Deborah - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-09, 11:45   #361
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Deborah

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
A ja wolę nie myśleć o tym co się pojawi w ich ofercie mój kufer niebezpiecznie zdominują dwie - no może trzy - firmy jesienią
OT - leci do mnie pianka Tołpy, więc podrzucę Ci niedługo skład
Powinnaś dostać od nich prowizję za zarażenie mnie
Dzięki za pamięć o moich problemach z myjołami Jak nabędziesz coś do oczyszczania Deborah, również liczę na relację.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Odnośnie zasadniczego tematu tego watku (), to kilka tygodni temu zaopatrzyłam się w lakier Shine-TECH - i odradzam, jakby kogoś kusił. Bardzo nietrwały jest niestety.
Dzięki - właśnie zaoszczędziłam dzięki Tobie 25 zł
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 12:04   #362
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Deborah

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Powinnaś dostać od nich prowizję za zarażenie mnie
Dzięki za pamięć o moich problemach z myjołami Jak nabędziesz coś do oczyszczania Deborah, również liczę na relację.
Wczoraj wątek czytała i AgaZ i któras z moderatorek - myślisz że już zostałam wzięta za spamera? na wątku o różach Kasia napisała, że róż ma duże drobinki, więc potrzebna mi będzie wycieczka do Wrocławia
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 12:45   #363
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Deborah

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Dzięki - właśnie zaoszczędziłam dzięki Tobie 25 zł
Proszę bardzo. Sprzedawczyni w perfumerii zachwalała mi ich drugi lakier jakiś supertrwały-siedmiodniowy, ale nie było w palecie takiego odcienia czerwieni, jak szukałam. Może ten drugi faktycznie jest lepszy.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 14:05   #364
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Deborah

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Wczoraj wątek czytała i AgaZ i któras z moderatorek - myślisz że już zostałam wzięta za spamera? na wątku o różach Kasia napisała, że róż ma duże drobinki, więc potrzebna mi będzie wycieczka do Wrocławia
Aga, oby mi Cię nie zbanowali za nieopłaconą reklamę
Róż obejrzyj, sama się powoli do jakiegoś przymierzam ().

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Proszę bardzo. Sprzedawczyni w perfumerii zachwalała mi ich drugi lakier jakiś supertrwały-siedmiodniowy, ale nie było w palecie takiego odcienia czerwieni, jak szukałam. Może ten drugi faktycznie jest lepszy.
Pewnie kiedyś sprawdzę, na razie kupiłam coś innego i nie żałuję, zwłaszcza że tanie było
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 14:20   #365
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Deborah

Ja z lakierów Nail Space kupiłam na razie ten wybielający zażółcone paznokcie. Może będzie świecił w dyskotekowym świetle, bo tak fluorescencyjnie wygląda w buteleczce ekspresowo wysycha, zostawia cienką, błyszczącą warstwę na paznokciach, rzeczywiście duże paluchy u stóp odzyskują swój rózowo-fioletowy kolor bez zażółceń

A z róży - może uda Ci się jeszcze znaleźć ten z serduszkiem, jest na prawdę fajny
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 11:17   #366
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Deborah

Aga, pisałaś może już dokładniej o małym brązerku SoleCo? Bo nadal mam dylemat- czy on czy podwójny Loreal Blonde Harmony
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 11:25   #367
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Deborah

Dokładniej chyba nie pisalam. Piszę z pamięci, bo dawno się nie malowałam daje delikatną smugę koloru (złotawy brąz) i sporo małych drobinek - kojarzy mi się z efektem Terracotty Guerlaina dla blondynek, tylko nie daje różowego koloru. L'oreala nie oglądałam więc nie jestem w stanie porównać
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-17, 12:18   #368
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Deborah

ok, dzięki tyle mi wystarczy teraz juz sama muszę się w Douglasie pomęczyć, brr
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 21:50   #369
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Deborah

Loreal wydał mi się bardziej pomarańczowy więc ostatecznie zdecydowałam się na Deborah. Tylko teraz sie zastanawiam czy w ogóle brązer mi potrzebny

Widziałam w Douglasie korektory Color Copy i jednak tamte co wklejałam to nei były te tylko jakieś starsze. Są 4 odcienie ale oczywiście bez testerów :/ 29,90 zł.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 07:59   #370
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Deborah

...

Edytowane przez fuksjaa
Czas edycji: 2007-08-23 o 08:21
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 17:00   #371
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Deborah

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Widziałam w Douglasie korektory Color Copy i jednak tamte co wklejałam to nei były te tylko jakieś starsze. Są 4 odcienie ale oczywiście bez testerów :/ 29,90 zł.
No to podnoszę wątek, bo chciałam zapytać, czy ma już ktoś ten korektor w tubce? Oglądałam sobie ostatnio testery i najjaśniejszy odcień jest strasznie ładny, jasny, ciepły, lekko żółtawy beż. Zastanawiam się tylko, jak będzie z kryciem i jakością.

Przyjrzał się ktoś może też nowym różom? Ja jeszcze nie byłam ich oglądać, ale jak się lada dzien wybiorę w końcu do Douglasa, to chciałabym być przygotowana na to, co tam zobaczę.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-11, 17:10   #372
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Deborah

Niestety nie widziałam jeszcze ale w piątek już przypuszczalnie zrzucę skórę, wybiorę się do Wrocławia wywieźć kilka kartonów kosmetyków do mieszkania to przy okazji namówię rodzinę żeby wpaść do dobrze zaopatrzonego w Deborah Douglasa. Róż-limitowankę zamawiała chyba Sine.ira, można by ją pomęczyć
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 17:21   #373
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Deborah

Agnieska, nie wiem czemu, ale wiedziałam, że Ty będziesz pierwszą odpowiadającą w tym wątku.

Ja się chyba wybiorę zbadać róż w czwartek, jak już odwalę jutrzejszy egzamin, więc będe jednak przed Tobą.

Ale poczekam może jeszcze na inne opinie. O i jeszcze o jednym zapomniałam - czy ktoś, kto miał tusz Black + Long, mógłby go porównać do np. MF 2000 Calorie? Bo mi tusz potrzebny, a ten od dawna kusi, a opinii na KWC mało i skrajne.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 17:50   #374
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Deborah

Sugerujesz, że to już choroba?
W takim razie czekam na Twoją relację: z korektora pod względem jasności, wielkości drobinek w różu i odwzorowania rzeczywistego koloru na zdjęciu http://www.e-styl.pl/product_info.ph...8bb4519dedc75d (szczególnie nr 2) będę dźwięczna
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 18:12   #375
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Deborah

bo Agnieska to nasz debr'owy ekspert
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 18:24   #376
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Deborah

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
bo Agnieska to nasz debr'owy ekspert
Ja to nazywam mniej subtelnie: deborowy ćpun przy okazji: wyglądam na tej włoskiej stronie zapowiadaną w wątku o nowościach serię mineralną, ale wciąż nie widać
W sklepie internetowym wyprzedają też kosmetyki ujędrniające w starych opakowaniach i dobrze, te nowe są znacznie ładniejsze
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 18:55   #377
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Deborah

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Sugerujesz, że to już choroba?
W takim razie czekam na Twoją relację: z korektora pod względem jasności, wielkości drobinek w różu i odwzorowania rzeczywistego koloru na zdjęciu http://www.e-styl.pl/product_info.ph...8bb4519dedc75d (szczególnie nr 2) będę dźwięczna
E tam choroba. Jak się w czwartek obkupię (oby tak było) i pooglądam, to o wszystkim dokładnie opowiem.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
bo Agnieska to nasz debr'owy ekspert
Ano wiem.

Fajny podpis Rzyrafko, ja będę mieć wakacje od jutra wieczorem.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 19:07   #378
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Deborah

A ten eyeliner znacie?
http://www.studiosch.pl/sklep/p0301zbb/p0301zbb.jpg
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 19:16   #379
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Deborah

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Nie pomylił Ci się link? Otworzyło mi się zdjęcie zmywacza Bell.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-11, 19:17   #380
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Deborah

Wkleiłaś link do zmywacza Bell
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 20:16   #381
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Deborah

http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...cat=312&page=1
Może macie jakieś inne eyelinery z deborah?
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 20:25   #382
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Deborah

