Filtry UV a makijaż - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-18, 11:21   #3781
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Filtry UV a makijaż

Już się poprawiłam.

A co się stanie jeśli zmieszam przed aplikacją filtr [Avene] i podkład? Często tak robiłam w przypadku duetu krem pielęgnacyjny + podkład - makijaż jest delikatniejszy i lepiej się rozprowadza.
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-18, 16:24   #3782
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Już się poprawiłam.

A co się stanie jeśli zmieszam przed aplikacją filtr [Avene] i podkład? Często tak robiłam w przypadku duetu krem pielęgnacyjny + podkład - makijaż jest delikatniejszy i lepiej się rozprowadza.

Myślę że jeżeli jest to ta sama firma to nic się nie stanie Ale lepiej popytaj "weteranek filtrowych". Myślę jednak że cieżko będzie wsmarować taką ilość podkładu połączone z filtrem aby była wystarczająca ochrona bo po prostu będziesz miała maskę na twarzy (przecież filtra nakłada się więcej niż podkładu )
Czyżbyś też była pod wrażeniem podkładu avene couverance? Ja na zimę zmieniłam go na vichy dermablend ale napewno wrócę do niego latem
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-18, 20:25   #3783
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Moniczko a ten puder z YR nadal jest w ofercie bo ja go nie kojarze a obecny sypaniec z tej serii jest w dwoch kolorach
Musze przejrzec Cennik Urody.

Jezeli pudry sa zolte to dla mnie odpadaja

MF polecam do tego ma wielbiona siateczke przeze mnie a nie plastikowe sitko
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-18, 22:48   #3784
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Filtry UV a makijaż

Nie mam pojęcia czy puder z YR jest nadal w ofercie. AsikS - nie mam wersji rozświetlającej tylko matującą. Tylko żeby nie było - to nie jest najlepszy puder, jaki znam. Clinique jest o wiele lepszy i ma dużą pojemność 35 gr.
Ja też mam dosyć zółtych podkładów i pudrów, czasem wyglądam jak po ostrej żółtaczce, dlatego lubię chłodne róże.
A MF to w jakiej jest tonacji?
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-18, 22:57   #3785
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia czy puder z YR jest nadal w ofercie. AsikS - nie mam wersji rozświetlającej tylko matującą. Tylko żeby nie było - to nie jest najlepszy puder, jaki znam. Clinique jest o wiele lepszy i ma dużą pojemność 35 gr.
Ja też mam dosyć zółtych podkładów i pudrów, czasem wyglądam jak po ostrej żółtaczce, dlatego lubię chłodne róże.
A MF to w jakiej jest tonacji?
Przejrzalam CEnnik Urody YR i z serii CN jest tylko aksamitny puder sypki w dwoch kolorach:
-Transparentny naturalny
-Transparentny brzoskwiniowy

Mialam ten pierwszy kolor i calkiem ok jednak to bylo jakis czas temu i byla inna szata gfraficzna.

MF ma neutralny odcien bezu z kapka domieszki rozu -jednak jest to puder rozsiwetlajacy ale efekt nie jest ani zbyt nachalny ani bazarowy,ot delikatny glow i to widoczny bardziej w sloncu lub w sztucznym swietle.Puder sprawia,ze twarz nie jest pokryta plaskim matem.

Czuje ze powoli zarazasz mnie swoja miloscia do Clinique-choc lubie kolorowke tej firmy,bo mam podklad ktory jest swietny,kompakt z Naszej wymiany ktory naprawde mnie zawojowal,lubie ich cienie jedynie jakos z sypancami nie mialam okazji blizej i na dluzej sie zapoznac.Byl jeden ale to wieki temu....

