Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-04, 14:41   #2071
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
He he, ale to prawda, reklamowała go
Ja jakoś nie trawię tej Charlize i nie ma to nic wspólnego związanego z zazdrością, przesadza Panna i tyle
Wiem, Tiniaczek pisala kiedys . Niestety post domestosowy zostal skasowany i nie dane mi bylo zobaczyc .

Bloga tej pani nie przegladam. Zestawy takie se. Pamietam, ze jeszcze rok temu od stop do glow byla Zara. Nie zrozum mnie zle, lubie Zare. Jestem jednak w stanie ubrac sie tam tak, ze nie wygladam jak manekim. W przypadku tez pani niestety tak bylo.

Do tego nie znosze postow, w ktorych brak info, ze cos autor dostal za darmo. U Tuskowej jest tak samo. Jej bloga zreszta tez nie znosze. Cmokasnie do porzygania. Ostatnio na Pudelku (moja lektura z rana do mycia zabkow ) swietny post byl o tym jak dziewcze sie ceni i ile chce, aby zareklamowac jakis towar. O reklamie ani slowa of kors w tresci posta. Temptalia tutaj jest klasa sama w sobie. Potrafi piatki Diora dostac a i tak walnie "F" . To mi sie podoba.

Do tego nie lubie tez nadmiaru Fotoszopa. Jest pewna wizazowa blogerka, ktora tyle Fotoszopa wali, ze bywalo, ze nie potrafilam po swatchach rozpoznac kosmetykow, ktore sama mam .


Zreszta blogerki polskie to klasa sama w sobie . Bylam raz na nieformalnym mini spotkaniu. Oficjalnie dziewczyny sympatyczne, mile a na zywo tak zaczely dupe innym blogerkom obrabiac, ze glowa mala (wszystkie blogi i obrabiajacych i obrabianych w wizazowych kregach znane, wiec w szoku bylam tym bardziej): dowiedzialam sie, ktorej odbija, bo dzieci miec nie moze, ktora prawdopodobnie w psychiatryku byla, ktora rzucil chlop. Myslalam, ze padne. Dla mnie to nie do pojecia bylo. Tym bardziej, ze one sie znaly a mnie pierwszy raz widzialy.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-07-04 o 14:43
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 14:43   #2072
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
kaman sprawdziłam - rzeczywiście jest taka blogerka wprawdzie ubiera się jak pół Gdańska, ale przynajmniej ładna jest, co nie zmienia faktu, ze pierwsze słyszę
Mnie się ta cała Charlize w ogóle nie podoba
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 14:49   #2073
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41636473]Wiem, Tiniaczek pisala kiedys . Niestety post domestosowy zostal skasowany i nie dane mi bylo zobaczyc .

Bloga tej pani nie przegladam. Zestawy takie se. Pamietam, ze jeszcze rok temu od stop do glow byla Zara. Nie zrozum mnie zle, lubie Zare. Jestem jednak w stanie ubrac sie tam tak, ze nie wygladam jak manekim. W przypadku tez pani niestety tak bylo.

Do tego nie znosze postow, w ktorych brak info, ze cos autor dostal za darmo. U Tuskowej jest tak samo. Jej bloga zreszta tez nie znosze. Cmokasnie do porzygania. Ostatnio na Pudelku (moja lektura z rana do mycia zabkow ) swietny post byl o tym jak dziewcze sie ceni i ile chce, aby zareklamowac jakis towar. O reklamie ani slowa of kors w tresci posta. Temptalia tutaj jest klasa sama w sobie. Potrafi piatki Diora dostac a i tak walnie "F" . To mi sie podoba.

Do tego nie lubie tez nadmiaru Fotoszopa. Jest pewna wizazowa blogerka, ktora tyle Fotoszopa wali, ze bywalo, ze nie potrafilam po swatchach rozpoznac kosmetykow, ktore sama mam .


