makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-28, 13:58   #2671
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dziewczyny zawsze możecie poprosić o certyfikat a wiadomo, że na nim jest data odbycia szkolenia i nazwisko konkretnej osoby.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 16:11   #2672
nowa_kacha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 152
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

A jakieg rzędu jest ta oszczędność w porównianiu do innych gabinetów? Rozumiem, że fajnie zaoszczędzić trochę, a z drugiej strony nie zdecydowałabym się na zabieg u osoby, do której nie mam zaufania. Moja koleżanka też robiła sobie brwi i linergistka najpierw zrobiła jej normalny makijaż, aby pokazać jaki będzie efekt i czy właśnie o taki wygląd jej chodzi. Nie mówiąc już, że pracowali tam na LongTimerze i mieli mnóstwo barwników. Także nie kupowała kota w worku, a w przypadku czegoś, co będzie na naszej twarzy 3 lata to ma znaczenie!
nowa_kacha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 20:46   #2673
alexa2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 32
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

nie ja tam nie pojde ! po rostu sie boje o zwoja twarz ! od lat mam sprawdzonego fryzjera w montowni i kosmetyczke na hetmankiej i do nich chodze od lat, dlatego tak bardzo sprawdzalam ten happy sun jak robia permanentny bo nie chcialam miec na twarzy no plamy prze 3-5 lat !!! to jest jednak twarz i po prostu sie boje , a jak mi zepsuje to sobie bym nie wybaczyla chyba kusi mnie ta cena 250zl , ale wole doplacic i wiedziec, ze bede zadowolona i , ze bede miala tak jak chce i nie bede czyims krolikiem doswiadczalnym kto sie moze na mnie dopiero uczyc !!! ps to ze maja certyfikat nie znaczy , ze maja doswidczenie bo mogli nie zrobic zadnej klientki nawet i nie maja doswiadczenia, ! i przekonuje mnie post kolezanki , ze moze wplasnie dlatego dali promocyjna cene , BO SIE UCZA !!!!! i chce miec na kim cwiczyc ! ja nie ide ale chetnie zobacze z ciekawosci zdjecia kresek, ja pojde do inskpiracji, tam maja studio tatuazu i widac, ze laska ma pojecie co robi ! mam nadzieje

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

a powiedzcie mi jeszcze robil ktos u tej DJAMILI ? tez miala wystawione na grouponie kupony za 289ZL ?
BO OGLADAM JEJ STRONE ALE MA ZDEJCIA SKOPIOWANE !!! STAD http://www.google.pl/imgres?q=perman...:0&tx=49&ty=66
alexa2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 08:10   #2674
1tygrysek
Raczkowanie
 
Avatar 1tygrysek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Jakiej " inskpiracji" ??
pewnie literówka, ale o którym dokładnie salonie mówisz w Lublinie? mają stronkę jakąś?
1tygrysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 11:54   #2675
alexa2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 32
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

http://www.inkspiracja.pl/

nie literowka tak sie nazywaja i co robil ktos te kreski wkoncu ?
alexa2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 17:27   #2676
liluna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 13
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Hmmm... lubię swoje rysunki, ale żeby je wieszać na ścianie? to chyba jeszcze nie ta chwila
Ale zgadzam się, że jest to reklama a przede wszystkim energia i jeśli je w końcu powieszę to przede wszystkim dla energii

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------




Póki co jest kilka w moim profilu na wizażu
a co za dużo jej masz że nie wieszasz nie ma co czekać ale fejnie że wiesz o czym mówię ustka smaruję i zobaczymy co będzie
liluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 11:27   #2677
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez pussszek Pokaż wiadomość
Udalo mi sie zrobic nieco wierniejsze zdjecia, niestety nadal przez webcam, wiec np koloru dokladnie nie oddaja. Bede wdzieczna za rady co do poprawki (pogrubic? etc)

kurcze dawno mnie nie bylo awaria laptopa brewki wygladaja super nic nie zmieniaj ..przypomnij mi prosze ty mialas metoda cieniowania cxzy twoja znajoma wyrysowuje wloski???

