Z długich na krótkie-która się odważyła? - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-04, 14:06   #301
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

No nie wymyślono jeszcze takiej fryzury, która by każdej kobiecie pasowała i jeżyka oczywiście też się to tyczy. Natalie czy nusia wyglądają w niej super moim zdaniem
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 14:26   #302
viola1213
Raczkowanie
 
Avatar viola1213
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 40
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez hair Pokaż wiadomość
No nie wymyślono jeszcze takiej fryzury, która by każdej kobiecie pasowała i jeżyka oczywiście też się to tyczy. Natalie czy nusia wyglądają w niej super moim zdaniem
Popieram Cię w 100% . Najważniejsze żeby samemu czuć sie dobrze w danej fryzurze.Obojętnie długie czy krótkie. Kobieta zmienną jest......
viola1213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 16:43   #303
werciap
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 28
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez NoPasaran Pokaż wiadomość
nieee... ścinanie do przetłuszczania się chyba ma niewiele... ale nie jestem pewna a co do kręcenia się i wywijania - to właśnie dlatego mam pocieniowane włosy żeby się kręciły i wywijały ;d
Ja tez tak sobie zrobiłam, że ścięłam cieniując, bo nie chciałam żeby mi się właśnie kręciły i wywijały i układaly w spirale...I rezultat był taki, że jak mi podrosły to się fatalnie układały, robiły mi się 'antenki' na głowie i wygladałam jak mop albo jak i meduza. Wiec musze teraz chodzić w kitku. Ludzie proszą mnie: werciu rozpuść włosy, a ja nie mogę, bo włoski są nieposłuszne.Lecą mi na wszystkie strony..
werciap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 16:52   #304
werciap
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 28
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez viola1213 Pokaż wiadomość
Popieram Cię w 100% . Najważniejsze żeby samemu czuć sie dobrze w danej fryzurze.Obojętnie długie czy krótkie. Kobieta zmienną jest......
Ja tam najlepiej sie czuję we fryzurze, przy której nie najlepiej wyglądam..Bo nie lubię żeby mi włosy leciały do przodu, a przy mojej długosci włosów to tak zawsze jest, chyba, że je zwiążę...Tyle że w kitce nie wyglądam najlepiej, bo mam nie taki kształt twarzy ..Najchętniej bym je ścięła na b. krótko, tylko że mi ich szkoda teraz ścinać, przed zimą ,a i bliscy sie nie zgadzają... Planuję je zapuścić daleko za ramiona, żeby nie leciały mi tak bardzo do przodu i żebym nie musiała zawsze w kitce chodzić..
werciap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 11:21   #305
Axadi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

ja scielam z wlosow siegajacych ud az prawie do uszu...i strasznie zaluje ze az tak radykalnie...teraz wlosow zapuscic nie moge ;/ bo mam slaba wole :<
Axadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 11:28   #306
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Ja rok temu ściełąm włosy z długości do łopatek i nieco poza na tzw. pixie, czyli coś w stylu Charlize Theron w "Żonie astronauty". Juz od jakiegoś czasu znów przymierzam się do takiego samego ścięcia, bo nie ukrywam, włosy mam cienkie i nigdy nie będa wyglądaly dobrze jak będą długie. Odwlekam to i odwlekam, ale czas decyzji nieuchronnie się zbliża. Z drugiej strony wszyscy komplementowali mnie w krotkich wlosach i nie było osoby, której by sie ta fryzurka nie podobała, zatem... w połowie miesiąca wybieram się do fryzjera.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 11:45   #307
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

