Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-08, 13:18   #3931
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tasiax Pokaż wiadomość
Moje już calutkie naturalne Zdjęcia nie wyszły za pięknie, ale mniej więcej widać włoski. Już wymagają podcięcia
Gęstość...kolor...

Też tak chcę. : <
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 15:08   #3932
Alassiel
Raczkowanie
 
Avatar Alassiel
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Valimar
Wiadomości: 342
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Tasiax, ależ masz włosy! Ile zajęło Ci ich zapuszczenie?
__________________

Alassiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 15:09   #3933
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kreconowlosa Pokaż wiadomość
zrobiłam zdjęcie, więc wrzucam
już tylko jedno cięcie, możesz z takimi chodzić do wakacji a po wakacjach ściąć np. włosy sporo jeszcze urosną a wiadomo, że końce trochę wysuszają od słoneczka więc po co wcześniej ciąć
Cytat:
Napisane przez Alassiel Pokaż wiadomość
kreconowlosa, masz przecudowne włosy! I jaki duży odrost


Oj, o wiele łatwiej... Gdyby to nie była henna z indygo pewnie już bym była po dekoloryzacji Ale jeszcze w tym miesiącu zafunduję sobie właśnie pierwszą warstwę pasemek, zobaczymy jak to będzie szło


Na pewno będę trzymać!

Przy okazji znalazłam zdjęcie, które idealnie oddaje stan moich włosów sprzed jakiegokolwiek farbowania (bo jeszcze zanim zrobiłam się ciemna rozjaśniałam włosy do mega-jasnego blondu). Ile bym dała, żeby już mieć taką czuprynę Mam nadzieję, że mi znowu takie odrosną, albo przynajmniej w zbliżonym kolorze...
przydaly się kciuki
śliczne są u tej dziewczyny na zdjęciu masz do czego wracać, więc jak widzisz - warto przecierpieć

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
kreconowlosa -> ostatnio mówiłaś, że powoli rosną Ci włosy, a tu proszę jaki piękny i dorodny odrost!


Dziewczyny, wszędzie się chwalę to i Wam: wreszcie się doczekałam i TŻ poprosił mnie o rękę!!!!!!!
Gratulacje! U nas to jest tak dziwnie, że zaręczeni od 1,5 roku już
a ślub tylko w głowie, bo póki co planować możemy sobie na sucho, poczekamy na mieszkanie swoje i dopiero wtedy ślub o ile się nie będziemy dąsać na siebie jak ostatnio
Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
W takim razie życzę owocnego zapuszczania!

Stosowałaś/stosujesz może wcierkę Jantar? W moim przypadku albo faktycznie przyśpieszyła wzrost włosów, albo tylko to sobie wmówiłam.

U mnie niedługo 9 rok stuknie.
Co prawda pytanie nie do mnie, ale ja zamierzam znów używać Jantaru, bo swego czasu b. dobrze na mnie działał

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcia naturalek, już po ścięciu ostatnich farbowańców
Włosy w ogóle nie układane ani nic, ale się spieszyłam :p Może będą dla kogoś inspiracją

Wróciłam do naturalek równo po 21 miesiącach od ostatniego farbowania
Chyba założę okulary bo mnie oślepią tym jak się błyszczą pozazdrościć!
Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Na wypadające włosy polecam Jantar, ale trzeba go stosować regularnie. Zużyłam w sumie 3 buteleczki i widzę poprawę.

A powiecie mi jak określiłybyście mój kolor? To jest ciemny blond? Moja mama twierdzi, że jednak już brąz, ale jasny.

Jak widać końce są jeszcze ciut cieplejsze, ale i tak wydaje mi się, że farbowańce nie rzucają się jakoś specjalnie w oczy.

Niestety mimo pielęgnacji moje włosy nie błyszczą się prawie wcale.

Zdjęcie

Zdjęcie2

A takie miałam w zeszłym roku (farbowane).