Zreszta blogerki polskie to klasa sama w sobie . Bylam raz na nieformalnym mini spotkaniu. Oficjalnie dziewczyny sympatyczne, mile a na zywo tak zaczely dupe innym blogerkom obrabiac, ze glowa mala (wszystkie blogi i obrabiajacych i obrabianych w wizazowych kregach znane, wiec w szoku bylam tym bardziej): dowiedzialam sie, ktorej odbija, bo dzieci miec nie moze, ktora prawdopodobnie w psychiatryku byla, ktora rzucil chlop. Myslalam, ze padne. Dla mnie to nie do pojecia bylo. Tym bardziej, ze one sie znaly a mnie pierwszy raz widzialy.[/QUOTE]

James, mimo ze lubię Zarę (od niedawna, ale jednak), to musze sie z Tobą całkiem zgodzić, co do Charlize i jej zarowych ubrań. Nie wiem co w niej takiego jest, ze wszystko wychdoziło, jak u manekina. Ona cała jakoś sztucznie wygląda. Cóż, nos już ma sztuczny

A ona i premierówna to przecież "elita" polskich blogów modowych, wiec one "nie musza" pisac co sponsor dał a co ich
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 14:52   #2074
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Bo była mowa o tym, że blogerka, która prezentuje lakier na paznokciach, zasłynęła z reklamowania na swoim blogu nawet domestosa , a na skierowane pytanie Wiażanki, jaki to konkretnie kolor, nie raczyła odpowiedzieć .
Coś kojarzę, ale niezmiernie żałuję, że nie zachowała się kopia postu w google
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mnie się ta cała Charlize w ogóle nie podoba
To, ze ładna to o uwaga - Podszewce było


James bo ogólnie rzecz biorąc, baby podłe są, choć na szczęście nie wszystkie.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 15:07   #2075
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
To, ze ładna to o uwaga - Podszewce było
To teraz ja nie wiem o co i o kogo chodzi
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 15:07   #2076
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
A propo promocji w S. nabyłam dziś paletę Urban Decay Naked 2 za 95 zł za taką cenę to już bym zgrzeszyła, jakbym nie wzięła

__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 15:09   #2077
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To teraz ja nie wiem o co i o kogo chodzi
kevschaa pisała o niej na poprzedniej stronie
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-04, 15:18   #2078
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
A ja niestety mam ciągły kontakt z blogerkami, niektóre z nich są w porządku ale niektóre na zasadzie "jestem podszewka" a ja na to "co? poszewka?" PODSZEWKA! To jak PANI mnie nie zna ?
...



choć z drugiej strony ciut Ci współczuję
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 16:19   #2079
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
kevschaa pisała o niej na poprzedniej stronie
Aaa, coś nie zakumałam, bo nigdy nie słyszałam o takiej blogerce (myślałam, że kevschaa jakąś ksywką znaną tylko wtajemniczonym zarzuciła ), ale już sprawdziłam i wiem, o co kaman .
Fakt, ładna.

Niespecjalnie interesują mnie blogi modowo-ciuchowe, jakoś sztucznością dla mnie to wszystko trąca , a im bardziej osławione blogerki, tym więcej tej sztuczności.

A co do podszewki, to znam, jak najbardziej, głównie od marynarek, płaszczy itp.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2013-07-04 o 16:22
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 16:21   #2080
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość



choć z drugiej strony ciut Ci współczuję

szczerze mówiąc to ja się z tego śmieje, bo nie mam w zwyczaju nikomu nadskakiwać, a u mnie połowa to takie które by chciały żeby wokół nich skakać Jak to nie super-hiper projektantka, to prezes tvn, albo blogerka, ale na szczęście większość normalnieje jak widzą że ich wielkość nie robi na mnie należytego wrażenia.

Chociaż i tak wszystko przebiła rodzina Niemców, nie chcieli mi uwierzyć że w Polsce jest taki luksus jak jednorazowe skarpetki i na siłę próbowali mi oddać używane żeby następni klienci mogli z nich skorzystać
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 17:27   #2081
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
(...)

Niespecjalnie interesują mnie blogi modowo-ciuchowe, jakoś sztucznością dla mnie to wszystko trąca , a im bardziej osławione blogerki, tym więcej tej sztuczności.

(...)
Ciężko się nie zgodzić.

Ale co do operacji nosa Charlize - to akurat mnie nie oburza. Co innego zoperowanie nosa, który od lat jest kompleksem, a co innego robienie z siebie kogoś kompletnie innego, jak np. Kissie .

A zmieniając temat - gdzie w sieci (poza iPerfumy i Truskawą) kupię kolorówkę Chanel?
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-04, 17:36   #2082
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

A co do podszewki, to znam, jak najbardziej, głównie od marynarek, płaszczy itp.


