Scent Bar III - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-14, 18:54   #1321
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

Mam pytanie - posiadam kartę PKO Express, Visa (taka srebrzysta, napis Visa na białym tle) (PKO BP), pisze na niej, że można ją używać tylko w środowisku elektronicznym. Chciałabym wiedzieć raz na zawsze, czy mogę nią np płacić na truskawie np?
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 18:55   #1322
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Zuziuniu - dopiero przeczytałam
Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Zuziuniu -
Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Zuziu, teraz dopiero doczytałam. Serdecznie współczuję
Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Zuziuniu...
Dziekuję
Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
po ----> tym kawa już nigdy nie będzie taka sama...
Ja o tym już dawno słyszałam.

Co do lakierów, to rzaden sie nie trzyma na moich pazurkach, pisałyście że Inglot jest ok, nie u mnie
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 18:56   #1323
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Wątpię, żeby cokolwiek zagrażającego naszemu życiu było w stanie przeżyć na płynnym lakierze do paznokci Środowisko toksyczne do bólu, nawet jeśli da się coś wykorzystać, to i tak się w końcu zużyje, marna rozpuszczalność tlenu, w ogóle brak jakichkolwiek gazów rozpuszczonych; nie, to mi się wydaje niemożliwe.

Prędzej kurzem zarośnie i zgęstnieje, niż coś wyhodujemy.
No to całe szczęście, bo ja już raz dostałam od dziewczyn po uchlach za pięcio czy sześcioletni tusz do rzęs...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 19:00   #1324
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość

Zdarzają mi się znienacka teksty typu: "Ja tu w deszczu, wilki jakieś..." i często zdarza mi się budzić zdziwienie u ludzi, którzy nie kojarzą ich genezy.

Najbardziej koncertowo wygłupiłam się kiedy kupowaliśmy w biurze podróży bilety lotnicze do Londynu.
Królewna zamawia, młodzian przy kompie szpera w danych, a ja z offa:
- Nie ma takiego miasta Londyn. Jest Lądek. Lądek Zdrój.
Po minie gostka za biurkiem domyśliłam się, że "Misia" nie widział. Pewnie do teraz opowiada swoim znajomym jaka to idiotka była u niego w biurze...

Sabbath- piękne Żal mi tego gostka w biura, nawet nie wie ile traci nie znając Misia. Ja osobiście bardzo często stosuję różne cytaty z Barei w życiu codziennym, z piosenką "Nie ma róży bez miłosci" na czele Moje ulubione kawałki to:"dzwonię do ciebie, bo nie mogę z tobą rozmawiać", "if ju wud lajk sam wajn plis help jorself dżery" oraz "komputer..." (powiedziane z tym cudnym misiowym akcentem ).
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 19:01   #1325
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
No to całe szczęście, bo ja już raz dostałam od dziewczyn po uchlach za pięcio czy sześcioletni tusz do rzęs...
Aggie, bo tusz do rzęs to co innego
I pisałaś, że roczny

Sałatka i ja przecież napisałyśmy to w dobrej intencji
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 19:04   #1326
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Scent Bar III

Aggie, nie wybielaj się ;> - tusz jak już Aniołek napisała, to zupełnie inna bajka.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 19:05   #1327
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Aggie, bo tusz do rzęs to co innego
I pisałaś, że roczny

Sałatka i ja przecież napisałyśmy to w dobrej intencji
Nie, ten co Was tak (w dobrej wierze rzecz jasna) zbulwersował kupowałam jeszcze na studiach. Ten roczny to był jedyny, który mi sie skończył po roku

Sabbath - czy Ty wiesz, że ja czytałam na jednym z forum o smiesznych historiach z biur podrózy i głowę dam, że ktoś wspominał o pomyleniu Londynu z Lądkiem???
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-14, 19:12   #1328
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar III

A ja tylko sie pochwale ,ze lakier z OPI (dzieki Irenko ) trzyma sie caly tydzien .Pierwszy lakier ,ktory u mnie tyle wytrzymuje na pazurkach..
Naprawde jest swietny na wierzch nakladam preparat przyspieszajacy wysychanie Inglota.
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 19:16   #1329
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
A ja tylko sie pochwale ,ze lakier z OPI (dzieki Irenko ) trzyma sie caly tydzien .Pierwszy lakier ,ktory u mnie tyle wytrzymuje na pazurkach..
Naprawde jest swietny na wierzch nakladam preparat przyspieszajacy wysychanie Inglota.