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Kicia131 masz piękne włosy! Gdyby moje miały taki blask i kolor, to pewnie w ogóle bym nie chciała farbować. A niestety koloryzacja od pewnego czasu bardzo mnie kusi.
Jak dla mnie to b.jasny brąz popielaty.
Cytat:
Napisane przez Tasiax Pokaż wiadomość
Moje już calutkie naturalne Zdjęcia nie wyszły za pięknie, ale mniej więcej widać włoski. Już wymagają podcięcia
Jak długo zapuszczałaś, że masz aż tak długie naturane? Zazdroszczę bardzo I z jakiej długości zaczynałaś, co i jak, pochwal się proszę i przypomnij swoją historię

I po egzaminie, jakoś dałam radę, wyników jeszcze nie ma ale jakoś się już tak nie martwię.
Od jutra praktyki przez cały miesiąc, dużo roboty ale jakoś muszę dać radę, jedynie terminy mnie przerażają ale nie tacy jak ja dawali radę, więc ja też muszę
Jak zgram zdjęcie, to pokażę Wam czy jest jakiś postęp w poroście
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 19:12   #3934
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tasiax Pokaż wiadomość
Moje już calutkie naturalne Zdjęcia nie wyszły za pięknie, ale mniej więcej widać włoski. Już wymagają podcięcia
jakie gęste! piękne!
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 22:25   #3935
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Po 3 tygodniach.
Jeny... niby rosną a do boba w którym będę się w końcu czuła bardziej jak kobieta jeszcze troochę
Najbardziej nie mogę się doczekać grzywki i... boków.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3tyg..jpg (40,3 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d4a7.jpg (62,4 KB, 59 załadowań)
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 07:58   #3936
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tasiax Pokaż wiadomość
Moje już calutkie naturalne Zdjęcia nie wyszły za pięknie, ale mniej więcej widać włoski. Już wymagają podcięcia
Ładne są
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 08:13   #3937
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Ostatnio sobie wkręcam, że bardzo mnie postarza. Chociaż może to bardziej kwestia nieciekawej fryzury. Pod koniec miesiąca pójdę do fryzjera na podcięcie końcówek, to może mi coś doradzi.
według mnie bardziej kwestia fryzury.. tak jak dziewczyny pisały, brakuje objętości
zapuszczasz włosy?

Cytat:
Napisane przez Tasiax Pokaż wiadomość
Oj nie wiem, źle się dzieje Chodzi mi po głowie ciepły rudy, ale muszę sobie to wybić z głowy
pamiętaj że rudy to trudny kolor
po pierwsze tak na prawdę to niewielu pasuje, a po drugie bardzo się spiera więc trzeba farbować całość często..
no chyba że ktoś henną farbuje to jeszcze ok

a Ty masz ładne i długie włosy także szkoda ich

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Po 3 tygodniach.
Jeny... niby rosną a do boba w którym będę się w końcu czuła bardziej jak kobieta jeszcze troochę
Najbardziej nie mogę się doczekać grzywki i... boków.
rosną, rosną
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-09, 10:18   #3938
kreconowlosa
Raczkowanie
 
Avatar kreconowlosa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 420
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tasiax Pokaż wiadomość
Moje już calutkie naturalne Zdjęcia nie wyszły za pięknie, ale mniej więcej widać włoski. Już wymagają podcięcia
ale długie już kolejna motywacja dla wracających do natury
Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
już tylko jedno cięcie, możesz z takimi chodzić do wakacji a po wakacjach ściąć np. włosy sporo jeszcze urosną a wiadomo, że końce trochę wysuszają od słoneczka więc po co wcześniej ciąć
zobaczymy, może podzielę to na 2 podcięcia. farbowane juz są porozdwajane, coraz gorsza kondycja, bo już resztki ich zostały. najchętniej bym ścięła je od razu, ale byłyby krótkawe no ale zobaczymy.
Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Po 3 tygodniach.
Jeny... niby rosną a do boba w którym będę się w końcu czuła bardziej jak kobieta jeszcze troochę
Najbardziej nie mogę się doczekać grzywki i... boków.
rosną, widać to. spójrz na ucho - nie było całe zakryte - teraz jest i masz równiejszą linie włosów na dole


