Warkoczyki-wątek zbiorczy - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-13, 15:01   #1801
Trufel
Raczkowanie
 
Avatar Trufel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 189
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Bateryyjka, ja się nie znam, ale bardziej podobają mi się te warkoczyki: http://www.photoblog.pl/laatawiec/41830089
uprzedzam jednak, że ja się na tym kompletnie nie znam, bo nie plotę.

jutro o 12 przyjezdza mi dziewczyna warkoczyki robić. juz nie moge sie doczekac.
__________________

Trufel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 20:54   #1802
baglady1985
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: ........Warkoczyki....... ..




Cytat:
Napisane przez kambarr Pokaż wiadomość
hm . szczerze mówiąć nie czytałam forum .. wybaczcie . , ale poświęcę na to czas ..

mam straszliwą ochotę na warkoczyki syntetyczne .
(jakiś miesiąć temu byłam u fryzjera i nie za barzdo mnie zrozumiał .. mam teraz krótkie włosy- opaają na ramiona lekkoo)
jaki będzie koszt . ? ;> - chciałabym mieć takie gdzieś do pasa ..
kto mi moze takie zrobic ( jestem z małego miasta- Bartoszyce)
co z myciem . ? ;>
czy włosy się niszcza . ? ;>
ile się trzymają . ?
co po rozplątaniu , wyglądaja tragicznie . ? ;>

proszę o odp ..
ja rozumiem.ze struktura tego forum jest slaba,ale lenistwo jest jeszcze gorsze
koszt zalezy od osoby warkoczykujacej.zwyke od 300 do 600zl
nie wiem gdzie sa bartoszyce
myjesz normalnie-rozcienczonym szamponem plus odzywka w sprayu-polecma nivea
trzymaja sie poki nie zdejmiesz-nosi sie IMO max 4 miesiace. po zdjeciu masz wrazenie,ze masz malo wlosow-to tylko wrazenie-przy dobrze zrobionych warkoczykach nie bedziesz miec zniszczonych wlosow.nosze warkocze od 3 lat niemal non stop a od 7 zprzerwami i mam bardzo ładnie wlosy

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Bateryyjka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny widze ze sie znacie na warkoczykach a ja mam do was ogromna prosbe poniewaz nie znam sie dobrze na tym nigdy jeszcze ich nie nosilam a bardzo mi sie podobaja i chcialabym sobie zrobic!!otuz znalazlam osobe ktora robi za 120zl!! mam zdjecia jej prac same zobaczcie http://www.photoblog.pl/laatawiec/41830089 ona mi mowila ze sie trzymaja 2 miesiace i ze nie mozna ich myc po zrobieniu napiszcie mi czy warto sobie u niej zrobić?? nie stac mnie zeby zaplacic 300-400 zl a 120 to tez nie jest mało i nie chce wydać tej kasy w bloto!! poradźcie mi prosze o odp. dzieki
wygladaja ok,ale gada bzdury-mozna je umyc odrazu po zrobieniu.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-07-14 o 16:23 Powód: edytowane przez moderatora
baglady1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 21:29   #1803
Trufel
Raczkowanie
 
Avatar Trufel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 189
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

mam warkoczyki!
robiłyśmy je (w 3 osoby) ok. 8 godz.
dużo, ale laska robila drugi raz dopiero warkoczyki, w tym pierwszy raz sama sobie robila. pomagaly moja mama i siostra, ktore byly amatorkami.
wszystko super, tylko, ze jest mi bardzo ciezko na glowie, rwie niesamowicie i nie umiem ich upinac tak ladnie jak wy - wszystko sie rozlatuje. mam nadzieje, ze nabiore wprawy. jak na razie w domu pozytywnych komentarzy nie uslyszalam
chyba, ze pozytywnym mozna nazwac komentarz taty 'a wczoraj mialem jeszcze ładną corke' :/ no, ale cóż... przezyję to jakos.
__________________


Edytowane przez Trufel
Czas edycji: 2010-11-17 o 14:46
Trufel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 06:57   #1804
sylllvia89
Wtajemniczenie
 