U mnie też prawie tydzień. Ja pod niego nakładam nail tek f. II , za to na wierzch nie nakładam nic
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 19:32   #1330
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
To ja przepraszam za nieporozumienie Chciałam jedynie sprostować
I bardzo dobrze, że to zrobiłaś.

Proszę nie przepraszać bez potrzeby, bo się rozbestwię.
Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Sabbath- piękne Żal mi tego gostka w biura, nawet nie wie ile traci nie znając Misia. Ja osobiście bardzo często stosuję różne cytaty z Barei w życiu codziennym, z piosenką "Nie ma róży bez miłosci" na czele Moje ulubione kawałki to:"dzwonię do ciebie, bo nie mogę z tobą rozmawiać", "if ju wud lajk sam wajn plis help jorself dżery" oraz "komputer..." (powiedziane z tym cudnym misiowym akcentem ).


Mój Królewna po "Rysiu" z upodobaniem powtarza:
"Tylko idioci się cieszą".

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Sabbath - czy Ty wiesz, że ja czytałam na jednym z forum o smiesznych historiach z biur podrózy i głowę dam, że ktoś wspominał o pomyleniu Londynu z Lądkiem???

Czyżbym była sławna?

A tak serio, wcale bym się nie zdziwiła, bo gościu wyglądał na solidnie "poruszonego". Jeśli nie skojarzył cytatu, to rzeczywiście musiał sobie o mnie pomyśleć...
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 19:51   #1331
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar III

Może i ja wypróbuje ten lakier OPI ale gdzie go dostać?
Mam znowu króciutkie pazurki, a chciałam zachodowac na wesele do męża siostry, trzeba będzie sie tipsami ratować, za którymi za bardzo nie przepadam, ale jakieś krótkie sobie zrobię.

Na piątek jestem umówiona do fryzjera, przechodzę na swój naturalny kolor.

Boli mnie dziąsło strasznie głupi ząb mądrości...
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-14, 20:06   #1332
Aragonte
Wtajemniczenie
 
Avatar Aragonte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 485
Dot.: Scent Bar III

Zagucciowałam się na ament w ramach małego odwyku od FdB
Bossssko jest odkryć, że coś pasuje do najbardziej wiedźmowatego nastroju i czuć się w tym jak we własnej (uperfumowanej tylko) skórze


Zuziuniu, doczytałam
Aragonte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 20:12   #1333
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez eiri Pokaż wiadomość
Chyba jestem już nałogową kawoszką, bo na mnie nie zrobiło to wrażenia
W Łodzi była kiedyś cudowna knajpka "Pożegnanie z Afryką", gdzie mozna było napić się i kupić Blue Mountain. Dzbanuszek kosztował bodajże 40zł. Knajpy już nie ma a ja do dziś żałuję, że nie spróbowałam
[/quote]

To zapraszamy do Wrocławia - tu "Pożegnanie" żyje i ma się dobrze
w Kraku też, o ile wiem
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 20:30   #1334
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar III

W Wawie chyba jest jedna w podziemiach Biblioteki Uniwersyteckiej na ul. Dobrej.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 20:34   #1335
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
O, widzę że omawiacie moją "ulubioną" osobę publiczną.

Nie cierpię tego faceta, po 3 minutach WC kwadransa miałam ochotę go stłuc na kwaśne jabłko.

