Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Dziecko - Mama z klasą > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla szczęśliwych rodziców - po porodzie, mamy dziecko, jestem mamą, wychowanie dziecka

Odpowiedz

Narzędzia
Stary Wczoraj, 20:52   #961
asia1905
Zakorzenienie

Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Chilli a czemu boisz sie truskawek?
asia1905 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 20:54   #962
Chilli Pepper
Zadomowienie

Samantha ja po odciaganiu tej laktozy nie widzialam.roznicy u mlodego.
Wlasnie mi sie tak zachlysnal slina ze az mi slabo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Asia bo bardzo alergenne sa i nie chce zeby mlodego wysypalo als i tak sie skusze znajac siebie 😉

Chilli Pepper jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 21:15   #963
calineczka3
Rozeznanie

Hej,
u nas dziś całkiem fajny dzień.
Oby w nocy młody też był łaskawy

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Tez zaczynam dawac espumisan. O 5 męczył ja strasznie gazy. Przez sen stekala i wierzgala. Ile kropelka przed każdym karmieniem podajecie?

Ja tez chyba kupię ten espumisan...
Można go dawać tak bez konsultacji z lekarzem?

Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
My po wczorajszym szaleństwie dziś spoko dzień. Byliśmy na mieście i zalatwilam tyle rzeczy że aż podziwiam moje dzieci. Kupiłam sukienkę sobie na chrzciny. Dka małego ubranko ale musze oddać bo wygląda okropnie 😉 potem hurtownia po kilka rzeczy potem galeria a na koniec sklep spożywczy 😊 a i jeszcze pożegnaliśmy pielgrzymkę na jasna gore😊 miałam mane ze sobą ale i tak dzieci były dzielne od 8 rano prawie do 13😊 śpią oboje jak zabici os 20😊 ja padam na twarz.
Ale już mam prawie wszystko na chrzciny. Czekam na projekt zaproszeń i musze dokończyć podziękowania dla gości. A no i to ubranko wymienić musze.
Jutro dzień przetworów. .. buraczki i papryka

Pokaż sukienkę

My myślimy o chrzcinach w październiku. Na wrzesień się już raczej nie wyrobimy.
calineczka3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 21:57   #964
minini
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Cashmere - 3mam kciuki za rehabilitacje Przemka i zeby dalsze badania były prawidłowe!
Morelle - super, ze na usg bioder wszystko w porządku
Samantha - wlasnie dzisiaj wyszłyśmy z Klaudią pierwszy raz w chuście
Ćwiczyłam tez wczoraj i dzisiaj mięsień poprzeczny - napina sie sam mięsień bez żadnych dodatkowych ruchów, wiec myśle ze i u ciebie nie powinno byc przeciwwskazań. W ogole to ja wczoraj nic nie czułam czy napinam, w ogole miałam budyń pod pępkiem. Dzisiaj juz czułam wyraźnie jak mięsień sie napina.
Tutaj masz ćwiczenie:
https://m.youtube.com/watch?v=l0z0acPSY2U
Mała! Jak Klaudia sie budzi to stęka, robi rożne dziubki ustami, dopiero po jakimś czasie zaczyna sie irytować co moze skończyć sie płaczem. Tez czasami nie mogę podejść od razu.
Minini - poszukaj na yt z instruktażem wiązania kieszonki (mi instruktorka wysłała film z domowa.tv).

ogladalam na yt wiązanie... mam tez obrazkowa instrukcje dodawana do chusty. wiem jak powinno to wygladac, ale nie umiem tego osiagnąć.. chyba pojde na te warsztay chustowe w przyszlym tygodniu jakaś otępiała jestem po tej ciąży

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Siedzę w ogródku, piję kawę i jem ciastka, a dwójka dzieci śpi. Zjadłam ciepły obiad bez pośpiechu. Zaświeciło słońce w moim sercu :P haha Jak jeszcze uda mi się umyć włosy będzie cudnie :P

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Ja zazwyczaj daję 10 kropli espumisanu jesli już podaję. Mam ten mocniejszy.

MALA brawo za przyrost wagi
no to pełnia szczęścia!! oby więcej takich dni!

u nas dzis jakiś wieczorny krzyk. a po kupie momentalna cisza!

chili ja jem truskawki co kilka dni.. zreszta jem wszystko od poczatku.

samanta - dzieki za info o tej chuście, ale jakaś taka ogromna mi sie wydaje, masz ją? czy dopiero zamierzasz kupic?

pojechalam dzis sama do lidla. mlody nakarmiony, czysty, wytrzyma z tatą. po pół godzinie juz dzwonili za ile wracam... ehh..
_________________________ __
minini jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 22:28   #965
Samantha7
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
Samantha ja po odciaganiu tej laktozy nie widzialam.roznicy u mlodego.
Wlasnie mi sie tak zachlysnal slina ze az mi slabo

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Asia bo bardzo alergenne sa i nie chce zeby mlodego wysypalo als i tak sie skusze znajac siebie 😉

A u mnie właśnie na odwrót . Dziś rano i popołudniu mi się nie chciało odciągać i wczoraj tez nie i był dramat . Teraz odciagnelam 50ml z tego większego cycka i spokój.

