Kosmetyki M.A.C. cz.6 - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-19, 23:18   #1831
Madzia19
Zadomowienie
 
Avatar Madzia19
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK/Poznań
Wiadomości: 1 192
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
mialam ten clarinsowy dla mlodej skory, ale niestety mi nie pomogl. Nie pomogly ani wysoko ani nisko polkowe kremy. Za kazdym razem, niezaleznie, co stosuje - mam sucha skore.
Polecam krem Weleda Skin Food w zielonym opakowaniu, ale na noc Miałam spore problemy ze suchymi skórkami wokół nosa i roprawił się z tym problemem w ciągu kilku dni
Już się nie mogę doczekać kolekcji wiosennych
Madzia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 06:11   #1832
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kama-hh Pokaż wiadomość
Dziękuję za pomoc Dziewczyny !
Dzięki Corii za podanie ceny, nie wiedziałam, że to aktualne, nastepnym razem spojrzę, przepraszam bardzo



Gdyby któraś z Was byłaby w MACu, mogłaby mi kupić szminkę ? Mój MAC jest 150 km od miejsca zamieszkania
Ja dziś bedę bo w środe nie dojechałam, to daj znać na PRIV co potrzebujesz.
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 11:54   #1833
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
mialam ten clarinsowy dla mlodej skory, ale niestety mi nie pomogl. Nie pomogly ani wysoko ani nisko polkowe kremy. Za kazdym razem, niezaleznie, co stosuje - mam sucha skore.
nie kupuj kremów dla młodej skóry, ta miarka wieku to z reguły taki marketingowy pic na wodę. ja polecam może zaopatrzyć się w kremy samorobione? jak nie potrafisz sama kręcić (chociaż o tym można poczytać) to strony takie jak biochemia urody czy zrób sobie krem mają gotowe zestawy, wydaje mi się, że szybko poczujesz różnicę. ja z suchą skórą przeszłam drogę przez mękę i właśnie na tym się skończyła, bo nic innego nie pomagało, sephory i inne to już pielęgnacyjnie szerokim łukiem omijam, jak mi wciśnięto zestaw z kanebo ochując i achując nad nim, a ja się czułam, jakbym się wodą smarowała. ewentualnie popróbuj własnie takich marek naturalnych, jak weleda. bo niestety, rzadko kiedy dobra kolorówka idzie w parze z dobrą pielęgnacją

ale off top, przepraszam.

żeby nie wychodzić z tematu, to zapytam was, czy wam też satynowe wykończenia pomadek podkreślają skórki? bo póki co, na mnie tylko dobrze wyglądają maty Oo o usta dbam, peelinguję i smaruję codziennie, no ale zimą zawsze trochę są w gorszej kondycji, więc cremesheen za cholerę nie nałożę, ale satin już też się nie sprawdza ;/
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 12:25   #1834
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Hej,

Jestem pierwszy raz w tym wątku. Nie mam jeszcze nic z MACa.
Od niedana dopiero zaczęłam używać cieni i mam ochotę na coś z MACa. Zastanawiam się nad vanillą i naked. Słyszałam, że vanilla nadaje się jako rozświetlacz. To prawda?
A może polecicie mi jakiś inny cień, który wzbudzi u mnie miłośc do tej firmy, a który nadawałby się na pierwszy cień do kolekcji?
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 13:04   #1835
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Hej,

Jestem pierwszy raz w tym wątku. Nie mam jeszcze nic z MACa.
Od niedana dopiero zaczęłam używać cieni i mam ochotę na coś z MACa. Zastanawiam się nad vanillą i naked. Słyszałam, że vanilla nadaje się jako rozświetlacz. To prawda?
A może polecicie mi jakiś inny cień, który wzbudzi u mnie miłośc do tej firmy, a który nadawałby się na pierwszy cień do kolekcji?


Naked to pigment, piękny swoją drogą Vanilia to i cień i pigment i jest cudna jako rozświetlacz

A cienie... Hmm ja mam same neutrale, bom szminkowa. Ale z cieni? Na początek może Patina?