Irytuje mnie w nim wszystko: to, jak mówi i to, co mówi. Jego skrzekliwy głos, którym wypowiadał chamskie wręcz teksty. Brak kultury, tupet i bezczelność oraz to, ze sam siebie określa mianem "katola" - czyli nietolerancylnego, jajogłowego katolika.
Człowiek ten uosabia wszystko czego nie lubię i nie cenię w ludziach.

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Właśnie o te teksty w WC kwadransie mi chodzi,o tego KATOLA...brrr.Żenua .
No i to że z jednej strony psioczy na zasady że ograniczają,że złe i be a zaraz potem narzeka że jacy ci ludzie niewychowani bo nie znają zasad i gadają przez komórkę w autobusie.Jest też kwestia szowinizmu i gadek w stylu że we francuskich knajpach powinni pisać po polsku bo on francuskiego nie zna a zaraz potem poprawia że ktoś tam niepoprawnie wymawia Pina Colada.Albo gadki że Europa to nudna jest jak flaki z olejem.
I to że się publicznie "chwali" że on to nienawidzi pedałów(grrr... jak ja nienawidzę tego określenia).Tu nie ma co sie chwalić,za takie gadanie trzeba się wstydzić
Można by wyliczać i wyliczać....
Nebrasko, Burn a czy oglądałyście może któryś z jego programów z serii "boso przez świat", albo czytałyście którąś z jego książek?
Pytam, bo ja miałam o p. Cejrowskim bardzo podobne zdanie do Was.
Działał mi na nerwy i to tak, że przełączałam TV jak go tylko zobaczyłam.
Dopiero po obejrzeniu jednego odcinka z serii "Boso przez świat" zaczęłam zmieniać o nim zdanie. I to zasługa mojego TŻ, bo nie pozwolił mi przerzucić programu

Jako człowiek Cejrowski ma poglądy dość kontrowersyjne, to fakt.
Ale jako podróżnik, jest nieocenioną skarbnicą wiedzy.
Dopiero z jego książek dowiedziałam się, że gdyby nie ta jego wrodzona bezczelność, tupet i co by tam mu jeszcze można przypisać, to nie odbył by ani połowy ze swoich podróży, bo albo nie przekroczyłby "niedozwolonych" wtedy granic, albo zastrzeliłaby go pierwsza napotkana grupa bojówkarzy guerilla.

Do tego ma taki sposób opisywania otaczającego go świata, przyrody i zjawisk, że człowiekowi wydaje się jakby odbywał z nim te podróże.
Z jego książek bije ogromny szacunek do przyrody i rdzennej ludności, którą napotykał podczas swoich podróży.
Wyszczekany, opryskliwy Cejrowski, w dżungli staje się zupełnie innym człowiekiem.

Przekonywać nikogo na siłę absolutnie nie zamierzam, ale zachęcam do dania mu szansy

Dodam jeszcze, że jego program, który teraz leci w TVN Style jest wg mnie cienki i dość mocno naciągany. Ale jestem przekonana, że jest on li i jedynie środkiem na zdobycie kasy, na kolejne wyprawy w poszukiwaniu dzikich plemion
Ponoć kasę na pierwszą wyprawę zdobył sprzedając swoją lodówkę, w czasach , kiedy lodówka to było COŚ
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 20:36   #1336
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez nebraska
To zapraszamy do Wrocławia - tu "Pożegnanie" żyje i ma się dobrze
w Kraku też, o ile wiem
Na pewno skorzystam, brakuje mi Jemen Matari No i chyba w Krakowie nadal jest CdG ;> (Zagorsk mi się marzy)
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 20:39   #1337
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość

Zuziuniu, doczytałam
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 20:41   #1338
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Scent Bar III