Ja tez tylko te znam, ale sprawdziłam ktora to ta ładna. Może i ładna ale buty zdecydowanie za małe nosi
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 18:13   #2083
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Ciężko się nie zgodzić.

Ale co do operacji nosa Charlize - to akurat mnie nie oburza. Co innego zoperowanie nosa, który od lat jest kompleksem, a co innego robienie z siebie kogoś kompletnie innego, jak np. Kissie .

A zmieniając temat - gdzie w sieci (poza iPerfumy i Truskawą) kupię kolorówkę Chanel?

Mnie tez to nie oburza, w zasadzie jestem za tym, zeby kazdy robil sobie to, na co ma ochote, co oczywiscie nie znaczy, ze podoba mi sie jak ktos sobie zrobi różki na środku czoła, ale jak mowiłam nic mi do tego
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 18:15   #2084
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 265
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
Lakierów do paznokci w Dominikańskiej i Borku było po 4 spore kartony, a kobieta mi 5 wyciągnęła spod kasy Więc tego Ci raczej nie zabraknie

W Dominikańskiej zestawów z perfumami było mnóstwo, więcej niż w Borku, w Renomie wg mnie zawsze są pustki

Jakie meteoryty chcesz kupić?
Meteoryty już kupione dawno. Używam ich codziennie, bo uwielbiam ich efekt na buzi. Są bardzo wydajne. Kupiłam je zimą, zaraz po świętach, w promocji chyba -30% na wszystko w S. Bardzo chciałabym coś w stylu meteorytów do poprawek w ciągu dnia, prasowanego, tyle że jakoś nic nie mogę fajnego znaleźć. Według mnie meteoryty prasowane, a właściwie ich cena jest trochę za wysoka, bo kosztuje tyle samo, co kulki a jest tam tylko 8g produktu (kulek 30g).

Z lakierów zależy mi na zestawach Ciate. Całkiem fajny pomysł na prezent

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Bombka zestaw 299zł,Mango coś 50zł,dokładnie nie pamiętam,ale w tej granicy49-59zł
Dziękuje

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41632848]Moim zdaniem Grunwald .
Renoma po prostu zawsze ma spozniony zaplon. Zreszta wszedzie sa jakies opoznienia. W Dominikanskiej tez to norma, ze wyprzedaz zaczyna sie od XX.XX a wlasnie tego dnia dopiero panie zaczynaja wyprzedaz szykowac.

btw: ja zaden ekspert tylko zwyczajny klient .



Oj, tak.



Pewnie, ze taka opcja jest. Popros ja, aby zadzwonila gdzie indziej i sprawdzila. Ja, jak czegos szukam to tak robie.[/QUOTE]
Dziękuje
__________________
Clarity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 18:24   #2085
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
James bo ogólnie rzecz biorąc, baby podłe są, choć na szczęście nie wszystkie.
Niby tak. Sama bywam wredna, ale kurde... To naprawde bylo przegiecie. Najbardziej mnie zadziwil kontrast. Byly to cmokliwe blogereczki, jedna udzielala sie kiedys tutaj i swiergotala. Te uwagi o bezplodnosci czy psychiatryku naprawde byly paskudne.

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość


Ja tez tylko te znam, ale sprawdziłam ktora to ta ładna. Może i ładna ale buty zdecydowanie za małe nosi
Zaraz wygooglam ta Poduszke, bo nie wiem o kogo chodzi.
----------------------------------------------------------
Wlasnie przytargalam swoje cztery litery od kosmetyczki. Masakra. Ja musze sie chyba o jakis zasilek od panstwa ubiegac za przyciaganie burakow i dyletantow.

Wykupilam mani&pedi na Grouponie. Cena bez znizki to okolo 200 zl.

Przyczlapalam sie do salonu. Pani, ktora mnie obslugiwala mila. Od czasu do czasu zagaila, nie brzeczala jednak nieustannie nad uchem (to ogromny plus), byla uwazna. Zrobila mi pazury poprawnie (perfekcji niestety nie bylo). Poradzila jednak sobie ladnie z moimi skorkami i nawet zaczelam rozwazac czy do niej ponownie za miesiac nie wpasc.

