Warkoczyki-wątek zbiorczy - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-21, 08:17   #2671
grey_walker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 61
GG do grey_walker
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

niezgodze sie do tego,ze te tanie warkocze to sa wlosy za 6 zl. Ja robie tanio warkoczyki i uzywam dobrych wlosow, z latrenda.4techmix i wlosy-sklep. Nigdy nie uzywalam tego swinstwa za 6 zł,bo to moja renoma w robieniu warkoczy,nie zalezy mi na tym,zeby klietki dupa sie odwrocily. Wiec jak zwykle musze sie z toba niezgodzic kanni. Ja robie warkoczyki do polowy plecow srednio 7h przy ponad 150warkoczach(nigdy nie liczylam ile mam zrobionych),nie potrzebuje zarabiac na tym niewiadomo ile za godzine,zeby dobrze byly robione

baglady,graty! 217 w 7h! pozazdroscic ty to musisz niezle to plesc,chyba z niezla predkoscia.

Cytat:
koralikowa
Cześć dziewczyny!
Mam nadzieję, że mnie nie skarcicie, ale tyle tutaj stron już zapisanych że nie sposób wszystkich przeczytać
Mam takie zapytanie.
Jak sądzicie, ile dredloków mi potrzeba na całą głowę, włosy dość cienkie są :/
No i może wiecie gdzie kupić cienkie dredloki i te gumeczki?
Bardzo cienkie mozesz kupic na afrostylu,ale zeby efekt byl ladny proponuje ok 70 dredlokow. Na 4techmix tez daja naprawde dobre fabryki i sa takiej zwyklej grubosci i wlasnie te polecam najbardziej! Zaplatalam ostatnio dzierwczynie z tych dredkow i bardzo ladnie wygladaja
grey_walker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 09:00   #2672
kanni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 207
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez grey_walker Pokaż wiadomość
niezgodze sie do tego,ze te tanie warkocze to sa wlosy za 6 zl. Ja robie tanio warkoczyki i uzywam dobrych wlosow, z latrenda.4techmix i wlosy-sklep. Nigdy nie uzywalam tego swinstwa za 6 zł,bo to moja renoma w robieniu warkoczy,nie zalezy mi na tym,zeby klietki dupa sie odwrocily. Wiec jak zwykle musze sie z toba niezgodzic kanni. Ja robie warkoczyki do polowy plecow srednio 7h przy ponad 150warkoczach(nigdy nie liczylam ile mam zrobionych),nie potrzebuje zarabiac na tym niewiadomo ile za godzine,zeby dobrze byly robione

baglady,graty! 217 w 7h! pozazdroscic ty to musisz niezle to plesc,chyba z niezla predkoscia.


Bardzo cienkie mozesz kupic na afrostylu,ale zeby efekt byl ladny proponuje ok 70 dredlokow. Na 4techmix tez daja naprawde dobre fabryki i sa takiej zwyklej grubosci i wlasnie te polecam najbardziej! Zaplatalam ostatnio dzierwczynie z tych dredkow i bardzo ladnie wygladaja


ale Ty chyba nie przeczytalas mnie uwaznie Juz baglady mowila ze ona kupuja np.za 12 ja kupuje za 15 lub za 18 ale to dlatego ze ja kupuje rzadko bo rzadko robie warkole takie, wiec aklurat niemam znizek z sklepach na syntetyki.Ja mowie kochana o wlosach "za 6 zl" czyli te sliskie blyszczace i brzydkie, no a taka prawda ze roznica w ich cenie jest.
Druga sprawa Ty niemasz pewnie dzieci masz wolny czas to nie jest Twoim jedytnym zajeciem zakladam ze sie uczysz gdzies albo jeszcze pracujesz i to sobie w domku tylko. Ja poprostu przy dwojce dzieci nie zejde z ceny bo wole nie zrobic warkoczy niz siedziec 10 godzin (nawet 7) za 100 zl. Wole zrobic dwa razy cala glowe cornrowsow w 2 godziny i zarobie tyle co za 7 godzin zaplatania. I nie mowie ze tanio to zle, absolutnie! Ja mam najtansze uslugi u mnie w miscie (procz warkoczy) A wlosy uzywam najlepsze do tego co robie, moim zdaniem poprostu jak sie idze do kogos kto robi podejrzanie tanio dla Ciebie i nie masz pewnosci mozna napisac z zapytaniem na jakich wlosach robi czy mozna przyjsc zobaczyc itp albo jak ktos ma obawy kupic swoje wlosy i zaplacic za zaplatanie samo i wtedy niema problemu moim zdaniem.
Pozdrawiam
kanni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 12:13   #2673
czarnasia
Przyczajenie
 
