Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-09, 14:32   #4141
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez maja79 Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy .
Czytałam Twoją recenzję NC na KWC - widziałam, że jednak na miniaturce nie poprzestałaś i juz sprawiłaś sobie calutki flakonik tego czekoladowego cudeńka . W całej rozciągłości popieram

Psycha też wpadła po mojej próbce, choć na początku było "bleee... paczula" . A teraz w KWC też piękna recenzja...
Kusicielka z Ciebie
Udało mi się bardzo korzystnie wylicytować na allegro całą flaszkę, więc jak mogłam nie skorzystać Teraz mogę się nią zlewać do woli
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 14:33   #4142
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Właściciel tego uszkodzonego przez Zuzuinię auta z pewnością będzie wściekły. Ja na jego miejscu byłabym również. Miałam zreszta podobną sytuację. Zastałam pewnego razu wgnieciony tylny błotnik w moim samochodzie, a sprawcy ani widu ani słychu. Fatalne uczucie Spore koszta naprawy
Nie chcę nikomu się narażać, więc nie napiszę, co myślę o uciekaniu z miejsca wypadku (tak drobnego, jak i większego). Myślę, że to dobra pora, żeby postanowić, że następnym razem się tego nie zrobi.


Miałam kiedyś przypadek, że ktoś stłukł mi tylne światło - pod blokiem, do którego świeżutko się wprowadziłam, więc nikogo nie znałam. W to pęknięte światło znalazłam włożoną karteczkę z przeprosinami i numerem telefonu i adresem sprawcy. Kiedy zgłosiłam się do człowieka - miał już ten klosz odkupiony, naszykowaną żarówkę i po prostu tego samego dnia mi to wymienił. Jeszcze na kawę zaprosił i w montażu drzwi pomógł. Nie mogę nie nadmienić, że był to Świadek Jehowy.


I jeszcze:
Mnie też kiedyś zdarzyło się haratnąć zaparkowany samochód. Dopytałam sąsiadów, do kogo należy, zadzwoniłam domofonem, powiedziałam co i jak, zaproponowałam spisanie protokołu. A baba co na to?
Zrobiła wielką awanturę, wezwała męża z pracy i ojca z domu, zadzwoniła po policję wrzeszcząc, że chcę ją oszukać i wyprzeć się winy. Tak mnie więc pilnowali we trójkę, mąż przepraszał, ojciec się wstydził... Kiedy policja przyjechała po trzech godzinach czekania (na mrozie) chłopcy w ogóle nie potrafili pojąć po co ich wezwano. Szczególnie, że babka chyba spodziewała się, że mnie zakują w kajdanki, a kiedy tego nie zrobili zaczęła i na nich się wydzierać, że chcą ją oszukać. Ostatecznie panowie radarowcy napoili mnie ciepłą herbatą, spisali dane i kazali jej niczego nie podpisywać - niech sama w ubezpieczalni szuka sprawy po numerze. Kiedy chciała dostać moje dane powiedzieli, że chroni je Ustawa o Ochronie Danych Osobowych i że gdyby chciała mieć cokolwiek na piśmie - powinna była spisać protokół. Nie dziwię im się - byli pomiędzy jednym poważnym wypadkiem, a drugim - jeden patrol do "tych spraw" na całe śródmieście.
Ta pani to był chyba najmniej sympatyczny człowiek, jakiego spotkałam. No, w czołówce w każdym razie. Ile i atak jestem zadowolona, że nie zwiałam. Po pierwsze dlatego, że gdybym uciekła okazałabym się taka, jak ona sądziła, że jestem. Po drugie - rozumiem, że mogła być wściekła bo poprzednio ktoś właśnie zwiał i ją zostawił z porysowanym wozem.
Pamiętam jeszcze tekst jednego z policjantów: "szkoda, że jej tego samochodu z tej skarpy w ogóle nie zepchnęłaś".


