Mam dość monotonii. Oczarować chłopaka na nowo... ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-20, 17:50   #1
czarna71
Raczkowanie
 
Avatar czarna71
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK, ABINGDON
Wiadomości: 34
GG do czarna71
Unhappy

Mam dość monotonii. Oczarować chłopaka na nowo... ?


CZEść KOCHANE WIZAżANKI!!!

Postanowiłam w końcu wyjść z cienia hahaha to znaczy bardzo lubię stronę wizażu i często ją oglądam (codziennie... ) dużo czytam, interesuję się makijażem, kosmetykami itp. Widzę jak super potraficie doradzić innym i jaki skutek przynoszą czasami małe zmiany w uczesaniu czy makijażu... Ale do rzeczy... Mieszkam od dłuższego czasu z chłopakiem za granicą. Moja praca nie wymaga ode mnie super wyglądu, na codzień nie maluję się mocno, włosy mam zazwyczaj związane w kucyk... ogólnie BEZNADZIEJA!!! Fryzjera odwiedzam jedynie, gdy jestem w Polsce. Niedługo (1 marca 08) lecę do Polski na 2 tygodnie i w tym czasie chciałabym coś ze sobą zrobić... Najważniejsza jest dla mnie zmiana fryzury, myślałam o jakiś pasemkach... Farbuję włosy L'OREAL CASTING kolor najciemniejszy (nie pamiętam nazwy ) i ostatnio w akcie desperacji zmiany wyglądu obcięłam sobie sama grzywkę na prosto, ale wyszło beznadziejnie... zaczesuję teraz włosy do tyłu i wiąże w kucyk. Co do makijażu nie mam pojęcia jak mogłabym się malować na codzień żeby nie było przesadzone, ale też niezbyt słabe tzn. tak jak teraz głownie używam pudru, różu i tuszu do rzęs. Super byłoby też zobaczyć jak mogłabym wyglądać w mocniejszym makijażu wieczorowym na jakąś imprezkę itp. i jaki mi pasuje, rozstawienie oczu, kolory. Dodam, że mam trochę kłopotów z cerą i nie mogę się opalać więc nie mam już zupełnie pojęcia jaki kolor włosów, makijażu i wogóle pasowałby do mojego jasnego odcienia skóry. Nie chcę wyglądać jak trup Pozatym ostatnio w moim związku zaczęło wiać nudą... Bardzo kocham mojego chłopaka, ale widzę, że przez codzienną monotonię i mój <zwykły> wygląd traci on czasami zainteresowanie mną... Chciałabym bardzo wrócić z mojego wyjazdu do Polski całkiem odmieniona. Lecę sama więc chcę oczarować mojego chłopaka nowym wyglądem tak, żeby znów patrzył na mnie wiecie jak... tak jak patrzy mężczyzna... PROSZę WAS BARDZO - POMóżCIE!!! MUSZę ZMIENIć SWóJ WYGLąD!!!

P.S. załączam moje zdjęcia zrobione dzisiaj więc aktualne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (103,4 KB, 340 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (73,9 KB, 471 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (104,3 KB, 363 załadowań)
__________________
I think I'm fallin' in LOVE !!!
czarna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 19:25   #2
paulus1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 58
Dot.: Mam dość monotonii!!! Oczarować chłopaka na nowo... HELP!!!

według mnie to jestes bardzo ładna, przypominasz mi taką aktorke z ostrego dyżuru grała tam pielegniarke, taka z czarnymi, kręconymi włosami, nie wiem niestety jak się nazywa może wiesz o kogo mi chodzi, masz przepiene oczy, śliczny kolor, powinnaś je podkreślać, bardzo fajnie lsnią ci włosy widać,że o nie dbasz, co do ich koloru to nie bardzo ci doradze bo sie na tym nie znam, a tak pozatym to spójrz na siebie troszke łaskawszym okiem bo naprawde nie masz na co narzekać, jestes śliczną dziewczyną
paulus1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 19:38   #3
PoisonKiss
Raczkowanie
 
Avatar PoisonKiss
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 46
GG do PoisonKiss
Hmm... widze ze jestes bradzo ladna mysle ze co do makijazu ta ja Ci za bardzo nie pomogę.. moze czarna kredka albo cos takiego? ogolnie nie przepadam za mocnym makijazem wiec Ci nie pomogę. A co do włosów to proponuje taką dłuzszą grzywke na bok, tylko zeby nie byla zakrotka i mocno je pocieniowac a dlugosc moze zostac taka jaka jest uwazam ze bedziesz wygladala ladnie. Nie zmieniaj koloru bo to moze byc drastyczne :P nie wiem to juz jak uwazasz :P Pozdrawiem

