Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-03, 13:42   #4411
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A którego uzywasz?
Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
też chcę wiedzieć.
a tego, choć myślę, że to nie o oleje chodzi, a głównie o emulgator? bo w olejkach z BU jest inny. ogólnie, przyszłościowo myśląc, będe pewnie robić olejki myjące na tym, co będę miała, tak mi chodzi cały czas po głowie olejek myjący na oliwce Hipp... jak myślicie, można tak?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
właśnie tez mysle o tym przezuceniu sie na samorobny,bo z BU to jakos sie chyba wyleczyłam.na pewno toników sama nie bede robić,ale olejki to już łatwiejsza sprawa.
Mi też jakoś BU przechodzi, zabieram się nawet na większe zakupy w mazidłach, coby sobie samodzielnie robić serum z witaminą C. Dojrzewam

Cytat:
Napisane przez kasieńka_wieesz Pokaż wiadomość
co Wy mówicie właśnie czekam na paczkę z nim może po prostu nie dodam pantenolu i alantoiny...
e tam, dajcie spokój, jestem prawie na pewno pewna ( ), że HA nie zapycha. bo co by w nim miało zapychać? Zresztą, mnie zapycha wszystko, co tylko może zapychać, a żel HA z pantenolem i alantoiną bardzo mi służy Nie popadajcie dziewczyny w paranoję, żel HA na pewno nie należy do typowych czy też nawet nietypowych zapychaczy
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 14:00   #4412
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
e tam, dajcie spokój, jestem prawie na pewno pewna ( ), że HA nie zapycha. bo co by w nim miało zapychać? Zresztą, mnie zapycha wszystko, co tylko może zapychać, a żel HA z pantenolem i alantoiną bardzo mi służy Nie popadajcie dziewczyny w paranoję, żel HA na pewno nie należy do typowych czy też nawet nietypowych zapychaczy
Mnie tez zapycha wzystko, obecnie zuzywam chyba 10 buleteczkę żelu ha z pantenolem i alantoiną i nic złego mi nie robi, a leczy atopie i egzemy najlepiej na świecie i jakoś trudno mi uwierzyć, aby to on zapchał, bo używam tylko jego obecnie, nakładam kilkanaście razy dziennie dużą ilość (buteleczka na 3dni mi srednio wystarcza) i nic sie nie dzieje, a mojej cerze wystarczy jedna aplikacja humektanu czy "złego" pudru mam pełno wyprysków
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 14:07   #4413
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
nakładam kilkanaście razy dziennie dużą ilość (buteleczka na 3dni mi srednio wystarcza)
wow

mnie na razie z BU nic nie zapachało ani uczuliło procz olejku myjącego pomaranczowego
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 14:14   #4414
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
wow

mnie na razie z BU nic nie zapachało ani uczuliło procz olejku myjącego pomaranczowego
Co to za wow? Mam ostre AZS, ostatnio wywaliło mnie na całym ciele i smaruję się żelem HA od czoła, przez twarz, szyję, zgięcia ramion, pachy, żebra, kości biodrowe, pachwiny, uda, zgięcia kolan i wszędzie indziej gdzie mnie wysypuje, więc go schooooodzi, tego żelu naprawdę sporo

Do tego ostatnio dorzuciłam olejek tamanu, który (oby nie zapeszyć!) fajnie łagodzi ostre zmiany skórne i też (alleluja!) póki co mnie nie zapchał, w przeciwieństwie do oleju z czarnuszki (nigella sativa), którego nakupowałam na mazidlach i np na zapas, a niestety okazuje się, że niepotrzebnie
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 14:18   #4415
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Co to za wow?
takie "wow" ze tak szybko schodzi Ci buteleczka zelu HA.

Ja mam odwrotnosc AZS czyli ŁZS ale nie stac mnie finansowo zeby nakladac tyle tego zelu i na takie duze partie ciała. Jak Ciebie stac i pomaga to super ze mozesz takie cos stosowac

ja stosuje kombinacje zel HA i olej tamanu i jest ok, ale jak przestaje to wraca no i stosuje tylko na te najgorsze miejsca
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 14:22   #4416
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
takie "wow" ze tak szybko schodzi Ci buteleczka zelu HA.