Nic mi sie nie chceA jutro i pojutrze mam urlop z pracyI jade za to do Reichu(Niemiec) po mame zeby sama nie wracalaI moze jakies zakupy zrobie(perfumy,ciuchy itp)
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 20:43   #1339
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
Nic mi sie nie chceA jutro i pojutrze mam urlop z pracyI jade za to do Reichu(Niemiec) po mame zeby sama nie wracalaI moze jakies zakupy zrobie(perfumy,ciuchy itp)
A popatrzysz na Lutki?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-14, 20:44   #1340
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Nebrasko, Burn a czy oglądałyście może któryś z jego programów z serii "boso przez świat", albo czytałyście którąś z jego książek?
Pytam, bo ja miałam o p. Cejrowskim bardzo podobne zdanie do Was.
Działał mi na nerwy i to tak, że przełączałam TV jak go tylko zobaczyłam.
Dopiero po obejrzeniu jednego odcinka z serii "Boso przez świat" zaczęłam zmieniać o nim zdanie. I to zasługa mojego TŻ, bo nie pozwolił mi przerzucić programu
(...)
Oczywiście,jak już mówiłam staram sie oglądać na bieżąco i boso przez świat i po mojemu.Mam też w domu książkę którą dostał niedawno mój tata ale...książki nie dam rady przebrnąć chyba.Jako podróżnik jest autorytetem,mówi rzeczy których nie wiedziałam i to doceniam.
Nie mogę natomiast przeboleć jego nietolerancji i niekonsekwencji w tym co mówi i na co narzeka.
Może trudno jest mi to pojąć dlatego,że tolerancja dla min. mniejszości seksualnych czy innych narodowości jest dla mnie czymś naturalnym i wyssanym z mlekiem matki a może dla tego że nie jestem właściwie osobą wierzącą i trudno mi się w "katola" wczuć.Nie wiem jaki jest tego powód ale niestety wkurza mnie jego gadanie do białego.Podobnie działają na mnie gadki że jakie to te kobiety w Europie są inne,beznadziejne bo nie lubią jak faceci na nie gwiżdżą czy jak głośno wyrażają aprobatę.Ano są inne bo inna kultura.Ja jestem wychowana w powściągliwej bo powściągliwej ale dla mnie naturalnej kulturze europejskiej,latynoskie podejście jest mi czymś obcym i nie zamierzam sie tego wstydzić.Nie uważam też żebym była gorsza tylko dla tego,że nie lubię jak ktoś np. zaczepia mnie na ulicy,że niby jestem jakaś zamknięta i niedotykalska z tego powodu też nie uważam.

Nie mniej jednak np.bardzo mi się podobała ostatnia gadach o kabaretach polskich-tu mam takie samo jak ona zdanie.Fajnie też mówił o tym jak sie ludziska zachowują w kinie koszmarnie.To przykłady kilku z jego trafnych spostrzeżeń.

I ja również nie zamierzam nikogo przekonywać,że to ja i tylko ja mam rację.Piszę to tylko dla przyjemności podzielenia się z innymi moimi poglądami i dla miłej dyskusji którą rzadko mam okazję podjąć z kimś z mojego otoczenia(mam wrażenie że część moich rówieśników siedzi w jakiejś izolacji bo wogóle nie wiedzą co sie na świecie dzieje tak w rozrywce (innej niż Jak oni śpiewają )jak i w polityce
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 20:46   #1341
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
A popatrzysz na Lutki?
Bede w Mainz ale nie wiem czy bede mial czas gdzies chodzicpo miesce moze tylko wskoczymy do jakiegos hiper-smiecia w drodze powortnej tak szybkoBo do Frankfurtu N/M napewno nie pojedziemy
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 20:46   #1342
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar III

Zatęskniłam się za Sensi, oddałam je siostrze, prawie cała 50tkę i ona ostatnio często nimi pachnie i stwierdziłam ,ze po co ja je oddawałam? Ale już jej nie będę zabierać może by tak sobie kupić?