Avatar sylllvia89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: odległa kraina
Wiadomości: 2 900
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez Trufel Pokaż wiadomość
mam warkoczyki!
robiłyśmy je (w 3 osoby) ok. 8 godz.
dużo, ale laska robila drugi raz dopiero warkoczyki, w tym pierwszy raz sama sobie robila. pomagaly moja mama i siostra, ktore byly amatorkami.
wszystko super, tylko, ze jest mi bardzo ciezko na glowie, rwie niesamowicie i nie umiem ich upinac tak ladnie jak wy - wszystko sie rozlatuje. mam nadzieje, ze nabiore wprawy. jak na razie w domu pozytywnych komentarzy nie uslyszalam
chyba, ze pozytywnym mozna nazwac komentarz taty 'a wczoraj mialem jeszcze ładną corke' :/ no, ale cóż... przezyję to jakos.

gratuluje odwagi, ślicznie ci w tych włoskach
__________________
chudnę


POMÓŻ http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=7683eef
sylllvia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 11:31   #1805
Natalcia862
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 11
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez Trufel Pokaż wiadomość
mam warkoczyki!
robiłyśmy je (w 3 osoby) ok. 8 godz.
dużo, ale laska robila drugi raz dopiero warkoczyki, w tym pierwszy raz sama sobie robila. pomagaly moja mama i siostra, ktore byly amatorkami.
wszystko super, tylko, ze jest mi bardzo ciezko na glowie, rwie niesamowicie i nie umiem ich upinac tak ladnie jak wy - wszystko sie rozlatuje. mam nadzieje, ze nabiore wprawy. jak na razie w domu pozytywnych komentarzy nie uslyszalam
chyba, ze pozytywnym mozna nazwac komentarz taty 'a wczoraj mialem jeszcze ładną corke' :/ no, ale cóż... przezyję to jakos.

Bardzo ładne warkoczyki ładnie Tobie w nich dlaczego baglady1985 znów dostała bana
Natalcia862 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 18:19   #1806
PoisonCandy
Raczkowanie
 
Avatar PoisonCandy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 296
GG do PoisonCandy
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

za co kolejny ban? nie rozumiem
PoisonCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 21:36   #1807
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

za poniwna rejestracje zbanowanego uzytkownika
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-16, 14:00   #1808
PoisonCandy
Raczkowanie
 
Avatar PoisonCandy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 296
GG do PoisonCandy
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

to w takim bądź razie za co był pierwszy ban?
PoisonCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 14:02   #1809
AneczkaBee
Raczkowanie
 
Avatar AneczkaBee
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 274
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Az chyba pozapuszczam troszke wlosy i zrobie sobie takie fajne jak Wy macie ; ) <zazdrosnik>
AneczkaBee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 19:28   #1810
kamisiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 1
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cześć Dziewczyny!
Jestem z Dąbrowy Górniczej bardzo podobaj mi się te warkoczyki i mam pytanie... nie znacie kogoś kto by mi je zrobił? powiem szczerze że nie mogę znaleźć nikogo kto robi tutaj bliżej. Mam nadzieję że nie dużo weźmie jeżeli chodzi o włosy to mogę zamówić sama ale potrzebuje osoby która mi je zrobi dobrze
kamisiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 22:53   #1811
mruk
Raczkowanie
 
Avatar mruk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 82
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Dziewczyny, robiła któraś z Was warkoczyki z blond włosów syntetycznych na ciemnych włosach? Chciałam sobie coś takiego wyczarowac i zastanawia mnie jak to będzie wyglądac
mruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-18, 00:18   #1812
PoisonCandy
Raczkowanie
 
Avatar PoisonCandy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 296
GG do PoisonCandy
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

nie warto. po tygodniu już odrost będzie straszny - chyba że będziesz cały czas chodzić z chustką lub opaską. Lepiej pomieszać trochę ciemnych i jasnych włosów - np. przód (pierwszy rządek) zrobić twojego kolory włosów a resztę jasne przemieszane z tym kolorem z przodu. Chyba że bardzo widoczne odrosty ci nie przeszkadzają
PoisonCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 03:17   #1813
mruk
Raczkowanie
 