------------------------
A pachnę pięknie "uleżanym" porannym Czerwonym Kapturkiem psikniętym w celu sporządzenia recki.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 14:36   #4143
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

He he, nieźle, Sabbath. Ale podziwiam Twoją uczciwość. Z drugiej strony nie rozumiem ojca i męża tej babki - wstydzili się, przepraszali, a jednak trzymali Cię na mrozie. Trzeba było powiedzieć "sama sobie pilnuj" i zostawić tak babkę, a nie pilnować i przepraszać jednocześnie.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 15:00   #4144
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Nie chcę nikomu się narażać, więc nie napiszę, co myślę o uciekaniu z miejsca wypadku (tak drobnego, jak i większego). Myślę, że to dobra pora, żeby postanowić, że następnym razem się tego nie zrobi.


Miałam kiedyś przypadek, że ktoś stłukł mi tylne światło - pod blokiem, do którego świeżutko się wprowadziłam, więc nikogo nie znałam. W to pęknięte światło znalazłam włożoną karteczkę z przeprosinami i numerem telefonu i adresem sprawcy. Kiedy zgłosiłam się do człowieka - miał już ten klosz odkupiony, naszykowaną żarówkę i po prostu tego samego dnia mi to wymienił. Jeszcze na kawę zaprosił i w montażu drzwi pomógł. Nie mogę nie nadmienić, że był to Świadek Jehowy.


I jeszcze:
Mnie też kiedyś zdarzyło się haratnąć zaparkowany samochód. Dopytałam sąsiadów, do kogo należy, zadzwoniłam domofonem, powiedziałam co i jak, zaproponowałam spisanie protokołu. A baba co na to?
Zrobiła wielką awanturę, wezwała męża z pracy i ojca z domu, zadzwoniła po policję wrzeszcząc, że chcę ją oszukać i wyprzeć się winy. Tak mnie więc pilnowali we trójkę, mąż przepraszał, ojciec się wstydził... Kiedy policja przyjechała po trzech godzinach czekania (na mrozie) chłopcy w ogóle nie potrafili pojąć po co ich wezwano. Szczególnie, że babka chyba spodziewała się, że mnie zakują w kajdanki, a kiedy tego nie zrobili zaczęła i na nich się wydzierać, że chcą ją oszukać. Ostatecznie panowie radarowcy napoili mnie ciepłą herbatą, spisali dane i kazali jej niczego nie podpisywać - niech sama w ubezpieczalni szuka sprawy po numerze. Kiedy chciała dostać moje dane powiedzieli, że chroni je Ustawa o Ochronie Danych Osobowych i że gdyby chciała mieć cokolwiek na piśmie - powinna była spisać protokół. Nie dziwię im się - byli pomiędzy jednym poważnym wypadkiem, a drugim - jeden patrol do "tych spraw" na całe śródmieście.
Ta pani to był chyba najmniej sympatyczny człowiek, jakiego spotkałam. No, w czołówce w każdym razie. Ile i atak jestem zadowolona, że nie zwiałam. Po pierwsze dlatego, że gdybym uciekła okazałabym się taka, jak ona sądziła, że jestem. Po drugie - rozumiem, że mogła być wściekła bo poprzednio ktoś właśnie zwiał i ją zostawił z porysowanym wozem.
Pamiętam jeszcze tekst jednego z policjantów: "szkoda, że jej tego samochodu z tej skarpy w ogóle nie zepchnęłaś".

Tego i ja sie obawiałam, nawet przez chwile czekałam czy ktoś nie przyjdzie, ale nie będę rzucać pracy bo kawałek plastiku pękł, spoko mogłam zostawić kartkę ale nawet mi to do głowy nie przyszło, tak sie zdenerwowałam
Opowiedziałam TZowi cala sytuacje, był lekko zdziwiony bo ja mocno tych drzwi nie odchyliłam i to obrazu pękło, czy to możliwe ze mogło być już pęknięte delikatnie.
Jestem kierowcą dopiero od marca, wiec wybaczcie wszelki brak pomysłów w takich sytuacjach. Jade nie więcej niz 90, nie czuje sie za pewnie jeszcze za kierownicą, ale cholera jasna (przepraszam) musiałam akurat pyknąć te światełko, dobra żebym jeszcze jechała, ale samochód stał a ja władowywałam zakupy ech...
Mam dość!
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 15:17   #4145
secco
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 201
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Dziś od ranka Prada Infusion d'Iris
secco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 15:20   #4146
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Baby Doll.