A zresztą nie nie nie....za bardzo przypomina stare dzieje.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 20:58   #1343
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Oczywiście,jak już mówiłam staram sie oglądać na bieżąco i boso przez świat i po mojemu.Mam też w domu książkę którą dostał niedawno mój tata ale...książki nie dam rady przebrnąć chyba.
A mogłabyś mi podać tytuł tej książki? To coś podróżniczego czy zupełnie inna bajka?

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Jako podróżnik jest autorytetem,mówi rzeczy których nie wiedziałam i to doceniam.
Ni mogę natomiast przeboleć jego nietolerancji i niekonsekwencji w tym co mówi i na co narzeka.
Może trudno jest mi to pojąć dlatego,że tolerancja dla min. mniejszości seksualnych czy innych narodowości jest dla mnie czymś naturalnym i wyssanym z mlekiem matki a może dla tego że nie jestem właściwie osobą wierzącą i trudno mi się w "katola" wczuć.Nie wiem jaki jest tego powód ale niestety wkurza mnie jego gadanie do białego.
Szczerze, to nie spotkałam się nigdzie z jego wypowiedzią (gdzieś wcześniej o tym pisałaś), że on nienawidzi "pedałów".
Za to spotkałam się z wypowiedziami traktującymi o religii owszem.
O tym, że jest zatwardziałym katolikiem.
Ale skoro wymagamy od niego tolerancji, to same powinnyśmy taką tolerancją się wykazać - wolno mu być takim?
No chyba wolno
I ja żeby go cenić, wcale nie muszę się z nim zgadzać.

Po prostu polecam tą jego "drugą stronę"

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Podobnie działają na mnie gadki że jakie to te kobiety w Europie są beznadziejene bo nie lubią jak faceci na nich gwiżdżą czy jak głośno wyrażaja aprobatę.Ano są inne bo inna kultura.Ja jestem wychowana w powściągliwej bo powściągliwej ale dla mnie naturalnej kulturze europejskiej,latynoskie podejście jest mi czymś obcym i nie zamierzam sie tego wstydzić.Nie uważam też żebym była gorsza tylko dla tego,że nie lubię jak ktoś np. zaczepia mnie na ulicy,że niby jestem jakaś zamknięta i niedotykalska z tego powodu też nie uważam.

Nie mniej jednak np.bardzo mi się podobała ostatnia gadach o kabaretach polskich-tu mam takie samo jak ona zdanie.Fajnie też mówił o tym jak sie ludziska zachowują w kinie koszmarnie.To przykłady kilku z jego trafnych spostrzeżeń.
Wiesz co? Ja w ogóle nie biorę na poważnie tego jego gadania w tym programie. On sam mówił, że do "Po mojemu" trzeba podejść z przymrużeniem oka. I tak też podchodzę, bo widząc ten jego uśmieszek ja już wiem, że to nie jest uśmiech cwaniaka - a prześmiewcy, jedynego w swoim rodzaju obserwatora i komentatora rzeczywistości. On nie boi się powiedzieć, że wkurza go ..na przykład producentka programu
Z wieloma jego poglądami, które wyrażał w tym programie absolutnie się nie zgadzam, ale wiem, że on mi ich wcale nie narzuca.
Tylko pokazuje inny pogląd na sprawę.
Ale swoją drogą gdybym miała polecać coś z Cejrowskiego to na pewno nie byłoby to "Po mojemu" , a właśnie "Boso przez świat" i książki podróżnicze

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
I ja również nie zamierzam nikogo przekonywać,że to ja i tylko ja mam rację.Piszę to tylko dla przyjemności podzielenia się z innymi moimi poglądami i dla miłej dyskusji którą rzadko mam okazję podjąć z kimś z mojego otoczenia(mam wrażenie że część moich rówieśników siedzi w jakiejś izolacji bo wogóle nie wiedzą co sie na świecie dzieje tak w rozrywce (innej niż Jak oni śpiewają )jak i w polityce
Cieszę się, że mamy podobne podejście do sprawy
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 21:09   #1344
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość

Przekonywać nikogo na siłę absolutnie nie zamierzam, ale zachęcam do dania mu szansy
Rozumiem, co masz na myśli i nie zamierzam tu wcale Cię do niczego namawiać, ani od niczego odwodzić. Wyrażę jedynie swoje zdanie.