Avatar mruk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 82
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

przeszkadzają, i dzięki za radę z tym przemieszaniem. pomyślę nad tym
niestety ale uroiło mi się już dawno, że chcę miec coś jasnego na głowie i tak kombinuję
mruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 21:22   #1814
caramely
Raczkowanie
 
Avatar caramely
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 143
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Ja też już jestem szczęsliwą bardzo posiadaczką warkoczy mam ich dokladnie 153
http://nasza-klasa.pl/profile/7328861/gallery/156
http://nasza-klasa.pl/profile/7328861/gallery/154

no i mam pytanie, czytałam juz o tym ale nie pamietam :P co robic z tymi krostkami? smarowac je czyms czy jak? nie swedza jakos mocno, ale sam fakt ze są jest denerwujacy ;p a odzywke mam NIVEA, taka niebieską, jakaś odświerzająca jest, dobra?
__________________
And I’d give up forever to touch you
’cause I know that you feel me somehow
You’re the closest to heaven that I’ll ever be
And I don’t want to go home right now
caramely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 22:15   #1815
PoisonCandy
Raczkowanie
 
Avatar PoisonCandy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 296
GG do PoisonCandy
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

bardzo ładnie wyglądasz w warkoczykach
PoisonCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 22:25   #1816
caramely
Raczkowanie
 
Avatar caramely
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 143
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

dziękuje
__________________
And I’d give up forever to touch you
’cause I know that you feel me somehow
You’re the closest to heaven that I’ll ever be
And I don’t want to go home right now
caramely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 10:51   #1817
Asiou111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Hej dziewczyny.
Musze podzielić się z Wami moimi obawami

Mam warkoczyki już drugi raz w życiu. Za pierwszym razem po ich zdjeciu (po miesiącu bo były nieprofesjonalnie zrobione i szybko sie rozpadły) wszystko było OK, zresztą w trakcie ich noszenia też.
Po półrocznej przerwie zrobiłam sobie warkoczyki drugi raz ale u innej dziewczyny. Warkoczyki są lepiej zrobione, jest ich więcej i wogóle lepiej wyglądają, a mam je miesiąc, z tym, że dziewczyna zrobiła mi jest od samej skóry głowy i na początki bardzo bolała mnie skóra głowy szczególnie jak nosiłam wysoko zrobionego kitka. A sęk w tym, że po jakichś 2 tygodniach zobaczyłam białe "drobinki" na głowie. W pierwszej chwili myślałam, że to łupież ale przyjżałam się dokładniej i zobaczyłam, że to cebulki włosów, które widać przy każdym warkoczyku, szczególnie przy tych przy twarzy Jest ich pełno przy niemal każdym warkoczyku ale ten jednak się na "czymś" trzyma ;( Nie wiem co teraz robić, boje się je zdjąć bo nie wiem co tam zostanie jak je zdejme, pozatym chce je jeszcze troche ponosić Mam dosyć grube i kręcone włosy.
Myślicie, żeto może mieć coś wspólnego z tym, że włosy wypadają codziennie tylko warkoczyki je trzymają? Ale chyba włosy nie wypadają razem z cebulkami.
Co o tym myslicie? Mimo tego, że zawsze chciałam mieć mniej włosów bo sprawiały mi kłopoty to teraz wiele bym dała, żeby tylko nic się im nie stało.
Asiou111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 11:14   #1818
PoisonCandy
Raczkowanie
 
Avatar PoisonCandy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 296
GG do PoisonCandy
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

nie chce cie straszyć ale jesli masz białe końcówki na włoskach wystających to najprawdopodobniej są to cebulki, oznacza to że trochę przeciążyłaś włosy i mogły się powyrywać. Ale nie bój się, niekoniecznie oznacza to że po zdjęciu warkoczyków będziesz źle wyglądać. Miałam podobną sytuacje z dredami syntetycznymi. Nosiłam je spięte w kitka bardzo wysoko i jeszcze dopięte do tego dodatkowe dredy przez co mocno obciążyłam włosy i też mi tak z cebulkami wychodziły. Jak zdjęłam dredy okazało się że aż tak dużo mi ich nie wyszło i w zassadzie nie było widać różnicy. Jeżeli włosy powychodziły ci tylko na początku noszenia warkoczy a teraz już nie wychodzą to zostaw warkocze, jedna jeśli nadal wychodzą to radziła bym ci je zdjąć.
PoisonCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 15:38   #1819
MakiAizawa
Przyczajenie
 
