W poszukiwaniu swojego stylu... Pomocy!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-01, 21:21   #1
1988zielona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 21

W poszukiwaniu swojego stylu... Pomocy!!!


Witam!!!
Jestem tu nowa i nie wiem czy pisze w dobrym dziale ale tez chce odby metamorfozę tylko nie koloru włosów czy makijazu. Chodzi mi o styl ubierania a konkternie chodzi o to ze nie wiem jaka mam figurę-gruszkę klepsydrę czy jeszcze cos innego. Nawet gdybym wiedziała jaka to figura to całkowicie nie umiem dobierac do siebie rzeczy-nie wiem co z czym i do czego i czy akurat dla mnie.
Bardzo Was prosze dziewczynki pomóżcie mi odnalezc siebie... Chciałabym wyrzucic wszystkie ciuchy z szafy i skompletowac sobie nową która bedzie odpowiednia dla mnie, dla mojej figury i nie bede spedzała godzin przed kazdym wyjsciem z domu bo z tych rzeczy ktore mam nie umiem dobrac czegos co pasuje do siebie-a to przez to ze nigdy nie wiem co mam kupic. Kupuje jakas bluzkę czy spodnice która mi sie podoba a potem leża w szafie bo nie mam ich do czego założyc.

Załączam zdjecie mojej sylwetki-tylko proszę się nie śmiac...
1988zielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 09:28   #2
katee223
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 532
Dot.: W poszukiwaniu swojego stylu... Pomocy!!!

Dziewczyno masz fajną figurę i myślę, że w większości ciuchów będziesz wyglądać korzystnie. Ciężko mi doradzić dokładnie, bo nie znam Twojego gustu, ale może dobrym rozwiązaniem byłoby przejście się po sklepach i przymierzanie różnych ubrań które wpadną Ci w oko życzę powodzenia
__________________



Szukam właściwej w życiu drogi...





katee223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 09:48   #3
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: W poszukiwaniu swojego stylu... Pomocy!!!

Zazdroszczę figury, jest świetna!
Będziesz w większości ubrać wyglądała bardzo korzystnie, ale najpierw zaopatrzyłabym się w rzeczy ponadczasowe (np. czarne rurki, marynarka, biała koszulka na ramiączka etc.), a potem przejść się po sklepach i sprawdzić co tak naprawdę Ci się podoba. Na zdjęciu nie widać twarzy, ale może dobrze czułabyś się w tylu eleganckim/glamour. Przejrzyj też wątek Świeżynek
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 13:34   #4
1988zielona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 21
Dot.: W poszukiwaniu swojego stylu... Pomocy!!!

Dzięki dziweczyny że tak myślicie... dziwnie mi to słyszeć bo jestem bardzo zakompleksiona i nie uważam swojej figury za jakąś fajną. Rurki już mam-najbardziej lubie takie granatowe z dzinsu. Lubie dopasowane ubrania tylko wlaśnie o to chodzi że nigdy nie wiem co z czym dobrze wyglada-np. co założyć do spodnicy ołówkowej? jaka góra, jakie buty itd. Szczerze to Wam powiem że ja chyba nawet nie wiem jaki to jest ten styl glamour-oczywiscie słyszałam o czyms takim ale nie umiałabym wybrac ubrań w tym stylu. Pozatym to chciałabym dobrze wygladac też na codzień kiedy nie ma możliwosci założenia obcasów.
1988zielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:04.