Dla mnie (czyli moim zdaniem i wedle moich odczuć) obecność tego człowieka w telewizji publicznej to skandal.

Po wulgarnych i ... powiedzmy niezywilizowanych wystąpieniach w WC Kwadransie zniknął z mediów i nie wróciłby do nich pewnie, gdyby z niełaski nie wydobyła go faszyzująca rządząca (wówczas kiedy wypływał) koalicja.

Bez względu na to jak bardzo jest błyskotliwy (a jest!) człowiek który szczyci się swoją homofobią, jawnie i bez wstydu odmawia podania ręki człowiekowi zarażonemu HIV promując zachowania dyskryminujące chorych, człowiek który pogardliwie wyraża się o ludziach innych wyznań, którego nietolerancja i dyskryminacja mniejszości ocierają się o faszyzm... taki człowiek nie zasługuje u mnie na dawanie szansy.
Ani na to, by nagradzać jego postawę telewizyjną promocją.
Rudolf Hoess pisał piękne wiersze i też nie zamierzam dawać mu szansy.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 21:10   #1345
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
A mogłabyś mi podać tytuł tej książki? To coś podróżniczego czy zupełnie inna bajka?

Szczerze, to nie spotkałam się nigdzie z jego wypowiedzią (gdzieś wcześniej o tym pisałaś), że on nienawidzi "pedałów".
Za to spotkałam się z wypowiedziami traktującymi o religii owszem.
O tym, że jest zatwardziałym katolikiem.
Ale skoro wymagamy od niego tolerancji, to same powinnyśmy taką tolerancją się wykazać - wolno mu być takim?
No chyba wolno
I ja żeby go cenić, wcale nie muszę się z nim zgadzać.

Po prostu polecam tą jego "drugą stronę"

Wiesz co? Ja w ogóle nie biorę na poważnie tego jego gadania w tym programie. On sam mówił, że do "Po mojemu" trzeba podejść z przymrużeniem oka. I tak też podchodzę, bo widząc ten jego uśmieszek ja już wiem, że to nie jest uśmiech cwaniaka - a prześmiewcy, jedynego w swoim rodzaju obserwatora i komentatora rzeczywistości. On nie boi się powiedzieć, że wkurza go ..na przykład producentka programu
Z wieloma jego poglądami, które wyrażał w tym programie absolutnie się nie zgadzam, ale wiem, że on mi ich wcale nie narzuca.
Tylko pokazuje inny pogląd na sprawę.
Ale swoją drogą gdybym miała polecać coś z Cejrowskiego to na pewno nie byłoby to "Po mojemu" , a właśnie "Boso przez świat" i książki podróżnicze

Cieszę się, że mamy podobne podejście do sprawy
Książka jak najbardziej podróżnicza.Tytułu nią pamiętam ale jest o Indianach z Am.Południowej.
Te wypowiedzi o nietolerancji dla gejów i lesbijek pamiętam z WC kwadransa choć dziecię jeszcze małe byłam kiedy to nadawalioraz z opowiadań mojej mamy.
Ja też go cenię na swój sposób,jak najbardziej i daje mu prawo do dziwaczenia.Ale jednak lepiej by było gdyby nie obrażał i mnie dyskryminował.
Obruszam się na to co mówi bo każdy traktuje świat "po swojemu-mojemu" i widzi go trochę w biało czarnych barwach czasem i ja tak właśnie to gadanie widze,rozumiesz co mam na myśli mam nadzieję
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 21:16   #1346
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Moje ulubione kawałki to:"dzwonię do ciebie, bo nie mogę z tobą rozmawiać", "if ju wud lajk sam wajn plis help jorself dżery" oraz "komputer..." (powiedziane z tym cudnym misiowym akcentem ).
Prawie się poryczałam ze śmiechu prz Dżerym