Nie wiem czy o laktozę chodzi czy o to ze mu za mocno leci.

Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość
ogladalam na yt wiązanie... mam tez obrazkowa instrukcje dodawana do chusty. wiem jak powinno to wygladac, ale nie umiem tego osiagnąć.. chyba pojde na te warsztay chustowe w przyszlym tygodniu jakaś otępiała jestem po tej ciąży

no to pełnia szczęścia!! oby więcej takich dni!

u nas dzis jakiś wieczorny krzyk. a po kupie momentalna cisza!

chili ja jem truskawki co kilka dni.. zreszta jem wszystko od poczatku.

samanta - dzieki za info o tej chuście, ale jakaś taka ogromna mi sie wydaje, masz ją? czy dopiero zamierzasz kupic?

pojechalam dzis sama do lidla. mlody nakarmiony, czysty, wytrzyma z tatą. po pół godzinie juz dzwonili za ile wracam... ehh..
Mam już kupiłam ja. Moim zdaniem jest wręcz za mała może się wydawać taka duża bo się ona mocno rozciąga.

Ja chyba tez przestane dawać probiotyki małemu. Myśle ze ta wodnista kupa to była od probio wczoraj bo zaraz po podaniu walna kupę taka jakby biegunkową .

Ja ze starszakiem tez jadłam wszystko nawet brokuły czy fasole etc. A teraz jak mały ma takie akcje to się boje . Napewno nabiału nie jem i nie będę bo on wpływa na mleko .

Moja galeria pazurkowa http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 23:45   #966
Mała!
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
KAROLINUSIA super że bioderka zdrowe.

Ja jem wszystko, warzywa i owoce też.

Załatwiliśmy dziś catering na chrzciny i zamówiłam tort. Tym sposobem mamy już wszystko z grubsza ogarnięte. Kamień z serca
I dziś pierwszy raz się chustowalismy Przemek usnął jeszcze w trakcie motania obojgu nam się spodobało
Super, brawa za chrzest i chustowanie
Cytat:
Napisane przez asia1905 Pokaż wiadomość
U nas dziś miesiąc Jasiek waży 3990g w 6 dni 240g położna obejrzała też moją ranę i wszystko z nią ok. Te kilka kropli krwi to za dużo chodziłam.

Ja jem wszystko, owoce, warzywa, kapustę, smażone. Nie wierzę w dietę przy kp, bo niby jak to ma wpłynąć na moje mleko.
Oiekna waga i dobrze, że z ta rana jest ok!
Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
My po wczorajszym szaleństwie dziś spoko dzień. Byliśmy na mieście i zalatwilam tyle rzeczy że aż podziwiam moje dzieci. Kupiłam sukienkę sobie na chrzciny. Dka małego ubranko ale musze oddać bo wygląda okropnie 😉 potem hurtownia po kilka rzeczy potem galeria a na koniec sklep spożywczy 😊 a i jeszcze pożegnaliśmy pielgrzymkę na jasna gore😊 miałam mane ze sobą ale i tak dzieci były dzielne od 8 rano prawie do 13😊 śpią oboje jak zabici os 20😊 ja padam na twarz.
Ale już mam prawie wszystko na chrzciny. Czekam na projekt zaproszeń i musze dokończyć podziękowania dla gości. A no i to ubranko wymienić musze.
Jutro dzień przetworów. .. buraczki i papryka

Uuu zazdroszczę, co to za aniołki ?
Brawo że tyle ogarniasz
Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
Hej mamusie.
Karo brawo za bioderka.
Mala ale pysznosci musze jutro tez jaglanke ugotowac widze ze truskawki jesz😉ja sie boje.l troche

Etusia to żes dala czadu dziś super ze sie tyle udalo zrobic 😆

Ja dziś bylam z kolezanka se sr na spacerze znowu rano 3h po poludniu 2h😃karmilysmy zmowu dzieciaki w parku i wytrzymaly za to ja mam zakwasy od wcxoraj i odcisk bo nowe sandaly zalozylam stare sie rozpadly po 2 mscach a takie ladne byly 😕 kupilam ten sab simplex i daje mlodemu chyba jest lepiej bo wieczor spokojny teraz pojadl z dwoch cycow a nie pamietam kiedy tak bylo.Ide sie ogarnąc do spania bo nogi mi w dupe wlazą tyle km dzis zrobilysmy.SKoda ze sie stad wyprowadzila ale przyjezdza b.czesto bo ma tu mieszkanie i core 19 letnia wiec bedziemy smigac nadal psychicznie mega relax po takim spacerze i rozmowach bo przeciez ona mnie teraz najlepiej rozumie bo cora 2 tyg starsza od Wicka.dobranoc

Już się poranka doczekać nie mogę
Ps:-chilli wprowadzaj wszystko powoli

U nas 1 kp skończone ide transfeować do łóżeczka trzymajcie kciuki

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości