Atrederm - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-18, 15:51   #2041
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
rozumiem

zadalam pytanie, bo sama sie zastanawiam kiedy przestac i zrobic przerwe. musialam wrocic do atre pare dni temu i chcialabym jak najdluzej, ale chyba bede sie nim maziac do konca kwietnia..
Tak, czy tak po odstawieniu trzeba przez minimum miesiac chronic sie przed sloncem przy pomocy wysokich filtrow...

Ja wole poczekac do jesieni
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 17:03   #2042
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Tak, czy tak po odstawieniu trzeba przez minimum miesiac chronic sie przed sloncem przy pomocy wysokich filtrow...

Ja wole poczekac do jesieni
tak, wiem,ze skora regeneruje sie okolo miesiaca

carolina, tez troche z obawa podchodze, czy nie za pozno obudzilam sie na atre... ale skoro porzadnie sie filtruje to chyba nie powinno nic sie stac

Cytat:
Napisane przez _cherry_ Pokaż wiadomość
a czemu nie chcesz dłużej? to ze względu na słońce?
tak, chodzi o slonce ale jezeli bedzie caly czas taka pogoda (czytaj pochmurnie) to bede dluzej stosowala

3 dni z atre pod rzad i ladnie zaczynam sie zluszczac

Edytowane przez dagna1
Czas edycji: 2011-12-16 o 00:17
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 17:14   #2043
_cherry_
Rozeznanie
 
Avatar _cherry_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 830
Dot.: Atrederm

Jak tam się słoneczka nie boję, nie mam się zamiaru prażyć na letnim słońcu a do codziennych spacerów z psem wystarczy mi dobry wysoki filtr.
_cherry_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 08:50   #2044
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Atrederm

Zdam jeszcze raz swoje relacje. Stosuję atre 0,025% od 3 tygodni codziennie i tylko po pierwszym użyciu lekko się złuszczyłam a teraz nic a nic. Skóra mimo wszystko pięknieje z dnia na dzień. Jest jaśniejsza, bardziej promienna, zaskórniki znikają, pory minimalnie zwężone (albo ja widzę to co chcę widzieć) i najważniejsze, że przebarwienia też ustępują Chyba należę do grupy szczęśliwców, którzy się nie łuszczą ale atre działa jak powinien

Jeszcze nie wiem czy odstawię atre na lato. Na pewno będę unikała słońca jak ognia bo z roku na rok wychodzi mi coraz więcej pieprzyków na całym ciele i nie chcę być bardziej popieprzona niż jestem Myślę, że przy wysokich filtrach nic się nie stanie ale zobaczymy
antunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 12:23   #2045
Kaaamilkaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 174
GG do Kaaamilkaaaaa
Dot.: Atrederm

Ja nie odstawie atre na lato. Nie opalam się wogóle, leżakuje w cieniu i stosuje wysokie filtry. Gdybym go odstawiła na lato to trądzik nie dał by mi żyć...

Mam takie pytanie z innej beczki.
Łuszcze się baardzo obficie, codziennie, ale bez jakichkolwiek podrażnień.
Czy mogłabym używać codziennie peeling enzymatyczny z bromelainą?
Bo wyglądam w ciągu dnia tragicznie...
Kaaamilkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 15:37   #2046
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Atrederm

Codziennie stosowanie moze Cie podraznic... Nie lepiej masowac buzie olejem?
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 20:38   #2047
Kaaamilkaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 174
GG do Kaaamilkaaaaa
Dot.: Atrederm

no właśnie nie przynosi to zbyt dużych efektów, roluje skórki, wycieram oliwe, bądź zmywam i w tym momencie schodzi mi kolejna warstwa.. czasami potrafi mi odpaść w ciągu dnia całkiem spory kawał skóry
Kaaamilkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 17:06   #2048
_cherry_
Rozeznanie
 
Avatar _cherry_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 830
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Kaaamilkaaaaa Pokaż wiadomość
no właśnie nie przynosi to zbyt dużych efektów, roluje skórki, wycieram oliwe, bądź zmywam i w tym momencie schodzi mi kolejna warstwa.. czasami potrafi mi odpaść w ciągu dnia całkiem spory kawał skóry
Pozazdrościć takiego łuszczenia. Ja w dni wylinki po prostu dłużej przy myciu masuje skórę taką gąbeczką celulozową do mycia twarzy. Widzę ze tak jak ja nie robisz przerwy na lato, masz moze już obcykany jakiś dobry filtr który nie tłuści i nie podrażni wrażliwej po obdzieraniu skóry? Ja się czaję na vichy fluid spf 60, tylko na razie nie mogę go nigdzie dostać.

