Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-10-02, 16:17   #2791
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
laski doradzcie nie mam za ciemnych tych klakow w stasunku do facjaty?
sory za zdjecie ale nie umiem samoyebek trzaskac

na zdjeciach slubnych mi sie podoba to jak wygladam ale wiadomo tam mialam mega makijaz i fotograf tez kolory dopracowywal wiec to sie nie liczy
Wiesz co dla mnie strasznie tak jakby¶ mia³a zmêczon± cerê. No dla mnie za ciemno. Poziom wy¿ej by³oby lepiej.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-02, 16:17   #2792
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
laski doradzcie nie mam za ciemnych tych klakow w stasunku do facjaty?
sory za zdjecie ale nie umiem samoyebek trzaskac

na zdjeciach slubnych mi sie podoba to jak wygladam ale wiadomo tam mialam mega makijaz i fotograf tez kolory dopracowywal wiec to sie nie liczy
A gdzie to zdjêcie?
EDIT
A, co¶ kombinowa³a¶ w za³±cznikach
__________________

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-10-02 o 16:21
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-02, 16:18   #2793
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
laski doradzcie nie mam za ciemnych tych klakow w stasunku do facjaty?
sory za zdjecie ale nie umiem samoyebek trzaskac

na zdjeciach slubnych mi sie podoba to jak wygladam ale wiadomo tam mialam mega makijaz i fotograf tez kolory dopracowywal wiec to sie nie liczy
Moim zdaniem w³osy s± ok, ale mo¿e by brwi henn± machn±æ, ¿eby trochê przyciemniæ?
Albo ewentualnie zej¶æ poziom wy¿ej, coby w³osy bardziej do brwi pasowa³y?

Ty wiesz jak wygl±da moje robienie zdjêæ samej sobie? Robiê z 20-30 ¿eby wybraæ to najmniej skopane
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-02, 16:21   #2794
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

laski zmienilam fotki w poscie tamta robilam bez lampy w kuchni gdzie ciemno bylo, a teraz dodalam z balkonu z naturalnego swiatla. Jest bardziej realna i nic przy niej nie robilam. Zerknijcie prosze.

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz co dla mnie strasznie tak jakby¶ mia³a zmêczon± cerê. No dla mnie za ciemno. Poziom wy¿ej by³oby lepiej.
dlatego dalam teraz bardziej real foto, bo mi na tamtym cera trupia wyszla a jestem calkiem opalono
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-02, 16:22   #2795
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
laski zmienilam fotki w poscie tamta robilam bez lampy w kuchni gdzie ciemno bylo, a teraz dodalam z balkonu z naturalnego swiatla. Jest bardziej realna i nic przy niej nie robilam. Zerknijcie prosze.
Podtrzymujê, albo lekko przyciemniæ brwi ¿eby by³ wiêkszy kontrast ze skór±, albo poziom wy¿ej z farb±
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-02, 16:24   #2796
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

uwa¿am tak jak mcromanmce.
Przede wszystkim brwi musz± byæ ciemniejsze. A kolor w³osów wtedy móg³by by ostaæ taki ciemny, albo ciut ja¶niejszy,
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-02, 16:27   #2797
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

najgorsze jest to, ze poziom 6 to juz blond i jak dla mnie jest strasznie nijaki :/ wrecz bury.
Jak juz to musialabym kombinowac z 6 z czyms po przecinku. Ale czym?

A jaka byscie mi radykalna zmiane zaproponowaly?
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-10-02, 16:29   #2798
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
laski zmienilam fotki w poscie tamta robilam bez lampy w kuchni gdzie ciemno bylo, a teraz dodalam z balkonu z naturalnego swiatla. Jest bardziej realna i nic przy niej nie robilam. Zerknijcie prosze.