Minusem dla mnie byla jakosc produktow. Pomine ilosc lakierow (ledwo 40 lakierow mieli, ja mam wiecej ), to mi nie przeszkadzalo az tak bardzo. Co za lakiery jednak mieli: polowa to Inglot a reszta to no name. Pomine fakt, ze osobiscie uwazam Inglota za badziew. Uwazam, ze fakt zadania za sam pedicure 100 zl zobowiazuje do czegos wiecej poza Inglotem i no name. Nie, wcale nie zadam Diorow. Cos lepszego mogliby jednak zakupic.
Do tego pani do poprawek uzywala tego. Bylo to wyschniete na wior (!). Moczyla wiec ten korektor przy kazdej poprawce w zmywaczu .

Szlag mnie trafil jednak przy wyjsciu. Otoz, pozegnalam sie z pania malujaca i zbieram sie do wyjscia. Jakas baba z "recepcji" zaczepia mnie i mowi, ze doplacic trzeba (malowania pakiet nie obejmowal wedlug niej). Ja do niej grzecznie, ze przeca z Grouponu jestem a na kuponie info, ze pelen mani&pedi byl w cenie bez info o doplacie. Pani do mnie, ze w Grouponie zrobili blad i ze to ich wina, ze kazdemu kaza doplacac. Odpowiedzialam pani, ze nie ma problemu myslac, ze wyjasnie sobie to z Grouponem. Zaplacilam i poprosilam o rachunek. Pani wybaluszyla na mnie oczy i zawolala szefa (!). On podniosl na mnie glos (!), ze po co mi rachunek . Juz mi zylka zadrgala, ale dalej grzecznie mowie, ze przeciez, aby domagac sie zwrotu od Grouponu za to malowanie, ktore moj pakiet obejmowal musze miec jakis dowod, ze zaplacilam. On do mnie wtedy z morda, ze jakie zwroty, bla bla bla. Przybralam wiec swoj zjadliwy ton i dziarsko pokazalam mu szczegoly Grouponu, poza tym skoro place za usluge to zadam dowodu zaplaty. Pan na mnie prychnal i kazal z fochem pracownicy wypisac mi rachunek.

Niesmaczna i bardzo dziwna sytuacja. Na pewno tam nie wroce. Nie chodzi mi juz o te pieniadze, ale o fakt zadania dodatkowej kasy. Skoro cos kupuje i place z Grouponu to nie powinni chciec za to samo kasy w salonie. Nie wiem czy pan cos kreci na boku i wyludza kase od klientek czy co, ale sytuacja mocno niefajna.

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość

Dziękuje
Bylam w Renomie. Sa juz perfumy wystawione. Wiecej i perfum, i kolorowki jest jednak w Dominikanskiej.

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
Chyba tak zrobię. Niesamowicie podoba mi się ten kolor (ale ten który ja widzę na swoim monitorze ).
I bardzo dziękuję za propozycje, wieczorem sobie wygoogluję . Podziwiam za wiedzę na temat kosmetyków , ja tego nie ogarniam.
Daj znac jak znajdziesz to, czego szukasz .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-07-04 o 18:23
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 18:26   #2086
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
A ja niestety mam ciągły kontakt z blogerkami, niektóre z nich są w porządku ale niektóre na zasadzie "jestem podszewka" a ja na to "co? poszewka?" PODSZEWKA! To jak PANI mnie nie zna ?

Wiecie może czy już coś ciekawszego jest na wyprzedaży w Mario? Nie wiem czy opłaca mi się zaglądać
Hahaha Ale się uśmiałam, ludzie są niesamowici Aż sobie w google podszewkę wpisałam, bo taka znana, że aż nie znam
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 18:30   #2087
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

James, współczuje akcji u kosmetyczki Ja też rozważam zakup kuponu tyle że na oczyszczanie twarzy, gabinet mam już upatrzony, ale lękam się nieco bo słyszałam, że jak kosmetyczka średnia to później człowiek wraca do domu kanałami :/
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 18:32   #2088
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