jednak zaczynam trochę żałować, że zrobiłam sobie grzywkę. ale urośnie i znowu będzie długa powcieram rycynkę to coś da
kreconowlosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 10:20   #3939
MjakMarzena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 55
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
A odżywek Eveline 8w1 lub diamentowej próbowałaś?

Ja miałam OKROPNE paznokcie, a od kiedy ich używam (czy to solo, czy jako bazę pod lakier) mam naprawdę twarde i nierozdwajające się pazury


kochaneczka -> no skoro źle się czujesz... Mi by było szkoda zdrowej czupryny
Kiedyś stosowałam tą odzywkę eveline, ale gdy moje paznokcie zaczeły się rozdwajać odstawiłam :-( Początki były cuudowne, szybki wzrost płytki..ale po 3 miesiacach dziwnie się łamały w połowie i te rozdwajanie brr...
MjakMarzena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 12:06   #3940
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Dzisiaj Dziewczyny moja kolej na pokazanie odrościochów. To mój 100 dzień powrotu do naturalek, odrost ma - zależnie od miejsca - od 4,5 do 5cm.

Włosy rosną mi 0,5cm/10 dni. Żadne przyspieszacze porostu wypróbowane przeze mnie nie zadziałały .
Zdjęcie mocno wyciąga kolory, mój odrost w ogóle nie odcina się od farbowańców i nie jest taki ciemny, a farbowańce nie są takie rude - wszystko jest w jasnym odcieniu brązu.

Prawdę mówiąc, to liczyłam że 5cm będzie dłuższe wizualnie i jakoś bardziej spektakularnie będzie się prezentować. A tu nyc . Dobre i to, w sumie .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P090413_12.23.jpg (73,1 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P090413_12.22_[02].jpg (110,1 KB, 39 załadowań)
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 12:19   #3941
kreconowlosa
Raczkowanie
 
Avatar kreconowlosa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 420
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
Dzisiaj Dziewczyny moja kolej na pokazanie odrościochów. To mój 100 dzień powrotu do naturalek, odrost ma - zależnie od miejsca - od 4,5 do 5cm.

Włosy rosną mi 0,5cm/10 dni. Żadne przyspieszacze porostu wypróbowane przeze mnie nie zadziałały .
Zdjęcie mocno wyciąga kolory, mój odrost w ogóle nie odcina się od farbowańców i nie jest taki ciemny, a farbowańce nie są takie rude - wszystko jest w jasnym odcieniu brązu.

Prawdę mówiąc, to liczyłam że 5cm będzie dłuższe wizualnie i jakoś bardziej spektakularnie będzie się prezentować. A tu nyc . Dobre i to, w sumie .
ładny kolorek
kreconowlosa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-09, 13:55   #3942
Alassiel
Raczkowanie
 
Avatar Alassiel
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Valimar
Wiadomości: 342
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Po 3 tygodniach.
Jeny... niby rosną a do boba w którym będę się w końcu czuła bardziej jak kobieta jeszcze troochę
Najbardziej nie mogę się doczekać grzywki i... boków.
Jaki duży przyrost! Też bym tak chciała
__________________

Alassiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 20:41   #3943
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Po 3 tygodniach.
Jeny... niby rosną a do boba w którym będę się w końcu czuła bardziej jak kobieta jeszcze troochę
Najbardziej nie mogę się doczekać grzywki i... boków.
Trzymam kciuki! Ja obcięłam w zeszłym roku włosy w bardzo podobny sposób (jeszcze po tym bobie, którego wstawiłam, ale niestety nie mogę znaleźć dobrego zdjęcia - są tylko przodem). Dasz radę.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
według mnie bardziej kwestia fryzury.. tak jak dziewczyny pisały, brakuje objętości
zapuszczasz włosy?
Tak.

Już zdecydowanie zbyt wiele lat chodziłam w krótkich, a nawet bardzo krótkich fryzurach.

Znajoma poleciła mi fryzjera. Muszę przyznać, że jej włosy wyglądają świetnie (ale ma zupełnie inne tzn. kręcone, puchate), więc może i u mnie coś wymyśli na ten uliz a' la Severus Snape.

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
Dzisiaj Dziewczyny moja kolej na pokazanie odrościochów. To mój 100 dzień powrotu do naturalek, odrost ma - zależnie od miejsca - od 4,5 do 5cm.

Włosy rosną mi 0,5cm/10 dni. Żadne przyspieszacze porostu wypróbowane przeze mnie nie zadziałały .
Zdjęcie mocno wyciąga kolory, mój odrost w ogóle nie odcina się od farbowańców i nie jest taki ciemny, a farbowańce nie są takie rude - wszystko jest w jasnym odcieniu brązu.

Prawdę mówiąc, to liczyłam że 5cm będzie dłuższe wizualnie i jakoś bardziej spektakularnie będzie się prezentować. A tu nyc . Dobre i to, w sumie .
Bardzo sympatyczny chłodny blond.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 06:28   #3944
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Po 3 tygodniach.
Jeny... niby rosną a do boba w którym będę się w końcu czuła bardziej jak kobieta jeszcze troochę
Najbardziej nie mogę się doczekać grzywki i... boków.
bardzo szybo Ci rosną! Ale Ci fajnie bo zaczynasz pielęgnację z czystą kartą, bez zadnych wypalonych, przesuszonych włosów

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
Dzisiaj Dziewczyny moja kolej na pokazanie odrościochów. To mój 100 dzień powrotu do naturalek, odrost ma - zależnie od miejsca - od 4,5 do 5cm.
ładny odrost i fajnie, że włosy rosną Ci tak szybko Ja mam podobny, ale na razie nie mierzę bo chcę mieć niespodziankę ;-) sprawdzę jak skończę pierwsza kurację z jantarem.


Nie jestem jakoś szczególnie przekonana do wracania do naturalnych włosów. Mam wrażenie, że mój kolor jest bury:/ tęsknię za jasnym blondem bez odrostów, ale po pierwsze robię to dla poprawienia kondycji włosów po drugie TŻowi takie się bardziej podobają... ehhh
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 08:28   #3945
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
Nie jestem jakoś szczególnie przekonana do wracania do naturalnych włosów. Mam wrażenie, że mój kolor jest bury:/ tęsknię za jasnym blondem bez odrostów, ale po pierwsze robię to dla poprawienia kondycji włosów po drugie TŻowi takie się bardziej podobają... ehhh
Mam podobnie. Byłam ruda większość życia, mój Luby i znajomi wciąż do tego tematu wracają. Ja dobrze się czuję w brązie, choć przez ich gadanie mam wrażenie, że straciłam cząstkę siebie bez rudości. Chcę mieć długie włosy, a farbowane zawsze tak mi się kruszyły, że miałam je góra do połowy łopatek. Rekompensuje mi wszystko stan odrościochów - śliskie i lśniące. Już widzę jak sięgają talii, gęste i cudne . Mam koleżankę, która ma swoje naprawdę IDEALNE naturalki. Kolor nijaki, ale ten stan, to jak się układają i błyszczą, bajka!
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 17:14   #3946
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
Mam podobnie. Byłam ruda większość życia, mój Luby i znajomi wciąż do tego tematu wracają. Ja dobrze się czuję w brązie, choć przez ich gadanie mam wrażenie, że straciłam cząstkę siebie bez rudości. Chcę mieć długie włosy, a farbowane zawsze tak mi się kruszyły, że miałam je góra do połowy łopatek. Rekompensuje mi wszystko stan odrościochów - śliskie i lśniące. Już widzę jak sięgają talii, gęste i cudne . Mam koleżankę, która ma swoje naprawdę IDEALNE naturalki. Kolor nijaki, ale ten stan, to jak się układają i błyszczą, bajka!
no to przybij piątkę:-D swoje też mam zwykle do połowy łopatek a potem są już takie poszarpane piórka, które trzeba ścinać. 10 lat temu kiedy jeszcze nie farbowałam miałam piękne, gęste i długie włosy. Wydaje mi się, że już do takich nie wrócę, ale kilka lat temu w ciąży zgęstniały mi i urosły tak do wysokości biustonosza więc liczę na co najmniej taki efekt
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 11:29   #3947
Tasiax
Rozeznanie
 