Irsin, a Ty szukasz czegoś pod makijaż czy na noc? Bo na noc ostatnio używam Cold Cream z Avene. Świetnie się teraz sprawdza

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2012-01-20 o 13:05
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 17:01   #1836
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Muszę się podzielić z Wami moją radością - dzisiaj stałam się szczęśliwą posiadaczką szminki Petals & Peacocks . Ale ma super kolor . Wprawdzie kolekcja już dość stara, ale w tym czasie nie byłam miłośniczką takich intensywnych odcieni, co się już dość dawno zmieniło i się potęguje . Teraz jeszcze czekam na zamówioną Pink Pigeon i Candy Yum Yum (od pewnej przemiłej Wizażanki ) i będę już całkiem happy .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 17:12   #1837
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-20, 18:21   #1838
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Muszę się podzielić z Wami moją radością - dzisiaj stałam się szczęśliwą posiadaczką szminki Petals & Peacocks . Ale ma super kolor . Wprawdzie kolekcja już dość stara, ale w tym czasie nie byłam miłośniczką takich intensywnych odcieni, co się już dość dawno zmieniło i się potęguje . Teraz jeszcze czekam na zamówioną Pink Pigeon i Candy Yum Yum (od pewnej przemiłej Wizażanki ) i będę już całkiem happy .
Olus
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 19:11   #1839
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
A Shop MAC, cook MAC zapowiada się rewelacyjnie, uwielbiam takie kolorowe kolekcje
ja też ) w końcu koooolor

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
nie kupuj kremów dla młodej skóry, ta miarka wieku to z reguły taki marketingowy pic na wodę. ja polecam może zaopatrzyć się w kremy samorobione? jak nie potrafisz sama kręcić (chociaż o tym można poczytać) to strony takie jak biochemia urody czy zrób sobie krem mają gotowe zestawy, wydaje mi się, że szybko poczujesz różnicę. ja z suchą skórą przeszłam drogę przez mękę i właśnie na tym się skończyła, bo nic innego nie pomagało, sephory i inne to już pielęgnacyjnie szerokim łukiem omijam, jak mi wciśnięto zestaw z kanebo ochując i achując nad nim, a ja się czułam, jakbym się wodą smarowała. ewentualnie popróbuj własnie takich marek naturalnych, jak weleda. bo niestety, rzadko kiedy dobra kolorówka idzie w parze z dobrą pielęgnacją