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------


dlatego dalam teraz bardziej real foto, bo mi na tamtym cera trupia wyszla a jestem calkiem opalono
No i jaka ró¿nica! Brwi, zdecydowanie brwi przyciemnij. Henna grafitowa w kremie tak 5 min i bêdzie super. Ja tak robiê i dzisiaj muszê to samo zrobiæ. A tak to odcieñ dobrze wygl±da. No bo na tamtej fotce to taki bardzo ciemno szary wygl±da³.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-02, 16:30   #2799
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Moim zdaniem wygl±dasz OK. Ale du¿o zale¿y od tego czy malujesz siê na co dzieñ czy nie. Je¶li malujesz siê sporadycznie, to zdecydowanie jestem za lekkim rozja¶nieniem w³osów. Je¶li k³adziesz trochê ró¿u na policzki i przyciemniasz brwi itd. to zostaw obecny kolor. Ten ciemniejszy jest bardziej charakterny, fajnie podkre¶la rysy twarzy, ale wymaga pomocy makija¿u.
__________________

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-10-02 o 16:32
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-02, 16:33   #2800
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No i jaka ró¿nica! Brwi, zdecydowanie brwi przyciemnij. Henna grafitowa w kremie tak 5 min i bêdzie super. Ja tak robiê i dzisiaj muszê to samo zrobiæ. A tak to odcieñ dobrze wygl±da. No bo na tamtej fotce to taki bardzo ciemno szary wygl±da³.
niestety ciezko chwycic tak to w realu jest :/ ale boje sie ze zima jak bedzie szaro i buro to wlasnie moj kolor tak bedzie wygladal. Cholercia wrrr.
a brwi faktycznie musze zrobic. Ja uzywam refetocil nr 3 o ile dobrze pamietam. Ale z pol roku nie robilam

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Moim zdaniem wygl±dasz OK. Ale du¿o zale¿y od tego czy malujesz siê na co dzieñ czy nie. Je¶li malujesz siê sporadycznie, to zdecydowanie jestem za lekkim rozja¶nieniem w³osów. Je¶li k³adziesz trochê ró¿u na policzki i przyciemniasz brwi itd. to zostaw obecny kolor. Ten ciemniejszy jest bardziej charakterny, fajnie podkre¶la rysy twarzy, ale wymaga pomocy makija¿u.
maluje codziennie, poliki tez podkreslam najgorzej mam z oczami bo jak widac sa strasznie gleboko ossadzone. Najlepiej wygladalam jak mialam przedluzane rzesy ale dla mnie to za duzy wydatek co miesiac :/
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-02, 16:39   #2801
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

a co myslicie o takim brazie z zalacznika dla mnie? ogolnie pasuwalby mi cieply kolor?

sorki ze egoistycznie Was zameczam ale Wy doradzicie najlpiej
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Rachel_bilson_100.jpg (133,7 KB, 17 za³adowañ)
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-02, 16:44   #2802
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
maluje codziennie, poliki tez podkreslam najgorzej mam z oczami bo jak widac sa strasznie gleboko ossadzone. Najlepiej wygladalam jak mialam przedluzane rzesy ale dla mnie to za duzy wydatek co miesiac :/
To zosta³abym przy tych ciemniejszych
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-02, 16:48   #2803
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
a co myslicie o takim brazie z zalacznika dla mnie? ogolnie pasuwalby mi cieply kolor?

sorki ze egoistycznie Was zameczam ale Wy doradzicie najlpiej
Wed³ug mnie to powinna¶ braæ co¶ z³otawego, bez czerwieni, bo mo¿e "u¶winkowiæ" ci buziê. Mi tak czerwone odcienie robi± i dlatego walczê z rudo¶ci±.

Ja egoistycznie zamêcza³am dziewczyny pytaniami o k±piel rozja¶niaj±c± i farbê. Niestety nadal bêdê was zamêczaæ, dopóki siê nie zdecydujê na co¶ w koñcu

Kachula podawa³a chyba stronê temu jak±¶ stronkê, gdzie mo¿esz popróbowaæ sobie ró¿ne fryzy i kolory. Chyba sama bêdê musia³a siê tam pobawiæ
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-02, 16:48   #2804
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
najgorsze jest to, ze poziom 6 to juz blond i jak dla mnie jest strasznie nijaki :/ wrecz bury.
Jak juz to musialabym kombinowac z 6 z czyms po przecinku. Ale czym?