Dziekuje Moniczko
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 09:50   #3786
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Myślę że jeżeli jest to ta sama firma to nic się nie stanie Ale lepiej popytaj "weteranek filtrowych". Myślę jednak że cieżko będzie wsmarować taką ilość podkładu połączone z filtrem aby była wystarczająca ochrona bo po prostu będziesz miała maskę na twarzy (przecież filtra nakłada się więcej niż podkładu )
Czyżbyś też była pod wrażeniem podkładu avene couverance? Ja na zimę zmieniłam go na vichy dermablend ale napewno wrócę do niego latem
Ja akurat podkładu dodaję tylko kroplę, dwie, a filtry się na mnie wchłaniają super.
Ja mam ochotę na ten compact mineralny a pytałam o porównywalność do Couverance bo u nas akurat tylko ich paletę mogę obejrzeć i to nie wszystkie odcienie

Hexx, ja też nie znoszę tych plastikowych sitek, ki czort je wymyślił;
mimo, że masz naczyniową cerę używasz różowych odcieni?
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 17:10   #3787
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Ja akurat podkładu dodaję tylko kroplę, dwie, a filtry się na mnie wchłaniają super.
Ja mam ochotę na ten compact mineralny a pytałam o porównywalność do Couverance bo u nas akurat tylko ich paletę mogę obejrzeć i to nie wszystkie odcienie

Hexx, ja też nie znoszę tych plastikowych sitek, ki czort je wymyślił;
mimo, że masz naczyniową cerę używasz różowych odcieni?

Teoretycznie nie powinno mieszac sie podkladu z filtrami bo jednoczesnie go destabilizujemy.

Jezeli chodzi o kolorystyke podkladow/pudrow itd.to ja bardzo zle wygladam w zoltej tonacji,poimimo naczyniowej cery i jasnej karnacji odcien mojej cery jest brzoskwiniowy i delikatna domieszka rozu dobrze mi sluzy.Ewentualnie wybieram neutralne beze jednak jestem chlodnym typem urody i zimne odcienie dobrze komponuja sie z moja cera

Wg mnie trzeba testowac,probowac poniewaz stapianie sie podkladu na skorze u kazdej z Nas bedzie wygladalo inaczej a kiedy bierzemy pod uwage stosowanie podkladow na filtrach to juz jest calkiem inaczej.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-19, 18:08   #3788
Juzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 50
Dot.: Filtry UV a makijaż

a ja mam pytanko troszke dziwne...
jak nakładac filtr w sprayu? Bezposrednio na twarz czy najpierw na dłonie?
Juzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 18:53   #3789
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Juzka Pokaż wiadomość
a ja mam pytanko troszke dziwne...
jak nakładac filtr w sprayu? Bezposrednio na twarz czy najpierw na dłonie?
Zawsze najpierw na dłonie, tak jak wszystkie kremy najpierw nakładasz na palec a potem na buzię, nie wylewasz sobie kremu od razu na buzię
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 20:31   #3790
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia czy puder z YR jest nadal w ofercie. AsikS - nie mam wersji rozświetlającej tylko matującą. Tylko żeby nie było - to nie jest najlepszy puder, jaki znam. Clinique jest o wiele lepszy i ma dużą pojemność 35 gr.
Ja też mam dosyć zółtych podkładów i pudrów, czasem wyglądam jak po ostrej żółtaczce, dlatego lubię chłodne róże.
A MF to w jakiej jest tonacji?
Dziękuję Moniko za odpowiedź.
Wiem, że nie ma idealnej recepty jak dobrać jakiś kosmetyk, bo każdemu może służyć bądź nie - co innego. Dlatego, w razie czego na pewno nie zwaliłabym "winy" na Ciebie.
Zresztą i tak nie zamierzam kupić na razie pudru, miałam sporo innych wydatków przed Świętami i jestem kompletnie spłukana.
Za to mam czas, by sobie jeszcze więcej poczytać i przyjrzeć się bliżej temu Clinique.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 08:11   #3791
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Juzka Pokaż wiadomość
a ja mam pytanko troszke dziwne...
jak nakładac filtr w sprayu? Bezposrednio na twarz czy najpierw na dłonie?
Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
Zawsze najpierw na dłonie, tak jak wszystkie kremy najpierw nakładasz na palec a potem na buzię, nie wylewasz sobie kremu od razu na buzię
Ja zużyłam 150ml filtra w spraju psikając go do miarki i paluchami na buzię
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-20, 20:05   #3792
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Teoretycznie nie powinno mieszac sie podkladu z filtrami bo jednoczesnie go destabilizujemy.