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
Lodziankiiii kochane, a do kogo na tego pilsudzkiego 67 sie skierowac? ja bym chciala zagescic konce brwii bo mi tak jakos do polowy rosna, od strony nosa ladnie i dalej zanikaja i musze zawsze je "dociągac" kredka, i kontur ust zrobic

ja tez chce isc do tego gabinetu bo niestety na gabinecie pani Boron okropnie sie zawioslam i juz tam nie wroce ...daj znac czy poszlas do tej kosmetyczki u ktorej byla puszek

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez pussszek Pokaż wiadomość
Ja robim u Ingi Pławik - musisz tam chyba po prostu pójśc i zapytać, bo jak wspominałam jest w tym gabinecie przejściowo zanim urządzi własny. Ale to tak pewnie jeszcze z miesiąc, dwa przynajmniej. W razie czego będę podawać nowe namiary

pusze prosze cie wrazie gdyby kolerzanka sie przeniosla to daj nam znac bo ja najwczesniej w Polsce bede w grudniu moze do tego czasu juz gdzies sie nprzeniesc
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-30, 12:45   #2678
rj66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 17
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez alexa2010 Pokaż wiadomość
http://www.inkspiracja.pl/

nie literowka tak sie nazywaja i co robil ktos te kreski wkoncu ?
Witam,
wczoraj byłam w HAPPY SUN i zapłaciłam za kreski jeszcze się nie umówiłam.
Kosmetyczka mówił,że robi makijaż już dwa lata, a teraz ma dużo klientek na makijaż.
Zrobione miała kreski, bardzo delikatne i ładnie to wyglądało.
Ja się zdecydowałam.
alexa, myślę że nie masz się co tak bardzo obawiać.
A Ty tyge=rysku juz byłaś w Djamilii na makijażu?

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez alexa2010 Pokaż wiadomość
http://www.inkspiracja.pl/

nie literowka tak sie nazywaja i co robil ktos te kreski wkoncu ?
Witam,
wczoraj byłam w HAPPY SUN i zapłaciłam za kreski jeszcze się nie umówiłam.
Kosmetyczka mówił,że robi makijaż już dwa lata, a teraz ma dużo klientek na makijaż.
Zrobione miała kreski, bardzo delikatne i ładnie to wyglądało.
Ja się zdecydowałam.
alexa, myślę że nie masz się co tak bardzo obawiać.
A Ty tygrysku już byłaś w Djamilii na makijażu?
rj66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 20:00   #2679
dolcissimaa85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 572
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez lwu Pokaż wiadomość
A ja mialam robione niemieckimi pigmentami GOLDENEYE. Czy ktoras z was je zna? Nie zauwazylam zeby ktoras z was o nich pisala
Czesc,
dawno mnie tu nie bylo
U mnie juz wszystko wygojone, za niecaly miesiac poprawka,
Brewki robila mi Muscat a kreski mialam robione wlasnie barwnikami GoldenEye,
wstawialam zdjecia kilka stron temu mozesz sobie obejzec..
kreski sie wygoily ladnie barwnik troszke wyblakl i przy lini rzes gdzieniegdzie jest go mniej ale podczas poprawki zostanie to uzupelnione.
Pani ktora robila mi kreski strasznie zachwalala te pigmenty, ja jestem zadowolona, ale zobaczymy no jak to bedzie za rok.

P.s wstawisz jakies zdjecie twojego makijazu?

pozdr

Marta
dolcissimaa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 20:36   #2680
alexa2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 32
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

i na kiedy sie umowilas do tego happy sun? kiedy robisz kreski bo bym chciala zdjecia zobaczyc twoje jak mozna, i jak jakas kompetentna ta kosmetyczka ? jak studio wyglada ? maja zdjecia permanentnego ? pokazywala ci zrobione klientkom makijaze?
alexa2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 16:31   #2681
ROZALKA4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 885
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cześć dziewczyny wykupiła , któraś z was kupon na gruponie na permanentny w salonie talia w toruniu??????????????
ROZALKA4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-02, 19:57   #2682
1tygrysek
Raczkowanie
 
Avatar 1tygrysek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

W Djamila jeszcze nie byłam, więc zachowam na później moje uwagi.
Jedno co jest wg mnie niedopuszczalne, to wstawianie do galerii zdjęć z nieswoimi pracami !!!
Można porównać : http://www.makijazpermanentny.lublin...&id=4&Itemid=4
i
http://www.lecil.pl/index1.php?page=piorkowa



.