ale off top, przepraszam.
niee, to ciekawy temat
ale wydaje mi się że ciut demonizujesz... - zgadza się, jak ktoś ma problematyczną cerę to musi przejść katusze zanim znajdzie dobry krem... ale to niekoniecznie znaczy, że wszystkie Sephorowo-douglasowe kremy są złe. Mam dość duże zaufanie do kremów Clinique, Clarins Daily energizer też jest super. Generalnie można po prostu powiedzieć że szczęśliwe te z nas które szybko odkryją co im pasuje... Ale jednym będzie pasował Dior, innym BU a innym asortyment apteczny... Jeszcze innym pewnie MAC i nic tylko się cieszyć I nie zawsze to co droższe jest dobre, bo miałam np krem Lancome Hydrazen i oprócz poprawnego nawilżenia krem nie robił NIC za co warto było wydać tyle kasy. Ale człowiek się uczy na błędach. Aktualnie moja skóra się uspokoiła pod magicznym wpływem serum FlavoC )
Cytat:
żeby nie wychodzić z tematu, to zapytam was, czy wam też satynowe wykończenia pomadek podkreślają skórki? bo póki co, na mnie tylko dobrze wyglądają maty Oo o usta dbam, peelinguję i smaruję codziennie, no ale zimą zawsze trochę są w gorszej kondycji, więc cremesheen za cholerę nie nałożę, ale satin już też się nie sprawdza ;/
nie powinny, moje satynki są całkiem ok, na przykład kremowy Rebel i wspomniana przez Corii Runaway Red która jest bardzo miła w obsłudze ale moje usta jakimś cudem się nie przesuszają za mocno, co noc stosuję carmex, od lat i w torebce też mam zawsze awaryjny więc dbam o nie
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Muszę się podzielić z Wami moją radością - dzisiaj stałam się szczęśliwą posiadaczką szminki Petals & Peacocks . Ale ma super kolor . Wprawdzie kolekcja już dość stara, ale w tym czasie nie byłam miłośniczką takich intensywnych odcieni, co się już dość dawno zmieniło i się potęguje . Teraz jeszcze czekam na zamówioną Pink Pigeon i Candy Yum Yum (od pewnej przemiłej Wizażanki ) i będę już całkiem happy .
) wrzuć fotki koniecznie!!! ja nie mogę odżałować Party Parrot :/
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 19:22   #1840
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
niee, to ciekawy temat
ale wydaje mi się że ciut demonizujesz... - zgadza się, jak ktoś ma problematyczną cerę to musi przejść katusze zanim znajdzie dobry krem... ale to niekoniecznie znaczy, że wszystkie Sephorowo-douglasowe kremy są złe. Mam dość duże zaufanie do kremów Clinique, Clarins Daily energizer też jest super. Generalnie można po prostu powiedzieć że szczęśliwe te z nas które szybko odkryją co im pasuje... Ale jednym będzie pasował Dior, innym BU a innym asortyment apteczny... Jeszcze innym pewnie MAC i nic tylko się cieszyć I nie zawsze to co droższe jest dobre, bo miałam np krem Lancome Hydrazen i oprócz poprawnego nawilżenia krem nie robił NIC za co warto było wydać tyle kasy. Ale człowiek się uczy na błędach. Aktualnie moja skóra się uspokoiła pod magicznym wpływem serum FlavoC )

:/
Moje zeszłoroczne odkrycie
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 19:30   #1841
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Uwaga offtop: Flavo C

Ja twarz po kwasach nawilżam Cetaphilem emulsją i działa bez zarzutu.

A żeby było w temacie, to napiszę, że nic mnie z Naturally nie kręci, ale czekam z niecierpliwością na Shop/Cook i kolory Ta kolekcja z pigmakami wiosenna, też zbytnio mi nie podeszła
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-20, 19:32   #1842
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Moje zeszłoroczne odkrycie
nie wiem jak to serum to robi, ale działa rewelacyjnie i cena jest bardzo do zniesienia uwielbiam jak napina skórę, i jak łagodzi wszelkie podrażnienia. Z mydłem Biały Jeleń (nie śmiejcie się tylko, ja wiem że to tanie szare mydło ale nic tak nie łagodzi i nie oczyszcza jak ono) tworzą mój duet idealny ostatnimi czasy )

W MACowym temacie. Kajolku - a wrzuć swatcha tego Tendertone?? masz go jeszcze?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 19:34   #1843
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Uwaga offtop: Flavo C

Ja twarz po kwasach nawilżam Cetaphilem emulsją i działa bez zarzutu.

A żeby było w temacie, to napiszę, że nic mnie z Naturally nie kręci, ale czekam z niecierpliwością na Shop/Cook i kolory Ta kolekcja z pigmakami wiosenna, też zbytnio mi nie podeszła
A kwasy apteczne, czy u specjalisty? Jakie?
Przymierzam się do Flavo-c. Na ile starcza Ci buteleczka?
cetaphil emulsję mam na półce od dłuższego czasu, ale nie chce mi się toto wchłaniać więc się kurzy póki co.

