Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-24, 16:19   #3511
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Ostatnio znalazłam blog Dziewczyny, która ma tak genialne ombre, że gdybym tylko miała jakieś wolne środki to poszłabym do fryzjera i zaryzykowała
Nawet poświęciłabym swój aktualny kolor

malekochanie1 kolor z Twojego załącznika-ta Dziewczyna robiła Płomienną Iskrą Joanny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _MG_1842nb.jpg (87,9 KB, 114 załadowań)

Edytowane przez Filifonka
Czas edycji: 2012-08-24 o 16:24
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 22:52   #3512
aga73
Raczkowanie
 
Avatar aga73
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 84
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Julianno - nie wiem zupełnie co robić Mam jeszcze trochę czasu bo dopiero jestem tydzień po farbowaniu.

Mi po Artego trochę zmieniły się włosy. Zrobiły się bardziej suche - sianowate. Gorzej mi się układają. Ja sobie nakładam pastę - gumę zeby zrobiły się takie pasma a teraz ta guma jakby wsiąka i pasma włosów mało widoczne. dlatego właśnei pytałam o jakąś regeneracje do włosów zeby znowu zrobiły się takie "gładkie"
aga73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 15:38   #3513
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

WITAM. Właśnie stałam się posiadaczką rudych włosów, użyłam na razie szamponetki Marion "Tycjan" i nie moge wyjść z zachwytu, jak mi pasuje rudy (przedtem miałam rozjaśniany blond). Buźka ożyła, cholera, wpadam w samozachwyt jutro wrzucę zdjęcia.
Włosy są bardziej rude, bałam się czerwieni.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 21:08   #3514
ruda9215
Raczkowanie
 
Avatar ruda9215
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 317
GG do ruda9215 Send a message via Skype™ to ruda9215
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Dziewczyny, od roku byłam szczęśliwą rudowłosą.. do dziś ... pofarbowałam włosy garnier - miedzianą czerwienią... i ... Na grzywce mam plamy... miejscami w ogóle nie złapała..

Kochane Panie co mam z tym zrobić? pofarbować raz jeszcze? na jaki kolor? nie chce stracić moich rudości
__________________
06.12.2012 - Zdana praktyka - prawo jazdy
24.12.2012 - Pierścionek na moim paluszku.


2014 - licencjat !
15.08.2015 - ślub. 
ruda9215 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 19:12   #3515
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aga73 Pokaż wiadomość
Julianno - nie wiem zupełnie co robić Mam jeszcze trochę czasu bo dopiero jestem tydzień po farbowaniu.

Mi po Artego trochę zmieniły się włosy. Zrobiły się bardziej suche - sianowate. Gorzej mi się układają. Ja sobie nakładam pastę - gumę zeby zrobiły się takie pasma a teraz ta guma jakby wsiąka i pasma włosów mało widoczne. dlatego właśnei pytałam o jakąś regeneracje do włosów zeby znowu zrobiły się takie "gładkie"
ja wlasnie mam odwrotne uczucie co do niego, bo wlosy miekkie, gladsze niz po innych farbach. jedyne co mnie odstrecza to maly wybor kolorow bo 8.34 jest za delikatne, a 7.40 kumuluje sie u mnie i widze w nim roz. .. probowalam mieszac te dwa kolory , ale i tak lipa bo roz mi zostaje
szkoda, ze na watku nikt nie farbuje tym 8.34
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 19:18   #3516
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

pohennowałam dziś khadi, miał wyjść rudy , nie wyszło nic.
chce wrócić do chemii, czy ktoś wie czy mi teraz złapie? zastanawia mnie mango lub płomienna miedź
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..

ejzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 20:15   #3517
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ejzii Pokaż wiadomość
pohennowałam dziś khadi, miał wyjść rudy , nie wyszło nic.
chce wrócić do chemii, czy ktoś wie czy mi teraz złapie? zastanawia mnie mango lub płomienna miedź
ja bym nie ryzykowala od razu, ale nie znam sie na hennie tylko troche o niej czytalam
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 12:51   #3518
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Witam! Wrzucam zdjęcia po wczorajszym farbowaniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ruuuud.jpg (47,7 KB, 52 załadowań)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 18:40   #3519
aga73
Raczkowanie
 
Avatar aga73
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 84
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

wiesz ty może lepiej je odżywiasz??? Co kładziesz na włosy.
Jestem prawie 2 tyg po Vitalitys. Kolor już na pewno nie jest intensywny ale i tak dość ładnie się spiera. Chocaż mam wrażenie ze nie równo farba schodzi. Ale może to złudzenie musze poprosić kogoś zeby mnie obejrzał dokładnie
aga73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 19:11   #3520
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ruda9215 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, od roku byłam szczęśliwą rudowłosą.. do dziś ... pofarbowałam włosy garnier - miedzianą czerwienią... i ... Na grzywce mam plamy... miejscami w ogóle nie złapała..

Kochane Panie co mam z tym zrobić? pofarbować raz jeszcze? na jaki kolor? nie chce stracić moich rudości
niestety ponowne farbowanie nic nie da na początku trzeba zmyć nieudaną farbę poprzez dekoloryzacje lub kąpiel rozjaśniającą.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 19:30   #3521
Kisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 186
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Witam! Wrzucam zdjęcia po wczorajszym farbowaniu
rewelacyjny kolorek ci wyszedł,
ja zamierzam teraz we wrześniu pofarbować farbą kolor miedź z Mariona, a szamponetkami z Mariona miedź i tycjan też już parę razy robiłam.
Kisia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 19:57   #3522
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kisia_1 Pokaż wiadomość
rewelacyjny kolorek ci wyszedł,
ja zamierzam teraz we wrześniu pofarbować farbą kolor miedź z Mariona, a szamponetkami z Mariona miedź i tycjan też już parę razy robiłam.

te szamponetki są zaj$$#%65biste teraz mam tycjan, potem pewnie wypróbuję miedź
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 21:05   #3523
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Witam wszystkie rudzielce
Prawie 2 lata temu pierwszy raz zafarbowałam się na rudo, później wróciłam baardzo powoli do jasnego blondu. W momencie, gdy rudy przestał się przebijać uznałam, że blond jest brzydki i teraz mam czerwono-rude/blond włosy. Prawie jak ombre.
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 22:07   #3524
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

ja zahennowałam włosy,chciałam ładną rudość otrzymać, nie otrzymałam nic włosy mam sprane strasznie, taka miedź matowa. Bardzo marze o rudościach a teraz nie wiem czy chemia mi złapie po hennie. Musze odczekać jakiś czas i przeżyć z odrostami
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..

ejzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 22:50   #3525
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Ja dalej motam się między ombre, a normalnym farbowaniem już nawet zdecydowałam dzisiaj, że nie robię ombre, ale jak wyczytałam, że Dziewczyna ze zdjęć, które wrzucałam ostatnio robiła je sama to zachciało mi się znów eksperymentować
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 00:23   #3526
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Tylko wiesz, ja zafarbowałam całość na jeden kolor. Odrosty i jakieś 5 cm mam prawie czerwone, a końcówki to taki jasny rudy przechodzący w jasny blond z poprzednich farbowań. Ciekawie to wygląda w sumie, bo łagodnie przechodzi, jedynie dziwnie jak mam zaplecione w koczek.
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 09:35   #3527
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ejzii Pokaż wiadomość
ja zahennowałam włosy,chciałam ładną rudość otrzymać, nie otrzymałam nic włosy mam sprane strasznie, taka miedź matowa. Bardzo marze o rudościach a teraz nie wiem czy chemia mi złapie po hennie. Musze odczekać jakiś czas i przeżyć z odrostami
Może wypróbuj inną hennę.Z tego co ja zauważyłam kolor henny jest z deka losowy, zależy od kolory wyjściowego, a nawet struktury, rodzaju włosów.
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 12:56   #3528
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez maharet1092 Pokaż wiadomość
Może wypróbuj inną hennę.Z tego co ja zauważyłam kolor henny jest z deka losowy, zależy od kolory wyjściowego, a nawet struktury, rodzaju włosów.
nie bo i tak z odrostami jest problem, podobno trzeba rozjasniać chemia i wtedy henne nalozyc. za duzo zachodu
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..

ejzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 19:54   #3529
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
Tylko wiesz, ja zafarbowałam całość na jeden kolor. Odrosty i jakieś 5 cm mam prawie czerwone, a końcówki to taki jasny rudy przechodzący w jasny blond z poprzednich farbowań. Ciekawie to wygląda w sumie, bo łagodnie przechodzi, jedynie dziwnie jak mam zaplecione w koczek.
Ogólnie ombre dziwnie wygląda zawiązane w kok tutaj rude, a nagle blond ale to mnie nie zraża
W sumie jakby nie patrzeć to dzień po farbowaniu to ja też mam u góry intensywny rudy, a im niżej to bardziej stonowany i jaśniejszy No ale to normalne
Przy moim aktualnym kolorze musiałabym końcówki rozjaśniać całkowicie do blondu żeby był efekt. Bo mam dość jasny rudy
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-29, 00:05   #3530
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Normalne, ale nieco denerwujące.
Fryzjer i tak mi powiedział ostatnio, że z wakacji wrócę blondynką
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 05:34   #3531
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Apropo Ombre to fajne ma aktorka grajaca w serialu "True Blod" siostrę Erica. Może wkleję zdjęcie jutro, bo teraz nie mam czasu.
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 21:52   #3532
lenamlena
Przyczajenie
 
Avatar lenamlena
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 18
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Moje włosy były jasnym blondem na poziomie 10, złocistym, naturalny kolor to taki karmelowy ciemny blond... Bardzo lubię rude włosy i już dwa razy uprzednio miałam po blondzie rude i ładnie się wypłukiwały (równomiernie), a teraz to jakiś koszmar (może dlatego, że mam długie włosy). Ufarbowałam je 2 tyg temu na ciemny blond miedziano czerwony (Majirel 6.46 z 6% oxy) i początkowo byłam zachwycona, ale teraz... Na grzywce i do ucha (górnej części ucha :P) mam bardzo ładny rudy kolor, już nie ciemny, bez czerwieni... a dalej jest gorzej :P wypłowiały truskawkowy blond. Dwukolorowe włosy. Nie mogę na to patrzeć i proszę o radę - czy jest możliwość zafarbowania moich włosów na kolor blond (może być naturalny poziom 6-7, nie zależy mi od razu na jasnym), albo w ogóle co zrobić, tak, żeby pozbyć się różnokolorowej czupryny? I żeby nie wróciły tego typu rozterki?
lenamlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 10:34   #3533
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cześć Dziewczyny ja już od jakiś 2 lat używam farby Goldwell 8kg, ale teraz juz mi się znudził i chciałabym coś mocniejszego na jesień. Mam bladą karnację, więc myśle, że by fajnie pasował taki intensywny kolor. Myślałam o takim. Wiecie może jaką farbą uzyskać taki kolor? Nie chcę, żeby były refleksy czerwieni, oraz nie ufam farbom drogeryjnym. Wspomniany już kilka razu L'oreal 7.4.3 i wyszedł tragicznie: płasko, kolor był matowy, ciemny...obrzydliwy.
Help

edit: wizaż troche przekłamuje poniższe zdjęcie. Kolor ma być odrobine jasniejszy i bardziej intensywny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ruda.jpg (26,1 KB, 32 załadowań)
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012