Avatar czarnasia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 21
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

ahaa dzieki
__________________
szczęśliwi ci którzy widzą piękno w miejscach zwykłych...
czarnasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 13:59   #2674
koralikowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 57
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

O dzięki a jeszcze jak możesz to powiedz ile tam kosztują te dredloki, bo cen nie podali na stronce. :/
koralikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 23:10   #2675
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cześć wam dziewczyny, nie wiem czy mnie pamietacie - byłam tu na tym wątku jakieś 1,5 roku temu. Zrobiłam sobie wtedy warkoczyki, ale tak się z nimi źle czułam że rozplotłam jeszcze tego samego dnia (a raczej nocy, siedziałam chyba do 3-ciej i rozplatałam po kolei). Nie wiem czemu tak zrobiłam, ale jakoś mi z nimi źle było. Nie wspomnę o bólu caaaaałej skóry głowy, wręcz pulsowaniu - czy to normalne żeby tak strasznie bolało? (A możecie sobie wyobrazić jak bardzo skoro 400 zł wyrzuciłam tego samego dnia w błoto). Jednak cały czas kusi mnie ta fryzura, i powróciłam do pomysłu - może zrobić sobie krótsze, inny kolor, drobniejsze? (Dodam że miałam na głowie ok. 200 warkoli długość za łopatkę, naturalne włosy do ramion).
Co myślicie o zrobieniu sobie na próbę ok. 50 sztuk w ramach przedłużenia z tyłu i po bokach?
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 08:26   #2676
grey_walker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 61
GG do grey_walker
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

no widoczni ezle cie zrozumialam kanni
Nie no dzieci nei mam I nei pracuje. I powiem ci,ze nie robie ich jakos super czesto,bo mieszkam w dosc malym miescie.
No wlasnie nie mam znizek w sklepach,dlatego kupuje na allegro,chociaz zle,ze nei ma wszystkich kolorow,jakie bym nie raz chciala.
Zgodze tez sie z tym,ze warkoczyki to zmudna praca,wielogodzinna i wykanczajaca. Wiem jak przy robieniu pojedynczych dredow czy nawet warkoczy calosc mniej wiecej mi sie zwraca i nawet dwukrotnie.

koralikowa
Cytat:
O dzięki a jeszcze jak możesz to powiedz ile tam kosztują te dredloki, bo cen nie podali na stronce. :/
nie wiem gdzie ty weszlas,ze nei ma stron. poszukaj na allegro bodajze afrostyl_com. Albo 4techmix- tutaj dredki sa dosc normlanej grubosci.

owieczkaa
Cytat:
Cześć wam dziewczyny, nie wiem czy mnie pamietacie - byłam tu na tym wątku jakieś 1,5 roku temu. Zrobiłam sobie wtedy warkoczyki, ale tak się z nimi źle czułam że rozplotłam jeszcze tego samego dnia (a raczej nocy, siedziałam chyba do 3-ciej i rozplatałam po kolei). Nie wiem czemu tak zrobiłam, ale jakoś mi z nimi źle było. Nie wspomnę o bólu caaaaałej skóry głowy, wręcz pulsowaniu - czy to normalne żeby tak strasznie bolało? (A możecie sobie wyobrazić jak bardzo skoro 400 zł wyrzuciłam tego samego dnia w błoto). Jednak cały czas kusi mnie ta fryzura, i powróciłam do pomysłu - może zrobić sobie krótsze, inny kolor, drobniejsze? (Dodam że miałam na głowie ok. 200 warkoli długość za łopatkę, naturalne włosy do ramion).
Co myślicie o zrobieniu sobie na próbę ok. 50 sztuk w ramach przedłużenia z tyłu i po bokach?
Powiem tak,ja przy robieniu warkoczy zawsze mam bol glowy itp,ale to niestety ze wzgledu na moja jakze cudowna chorobe skory glowy
Sprobuj nawet 2-3 warkocze, gdzies indziej niz robilas poprzednio. I popros o np cienkie.
grey_walker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 11:32   #2677
blackmeg
Przyczajenie
 