Edytowane przez _cherry_
Czas edycji: 2011-03-22 o 17:08
_cherry_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 17:55   #2049
xsenia35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 198
Dot.: Atrederm

naleze do gruboskórnych, atrederm używam codziennie, obecnie z kwasem salicylowym, podgrzewam i łuszczenie minimalne. W ubiegłym tyg. miałam przez 5 dni gorączkę a atredermu nakładałam tyle co zawsze. Efekt - totalne linienie. Nareszcie jest efekt. skóra złazi juz od piatku, oby tak dalej.
xsenia35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 18:33   #2050
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
tak, wiem,ze skora regeneruje sie okolo miesiaca

carolina, tez troche z obawa podchodze, czy nie za pozno obudzilam sie na atre... ale skoro porzadnie sie filtruje to chyba nie powinno nic sie stac

tak, chodzi o slonce ale jezeli bedzie caly czas taka pogoda (czytaj pochmurnie) to bede dluzej stosowala
Mnie dzis bardzo korcilo - niestety jeszcze raz przejrzalam dziesiatki stron i uwazam, ze nie bede w stanie zabezpieczyc sie przed sloncem na tyle, by miec spokoj i swiadomosc, ze nie zapracuje na przebarwienia.
Pamietajmy, ze na twarz nalezy nalozyc odopowednia ilosc kremu - wystarczy nalozyc go o polowe mniej i ochrona spada prawie do wartosci nie dajacej ochrony, na ktorej nam zalezy..

Basia Kwiatkowska pisze:

Na twarz i szyje razem - 1/2 tsp (teaspoon) czyli wynosi to ok. 2-2,5 ml
Na sama twarz ok. 1,5-1,8ml

Jesli nalozysz na twarz 1,5ml to i tak duzy suksces, zdaje sobie sprawe jak to trudno osiagnac i jeszcze dobrze wygladac.
Metoda nakladania kilku warstw czasem bardziej sie sprawdza niz nalozenie calosci naraz.

Nalozenie polowy wymaganej ilosci zmniejsza stopien protekcji, uzyskasz tylko 1/4 lub nawet 1/8 tego co podaje opis na opakowaniu.
Przykladowo krem o faktorze SPF 60 - jesli nalozysz tylko polowe wymaganej ilosci czyli 1mg/cm2 skory otrzymasz ochrone rowna SPF ok.8.


zrodlo -
http://www.biochemiaurody.fora.pl/oc...razowo,69.html


odkopalam tez artykul: Retinoids: The best cosmeceutical on the market. Ponizej fragment.

Retinoids are widely believed to cause sun sensitivity. The reality is that initial use thins the stratum corneum due to exfoliation. This, not a photochemical reaction, induces temporary sensitivity to sun. With continued retinoid use, the skin will thicken, and sensitivity will fade over a three- to four-month period. In combination with daily use of sunscreens (SPF of 15 to 30), retinoids are actually chemopreventative and chemotherapeutic.
zrodlo:
http://www.modernmedicine.com/modern...7916&id=169672

Zastanawia mnie pogrubione zdanie...SPF15? W zyciu!

Wiecej o UVA/UVB - http://mediweb.pl/tag/tag.php?id=125

I jeszcze jedno - promienie UVA docieraja do nas nawet w pochmurny dzien...

http://mediweb.pl/data/print.php?id=...=300&width=600

Watek -jak to jest z filtrami
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=15173436
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA

Edytowane przez carolinascotties
Czas edycji: 2011-03-22 o 18:34
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 19:35   #2051
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Atrederm

"Na sama twarz ok. 1,5-1,8ml " zostalo zniesione. naklada sie ok 1 ml

Hurra! Jeszcze niedawno zalecano 1,6-1,8 ml na samą twarz, a na twarz i szyję ok. 2,5 ml, ale okazało się, że generalna zasada: 2mg filtra na 1 cm2 skóry, została obliczona na podstawie danych stosowanych w medycynie w przypadku poparzeń i utraty skóry, które to dane mówią, ile średnio wynosi powierzchnia skóry dla poszczególnych części ciała, również dla głowy i szyi - ale medycyna bierze pod uwagę całą powierzchnię skóry głowy i szyi, także część owłosioną i całą szyję (również kark), dlatego zalecane ilości filtra się zmniejszyły, bo w większości nie jesteśmy łyse.