Avatar MakiAizawa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Czytam właśnie to co piszecie i mam pewny, a może pewne dylematy. Chce zrobić sobie warkoczyki na pielgrzymkę. Pogoda będzie różna, raz upał, a raz deszcz. Mam bardzo grube włosy, długie i nic poważnego z nimi nie robiłam, czyt. nie farbowałam, etc.
Czy podczas pielgrzymki warto sobie je zrobić? Bardzo boję się tego, że głowa może mnie swędzić, tak jak innym i nie wytrzymam psychicznie.
Jestem nowa, wiec proszę o radę.
MakiAizawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-20, 00:02   #1820
magdaksp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez MakiAizawa Pokaż wiadomość
Czytam właśnie to co piszecie i mam pewny, a może pewne dylematy. Chce zrobić sobie warkoczyki na pielgrzymkę. Pogoda będzie różna, raz upał, a raz deszcz. Mam bardzo grube włosy, długie i nic poważnego z nimi nie robiłam, czyt. nie farbowałam, etc.
Czy podczas pielgrzymki warto sobie je zrobić? Bardzo boję się tego, że głowa może mnie swędzić, tak jak innym i nie wytrzymam psychicznie.
Jestem nowa, wiec proszę o radę.
warkoczyki to super fryzura na wyjazdy czy wlasnie pielgrzymki,ale zeby nie miec problemów z uczuleniem czy dyskomfortem zrob je jakos z 2 tygodnie przed pielgrzymka. jesli mas zgrube wlosy to ryzyo wystapienia alergii jest znikome
magdaksp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 10:50   #1821
Trufel
Raczkowanie
 
Avatar Trufel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 189
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

muszę się z wami podzielić pewnym doświadczeniem
pisałyście, że pod wpływem wody włosy są dużo cięższe i obciazaja cebulki.
no, ale chcąc nie chcąc, będąc na basenie zanurzyłam całą głowę.
bałam się, że pod wpływem wody będą jakieś mega ciężkie, no, ale jak się okazało, po wynurzeniu różnicy praktycznie nie czułam po chwili wszystko mi z włosów ścieklo i szybko wyschły. czy to zalezy od wlosow syntetycznych? a moze cos z nimi nie tak? aha, i jesli nie czuje roznicy, to moge moczyc glowe normalnie w wodzie?
__________________

Trufel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 15:05   #1822
Blessed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 46
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

to chyba oznacza tylko tyle, że masz dobre włosy syntetyczne które nie piją wody i można osuszyć je całkiem zwykłym ręcznikiem. Ja za 1 razem miałam takie a teraz zamówiłam sobie na allegro te za 6 zł, nikomu bym nie polecała, są beznadziejne, tną palce przy robieniu, są ciężkie, źle się palą i końcówki się rozwalają, piją wode podczas mycia, porażka jakaś. No ale szkoda mi na razie ściągać warkoczyków, mam je już prawie 2 miesiące więc myślę że jeszcze miesiąc ponoszę a później i tak mam zamiar zrobić sobie po raz 3. Mam gęste włosy więc nie mam się czym martwić, że mi się przerzedzą po ściągnięciu dlatego co do tych cebulek - jesli masz gęste włosy tak jak to napisałaś, to bez obaw! te wystające cebulki to normalne, możesz przy głowie usówać je piensetą, to przeciez naturalne, że włosy wypadają! pozdrawiam
Blessed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 21:16   #1823
magdaksp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez Blessed Pokaż wiadomość
to chyba oznacza tylko tyle, że masz dobre włosy syntetyczne które nie piją wody i można osuszyć je całkiem zwykłym ręcznikiem. Ja za 1 razem miałam takie a teraz zamówiłam sobie na allegro te za 6 zł, nikomu bym nie polecała, są beznadziejne, tną palce przy robieniu, są ciężkie, źle się palą i końcówki się rozwalają, piją wode podczas mycia, porażka jakaś. No ale szkoda mi na razie ściągać warkoczyków, mam je już prawie 2 miesiące więc myślę że jeszcze miesiąc ponoszę a później i tak mam zamiar zrobić sobie po raz 3. Mam gęste włosy więc nie mam się czym martwić, że mi się przerzedzą po ściągnięciu dlatego co do tych cebulek - jesli masz gęste włosy tak jak to napisałaś, to bez obaw! te wystające cebulki to normalne, możesz przy głowie usówać je piensetą, to przeciez naturalne, że włosy wypadają! pozdrawiam
oj te włosy to masakra.ja kiedys zamowilam ,bo potrzebowalam dlugich i nie dosc,ze smierdzialy to jeszcze nie dalo sie ich rozdzielic.podziwiam, ze dalas rade cos znich zrobic.
magdaksp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 23:02   #1824
Trufel
Raczkowanie
 
