AMILIE Mineral Cosmetics - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-13, 11:03   #811
Dezeeeer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Czy któraś z Was dostała nagle uczulenia na niego? uzywałam go jakiś czas i było dobrze, pewnego dnia uczulenie straszne.
Dezeeeer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 11:04   #812
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Dezeeeer Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was dostała nagle uczulenia na niego? uzywałam go jakiś czas i było dobrze, pewnego dnia uczulenie straszne.
Na pewno od niego?
Nie dałaś niczego "nowego"?
Choćby na zasadzie nowego w połączeniu z podkładem?
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 13:53   #813
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Oczywiscie, kazdy kolor moze miec rozne odcienie, ktore mozna okreslac na rozne sposoby, miedzy innymi bioroac pod uwage temperature barw. Zolty sam w sobie jest jednak cieply, czysty zolty (jezeli istnieje czysta zolc, to bylaby to chyba kwintesencja ciepla) bedzie zawsze cieply i to on zabarwia cieplej inne kolory- w uproszczeniu oczywiscie.
Wiele przedmiotow okreslimy jako zolte, ale polozone obok siebie beda sie roznic.

W przypadku skory ludzkiej chlodna zolc to najczesciej taka z domieszka szarosci, zieleni (oczywiscie dopoki mowimy o odcieniach niewpadajacych w roz).
Proponuje szukac w neutralnych i oliwkowych gamach. Wszystko zalezy od natezenia danych barw. Otoczenie koloru, "tlo" ma duzy wplyw na to, jak postrzegamy odcienie. O wadze swiatla chyba nie ma co wspominac, bo wszyscy zdajemy sobie z niej sprawe. Tak na prawde nie kolorow, to swiatlo je tworzy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 07:29   #814
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Oczywiscie, kazdy kolor moze miec rozne odcienie, ktore mozna okreslac na rozne sposoby, miedzy innymi bioroac pod uwage temperature barw. Zolty sam w sobie jest jednak cieply, czysty zolty (jezeli istnieje czysta zolc, to bylaby to chyba kwintesencja ciepla) bedzie zawsze cieply i to on zabarwia cieplej inne kolory- w uproszczeniu oczywiscie.
Wiele przedmiotow okreslimy jako zolte, ale polozone obok siebie beda sie roznic.

W przypadku skory ludzkiej chlodna zolc to najczesciej taka z domieszka szarosci, zieleni (oczywiscie dopoki mowimy o odcieniach niewpadajacych w roz).
Proponuje szukac w neutralnych i oliwkowych gamach. Wszystko zalezy od natezenia danych barw. Otoczenie koloru, "tlo" ma duzy wplyw na to, jak postrzegamy odcienie. O wadze swiatla chyba nie ma co wspominac, bo wszyscy zdajemy sobie z niej sprawe. Tak na prawde nie kolorow, to swiatlo je tworzy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mam dokładnie taki odcień skóry. Ma lekką domieszkę zieleni, która zimą wygląda na chorą.
Pieknie się wkomponowały "we mnie" właśnie oliwkowe odcienie
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 19:45   #815
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Po raz drugi ostrzę sobie ząbki na Amilie, mam nadzieję że do jutra nie zabraknie Summer Sand, który zamierzam zamówić. Chociaż nie jestem pewna, czy to na pewno mój odcień, bo próbka była tak mała, że ledwo wystarczyła mi na jedna aplikację

Biorę też pod uwagę Creme Beige, ale nie zamówię w ciemno dużego opakowania.

Po raz pierwszy mi się zdarzyło, że jakaś marka ma za różowy dla mnie odcień, a ja uważam się za wyjątkowo różową Shell Rose, bo o nim mowa, jest dobry jeśli chodzi o poziom, ale jest tak zimny, że wyostrza mi rysy twarzy, co przy trójkątnej twarzy nie jest zbytnio korzystne.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 11:16   #816
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Paczuszka przyszła i znowu trafiłam kulą w płot

Poprzednim razem z próbek najlepszy wydał mi się Summer Sand i jego właśnie zamówiłam. Niestety próbki Amilie są po prostu BEZNADZIEJNE. Przy takiej ilości produktu nie da się dobrze przetestować, czy dany odcień jest dla nas i stąd pewnie moja pomyłka. Summer Sand jest dla mnie za ciemny, nie wiem co teraz z nim począć.