James współczuje przejść. Dla mnie to niepojete ze ludzie nie chcą rachunków wystawiać jak ktoś prosi.
A jakby się na mnie wydarl, to pewnie zawiadomilabym US .
Ciekawe czy by się zainteresowali delikwentem
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 18:33   #2089
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Hahaha Ale się uśmiałam, ludzie są niesamowici Aż sobie w google podszewkę wpisałam, bo taka znana, że aż nie znam
Ja też nie znam
Ale z modowych blogów zaglądam tylko tu, bo dziewczyna jest w moim typie (chociaż ja się tak kolorowo nie ubieram)- ma fajne pomysły, klasę i nie ma ambicji by stać się żywym sieciówkowym wieszakiem
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-04, 18:36   #2090
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
James, współczuje akcji u kosmetyczki Ja też rozważam zakup kuponu tyle że na oczyszczanie twarzy, gabinet mam już upatrzony, ale lękam się nieco bo słyszałam, że jak kosmetyczka średnia to później człowiek wraca do domu kanałami :/
Ja na oczyszczanie bym sie bala. Bede jednak trzymac kciuki jesli sie zdecydujesz .

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
James współczuje przejść. Dla mnie to niepojete ze ludzie nie chcą rachunków wystawiać jak ktoś prosi.
A jakby się na mnie wydarl, to pewnie zawiadomilabym US .
Ciekawe czy by się zainteresowali delikwentem
Taki mialam plan .

Cala sytuacja byla szokujaca. Tak naprawde wrazenie milej malujacej dziolchy sie zatarlo, bo jedyne o czym mysle to o wlascicielu-chamie i wyludzaniu kasy.
Zreszta dziwi mnie cala sytuacja. Skoro Groupon rzeczywiscie sie pomylil to salon z nim sie powinien dogadac a nie ode mnie kase ciagnac. Ja nie wrozka, o pomylce nie wiedzialam.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 18:36   #2091
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

co do wrednych bab i tego co James miała nieprzyjemność słyszeć i widzieć, to niestety tak jest - im ktoś bardziej słodkopierdzący oficjalnie, tym często gorsze rzeczy wychodzą
znakomicie kiedyś to podsumowaała pewna dziwczyna - że jak widzi taką osobę (własnie do mdłości zawsze milutką, tiu-tiu, niezależnie od okoliczności), to ona się boi co jest pod spodem i nawet nie chce tego wiedzieć
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 18:41   #2092
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Ciężko się nie zgodzić.

Ale co do operacji nosa Charlize - to akurat mnie nie oburza. Co innego zoperowanie nosa, który od lat jest kompleksem, a co innego robienie z siebie kogoś kompletnie innego, jak np. Kissie .

A zmieniając temat - gdzie w sieci (poza iPerfumy i Truskawą) kupię kolorówkę Chanel?
Operacja nosa też mi nie wadzi, sama bym sobie zrobiła .
Ale ta Kissie to jakiś żart, karykatura człowieka . Matko, to ja już wolę być zacofana i nic nie wiedzieć o wielkim świecie mody i urody, o ile ten świat tak ma właśnie wyglądać .

Co do sklepu z kolorówką Chanel, to ja bardzo polecam prefumerię malolepsza.pl. Parę razy tam zamawiałam, dziewczyny z wątku chanelowego też i złego słowa nie słyszałam, wręcz przeciwnie.

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość


Ja tez tylko te znam, ale sprawdziłam ktora to ta ładna. Może i ładna ale buty zdecydowanie za małe nosi
Nawet nie zauważyłam - sprawdziłam pobieżnie kto zacz i tyle . Nudzą mnie takie blogi.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Hahaha Ale się uśmiałam, ludzie są niesamowici Aż sobie w google podszewkę wpisałam, bo taka znana, że aż nie znam

Jak widać jej popularność nie jest aż tak duża, jak się jej wydaje .

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2013-07-04 o 18:44
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 18:44   #2093
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość
Meteoryty już kupione dawno. Używam ich codziennie, bo uwielbiam ich efekt na buzi. Są bardzo wydajne. Kupiłam je zimą, zaraz po świętach, w promocji chyba -30% na wszystko w S. Bardzo chciałabym coś w stylu meteorytów do poprawek w ciągu dnia, prasowanego, tyle że jakoś nic nie mogę fajnego znaleźć. Według mnie meteoryty prasowane, a właściwie ich cena jest trochę za wysoka, bo kosztuje tyle samo, co kulki a jest tam tylko 8g produktu (kulek 30g).
Też chciałabym na coś takiego, ale do tej pory nie znalazłam.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 18:44   #2094
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Co do sklepu z kolorówką Chanel, to ja bardzo polecam prefumerię malolepsza.pl. Parę razy tam zamawiałam, dziewczyny z wątku chanelowego też i złego slo nie słyszałam, wręcz przeciwnie.
Ja też mogę Małolepszą polecić, kupowałam tam zalotkę Shideido, bo tylko tam ją mogłam w Pl znaleźć, do zamówienia dostałam też sporo próbek