A jaka byscie mi radykalna zmiane zaproponowaly?
Radykalna zmiana? Poziom 7 Jaki¶ z³oty
Potwierdzam, ¿e poziom 6 jest taki nijaki. O ile zdjêcia w³osów z fleszem s± boskie, to tak na ¿ywo wygl±da³am jak szara myszka. Nikt w³osami siê nie zachwyca³, bo wygl±da³y jak typowy s³owiañski ciemny mysi blond.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-02 o 16:49
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-02, 16:54   #2805
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Radykalna zmiana? Poziom 7 Jaki¶ z³oty
Potwierdzam, ¿e poziom 6 jest taki nijaki. O ile zdjêcia w³osów z fleszem s± boskie, to tak na ¿ywo wygl±da³am jak szara myszka. Nikt w³osami siê nie zachwyca³, bo wygl±da³y jak typowy s³owiañski ciemny mysi blond.
kurde boje sie, ze schodzac do 7 wyszlabym zielona... Musialabym dokladnie przesledzic Twoje schodzenie z koloru i zatrzymac sie przed etapem zieleni ktora zaliczylas

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Wed³ug mnie to powinna¶ braæ co¶ z³otawego, bez czerwieni, bo mo¿e "u¶winkowiæ" ci buziê. Mi tak czerwone odcienie robi± i dlatego walczê z rudo¶ci±.

Ja egoistycznie zamêcza³am dziewczyny pytaniami o k±piel rozja¶niaj±c± i farbê. Niestety nadal bêdê was zamêczaæ, dopóki siê nie zdecydujê na co¶ w koñcu

Kachula podawa³a chyba stronê temu jak±¶ stronkê, gdzie mo¿esz popróbowaæ sobie ró¿ne fryzy i kolory. Chyba sama bêdê musia³a siê tam pobawiæ
nooo tu masz racje musze uwazac na uswinkowacenie :/ bo to i moim jest problemem

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

a wiecie co jest najgorsze? ze ja nieswiadomie ZAWSZE jestem ubrana na czarno. Nosze w 95% wylacznie czarne rurki i czarne buty. Mam czarne plaszcze i jeden granatowy i ja tego kompletnie nie zauwazam ale czesto od znajomych pada pytanie czy zaloba czy co... i do tego ciemne wlosy... taka zmora jestem troche chyba
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-02, 16:59   #2806
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
kurde boje sie, ze schodzac do 7 wyszlabym zielona... Musialabym dokladnie przesledzic Twoje schodzenie z koloru i zatrzymac sie przed etapem zieleni ktora zaliczylas

nooo tu masz racje musze uwazac na uswinkowacenie :/ bo to i moim jest problemem
Ja bym ci radzi³a nadac ja¶niejsze refleksy na to co masz. Np na³o¿yæ jak±¶ jasn± z³ot± farbê po d³ugo¶ci (omijaj±c odrosty aby nie rozja¶ni³o do rudego lub ¿ó³tka). To powinno daæ refleksy.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-02, 17:04   #2807
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja bym ci radzi³a nadac ja¶niejsze refleksy na to co masz. Np na³o¿yæ jak±¶ jasn± z³ot± farbê po d³ugo¶ci (omijaj±c odrosty aby nie rozja¶ni³o do rudego lub ¿ó³tka). To powinno daæ refleksy.
ale co potem z odrostami?