Zamówiłam też inne próbki m.in jaśniejszy o poziom Cashmere - jakimś cudem wystarczył na pokrycie całej twarzy, właśnie w nim siedzę i to może być mój odcień, ale trudno o pewność przy tak mikroskopijnej ilości podkładu.
Zresztą jesienią próbki dostałam w przezroczystych torebkach, więc chociaż wstępnie mogłam je porównać np kładąc odcienie obok siebie. Teraz próbki przyszły zapakowane w szare, nieprzezroczyste woreczki, co tym bardziej utrudnia porównanie kolorów.

Przy okazji powtórzę co już kiedyś pisałam - dla mnie poziom 2 Amilie jest taki sam jak poziom 2 (Fair) Annabelle, chociaż spotkałam się tu z informacją, że Amilie są jaśniejsze i 2 = Fairest.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 11:45   #817
kaludia91
Zadomowienie
 
Avatar kaludia91
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 1 359
GG do kaludia91
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Paczuszka przyszła i znowu trafiłam kulą w płot

Poprzednim razem z próbek najlepszy wydał mi się Summer Sand i jego właśnie zamówiłam. Niestety próbki Amilie są po prostu BEZNADZIEJNE. Przy takiej ilości produktu nie da się dobrze przetestować, czy dany odcień jest dla nas i stąd pewnie moja pomyłka. Summer Sand jest dla mnie za ciemny, nie wiem co teraz z nim począć.

Zamówiłam też inne próbki m.in jaśniejszy o poziom Cashmere - jakimś cudem wystarczył na pokrycie całej twarzy, właśnie w nim siedzę i to może być mój odcień, ale trudno o pewność przy tak mikroskopijnej ilości podkładu.
Zresztą jesienią próbki dostałam w przezroczystych torebkach, więc chociaż wstępnie mogłam je porównać np kładąc odcienie obok siebie. Teraz próbki przyszły zapakowane w szare, nieprzezroczyste woreczki, co tym bardziej utrudnia porównanie kolorów.

Przy okazji powtórzę co już kiedyś pisałam - dla mnie poziom 2 Amilie jest taki sam jak poziom 2 (Fair) Annabelle, chociaż spotkałam się tu z informacją, że Amilie są jaśniejsze i 2 = Fairest.
wg mnie goldeny i oliwki z Amilie są bardzo jasne, i dla mnie golden fair amilie=golden fairest AM , a nawet amilie jest trochę jaśniejszy
__________________
everything I know in life I learnt from wizaż
insta
kaludia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-31, 14:47   #818
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Jak mi wysłali próbkę summer sand to wydawało mi się, że to mój odcień, wahałam się jeszcze między soft honey i na zimę jednak lepszy byłby dla mnie chyba soft honey. Niestety nie chcieli mi wymieszać pół na pół, powiedzieli, że mogą wysłać dwa odcienie osobno, ale stwierdziłam że nie chcę bo nie wiedziałam co by z tego wyszło bo są bardzo czepliwe i zastanawiam się czym bym to wymieszała, wykałaczką?
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 14:58   #819
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Po porażce z Summer Sand (Natural) zamówiłam odcień jaśniejszy Cream Beige z gamy Beige, chociaż Cashmere z naturali też wydawał się dobry, ale jakaś minimalna przewaga była po stronie Cream Beige. Odcień ładnie stapia się ze skórą, chociaż początkowo wydawał się troszkę za pomarańczowy.
Paczuszka przyszła szybko, estetycznie wszystko ładnie, do tego dostałam próbki dwóch podkładów, finishera i różu, więc w końcu jestem zadowolona

Jedyny mały problem mam ze skórą, a dokładnie z przesuszeniem, przez co podkład niestety jest miejscami widoczny i wygląda jak ...suchy tynk. Póki co nie znalazłam odżywczego, ale nie zapychającego kremu na noc, który by sobie z tym poradził.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 15:45   #820
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Chimay a miałaś krem z Fitomed? tradycyjny nawilżający - tak się nazywa
treściwy jest, co prawda od niedawna go używam, ale póki co nie zapchał a nawilża bardzo dobrze i skład ma bardzo dobry
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 16:15   #821
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Miałam i dla mnie to on nic nie robił zbytnio - ani toto na dzień pod makijaż się nie nadawało, bo za tłuste, ani na noc, bo za mało odżywcze. Ale mam jeszcze jego braciszka, półtłusty tradycyjny, tylko jeszcze nie otwarty. Najbardziej lubiłam Toleriane Ultra LRP, tyle że chciałam znaleźć coś tańszego, ale niestety u mnie tanie kosmetyki się raczej nie sprawdzają, więc pewnie w końcu będę musiała wysupłać te 70 zeta
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-31, 16:26   #822
kaludia91
Zadomowienie
 