Edytowane przez 71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Czas edycji: 2013-07-04 o 18:51
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 18:46   #2095
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Niby tak. Sama bywam wredna, ale kurde... To naprawde bylo przegiecie. Najbardziej mnie zadziwil kontrast. Byly to cmokliwe blogereczki, jedna udzielala sie kiedys tutaj i swiergotala. Te uwagi o bezplodnosci czy psychiatryku naprawde byly paskudne.



Zaraz wygooglam ta Poduszke, bo nie wiem o kogo chodzi.
----------------------------------------------------------
Wlasnie przytargalam swoje cztery litery od kosmetyczki. Masakra. Ja musze sie chyba o jakis zasilek od panstwa ubiegac za przyciaganie burakow i dyletantow.

Wykupilam mani&pedi na Grouponie. Cena bez znizki to okolo 200 zl.

Przyczlapalam sie do salonu. Pani, ktora mnie obslugiwala mila. Od czasu do czasu zagaila, nie brzeczala jednak nieustannie nad uchem (to ogromny plus), byla uwazna. Zrobila mi pazury poprawnie (perfekcji niestety nie bylo). Poradzila jednak sobie ladnie z moimi skorkami i nawet zaczelam rozwazac czy do niej ponownie za miesiac nie wpasc.

Minusem dla mnie byla jakosc produktow. Pomine ilosc lakierow (ledwo 40 lakierow mieli, ja mam wiecej ), to mi nie przeszkadzalo az tak bardzo. Co za lakiery jednak mieli: polowa to Inglot a reszta to no name. Pomine fakt, ze osobiscie uwazam Inglota za badziew. Uwazam, ze fakt zadania za sam pedicure 100 zl zobowiazuje do czegos wiecej poza Inglotem i no name. Nie, wcale nie zadam Diorow. Cos lepszego mogliby jednak zakupic.
Do tego pani do poprawek uzywala tego. Bylo to wyschniete na wior (!). Moczyla wiec ten korektor przy kazdej poprawce w zmywaczu .

Szlag mnie trafil jednak przy wyjsciu. Otoz, pozegnalam sie z pania malujaca i zbieram sie do wyjscia. Jakas baba z "recepcji" zaczepia mnie i mowi, ze doplacic trzeba (malowania pakiet nie obejmowal wedlug niej). Ja do niej grzecznie, ze przeca z Grouponu jestem a na kuponie info, ze pelen mani&pedi byl w cenie bez info o doplacie. Pani do mnie, ze w Grouponie zrobili blad i ze to ich wina, ze kazdemu kaza doplacac. Odpowiedzialam pani, ze nie ma problemu myslac, ze wyjasnie sobie to z Grouponem. Zaplacilam i poprosilam o rachunek. Pani wybaluszyla na mnie oczy i zawolala szefa (!). On podniosl na mnie glos (!), ze po co mi rachunek . Juz mi zylka zadrgala, ale dalej grzecznie mowie, ze przeciez, aby domagac sie zwrotu od Grouponu za to malowanie, ktore moj pakiet obejmowal musze miec jakis dowod, ze zaplacilam. On do mnie wtedy z morda, ze jakie zwroty, bla bla bla. Przybralam wiec swoj zjadliwy ton i dziarsko pokazalam mu szczegoly Grouponu, poza tym skoro place za usluge to zadam dowodu zaplaty. Pan na mnie prychnal i kazal z fochem pracownicy wypisac mi rachunek.

Niesmaczna i bardzo dziwna sytuacja. Na pewno tam nie wroce. Nie chodzi mi juz o te pieniadze, ale o fakt zadania dodatkowej kasy. Skoro cos kupuje i place z Grouponu to nie powinni chciec za to samo kasy w salonie. Nie wiem czy pan cos kreci na boku i wyludza kase od klientek czy co, ale sytuacja mocno niefajna.

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------



Bylam w Renomie. Sa juz perfumy wystawione. Wiecej i perfum, i kolorowki jest jednak w Dominikanskiej.