Jak juz wrocisz zpolski to pokaz kilka zdjec po swojej "przemianie" chetnie zobacze

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-01-20 o 19:52 Powód: post pod postem
PoisonKiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 20:17   #4
czarna71
Raczkowanie
 
Avatar czarna71
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK, ABINGDON
Wiadomości: 34
GG do czarna71
Dot.: Mam dość monotonii!!! Oczarować chłopaka na nowo... HELP!!!

dzięki dziewczyny, chodzi mi tylko o to, że ja na prawdę mam dość szczególnie tych włosów, nie są w złym stanie, ale nie wiem co z nimi zrobić... mam ochotę je ożywić trochę tylko nie mam pojęcia jak??? w końcu nie za wiele można zrobić z czarnymi włosami... może jakieś pasemka, sama nie wiem... na pewno zdecyduję się na grzywkę tylko też jaką??? help!!!
__________________
I think I'm fallin' in LOVE !!!
czarna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 20:54   #5
Lunawera
Raczkowanie
 
Avatar Lunawera
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 278
Dot.: Mam dość monotonii!!! Oczarować chłopaka na nowo... HELP!!!

Witam

Oto moja propozycja dla Ciebie. Myślę, że w trochę jaśniejszych włosach poczujesz się odmieniona, to jest taki karmelowy brąz. Nie polecam grzywki na prosto, powinnaś mieć ją na ukos, podzieloną na dwie części. Włoski po bokach scieniowane, a długość bez zmian. Powodzenia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg metafor2.JPG (15,9 KB, 138 załadowań)
__________________
Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy....



Lunawera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 00:10   #6
czarna71
Raczkowanie
 
Avatar czarna71
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK, ABINGDON
Wiadomości: 34
GG do czarna71
Dot.: Mam dość monotonii!!! Oczarować chłopaka na nowo... HELP!!!

dzięki Lunawera w sumie nie myślałam o takim klorze całkiem, ale nawet nieżle mi w nim myślę... a może najpierw spróbuję pasemka jaśniejsze zanim zdecyduję się na całkowitą zmianę koloru. Ale w takim razie co z makijażem??? jakie kolorki???
__________________
I think I'm fallin' in LOVE !!!
czarna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 08:59   #7
Lunawera
Raczkowanie
 
Avatar Lunawera
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 278
Dot.: Mam dość monotonii!!! Oczarować chłopaka na nowo... HELP!!!

hej ja jestem jak najbardziej za pasemkami, które delikatnie Cie rozswietla i wtedy zobaczysz jak sie bedziesz czuc. Ja mam tez pasemka, które rozswietlaja ciemny braz i zdecydowanie lepiej sie czuje. Co do makijazu, myslę, ze ozywi Cie troche rozu na policzki (kolor brzoskwiniowy ). Koniecznie zamieść fotkę po przemianie
__________________
Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy....



Lunawera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-21, 09:19   #8
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Cytat:
Napisane przez paulus1 Pokaż wiadomość
według mnie to jestes bardzo ładna, przypominasz mi taką aktorke z ostrego dyżuru grała tam pielegniarke, taka z czarnymi, kręconymi włosami, nie wiem niestety jak się nazywa może wiesz o kogo mi chodzi, masz przepiene oczy, śliczny kolor, powinnaś je podkreślać, bardzo fajnie lsnią ci włosy widać,że o nie dbasz, co do ich koloru to nie bardzo ci doradze bo sie na tym nie znam, a tak pozatym to spójrz na siebie troszke łaskawszym okiem bo naprawde nie masz na co narzekać, jestes śliczną dziewczyną
mi też! to jest Julianna Margulies

jesteś bardzo ładna

za szybko poszło chciałam napisac,ze ten kolor jest dla Ciebie odpowiedni, moze powinnas zafundowac sobie jakies fajne cięcie, troche je wycieniowac czy postrzępic zeby nabrały charakteru?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg julianna_margulies.jpg (14,5 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 244_margulies_julianna_0326.jpg (16,1 KB, 74 załadowań)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-01-21 o 19:16 Powód: post pod postem
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 18:36   #9
lady marmolade
Raczkowanie
 
Avatar lady marmolade
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 225
GG do lady marmolade
Dot.: Mam dość monotonii!!! Oczarować chłopaka na nowo... HELP!!!