Ja mam odwrotnosc AZS czyli ŁZS ale nie stac mnie finansowo zeby nakladac tyle tego zelu i na takie duze partie ciała. Jak Ciebie stac i pomaga to super ze mozesz takie cos stosowac

ja stosuje kombinacje zel HA i olej tamanu i jest ok, ale jak przestaje to wraca no i stosuje tylko na te najgorsze miejsca
Co do finansówl to rzeczywiście tanio to nie wychodzi i zaczynam dumać, czy nie zacząć kupować proszku ha, pantenolu i alantoiny oddzielnie i samemu nie bełtać. Tylko musze do tego dojrzeć

Właśnie ja tamanu dopiero zaczęłam stosować i zastanawiam się czy będzie w stanie wyleczyć na dłużej wypryski, czy tylko w czasie stosowania łagodzi objawy

Szkoda, że czarnuszka, w któej pokładałam wielkie nadzieje się tak nie sprawdza... moze za jakis czas dam jej jeszcze szanse i wypróbuje pod kolanami czy w łokciach
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 14:51   #4417
kasieńka_wieesz
Raczkowanie
 
Avatar kasieńka_wieesz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 279
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

no nic...przetestuję,inaczej się nie przekonam
a i na olejek pomarańczowy też czekam,ale wydaje mi się,że i tak będzie o niebo lepszy od żelu Garniera
kasieńka_wieesz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-03, 14:55   #4418
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
wow

mnie na razie z BU nic nie zapachało ani uczuliło procz olejku myjącego pomaranczowego
Nieee, a do mnie wlasnie jedzie buteleczka... mam nadzieje, ze mnie nie zapcha...
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 15:21   #4419
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

apycha
Cytat:
Napisane przez Nikita... Pokaż wiadomość
Nieee, a do mnie wlasnie jedzie buteleczka... mam nadzieje, ze mnie nie zapcha...
ja mam skórę bardzo podatną na zapychanie i pomarańczony i różany olejek też mnie zapchały, grudki na czole mi się porobiły
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 15:39   #4420
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Tweet Pokaż wiadomość
apycha

ja mam skórę bardzo podatną na zapychanie i pomarańczony i różany olejek też mnie zapchały, grudki na czole mi się porobiły
No to mnie pocieszylas... no nie pozostaje mi nic innego jak przekonac sie na wlasnej skorze, zobaczymy.
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 15:42   #4421
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Nikita... Pokaż wiadomość
No to mnie pocieszylas... no nie pozostaje mi nic innego jak przekonac sie na wlasnej skorze, zobaczymy.
ale to zależy jeszcze jaką masz skórę, bo moja to zapycha się od wszystkiego praktycznie, ale przecież tylu osobom ten olejek służy więc może Tobie też będzie
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-03, 16:21   #4422
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

no widzicie, ja też mam bardzo wrażliwą i podatną na zapychanie skórę i mieszanka żel HA z pantenolem plus tamanu powodowało u mnie mnóstwo grudek na brodzie(nie miewam tam zaskórników), czole, koło uszu(najgorsze miejsce!) i na policzkach(tam też nigdy nie miewałam problemów)... teraz od dwóch nocy stosuje zwykły żel HA i tamanu i jest super, czerwone pryszcze i grudy znikają

każda cera reaguje inaczej po prostu...

a jeszcze co do olejków myjących, to mam wanilię i nie zapycha, łagodnie i dokładnie oczyszcza, ale w szafce czeka już pomarańczowy, więc lada dzień zobaczymy jak reaguje moja cera na niego

Edytowane przez gda
Czas edycji: 2009-06-03 o 16:23 Powód: dopisek
gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 18:54   #4423
kasieńka_wieesz
Raczkowanie
 
Avatar kasieńka_wieesz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 279
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

kurde dziewczyny straszycie
a ja myślałam,żę naturalne kosmetyki w ogóle nie zapychają
ale wiadomo,że nie każdemu wszystko służy.
kasieńka_wieesz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 13:12   #4424
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez kasieńka_wieesz Pokaż wiadomość
kurde dziewczyny straszycie
a ja myślałam,żę naturalne kosmetyki w ogóle nie zapychają
ale wiadomo,że nie każdemu wszystko służy.
A dlaczego nautralne kosmketyki mialyby nie zapychać? PRzeciez to nie konserwanty w "sztucznych" zapychają, ale emolienty rozne, tłuszcze właśnie, niektóre alkohole, wszystko zalezy od cery. Jednego nie zapcha wazelina i krem nivea, a innego zapcha krem z odrobiną gliceryny czy alantiony

P.S.
Grudki jako wynik zapychania? Mi zawsze tworzą się zaskórniki, grudki podskórne natomiast zawsze w moim przypadku są wynikiem reakcji alergicznej, na zasadzie "kaszki podskórnej". jak widac co skóra to inna reakcja.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 15:40   #4425
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Właśnie miałem zamawiać na BU...
... a u nagle puder perłowy już niedostępny!:ma d:
Cytat:
zakończona dostępność
http://biochemiaurody.com/sklep/powder-pearl.html
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 18:48   #4426
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
Właśnie miałem zamawiać na BU...
... a u nagle puder perłowy już niedostępny!:ma d:

http://biochemiaurody.com/sklep/powder-pearl.html
no to mi sie udało ,dobrze ze wziełam dwa pudeleczka.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 20:14   #4427
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Nowości na Bu hmm dobrze że bd robić zamówienie czekam na te większe opakowania hydrolantów ale chyba jutro złoże już zamówienie.Ciekawa jestem tego oleju z rokitnika na włosy...
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 05:13   #4428
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Używam serum Alma odkwietnia i zauważyłam niedawno ,ze mi zmetniało.Czy to normalne?
Serum Lemon jest ok.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 09:14   #4429
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Gdyby ktoś chciał to mogę zamienić serum Lemon na coś innego np. żel HA Walczę z przebarwieniami i odstawiłam wszystko co używałam w trakcie ich pojawienia się. Pech chciał, że akurat kilka razy uzyłam właśnie serum Lemon. Może to nie ono jest powodem, ale już się boję go stosować. Jest praktycznie nowe. Ukręcone 6.04. cały czas stoi w lodówce. Może ktoś chce, bo szkoda wyrzucić
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-05, 18:57   #4430
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja jakoś nie mogę sie do tych olejków hydrofilnych przekonać.... I kupiłam sobie babydreama za 7 zł :P Żelik bez SLS, bardzo przyjemny
Mówicie, ze wyleczyłyście się z BU ? Mi się poki co nie chce babrac w smaorobione serum... moze keidys sprobuje Poki co bede zamawiac z BU.
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 20:03   #4431
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja mam taki problem z tymi olejkami myjącymi,że nie mam po nich uczucia czystej skóry.Ale za to podoba mi się,że skóra nie jest ściągnięta,tylko ładnie nawilżona.Także spróbuje się przekonać.
Żel Babydream mam,ale rzadko stosuję go do twarzy,wprawdzie krzywdy mi nie zrobił,więc może jeszcze spróbuje.
Za to nie umiem się nauczyć obsługi oleju kokosowego.
Myję metodą OMO i stosowałam go solo przed myciem,ale obciążał.
Ostatnio próbuje go mieszać z odżywką,ale nadal obciąża.
Ile dajecie tego oleju i ile razy zmywacie włosy?
Poza tym mam problem z olejem tamanu,jakoś nie widzę żeby działał.
Krostki i przebarwienia jak są tak były.
Nie wiem,może po prostu jeszcze za wcześnie.
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 20:20   #4432
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
mnie na razie z BU nic nie zapachało ani uczuliło procz olejku myjącego pomaranczowego
mnie tak samo

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
ja jakoś nie mogę sie do tych olejków hydrofilnych przekonać.... I kupiłam sobie babydreama za 7 zł :P Żelik bez SLS, bardzo przyjemny
Mówicie, ze wyleczyłyście się z BU ? Mi się poki co nie chce babrac w smaorobione serum... moze keidys sprobuje Poki co bede zamawiac z BU.
wydaje mi się, że taniej wychodzi kupić składniki i mieszać samodzielnie, można na przykład mniejsze ilości zrobić, i dorobić kiedy się skończy, a nie martwić się zamowieniem, żeby zdążyć i w ogole j Poza tym dla mnie flavo jest za dużo jak na trzy miesiące, nie zdążam nigdy, by je zużyć, także marnuje mi się jakaś połowa, strasznie mnie to wnerwia No i większa możliwość kombinacji

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Ja mam taki problem z tymi olejkami myjącymi,że nie mam po nich uczucia czystej skóry.Ale za to podoba mi się,że skóra nie jest ściągnięta,tylko ładnie nawilżona.Także spróbuje się przekonać.
Żel Babydream mam,ale rzadko stosuję go do twarzy,wprawdzie krzywdy mi nie zrobił,więc może jeszcze spróbuje.
Za to nie umiem się nauczyć obsługi oleju kokosowego.
Myję metodą OMO i stosowałam go solo przed myciem,ale obciążał.
Ostatnio próbuje go mieszać z odżywką,ale nadal obciąża.
Ile dajecie tego oleju i ile razy zmywacie włosy?
Poza tym mam problem z olejem tamanu,jakoś nie widzę żeby działał.
Krostki i przebarwienia jak są tak były.
Nie wiem,może po prostu jeszcze za wcześnie.
Może za słabo wstrząsasz olejki przed użyciem?