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------



Daj znac jak znajdziesz to, czego szukasz .
Poduszkę! Co za cudowna, niewymuszona ironia Hahaha, piękne


A co do Grupona, to cieszę się, że się nie dałaś, chociaż sytuacja okropna i można się poczuć jak jakiś okrzyczany ubogi wyłudzacz, a nie zrelaksowana klientka Są czasami tacy kombinatorzy i od strony prawnej nie mogą żądać żadnych dodatkowych dopłat, jeśli nie poinformowali o tym klienta przed rozpoczęciem realizacji Grouponu - czyli wtedy, gdy klient teoretycznie ma jeszcze szansę zrezygnować i dokonać zwrotu. Moja matka miała kiedyś podobną sytuację. Wykupiła zabieg u Anny Pikury, podobno to ktoś znany (kolejna poduszka?) i po wyjściu z gabinetu krzyknięto jej, że nie opuści salonu póki nie dopłaci, jak wszystkie Grouponowe klientki Kobitki stanęły jej w przejściu dosłownie Sytuacja kuriozalna i większość osób poddałaby się ze względu na niechęć do grania głównej roli w teatrzyku z pokaźną publicznością, ale na szczęście mama jest uczulona na takie przekręty i nie zapłaciła ani złotówki. Nie obyło się jednak bez bardzo niemiłej sytuacji.

Ehh, niby Groupon i inne serwisy dają dużo możliwości, ale nie o każdym salonie jest opinia w necie i można się mocno naciąć. A chciałam właśnie kupić sobie jakiś kupon na pedicure Może możecie coś Dziewczyny polecić w Wawie?


I jeszcze mi się przypomniało - chodziłam na zabiegi do gabinetu z oferty z KupBon. Kosmetyczka (bardzo fajna) zaskoczyła mnie opowiadając, żebym uważała na oferty z niektórych serwisów (m.in. właśnie Groupon), bo zawierają umowy z gabinetami w ciemno, nie weryfikując ich w żaden sposób, nie sprawdzając standardów samego miejsca, kompetencji pracowników itd. Trochę to przerażające.
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 18:50   #2096
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41639838]Ja na oczyszczanie bym sie bala. Bede jednak trzymac kciuki jesli sie zdecydujesz [/QUOTE]

Ja się boję, ale ostatnio mi ginekolog powiedziała, że faktycznie coś z tą cerą trzeba zrobić, bo kosmetyki mogą mi nie pomóc. Wysuszam niespodzianki i całą skórę, a ona zaczyna produkować sebum i tak w koło macieju. Potem nawilżanie, potem niespodzianki i tak cały czas. A tu trzeba porządnie oczyścić i będę mieć spokój. No i w sumie tak sobie pomyślałam, że skoro mimo tapety kobita zauważyła to jednak coś jest na rzeczy. Jednakże waham się nadal

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
co do wrednych bab i tego co James miała nieprzyjemność słyszeć i widzieć, to niestety tak jest - im ktoś bardziej słodkopierdzący oficjalnie, tym często gorsze rzeczy wychodzą
znakomicie kiedyś to podsumowaała pewna dziwczyna - że jak widzi taką osobę (własnie do mdłości zawsze milutką, tiu-tiu, niezależnie od okoliczności), to ona się boi co jest pod spodem i nawet nie chce tego wiedzieć
Misian, racja. Wczoraj miałam okazję się o tym przekonać (ponownie i od tej samej osoby) - ma chyba poziom fałszu na levelu 100

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Tak, a propos Grouponu, to powiem Wam, że wiem z pewnego źródła, że np. te bony na koszulki Tommy Hilfiger albo czytniki Kindle, które tam można spotkać to wszystko podróby. A sama spółka też nie jest w najlepszej kondycji niestety.
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 18:54   #2097
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;41639804]Ja też nie znam
Ale z modowych blogów zaglądam tylko tu, bo dziewczyna jest w moim typie (chociaż ja się tak kolorowo nie ubieram)- ma fajne pomysły, klasę i nie ma ambicji by stać się żywym sieciówkowym wieszakiem[/QUOTE]
Fajny blog, ładna dziewczyna .

Ja często zaglądam tu, ale nie ze względu na ciuchy, tylko makijaż dziewczyny mi się podoba i większość fryzur (zwłaszcza jak miała długie włosy). W ogóle ta laska ma piękne usta i brwi.

