Konkurs GARNIER Color Naturals - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-31, 17:37   #151
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Z natury jestem bladą, mysią blondynką o jasnoniebieskich oczach. Ale moim ulubionym kolorem na włosach jest bardzo ciemny chłodny brąz. Będąc blondynką czuję się totalnie nijaka, ciemne włosy nadają wyrazu całej twarzy i sprawiają że mogę się poczuć uwdzicielko, szczególnie gdy patrzę na świat spod długiej grzywki przysłaniające mi lekko oczy

Jestem wielka fanką szaleńczych metamorfoz. Ale tych przemyślanych. Słabo mi się robi gdy na ulicy widzę kolejną osobe z zółtymi włosami. Sama przechodziłam przez czarne pasemka na blond włosach ( ojezuuu ), czerwone włosy, włosy w kolorze buraka (jak szłam po inną farbę kolor włosów zlewał z się policzkami czerwonymi ze wstydu), czarne wlosy ( ) raz przepiekny rudy (wyglądałam jakbym była chora. poważnie ). Dlatego w przypadku totalnych metamorfoz lepiej dobrze się najpierw zastanowić... a potem cieszyć efektem
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 17:52   #152
Anya_86
Raczkowanie
 
Avatar Anya_86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: róznie to bywa
Wiadomości: 455
GG do Anya_86
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Moje włoski prawie po pas są w kolorze ciemny blond, choć zawsze w lecie od słoneczka pojawiają się na nich śliczne refleksy w jaśniejszym odcieniu, jesienią i zimą nabierają ciemniejszej barwy. Nigdy ich nie farbowałam przez co często słyszę pytanie "jakim odcieniem farbowałaś włosy". Naturalnie lekko kręcone co dodaje im objętości i miękkości. Regularnie skracane u fryzjera przez co są mocne i zdrowe. Kocham moje włosy i dbam o nie jak tylko mogę bo są moją nienaganną wizytówką.
Anya_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 18:02   #153
Sesilia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Ciemna czekolada - to kolor, który kocham. Ma w sobie niesamowitą magię i energię , która dodaje blasku. W tym kolorze jest coś genialnego, może jego zbawcza nazwa mająca w sobie czekoladę albo niesamowita lekkość natury koloru.
Radykalna zmiana? Czemu nie. Każda kobieta potrzebuje czasem coś zmienić aby się lepiej poczuć...Zmiana koloru, ścieńcie...czasami potrafi przemienić życie. Dodać siły i pewności, których czasem bardzo brakuje.
Czasami to jedyny sposób na chandrę albo nudny dzień. Jestem całkowitą fanką metamorfoz, tylko nie za często. Coco Chanell powiedziała, że jak kobieta ścina włosy to chce zacząć nowe życie. Myślę , że to całkiem fajna sprawa, wkraczać w nowe etapy życia ze zmianą wyglądu. Wtedy czuje się, że naprawdę coś się zaczyna od nowa W tym właśnie jest geniusz, siła i magia...
Sesilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 18:47   #154
malakas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 32
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Moim ulubionym kolorem włosów są czekoladowe odcienie brązu. Nadają kobietom zmysłowości i sprawiają ze wydają sie one bardziej tajemnicze.
Z metamorfoz lubię podkreślanie naturalnego piękna. Dla mnie takie podkreślanie oznacza często radykalną zmianę, bo jeżeli kobieta notorycznie farbuje sie na śliwke w której jej cera wygląda jak u królowej śniegu to przywrócenie jej do "porządku" będzie zmianą radykalną. Jednak taką w dobrym kierunku. Wiec powiedzmy ze jestem za radykalnością ale w strone podkreslania naturalnego piękna. Frzyura powinna być lekka, subtelna i kobieca.
malakas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 18:52   #155
superja25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 26
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Uwielbiam brązy ale tylko i wyłącznie dlatego ze nigdy nie farbowałam włosów i nosze mój własny brąz juz 25 lat. Dlatego też raczej jestem za radykalnymi zmianami których to zawsze sie bałam, a którym dzisiaj chcetnie bym uległa. Myślę ze z pomocą specjaloisty zmiana bardzo pozytywnie by mnie zaskoczyła i kto wie moze odkryłabyym w sobie jakas nową naturę??? Tak, Zdecydowanie jestem za radykalną zmianą!
__________________
DO WAKACJI MNIEJ o 5 kg
superja25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 18:57   #156
czekoladanagoraco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Rudy górą! Od 13 roku życia farbuję włosy i na mojej głowie gościło już mnóstwo kolorów. Z natury mam brązowe loki, jednak od dawna próbowałam je rozjaśnić i wreszcie mi się udało- śliczny złocisto-karmelowy rudy. Jest to wg mnie jeden z najciekawszych kolorów. Poza tym w tym odcieniu czuję się prawdziwą kobietą, pełną energii i jednocześnie seksowną
Naturalne piękno jest ... piękne ;p jednak dla mnie- liczą się metamorfozy naszego wyglądu. Zwłaszcza kiedy kończy się jakiś etap w naszym życiu dobrze jest zmienić także wygląd i "zacząć coś od nowa".