Umieram z glodu!
Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 15:21   #4147
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Najadłam sie strasznie, mam jakis gigantyczny apetyt, chyba ide zrobic sobie zapiekankę z makaronu
Dobra jest, polecam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pomysl_zapiek_ser.jpg (20,2 KB, 12 załadowań)
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-09, 15:39   #4148
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Tego i ja sie obawiałam, nawet przez chwile czekałam czy ktoś nie przyjdzie, ale nie będę rzucać pracy bo kawałek plastiku pękł, spoko mogłam zostawić kartkę ale nawet mi to do głowy nie przyszło, tak sie zdenerwowałam
Opowiedziałam TZowi cala sytuacje, był lekko zdziwiony bo ja mocno tych drzwi nie odchyliłam i to obrazu pękło, czy to możliwe ze mogło być już pęknięte delikatnie.
Jestem kierowcą dopiero od marca, wiec wybaczcie wszelki brak pomysłów w takich sytuacjach. Jade nie więcej niz 90, nie czuje sie za pewnie jeszcze za kierownicą, ale cholera jasna (przepraszam) musiałam akurat pyknąć te światełko, dobra żebym jeszcze jechała, ale samochód stał a ja władowywałam zakupy ech...
Mam dość!
Rozumiem Zizuniu, że jesteś świeżym kierowcą i jako taki, "wiecznie w szoku". Znam to - sama nie jeżdżę długo samochodem (ale wcześniej śmigałam na motocyklu, więc mi łatwiej).

Ucieczka z miejsca kolizji (bo to była kolizja, czyli rodzaj wypadku) to jednak zły nawyk.

Nigdy nie wiesz przecież (i nie mam tu na myśli Ciebie osobiście, ale hipotetycznie kogokolwiek za kierownicą), czy kiedy kogoś potrącisz i zdenerwujesz się jeszcze bardziej - znów nie uciekniesz. To może być odruch rzeczywiście wynikający ze zdenerwowania.
Żeby nie było - nadal uważam, że zniszczenie czyjejś własności i próba uniknięcia zadośćuczynienia poszkodowanemu jest czymś złym.

W tym kontekście moje zdanie jest takie, że nie należy sobie pozwalać na małe "grzeszki", bo potem duże jakoś przychodzą łatwiej.

Ja naprawdę sądzę, że ten drobny pech, który każdemu kiedyś przydarza się pierwszy raz to dobry moment, żeby zweryfikować swoją postawę. Czy jestem uczciwym kierowcą, który traktuje ludzi tak, jak sam chce być traktowany, czy jestem sprawcą uciekającym z miejsca wypadku.
W sumie bardzo dobrze, że miałaś okazję dokonać tej weryfikacji na tak błahej stłuczce. Teraz jesteś mądrzejsza, znasz siebie i widzisz, że nie jest Ci z tym dobrze. A to bardzo, bardzo dobry znak.


Powodzenia za kółkiem Zizuniu. Pierwsze koty za płoty - różnych draśnięć czeka Cię pewnie jeszcze sporo - oby nie były bardziej szkodliwe, niż to.

I obyśmy wszystkie trafiały na kierowców tak uczciwych, jak my same.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 15:46   #4149
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Rozumiem Zizuniu, że jesteś świeżym kierowcą i jako taki, "wiecznie w szoku". Znam to - sama nie jeżdżę długo samochodem (ale wcześniej śmigałam na motocyklu, więc mi łatwiej).

Ucieczka z miejsca kolizji (bo to była kolizja, czyli rodzaj wypadku) to jednak zły nawyk.

Nigdy nie wiesz przecież (i nie mam tu na myśli Ciebie osobiście, ale hipotetycznie kogokolwiek za kierownicą), czy kiedy kogoś potrącisz i zdenerwujesz się jeszcze bardziej - znów nie uciekniesz. To może być odruch rzeczywiście wynikający ze zdenerwowania.
Żeby nie było - nadal uważam, że zniszczenie czyjejś własności i próba uniknięcia zadośćuczynienia poszkodowanemu jest czymś złym.