Też mi się shop/cook podoba. Za bardzo podoba.
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 19:41   #1844
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nie wiem jak to serum to robi, ale działa rewelacyjnie i cena jest bardzo do zniesienia uwielbiam jak napina skórę, i jak łagodzi wszelkie podrażnienia. Z mydłem Biały Jeleń (nie śmiejcie się tylko, ja wiem że to tanie szare mydło ale nic tak nie łagodzi i nie oczyszcza jak ono) tworzą mój duet idealny ostatnimi czasy )
No własnie ja kupiłam w SP za całe 60 zł Jest o wiele lepsze niż cholerstwo Biotherm Skin Ergertic, fuuj...
Ja teraz ćwiczę do mycia mydełko Cold Cream z Avene, zakochałam się w tej serii, mydełko świetnie czyści, a nie wysusza, a kremik ogarnia całe wysuszenie zimowe


A macowo to zapragnęłam różu z naturally tego czerwonawego
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 19:42   #1845
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Uwaga offtop: Flavo C

Ja twarz po kwasach nawilżam Cetaphilem emulsją i działa bez zarzutu.

A żeby było w temacie, to napiszę, że nic mnie z Naturally nie kręci, ale czekam z niecierpliwością na Shop/Cook i kolory Ta kolekcja z pigmakami wiosenna, też zbytnio mi nie podeszła
o widzę że jest nas tu więcej - fanek Flavo C.
Ja do Naturally raaaaczej na chłodno. Ale nie wykluczam jakiejś szmineczki czy różu, muszę zobaczyć na żywo. a pigmaki z wiosennej pewnie znów będą gruuuuubo mielone :/ nie lubię tych pigmentów... fajne są na pewno dla MUAs na jakieś sesje może, ale do mojego domowego użytku sobie ich nie wyobrażam...

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
A kwasy apteczne, czy u specjalisty? Jakie?
Przymierzam się do Flavo-c. Na ile starcza Ci buteleczka?
cetaphil emulsję mam na półce od dłuższego czasu, ale nie chce mi się toto wchłaniać więc się kurzy póki co.

Też mi się shop/cook podoba. Za bardzo podoba.
Flavo Basiu zużywam w około 1,5 - 2 miesięcy. Przy jednorazowym codziennym używaniu. Ostatnio dorwałam promocję w Superpharmie - 59zł.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 19:54   #1846
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Flavo Basiu zużywam w około 1,5 - 2 miesięcy. Przy jednorazowym codziennym używaniu. Ostatnio dorwałam promocję w Superpharmie - 59zł.
Bardzo przyjemna promocja.
Mam jakąś fazę na produkty typu serum / w zakraplaczu. Rankami męczę serum z ramnozą (z Vichy, bez szału generalnie, choć jedenastka na czole mi się wyprasowała dość widocznie), a wieczorem uwielbiam aplikować na twarz olejek z niebieskiej orchidei z clarins. Mam mieszaną skórę, ale mimo tu suszę na pyszczku (odwodnienie). Nonsens jakiś.
Kiedyś kręciłam sama serum z wit. C. Muszę spróbować Flavo i ocenić, co lepsze

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Jest o wiele lepsze niż cholerstwo Biotherm Skin Ergertic, fuuj...
Ja teraz ćwiczę do mycia mydełko Cold Cream z Avene, zakochałam się w tej serii, mydełko świetnie czyści, a nie wysusza, a kremik ogarnia całe wysuszenie zimowe
Serio Biotherm taki be? Mam nówkę sztukę czekającą na rozdziewiczenie, trochę mnie przeraziłaś
A krem Cold Cream zostawia mocny film? Stosowałam kiedyś Cold Cream do rąk - genialny był.

Obiecuję już nie offtopować, bo pewnie zaraz dostanę
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 19:58   #1847
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Ma ktoś może w nadmiarze pigmaka naked?? Lub chce ktoś nabyć do spółki??
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 21:12   #1848
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Quad Call Me Bubbles http://cdn.specktra.net/8/88/88ac200a_quad.jpeg
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 21:17   #1849
kama-hh
Zakorzenienie
 
Avatar kama-hh
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 8 242
GG do kama-hh
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
bardzo ładne
kama-hh jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-20, 21:18   #1850
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
A kwasy apteczne, czy u specjalisty? Jakie?
Przymierzam się do Flavo-c. Na ile starcza Ci buteleczka?
cetaphil emulsję mam na półce od dłuższego czasu, ale nie chce mi się toto wchłaniać więc się kurzy póki co.