Edytowane przez 1tygrysek
Czas edycji: 2011-12-29 o 00:52
1tygrysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 21:15   #2683
alexa2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 32
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

no spoko bo ja juz wczesniej wstawilam linka ze djamila kopiuje zdjecia
(strona wczesniej jest moj post) ale dodak jeszcze raz skad skopiowano
. widze ze kilka osob kopiuje juz ten salon ktory podalas w linku tez
http://www.google.pl/imgres?q=perman...:0&tx=49&ty=66

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

kiedy idziesz do djamili i na co ? bo ja sie zastanawiam ale chyba zostane przy Inspiracji , byl ktos i robil w Happy Sun ?
alexa2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 07:21   #2684
1tygrysek
Raczkowanie
 
Avatar 1tygrysek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Wiesz, to duża różnica, gdy pisze się artykuł o makijażu i wkleja się fotki, które krążą przy okazji tego tematu.
A zupełnie co innego jak się w prywatnej galerii wkleja nie swoje prace !!
To oszustwo najgorsze.
Najśmieszniejsze, że napisałam PW tej Pani, nieświadoma jeszcze wtedy niczego, że ładne są jej prace, a ona na to nawet nie odpowiedziała, nie przyznała się do niczego.
Ciekawe jak po tym wszystkim zostanę obsłużona ://.
Napewno napiszę, ale chwilowo się nie wybieram.
1tygrysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 11:15   #2685
alexa2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 32
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

a ja tej djamili napisalam ewmeila , ze kopiuje zdjecia innych osob i umieszcza jako swoje i zobacz co mi odpisala chyba byla zdziwioena , ze ktos do tego doszedl

"juz pani napisałam,że akurat to jedno zdjęcie jest poglądowe
reszta jest moją własnością
Nie rozumiem o co Pani chodzi-ma Pani czas na wypisywanie maili niemal z pretensjami. Jesli sobie Pani zyczy wykonac makijaz u mnie a chce zobaczyć twarze osób prywatnych które NIE ZYCZA SOBIE UMIESZCZANIA ICH PUBLICZNIE I CZEGO CHYBA DALEJ WYJAŚNIAC PANI NIE TRZEBA-zapraszam na konsultacje. jesli nie dalsza dyskusja zwyczajnie nie ma sensu

pozdrawiamST DjamilaAle kopiowanie nie swoich zdjec jako swoje jest fair nie?
alexa2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 11:48   #2686
1tygrysek
Raczkowanie
 
Avatar 1tygrysek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Poglądowe zdjęcie nieautorskie w prywatnej galerii, ciekawe. Czyli każdy ma się domyślić, że jest to zdjęcie poglądowe, skoro nie jest podpisane. Hmm, czyli jasnowidztwem powinien wykazać się każdy odwiedzający stronkę. Robienie z Ciebie głupiego jest tym bardziej nie na miejscu.
Wg mnie powinno być ostrzeżenie od firmy u której ta pani robiła certyfikat.

Druga sprawa to uważam, że zdjęcia w galerii wcale nie identyfikują osoby. Wystarczy odpowiednio wykadrować obraz albo dodatkowo "wymazać" oczy.
Proszę obejrzeć galerię Pani Edyty Jaskot z Bydgoszczy :
http://www.jaskotedyta.pl/gallery.html

Inna sprawa, jesli ktos zaczyna działalność to i nie ma się czym "pochwalić".
Wtedy galeria powinna być pusta...


Cytat:
Napisane przez alexa2010 Pokaż wiadomość
zobacz co mi odpisala
Jesli sobie Pani zyczy wykonac makijaz u mnie a chce zobaczyć twarze osób prywatnych które NIE ZYCZA SOBIE UMIESZCZANIA ICH PUBLICZNIE I CZEGO CHYBA DALEJ WYJAŚNIAC PANI NIE TRZEBA-zapraszam na konsultacje.
To na konsultacjach miałabyś niby obejrzeć zdjęcia jej prac skoro takich nie ma? nie rozumiem..

