Brak przyjemności - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-29, 22:33   #1
Sunnivaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 923

Brak przyjemności


Cześć

To juz kolejny raz jak o tym pisze, nie moge jednak znaleźć z telefonu starych wątków.
Moj problem jest troche inny niz w większości podobnych wątkach. Ja nie utraciłam przyjemności i ja nie marze o orgazmach. Dla mnie od początku, od pierwszego razu seks nie był i nie jest przyjemny. Nie sprawia mi przyjemności także seks oralny ani wkładanie czegokolwiek, palców itd " do środka". Jedyne co lubię to stymulacja łechtaczki palcami i tylko w ten sposób osiągam jakis tam orgazm (bez szału jednak).

Sam stosunek postrzegam jako bolesny. Jeżeli jestem dobrze przygotowana i bo długiej grze wstępnej jestem w stanie dłużej wytrzymać bez bólu, jednak jeżeli tylko na chociażby 2 minuty zatrzymamy stymulację łechtaczki od razu zaczyna sie bol, robie sie sucha. Bol potrafi byc naprawde silny. Jeżeli jednak chwilowo go nie ma, to po prostu czuje uczucie pchania i ze penis jest w srodku i tyle. Nie sprawia mi to żadnej przyjemności, nawet lekki dyskomfort (wrażenie wypchania). Ex i obecny TZ sa zszokowani faktem ze ciagle jestem bardzo ciasna. Tak jakbym za każdym razem przeżywała bolesny pierwszy czas

Pierwszy raz miałam ponad 2.5 roku temu. W międzyczasie zmieniłam partnerów. Brałam kiedys tabletki ale teraz używamy prezerwatyw.

Byłam u ginekologów, wszystko u mnie w porządku, żadnych problemów. Wiec gdzie leżałby problem skoro nic sie nie zmieniło od takiego czasu?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Blog bylej juz au pair w UK http://au-pair-uk.blogspot.com
#
Sunnivaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-29, 23:54   #2
gnishu
Raczkowanie
 
Avatar gnishu
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 263
Dot.: Brak przyjemności

Cytat:
Napisane przez Sunnivaa Pokaż wiadomość
Cześć

To juz kolejny raz jak o tym pisze, nie moge jednak znaleźć z telefonu starych wątków.
Moj problem jest troche inny niz w większości podobnych wątkach. Ja nie utraciłam przyjemności i ja nie marze o orgazmach. Dla mnie od początku, od pierwszego razu seks nie był i nie jest przyjemny. Nie sprawia mi przyjemności także seks oralny ani wkładanie czegokolwiek, palców itd " do środka". Jedyne co lubię to stymulacja łechtaczki palcami i tylko w ten sposób osiągam jakis tam orgazm (bez szału jednak).

Sam stosunek postrzegam jako bolesny. Jeżeli jestem dobrze przygotowana i bo długiej grze wstępnej jestem w stanie dłużej wytrzymać bez bólu, jednak jeżeli tylko na chociażby 2 minuty zatrzymamy stymulację łechtaczki od razu zaczyna sie bol, robie sie sucha. Bol potrafi byc naprawde silny. Jeżeli jednak chwilowo go nie ma, to po prostu czuje uczucie pchania i ze penis jest w srodku i tyle. Nie sprawia mi to żadnej przyjemności, nawet lekki dyskomfort (wrażenie wypchania). Ex i obecny TZ sa zszokowani faktem ze ciagle jestem bardzo ciasna. Tak jakbym za każdym razem przeżywała bolesny pierwszy czas

Pierwszy raz miałam ponad 2.5 roku temu. W międzyczasie zmieniłam partnerów. Brałam kiedys tabletki ale teraz używamy prezerwatyw.

Byłam u ginekologów, wszystko u mnie w porządku, żadnych problemów. Wiec gdzie leżałby problem skoro nic sie nie zmieniło od takiego czasu?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tak jak w 99% przypadków problem leży w głowie. Spróbujcie użyć dodatkowego nawilżenia, ale przede wszystkim nastaw się pozytywnie- seks i przyjemność z niego płynąca siedzą w głowie.
gnishu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 09:00   #3
okruszka5
Przyczajenie
 
Avatar okruszka5
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 12
Dot.: Brak przyjemności

kilka lat tem ja też sie obudziłam życiowo z myślą, że nie czuję przyjemności z seksu, że to takie 'piłowanie'. Przyjemność to tylko miałam w rozgrzewce, nawet nie grze wstępnej, w zasadzie najbardziej przyjemnym momentem był momemt gdy zabieraliśmy sie do tego i rozbieraliśmy, a potem tylko gorzej.
Zaczęłam dochodzić dlaczego tak jest. I wiem, że u mnie powody były dwa. Ja i partner.
Dziś z moim TŻ mam niezeimską satysfakcję i przyjemność z seksu! Zawsze jestem rozluźniona, bo znamy się i swoje ciała w najdrobniejszych szczegółach. A dodam, ze on sam jest wspaniałym kochankiem i doskonale mnie czyje, w sensie co kiedy potrzebuję. ach i och.
okruszka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 13:10   #4
BezFartuszka
Raczkowanie
 
Avatar BezFartuszka
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 40
Dot.: Brak przyjemności

Cytat:
Napisane przez gnishu Pokaż wiadomość
Tak jak w 99% przypadków problem leży w głowie. Spróbujcie użyć dodatkowego nawilżenia, ale przede wszystkim nastaw się pozytywnie- seks i przyjemność z niego płynąca siedzą w głowie.
Zgadzam się z gnishu... - jeśli będziesz miała takie nastawienie albo problem z akceptacją siebie lub swojego faceta, to nic z tego nie będzie... Dobra wiadomość jest taka, że to jest do naprawienia
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
BezFartuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 17:34   #5
whiskey z lodem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 137
Dot.: Brak przyjemności

Masz blokadę w głowie, to częste u kobiet. Skoro jesteś zdrowa fizycznie musisz... dobre pytanie... nie wiem co, przemyśleć, zastanowić się co Cię blokuje, może pójść do seksuologa?
whiskey z lodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 15:09   #6
olga_wrona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 10
Dot.: Brak przyjemności

zgadzam się, wygląda na to, że problem leży gdzieś głębiej. Może seksuolog Ci pomoże, świetnym specjalistą jest dr Stanisław Dulko. Chodziła do niego moja siostra z mężem. Akurat w ich wypadku problemem były zaburzenia erekcji.
olga_wrona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-05 16:09:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:30.