Zniszczona skóra po mikrodermabrazji laserowej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-10, 12:59   #1
szoszak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 91

Zniszczona skóra po mikrodermabrazji laserowej


Witam,
mam 23 lata i niedawno poddałam się dwóm zabiegom mikrodermabrazji laserowej w odstępie 5 tyg. w celu wyrównania kolorytu skóry i odświeżenia jej po zimie.
Nie miałam żadnych zmarszczek, niestety po drugim zabiegu pod jednym okiem zniszczyła mi się skóra. Długi czas po wygojeniu się całej buzi, pod tym okiem uparcie utrzymywało się zaczerwienienie, skóra piekła i była mocno nadwrażliwa. Teraz zaczerwienienie się cofnęło, ale skóra nadal "cierpi", jest wygnieciona a przez to wydaje się cala pomarszczona. Nie mogę jej nawet pomalować bo od razu stan się pogarsza i wyskakują mi takie malutkie hmm, nie wiem jak to nazwać, krostki?

Regularnie smaruję się oliwką dla dzieci oraz kremem pod oczy do skóry wrażliwej Avene. Niestety wciąż skóra jest bolesna przy dotyku i cała pomarszczona.

Co mogę zrobić by wróciła do stanu sprzed zabiegu i była gładka i napięta jak pod drugim okiem?

Od zabiegu minęły już 2 miesiące.
szoszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 17:02   #2
szuja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8
Dot.: Zniszczona skóra po mikrodermabrazji laserowej

Cytat:
Napisane przez szoszak Pokaż wiadomość
Witam,
mam 23 lata i niedawno poddałam się dwóm zabiegom mikrodermabrazji laserowej w odstępie 5 tyg. w celu wyrównania kolorytu skóry i odświeżenia jej po zimie.
Nie miałam żadnych zmarszczek, niestety po drugim zabiegu pod jednym okiem zniszczyła mi się skóra. Długi czas po wygojeniu się całej buzi, pod tym okiem uparcie utrzymywało się zaczerwienienie, skóra piekła i była mocno nadwrażliwa. Teraz zaczerwienienie się cofnęło, ale skóra nadal "cierpi", jest wygnieciona a przez to wydaje się cala pomarszczona. Nie mogę jej nawet pomalować bo od razu stan się pogarsza i wyskakują mi takie malutkie hmm, nie wiem jak to nazwać, krostki?

Regularnie smaruję się oliwką dla dzieci oraz kremem pod oczy do skóry wrażliwej Avene. Niestety wciąż skóra jest bolesna przy dotyku i cała pomarszczona.

Co mogę zrobić by wróciła do stanu sprzed zabiegu i była gładka i napięta jak pod drugim okiem?


Od zabiegu minęły już 2 miesiące.

Moim zdaniem masz przesuszoną skórę i potrzebujesz natłuszczenia oraz nawilzenia.Niektore oliwki potrafia dodatkowo wysuszac skore-zwlaszcza jak sie utlenią.Idz do apteki i kup sobie elobazę oraz lipobazę i sie tym smaruj,Dobre jest tez serum Delia z witaminami i olejem argonowym- mi te 3 rzeczy na raz bardzo pomogly.Jak Ci to nie pomoze w ciagu kilki dni to biegiem do sprawdzonego dermatologa.
szuja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-12 17:02:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.