no wlasnie tez mam wrazenie ze moj kolor nie ma zadnego refleksu przez co jest plaski strasznie. ale i tak sama nei bede nic robic. Na szczescie po przeprowadzce ma juz kto mi robic te czary mary
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-02, 17:07   #2808
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
nooo tu masz racje musze uwazac na uswinkowacenie :/ bo to i moim jest problemem


a wiecie co jest najgorsze? ze ja nieswiadomie ZAWSZE jestem ubrana na czarno. Nosze w 95% wylacznie czarne rurki i czarne buty. Mam czarne plaszcze i jeden granatowy i ja tego kompletnie nie zauwazam ale czesto od znajomych pada pytanie czy zaloba czy co... i do tego ciemne wlosy... taka zmora jestem troche chyba
Ja siê teraz czajê na zej¶cie z poziomu 5 do czego¶ miêdzy 6 a 7, z docelowo jakim¶ z³otym odcieniem. Bo czyste neutralne i popielate chyba s± dla mnie zbyt zgaszone.

Odno¶nie czerni i ciemnych kolorów. Ja mam tak samo
Ostatnio kupi³am sobie podbit± polarem wiatrówkê, bo w skaju ju¿ za zimno mi by³o. Granatow± Wszystkie spodnie mam granatowe (jeans) lub czarne. Bluzki - czerñ, szary, czerñ, szaro-czarny, co¶ bordowo-buraczkowego, czerñ, miêtowy sweter
Tylko pi¿amy, rajstopy, majtki i skarpetki mam kolorowe
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-02 o 17:08
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-02, 17:22   #2809
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ale co potem z odrostami?

no wlasnie tez mam wrazenie ze moj kolor nie ma zadnego refleksu przez co jest plaski strasznie. ale i tak sama nei bede nic robic. Na szczescie po przeprowadzce ma juz kto mi robic te czary mary
To mo¿e delikatnusia k±piel i tak aby pó³ tonu zej¶æ. A potem po prostu kupowaæ farbê poziom 6 jaki¶ z³oty itp.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-02, 19:33   #2810
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

No dziewczyny, jak wszystkie daj± swoje facjaty to ja tez ju¿ wstawiê.
UWAGA ! Nadci±ga prawdziwa prawdziwa, nieogarniêta "dupa pawiana", jak to wczoraj Kachula siebie okre¶li³a.

Pokombinowa³am trochê na tej stronie, co Kachula podrzuci³a. Ma³y wybór ja¶niejszych br±zów, ale ogólnie ok.

Pytanie, który odcieñ mo¿e byæ dla mnie najlepszy? Czy mo¿e wstawi³am wszystko z jednego? Bo mi siê ju¿ w oczach mieni od tych kolorów
Czekoladowe i wszystko z rudym co sprawdzi³am to by³o okropieñstwo w zestawieniu z moj± facjat±
I jaki to kurde poziom jest, bo siê zgubi³am Jasna 6, ciemna 7, co¶ innego?

P.S. dorad¼cie, bo nie chce po fakcie wywo³ywaæ takich reakcji na ulicy:

#1 #2 #3 #4

Mo¿liwe, ¿e moje zdjêcia powisz± sobie z 1-2 dni, a potem usunê, bo jestem wyj±tkowo niefotogeniczna, to co mam ludzi straszyæ
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (17,9 KB, 26 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (18,6 KB, 22 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (16,6 KB, 20 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (18,4 KB, 20 za³adowañ)
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-02 o 19:37
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-02, 22:14   #2811
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
No dziewczyny, jak wszystkie daj± swoje facjaty to ja tez ju¿ wstawiê.
UWAGA ! Nadci±ga prawdziwa prawdziwa, nieogarniêta "dupa pawiana", jak to wczoraj Kachula siebie okre¶li³a.

Pokombinowa³am trochê na tej stronie, co Kachula podrzuci³a. Ma³y wybór ja¶niejszych br±zów, ale ogólnie ok.

Pytanie, który odcieñ mo¿e byæ dla mnie najlepszy? Czy mo¿e wstawi³am wszystko z jednego? Bo mi siê ju¿ w oczach mieni od tych kolorów
Czekoladowe i wszystko z rudym co sprawdzi³am to by³o okropieñstwo w zestawieniu z moj± facjat±
I jaki to kurde poziom jest, bo siê zgubi³am Jasna 6, ciemna 7, co¶ innego?