Avatar Trufel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 189
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

ja kupowalam na allegro te za 7,50
__________________

Trufel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 09:53   #1825
Blessed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 46
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez Trufel Pokaż wiadomość
ja kupowalam na allegro te za 7,50
możesz podać link? znalazłam za 8, jeśli to ta sama firma a u innego sprzedawcy mam zamówić za 12, to troche przepłacę...
Blessed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 10:20   #1826
Trufel
Raczkowanie
 
Avatar Trufel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 189
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez Blessed Pokaż wiadomość
możesz podać link? znalazłam za 8, jeśli to ta sama firma a u innego sprzedawcy mam zamówić za 12, to troche przepłacę...
wysłałam ci priv, bo tu chyba nie mozna linkow podawac.
__________________

Trufel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 10:29   #1827
hlcgn
Przyczajenie
 
Avatar hlcgn
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 24
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Ja zakładam warkoczyki za równy tydzień. będzie to piąty raz. Fakt faktem miałam prawie dwa lata przerwy ale nie było to spowodowane zniszczonymi włosami. Włosy fakt, faktem po ściągnięciu są jakby 'miękkie' ale po dwóch odżywkach u fryzjera wyglądały zupełnie jak nowe. ;-)
Czy ktoś stosował specjalne szampony, odżywki, olejki do warkoczyków? Jestem ciekawa czy dają jakiś efekt.
hlcgn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 10:31   #1828
Blessed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 46
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez Trufel Pokaż wiadomość
wysłałam ci priv, bo tu chyba nie mozna linkow podawac.
dzięki wielkie, niestety za mały wybór kolorów ostatnio robiłyśmy dziewczynie brąz i fiolet, wyglądało to ładnie dlatego wymyśliłam sobie, że nast. razem zrobię sobie brąz, fiolet i blond jednak dziś po dłuższym zastanowieniu i przeglądnięciu dostępnych kolorów wymyśliłam sobie brąz, czerwony i grafit. Myślicie że ładnie by to wyglądało? Tak tylko dumam, jeszcze nie ściągnęłam warkoczyków a już myślę o kolorze następnych
Blessed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 11:05   #1829
Asiou111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Ja wlasnie mam brazowe z przewaga a fioletowych i kilkoma zielonymi oraz 2 warkoczykami wisniowymi :P

Wygląda to wg. mnie ladnie, chodz fioletowe zupelnie gina przy tej zywej zieleni.

Wygląda to mniej wiecej tak: (a raczej wygladalo miesiac temu :P)

http://img404.imageshack.us/i/28686961.jpg/
Asiou111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 14:33   #1830
kambarr
Wtajemniczenie
 
Avatar kambarr
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 138
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

przepraszam , przepraszam .. tak , leń ze mnie . hi .

obiecuję się poprawić , zaraz zabieram się do przeczytania forum ..



chciałabym mieć gdzieśś .. hm . do pasa (?) te warkoczyki syntetyczne . Jak namówić rodziców na ich założenie . ? ;>
macie jakieś pomysły . ?

hm .. , a możee , że nie będą musieli mi kupować pianek do włosów . - lol2 . , ale niee .. tak OO to jeszcze z nimi o tym nie gadałam .. , alee jeśli zabiorę się do rozmowy, to jakich argumentów mogę użyć . ? jak myśliciee . ?
kambarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-03 21:59:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:02.