Edytowane przez czekoladanagoraco
Czas edycji: 2010-10-31 o 19:01
czekoladanagoraco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 19:42   #157
amorek83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 27
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Lubię wszelkie odmiany brązu, chociaż najbardziej czekoladowy brąz. Jestem zwolenniczką wszelkich spontanicznych metamorfoz, które pozwolą mi poczuć się bardziej kobieco i atrakcyjnie.
amorek83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-31, 19:47   #158
ksiezniczkaponiedzialek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 76
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

lubię kolor rudy, ale mi nie pasuje,
dlatego ilekroć włosy przefarbuję
żałuję,
że znowu mnie poniosło
bo do blondu nie jest wrócić tak prosto...
i kiedy już czuję, że jeszcze kilka myć i się uda...
zawsze mi coś strzeli do głowy i znowu jestem ruda.

Edytowane przez ksiezniczkaponiedzialek
Czas edycji: 2010-10-31 o 19:50
ksiezniczkaponiedzialek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 19:54   #159
asiakali
Przyczajenie
 
Avatar asiakali
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Jaki kolor włosów jest Twoim ulubionym?
Czy lubisz podkreślanie naturalnego piękna, czy też jesteś zwolenniczką radykalnej metamorfozy?

Aktualnie moim ulubionym kolorem jest rudy, w odcieniu jesiennych liści. Dla tego koloru pożegnałam się z blondem i jestem bardzo zadowolona z tej odmiany. Osobiście jestem zwolenniczką podkreslania naturalnego piękna, chociaż radykalna metamorfoza może pomóc w odnalezieniu swojego ja, tak jak w moim przypadku ,bo jako rudzielec czuję się świetnie.
asiakali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 21:08   #160
mambaaa
Raczkowanie
 
Avatar mambaaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 174
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Moim naturalnym kolorem włosów jest mleczna czekolada, lecz co tu poradzic kiedy ja uwielbiam gorzką! Na szczęście nowoczesne farby daja komfort łagodnej koloryzacji - pięknie lśniące włosy bez grama wyrzeczeń!
Uwielbiam naturalny wygląd, ale nie mam nic przeciwko jego podkreślaniu. Nie zdecydowałabym się na radykalną metamorfozę (kolor blond czy ognisty rudy), ale na subtelne zmiany jestem jak najbardziej otwarta!
__________________
Minerałoholiczka
mambaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 21:12   #161
annaa_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Najbardziej odpowiadają mi odcienie blondu, złoty blond jak również zimne odcienie blondu. Sama z natury jestem blondynką dlatego też są moimi ulubionymi odcieniami jest blond.Uważam ze najlepiej jest podkreślić własny naturalny odcień włosów.
__________________
Andzia
annaa_88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-31, 21:43   #162
alomania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

rude z długimi włosami(obojętne czy proste czy kręcone), z niebieskimi szkarłatnymi oczami. ciekawe są ostre i szalone metamorfozy, ponieważ każda z nas szuka:siebie" w pewnych zmianach, nawet drastycznych. a w końcu kedyś się trafi w samo sedno tego co się podoba najbardziej... ja tak robię...i jest coool

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

niech żadna z Was nie boi się zmienić w sobie nawet najmniejszego detalu....to sprawia straszną radość a my kobiety jestesmy piękne ale należy się też nam szczypta "inności i odchylenia"od normalności i naturalności...chociaż naturalność jest piękna
alomania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 12:28   #163
mesusan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

A ja jestem z przekonania i zamiłowania blondynką Z natury też, choć wiadomo, że naturalne blondy zazwyczaj są ciemniejsze. I uwielbiam fragment piosenki No Doubt "Platinum Blond Life": "I want a platiunum blond life so I keep bleaching out the color". Muszę jednak przyznać, że zdarzały mi się radykalne metamorfozy i były całkiem udane. Radykalna metamorfoza pomaga, kiedy w życiu też trzeba takiej dokonać.
mesusan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 14:55   #164
margo466
Przyczajenie
 
