Kosmetyki mineralne LaurEss - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-06, 20:40   #1501
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Już się wystraszyłam, że całkiem, a przecież jeszcze wyprzedają.
Nie, zamkneli się. Na stronie jets notka pożegnalna.

Closed for Business
After 12 years filled with excitement, joy and sparkles, it is time to close the doors of LaurEss. You have all been such a huge part of our lives and our success. We can never express just how much your support and enthusiasm has meant to our little business.

Thank you so much for all your support and all the joy you have brought us. We will miss you and all the sparkles.

Sincerely,
Lauren
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 09:55   #1502
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez oktawi7 Pokaż wiadomość
Nie, zamkneli się. Na stronie jets notka pożegnalna.

Closed for Business
After 12 years filled with excitement, joy and sparkles, it is time to close the doors of LaurEss. You have all been such a huge part of our lives and our success. We can never express just how much your support and enthusiasm has meant to our little business.

Thank you so much for all your support and all the joy you have brought us. We will miss you and all the sparkles.

Sincerely,
Lauren
Gdzieś wyczytałam jeszcze, że przez to wyprzedają swoje produkty. Można normalnie wejść w zakładki z produktami i zamówić.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 14:16   #1503
BukaBuka
Raczkowanie
 
Avatar BukaBuka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 85
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Mam pytanko. A czy w przypadku tego podkładu Lauress, tez po czasie przychodzi kryzys i cera zaczyna się buntować? Czy jest bardziej niezawodny? Ja też doświadczam takiego zachowania się podkładów mineralnych. W pewne dni bajka, w inne natomiast nie jest tak kolorowo. Często trudno dostrzec tu jakiś wzorzec, chociaż i tak przypisuje to zmianom hormonalnym w obrębie cyklu...
BukaBuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 17:15   #1504
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez BukaBuka Pokaż wiadomość
Mam pytanko. A czy w przypadku tego podkładu Lauress, tez po czasie przychodzi kryzys i cera zaczyna się buntować? Czy jest bardziej niezawodny? Ja też doświadczam takiego zachowania się podkładów mineralnych. W pewne dni bajka, w inne natomiast nie jest tak kolorowo. Często trudno dostrzec tu jakiś wzorzec, chociaż i tak przypisuje to zmianom hormonalnym w obrębie cyklu...
Też może się "buntować" skoro to zależy od stanu cery danego dnia.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 17:03   #1505
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Ja jestem wierna lauressowi od 3-4 lat i wciąż jestem w nich zakochana nie zauważyłam żeby gorzej leżały.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 21:08   #1506
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Ja mam cerę dośc szybko kapryszącą, ale Lauress znosi zawsze najdłuzej, mogę ich wiele dni używać i nie ma od razu buntu po kilku użyciach. natomiast zdecydowanie gorzej wygląda w drugiej części cyklu nawet pod Lauressami (choć wtedy jedynie Lauress ją jako tako "usprawnia" )
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 11:12   #1507
bzycunka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 47
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Zamawiałyście coś jeszcze ostatnio z Lauress? Czy dochodzą czy już zamknęli ? Dziwne, bo produkty przecenione jakby chcieli wszystko wyprzedać, do koszyka da się przejść, natomiast płatność nie przechodzi ((
bzycunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-23, 11:18   #1508
bzycunka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 47
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Zamawiałyście coś jeszcze ostatnio z Lauress? Czy dochodzą czy już zamknęli ? Dziwne, bo produkty przecenione jakby chcieli wszystko wyprzedać, do koszyka da się przejść, natomiast płatność nie przechodzi ((
bzycunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 11:18   #1509
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Ostatnio zamawiałam i wszystko bez problemów.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 11:22   #1510
bzycunka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 47
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Dzięki za odpowiedź. Będę próbować dalej, mam nadzieję, że przesyłki nie giną, jak ostatnio czytałam, jeśli się wybiera USPS. No i mam w koszyku produkty za 60 dolarów to mam nadzieję, że żadne dodatkowe opłaty nie dojdą
bzycunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 12:21   #1511
bzycunka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 47
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Dzięki za odpowiedź. Będę próbować dalej, mam nadzieję, że przesyłki nie giną, jak ostatnio czytałam, jeśli się wybiera USPS. No i mam w koszyku produkty za 60 dolarów to mam nadzieję, że żadne dodatkowe opłaty nie dojdą
bzycunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-23, 16:58   #1512
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Mi kiedyś też nie chciała przejść płatność, musiałam zamówić mailem.
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 21:11   #1513
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez bzycunka Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. Będę próbować dalej, mam nadzieję, że przesyłki nie giną, jak ostatnio czytałam, jeśli się wybiera USPS. No i mam w koszyku produkty za 60 dolarów to mam nadzieję, że żadne dodatkowe opłaty nie dojdą
Mogą Ci naliczyć. Bodajże dla wszystkich krajów Unii do 45 Euro jest wolne od opłat. Nie wiem do ilu teraz urząd celny przepuszcza w Polsce, ale mi w Anglii przy 58 dolarach naliczyli.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 15:47   #1514
BukaBuka
Raczkowanie
 