Edytowane przez 1tygrysek
Czas edycji: 2011-10-03 o 13:17
1tygrysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 13:10   #2687
rj66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 17
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez alexa2010 Pokaż wiadomość
i na kiedy sie umowilas do tego happy sun? kiedy robisz kreski bo bym chciala zdjecia zobaczyc twoje jak mozna, i jak jakas kompetentna ta kosmetyczka ? jak studio wyglada ? maja zdjecia permanentnego ? pokazywala ci zrobione klientkom makijaze?
Jeszcze się nie umawiałam, jak zrobię kreski to wkleję zdjęcia.
Kosmetyczka wygląda na kompetentną, ale więcej powiem jak zrobię kreski.
Studio to niewielki zakład fryzjerski, nie widziałan gabinetu kosmetycznego gdyż był za zamkniętymi drzwiami. Zdjęć nie oglądałam, bo akurat właścicielka miała zrobione kreski i obejrzałam jej na żywo. Zrobione były dobrze, wg. mnie, ale ja się na tym nie znam.
Mówiła, że kreski wykonuje w linii rzęs nie są wtedy takie bardzo widoczne, tylko delikatne.
rj66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 19:31   #2688
PatrycjaD
Raczkowanie
 
Avatar PatrycjaD
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 101
GG do PatrycjaD
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Hej dziewczyny, szperam po wątku i widzę, że padają salony z większych miast. Ja natomiast zastanawiam się nad salonem kosmetycznym Tinka w Żaganiu. Czy któraś z Was może wie coś na temat tego salonu? Byłam u pani, która wykonuje makijaż (zastanawiam się nad brwiami metodą piórkową), przeglądałam zdjęcia wykonane zaraz po zabiegu i muszę przyznać, że wyglądają bardzo naturalnie. Podczas rozmowy dowiedziałam się, że brwi wyglądają najlepiej w ciągu pierwszych dwóch dni, potem jest coraz gorzej, bo pojawia sie strup i utrzymuje do około 10 dni. Natomiast na zdjęciach umieszczonych na forum widać, że po zabiegu to wcale nie wygląda tak fajnie... Jak jest faktycznie? Zakładałam, że jeszcze na drugi dzień pójdę do pracy a potem wezmę kilka dni wolnego.
__________________
Jeśli książę porwie księżniczkę to kto ją potem poskleja?
PatrycjaD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 19:47   #2689
ROZALKA4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 885
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ROZALKA4 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny wykupiła , któraś z was kupon na gruponie na permanentny w salonie talia w toruniu??????????????




ponawiam
ROZALKA4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-05, 18:29   #2690
agat267
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam, czy macie jakieś doświadczenia z kosmetyczką, która robi makijaż w Galerii Fryzur ul.Orla w Wa-wie?
agat267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 08:15   #2691
Karolina235
Przyczajenie
 
Avatar Karolina235
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Postanowiłam się zalogować i tez napisać kilka słów o salonie Djamila po Waszych komentarzach. Ja jestem stałą klientką Pani Ewy z Djamili. Robiłam usta i brwi i jestem b.zadowolona. Teraz z grupona zrobie niebawem kreski. Przesledziłam kilka wypowiedzi 1tygrysek i alexa2010 i odnoszę wrażenie, że macie pretensje nie wiadomo o co.
Jak możecie wypowiadac się o czyichs kompetencjach skoro nawet nie
umówiłyście się na konsultacje?
W czym jest problem żeby się pofatygować do gabinetu? W koncu to nie
zabieg na chwilę! Ja tez przed 1 wizytą pytałam o zdjęcia i P.Ewa napisała,że nie udostępnia ale po wizycie w gabinecie mogłam spokojnie obejrzeć jej prace na klientkach. Zresztą sama tez nie zgodziłam się na udostępnianie w sieci moich zdjęć i to po zabiegu.
Jestem b.zadowolona zarówno z jej pracy jak i obsługi.