Też mi się shop/cook podoba. Za bardzo podoba.
Effacklar Duo, ale muszę się na coś mocniejszego przerzucić Flavo-C to w zielonej buteleczce mam na 3 miesiące stosowania tylko na wieczór i co drugi dzień Ale ja jestem mało wydajna, więc podejrzewam, że normalnym ludziom starczy na dłużej Cetaphil idze też tylko na noc, na dzień mam swój osobisty hit Sanoflore

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
o widzę że jest nas tu więcej - fanek Flavo C.
Ja do Naturally raaaaczej na chłodno. Ale nie wykluczam jakiejś szmineczki czy różu, muszę zobaczyć na żywo. a pigmaki z wiosennej pewnie znów będą gruuuuubo mielone :/ nie lubię tych pigmentów... fajne są na pewno dla MUAs na jakieś sesje może, ale do mojego domowego użytku sobie ich nie wyobrażam...
W sumie szminki obadać mogę, to nie jest zła myśl, bo po opisach patrząc wydają się być dość neutralne i pasujące do każdego typu urody
Dokładnie to samo pomyślałam o pigmakach, dlatego też się nastawiam na nie. Mam jeden taki zestaw i jest średnio używalny, albo ja nie umiem się nim posługiwać A przede wszystkim jest strasznie błyszczący i ma drobinki migrujące nawet bardziej niż w normalnych pigmentach.

Shop/Cook wchodzi razem z tą wiosenną kolekcją z pigmakami czy wcześniej?
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 21:22   #1851
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Mówicie o rózu Strada matte? Mam go, jest świetny do modelowania, rewelacja, mój pierwszy zakup w MACu Ale już od paru lat jest wycofany, nawet na ebayu ciężko było mi go znaleźć.
ja znalazlam na ebayu Strada bo tez mnie interesowal ale cena jest zabojcza

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
mialam ten clarinsowy dla mlodej skory, ale niestety mi nie pomogl. Nie pomogly ani wysoko ani nisko polkowe kremy. Za kazdym razem, niezaleznie, co stosuje - mam sucha skore.
sprobuj Hauschka ( dostepna na feelunique albo douglas on-line), albo polecam koncentrat Anne Marie Borlind
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 21:36   #1852
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja znalazlam na ebayu Strada bo tez mnie interesowal ale cena jest zabojcza
Ja sie skusiłam ostatecznie na Strade Garretha Pugh.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 22:02   #1853
kama-hh
Zakorzenienie
 
Avatar kama-hh
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 8 242
GG do kama-hh
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

myslicie, ze podrobka?

http://allegro.pl/mac-duza-paleta-ci...064309598.html

http://allegro.pl/paleta-mac-120-cieni-i2060837221.html
kama-hh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 22:04   #1854
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

MAC nie ma takich palet.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 22:06   #1855
kama-hh
Zakorzenienie
 
Avatar kama-hh
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 8 242
GG do kama-hh
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;31750936]MAC nie ma takich palet.[/QUOTE]

Dwa razy w życiu byłam w MACu
Dziękuję za odpowiedź
kama-hh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 22:13   #1856
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Bardzo przyjemna promocja.
Mam jakąś fazę na produkty typu serum / w zakraplaczu. Rankami męczę serum z ramnozą (z Vichy, bez szału generalnie, choć jedenastka na czole mi się wyprasowała dość widocznie), a wieczorem uwielbiam aplikować na twarz olejek z niebieskiej orchidei z clarins. Mam mieszaną skórę, ale mimo tu suszę na pyszczku (odwodnienie). Nonsens jakiś.
Kiedyś kręciłam sama serum z wit. C. Muszę spróbować Flavo i ocenić, co lepsze
to może być czasem tak, że będziesz potrzebowała na to serum kremu jakiegoś. Ja też mam skórę suchą, ale mi wystarcza samo serum jakimś cudem...
Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Effacklar Duo, ale muszę się na coś mocniejszego przerzucić Flavo-C to w zielonej buteleczce mam na 3 miesiące stosowania tylko na wieczór i co drugi dzień Ale ja jestem mało wydajna, więc podejrzewam, że normalnym ludziom starczy na dłużej Cetaphil idze też tylko na noc, na dzień mam swój osobisty hit Sanoflore
muszę to sprawdzić jeszcze jak otworzę trzecią butelczynę. Bo teraz mam już gdzieś 1/3 drugiej za sobą. Uzależniłam się od tego serum. I nie wyskakują mi już niespodzianki na twarzy... jej no jedna tam na ruski rok sporadycznie się nadarzy ale bywało duuużo gorzej...