A masz może jakieś swoje zdjęcia w tej fryzurce? Bardzo jestem ciekawa jak ta fryzurka wyglądała Ja też mam cienkie włosy i musze coś z nimi zrobić, jak na razie z długości do łopatek obcięłam do lini grody ale nie jest najlepiej co wiszą bez życia więc musze pomyśleć o jeszcze krótszej fryzurze
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-05, 11:58   #308
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Swojego zdjęcia do wrzucenia na Wizaż nie mam, ale zapodaję dwa zdjęcia ktore obrazują właśnie taka fryzurkę:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pic1.jpg (17,3 KB, 164 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pic2.jpg (19,7 KB, 145 załadowań)
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 13:32   #309
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

dziękuje bardzo fryzurka śliczna ale chyba będę sie bała tak krótko obciąć. Wyglądam okropnie w długich włosach i zawsze chodziłam w kucyku bo ciagle mi sie kołacze w tyle głowy ze :mężczyznom nie podobają sie kobiety z krótkim włosami" co robić? co robić?
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 13:36   #310
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Ja mówię sobie, że jesli mam nosic długie włosy i wyglądać jak wygryziony szczur, to nie mam innego wyjścia Myślisz, że jakbym miała bujne i gęste włosy, to bym je obcięła? A w życiu!
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 13:56   #311
viola1213
Raczkowanie
 
Avatar viola1213
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 40
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez asica-łobuzica Pokaż wiadomość
dziękuje bardzo fryzurka śliczna ale chyba będę sie bała tak krótko obciąć. Wyglądam okropnie w długich włosach i zawsze chodziłam w kucyku bo ciagle mi sie kołacze w tyle głowy ze :mężczyznom nie podobają sie kobiety z krótkim włosami" co robić? co robić?
Nie zgodzę się z Tobą spotkałam wielu facetów którym bardziej podobaja się dziewczyny z krótkimi włosami.
viola1213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-06, 09:48   #312
werciap
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 28
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez asica-łobuzica Pokaż wiadomość
dziękuje bardzo fryzurka śliczna ale chyba będę sie bała tak krótko obciąć. Wyglądam okropnie w długich włosach i zawsze chodziłam w kucyku bo ciagle mi sie kołacze w tyle głowy ze :mężczyznom nie podobają sie kobiety z krótkim włosami" co robić? co robić?
Ja też miałam długo ten sam problem. Przez długie lata bałam się ścinać włosy, bo rodzina krzywo by się patrzyła, a że nie chciało mi się ich układać, to je związywałam. a kiedy ścięłam ,to moje lęki się potwierdziły: nie potrafiłam włosów ułożyć, leciały mi na wszystkie strony.. Teraz je próbuje zapuścić, ale itak nie najlepiej wyglądam Przynajmniej mam je teraz na tyle długie, że moge nosić kucyka..
__________________
"Dobrze się płynie tylko pod prąd, z prądem płyną śmieci"

Z. Herbert
werciap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 10:19   #313
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

wygryziony szczur - hahahahahahahahahahaahahh no to się uśmiałam
ja boje sie obciąć bo one i tak przykleją sie do głowy- zero w nich życia- fryzjerka mówiła mi ze mam włosy nie podatne na układanie!! jakbym nie wiedziała!! i tak sie skończy ze będę wygryzionym szczurem w krótkich włosach grrrrrrrrr
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 10:41   #314
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez asica-łobuzica Pokaż wiadomość
wygryziony szczur - hahahahahahahahahahaahahh no to się uśmiałam
ja boje sie obciąć bo one i tak przykleją sie do głowy- zero w nich życia- fryzjerka mówiła mi ze mam włosy nie podatne na układanie!! jakbym nie wiedziała!! i tak sie skończy ze będę wygryzionym szczurem w krótkich włosach grrrrrrrrr
A właśnie że nie. Ja mam włosy cienkie i delikatne i jak sie okazuje, są one idealne do układania, zwłaszcza przy krótkich włosach. Wystarczyła odrobina kosmetyku modelującego i parę ruchów szczotką, aby zaczęły się układać. Poza tym krótkie włosy można po umodelowaniu utrwalić lakierem co pomaga zachować kształt fryzury. Jest to tylko kwestia przyzwyczajenia się, że po umyciu głowy nie zostawia się włosów ot tak do wyschnięcia, ale trzeba im nadać jakiś przyzwoity kształt. Nie trwa to jednak długo, wprawy mozna szybko nabrać, a świadomośc, że ma się włosy ułożone o wiele ładniej niż przy długich wlosach też robi swoje
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 12:15   #315
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