Patrzę teraz na groupon którego oferta obejmowała zabieg wykonania
makijażu
a nie jego korekty jak ma to miejsce w przypadku Twoich brwi 1tygrysku. W związku z czym kupon chyba nawet nie powinien Cię dotyczyć bo to nie
wykonanie makijażu a jego naprawienie. Dla mnie logiczne jest , że wykonanie makijażu jest łatwiejsze niż jego poprawienie z tego powodu inna jest też cena. Tak samo jak robiłam tatuaż i potem jego cover-za cover zapłaciłam drugie tyle.
W polecanej przez Ciebie
Inkspiracji tez w cenniku widnieje informacja,że za korekty jest cena wyższa od standardowego zabiegu,więc czemu Cię dziwi dopłata 250 zł?? Czy to taki
majątek za taki zabieg? Bez przesady.
A jesli uważasz ,że Twoje brwi są ok i wymagają tylko nieznacznych oprawek
to czemu nie poprawisz ich w salonie w którym je robiłaś??

Poza tym drogie Panie-na stronie Djamila nigdzie nie jest napisane,że
zdjęcie jest autorstwa P.Ewy ani ze galeria jest autorska. Jest nazwana
galeria , która moze pokazywac w moim mniemaniu zarówno zdjęcia własne jak i ogólne pokazujące jak wygląda makijaz permanentny.
To zdjęcie widziałam na stronach wielu gabinetów . Gdyby P.Ewa napisała,że jest to jej praca to wtedy byłoby to nie w porządku ale nie widze by się pod nim podpisała.
Podsumowując-nie rozumiem osób które smarują na forum opinie o osobach których na oczy nie widziały, nie były w gabinecie i nie odbyły żadnej konkretnej rozmowy i potrfią tylko narzekać
Współczuję Pani Ewie takich klientek, bo jak widac macie czas na pisanie
wywodów na forum ale nie na to by pojechac na konsultacje.
Jeśli ktoś myśli poważnie o makijażu i chce obejrzeć zdjęcia wykonanych na mnie przez p Ewę zabiegów-mam usta i brwi proszę o prywatne wiadomości z chęcią podeślę fotki. pozdrawiam
Karolina235 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 11:16   #2692
alexa2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 32
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Postanowiłam się zalogować i tez napisać kilka słów o salonie Djamila po Waszych komentarzach. Ja jestem stałą klientką Pani Ewy z Djamili. Robiłam usta i brwi i jestem b.zadowolona. Teraz z grupona zrobie niebawem kreski. Przesledziłam kilka wypowiedzi 1tygrysek i alexa2010 i odnoszę wrażenie, że macie pretensje nie wiadomo o co.
Jak możecie wypowiadac się o czyichs kompetencjach skoro nawet nie
umówiłyście się na konsultacje?
W czym jest problem żeby się pofatygować do gabinetu? W koncu to nie
zabieg na chwilę! Ja tez przed 1 wizytą pytałam o zdjęcia i P.Ewa napisała,że nie udostępnia ale po wizycie w gabinecie mogłam spokojnie obejrzeć jej prace na klientkach. Zresztą sama tez nie zgodziłam się na udostępnianie w sieci moich zdjęć i to po zabiegu.
Jestem b.zadowolona zarówno z jej pracy jak i obsługi.

Patrzę teraz na groupon którego oferta obejmowała zabieg wykonania
makijażu
a nie jego korekty jak ma to miejsce w przypadku Twoich brwi 1tygrysku. W związku z czym kupon chyba nawet nie powinien Cię dotyczyć bo to nie
wykonanie makijażu a jego naprawienie. Dla mnie logiczne jest , że wykonanie makijażu jest łatwiejsze niż jego poprawienie z tego powodu inna jest też cena. Tak samo jak robiłam tatuaż i potem jego cover-za cover zapłaciłam drugie tyle.
W polecanej przez Ciebie
Inkspiracji tez w cenniku widnieje informacja,że za korekty jest cena wyższa od standardowego zabiegu,więc czemu Cię dziwi dopłata 250 zł?? Czy to taki
majątek za taki zabieg? Bez przesady.
A jesli uważasz ,że Twoje brwi są ok i wymagają tylko nieznacznych oprawek
to czemu nie poprawisz ich w salonie w którym je robiłaś??