Cytat:
W sumie szminki obadać mogę, to nie jest zła myśl, bo po opisach patrząc wydają się być dość neutralne i pasujące do każdego typu urody
Dokładnie to samo pomyślałam o pigmakach, dlatego też się nastawiam na nie. Mam jeden taki zestaw i jest średnio używalny, albo ja nie umiem się nim posługiwać A przede wszystkim jest strasznie błyszczący i ma drobinki migrujące nawet bardziej niż w normalnych pigmentach.

Shop/Cook wchodzi razem z tą wiosenną kolekcją z pigmakami czy wcześniej?
ja nie wiem czy ta wiosenna z pigmakami wejdzie u nas też? Shop chyba w marcu.
no właśnie muszę je na własnych ustach zobaczyć bo wiesz jak ja mam z takimi nudasami
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 22:47   #1857
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja też ) w końcu koooolor
Dokładnie Mam dość brązów, nudów, szarości i czerni...
Żądam koloru!! A już tak dawno nic nie kupowałam w MACu... w końcu będzie okazja
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 22:51   #1858
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Zachorowałam na szminkę Runaway Red z SSS CCC
Ja chcę już marzec

A offtopowo: chyba będę tu jedyną osobą, której nie podeszło Flavo C - jak dla mnie zbyt słabe nawilżenie a do tego mnie zapycha
Najgorsze, że mam całą drugą nienapoczętą buteleczkę ...

Jak dla mnie hitem jest to po poleca ranka :
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
sprobuj Hauschka ( dostepna na feelunique albo douglas on-line), albo polecam koncentrat Anne Marie Borlind
to pomarańczowe cudo to moja dozgonna miłość
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 22:57   #1859
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kama-hh Pokaż wiadomość
Dwa razy w życiu byłam w MACu
Dziękuję za odpowiedź
Naprawdę strona http://www.maccosmetics.com/index.tmpl to dobre i wiarygodne źródło informacji i takie 'kwiatki' jak te podróby możesz tam szybko zweryfikować


Wiem Kasiu wiem, ale ja ostatnio mam tak samo Bez mocniejszego koloru na ustach nie widac, że je mam
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...

Edytowane przez Myszołapka
Czas edycji: 2012-01-20 o 22:59
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 23:00   #1860
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Dokładnie Mam dość brązów, nudów, szarości i czerni...
Żądam koloru!! A już tak dawno nic nie kupowałam w MACu... w końcu będzie okazja
oj, tego że dawno nie kupowałam nie mogę o sobie powiedzieć ) ale tak, czekam z nadzieją na CCC /SSS )
Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Zachorowałam na szminkę Runaway Red z SSS CCC
Ja chcę już marzec

A offtopowo: chyba będę tu jedyną osobą, której nie podeszło Flavo C - jak dla mnie zbyt słabe nawilżenie a do tego mnie zapycha
Najgorsze, że mam całą drugą nienapoczętą buteleczkę ...

Jak dla mnie hitem jest to po poleca ranka :


to pomarańczowe cudo to moja dozgonna miłość
Aż mi się wierzyć nie chce... no ale co skóra to inna reakcja ) nawilżać to ma chyba krem na wierzch na serum? bo serum to w końcu tylko podkład... ale zapychanie jest karygodne
Jak coś to przy okazji mogę Cię od nadmiaru Flavo C uwolnić
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.