Avatar margo466
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

jestem zwolenniczką podkreślenia naturalnego piękna włosów i jako brunetka używam koloru czarnego
margo466 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 15:24   #165
ania20m
Wtajemniczenie
 
Avatar ania20m
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wielkopolska:)
Wiadomości: 2 196
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Moim ulubionym a zarazem naturalnym kolorem jest brąz uwielbiam swoje gęste brązowe włosy lubię podkreślać tą moją naturalną brązowość chociaż zmieniałam kilka razy kolory włosów np na rude, czy czarne to itak po jakimś czasie wracałam do moich brązowych bardzo jestem dumna z tego że jestem szatynką chociaż niektórym się wydaje że brązy są kolorami smutnymi, wcale tak nie jest, brązowe włosy nadają kobiecie zmysłowości i nutkę tajemniczości. Nie zamieniłabym tego koloru na żaden inny.
__________________


Kubusiowy zakątek zapraszam
http://jakubowskiimama.blogspot.com/
ania20m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 16:21   #166
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Mój ulubiony kolor włosów? Mój własny oczywiście!

Mam naturalnie czekoladowe, mieniące się włosy. Nie farbuję ich, ale przyznaję - nie zawsze je lubiłam. Przez pewien czas poważnie zastanawiałam się nad zmianą koloru. Jednak wszyscy wokół (włącznie z moją fryzjerką!) wręcz zakazali mi tego kroku. Przekonywana, że mój naturalny jest wyjątkowy i niepowtarzalny, stopniowo polubiłam go, a potem pokochałam. Nie zamieniłabym go na żaden inny.

Nie lubię radykalnych metamorfoz. Uważam, że piękno ne powinno być zmieniane, a jedynie podkreślane: kolor włosów powinien być pogłębiany i 'wydobywany' - nie zmieniany i zapomniany.

Tak samo nie powinno się walczyć z innymi naturalnymi cechami. Dziś nie ma już ogólnie przyjętych kanonów piękna, wszystkie przejawy indywidualności są poszukiwanie i cenione. Ja - posiadaczka bardzo bladej cery, często spotykam się z niepochlebnymi komentarzami osób, które są przekonane, że jest to jakiś efekt uboczny, który chciałabym zmienić i takie też osoby chętnie mi 'doradzają' różne formy opalania.

Jak wielkie jest ich zdziwienie, gdy dowiadują się, że kocham swoją bladość! Dopiero wtedy, po chwili zastanowienia dociera do nich, że faktycznie, nie umieją sobie wyobrazić mnie w 'innej' wersji.
Tak samo z włosami. Po co się zmieniać? Czy wtedy kiedykolwiek będziemy się czuły naprawdę sobą...?
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 16:27   #167
pannanatalia
Rozeznanie
 
Avatar pannanatalia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Miasto Sprawiedliwych
Wiadomości: 858
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Moim ulubionym kolorem jest naturalny brąz,bo sama jestem posiadaczką właśnie tego koloru w tym momencie
Co do metamorfoz, to myślę,że są one niezbędne - zarówno w zakresie makijażu,ubioru,ale także fryzury;zmiany koloru czy też uczesania
Kobieta zmienną jest, a dzięki wszelakim innowacjom, co raz to ulepszanym składnikom farb czy ogółem kosmetyków, może osiągnąć cel - wyglądać zawsze pięknie i dobrze czuć się ciągle zmieniając się,eksperymentując
pannanatalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 17:47   #168
natieh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

ja jestem zwolenniczką radykalnej zmiany. Zwykle gdy w moim życiu dzieje się coś naprawdę ważnego, to ..zmieniam kolor włosów.. kilka lat temu byłam naturalną blondynką, gdy rzucił mnie chłopak, na złość jemu (w sumie nawet nie wiem czemu) zafarbowałam włosy na czarno. Była to naprawdę radykalna zmiana, znajomi mnie nie poznawali Potem znowu zmiana w życiu - i kolor brązowy.. Potem na głowie miałam jeszcze rudy, aktualnie mam ciemny brąz, który pozostanie aż do dnia ślubu.. a co będzie za niecałe 7 miesięcy? Trudno powiedzieć, może wrócę do blondu?
natieh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 18:42   #169
ab88
Raczkowanie
 