hmmmmm, pewnie masz racje
chyba musze wreszcie nabrać troche odwagi i ściąć się na króciutko
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 12:18   #316
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Asica, tylko przemyśl dobrze, jaka fryzura by Ci pasowała i podobała się. Nie ścinaj się pod wypływem chwili czy fajnego zdjęcia w gazecie. Fryzura może mieć np. bardziej wystrzyżone boczki i okolice skroni, albo nie, zalezy, czy masz sporo włosów na skroniach czy tzw. zakola.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 13:19   #317
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

co ja się mam z tymi włosami chętnie bym je
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 21:38   #318
Mortyshja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 876
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Wiecie co dziewczyny... postanowiłam, że ścinać się nie będę teraz maszynką... zimno strasznie zaczyna się robić a nie lubię chodzić w czapkach i główka by mi marzła..
A może któraś z Was miała tak włosy ścięte w zimę ?
__________________
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi... bo nie jesteś sam...


Mortyshja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 08:21   #319
pędzelopka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez Mortyshja Pokaż wiadomość
Wiecie co dziewczyny... postanowiłam, że ścinać się nie będę teraz maszynką... zimno strasznie zaczyna się robić a nie lubię chodzić w czapkach i główka by mi marzła..
A może któraś z Was miała tak włosy ścięte w zimę ?
A ja miałam tak ścięte zimą i teraz znów zastanawiam się nad zgoleniem. to nic, że zimno. miny starszych pań i panów w autobusie kiedy moja głowa wyłaniała się spod kaptura - bezcenne

A może ktoś też ma ten dylemat(długie-krótkie, krótkie-długie)?Dałam sobie tydzień na podjęcie decyzji

Mam nadzieję,że udało mi się dołączyć zdjęcie. To moja fryzurka była i być może przyszła. Mena Suvari wygląda świetnie. Założę się, że paru facetów na pewno by się za nią obejrzało
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 04mena suvari.jpg (71,5 KB, 534 załadowań)
pędzelopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-07, 08:37   #320
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

olac facetow do czego to doszlo ze maja nam dyktowac to, co mamy nosic na glowie ale tak szczerze to ta babka na zdjeciu srednio mi sie podoba
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 08:46   #321
pędzelopka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez guantanamera Pokaż wiadomość
olac facetow do czego to doszlo ze maja nam dyktowac to, co mamy nosic na glowie
niektóre dziewczyny przejmują się tym co ich faceci mają do powiedzenia na ten temat. (ale ja się do nich nie zaliczam)

guantanamera jak to ci sie nie podoba? no może ma za długiego tego jeżyka. tak jej dziwnie sterczy na przodzie
pędzelopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 09:42   #322
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez pędzelopka Pokaż wiadomość
niektóre dziewczyny przejmują się tym co ich faceci mają do powiedzenia na ten temat. (ale ja się do nich nie zaliczam)

guantanamera jak to ci sie nie podoba? no może ma za długiego tego jeżyka. tak jej dziwnie sterczy na przodzie
ja przejmuję sie co powie mój mąż....ale i tak robię swoje. On chciałby żebym miała długie włosy związane w kucyk ale ja nie jestem w stanie ich zapuścić bo są cienkie, plączą się i w ogóle i dlatego mam boba. Nie chcę właśnie wyglądać jak wygryziony szczur.
Z krótkimi włosami trzeba niestety przygotowac sie na to, że max co 2 miechy trzeba iść do fryzjera na odświeżenie fryzurki bo włosy przestają się układać i jest koszmar. No i to trochę kosztuje.Naprawdę chciałabym mieć dłuższe włosy ale nie mam do nich siły, nic tylko ciąć i ciąć
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 14:17   #323
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez viola1213 Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się z Tobą spotkałam wielu facetów którym bardziej podobaja się dziewczyny z krótkimi włosami.
Mój Mąż np. I jakoś przez to, że uwielbia mnie w krótkich włosach nie mam motywacji do zapuszczania
Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
Z krótkimi włosami trzeba niestety przygotowac sie na to, że max co 2 miechy trzeba iść do fryzjera na odświeżenie fryzurki bo włosy przestają się układać i jest koszmar. No i to trochę kosztuje.Naprawdę chciałabym mieć dłuższe włosy ale nie mam do nich siły, nic tylko ciąć i ciąć
Marzycielko! Gdy miałam włosy długości jak na zdjęciu pokanazym przez Aggie to zasuwałam do fryzjera co 3-4 tygodnie, bo szybko rosną mi włosy i musiałam poprawiać cięcie.