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...39&postcount=6

Edytowane przez dagna1
Czas edycji: 2011-12-16 o 00:16
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 20:45   #2052
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Atrederm

"Zniesione" - fajnie to zabrzmialo

Masz racje - rzeczywiscie to 1 ml.
Forum Basi Kwiatkowskiej to moje ulubione miejsce - i dlatego wkleilam tresc.

Nie pomyslalam, ze dane na temat powierzchni skory sie zmienily (chociaz czytalam je kilka razy).
Dzieki
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 20:57   #2053
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
"Zniesione" - fajnie to zabrzmialo

Masz racje - rzeczywiscie to 1 ml.
Forum Basi Kwiatkowskiej to moje ulubione miejsce - i dlatego wkleilam tresc.

Nie pomyslalam, ze dane na temat powierzchni skory sie zmienily (chociaz czytalam je kilka razy).
Dzieki
nie moglam znalezc odpowiedniego slowa

z ciekawosci mozna wziac kartke, odrysowac kontur glowy i obliczyc powierzchnie. kazdemu powinien wyjsc wynik ok 0,7ml ; zaokraglajac 1ml (zeby bylo z lekkim zapasem)

Edytowane przez dagna1
Czas edycji: 2011-12-16 o 00:15
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 13:34   #2054
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Atrederm

A czy w temacie wycofania atre ktoś się coś już dowiedział?
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 13:54   #2055
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Atrederm

wróciłam do atre a miałam już skończyć. teraz daję tonik z BU 10% a na to kilka warstw atre. nie wiem czy to dobre połączenie ale złuszczam się jak marzenie
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 15:54   #2056
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Atrederm

Nałożyłam przez weekend chyba za dużo atredermu bo skóra nie złuszcza sie tak jak zawsze... na policzkach i brodzie jest naciągnięta... (poparzona?) Spotkał się ktoś z tym już??
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 16:10   #2057
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
Nałożyłam przez weekend chyba za dużo atredermu bo skóra nie złuszcza sie tak jak zawsze... na policzkach i brodzie jest naciągnięta... (poparzona?) Spotkał się ktoś z tym już??
mialam tak (4 dni pod rzad). odstaw atre i duzo nawilzaj (cetaphil, ava mustela lub nawet panthenol sie sprawdza). po 3 dniach burak (zrozumialam,ze masz?) powinien zniknac

u mnie atrederm cos slabo dziala, jednego dnia bylo zluszczanie,ale marniutkie....

Edytowane przez dagna1
Czas edycji: 2011-12-16 o 00:15
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 16:52   #2058
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Atrederm

Wiesz co buraka juz nie mam, ale mam napiętą, naciągniętą skórę na brodzie.. (najbardziej odczuwalne podczas uśmiechania;/ )
Smaruję to wszystkim co nawilża, aktualnie jes to coś o nazwie "dermobaza"
Bardzo tłuste ale pomaga...
Znacie może coś o działaniu atredermu, ale o mniej uciążliwym stosowaniu?
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 08:55   #2059
Kaaamilkaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 174
GG do Kaaamilkaaaaa
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez _cherry_ Pokaż wiadomość
Pozazdrościć takiego łuszczenia. Ja w dni wylinki po prostu dłużej przy myciu masuje skórę taką gąbeczką celulozową do mycia twarzy. Widzę ze tak jak ja nie robisz przerwy na lato, masz moze już obcykany jakiś dobry filtr który nie tłuści i nie podrażni wrażliwej po obdzieraniu skóry? Ja się czaję na vichy fluid spf 60, tylko na razie nie mogę go nigdzie dostać.
Stosuje Anthelios fluid bezbarwny 50+, u mnie sprawdza się dobrze. W zasadzie nic mnie już nie podrażnia.
Kaaamilkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 14:15   #2060
kcpwmk15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 620
Dot.: Atrederm