Avatar blackmeg
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 17
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Znowu założyłam dredloki, tym razem kolorowe i potrzebuję rady!

Chodzę na basen i koleżanka nastraszyła mnie, że pod wpływem chlorowanej wody może mi spłynąć kolor z dredloków. Ktoś ma takie doświadczenia? Jak dla mnie to ściema, bo przecież one już chyba są produkowane w takim kolorze a nie farbowane... Ale wolę zapytać u ekspertów

Oczywiście będą związane w koka i będę starała się ich nie zamoczyć bo chyba mi głowę urwie :/
blackmeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 15:06   #2678
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

No właśnie w Gdańsku za bardzo nie ma gdzie robić warkoczyków. Zresztą u tej dziewczyny dostałam rabat jako ze będę robić 2 raz. Najchętniej pojechałabym do baglady, bo często bywam w warszawie, ale nigdy nie wiem kiedy do ostatniej chwili - a do baglady jak do każdej dobrej braidsmakerki trzeba się umawiać. Echhhhh
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 16:48   #2679
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez blackmeg Pokaż wiadomość
Znowu założyłam dredloki, tym razem kolorowe i potrzebuję rady!

Chodzę na basen i koleżanka nastraszyła mnie, że pod wpływem chlorowanej wody może mi spłynąć kolor z dredloków. Ktoś ma takie doświadczenia? Jak dla mnie to ściema, bo przecież one już chyba są produkowane w takim kolorze a nie farbowane... Ale wolę zapytać u ekspertów

Oczywiście będą związane w koka i będę starała się ich nie zamoczyć bo chyba mi głowę urwie :/
Ale glupoty opowiada twoja kolezankasory, ale totak jakby powiedziec, ze np plastikowy kubek sie odbarwi od chloru-i tworzywo sztuczne i to, wiec napewno nic sie z nimi nie stanie
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 18:19   #2680
blackmeg
Przyczajenie
 
Avatar blackmeg
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 17
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Baglady, jak zawsze jesteś niezastąpiona

No ja tylko zrobiłam wielkie oczy jak to usłyszałam

Dzięki! Teraz już bez zbędnych rozkminek mogę uderzać na basen.
blackmeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 13:42   #2681
dovii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

czesc, jestem posiadaczką warkoczyków od paru tygodni i dołączam się do grona szczęśliwych posiadaczek warkoli od początku nie miałam żadnego uczulenia, a jeśli chodzi o swędzenie to prawie w ogole, tylko te nieszczesne cebulki zaczely wylazic, ale pod opaska ich nie widac, wiec nie jest zle polecam warkoczyki wszystkim, naprawdę swietna fryzura, nie trzeba ukladac, myc codziennie, super ! zobaczymy jak bedzie po rozpleceniu, ale jestem prawie ze pewna ze zrobie sobie je jeszcze raz ;D i nawet do twarzy w nich jest
dovii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-25, 14:13   #2682
JUSTYSIA11121989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cześć dziewczyny jestem tu nowa i chciałam sie spytać gdzie kupujecie włosy na warkocze miałam warkoczyki już rok temu i wtedy to dziewczyna która mi robiła to ona zamwiała włoski a teraz mówi że ona teraz juz nie zamawia włosów i trzeba na własną reke i nie moge znalesc sklepu żeby je kupić polecicie mi coś
JUSTYSIA11121989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 17:09   #2683
dovii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

możesz bez problemu na allegro zamówić lub na http://www.wlosy-sklep.pl/
dovii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 18:12   #2684
snka17
Przyczajenie
 