W tym kontekście moje zdanie jest takie, że nie należy sobie pozwalać na małe "grzeszki", bo potem duże jakoś przychodzą łatwiej.

Ja naprawdę sądzę, że ten drobny pech, który każdemu kiedyś przydarza się pierwszy raz to dobry moment, żeby zweryfikować swoją postawę. Czy jestem uczciwym kierowcą, który traktuje ludzi tak, jak sam chce być traktowany, czy jestem sprawcą uciekającym z miejsca wypadku.
W sumie bardzo dobrze, że miałaś okazję dokonać tej weryfikacji na tak błahej stłuczce. Teraz jesteś mądrzejsza, znasz siebie i widzisz, że nie jest Ci z tym dobrze. A to bardzo, bardzo dobry znak.


Powodzenia za kółkiem Zizuniu. Pierwsze koty za płoty - różnych draśnięć czeka Cię pewnie jeszcze sporo - oby nie były bardziej szkodliwe, niż to.

I obyśmy wszystkie trafiały na kierowców tak uczciwych, jak my same.
Po prostu stchórzyłam ale teraz już będę wiedziała co zrobić, dzięki dziewczyny
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 15:57   #4150
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
dziś Flowerbombka EDP a wieczorem impreza
Impreza?W dzien powszedni?

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość

Pozatym od rana nie widziałam kociaka, chyba ktoś go zamknął na dworze i całą noc tam spędził A było bardzo zimno, teraz nie wraca Boję się. Za 1,5h wychodzę, ale nie wiem jak to tak, bez mojego maleństwa.
Nie martw sie Fenris A pewno niedlugo wroci caly i zdrowy!

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Najadłam sie strasznie, mam jakis gigantyczny apetyt, chyba ide zrobic sobie zapiekankę z makaronu
Dobra jest, polecam.

Ja nie moge robic zapiekanek , bo w moim wynajmowanym mieszkaniu jest gazowy piekarnik Boje sie wybuchu Wogole to dopiero po 2 latach mieszkania z gazowa kuchenka zaczelam sama zapalac palniki
Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 16:06   #4151
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Po prostu stchórzyłam ale teraz już będę wiedziała co zrobić, dzięki dziewczyny
Będziesz dobrym i mądrym kierowcą Zizuniu.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-09, 16:13   #4152
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Impreza?W dzien powszedni?
Ja to nie pamiętam kiedy ostatnio na imprezie byłam w weekend, a co dopiero w tygodniu
Nie za dobrze, coniektórym :P
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 16:14   #4153
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Ja to nie pamiętam kiedy ostatnio na imprezie byłam w weekend, a co dopiero w tygodniu
Nie za dobrze, coniektórym :P
No!Nie dość , ze ma cała rodzinę Flowerbombów , to jeszcze moze balowac w tygodniu!
Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 16:24   #4154
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Ja to nie pamiętam kiedy ostatnio na imprezie byłam w weekend, a co dopiero w tygodniu
Nie za dobrze, coniektórym :P
Ja tez nie pamiętam, w ostatnia sobotę byłam tak zmęczona ze nie poszłam nigdzie. Teraz w weekend zjazd, moze za 2 tyg sie gdzies wybiore...moze oczywiscie
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 16:44   #4155
oena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3
Send a message via Skype™ to oena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Dostalam w prezencie Hugo Boss XX ,terza wlasnie tym pachne
__________________
oena
oena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 16:54   #4156
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Dotarła do mnie seteczka Dune i zlałam się nimi obficie-jestem w niebie
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 16:55   #4157
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez oena Pokaż wiadomość
Dostalam w prezencie Hugo Boss XX ,terza wlasnie tym pachne
O , nie znam.Napisz cos o zapachu
Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 16:59   #4158
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Dotarła do mnie seteczka Dune i zlałam się nimi obficie-jestem w niebie
Malgosiu gratuluje.