Avatar Tasiax
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 891
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Gęstość...kolor...

Też tak chcę. : <
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Alassiel
Tasiax, ależ masz włosy! Ile zajęło Ci ich zapuszczenie?
Z długości trochę za ramiona - rok i dziękuję

Cytat:
Napisane przez anngeli
Jak długo zapuszczałaś, że masz aż tak długie naturane? Zazdroszczę bardzo I z jakiej długości zaczynałaś, co i jak, pochwal się proszę i przypomnij swoją historię
Co do długości to jak wyżej Ja miałam to szczęscie, że kolor stopniowo mi się wypłukiwał, ale był kruczoczarny przez złe pofarbowanie! Więc zajęło to trochę czasu, ale miałam szczęscie, bo nie musiałam martwić się o odrosty o dziwo. Gdy podjęłam decyzję, że już więcej nie zafarbuję włosów, ścięłam je do długości troszkę za ramiona (były dłuższe niż na zamieszczonym wyżej zdjęciu) i mocno wycieniowałam (w marcu tamtego roku). Od tamtej pory w ogóle nie ścinałam - po maturkach obcinam kilka centymetrów, bo przez to cieniowanie strasznie się wystrzępiły i końcówki troszkę suche już są Pochwalę sie zdjęciami dopiero w maju jak włoski wydobrzeją

Cytat:
Napisane przez jaroszania
jakie gęste! piękne!
Cytat:
Napisane przez natalkaa7522
Ładne są
dziękuję ślicznie

Cytat:
Napisane przez Tygrryska
pamiętaj że rudy to trudny kolor
po pierwsze tak na prawdę to niewielu pasuje, a po drugie bardzo się spiera więc trzeba farbować całość często..
no chyba że ktoś henną farbuje to jeszcze ok

a Ty masz ładne i długie włosy także szkoda ich
Dziękuję Już sobie pomysł wybijam z głowy, za dużo było tego zapuszczania Ale i tak jestem w tym kolorze zakochana
__________________

K.
Tasiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 16:58   #3948
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Miałam dodać bliżej końca miesiąca, ale akurat dziś zrobiłam zdjęcia więc wrzucam odrost ma dopiero jakieś 4 w porywach do 4,5cm... Nie zrażam się i nadal wcieram jantar
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20130411_131159.jpg (117,7 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130411_131343.jpg (86,6 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130411_131349.jpg (85,4 KB, 59 załadowań)
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 17:55   #3949
sylwia031195
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 81
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

nono spory odrościk .. i nie wydaje się wam właśnie, że taki kolor naturalek jest szaro-bury i bez wyrazu ?
sylwia031195 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-11, 18:02   #3950
kreconowlosa
Raczkowanie
 