No i niestety muszę odstawić atrederm na jakiś czas....;/ Wczoraj byłam u dermatologa. Pani doktor jak mnie zobaczyła to jej uśmiech zbladł;D Mimo stosowania przeze mnie od 2 miesięcy atredermu, wcześniej jeszcze 3 miesiące tetralysal, retin-A, epiduo, defferen i masę innych anty-trądzikowych środków, strasznie mnie znów wysypało.... I znów powracam do tetralysalu, bo bez doustnych leków tym razem się nie obejdzie. Mam duże, bardzo bolące pryszcze. Pani doktor powiedziała mi, że to są przyczyny hormonalne. Wcześniej robiłam badania hormonalne ale wszystko mam w normie. Rezygnuję na jakiś czas a atre, bo mimo najwyższego stężenia efekt końcowy jest straszny.... Teraz mam brać tetralysal na noc jedna tabletka, smarować twarz epiduo (jak dla mnie dotąd najlepsza maść) a na dzień punktowo mam przecierać zmiany chorobowe davercinem. Zobaczymy jak takie zestawienie podziała... miał ktoś z was kiedyś jeden z tych leków? Jak na was działał? Jeśli tetralysal mi nie pomoże będę zmuszona brać tabletki antykoncepcyjne.....
kcpwmk15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 14:31   #2061
agnes_sb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez xsenia35 Pokaż wiadomość
naleze do gruboskórnych, atrederm używam codziennie, obecnie z kwasem salicylowym, podgrzewam i łuszczenie minimalne. W ubiegłym tyg. miałam przez 5 dni gorączkę a atredermu nakładałam tyle co zawsze. Efekt - totalne linienie. Nareszcie jest efekt. skóra złazi juz od piatku, oby tak dalej.
Ja stosuje artederm 0,25% od niedzieli, pierwsza łuszcząca się skóra pojawiła się dopiero we wtorek, nie jest to wylinka jak u jaszczurki a i ściągnięcie na twarzy mało komfortowe. Cóż trzeba pocierpieć dla efektów
Moje pytanko to czy stosujecie arte również w momencie łuszczenia ?
agnes_sb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 15:07   #2062
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez agnes_sb Pokaż wiadomość
Moje pytanko to czy stosujecie arte również w momencie łuszczenia ?
ja nie stosuje ale jezeli nie masz podraznionej buzki to mysle,ze mozesz

kcpwmk, 3 lata temu uzywalam davercin, ale naprawde nie pamietam,czy cokolwiek pomogl (wiec chyba nie, inaczej zakodowalabym w pamieci ). rowniez bralam tetralysal i o ile podczas kuracji z cera bylo naprawde ok (znikly stany zapalne) to po skonczeniu tradzik wrocil; jednak ze slabsza moca. powiem Ci szczerze,ze nie zdecydowalabym sie na ponowne zazywanie tetralysalu; w moim przypadku wyrobil wiele szkod w organizmie :/ za Ciebie!

Edytowane przez dagna1
Czas edycji: 2011-12-16 o 00:15
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 21:25   #2063
Wespe
Rozeznanie
 
Avatar Wespe
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 728
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez kcpwmk15 Pokaż wiadomość
No i niestety muszę odstawić atrederm na jakiś czas....;/ Wczoraj byłam u dermatologa. Pani doktor jak mnie zobaczyła to jej uśmiech zbladł;D Mimo stosowania przeze mnie od 2 miesięcy atredermu, wcześniej jeszcze 3 miesiące tetralysal, retin-A, epiduo, defferen i masę innych anty-trądzikowych środków, strasznie mnie znów wysypało.... I znów powracam do tetralysalu, bo bez doustnych leków tym razem się nie obejdzie. Mam duże, bardzo bolące pryszcze. Pani doktor powiedziała mi, że to są przyczyny hormonalne. Wcześniej robiłam badania hormonalne ale wszystko mam w normie. Rezygnuję na jakiś czas a atre, bo mimo najwyższego stężenia efekt końcowy jest straszny.... Teraz mam brać tetralysal na noc jedna tabletka, smarować twarz epiduo (jak dla mnie dotąd najlepsza maść) a na dzień punktowo mam przecierać zmiany chorobowe davercinem. Zobaczymy jak takie zestawienie podziała... miał ktoś z was kiedyś jeden z tych leków? Jak na was działał? Jeśli tetralysal mi nie pomoże będę zmuszona brać tabletki antykoncepcyjne.....
Też jestem na tetralysalu. Póki co buźka ładna, mało co wychodzi, jestem zadowolona... Ciekawe jak to będzie po odstawieniu(strasznie się boję, że dostane okropnego nawrotu, albo czegoś w tym stylu, bo słyszałam o takich przypadkach)... Za tydzień dermatolog, ciekawe co usłyszę....