Ja go miałam (no, proszę się nie śmiać ), ale się pozbyłam:
-mam wiecznie drżące dłonie, więc trudno mi operować tak precyzyjnym kosmetykiem jak eyeliner
-zdecydowanie lepiej - jeśli już się bawię linerem - maluje mi się miękkim pędzelkiem, a nie sztywnym aplikatorem jak jest w tym produkcie
-może tak jest przy każdym eyelinerze, ale po wyschnięciu jakby "pękał" na segmentach skóry; nie wiem jak to określić - chodzi mi o to, że skóra nie jest jedną gładką płaszczyzną tylko jest złożona z maleńkich segmentów (fajnie to określiłam ) i on nie wypełniał małych przestrzeni między nimi. Przynajmniej tak pamiętam - może pękał ogólnie na skórze? Nie wiem, ja do tej pory mam/miałam tylko 3 sztuki na stanie, jedynie ten z Deborah był czarny.

Osobiście uważam, że lepszy jest ten z tegorocznej serii Sole&Co. Wzięłam złoty brąz i on jest dla mnie trochę zbyt ciepły, ale mam zamiar wziąć kolor czekoladowy przy następnych zakupach.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 20:32   #383
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Deborah

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Ja to nazywam mniej subtelnie: deborowy ćpun
no cos w tym stylu, nie chciałam być aż tak dosłowna
Ja z kolei muszę się odezwać wszędzie tam, gdzie ktoś wspomina o naszej polskiej Bell, sama nei wiem czemu ale tak jakos mam i stronkę odwiedzam codziennie, co by zadnego newsa nei opuścić

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Fajny podpis Rzyrafko, ja będę mieć wakacje od jutra wieczorem.
u mnie było 3 miesiace takiego stresu jakiego jeszcze w życiu nigdy ne odczułam i do wczoraj nie wiedziałam, czy jeszcze kiedykolwiek będę się mogła studentką nazywać, taki straszny ten egzamin był, ale jakos poszło

a wracając do tematu przewodniego to nadal nie kupiłam Color Copy bo mnie teraz męczy promocja w Douglasie na burzuja 10hr sleep effect czy jak on tam się nazywa już chyba prędzej kupię ten utwardzacz NailSpa
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 20:40   #384
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Deborah

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Niestety nie widziałam jeszcze ale w piątek już przypuszczalnie zrzucę skórę, wybiorę się do Wrocławia wywieźć kilka kartonów kosmetyków do mieszkania to przy okazji namówię rodzinę żeby wpaść do dobrze zaopatrzonego w Deborah Douglasa. Róż-limitowankę zamawiała chyba Sine.ira, można by ją pomęczyć
Nie trzeba meczyc - sama sie wyspowiadam Mam ten roz w odcieniu 01 - Silver Rose. To taki jasny roz ze srebrnymi drobinami. Kosmetyk ma strukture..jak by to ujac...skaly, ma nierowna powierzchnie z wyraznymi srebrnymi zylkami. Powiem szczerze, ze ten roz nie nalezy do moich ulubionych wlasnie ze wzgledu na wielkosc tych srebrnych drobin - sa duze i widoczne na policzkach. Sa dosc luzno "usiane" w strukturze kosmetyku i nie osiadaja na skorze jednolita, blyszczaca smuga tylko daje sie zauwazyc liczne blyszczace punkciki - taki mikro brokat. Poza tym jak sie "mizia" pedzlem po powierzchni rozu to utraca sie dosc duze fragmenty tych drobin co wyglada jak...spadajacy lupiez Dziwne Kolor jest delikatny i dla mnie jak najbardziej odpowiedni, intensywnosc koloru mozna stopniowac ale im wiecej warstw tym wiecej tych "ksiezycowych" drobin. W sumie to nawet nie wiem czy go polecam czy nie... Zalezy co kto lubi...
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 20:57   #385
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Deborah

Dziękuję skoro tyle forumowiczek pisze o tych dużych drobinach i na dodatek rzadko występujących to nie dla mnie. Za bardzo kojarzy mi się z brązerem Diora
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 22:34   #386
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Deborah

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
u mnie było 3 miesiace takiego stresu jakiego jeszcze w życiu nigdy ne odczułam i do wczoraj nie wiedziałam, czy jeszcze kiedykolwiek będę się mogła studentką nazywać, taki straszny ten egzamin był, ale jakos poszło

a wracając do tematu przewodniego to nadal nie kupiłam Color Copy bo mnie teraz męczy promocja w Douglasie na burzuja 10hr sleep effect czy jak on tam się nazywa już chyba prędzej kupię ten utwardzacz NailSpa
Czy my razem nie studiujemy? Też wczoraj miałam straszny, ale poszło. Jutro mam straszniejszy, ale już sił do niego nie mam i sie relaksuje, bo teraz już mogę warunek wykupić.