Obecnie odrastam z fryzurki podobnej do tej, która ma dziewczyna w reklamie coli light, co się sama chlasta i nakłada rurki, kojarzycie moze?

A z długich na krótkie decydowałam się dwa razy - i podejrzewam, że znowu zapuszczę do łopatek i ochlastam na 2cm
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 22:13   #324
Mortyshja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 876
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

No nie... coraz bardziej chce się "ochlastać" maszynką !

Ale tak się zastanawiam... czy moja puciowata twarz będzie dobrze wyglądać w tak krótkich włosach ?!
(Póki nie spróbuje to się nie przekonam Ale stres jest przed opinią najbliższych... )
__________________
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi... bo nie jesteś sam...


Mortyshja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 06:10   #325
pędzelopka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

A ja sie ochlastałam wczoraj. A co! Dziewczyny łapcie za maszynki
pędzelopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 07:40   #326
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez pędzelopka Pokaż wiadomość
A ja sie ochlastałam wczoraj. A co! Dziewczyny łapcie za maszynki
Pokaż, pokaż!
Prooooszęęęęęęęęęęęę!
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 09:15   #327
pędzelopka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Pokaż, pokaż!
Prooooszęęęęęęęęęęęę!
oj oj tak dla wszystkich? wstydzam się...
pędzelopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 10:33   #328
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez pędzelopka Pokaż wiadomość
oj oj tak dla wszystkich? wstydzam się...
Strasznie bym chciała to zobaczyc, bo mnie kusi
Ale ja mam mały łepek i ostre rysy twarzy, więc pewnie by mi nie pasowało
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 10:57   #329
werciap
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 28
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
ja przejmuję sie co powie mój mąż....ale i tak robię swoje. On chciałby żebym miała długie włosy związane w kucyk ale ja nie jestem w stanie ich zapuścić bo są cienkie, plączą się i w ogóle i dlatego mam boba. Nie chcę właśnie wyglądać jak wygryziony szczur.
Z krótkimi włosami trzeba niestety przygotowac sie na to, że max co 2 miechy trzeba iść do fryzjera na odświeżenie fryzurki bo włosy przestają się układać i jest koszmar. No i to trochę kosztuje.Naprawdę chciałabym mieć dłuższe włosy ale nie mam do nich siły, nic tylko ciąć i ciąć
Ja tam wolę już nosić długie włosy, mimo, że są mało praktyczne (zwłaszcza przy myciu i suszeniu), bo przynajmniej wiem, jak je sobie ułożyć i związać. Zawsze jak ścięłam, to nie wiedziałam jak je ułożyć, a poza tym przetłuszczały mi sie i musiałam je b. często myć.Teraz też nie wyglądam najlepiej, ale przynajmniej, włosy już są na tyle dlugie, że odzyskują równowage, nie przetłuszczają się tak szybko i mogę je wiązać w ogonek, przez co nie są tak kłopotliwe:roll eyes:
__________________
"Dobrze się płynie tylko pod prąd, z prądem płyną śmieci"

Z. Herbert
werciap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 15:12   #330
viola1213
Raczkowanie
 
Avatar viola1213
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 40
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez pędzelopka Pokaż wiadomość
oj oj tak dla wszystkich? wstydzam się...
Dzięki takim dziewczyną jak wy ulice nie będą nudne, tylko ta odwaga. Może zmieni się świadomość osób że dziewczyny muszą mieć długie włosy. Też jestem ciekawa jak wyglądasz w takiej fryzurce . Prosimy o fotki.
viola1213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-19 19:25:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:16.