszalam, ze niektorzy robia i po 2;P
pussszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 22:09   #2640
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

[QUOTE=liluna;29526330]
sorki to zmęczenie
nie piłam wcale przez rurkę ani razu a jak pisałam miałam cztery poprawki myślisz że to może być powód ? dwa razy brałam heviran ale potem było mi szkoda wątroby i go mie łyknęłam opryszczki nie miałam, przed zabiegiem miałam nakładaną maść zmiękczającą taką do "trudnych ust" a potem emla pod folię i po pierwszym przetarciu jeszcze jakieś znieczulenie .A jak myślisz kiedy zrobić jeszcze jedno podejście? a i dwa razy miałam robione podwójną igłą podobno to lepiej ,dzisiaj już nie mam prawie strupków no i koloru też a strupków nie zrywałam jeśli to brak rurki to normalnie cię ozłocę

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez liluna Pokaż wiadomość
a pro po oblizywania i gryzienia to mam tendencję ale po zabiegu tego nie robiłam
Hmmm... jest duża szansa, że brak rurki zrobił swoje Spróbuj zrobić tak, do końca tygodnia smaruj maścią, którą stosujesz w tej chwili a od przyszłego tygodnia przejdź na maść z arniką, smaruj tak żeby usta były cały czas nawilżone, natomiast nie "zalewaj" ich tonami tej maści :P
I po 5 tygodniach umów się na jeszcze jedną korektę, po której obowiązkowo pokochaj rurkę na około 5,6 dni :P

Jeszcze jedno? Czym zmywasz twarz?
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:26.