Poza tym drogie Panie-na stronie Djamila nigdzie nie jest napisane,że
zdjęcie jest autorstwa P.Ewy ani ze galeria jest autorska. Jest nazwana
galeria , która moze pokazywac w moim mniemaniu zarówno zdjęcia własne jak i ogólne pokazujące jak wygląda makijaz permanentny.
To zdjęcie widziałam na stronach wielu gabinetów . Gdyby P.Ewa napisała,że jest to jej praca to wtedy byłoby to nie w porządku ale nie widze by się pod nim podpisała.
Podsumowując-nie rozumiem osób które smarują na forum opinie o osobach których na oczy nie widziały, nie były w gabinecie i nie odbyły żadnej konkretnej rozmowy i potrfią tylko narzekać
Współczuję Pani Ewie takich klientek, bo jak widac macie czas na pisanie
wywodów na forum ale nie na to by pojechac na konsultacje.
Jeśli ktoś myśli poważnie o makijażu i chce obejrzeć zdjęcia wykonanych na mnie przez p Ewę zabiegów-mam usta i brwi proszę o prywatne wiadomości z chęcią podeślę fotki. pozdrawiam


No to sie ubawilam nie badz dzwieczyno smieszna !!! ZAMIESZCZANIE NIE SWOICH ZDJEC W SWOJEJ GALERII JEST PRZEDE WSZYSTKIM OSZUSTWEM KLIENTEK CHCACYCH ZROBIC TAM MAKIJAZ I OSOB OGLADAJACYCH PRYWATNA GALERIE TEJ PANI !!!! DLACZEGO SKORO DZIEWCZYNY PISALY TEJ PANI EMEILE, ZE LADNIE RBI PERNAMEMENTYN NIE ODPISALA , ZE ZDJECIA NIE SA JEJ AUTORSTWA !!!! NBO PYTAM DLACZEGO ??? Z CHECI ZLOWIENIA JAK NAJWIECEJ KLIENTEK NA NIE SWOJE PRACE OTO DLACZEGO !!!!! BO SAMA NIE MA DOSWIADCZENIA ALBO NIE ROBI ZABIEGU NA TYLE DOBRZE, ZE MUSI KRASC DOKLADNIE KRASC CZYJESC ZDJECIA I ZAMIESZCZAC JAKO SWOJE !!!! ROZBAWILAS MNIE TEKSTEM CYTUJE :
"Poza tym drogie Panie-na stronie Djamila nigdzie nie jest napisane,że
zdjęcie jest autorstwa P.Ewy ani ze galeria jest autorska. Jest nazwana
galeria , która moze pokazywac w moim mniemaniu zarówno zdjęcia "

SKORO ZAMIESZCZA SIE ZDJECIA W PRYWATNEJ GALERII SALONU TO DAJE SIE DO ZROZUMIENIA KLIENTKOM, ZE SA TO PRACE SALONU A NIE JAK NAPISALAS , ZEBY WIEDZIALY JAK WYGLADA MAKIJAZ PERMANENTNY!!! CHYBA MUSZE CIE OSWIECIC BO KAZDA KLIENTKA KTORA DECYDUJE SIE NA TEN ZABIEG UWIERZ MI NAPRAWDE WIE JAK ON WYGLADA
MASZ NA IDIOTKI OSOBY WCHODZACE NA STRONE TEJ PANI BO NIE BARDZO ROZUMIEM ??? ZAMIESZCZANIE NIE SWOICH ZDJEC JEST PO PROSTU NIE FAIR WOBEC OSOB OGLADAJACYHC TE GALERIE !!!! I OSZUKIWANIEM ICH ORAZ OSOB KTORE FAKTYCZNIE WYKONALY TEN ZABIEG I UMIESZCZANIEM ICH ZDJEC I PRACY NA SWOJEJ STRONIE !!!
ZENADA !!!! I PODPISYWANIEM SIE JAKO "TO MOJE " BO TAK TO WYGLADA JEZELI KTOS UMIESZCA NIE SWOJE ZDJECIA Z SWOJEJ AUTORSKIEJ PRYWATNEJ GALERII !!!! MYSLE, ZE MASZ CO PRZEMYSLEC I JAKIE BZDURY NAPISALAS !!!
alexa2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 15:10   #2693
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