P.S. dorad¼cie, bo nie chce po fakcie wywo³ywaæ takich reakcji na ulicy:

#1 #2 #3 #4

Mo¿liwe, ¿e moje zdjêcia powisz± sobie z 1-2 dni, a potem usunê, bo jestem wyj±tkowo niefotogeniczna, to co mam ludzi straszyæ
Jak dla mnie to jeden i ten sam poziom. Strzelaj w 6 bo ci pasuje. I nie popielat±. Z³oto popielat± tak ale sam popiel odstaw. Nie widzê Ciê w popieli. W³a¶nie w czym¶ ciep³ym. Swoj± drog± najlepiej zrobiæ sobie foto w dzieñ, przy oknie i z fleszem wtedy bêdziesz jak te gwiazdy na wybiegu oblane fleszami aparatów i wtedy kolor najlepiej dobraæ. Sprawd¼ tak. Mo¿e okazaæ siê, ¿e te kolory inaczej bêd± wygl±daæ. Tu na fotach masz ¶wiat³o ¿arówki, wiêc to tez nie oddaje ciebie naturalnie. Poza tym ja jeszcze robi³am jeden g³ówny trick. Dodatkow± fotê jak wstanê rano z wyra. Wtedy bez makija¿u, nie wyglêdna sprawdzam czy nawet jak mnie rano facet zobaczy nadal bêdê dobrze wygl±daæ w danym odcieniu. Blondu nie sprawdzi³am...

P.S. Oceni³am siê na dupê pawiana bo by³am na buzi tak czerwona, ¿e szok. Jakby mnie m±¿ wyklepa³ normalnie czy co¶.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-02 o 22:19
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-02, 22:58   #2812
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Jak dla mnie to jeden i ten sam poziom. Strzelaj w 6 bo ci pasuje. I nie popielat±. Z³oto popielat± tak ale sam popiel odstaw. Nie widzê Ciê w popieli. W³a¶nie w czym¶ ciep³ym. Swoj± drog± najlepiej zrobiæ sobie foto w dzieñ, przy oknie i z fleszem wtedy bêdziesz jak te gwiazdy na wybiegu oblane fleszami aparatów i wtedy kolor najlepiej dobraæ. Sprawd¼ tak. Mo¿e okazaæ siê, ¿e te kolory inaczej bêd± wygl±daæ. Tu na fotach masz ¶wiat³o ¿arówki, wiêc to tez nie oddaje ciebie naturalnie. Poza tym ja jeszcze robi³am jeden g³ówny trick. Dodatkow± fotê jak wstanê rano z wyra. Wtedy bez makija¿u, nie wyglêdna sprawdzam czy nawet jak mnie rano facet zobaczy nadal bêdê dobrze wygl±daæ w danym odcieniu. Blondu nie sprawdzi³am...

P.S. Oceni³am siê na dupê pawiana bo by³am na buzi tak czerwona, ¿e szok. Jakby mnie m±¿ wyklepa³ normalnie czy co¶.
Dziêki za info i ocenê Tak mi siê wydawa³o, ¿e to poziom 6 wszystko, ale od tych wszystkich fryzur to ju¿ mi siê w oczach mieni³o. Szkoda, ¿e nie by³o br±zu na poziomie ciemnej 7. Jak wesz³am w blondy, bo mo¿e tam 7 bêdzie, to to wszystko takie jasne by³o, blee....

No i wiem, ¿e mam ¿arówkowe ¶wiat³o, bo wziê³am siê za to jak ju¿ ciemno by³o
To skorzystam z rady i jutro rano o¶lepiê siê fleszem
Ja osobi¶cie "malujê siê" tylko je¶li wychodzê, bo muszê nak³adaæ filtr na gêbê. A ¿e bieli to walê na to krem BB, coby nie mieæ twarzy ducha.