Moim ukochanym tekstem w pracy, kiedy ktoś mówił mi że mam coś zrobić, było "jem przecież"
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 21:18   #1347
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Nebrasko, Burn a czy oglądałyście może któryś z jego programów z serii "boso przez świat", albo czytałyście którąś z jego książek?
Pytam, bo ja miałam o p. Cejrowskim bardzo podobne zdanie do Was.
Działał mi na nerwy i to tak, że przełączałam TV jak go tylko zobaczyłam.
Dopiero po obejrzeniu jednego odcinka z serii "Boso przez świat" zaczęłam zmieniać o nim zdanie. I to zasługa mojego TŻ, bo nie pozwolił mi przerzucić programu
Tak, oglądałam "Boso przez świat". Ale mimo, że tematyka jest mi bliska, najważniejsze jest dla mnie to, co ten człowiek sobą reprezentuje. A w tej materii
Sabbath oddała moje odczucia w 100% nic dodać, nic ująć
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 21:26   #1348
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Rozumiem, co masz na myśli i nie zamierzam tu wcale Cię do niczego namawiać, ani od niczego odwodzić. Wyrażę jedynie swoje zdanie.


Dla mnie (czyli moim zdaniem i wedle moich odczuć) obecność tego człowieka w telewizji publicznej to skandal.

Po wulgarnych i ... powiedzmy niezywilizowanych wystąpieniach w WC Kwadransie zniknął z mediów i nie wróciłby do nich pewnie, gdyby z niełaski nie wydobyła go faszyzująca rządząca (wówczas kiedy wypływał) koalicja.
WC Kwadrans pamiętam mgliście, ale głównie właśnie z tego, że Cejrowski wkurzał mnie w nim niemiłosiernie.
Ale już znalazłam parę odcinków na youtube i czekają w kolejce do oglądnięcia. Muszę sobie przypomnieć.

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Bez względu na to jak bardzo jest błyskotliwy (a jest!) człowiek który szczyci się swoją homofobią, jawnie i bez wstydu odmawia podania ręki człowiekowi zarażonemu HIV promując zachowania dyskryminujące chorych, człowiek który pogardliwie wyraża się o ludziach innych wyznań, którego nietolerancja i dyskryminacja mniejszości ocierają się o faszyzm... taki człowiek nie zasługuje u mnie na dawanie szansy.
Ani na to, by nagradzać jego postawę telewizyjną promocją.
Rudolf Hoess pisał piękne wiersze i też nie zamierzam dawać mu szansy.
Sabbath gdzie, kiedy, w którym miejscu spotkałaś się z tym, żeby on się tak zachowywał?
Jestem zszokowana. Proszę o podanie źródeł tych informacji.
Nie mogę uwierzyć, że Cejrowski, o którym ja piszę, to ten sam człowiek, o którym Ty piszesz.
Mam nadzieję, że to jakieś nieporozumienie

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Książka jak najbardziej podróżnicza.Tytułu nią pamiętam ale jest o Indianach z Am.Południowej.
Te wypowiedzi o nietolerancji dla gejów i lesbijek pamiętam z WC kwadransa choć dziecię jeszcze małe byłam kiedy to nadawalioraz z opowiadań mojej mamy.
Ja też go cenię na swój sposób,jak najbardziej i daje mu prawo do dziwaczenia.Ale jednak lepiej by było gdyby nie obrażał i mnie dyskryminował.
Obruszam się na to co mówi bo każdy traktuje świat "po swojemu-mojemu" i widzi go trochę w biało czarnych barwach czasem i ja tak właśnie to gadanie widze,rozumiesz co mam na myśli mam nadzieję
Burn jeśli to książka podróżnicza, to koniecznie przeczytaj.
Albo chociaż spróbuj, myślę, że połkniesz ją w 1-2 dni
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 21:39   #1349
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
WC Kwadrans pamiętam mgliście, ale głównie właśnie z tego, że Cejrowski wkurzał mnie w nim niemiłosiernie.
Ale już znalazłam parę odcinków na youtube i czekają w kolejce do oglądnięcia. Muszę sobie przypomnieć.
Ja też WC Kwadrans pamiętam dość mgliście, ale pamiętam. Nie dlatego, że żywiłam kiedykolwiek miłość do telewizji, lecz dlatego, że z wielkim upodobaniem oglądał (i może ogląda nadal) Cejrowskiego mój ojciec, który (też) jest faszystą.