Avatar kaludia91
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 1 359
GG do kaludia91
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Jak mi wysłali próbkę summer sand to wydawało mi się, że to mój odcień, wahałam się jeszcze między soft honey i na zimę jednak lepszy byłby dla mnie chyba soft honey. Niestety nie chcieli mi wymieszać pół na pół, powiedzieli, że mogą wysłać dwa odcienie osobno, ale stwierdziłam że nie chcę bo nie wiedziałam co by z tego wyszło bo są bardzo czepliwe i zastanawiam się czym bym to wymieszała, wykałaczką?
wsypujesz obydwa do jednego woreczka strunowego, zamykasz, bierzesz między dłonie i je trzesz o siebie
__________________
everything I know in life I learnt from wizaż
insta
kaludia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 13:42   #823
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez kaludia91 Pokaż wiadomość
wsypujesz obydwa do jednego woreczka strunowego, zamykasz, bierzesz między dłonie i je trzesz o siebie
A jak chcę mieć je w tym pudełeczku to ono mi się później normalnie zamknie? Mówię o pełnowymiarowych produktach
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 13:53   #824
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
A jak chcę mieć je w tym pudełeczku to ono mi się później normalnie zamknie? Mówię o pełnowymiarowych produktach
Pewnie, że nie. Możesz przecież wymieszać np połówki podkładów, potem z jednego odsypać to co zostało, np do jakiegoś woreczka i mieszankę wsypać do pustego pudełka.

Ja muszę przyznać, że jestem z podkładu Cream Beige naprawdę zadowolona. Ponoć pasuje do mojego odcienia cery idealnie - tak orzekła moja koleżanka, która twierdzi że Beige Fair Annabelle jest dla mnie jednak troszkę za jasny. Być może coś w tym jest, bo tak bardzo lubię swoją bladość, że czasem mogę podkreślać ją za bardzo.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 22:42   #825
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Pewnie, że nie. Możesz przecież wymieszać np połówki podkładów, potem z jednego odsypać to co zostało, np do jakiegoś woreczka i mieszankę wsypać do pustego pudełka.
Ja potrzebuję szczelnego opakowania, często przewożę kosmetyki, nic by mi z tego nie zostało.
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 22:52   #826
kaludia91
Zadomowienie
 
Avatar kaludia91
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 1 359
GG do kaludia91
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

no to pewnie mogą Ci wysłać opakowanie jedno puste, niotwierane, Amilie miałam tylko w próbkach więc nie wiem jak działają ich opakowania, czy da się je otworzyć i zamknąć bez problemu, nie chodziło im o to że wyślą w torebkach strunowych?
__________________
everything I know in life I learnt from wizaż
insta
kaludia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 12:07   #827
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

nowy róż wprowadzili 'Kiss Kiss' KLIK
przy okazji promocja jest
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 21:33   #828
rozdwojona
Raczkowanie
 
Avatar rozdwojona
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 389
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Który z korektorów Fair czy Light pasuje do podkładów z 2 poziomu (dokładnie Cashmere)? Czy używacie ich na cienie pod oczami?
rozdwojona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 07:13   #829
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez rozdwojona Pokaż wiadomość
Który z korektorów Fair czy Light pasuje do podkładów z 2 poziomu (dokładnie Cashmere)? Czy używacie ich na cienie pod oczami?
Ja do Cardamonu (3 poziom) miałam Light. Ten Fair macałam- jest baaaardzo bladziutki Myslę, ze do podkładów 1 poziomu.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-11, 14:21   #830
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Zauważyłam ciekawą rzecz. Amilie, które nie ma żadnej konkretnej formuły matuje moją tłustą cerę lepiej niż matujące Annabelle.

W ogóle patrząc na liczbę postów w wątkach to dziwi mnie mała popularność Amilie a duża Annabelle. Co jest tego powodem? Skoro Annabelle ma tylko 3 gamy kolorystyczne, z czego na Beige narzekają że za pomarańczowe, Natural za różowe a Golden za zielone. Cenowo obie marki wypadają podobnie, więc tym bardziej nie rozumiem.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 14:23   #831
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Zauważyłam ciekawą rzecz. Amilie, które nie ma żadnej konkretnej formuły matuje moją tłustą cerę lepiej niż matujące Annabelle.