A co do kokosowego, ja nakładam mix olejowy na całą noc, rano zmywam odżywką (raz), na to jeszcze nakładam odżywkę (do zmycia), po tym wszytkim mam normalne włosy (tzn nietłuste). Wydaje mi się, że odżywka do mycia lepiej radzi sobie z olejami niż sam szampon - pamiętam, że kiedyś nie mogłam domyć włosów po olejach, przy odżywce nie mam już tego problemu.
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 20:23   #4433
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Mnie też kompletnie nie podszedł olejek myjący pomarańczowy, za to waniliowy ubóstwiam Na początku też miałam uczucie "niedomycia" i albo używałam dużo olejku, albo myłam się nim 2 razy albo jeszcze potem żelem. Teraz już nie. Trzeba się przyzwyczaić.Olejki myjące są też na ZSK, a na Mazidłach sporo przepisów, można popróbować co najbardziej pasuje.
Patryka a o jakiej odzywce do mycia włosów mówisz???

Edytowane przez mysha25xx
Czas edycji: 2009-06-05 o 20:24
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 20:27   #4434
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Katty86 - Mam olei Monoi i nakładam na włosy po umyciu, nie ociekające wodą. Nakładam dużo, ale nie obciąża. Nadmiar zawsze można wyczesać gęstym grzebieniem, jeśli nie zależy Ci na lokach.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 20:28   #4435
AppleGirl
Rozeznanie
 
Avatar AppleGirl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 911
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja używam oleju kokosowego jako maseczkę na nieumyte włosy, ilość tak, żeby pokryte były wszystkie włosy, ale niedużo. Zmywam tak: najpierw porcja szamponu na suche włosy, spłukuje, i kolejna porcja szamponu i to wystarczy.
Olejek nakładam też na końcówki włosów po umyciu i nie są obciążone.
Może po prostu nakładasz za dużo kokosa? Wystarczy odrobina.
AppleGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 20:34   #4436
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

mi kokos z wlosow schodzi bardzo łatwo, o wiele łatwiej niz inne oleje
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 20:35   #4437
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Patryka faktycznie, sprawdzałam ceny i moze to na dluzsza mete wyjsc taniej. wiec na peirwszy ogien wezme z BU, bede miec instrukcje. A jak sie wprawie to sama sobie pozamawiam składniki do serum i toniku z kwasami
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 20:36   #4438
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

No właśnie chyba za dużo tego oleju kokosowego daje.Spróbuje następnym razem mniej.A dziś już umyje w ogóle bez.
Patryka,staram się wstrząsać dość porządnie tym olejkiem myjącym.Sama nie wiem.A jak długo gdzieś się wstrząsa?
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 10:54   #4439
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Mój przelew doszedł do BU w środę, a wczoraj już paczka wysłana
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 19:35   #4440
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Patryka a o jakiej odzywce do mycia włosów mówisz???
Akurat teraz używam Rossmanowskiego niebieskiego Yunga, wcześniej używałam Mrs Potters, ale wycofali Jak chcesz poczytać więcej o myciu włosów odżywką, TUTAJ zapraszam

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Patryka faktycznie, sprawdzałam ceny i moze to na dluzsza mete wyjsc taniej. wiec na peirwszy ogien wezme z BU, bede miec instrukcje. A jak sie wprawie to sama sobie pozamawiam składniki do serum i toniku z kwasami
Trzeba się trochę oswoić Od jakiegoś roku już zaopatruję się w BU, także chyba już dorosłam do mazideł

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
No właśnie chyba za dużo tego oleju kokosowego daje.Spróbuje następnym razem mniej.A dziś już umyje w ogóle bez.
Patryka,staram się wstrząsać dość porządnie tym olejkiem myjącym.Sama nie wiem.A jak długo gdzieś się wstrząsa?
Skoro piszesz, że wstrząsasz porządnie, to myślę, ze nie w tym problem. Może po prostu nie przyzwyczaiłaś się jeszcze? Ja po olejku z ZSK, szczególnie użytego metodą "na wacik", miałam uczucie właśnie niedomycia - co jak się potem okazało, było po prsotu uczuciem braku wysuszenia i ściągnięcia skóry Bo była domyta, i to bardzo dobrze
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:01.