Avatar kreconowlosa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 420
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
Miałam dodać bliżej końca miesiąca, ale akurat dziś zrobiłam zdjęcia więc wrzucam odrost ma dopiero jakieś 4 w porywach do 4,5cm... Nie zrażam się i nadal wcieram jantar
śliczne są! mi jantar dużo nie dał w przyroście, ale ogólnie super wcierka


co do burego koloru - jak odrost jest krótki, to się taki wydaje. zobaczysz później
kreconowlosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 22:27   #3951
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kreconowlosa Pokaż wiadomość
śliczne są! mi jantar dużo nie dał w przyroście, ale ogólnie super wcierka
dzieki, dobre słowo bardzo pomaga w wytrwaniu w swoim postanowieniu mój pierwszy cel to odrost do ucha.

co do jantara to mam jeszcze 3 butelki, ale bardzo kusi mnie khadi...
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 09:37   #3952
kreconowlosa
Raczkowanie
 
Avatar kreconowlosa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 420
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
dzieki, dobre słowo bardzo pomaga w wytrwaniu w swoim postanowieniu mój pierwszy cel to odrost do ucha.

co do jantara to mam jeszcze 3 butelki, ale bardzo kusi mnie khadi...
też chciałabym khadi
w ogóle muszę kupić jakiś olej, bo mi się kończą wszystkie i zastanawiam się jaki.
mam ochotę znowu podciąć włosy, bo mi jakoś szybko urosły, co jest dziwne ale muszę wytrzymać miesiąc, żeby ocenić rezultaty akcji dokarmiania
kreconowlosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 11:42   #3953
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Dzięki dziewczyny robię co tylko mogę, oczywiście wszystko "z głową" bo przedobrzyć to nie sztuka, żeby jak najszybciej urosły.
Jedna z Was pisała, że zaczynam pielęgnację z tzw. czystą kartką, bo nie mam popalonych, zniszczonych włosów - to fakt i to duży plus.
Jednak włosy te które mam i tak 3/4 z nich pamięta jeszcze jakieś farbowania, tyle, że jak wiadomo włosy blisko głowy są przeważnie w dobrej kondycji ale to jeszcze nie ta struktura, mięsistość itp. jak moje naturalki. Ale żeby zostały same naturalki musiałabym się na "jeża" odstawić. To by dopiero była dla mnie trauma, skoro świruję nawet przy takiej długości jak mam obecnie, do tego stopnia, że mam wrażenie, ze muszę specjalnie dobierać ubrania bo przez tę fryzurę raz mnie postarza a raz wyglądam jak paskudna 14nastka

Szkoda, że dzisiaj pada momentami (przynajmniej u mnie) ale jednak już czuć sporo cieplejsze powietrze a wczoraj ok 13-15 wyszło nawet słoneczko
ps. wczoraj spełniłam jedno ze swoich malutkich marzeń i kupiłam sobie buty na które swojego czasu "chorowałam" i są już moje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_3422.jpg (35,7 KB, 35 załadowań)
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 11:53   #3954
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez sylwia031195 Pokaż wiadomość
nono spory odrościk .. i nie wydaje się wam właśnie, że taki kolor naturalek jest szaro-bury i bez wyrazu ?
tak wygląda bo jest kontrast przy ciepłych i jaśniejszych farbowanych

zresztą ja już chyba pisałam o mojej teorii
naturalki w porównaniu do farbowanych zwykle wyglądają nudno (wiadomo, farbujemy albo na jaśniejsze, albo ciemniejsze, albo mocne kolory jak rudy), ale nie odwracają uwagi od naszej twarzy tylko się z nią komponują

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
co do jantara to mam jeszcze 3 butelki, ale bardzo kusi mnie khadi...
mnie też kusiło i w końcu kupiłam

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Szkoda, że dzisiaj pada momentami (przynajmniej u mnie) ale jednak już czuć sporo cieplejsze powietrze a wczoraj ok 13-15 wyszło nawet słoneczko
ps. wczoraj spełniłam jedno ze swoich malutkich marzeń i kupiłam sobie buty na które swojego czasu "chorowałam" i są już moje
u mnie pada cały czas
ale przynajmniej deszcz a nie śnieg

fajne buty, często je widywałam na blogach
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 14:45   #3955
kreconowlosa
Raczkowanie
 