W ogóle patrząc na liczbę postów w wątkach to dziwi mnie mała popularność Amilie a duża Annabelle. Co jest tego powodem? Skoro Annabelle ma tylko 3 gamy kolorystyczne, z czego na Beige narzekają że za pomarańczowe, Natural za różowe a Golden za zielone. Cenowo obie marki wypadają podobnie, więc tym bardziej nie rozumiem.
Na mnie Annabelle ciastoliło strasznie. A mam suchą skórę.
Lilli Lolo, wysusza bardzo.
Amilie, które były moimi pierwszymi minerałami są idealne
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 16:30   #832
rozdwojona
Raczkowanie
 
Avatar rozdwojona
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 389
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Amilie jest stosunkowo młodszą firmą od Annabelle, ponadto trochę zawalili marketingowo. Pojawiły się próbki darmowe, zdobyli klientki a później mieli zastój z zaopatrzeniem w podkłady. Nie mówiąc już o pędzlach, które obiecują od ponad pół roku. To wszystko wpływa na zaufanie, przynajmniej moje, nawet jeśli ich produkty mi pasują.
rozdwojona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 22:26   #833
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

chimay
Chętnie zamówiłabym kiedyś coś z Amilie gdyby nie ich marketing.. niestety ale olewanko i próbki jak dla kotka to dla mnie pardon, za mało bym się skusiła i dała pieniądze.
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 22:56   #834
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez rozdwojona Pokaż wiadomość
Amilie jest stosunkowo młodszą firmą od Annabelle, ponadto trochę zawalili marketingowo. Pojawiły się próbki darmowe, zdobyli klientki a później mieli zastój z zaopatrzeniem w podkłady. Nie mówiąc już o pędzlach, które obiecują od ponad pół roku. To wszystko wpływa na zaufanie, przynajmniej moje, nawet jeśli ich produkty mi pasują.
Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
chimay
Chętnie zamówiłabym kiedyś coś z Amilie gdyby nie ich marketing.. niestety ale olewanko i próbki jak dla kotka to dla mnie pardon, za mało bym się skusiła i dała pieniądze.
Rozumiem. W sumie sama się raz nacięłam na długi brak odcienia, który chciałam zamówić jako pierwszy. A próbki są skandalicznie małe, przez to mój pierwszy zamówiony podkład był nietrafiony, bo z taką ilością proszku to trochę loteria. No, ale dla nich to plus, zamówiłam następny

Pewnie byłabym bardziej na nie, gdyby nie to, że ponoć (wg wypowiedzi postronnych) odcień Cream Beige pasuje mi bardziej niż dotychczas odcienie LL i Annabelle. Fakt, że lubię moją bladość i być może czasem nie zauważam, że jakiś odcień podkreśla ją za bardzo.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 15:01   #835
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Hej dziewczyny
Przeczytałam wątek i postanowiłam spróbować podkładów Amilie
Dziś dotarły do mnie zamówione próbki i na pierwszy ogień poszły dwie cienkie warstwy Creme Brulee. Bardzo ładnie dopasował się do mojego odcienia skóry, choć jest ciut za ciemny.
Bardzo podoba mi się wykończenie tego podkładu: takie aksamitne Kryje trochę mniej od Annabelle, które jest bardziej kremowe, ale efekt końcowy Amilie bardziej mi się podoba
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 17:07   #836
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Testuję trzeci dzień z rzędu próbki Amilie. Niestety, ale chyba nic z tego nie wyjdzie. Pierwszego dnia użyłam podkładu na sam krem nawilżający i skrobię ziemniaczaną, uzyskałam jedną warstwą bardzo dobre krycie plus kolor całkiem pasujący (golden fair), acz za mało żółty, ale to nieistotne. Drugiego dnia i dzisiaj próbowałam nałożyć podkład na mój krem z filtrem - niestety, trzy próby i efekt ten sam, ciasto. Na filtr nakładałam skrobię, potem puder Jadwiga, przy trzeciej próbie jeszcze więcej pudru po filtrze, niestety za każdym razem ciasto. Jest na to jakiś sposób? Czy niestety muszę pożegnać się z Amilie? Szkoda, bo ceny bardzo przystępne, dobre krycie, fajne kolory... Spróbuję jeszcze jutro podkład od razu na filtr, ale nie sądzę by to się sprawdziło.

Stosujecie ich podkłady na kremy z filtrem? Może to wina kremu? Choć z EDM nie mam takich problemów.
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 17:17   #837
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Testuję trzeci dzień z rzędu próbki Amilie. Niestety, ale chyba nic z tego nie wyjdzie. Pierwszego dnia użyłam podkładu na sam krem nawilżający i skrobię ziemniaczaną, uzyskałam jedną warstwą bardzo dobre krycie plus kolor całkiem pasujący (golden fair), acz za mało żółty, ale to nieistotne. Drugiego dnia i dzisiaj próbowałam nałożyć podkład na mój krem z filtrem - niestety, trzy próby i efekt ten sam, ciasto. Na filtr nakładałam skrobię, potem puder Jadwiga, przy trzeciej próbie jeszcze więcej pudru po filtrze, niestety za każdym razem ciasto. Jest na to jakiś sposób? Czy niestety muszę pożegnać się z Amilie? Szkoda, bo ceny bardzo przystępne, dobre krycie, fajne kolory... Spróbuję jeszcze jutro podkład od razu na filtr, ale nie sądzę by to się sprawdziło.

Stosujecie ich podkłady na kremy z filtrem? Może to wina kremu? Choć z EDM nie mam takich problemów.

Na Ziai matującej 50+ podkład trzyma się od ok. 7.30 rano do 22
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 23:34   #838
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
Na Ziai matującej 50+ podkład trzyma się od ok. 7.30 rano do 22
Kupię ją w poniedziałek i przetestuję A używasz podkładu bezpośrednio na filtr, czy najpierw jakiś primer (jeśli tak, to jaki)? Jaki pędzel? Przepisowa ilość filtra?
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 07:48   #839
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Testuję trzeci dzień z rzędu próbki Amilie. Niestety, ale chyba nic z tego nie wyjdzie. Pierwszego dnia użyłam podkładu na sam krem nawilżający i skrobię ziemniaczaną, uzyskałam jedną warstwą bardzo dobre krycie plus kolor całkiem pasujący (golden fair), acz za mało żółty, ale to nieistotne. Drugiego dnia i dzisiaj próbowałam nałożyć podkład na mój krem z filtrem - niestety, trzy próby i efekt ten sam, ciasto. Na filtr nakładałam skrobię, potem puder Jadwiga, przy trzeciej próbie jeszcze więcej pudru po filtrze, niestety za każdym razem ciasto. Jest na to jakiś sposób? Czy niestety muszę pożegnać się z Amilie? Szkoda, bo ceny bardzo przystępne, dobre krycie, fajne kolory... Spróbuję jeszcze jutro podkład od razu na filtr, ale nie sądzę by to się sprawdziło.

Stosujecie ich podkłady na kremy z filtrem? Może to wina kremu? Choć z EDM nie mam takich problemów.
A po co ta skrobia? Moze właśnie dlatego ciastoli?
Jak na moje oko za dużo tam dajesz wszystkiego.
Kiedyś jak chciałam tak ideaaalnie przykryć wszystko i nałozyłam 3 warstwy Amilie, to miałam ciasto właśnie.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2014-02-14 o 07:55
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 08:03   #840
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Testuję trzeci dzień z rzędu próbki Amilie. Niestety, ale chyba nic z tego nie wyjdzie. Pierwszego dnia użyłam podkładu na sam krem nawilżający i skrobię ziemniaczaną, uzyskałam jedną warstwą bardzo dobre krycie plus kolor całkiem pasujący (golden fair), acz za mało żółty, ale to nieistotne. Drugiego dnia i dzisiaj próbowałam nałożyć podkład na mój krem z filtrem - niestety, trzy próby i efekt ten sam, ciasto. Na filtr nakładałam skrobię, potem puder Jadwiga, przy trzeciej próbie jeszcze więcej pudru po filtrze, niestety za każdym razem ciasto. Jest na to jakiś sposób? Czy niestety muszę pożegnać się z Amilie? Szkoda, bo ceny bardzo przystępne, dobre krycie, fajne kolory... Spróbuję jeszcze jutro podkład od razu na filtr, ale nie sądzę by to się sprawdziło.

Stosujecie ich podkłady na kremy z filtrem? Może to wina kremu? Choć z EDM nie mam takich problemów.
ja nawet nie probuje, mi sie korektor ciastoli na pudrze, to juz wole nie myslec co by bylo gdybym na cala twarz miala cos nakladac aczkolwiek slyszalam, ze da sie na Ziaje (ja nie umiem )

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
A po co ta skrobia? Moze właśnie dlatego ciastoli?
Jak na moje oko za dużo tam dajesz wszystkiego.
Kiedyś jak chciałam tak ideaaalnie przykryć wszystko i nałozyłam 3 warstwy Amilie, to miałam ciasto właśnie.

skrobia bardzo mocno absorbuje "tluszcz" z filtra bo ta jadwiga to taki pic na wode
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-28 16:19:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:53.