A propos Groupona. Już parę razy słyszałam, że zwłaszcza usługi w gabinetach kosmetycznych i u fryzjerów w ramach kuponów to porażka - albo fuszerkę odwalają albo bezpodstawnie każą sobie dopłacać.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2013-07-04 o 19:01
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 18:58   #2098
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość

A co do Grupona, to cieszę się, że się nie dałaś, chociaż sytuacja okropna i można się poczuć jak jakiś okrzyczany ubogi wyłudzacz, a nie zrelaksowana klientka Są czasami tacy kombinatorzy i od strony prawnej nie mogą żądać żadnych dodatkowych dopłat, jeśli nie poinformowali o tym klienta przed rozpoczęciem realizacji Grouponu - czyli wtedy, gdy klient teoretycznie ma jeszcze szansę zrezygnować i dokonać zwrotu.
Po uplywie 10 dni od zakupu nie mozna dokonac zwrotu. Wtedy dwa wyjscia: albo odpuscic i przepada kasa z Grouponu, albo doplacic i tez byc stratnym.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Moja matka miała kiedyś podobną sytuację. Wykupiła zabieg u Anny Pikury, podobno to ktoś znany (kolejna poduszka?) i po wyjściu z gabinetu krzyknięto jej, że nie opuści salonu póki nie dopłaci, jak wszystkie Grouponowe klientki Kobitki stanęły jej w przejściu dosłownie Sytuacja kuriozalna i większość osób poddałaby się ze względu na niechęć do grania głównej roli w teatrzyku z pokaźną publicznością, ale na szczęście mama jest uczulona na takie przekręty i nie zapłaciła ani złotówki. Nie obyło się jednak bez bardzo niemiłej sytuacji.
A to slyszalam o tych cyrkach u Pikury. Wspolczuje mamie. Ja dzis dzis nie chcialam uzerac, wiec chcialam zaplacic, dzis miec spokoj i pouzerac sie juz jutro, ale z Grouponem.


Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Ja się boję, ale ostatnio mi ginekolog powiedziała, że faktycznie coś z tą cerą trzeba zrobić, bo kosmetyki mogą mi nie pomóc. Wysuszam niespodzianki i całą skórę, a ona zaczyna produkować sebum i tak w koło macieju. Potem nawilżanie, potem niespodzianki i tak cały czas. A tu trzeba porządnie oczyścić i będę mieć spokój. No i w sumie tak sobie pomyślałam, że skoro mimo tapety kobita zauważyła to jednak coś jest na rzeczy. Jednakże waham się nadal

A kwasy?

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Tak, a propos Grouponu, to powiem Wam, że wiem z pewnego źródła, że np. te bony na koszulki Tommy Hilfiger albo czytniki Kindle, które tam można spotkać to wszystko podróby. A sama spółka też nie jest w najlepszej kondycji niestety.
Skad wiesz, ze podroby? Ja takie wrazenie odnioslam, gdy sprzedawali paski Hugo Bossa za 99 zl .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 19:04   #2099
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
co do wrednych bab i tego co James miała nieprzyjemność słyszeć i widzieć, to niestety tak jest - im ktoś bardziej słodkopierdzący oficjalnie, tym często gorsze rzeczy wychodzą
znakomicie kiedyś to podsumowaała pewna dziwczyna - że jak widzi taką osobę (własnie do mdłości zawsze milutką, tiu-tiu, niezależnie od okoliczności), to ona się boi co jest pod spodem i nawet nie chce tego wiedzieć
No dobrze powiedziane, bo w sumie niedobrze się robi, jak ktoś świergoli aż mdło, a potem d*** obrabia za plecami. Nienawidzę takiej dwulicowości. Jak coś mam do kogoś, to walę prosto z mostu, nawet jesli mi to popularnosci nie przysporzy, ale przynajmniej nie mydlę oczu i nei jestem dwulicowa.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 19:07   #2100
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

MissScareAll - brawa dla Mamy, choć sytuacji współczuję

kiedyś korzystałam namiętnie z gruponów, acz głownie na ukochaną mikrodermabrazję
i tylko raz pani zapytała czy chcę maskę jakąś tam, bo uważa, że byłaby stosowna, ale też o razu uprzedziła, że dodatkowo płatna

ale o wyłudzaczach słyszałam i mnie mrozi. i wqwia niemożliwie
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:14.