Krem na dzien nie obciazajacy dla skory bardzo wrazliwej poszarzalej-mieszanej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-26, 20:32   #1
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278

Krem na dzien nie obciazajacy dla skory bardzo wrazliwej poszarzalej-mieszanej


Czy ktora z was moglaby mi doradzic jakis dobry krem na dzien ,lekki nie obcizajacy dla skory bardzo wrazliwej-poszarzalej mieszanej .
Pomimo ,ze uzywam pelingu enzymatycznego raz w tygodniu,czasami dwa ,moja skora czesto jest- biala-szarawa.Wlasnie dzisiaj wstalam moj znajomy patrzy na mnie i mowi czy wszytsko wporzadku ze mna ?czy nie jestem chora?, bo wygladam bardzo blado,wrecz bialo na twarzy ???skad to sie bierze ,moze moglybyscie polecic jakis dobry krem wlasnie do skory bardzo wrazliwej -poszarzalej ,mieszanej :lekki zeby nie obciazal jej, nie zatykal,nie dusil ?

*Chcialabym zaznaczyc ,ze jestem osoba nie palaca,ale czasami zdarza mi sie przebywac w towarzystwie ludzi palacych

Moja codzienna pielegnacja wyglada w nastepujacy sposob :

-jak wstaje myje twarz zelem SVR Topialyse (bardzo delikatny zel do skor atopowych z OMEGA + nakladam na skore krem BIODERMA AKN spf 30 + nakladam podklad przewaznie Clinique ,niestety nie mam wyboru.. pozniej puder Clinique blendet,pod koniec dnia zmywam to wszystko zelem tym co rano czyli SVR Topialyse ,od paru dni uzywam kremu Bepanthenol ladnie lagodzi wszelkiego rodzaju podraznienia ,zaczeriwnienia skory ktore czesto mi towarzysza,ale z kolei moja skora jest szarawa ,wyglada na szarawa,jak temu zaradzic ? Bede bardzo wdzieczna za jakiekolwiek uwagi ,podpowiedzi ,porade jakiegos kremu,moze znacie jakis latwy tani sposob na wrazliwa-poszarzala cere ??

Edytowane przez motylemJestemm
Czas edycji: 2013-02-26 o 21:30
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 21:30   #2
joannaabram
Raczkowanie
 
Avatar joannaabram
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 188
Dot.: Krem na dzien nie obciazajacy dla skory bardzo wrazliwej poszarzalej-mieszanej

Spróbuj jakiegoś produktu z witaminą C. Świetnym kremem jest Ziaja, z serii Med, dostępna w aptece. Krem nazywa się "Kuracja dermatologiczna z witaminą C".
__________________
Zapraszam na bloga - o makijażach, metamorfozach, i nie tylko
joannaabram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 21:58   #3
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Krem na dzien nie obciazajacy dla skory bardzo wrazliwej poszarzalej-mieszanej

Cytat:
Napisane przez joannaabram Pokaż wiadomość
Spróbuj jakiegoś produktu z witaminą C. Świetnym kremem jest Ziaja, z serii Med, dostępna w aptece. Krem nazywa się "Kuracja dermatologiczna z witaminą C".
Czy oby jest to lekki krem ktory nie wyrzadzi szkod? nie pozapycha jest lekki?
nietety nie mam dostepu do polskich kosmetykow ,mieszkam za granica..
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 21:09   #4
joannaabram
Raczkowanie
 
Avatar joannaabram
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 188
Dot.: Krem na dzien nie obciazajacy dla skory bardzo wrazliwej poszarzalej-mieszanej

Tak, jest lekki, ładnie rozświetla i idealnie nadaje się pod makijaż. Generalnie Ziaja rzadko uczula, a większość cer dobrze ją znosi.
__________________
Zapraszam na bloga - o makijażach, metamorfozach, i nie tylko
joannaabram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:11.