moim zdaniem pasemka nie beda fajne przy czarnych wlosach... jesli juz to calkiem zmienilabym kolor albo ciecie
__________________
wątek:
Wrocław wiosną!!!
zapraszamy Wrocławianki
Tyjemy razem



lady marmolade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 18:47   #10
czarna71
Raczkowanie
 
Avatar czarna71
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK, ABINGDON
Wiadomości: 34
GG do czarna71
Cytat:
Napisane przez lady marmolade Pokaż wiadomość
moim zdaniem pasemka nie beda fajne przy czarnych wlosach... jesli juz to calkiem zmienilabym kolor albo ciecie
no i właśnie o to chodzi... jaki kolor włosów?, czy może zostać przy tym, który mam... a ze ścięciem myślę, że grzywka na bok wystrzępiona (jeśli coś się da zrobić z tej, którą sama sobie obcięłam )i włosy wycieniowane mocniej na górze żeby nabrały objętości. Myślałam może też o jakiś pasemkach, ale w brązach bardziej, coś co sprawiłoby, że mój kolor nie jest taki "płaski" i bardziej "ociepliłoby" mój blady kolor skóry.

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
mi też! to jest Julianna Margulies

jesteś bardzo ładna
dzięki chciałabym mieć takie ładne brwii jak ona, ale rzeczywiście podobna

a moze ktoras z Was pokusilaby sie o komputerowe dobranie mi fryzury TAK JAK TO ZROBILA LUNAWERA - WSZYSTKIE INNE ODCIENIE OPROCZ CZARNEGO BO W NIM WIEM JAK WYGLADAM. Z GORY DZIEKUJE!
__________________
I think I'm fallin' in LOVE !!!

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-01-22 o 12:52 Powód: post pod postem, proszę nie używać Caps Locka
czarna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 10:17   #11
nailpolish
Rozeznanie
 
Avatar nailpolish
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 665
Dot.: Mam dość monotonii. Oczarować chłopaka na nowo... ?

Czarna, jesteś piękną kobietą!
myślę jednak, że:
1. kolor włosów jest za ciemny i ''płaski'', może powinnaś pomyśleć o brązie, z karmelowymi delikatnymi pasemkami, lub o jednolitym brązie. Myślę, ż eczarny kolor zbyt mocno kontrastuje z jasnymi (pięknymi!) oczami, w jaśniejszym kolorze Twoja twarz stanie się subtelniejsza.
2. jestem za grzywką na bok, i wycieniowaniem, aby nadać fryzurze nie tlyko objętości ale i więcej polotu i fantazji
3. co do makijażu to widzę Cię w ciepłych kolorach, brązach. Może spróbuj też brązowej kredki, która nie jest tak agresywana jak czarna, ale rownie pięknie i delkiatnie podkreśla oczy
Życzę powodzenia! i trzymaj się ciepło
__________________


nailpolish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-22, 18:28   #12
czarna71
Raczkowanie
 
Avatar czarna71
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK, ABINGDON
Wiadomości: 34
GG do czarna71
Dot.: Mam dość monotonii. Oczarować chłopaka na nowo... ?

Cytat:
Napisane przez nailpolish Pokaż wiadomość
Czarna, jesteś piękną kobietą!
myślę jednak, że:
1. kolor włosów jest za ciemny i ''płaski'', może powinnaś pomyśleć o brązie, z karmelowymi delikatnymi pasemkami, lub o jednolitym brązie. Myślę, ż eczarny kolor zbyt mocno kontrastuje z jasnymi (pięknymi!) oczami, w jaśniejszym kolorze Twoja twarz stanie się subtelniejsza.
2. jestem za grzywką na bok, i wycieniowaniem, aby nadać fryzurze nie tlyko objętości ale i więcej polotu i fantazji
3. co do makijażu to widzę Cię w ciepłych kolorach, brązach. Może spróbuj też brązowej kredki, która nie jest tak agresywana jak czarna, ale rownie pięknie i delkiatnie podkreśla oczy
Życzę powodzenia! i trzymaj się ciepło
dziękjuę bardzo więcej nic dodać, nic ująć!!! dokładnie wiesz o co mi chodzi. Też tak myśle, że czarny po pierwsze mi się znudził, a po drugie jest trochę za bardzo "poważny". Myślę, że ten jaśniejszy brąz z pasemkami będzie spoko!!! dziękuję wam wszystkim dziewczyny !!! na pewno wkleję zdjęcia jak wrócę z Polski!!! POZDROWIONKA
__________________
I think I'm fallin' in LOVE !!!
czarna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 11:53   #13
tancereczka1
Raczkowanie
 
Avatar tancereczka1
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 69
GG do tancereczka1
Dot.: Mam dość monotonii. Oczarować chłopaka na nowo... ?