Edytowane przez pysia1987
Czas edycji: 2012-08-31 o 11:32
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 08:14   #3534
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny ja już od jakiś 2 lat używam farby Goldwell 8kg, ale teraz juz mi się znudził i chciałabym coś mocniejszego na jesień. Mam bladą karnację, więc myśle, że by fajnie pasował taki intensywny kolor. Myślałam o takim. Wiecie może jaką farbą uzyskać taki kolor? Nie chcę, żeby były refleksy czerwieni, oraz nie ufam farbom drogeryjnym. Wspomniany już kilka razu L'oreal 7.4.3 i wyszedł tragicznie: płasko, kolor był matowy, ciemny...obrzydliwy.
Help

edit: wizaż troche przekłamuje poniższe zdjęcie. Kolor ma być odrobine jasniejszy i bardziej intensywny
kolor na fotce zupełnie nie jest intensywny tak wygląda 8.34

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

Cytat:
Napisane przez lenamlena Pokaż wiadomość
Moje włosy były jasnym blondem na poziomie 10, złocistym, naturalny kolor to taki karmelowy ciemny blond... Bardzo lubię rude włosy i już dwa razy uprzednio miałam po blondzie rude i ładnie się wypłukiwały (równomiernie), a teraz to jakiś koszmar (może dlatego, że mam długie włosy). Ufarbowałam je 2 tyg temu na ciemny blond miedziano czerwony (Majirel 6.46 z 6% oxy) i początkowo byłam zachwycona, ale teraz... Na grzywce i do ucha (górnej części ucha :P) mam bardzo ładny rudy kolor, już nie ciemny, bez czerwieni... a dalej jest gorzej :P wypłowiały truskawkowy blond. Dwukolorowe włosy. Nie mogę na to patrzeć i proszę o radę - czy jest możliwość zafarbowania moich włosów na kolor blond (może być naturalny poziom 6-7, nie zależy mi od razu na jasnym), albo w ogóle co zrobić, tak, żeby pozbyć się różnokolorowej czupryny? I żeby nie wróciły tego typu rozterki?
niestety to najczęstszy problem suchych porowatych/przetrawionych przez farbę włosów do tego źle oczyszczonych przed farbowaniem...sama to przechodziłam ponad 2 lata temu. Idealnym rozwiązaniem było by cięcie, ale nie każdy chce więc pomoże tu prepigmentacja oraz zwracanie uwagi na to żeby bardzo dobrze oczyszczać włosy z silikonów przed farbowaniem.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 13:23   #3535
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

hej Dziewczyny

aga73 sorry, ze tak pozno odpowiadam , ale bylam w rozjazdach i wciaz zapominalam. jak pielegnuje wlosy? roznie. od poczatku lata wprowadzilam znowu olejowanie , ale na razie super efektow nie widze, chociaz to moze byc spowodowane albo krotkim uzytkowaniem, albo moimi eksperymentami. natomiast stosujac artego unikalam jedynie silikonow, poza tym maski, odzywki jak zwykle czyli isana babassu, kallos latte i rigenol . mylam czym popadlo wiec raczej to nie to

a teraz info ogolne - pofarbowalam sie wella, srednio wyszedl kolor bo mimo, ze stosowalam go w zeszlym rokuw tym dal buraka. chcialam juz w akcie rozpaczy kupowac kolejna farbe, ale zrobilam kilka razy oklad z miodu i nafty i kolor stal sie ok. niestetyco mnie martwi to lekkie uczulenie na linii wlosow ( znaczy sie kilka krostek ), myslicie ze to wyklucza stosowanie kolestonu

kathy jak Twoj kolorek, masz patent juz na toner przedluzajacy kolor po Twojej mieszance?? zawsze jestem chetna na ogladanie Twoich dokonac jakby co
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 15:15   #3536
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny

aga73 sorry, ze tak pozno odpowiadam , ale bylam w rozjazdach i wciaz zapominalam. jak pielegnuje wlosy? roznie. od poczatku lata wprowadzilam znowu olejowanie , ale na razie super efektow nie widze, chociaz to moze byc spowodowane albo krotkim uzytkowaniem, albo moimi eksperymentami. natomiast stosujac artego unikalam jedynie silikonow, poza tym maski, odzywki jak zwykle czyli isana babassu, kallos latte i rigenol . mylam czym popadlo wiec raczej to nie to

a teraz info ogolne - pofarbowalam sie wella, srednio wyszedl kolor bo mimo, ze stosowalam go w zeszlym rokuw tym dal buraka. chcialam juz w akcie rozpaczy kupowac kolejna farbe, ale zrobilam kilka razy oklad z miodu i nafty i kolor stal sie ok. niestetyco mnie martwi to lekkie uczulenie na linii wlosow ( znaczy sie kilka krostek ), myslicie ze to wyklucza stosowanie kolestonu

kathy jak Twoj kolorek, masz patent juz na toner przedluzajacy kolor po Twojej mieszance?? zawsze jestem chetna na ogladanie Twoich dokonac jakby co
na rigenol uważaj tydzień przed farbowaniem bo chyba zawiera niezmywalny silikon. Wczoraj byłam na cięciuwłoski ładnie się układają i mają więcej volumu. Tydzień temu farbowałam tylko odrost, udało mi się dobrać tak farbę żeby współgrała idealnie z długością czyli coś jak by 8.43. Włosy trochę odpoczną, miedzy czasie użyję trochę chrome care z loreala. Jeśli chodzi o kosmetyki to bardzo lubię i ostanio używam odżywkę vitamino colour i olejek do włosów farbowanych mythic oil colour, z tanich odżywek niezła jest odżywka Tołpy nawilżająca.
Nie olejuje bo moje włosy tego nie lubią natomiast zawsze co 3 miesiące podcinam sporo końce.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2012-09-02 o 15:16
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 20:41   #3537
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
na rigenol uważaj tydzień przed farbowaniem bo chyba zawiera niezmywalny silikon. Wczoraj byłam na cięciuwłoski ładnie się układają i mają więcej volumu. Tydzień temu farbowałam tylko odrost, udało mi się dobrać tak farbę żeby współgrała idealnie z długością czyli coś jak by 8.43. Włosy trochę odpoczną, miedzy czasie użyję trochę chrome care z loreala. Jeśli chodzi o kosmetyki to bardzo lubię i ostanio używam odżywkę vitamino colour i olejek do włosów farbowanych mythic oil colour, z tanich odżywek niezła jest odżywka Tołpy nawilżająca.
Nie olejuje bo moje włosy tego nie lubią natomiast zawsze co 3 miesiące podcinam sporo końce.
a jaki numerek , bo nie wiem czy dobrze zrozumialam, 8/43 z vitalitys??
moge liczyc na foto
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 08:47   #3538
lenamlena
Przyczajenie
 
Avatar lenamlena
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 18
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------


niestety to najczęstszy problem suchych porowatych/przetrawionych przez farbę włosów do tego źle oczyszczonych przed farbowaniem...sama to przechodziłam ponad 2 lata temu. Idealnym rozwiązaniem było by cięcie, ale nie każdy chce więc pomoże tu prepigmentacja oraz zwracanie uwagi na to żeby bardzo dobrze oczyszczać włosy z silikonów przed farbowaniem.
dziękuję za radę, spróbuję z prepigmentacją
lenamlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 09:41   #3539
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
a jaki numerek , bo nie wiem czy dobrze zrozumialam, 8/43 z vitalitys??
moge liczyc na foto
miałam na mysli że mój wypłukany kolor po długości wygląda tak jak 8.43 - bradziej jak z Revlonu, jest intensywniejszy.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 12:45   #3540
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Dziewczyny henna złapie odrosty? Myślę, by użyć henny z Dali. Chce odświeżyć kolor, a nie mam kiedy ich pofarbować. Na pewno nie dam rady zrobić tego przez najbliższe 2 tygodnie.
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:23.