Avatar ab88
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 35
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Moim ulubionym kolorem włosów jest blond. Sama jestem blondynką z dużą ilością białych i cienkich pasemek (+szampon neutralizujący żółty odcień lub płukanka), które wtapiają się w naturalny kolor przez co sprawiają, że moje włosy wyglądają jakby były trójwymiarowe a zarazem subtelne i wystarczająco naturalne.
Jestem zwolenniczką naturalnego podkreślania piękna, ale osoby które decydują się na radykalną metamorfozę również często wyglądają pięknie a do tego ciekawie
ab88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-01, 18:43   #170
mandaryna4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Moim ulubionym kolorem jest Sredni Brąz. Dla mnie jest akurat w sam raz, a to dlatego, że nie jest ani za jasny, ani też za ciemny. Jakoś nie zdecydowałabym się nigdy na włosy o jasnym kolorze, a to dlatego, że mam śniadą cerę, a taki kolor sprawiłby, że moja twarz wyglądałaby na bladszą oraz dlatego, że jak na swój wiek wyglądam zbyt młodo, a jak wiadomo jasny kolor też odmładza. Dlatego wybrałam BRĄZ, który sprawia, że wyglądam nieco poważniej
W sumie to niekiedy robie eksperymenty i jak to mówią szalejesz Małgos nawet z włosami na głowie..ostatniio zainspirowałam się do zmiany na kolor rudości lub ciemnej wiśienki..uwielbiam zmieniać sobie kolory włosów..zawsze szukam tych najorginalniejszych kolorów
mandaryna4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 18:49   #171
Tygrysek_aa
Zadomowienie
 
Avatar Tygrysek_aa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: K-g
Wiadomości: 1 312
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

naturalnie mam włosy ciemny blond (choć pamiętam go tylko już ze zdjęć z dzieciństwa)
Jestem zwolenniczką podkreślania naturalnej urody, zarówno strojem jak i fryzurą, ale czasami odrobina szaleństwa nie zaszkodzi
Jak mam nastrój (w czasach szkolnych-zdarzało się częściej), to metodą prób i błędów wykonuję oryginalniejszą fryzurę i makijaż.
Mam taką urodę, że pasuje mi i blond i brąz, czarny i rudy.
W jasnym blondzie się "nie widzę"- raz na imprezę strzeliłam sobie u fryzjera blond pasemk, natomiast czarny zbyt wyostrza mi rysy i powoduje większą bladość i tak jasnej cery (i blond w całości i czerń testowałam nie farbami, a perukami-polecam wszystkim dziewczynom , które marzą o radykalnej zmianie,ale się trochę obawiają-tak jest bezpieczniej i przy okazji może to być świetna zabawa).
niewiele eksperymentuję z cięciem i kolorem- od lat jestem zwolenniczką rudości moje odcienie to mahoń, rubin, ostatnio kasztan.
__________________

"Nigdy nie można oznaczyć z pewnością, gdzie się w kobiecie anioł kończy, a diabeł zaczyna."

(Heinrich Heine)
Tygrysek_aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 19:02   #172
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Jaki kolor włosów jest Twoim ulubionym?

Muszę przyznać, że odpowiedź na to pytanie wcale nie jest taka prosta. Mam co najmniej dwa ulubione kolory włosów. Pierwszym jest RUDY, o którym marzyłam odkąd pierwszy raz przeczytałam Anię z Zielonego Wzgórza (sama mam na imię Ania i zawsze się utożsamiałam z tą bohaterką). Przez jakiś czas miałam nawet taki kolor na głowie. Niestety spłukiwał się bardzo szybko i nie do końca do mnie pasował

Drugim ulubionym kolorem jest CZARNY, który noszę już od kilku lat i mimo, że uzyskuję go za pomocą farb to zawsze się śmieję, że to mój naturalny Urodziłam się z czarnymi, długimi (jak na noworodka) i kręconymi włosami. Na porodówce pielęgniarki przywiązały mi nawet czerwoną kokardkę i tak zaniosły mamie do pierwszego karmienia Niestety z wiekiem moje włosy się rozprostowały i mocno zjaśniały Na szczęście są farby i papiloty, więc znów mogę wyglądać "naturalnie"

Czy lubisz podkreślanie naturalnego piękna, czy też jesteś zwolenniczką radykalnej metamorfozy?

