antykoncepcja-zastrzyk hormonalny - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-17, 22:32   #31
gwiazdeczka1029
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: antykoncepcja-zastrzyk hormonalny

ja stosuje zastrzyki od roku nie powiem mialam okropne bole glowy ale przeszly i jest ok nie mam normalnrgo okresu lecz co miesiac troche krwawie i powiem szczeze ze nie zamienila bym tego na nic innego a tabletki zdazalo mi sie zapominac a teraz zero problemu i ta cena na polskie 5 zl + lekarz nie wiem jakie bede powiklania gdy przestane brac ale jak narazie sie tym nie martwie bo dzieci nie planuje
gwiazdeczka1029 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 16:56   #32
slonkoAha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: antykoncepcja-zastrzyk hormonalny

Hej. Pewnie dostałaś pół ampułki tak jak ja, gdyż pielęgniarka mi powiedziała że tak dają bo cała to za dużo. Mnie męczy tylko czy dzięki temu jest całkowite zabezpieczenie? jak było w Twoim przypadku odp. jeśli możesz, będę wdzięczna.
Pozdrawiam
slonkoAha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 17:38   #33
kropkowana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 81
GG do kropkowana
Dot.: antykoncepcja-zastrzyk hormonalny

Zastanawiam się właśnie nad tą metodą. Kto wykonuje zastrzyk? Lekarz ginekolog czy inny lekarz/ pielęgniarka?
Ginekolog wypisuje receptę na jedną ampułkę/zastrzyk czy na więcej?
Napiszcie proszę jak to wygląda.
kropkowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 20:02   #34
anulka4771
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka4771
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 2 852
Dot.: antykoncepcja-zastrzyk hormonalny

Ja więłam ten zastrzyk 28czerwca po drugim porodzie i mam megaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a okres najpierw miałam dwa dni i dwa dni przerwy ale potem przyszedł na ponad 3 tygodnie-został zatrzymany tabletkami a kres powrócił po 6 dniach nieobecnościPrzez 4 dni wylatywały ze mnie skrzepy,byłam wystraszona.Szczerze to nie wyobrażam się nie zabezpieczac,tabletek nie moge i pewnie będę o nich zapominała a gin powiedział że jak będe tak krwawic to już mi nie da tego zastrzyku a myslałam ze bede miec fajną metodę anty.Bo i koszt mały i raz na 12tyg.
__________________
12.11.2009r-żonka

Filipek ur 28.12.2007
Szymonek ur 15.05.2012

Ćwiczę
anulka4771 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 13:50   #35
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: antykoncepcja-zastrzyk hormonalny

Odświeżam temat bo sie zastanawiam poważnie nad tą antykoncepcją.spodziewam sie drugiego dzidziusia i mi brak płodności nie przeszkadza (raczej jestem za).Tabletek za bardzo nie chcę to mi obciążaja układ pokarmowy
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 21:34   #37
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: antykoncepcja-zastrzyk hormonalny

A co ze skutkami ubocznymi.Jak czytam komentarze to się boję, alr są osoby co dobrze to znoszą.Jak u Ciebie było ?
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-16, 19:49   #38
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: antykoncepcja-zastrzyk hormonalny

Hej, odświeżam temat
Od paru ładnych lat przyjmuję doustną antykoncepcję, z półtora roczną przerwą na NuvaRing, od którego niestety często miałam stany zapalne. Czy któraś z Was przechodziła z tabletek na zastrzyki? Płacicie u ginekologa za wykonanie zastrzyku tyle samo jak za regularną wizytę czy może biorą trochę mniej ? Napiszcie trochę więcej o skutkach ubocznych. Wiem, że każda z nas może przechodzić przez to inaczej, ale wolałabym poznać trochę opinii.
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 18:55   #39
CingA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1
Dot.: antykoncepcja-zastrzyk hormonalny

Mam 22 lata i tez mam zastrzyk antykoncepcyjny. Nic nie przytylam wlasnie wrecz przeciwnie ;p Problem polega na tym, ze zanim dostalam zastrzyk mialam plamienia, lekarka jednak powiedziala ze to nie problem. Oprocz tego miewam bole migrenowe, mam tradzik (nieduzy, ale zawsze), a kondycja moich wlosow byla fatalna - strasznie mi wypadaly, zapewne przez anemie. Na poczatku mialam okres okolo trzech tygodni, wlasciwie 5 normalnych okresowych dni, dwa dni przerwy i ponad dwa tygodnie plamienia. Strasznie mnie to frustrowalo, stres w pracy i do tego zero seksu teraz jednak okresu nie mam, jednak moje migreny sie pojawiaja niemal codziennie, oprocz tego wieczna chandra lekarka nie uprzedzila mnie o skutkach ubocznych, zwlaszcza o.tej nieplodnosci, mowila tylko ze nalezy je odstawic ok. trzech miesiecy przed planowana ciaza. Ogolnie wolalam tabletki (plastrow niestety nie moge uzywac, gdyz mam uczulenie na ten klej plus bolaly mnie piersi i jadlam jak glupia) bo poza tym ze w pierwszych trzech tygodniach mialam hustawki nastroju pozniej bylo okej. Dlatego zamierzam wrocic do tabletek - dla mnie sa lepsze.

P.S. ogolnie rzecz biorac zauwazylam ze lekarze w Anglii strasznie "wciskaja" spirale i zastrzyki..
CingA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-15, 18:07   #40
Ruda2431
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1
Dot.: antykoncepcja-zastrzyk hormonalny

Hej. Przyjmuje depro pierwszy raz w sumie w kwietniu bedzie drugi zastrzyk. Na poczatku tez sie balam ale jak narazie jest ok aczkolwiek plamie juz dwa tygodnie ale to nie o to chcialam zapytac. A mianowcie czy ten zastrzyk jest pewny bo w ciaze nie chcialabym juz zajsc bo mam dwoje dzieci. Prosze o odp. Pozdrawiam
Ruda2431 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 09:25   #41
akwarystka28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 11
Dot.: antykoncepcja-zastrzyk hormonalny

przy zastrzykach nie mialam okresu i straszne problemy z cera i nudnosci... nie wrocilabym do nich bo skutki uboczne wystepoiwaly dlugo.. teraz przerzucilam sie na tabletki belara i nie mam problemow, dobrze sie czuje i jestem zadowolona
akwarystka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-30, 09:15   #42
Trinitty90
Raczkowanie
 
Avatar Trinitty90
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 97
Dot.: antykoncepcja-zastrzyk hormonalny

Zastrzyk jest ok ale pomysl sobie ze jesli wystapia jakies skutki uboczne to przez 3 miesiace sie ich nie pozbedziesz... to duze ryzyko. Jak nie chcesz codziennie pamietac o tabletkach to lepszym rozwiazaiem bedzie wkladka levosert. 3 lata spokoju i zero skutkow ubocznych przez to ze dziala miejscowo
Trinitty90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-30 09:15:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:20.