Moim zdaniem nie powinnas całych włosów farbowć , chociaż by z tego względu że masz piękne czarne włosy i super wyglądasz , równiez byłoby to niepraktyczne, ciągłe odrosty. Mam dla Ciebie taką propozycję , mam nadzieję że Ci pomoże w podjęciu decyzji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1435569.jpg (10,4 KB, 40 załadowań)
tancereczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 16:27   #14
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Mam dość monotonii. Oczarować chłopaka na nowo... ?

Boskie kości policzkowe

Możesz sie trzymać ciemnego koloru, a jedynie zrobic jakies refleksy(nie mam na mysli zadnego blondu absolutnie) chodzi mi o jakis swietlisty brąz, jednak nie wiem jak to wyglada od strony technicznej, czy sie na tak ciemne polozyc jakis jasniejszy odcien brazu..
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 17:53   #15
lilly1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 223
Dot.: Mam dość monotonii. Oczarować chłopaka na nowo... ?

po pierwsze- jesteś po prostu piękna
po drugie, trzecie,czwarte

-zrobiłabym grzywkę,bo to i zarazem ładnie wyeksponuje oczy i te kości policzkowe, a sprytnie zamaskuje czoło które nie jest najmocniejszą częscią twarzy i odwróci uwagę od nosa - jezeli źle sie czujesz w prostej to spróbuj takiej na ukos, postrzępiona imo odmładza, ale ja bym Cie raczej widziała w takiej dłuższej
-kolor nie jest zły, nie widze Cie w pasemkach, mogłabyś co najwyzej zejsć w dół o jeden-dwa odcienie, ale trzymając się zimnej kolorystyki - czyli farbki które maja w nazwie ash/popielaty
-nawiązujac do poprzedniej wypowiedzi jesteś chyba zimnym typem ;
makijaż stosowałabym oszczędnie przy tak wyrazistych rysach, tylko w celu odświezenia twarzy - transparentny błyszczyk, opalizujący Cień pod łukiem brwiowym, róż, bronzer juz niekoniecznie i koniecznie porządny kryjacy podkład- kolor włosów który nosisz wydobywa zmęczenie i przebarwienia, wiec sie porządny korektorek i podkład kłaniają

generalnie- taki look na królewnę Śnieżkę/królową Zimę

Powodzenia
lilly1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 20:58   #16
ewela1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 226
Dot.: Mam dość monotonii. Oczarować chłopaka na nowo... ?

mm.........co za kocie oczy!!!!ładne......ja bym mocno wycieniowała włosy i zaczesała na bok z grzywka pół długa na bok...włosy może jakaś ciemna czekoladka????myśle ze bedzie super masz cieme brwi wiec za jasne nie bardzo będa pasowały..pozdrawiam
ewela1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 21:41   #17
yjjo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 20
Dot.: Mam dość monotonii. Oczarować chłopaka na nowo... ?

Proponuję zdecydowanie cięcie u dobrego fryzjera. z kolorem nie kombinuj, bo pasuje Ci. A makijaż... jeśli się upierasz, to eyeliner na górnej powiece + tusz do rzęs. Więcej nie trzeba
__________________
homepage www.yjjo.pl stylizacje/projekty/sklep

obowiązkowo klikać w brzuszek pajacyka na www.pajacyk.pl
yjjo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 21:45   #18
lisey
Zadomowienie
 
Avatar lisey
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 078
GG do lisey
Dot.: Mam dość monotonii. Oczarować chłopaka na nowo... ?

Hej
Ja bym duzo nie zmieniala,jestes ladna.Masz bardzo wyraziste oczka,nie potrzebujesz ich bardziej eksponowac,niz sa.Ewentualnie delikatna kreska,troszke cienia.
Do kolorku dodalabym troszke czerwieni,takie pasemka,bedzie z pazurem.Podcieniowac,ta k by falowaly,bo wydaje mi sie,ze masz wlosy,ktore faluja.
Chlopak powinien byc szczesliwy,ze jest z taka piekna kobieta.A takie oczy jak Ty masz nie zdzarzaja sie czesto.
Pozdrowionka
__________________
Gabrielek 15/11/2008

Fasolinka
lisey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:41.