Avatar snka17
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lca
Wiadomości: 16
GG do snka17
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

poszukuje kogos kto robi warkoczyki, najlepiej legnica lub zlotoryja
snka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 20:46   #2685
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez JUSTYSIA11121989 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny jestem tu nowa i chciałam sie spytać gdzie kupujecie włosy na warkocze miałam warkoczyki już rok temu i wtedy to dziewczyna która mi robiła to ona zamwiała włoski a teraz mówi że ona teraz juz nie zamawia włosów i trzeba na własną reke i nie moge znalesc sklepu żeby je kupić polecicie mi coś
najtaniej na allegro, ja z pełna odpowiedzialnoscia moge polecic takze sklep hairservice.pl
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 00:17   #2686
Smerfi
Rozeznanie
 
Avatar Smerfi
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 555
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Dziewczyny kogo od warkoczy polecicie mi w krakowie?
__________________

yorkies are the best
Smerfi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 09:39   #2687
grey_walker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 61
GG do grey_walker
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Smerfi
Dziewczyny kogo od warkoczy polecicie mi w krakowie?
afro styl. Robi anaprawde bombowe warkocze,sama si ed nich wybieram,bo nie chce mi sie samej robic
grey_walker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 10:39   #2688
koralikowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 57
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

A ja mam pytanko. Zdecydowałam się na zrobienie samej dredloków, i wszystko niby ok, tylko że one trochę mi się rozkręcają. :/ Zawsze tak jest, czy coś źle robię?
koralikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 09:18   #2689
grey_walker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 61
GG do grey_walker
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Koralikowa,jesli sama robilam dredki to zanim dojdziesz do erfekcji wiele miesicy zmudnego krecenia, ale jesli wploitlas fabrycznie kupione to jest normlane
grey_walker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-27, 22:03   #2690
Edail
Raczkowanie
 
Avatar Edail
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 49
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cześć, mam pewne pytanie na temat warkoczyków, otóż szukając stron na temat warkoczyków często natrafiam na informację, że stosuje się specjalny splot, żeby zrobić warkoczyki syntetyczne, ale nigdzie nie mogę znaleźć na czym on polega. Czy znajdzie się ktoś, kto mi takowy splot wytłumaczy? Dzięki z góry
Edail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 01:05   #2691
PoisonCandy
Raczkowanie
 
Avatar PoisonCandy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 296
GG do PoisonCandy
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez grey_walker Pokaż wiadomość
afro styl. Robi anaprawde bombowe warkocze,sama si ed nich wybieram,bo nie chce mi sie samej robic
a tapirujesz je przed skręceniem?
czym je zgrzewasz?

no i oczywiście praktyka czyni mistrza

---------- Dopisano o 01:03 ---------- Poprzedni post napisano o 01:00 ----------

Cytat:
Napisane przez blackmeg Pokaż wiadomość
Znowu założyłam dredloki, tym razem kolorowe i potrzebuję rady!

Chodzę na basen i koleżanka nastraszyła mnie, że pod wpływem chlorowanej wody może mi spłynąć kolor z dredloków. Ktoś ma takie doświadczenia? Jak dla mnie to ściema, bo przecież one już chyba są produkowane w takim kolorze a nie farbowane... Ale wolę zapytać u ekspertów

Oczywiście będą związane w koka i będę starała się ich nie zamoczyć bo chyba mi głowę urwie :/
hhahahahaha rozbawiło mnie to
włosy syntetyczne są z plastiku i nie da się z nich zmyć koloru
nie bój się nic się nie stanie

ja bardziej martwię się czy mi się w czepek zmieszczą bo u mnie na basenie tylko z czepkiem można pływać a nie chce wyglądać jak alien

---------- Dopisano o 01:05 ---------- Poprzedni post napisano o 01:03 ----------