Avatar kreconowlosa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 420
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

anngeli - urosną też kiedyś miałam taką długość (a mam kręcone, więc się podwijały). myslę, że zrobiłaś dobrą rzecz, bo ukarałaś ścięciem i teraz już nie pofarbujesz włosów, bo specjalnie dlatego je ścięłaś

sama bym najchętniej obcięła resztki farbowanych, ale nie chcę zbyt krótkich włosów, a w takiej długości mi dobrze. za miesiąc pójdę do fryzjera, a później jeszcze raz i będzie koniec
kreconowlosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 09:53   #3956
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

mam tylko pasemka farby, bo wypłukała się, prawie naturalne kilkanaście centymetrów
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 12:36   #3957
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

i ja sie przyłacze

jestem dopiero na poczatku, ale jestem bojowa nastawiona. Po przeliczeniu ile wydaje na domowe farbowanie(a i tak efekt mnie nie zadawala) taniej mnie wyjda naturalki
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 20:17   #3958
keyti84
Raczkowanie
 
Avatar keyti84
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: POZNAŃ
Wiadomości: 44
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Hej.Cały czas jestem z wami .Może fotka będzie motywacją.Moje włosy po 3 latach zapuszczania,całe naturalne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy.jpg (92,2 KB, 82 załadowań)
keyti84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 20:19   #3959
keyti84
Raczkowanie
 
Avatar keyti84
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: POZNAŃ
Wiadomości: 44
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Włosy mam pocieniowane .Trochę się falują lub kręcą po myciu.
keyti84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 16:01   #3960
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Czesc dziewczyny!
Po dlugiej nieobecnosci - melduje sie i ja. W sumie chcialam zrobic porownanie przed i po, ale nie mam czasu, zeby wygrzebywac stare zdjecia ze starego komputera, wiec beda tylko te aktualne.
Krotkie streszczenie dla nowych uczestniczek - zapuszczam naturalki od 16 miesiecy. Decyzja o niefarbowaniu padla po tym, jak wlosy zaczely byc w bardzo zlym stanie po rozjasnieniu ich do rudawo-zoltawego ciemnego blondu/jasnego brazu w ktorym fatalnie sie czulam i ktory wcale mi nie pasowal.
Podczas ostatniej wizyty u fryzjera zdecydowalam sie na radykalne pozbycie sie farbowancow. Najprostszym rozwiazaniem bylo tu mocne pocieniowanie ich na calej dlugosci, poniewaz wlosy pod spodem mialam juz cale swoje, ale te u gory byly nadal w tym koszmarnym odcieniu...
Rezultat - jak na zdjeciu. W sumie wolalabym jedna dlugosc, ale cieniowanie ma tez dobre strony - sprawia, ze wlosy sa fajnie uniesione z tylu glowy, co dla osoby z tak plaska tyloglowiem jak ja nie jest bez znaczenia...
Poki co nie robie nic specjalnego z wlosami - olejowanie potwornie obciaza mi wlosy. Jak mi sie przypomni to nakladam odzywke, ale to wszystko na co sobie pozwalam...

Chcialam jeszcze zlozyc gratulacje Kat - pomysl, jak fajnie bedzie stanac na slubnym kobiercu z wypielegnowanymi, mocnymi i zdrowymi wlosami !
Pozdrawiam tez wszystkie "stare" znajome, ktore zaczynaly zapuszczac w tym samym czasie co ja! Fajnie, ze nadal trwacie w postanowieniu!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hair.jpg (38,4 KB, 69 załadowań)
__________________


Be the change you want to see in the world!

Edytowane przez Konwalia11
Czas edycji: 2013-04-16 o 16:02
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:42.