Jezeli chodzi o kolorystyke podkladow/pudrow itd.to ja bardzo zle wygladam w zoltej tonacji,poimimo naczyniowej cery i jasnej karnacji odcien mojej cery jest brzoskwiniowy i delikatna domieszka rozu dobrze mi sluzy.Ewentualnie wybieram neutralne beze jednak jestem chlodnym typem urody i zimne odcienie dobrze komponuja sie z moja cera

Wg mnie trzeba testowac,probowac poniewaz stapianie sie podkladu na skorze u kazdej z Nas bedzie wygladalo inaczej a kiedy bierzemy pod uwage stosowanie podkladow na filtrach to juz jest calkiem inaczej.
Teoretycznie to ja to wiem, ale człowiek zawsze dąży do ułatwienia sobie życia.

Też wyglądam fatalnie w żółtej tonacji, jestem typową "królewną Śnieżką" więc pal licho rumień, używam chłodnych róży i nie muszę używać już różu na policzki
Jestem na etapie szukania podkładu i normalnie mam już ochotę siąść i płakać - wszystko jest albo za żółte albo za ciemnea na dodatek za mało nawilżające.
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 08:37   #3793
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dziewczyny, przeszukałam ten wątek na wszelkie możliwe sposoby za pomocą wyszukiwarki, ale nie znalazłam jednej informacji.

Wiem, że na filtry Avenki można stosować podkłady i pudry, ale czy na ten kremik Avene(Hydrance Optimale UV Krem nawilżająco-ochronny dla skóry wrażliwej UVB 15 - UVA 15, link: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=6061) też ?
Chcę się tylko upewnić, bo zamierzam się w ten krem zaopatrzyć właśnie
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 10:21   #3794
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Filtry UV a makijaż

a czy na filtry Biodermy można stosować kosmetyki z talkiem i miką?
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 11:11   #3795
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
a czy na filtry Biodermy można stosować kosmetyki z talkiem i miką?
Raczej nie

Wysmarowałam ostatnio twarz fluidem avene a nan Revlon Colorstay Podkład pięknie sie rozprowadzał, a twarz, ku memu zdziwieniu, wygladała o wiele lepiej niz z samym podkładem! Dreczy mnie jednak jedna rzecz, mianowicie Colorstay ma filtr spf 6, nie poklócą sie? Nie mieszałam ich, tylko nałozyłam warstwowo.
Czy ochrona avenki zostala zachowana?
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 13:35   #3796
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przeszukałam ten wątek na wszelkie możliwe sposoby za pomocą wyszukiwarki, ale nie znalazłam jednej informacji.

Wiem, że na filtry Avenki można stosować podkłady i pudry, ale czy na ten kremik Avene(Hydrance Optimale UV Krem nawilżająco-ochronny dla skóry wrażliwej UVB 15 - UVA 15, link: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=6061) też ?
Chcę się tylko upewnić, bo zamierzam się w ten krem zaopatrzyć właśnie
Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Raczej nie

Wysmarowałam ostatnio twarz fluidem avene a nan Revlon Colorstay Podkład pięknie sie rozprowadzał, a twarz, ku memu zdziwieniu, wygladała o wiele lepiej niz z samym podkładem! Dreczy mnie jednak jedna rzecz, mianowicie Colorstay ma filtr spf 6, nie poklócą sie? Nie mieszałam ich, tylko nałozyłam warstwowo.
Czy ochrona avenki zostala zachowana?
Tak naprawde to trudno jest ocenic destabilizacje lub oslabienie dzialania preparatu z filtrem,wciaz zbyt malo wiemy.