Dodatkowo ja jak siê teraz ³uszczê po Atre to te¿ mam gêbê czerwon± jakbym zaliczy³a bliskie spotkanie z drzwiami. Co przy wyra¼nie ¿ó³tawej skórze szyi i reszty cia³a wygl±da do¶æ komicznie
Na zdjêciu nie widaæ, bo mój telefon zjada ciep³e kolory - aparat wyci±gnê jutro i sobie posprawdzam wsio. Na szczê¶cie zapisa³am te konkretne fryzury "na pó¼niej".


LOL, teraz zobaczy³am twój dodany tekst w sygnaturze /podpisie
¦wietnie waæ panna podsumowa³a, ¶wietnie
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-02 o 23:01
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-02, 23:44   #2813
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Dziewczyny, to jest poziom 6, czy ju¿ 7? Podoba mi siê bardzo, ale choroba wie jak by wyszed³ i jakim odcieniem. Zignorujcie refleksy, bo ja siê w to bawiæ nie bêdê (chyba ).
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg k1.jpg (29,2 KB, 18 za³adowañ)
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-03, 07:26   #2814
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, to jest poziom 6, czy ju¿ 7? Podoba mi siê bardzo, ale choroba wie jak by wyszed³ i jakim odcieniem. Zignorujcie refleksy, bo ja siê w to bawiæ nie bêdê (chyba ).
Dla mnie 7 jak ¶redni blond, be¿owy?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-03, 11:02   #2815
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ale co potem z odrostami?

no wlasnie tez mam wrazenie ze moj kolor nie ma zadnego refleksu przez co jest plaski strasznie. ale i tak sama nei bede nic robic. Na szczescie po przeprowadzce ma juz kto mi robic te czary mary

A moim zdaniem ten poziom Ci bardzo pasuje. Z 6 my¶lê ¿e mog³aby¶ ewentualnie po kombinowaæ z jakim¶ poglebionym ciemnym blondem. Mo¿e np 6.71 z Londy albo cos z welli z tych chlodnych brazow? Ale na pewno nie robilabym na Twoim miejscu poziomu 7 a juz na pewno nie nic w stylu 7.1 Mysle ze dopiero w takim kolorze Twoja twarz by wygl±da³a nijako i zlewala siê z w³osami. Przy takim poziomie jak masz teraz wystarczy trochê ró¿u i brwi podkre¶liæ a przy poziomie 7 to ju¿ wg mnie kompletny do¶æ mocny makija¿ musialabys robiæ. Zreszt± ja pamiêtam Twoje jasne w³osy (chyba z w±tku o deko?) i moim zdaniem w obecnych wygl±dasz o niebo lepiej.
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-03, 11:18   #2816
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dla mnie 7 jak ¶redni blond, be¿owy?
Ok, czyli jeszcze w miarê prawid³owo widzê kolory Bo te¿ mi siê wydawa³o, ze to jaka¶ be¿owa 7 mo¿e byæ.


Kachula, skorzysta³am z twojej rady i zrobi³am zdjêcie z samego rana po pobudce, przy oknie i z fleszem.
Wysz³o, ¿e potrafiê skopaæ nawet zrobienie zdjêcia z fleszem Mój aparat przy "dobrym" o¶wietleniu przy oknie nie chce w³±czyæ flesza, wiêc musia³am staæ bokiem do okna, ¿eby dziada oszukaæ.