Na to pytanie najbardziej pasuje moja ulubiona odpowiedź: "to zależy". A od czego zależy? Przede wszystkim od typu urody. Są dziewczyny, które pięknie wyglądają w swoich naturalnych kolorach włosów, z makijażem typu "no make up" i bez żadnej stylizacji. Są też takie (jak chociażby ja), które wyglądają jak szare myszki i muszą pomagać naturze. W moim przypadku nie obeszło się bez "radykalnej metamorfozy". Na początku nikt ze znajomych mnie nie poznawał Teraz po kilku latach noszenia się jako ognistej brunetki czuję się jakbym podkreślała swoje naturalne piękno.

A to ja już po metamorfozie:


__________________
Włosomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012



Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 22:41   #173
eternitymoment
Zadomowienie
 
Avatar eternitymoment
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: olimp
Wiadomości: 1 626
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Czarny jest ulubiony jestem zwolenniczka naturalnej pieknosci,radykalne metamorfozy sa nie dla mnie
eternitymoment jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 08:46   #174
wiewiorka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Moim ulubionym kolorem włosów jest czekoladowy brąz. Na tygodniu jestem za podkreślaniem swoich walorów poprzez naturalny makijaż i fryzurę natomiast na weekendzie pozwalam sobie na szaleństwo stylizacji bo przecież o to chodzi - kobieta zmienną jest
wiewiorka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 09:48   #175
onlyme30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Ze wzglęgu, iż jestem szatynką lubię ciemne odcienie farb zbliżone kolorystycznie do barwy moich włosów. Dlatego też wybieram palety barw typu - ciemny lub czekoladowy brąz. Czasami nieco przyciemnię głęboką śliwką lub granatową czernią. Dobrze się czuję w swoim naturalnym kolorze, niekiedy go tylko przyciemniając, zaś drastyczna zmiana koloru nie jest w moim guście. Póki co, cenię sobie własną naturalność, może kiedyś zdecyduję się na nieco więcej szaleństwa na głowie
onlyme30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 09:55   #176
chmurka_3
Przyczajenie
 
Avatar chmurka_3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

ja osobiście uwielbiam brąz w każdym odcieniu jest to idealny kolor do mojej cery, rodzaju ubioru, charakteru itp. gdyż właśnie on jest częścią mnie . Oczywiście nie zaprzeczam, że lubię zmiany, nawet bardzo radykalne w każdej dziedzinie, ale brązu nigdy nie oddam . !
chmurka_3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 10:25   #177
modern_art
Przyczajenie
 
Avatar modern_art
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Czerwień, czerwień i jeszcze raz czerwień! Zdecydowanie jestem zwolenniczką radykalnej metamorfozy. Czasem eksperymentuję i z czerwienią ryzyko się opłaciło. Dobrze czuję się w tym kolorze - jestem dość rozpoznawalna, a lubię wyróżniać się z tłumu. Poza tym mam bzika na punkcie włosów i przyjemność sprawia mi ich pielęgnacja, tym bardziej, że kolor czerwony z reguły szybciej się wypłukuje. Chętnie wypróbuję, co Garnier ma do powiedzenia w tej sprawie
modern_art jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 10:48   #178
werg7
Zakorzenienie
 
Avatar werg7
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 294
GG do werg7
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

zdecydowanie jestem zwolenniczką radykalnej metamorfozy moje ulubione kolor to odcienie czerni i ciemnych brązów ale zdecydowanie najlepiej czuje się w czarnym brązie.
__________________
Każdego dnia nadajesz memu życiu nowy sens
z TOBĄ mogę iść po jego kres!!!

werg7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 11:29   #179
kunia1
Zakorzenienie
 
Avatar kunia1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 733
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Kiedyś byłam zwolenniczką tylko radykalnych metamorfoz! Teraz nieco zmieniłam zdanie. Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond, obecnie mam jasny blond, jednak na głowie miałam już: granatową czerń, czekoladowy brąz, jasny brąz, płomienny marchewkowy rudy oraz śliwek niezliczone ilości W najbliższym czasie chcę pozostać jednak przy swoim obecnym kolorze, który nie odbiega zanadto od mojego naturalnego koloru włosów.
__________________



Edytowane przez kunia1
Czas edycji: 2010-11-02 o 11:31
kunia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 11:31   #180
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Najlepszy dla mnie kolor to ciemny brąz, który pasuje do mojej cery i nadaje wyrazu twarzy, w przeciwieństwie do jasnych kolorów, w których znikam.
Jeśli metamorfoza to tylko w paletach brązu albo radykalnie: na ognistą rudość
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:16.