Jezeli krem ma spf 15 a nalozymy na niego podklad/puder itd to w znacznym stopniu zostanie zachwiana ochrona chyba,ze zastosujemy żolnierskie zasady odnosnie filtrow
Osobsicie tak sie tym nie przejmuje,wiadomo odpowiednia pielegnacja ma cos na celu ale nie dajmy sie zwariowac dla mnie istotne jest TO aby dopasowac kosmetyki do potrzeb wlasnej skory i nie za wszelka cene
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 13:51   #3797
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Raczej nie

Wysmarowałam ostatnio twarz fluidem avene a nan Revlon Colorstay Podkład pięknie sie rozprowadzał, a twarz, ku memu zdziwieniu, wygladała o wiele lepiej niz z samym podkładem! Dreczy mnie jednak jedna rzecz, mianowicie Colorstay ma filtr spf 6, nie poklócą sie? Nie mieszałam ich, tylko nałozyłam warstwowo.
Czy ochrona avenki zostala zachowana?
ja też się nad tym zastanawiałam, bo wszystkie najjaśniejsze podkłady (Oriflame, Revlon Colorstay, MAC) zawierają już bardzo niskie filtry (odpowiednio:8, 6 15 spf) a więc nie można ich użyć na filtr. z drugiej strony jasniejszych podkładów niż te chyba nie ma... i bądż tu mądrą.
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 13:57   #3798
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
ja też się nad tym zastanawiałam, bo wszystkie najjaśniejsze podkłady (Oriflame, Revlon Colorstay, MAC) zawierają już bardzo niskie filtry (odpowiednio:8, 6 15 spf) a więc nie można ich użyć na filtr. z drugiej strony jasniejszych podkładów niż te chyba nie ma... i bądż tu mądrą.

Wezmy pod uwage ze filtry w podkladach sa niestabilne.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 14:12   #3799
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Tak naprawde to trudno jest ocenic destabilizacje lub oslabienie dzialania preparatu z filtrem,wciaz zbyt malo wiemy.

Jezeli krem ma spf 15 a nalozymy na niego podklad/puder itd to w znacznym stopniu zostanie zachwiana ochrona chyba,ze zastosujemy żolnierskie zasady odnosnie filtrow
Osobsicie tak sie tym nie przejmuje,wiadomo odpowiednia pielegnacja ma cos na celu ale nie dajmy sie zwariowac dla mnie istotne jest TO aby dopasowac kosmetyki do potrzeb wlasnej skory i nie za wszelka cene
Dziękuję Hexiu
Ja w sumie też nie jestem ortodoksyjną filtromaniaczką i filtry z SPF wyższym niz 30 zostawiam na wiosnę/lato a teraz zimą, gdy siedzę w domu potrzebuję czegoś "lżejszego".
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-29, 14:21   #3800
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Filtry UV a makijaż

tez bym tak chciała - mam taki kremik Lirene immunoprotekcja SPF 30+, półtłusty, idealny na dzień . ale moja filtromania postępuje i nie wiem czy jest uleczalna. toteż smaruję się swoją "pięćdziesiatką" i wmawiam sobie, że to dla zdrowia i urody...
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 14:29   #3801
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
tez bym tak chciała - mam taki kremik Lirene immunoprotekcja SPF 30+, półtłusty, idealny na dzień . ale moja filtromania postępuje i nie wiem czy jest uleczalna. toteż smaruję się swoją "pięćdziesiatką" i wmawiam sobie, że to dla zdrowia i urody...

To nalezy rozgraniczyc filtry stabilne i niestabilne a z tego co wiem Lirene nie ma stabilnych filtrow.

Nie ma znaczenia uleczalna czy nie wazne aby byla z glowa i dopasowana do Twoich potrzeb.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 10:17   #3802
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Filtry UV a makijaż

czyli, że - jeśli chodzi o Lirene, to mam się nie sugerować ta trzydziestka wypisaną na opakowaniu, bo i tak słabo ze stabilnościa filtra a wiec i z ochroną? a co myślisz o stabilności filtrów w tej nowej bazie pod makijaż MACa, spf 50+? czy da sie nia zastapić klasyczne kremy z filtrem?
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 11:46   #3803
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
czyli, że - jeśli chodzi o Lirene, to mam się nie sugerować ta trzydziestka wypisaną na opakowaniu, bo i tak słabo ze stabilnościa filtra a wiec i z ochroną? a co myślisz o stabilności filtrów w tej nowej bazie pod makijaż MACa, spf 50+? czy da sie nia zastapić klasyczne kremy z filtrem?
Niestety ale w tym przypadku nie ma sensu sugerowac sie wyznaczonym SPF przez producenta-polecam sprawdzone apteczne preparaty.
Baza MAC'a niestety w zadnym stopniu nie zastapi klasycznego kremu z filtrem
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 12:57   #3804
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Filtry UV a makijaż

więc to kolejny chwyt marketingowy...
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 14:13   #3805
prettycow
Raczkowanie
 