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
ja nie stosuje ale jezeli nie masz podraznionej buzki to mysle,ze mozesz

kcpwmk, 3 lata temu uzywalam davercin, ale naprawde nie pamietam,czy cokolwiek pomogl (wiec chyba nie, inaczej zakodowalabym w pamieci ). rowniez bralam tetralysal i o ile podczas kuracji z cera bylo naprawde ok (znikly stany zapalne) to po skonczeniu tradzik wrocil; jednak ze slabsza moca. powiem Ci szczerze,ze nie zdecydowalabym sie na ponowne zazywanie tetralysalu; w moim przypadku wyrobil wiele szkod w organizmie :/ za Ciebie!
O jakich szkodach mówisz...?
Wespe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 22:48   #2064
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Wespe Pokaż wiadomość
O jakich szkodach mówisz...?
na pw wysle

Edytowane przez dagna1
Czas edycji: 2011-12-16 o 00:15
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 10:32   #2065
kcpwmk15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 620
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
ja nie stosuje ale jezeli nie masz podraznionej buzki to mysle,ze mozesz

kcpwmk, 3 lata temu uzywalam davercin, ale naprawde nie pamietam,czy cokolwiek pomogl (wiec chyba nie, inaczej zakodowalabym w pamieci ). rowniez bralam tetralysal i o ile podczas kuracji z cera bylo naprawde ok (znikly stany zapalne) to po skonczeniu tradzik wrocil; jednak ze slabsza moca. powiem Ci szczerze,ze nie zdecydowalabym sie na ponowne zazywanie tetralysalu; w moim przypadku wyrobil wiele szkod w organizmie :/ za Ciebie!
Ja po tetralysalu robiłam wiele badań z krwi szczególnie próby wątrobowe żeby zobaczyć czy aby nie uszkodził mi wątroby. Wszystko wyszło mi dobrze, jak dotąd tetralysal jest dla mnie najlepszym antybiotykiem na trądzik. Dopiero drugi dzień go biorę a już wszystko znika mi powoli z twarzy. Mi też możesz wysłać jakie to szkody wyrządził Ci tetralysal w organiźmie.
kcpwmk15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 09:52   #2066
Wespe
Rozeznanie
 
Avatar Wespe
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 728
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez kcpwmk15 Pokaż wiadomość
Ja po tetralysalu robiłam wiele badań z krwi szczególnie próby wątrobowe żeby zobaczyć czy aby nie uszkodził mi wątroby. Wszystko wyszło mi dobrze, jak dotąd tetralysal jest dla mnie najlepszym antybiotykiem na trądzik. Dopiero drugi dzień go biorę a już wszystko znika mi powoli z twarzy. Mi też możesz wysłać jakie to szkody wyrządził Ci tetralysal w organiźmie.
To troszkę mnie uspokoiłaś
Wespe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 10:48   #2067
kcpwmk15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 620
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Wespe Pokaż wiadomość
To troszkę mnie uspokoiłaś
Pamiętaj, że każdy reaguje na lek szczególnie tak silny inaczej. Ja na przykład miałam przepisane przez ginekologa diane35- antykoncepcyjna jakby ktoś nie wiedział. Miało mi to pomóc na trądzik. Wykupiłam 2 opakowania i niestety musiałam po drugiej! tabletce zrezygnować bo tak mnie wątroba (lub żołądek, nie pamiętam już) bolała że myślałam że nie wytrzymam! Było mi aż słabo z tego bólu i powiedziałam sobie że więcej żadnych tabletek -anty nie wezmę. Też robiłam po tym badania na wątrobę i wszystko wyszło mi dobrze i do dzisiaj nie mam pojęcia dlaczego po drugiej tabletce tak bardzo bolał mnie brzuch. Niektórzy biorą to latami i nie narzekają a mój organizm tak dziwnie zareagował. Jak widzisz nie każdy organizm przyjmuje leki tak samo. Ja już się uodporniłam na branie wszystkiego do siebie, co wyczytam w internecie. Ja po tetralysalu czuję się tak, jakbym w ogóle go nie brała. Nie widzę żadnych skutków ubocznych, badania też to potwierdziły.
kcpwmk15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:27   #2068
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Atrederm

Dziewczyny - watek o Tetrysalu jest tu-
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=68918
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 20:15   #2069
Wespe
Rozeznanie
 
Avatar Wespe
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 728
Dot.: Atrederm

atre 0.025 jeszcze mi się nie skończył, ale dzisiaj już zaczynam 0.05, bo coś gorzej wyglądam
Wespe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 20:23   #2070
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Atrederm

tak naprawde diane nie jest lekiem antykoncepcyjnym tylko jest lekiem zarejestowanym do leczenia schorzen skornych a antykoncepcjA TOefekt uboczny


ja stosuje Atre rowniez, i zluszczam sie regularnie, to znaczy nawet po jednym dniu nanoszenia Atre juz na drugi dzien zaczynam zluszczanie, niestety wydaje mis ie ze moja cera ulegla pogorszeniu.
to znaczy mam malenkie krostki na jednym policzku
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 16:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.