Avatar BukaBuka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 85
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Ja mam cerę dośc szybko kapryszącą, ale Lauress znosi zawsze najdłuzej, mogę ich wiele dni używać i nie ma od razu buntu po kilku użyciach. natomiast zdecydowanie gorzej wygląda w drugiej części cyklu nawet pod Lauressami (choć wtedy jedynie Lauress ją jako tako "usprawnia" )
A czy wśród innych podkładów dostępnych obecnie na naszym rynku, które jeszcze "dają radę" w Twoim przypadku? Czytałam, że lubiłaś też CP z Pixie. Ale czy coś z obecnych? Z góry dzięki
BukaBuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 21:07   #1515
bzycunka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 47
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Szkoda, że nie odpisują... Nie da się zamówić, nic nie odpisują to człowiek coraz bardziej się boi, że to jakaś trefna firemka, a kosmetyków nigdy nie zobaczę Eh szkoda, bo kosmetyki mają świetne.
bzycunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 22:11   #1516
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez BukaBuka Pokaż wiadomość
A czy wśród innych podkładów dostępnych obecnie na naszym rynku, które jeszcze "dają radę" w Twoim przypadku? Czytałam, że lubiłaś też CP z Pixie. Ale czy coś z obecnych? Z góry dzięki
Z obecnych Pixie LB. Ostatnio jednak przerzuciłam się na lekkie Lily Lolo i planuję zakupić biga, bo jednak jest najtrwalszy, może nie daje maksymalnego krycia, ale zdeycdowanie poprawia stan cery, czego nie da się powiedzieć o mocno kryjacych podkładach. LL daje skórze odpocząć.

Cytat:
Napisane przez bzycunka Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie odpisują... Nie da się zamówić, nic nie odpisują to człowiek coraz bardziej się boi, że to jakaś trefna firemka, a kosmetyków nigdy nie zobaczę Eh szkoda, bo kosmetyki mają świetne.
Nie rozumiem, dlaczego piszesz, ze to trefna firemka. Zawsze działali super, a teraz po prostu się zamknęli, więc pewnie ani już nic zamówić nie można, ani pani Laureen na mejle nie odpowiada. Ja zamawiałam 3 razy solo i niezliczoną ilość razy wspólne zakupy i zawsze wszystko było ok. Komunikat na stronie jest jasny - goodbye
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 11:19   #1517
bzycunka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 47
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Owszem zgadza się, że zamknęli, ale wciąż dziewczyny zamawiają i wciąż widnieje strona z wyprzedażami, sądząc po tym można jeszcze zamawiać i działa, ale najwidoczniej to wprowadza w błąd. Oczywiście być może już nie odpowiada na maile.
bzycunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-26 12:19:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:26.