Avatar prettycow
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z łąki
Wiadomości: 328
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Niestety ale w tym przypadku nie ma sensu sugerowac sie wyznaczonym SPF przez producenta
no właśnie ciekawe co na to nowa ustawa, która mówi ze nie można bujac klientów w reklamach

jesli bilet lotniczy kosztuje 1 zl to ma kosztowac 1 zł

jesli filtr jest 30 to ma byc 30

inaczej należy sie odszkodowanie za bujanie klienta

nooooo to kiedy zaczynamy składac wnioski o odszkodowania hehehehehehehe

cos mi sie zdaje ze ustawa bedzie jakby to powiedziec ...martwa

sory za OT
__________________



prettycow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 15:13   #3806
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez prettycow Pokaż wiadomość
no właśnie ciekawe co na to nowa ustawa, która mówi ze nie można bujac klientów w reklamach

jesli bilet lotniczy kosztuje 1 zl to ma kosztowac 1 zł

jesli filtr jest 30 to ma byc 30

inaczej należy sie odszkodowanie za bujanie klienta

nooooo to kiedy zaczynamy składac wnioski o odszkodowania hehehehehehehe

cos mi sie zdaje ze ustawa bedzie jakby to powiedziec ...martwa

sory za OT

CHyba nigdy tak nie będzie Reklama własnie ma polegać na tym żeby namówić klienta do zakupu a jak będę mówić prawdę to raczej zniechęcą
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 22:54   #3807
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dziewczyny, sorry za lekki odchył od tematu, ale widze, że już chyba nie dostane wkładu do chanel dp i w związku z tym mam pytanie czy jego następce muszę kupić z puderniczką czy nowy wkład będzie pasował do starej? No i jaki kolor.... Mam 30 dp i jest prawie idealna. Teraz też powinnam kupić to samo czy kolory się pozmieniały?
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 08:45   #3808
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Ash, wkład Mat Lumiere nie będzie pasował do puderniczki DP trzeba kupić nową Kolorysytka jest taka sam dodatkowo jest jeszcze 50, ociupinę jaśniejsza niż 30
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 10:03   #3809
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Ash, wkład Mat Lumiere nie będzie pasował do puderniczki DP trzeba kupić nową Kolorysytka jest taka sam dodatkowo jest jeszcze 50, ociupinę jaśniejsza niż 30
grrrr - ale wredni są. dzięki za informację. Buziak
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 20:19   #3810
Katia0005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 51
Dot.: Filtry UV a makijaż

Witajcie, mam pytanko czy podkład MaxFactor Colour Adapt można stosować na filtry zawierające parsol czyli np na LRP, bo dla mnie LRP jest najlepszy.
Jeśli było już o tym podkładzie to przepraszam ale czytam dopiero 18 stronę a mam zamiar przeczytać wszystko pokolei. Zapytać musiałam bo bardzo jestem ciekawa, bo to mój ulubiony i idealny podkład.

Oto skład podkładu:
Cyclomethicone, Aqua, Glycerin, Titanium Dioxide, Dimethicone Crosspolymer, Mica, Dimethicone, PEG-10 Dimethicone Crosspolymer, Dimethylcyclosiloxane, Methicone, PEG/PPG-18/18 Dimethicone, Benzyl Alcohol, Ethylparaben, Disodium EDTA, Methylparaben, Propylparaben, CI 77492, CI 77491, CI77499.

mam cichutka nadzieję że ten podkładzik nie jest taki zły i będę mogła go stosować na filtry LRP
A jeżeli nie, to czy ten podkład antystresowy z Avonu jest na 100% bezpieczny bo kiedyś go miałam i był całkiem fajny .
pozdrawiam

Edytowane przez Katia0005
Czas edycji: 2008-01-14 o 17:23
Katia0005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.