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Sabbath gdzie, kiedy, w którym miejscu spotkałaś się z tym, żeby on się tak zachowywał?
Jestem zszokowana. Proszę o podanie źródeł tych informacji.
Nie mogę uwierzyć, że Cejrowski, o którym ja piszę, to ten sam człowiek, o którym Ty piszesz.
Mam nadzieję, że to jakieś nieporozumienie
Historia z odmówieniem podania ręki nosicielowi HIV to rzecz względnie nowa - miała miejsce w programie Rozmowy w Toku.
Z Kotańskim ostentacyjnie rozmawiał przez szybę.
Oficjalnie w swoich wypowiedziach Cejrowski ogłasza że pedałów i niekatolików nie toleruje i żywi wobec nich takie same uczucia jak człowiek z arachnofobią wobec pająków (to porównanie stosował kilka razy, nawet na poświęconej mu stronie Wikipedii o tym wspomniano.

Nota bene na Wiki przeczytałam też, że kiedy Bikont nazwała jego poglądy faszystowskimi i wytoczył jej sprawę o zniesławienie (co pamiętam akurat) to "warszawski sąd apelacyjny uznał, że pozwani nie muszą przepraszać za reportaż i jego tytuł, który wg sądu oddaje istotę postępowania Cejrowskiego" (czego akurat nie pamiętałam).
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 22:12   #1350
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ja też WC Kwadrans pamiętam dość mgliście, ale pamiętam. Nie dlatego, że żywiłam kiedykolwiek miłość do telewizji, lecz dlatego, że z wielkim upodobaniem oglądał (i może ogląda nadal) Cejrowskiego mój ojciec, który (też) jest faszystą.

Historia z odmówieniem podania ręki nosicielowi HIV to rzecz względnie nowa - miała miejsce w programie Rozmowy w Toku.
Z Kotańskim ostentacyjnie rozmawiał przez szybę.
Oficjalnie w swoich wypowiedziach Cejrowski ogłasza że pedałów i niekatolików nie toleruje i żywi wobec nich takie same uczucia jak człowiek z arachnofobią wobec pająków (to porównanie stosował kilka razy, nawet na poświęconej mu stronie Wikipedii o tym wspomniano.

Nota bene na Wiki przeczytałam też, że kiedy Bikont nazwała jego poglądy faszystowskimi i wytoczył jej sprawę o zniesławienie (co pamiętam akurat) to "warszawski sąd apelacyjny uznał, że pozwani nie muszą przepraszać za reportaż i jego tytuł, który wg sądu oddaje istotę postępowania Cejrowskiego" (czego akurat nie pamiętałam).
To ja go miałam za zupełnie innego człowieka
Znałam tylko część jego poglądów.
Jestem w szoku i w tej chwili buszuję w necie, w poszukiwaniu info na jego temat.
Dzięki dziewczyny za poruszenie tego tematu.

W głowie mi się nie mieści, że człowiek, który potrafi w subtelny, rozumny i tolerancyjny sposób rozmawiać z szamanem na temat wierzeń jego plemienia byłby nietolerancyjny dla innych wyznań.
Czyżby aż taka hipokryzja?
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:10.