Co to za promocja? Przydałby mi się podkład, ten ma kuszącą nazwę.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Nie trzeba meczyc - sama sie wyspowiadam Mam ten roz w odcieniu 01 - Silver Rose. To taki jasny roz ze srebrnymi drobinami. Kosmetyk ma strukture..jak by to ujac...skaly, ma nierowna powierzchnie z wyraznymi srebrnymi zylkami. Powiem szczerze, ze ten roz nie nalezy do moich ulubionych wlasnie ze wzgledu na wielkosc tych srebrnych drobin - sa duze i widoczne na policzkach. Sa dosc luzno "usiane" w strukturze kosmetyku i nie osiadaja na skorze jednolita, blyszczaca smuga tylko daje sie zauwazyc liczne blyszczace punkciki - taki mikro brokat. Poza tym jak sie "mizia" pedzlem po powierzchni rozu to utraca sie dosc duze fragmenty tych drobin co wyglada jak...spadajacy lupiez Dziwne Kolor jest delikatny i dla mnie jak najbardziej odpowiedni, intensywnosc koloru mozna stopniowac ale im wiecej warstw tym wiecej tych "ksiezycowych" drobin. W sumie to nawet nie wiem czy go polecam czy nie... Zalezy co kto lubi...
Hmm. Trochę ostudziłaś mój zapał, co do tego różu (chociaż nr 1 to był jedyny kolor, który mnie nie interesował po zdjęciach ze strony), niby lubię drobinki i świecące kosmetyki, ale nie zawsze i nie w każdej formie. Muszę je obejrzeć na żywo. W każdym razie, liczyłam na bardziej entuazjastyczne wieści. No i spodziewałam się bardziej, że on będzie dawał metaliczny, a nie drobinkowy połysk.

Może jeszcze spytam, czy oglądałaś inne odcienie?
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 23:16   #387
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Deborah

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Czy my razem nie studiujemy? Też wczoraj miałam straszny, ale poszło. Jutro mam straszniejszy, ale już sił do niego nie mam i sie relaksuje, bo teraz już mogę warunek wykupić.

Co to za promocja? Przydałby mi się podkład, ten ma kuszącą nazwę.
hmm, no na pewno nie studiujemy razem bo u nas od tego roku nie będzie warunków w ogóle UJ się zabrał za studentów, żeby tak o wykładowców dbali
To mocno ściskam kciuki

Hmm musze przyznać, że właściwie ceny regularnej nie znam, ale w gazetce pisze, że promocyjna wynosi 46 i dziś na stojaczku taką własnie widziałam
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 23:21   #388
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Deborah

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
To mocno ściskam kciuki

Hmm musze przyznać, że właściwie ceny regularnej nie znam, ale w gazetce pisze, że promocyjna wynosi 46 i dziś na stojaczku taką własnie widziałam
Dziękuję. Za informacje i za kciuki.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 08:33   #389
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Deborah

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość


Hmm. Trochę ostudziłaś mój zapał, co do tego różu (chociaż nr 1 to był jedyny kolor, który mnie nie interesował po zdjęciach ze strony), niby lubię drobinki i świecące kosmetyki, ale nie zawsze i nie w każdej formie. Muszę je obejrzeć na żywo. W każdym razie, liczyłam na bardziej entuazjastyczne wieści. No i spodziewałam się bardziej, że on będzie dawał metaliczny, a nie drobinkowy połysk.

Może jeszcze spytam, czy oglądałaś inne odcienie?
No nie, efekt na pewno nie jest metaliczny (na moje oko przynajmniej). Innych odcieni nie oglądałam. Obadaj go...kto wie, może Tobie akurat przypadnie do gustu...
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 10:58   #390
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Deborah

No, może. Nie ma co gdybać, dopóki sama nie zobaczę, jak to naprawdę wygląda. Dziękuję za pomoc.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:56.