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Cześć wam dziewczyny, nie wiem czy mnie pamietacie - byłam tu na tym wątku jakieś 1,5 roku temu. Zrobiłam sobie wtedy warkoczyki, ale tak się z nimi źle czułam że rozplotłam jeszcze tego samego dnia (a raczej nocy, siedziałam chyba do 3-ciej i rozplatałam po kolei). Nie wiem czemu tak zrobiłam, ale jakoś mi z nimi źle było. Nie wspomnę o bólu caaaaałej skóry głowy, wręcz pulsowaniu - czy to normalne żeby tak strasznie bolało? (A możecie sobie wyobrazić jak bardzo skoro 400 zł wyrzuciłam tego samego dnia w błoto). Jednak cały czas kusi mnie ta fryzura, i powróciłam do pomysłu - może zrobić sobie krótsze, inny kolor, drobniejsze? (Dodam że miałam na głowie ok. 200 warkoli długość za łopatkę, naturalne włosy do ramion).
Co myślicie o zrobieniu sobie na próbę ok. 50 sztuk w ramach przedłużenia z tyłu i po bokach?
a u kogo w gdańsku robiłaś?
PoisonCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 07:36   #2692
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez Edail Pokaż wiadomość
Cześć, mam pewne pytanie na temat warkoczyków, otóż szukając stron na temat warkoczyków często natrafiam na informację, że stosuje się specjalny splot, żeby zrobić warkoczyki syntetyczne, ale nigdzie nie mogę znaleźć na czym on polega. Czy znajdzie się ktoś, kto mi takowy splot wytłumaczy? Dzięki z góry
kilka postow wczesniej pisalysmy, ze nie zdradzamy swoich zawodowcyh tajemnic, przykro mi
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 11:39   #2693
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Nikt nie zdradza swoich zawodowych umiejętności, ale gdybys była trochę bardziej obrotna wpisałabyś w google albo w youtube i już byś umiała - czasami wysiłek polega na tym, że do czegoś trzeba dojść samemu. Poza tym jakbyś przejrzała dokładnie to forum to znalazłabyś co najmniej kilka tłumaczeń i linków jak to się robi.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 13:03   #2694
megustastu
Raczkowanie
 
Avatar megustastu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: sri lanka
Wiadomości: 190
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Zmiana tematu
Dziewczyny a jak dreadlocki/warkoczyki zachowują się w solarium? Przecież to sztuczne włosy, mogą się stopić, prawda?
megustastu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 14:21   #2695
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Jakby warkoczyki ci się w solarium stopiły to ty te z najprawdopodobniej byłabyś martwa od tej temperatury
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 17:13   #2696
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Jakby warkoczyki ci się w solarium stopiły to ty te z najprawdopodobniej byłabyś martwa od tej temperatury
pieknie to napisalas
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 19:56   #2697
PoisonCandy
Raczkowanie
 
Avatar PoisonCandy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 296
GG do PoisonCandy
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

hhaha to dopiero było by solarium
PoisonCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 21:07   #2698
czarnasia
Przyczajenie
 
Avatar czarnasia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 21
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez bagladyshop Pokaż wiadomość
kilka postow wczesniej pisalysmy, ze nie zdradzamy swoich zawodowcyh tajemnic, przykro mi
Baglady a może jednak ciupinke ciupinke, jedno słowko plissss

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez megustastu Pokaż wiadomość
Zmiana tematu
Dziewczyny a jak dreadlocki/warkoczyki zachowują się w solarium? Przecież to sztuczne włosy, mogą się stopić, prawda?
to tylko solarium,a nie piekarnik
__________________
szczęśliwi ci którzy widzą piękno w miejscach zwykłych...
czarnasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 08:17   #2699
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

poszukaj w google
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 20:45   #2700
grey_walker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 61
GG do grey_walker
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

posion,ja nei pisalam o dredach,ja je robic umiem akbys nie wiedziala,to ja jestem astarothoflust

widze,ze tu osoby cora zbardziej sie dopytuja o robienie warkoczy. Ludzie,poszukajcie sobie jak chcecie je robic. A jak nie to idzcie zrobic do kogo sinnego. Najlpeiej pytac i wypytywac a samemu nic nie szukac.
Albo kupic paczke wlosow,wziac kolezanke i probowac.
grey_walker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-03 21:59:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:27.