Wysz³o mi tak:

1-1 1-1.jpg

1-2 1-2.jpg

1-3 1-3.jpg - taki kolor, tylko bez refleksów, pi x drzwi mam teraz na g³owie - tak dla porównania

1-4 1-4.jpg

1-5 1-5.jpg

1-6 1-6.jpg

1-7 1-7.jpg

1-8 1-8.jpg

1-9 1-9.jpg

Wniosek - rudawe refleksy w br±zach zdecydowanie nie dla mnie
Zdjêcia w jakim¶ blondzie i rudym nawet nie wstawiam, bo to tragedia na ko³ach by³a
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-03, 11:28   #2817
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

1-3 jest super
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-03, 11:39   #2818
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
1-3 jest super
Hahahaha Wiem, ale niestety przez ostatnie nadmierne wypadanie w³osów (które nadal trwa) zrobi³y mi siê prze¶wity na skroniach i niestety jak zwi±¿ê w³osy to s± bardzo widoczne. Kontrast miêdzy kolorem w³osów a skór± jest ogromny Dlatego chcê zej¶æ wy¿ej z koloru, ¿eby to siê tak nie rzuca³o bardzo w oczy...

Tutaj zobacz jak to u mnie obecnie z w³osami jest:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2767
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-03, 12:12   #2819
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ok, czyli jeszcze w miarê prawid³owo widzê kolory Bo te¿ mi siê wydawa³o, ze to jaka¶ be¿owa 7 mo¿e byæ.


Kachula, skorzysta³am z twojej rady i zrobi³am zdjêcie z samego rana po pobudce, przy oknie i z fleszem.
Wysz³o, ¿e potrafiê skopaæ nawet zrobienie zdjêcia z fleszem Mój aparat przy "dobrym" o¶wietleniu przy oknie nie chce w³±czyæ flesza, wiêc musia³am staæ bokiem do okna, ¿eby dziada oszukaæ.

Wysz³o mi tak:

1-1 Za³±cznik 5431326

1-2 Za³±cznik 5431327

1-3 Za³±cznik 5431328 - taki kolor, tylko bez refleksów, pi x drzwi mam teraz na g³owie - tak dla porównania

1-4 Za³±cznik 5431329

1-5 Za³±cznik 5431330

1-6 Za³±cznik 5431331

1-7 Za³±cznik 5431332

1-8 Za³±cznik 5431333

1-9 Za³±cznik 5431334

Wniosek - rudawe refleksy w br±zach zdecydowanie nie dla mnie
Zdjêcia w jakim¶ blondzie i rudym nawet nie wstawiam, bo to tragedia na ko³ach by³a
Wg mnie pasuj± ci:
1-4
1-7
a najbardziej Cie widzê w:
1-8 i nawet 1-9
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-03, 12:19   #2820
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 1 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ok, czyli jeszcze w miarê prawid³owo widzê kolory Bo te¿ mi siê wydawa³o, ze to jaka¶ be¿owa 7 mo¿e byæ.


Kachula, skorzysta³am z twojej rady i zrobi³am zdjêcie z samego rana po pobudce, przy oknie i z fleszem.
Wysz³o, ¿e potrafiê skopaæ nawet zrobienie zdjêcia z fleszem Mój aparat przy "dobrym" o¶wietleniu przy oknie nie chce w³±czyæ flesza, wiêc musia³am staæ bokiem do okna, ¿eby dziada oszukaæ.

Wysz³o mi tak:

1-1 Za³±cznik 5431326

1-2 Za³±cznik 5431327

1-3 Za³±cznik 5431328 - taki kolor, tylko bez refleksów, pi x drzwi mam teraz na g³owie - tak dla porównania

1-4 Za³±cznik 5431329

1-5 Za³±cznik 5431330

1-6 Za³±cznik 5431331

1-7 Za³±cznik 5431332

1-8 Za³±cznik 5431333

1-9 Za³±cznik 5431334

Wniosek - rudawe refleksy w br±zach zdecydowanie nie dla mnie
Zdjêcia w jakim¶ blondzie i rudym nawet nie wstawiam, bo to tragedia na ko³ach by³a
mcromance, pasuje do Ciebie 7 , 8 i 4 - czyli typy Kachuli. A nawet nie patrzy³am na to co napisa³a Kachula - najpierw na fotki i sobie mówiê o, to i to pasuje, pozniej porównujê a tu dok³adnie te same typy
megi.3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:43.