he he no fakt, jak kupuje kurtke na allegro i widze np czarny plaszczyk a w realu przychodzi mi pomaranczowa wiatrówka to cos nie tak.... i tlumaczenie sprzedawcy ze dal takie zdjecie ogolnie zebym wiedziala jak odziez wierzchnia wyglada mnie nie satysfakcjonuje
ogolne zdjecia to googiel moze pokazac
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 20:19   #2694
alexa2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 32
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

dziekuje kolezance wyzej za popracie chociaz sadze, ze popiera mnie 100% osob , ktore nie chcialyby byc w ten paskudny sposob oszukiwanych pozdr
alexa2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 08:39   #2695
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Sama mam makijaż per i wiem jak ważne jest aby wyglądał perfekcyjnie. Nie wiem co bym zrobila gdyby brwi wyszły mi "nie tak jak chciałam"... Poza tym takie "pozyczanie zdjęć" jest karalne, ale to na marginesie /własność intelektualna: ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006 Nr 90 poz. 631 z późn. zm.);
- ustawy z dnia 30 czerwca 2000 r. Prawo własności przemysłowej (tekst jednolity Dz.U. z 2003 Nr 119 poz. 1117 z późn. zm.).

Pozdrawiam ;-)
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 11:42   #2696
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

w którym salonie miałaś robione brwi? możesz coś więcej na ten temat napisać? jeśli pisałaś już w tym temacie to ja jestem w trakcie czytania i poszukam

ja już od dawna o tym myśle tylko teraz dopiero zaczynam szukać informacji i coraz bardziej jestem przerażona. żebym potem nie żałowała...
__________________

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 21:22   #2697
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Miałam robione w Bevelin na ściegienneg zapłaciłam 750zł ale powiem Ci,ze warto bo tu masz pewność,ze bedzie ok. Z tego co czytałam P.Ewelina sama prowadzi kursy makijazu wiec dlatego tez ją akurat wybrałam i jestem baaaardzo zadowolona
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 10:13   #2698
BABONIK
Zadomowienie
 
Avatar BABONIK
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: za siedmioma górami ...
Wiadomości: 1 423
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Krusiaczku mój ZUSowski ekspercie karmię synka piersią i chciałam zrobić sobie przed chrzcinami kreski na oczkach metoda piórkową.Myślisz,że karmienie piersia to przeciwskazanie?Myśle,ze mogłabym nawet nie karmić piersią jeden dzień po zabiegu,tylko odciagac mleczko i wylewać... czy to dobry pomysł??
__________________
ukochana córcia


Nikoś już z nami
BABONIK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 12:19   #2699
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Ja karmiłam i robiłam. Kosmetyczka mi powiedziala ze nie mozna jedynie ust robic bo podaje sie lek przeciw opryszce a to przenika do mleka. Mojemu małemu nic nie bylo a na brwiach masz wiecej pigmetu niz na oczach. Moim zdaniem/i mojej kosmetyczki/ mozna robic ;-)
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 23:18   #2700
lwu
Przyczajenie
 
Avatar lwu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 10
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dolcissimaa85 Pokaż wiadomość
Czesc,
dawno mnie tu nie bylo
U mnie juz wszystko wygojone, za niecaly miesiac poprawka,
Brewki robila mi Muscat a kreski mialam robione wlasnie barwnikami GoldenEye,
wstawialam zdjecia kilka stron temu mozesz sobie obejzec..
kreski sie wygoily ladnie barwnik troszke wyblakl i przy lini rzes gdzieniegdzie jest go mniej ale podczas poprawki zostanie to uzupelnione.
Pani ktora robila mi kreski strasznie zachwalala te pigmenty, ja jestem zadowolona, ale zobaczymy no jak to bedzie za rok.

P.s wstawisz jakies zdjecie twojego makijazu?

pozdr

Marta
Hej Moja fotka jest na ktorejs z poprzednich stron.Mialam problem bo roznily sie od siebie.Jedna z brwi byla grubsza.Uspokoila mnie muscat i dzieki jej za to
Aktualnie jestem po korekcie i wygladaja suuuper! tzn wg mnie
lwu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:20.