--------------
a ja dzieki Doridee testuje sobie Mauboussin edt oraz edp.

sa przepiekne. na chwile obecna nie potrafie ocenic ku ktorej wersji sie sklaniam....ide dalej wwachiwac sie w swoje nadgarstki........
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 17:04   #4159
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Dzień spędzam w oparach Mahory. PIęknie.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-09, 17:28   #4160
ishtar4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 632
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Romance
-----
Mały offtop Dziś znalazłam w necie takie coś
http://wiadomosci.wp.pl/gid,9193366,...?G%5Bpage%5D=4
I od razu przyszło mi na myśl:
http://pl.youtube.com/watch?v=KW8RgmEJs-8
__________________
-xyx-
ishtar4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 17:32   #4161
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez ishtar4 Pokaż wiadomość
Romance
-----
Mały offtop Dziś znalazłam w necie takie coś
http://wiadomosci.wp.pl/gid,9193366,...?G%5Bpage%5D=4
I od razu przyszło mi na myśl:
http://pl.youtube.com/watch?v=KW8RgmEJs-8
Och znam ten filmik A mi skrzyzowanie tego pana z Youtube przywodzi na mysl:

http://www.youtube.com/watch?v=EroivZYS3rM
Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 18:02   #4162
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Etra z probeczki od Koty fiu fiu
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 18:16   #4163
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

witam, pachnę porannym miksem Cologne z Angelem
......................... ......................... ......................... .......







a to puste miejsce to zamiast wymianiania tego co mnie dziś zdenerwowało, dwa paskudne dni pod rząd, jutro musi być dobry dzień, bo sił mam coraz mniej
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 18:31   #4164
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Dotarła do mnie seteczka Dune i zlałam się nimi obficie-jestem w niebie
Czy podzieliłabyś sie kropeleczką? Czym one pachną, w jakim są stylu?


Pachnę boskim Poeme
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 18:41   #4165
ida74
Raczkowanie
 
Avatar ida74
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lublin -:)
Wiadomości: 285
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Od kilku dni mam ochotę na L`eau d`Issey edp więc tak też pachnę
__________________
Idź przez życie z podniesionym czołem, a nie zadartym nosem
ida74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 18:46   #4166
ola_108
Rozeznanie
 
Avatar ola_108
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 660
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

euphoria
ola_108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 19:03   #4167
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Czy to jakaś epidemia? Ja mam od wczoraj pospolite ruszenie na czole - horror i makabra!
A ja sobie jesień średniowiecza wykrakałam. Na moim czole w najlepsze leżakuje uroczy trójkącik, wpędzając mnie w czarną rozpacz.
Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
ale chyba mi dziś pasuje:
Czarne rurki, biała koszula z czarną i srebrną nitką ( prążki ) i czarna kamizelka ze srebrną niteczką (melanż), włoski zaczesałam jak na krótko i na karku spięłam w kok.
Makijaż srebrno czarny - grube krechy na powiekach ... trochę dandysowato - więc GPH - chyba mi pasuje
Zazdroszczę. Ja coraz częściej, patrząc na niewiasty na wydziale, czuję się jak mały, niemodnie ubrany i toporny pasztet

Od tygodnia, codziennie, mimo faszerowania się różnymi lekami, mam zatokowe bóle głowy. Coś strasznego. Dzisiaj wyciągam lampę Bioptronu i się będę naświetlać, bo coraz trudniej mi się funkcjonuje.
Dziś A.M.

---

P.S. Jak widać, konstrukcje zdań też kuleją ._.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 19:13   #4168
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomości: 1 313
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Lolita Lempicka
__________________
bezdomni.pl
-------------------------------------------------------------
Od lutego w USA [off-line]
°Alchemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 19:24   #4169
street-spirit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 276
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Globalnie OI (już z własnej flaszki). Ze zgięcia łokcia nieśmiało zalatuje mi testową kropelką Iris Poudre FM-to zdecydowanie NIE TO. MR rzondzi
street-spirit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 19:24   #4170
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cherqui
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:44.