Fryzjer - Wadowice - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-06, 14:49   #1
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831

Fryzjer - Wadowice


Jak w temacie,wiecie może gdzie jest w Wadowicach jakis dobry salon fryzjerski????
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 18:02   #2
Mrowkasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 375
Dot.: Fryzjer - Wadowice

Jest taki salon koło starostwa. Wchodzisz w ulice za Zielonym Budikiem. I on jest po lewo. TYlko koniecznie zapisz się do P. Agnieszki
Mrowkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 18:13   #3
matrixala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer - Wadowice

hmm... odświeżę Gdzie w Wadowicach można liczyć na kreatywność i zaufanie fryzjera??
matrixala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 11:38   #4
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Fryzjer - Wadowice

Ja byłam ostatnio w salonie przy stacji Orlen na Batorego. Polecam - bardzo miła, nie narzucająca się obsługa. Mnie obcinała i farbowała p. Krysia i jestem bardzo zadowolona, słucha co się mówi i proponuje co zrobić.
Za farbowanie całości (odrosty inny odcień, reszta włosów inny odcień), cięcie, modelowanie na szczotce i prostowanie zapłaciłam 70zł - wydaje mi się, że nie dużo.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 23:53   #5
srilanka
Raczkowanie
 
Avatar srilanka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 31
Dot.: Fryzjer - Wadowice

Kochane a znacie moze ekipe w Julii na Lwowskiej lub w Trendach?

potrzebuje dobrego sciecia i dobrego farbowania mam długie grube wlosy.pozdrawiam
srilanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 00:55   #6
nikt_rw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer - Wadowice

odświeżam temat. wiecie coś może o tym salonie TRENDY HAIR FASHION?
nikt_rw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 21:43   #7
pajaja
Przyczajenie
 
Avatar pajaja
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 29
Dot.: Fryzjer - Wadowice

Cytat:
Napisane przez nikt_rw Pokaż wiadomość
odświeżam temat. wiecie coś może o tym salonie TRENDY HAIR FASHION?
ja i mój facet chodzimy tam od dłuższego czasu i jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno fryzury męskie jak i damskie są świetne i ceny są niskie w porównaniu z innymi salonami... mój facet płaci tam 25 zł tylko. Zdarzyło mi się raz w jakiś podrzędnym salonie za loki zapłacić 80 zł gdzie zrobiły mi jedynie termo loki które rozprostowały mi się po wyjściu z salonu... bo paniom nie chciało się prostownicą pomachać czy lokówką... a w Trendy nie dość, że było tanie bo coś 60/70 zł za upięcie... i to było najlepsze upięcie w moim życiu... mogłabym zapłacić za nie nawet dwa razy tyle... tak więc bardzo polecam wg mnie najlepszy salon w Wadowicach

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Napisane przez pajaja Pokaż wiadomość
ja i mój facet chodzimy tam od dłuższego czasu i jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno fryzury męskie jak i damskie są świetne i ceny są niskie w porównaniu z innymi salonami... mój facet płaci tam 25 zł tylko. Zdarzyło mi się raz w jakiś podrzędnym salonie za loki zapłacić 80 zł gdzie zrobiły mi jedynie termo loki które rozprostowały mi się po wyjściu z salonu... bo paniom nie chciało się prostownicą pomachać czy lokówką... a w Trendy nie dość, że było tanie bo coś 60/70 zł za upięcie... i to było najlepsze upięcie w moim życiu... mogłabym zapłacić za nie nawet dwa razy tyle... tak więc bardzo polecam wg mnie najlepszy salon w Wadowicach
dodam jeszcze, że jeśli chodzi o fryzury to jestem bardzo wymagająca i zawsze musiałam coś poprawiać po wyjściu od fryzjera... a tam zrobili mi najlepszą fryzurę w życiu
pajaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-14, 15:10   #8
yoy
Przyczajenie
 
Avatar yoy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 14
Dot.: Fryzjer - Wadowice

a wiecie moze gdzie pracuje teraz pani Justyna Talaga z salonu primma na trybunalskiej?
yoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 10:23   #9
asia_120
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer - Wadowice

witam,
szukam dobrego fryzjera ktory zrobi cos ladnego na dzien slubu, czy moglybyscie polecic jakis salon w Wadowicach?
asia_120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 10:27   #10
asia_120
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer - Wadowice

witam,
a czy moglby mi ktos polecic dobry salon fryzjerski ktory uczesze moda i trwala fryzure slubna?
asia_120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 00:05   #11
pajaja
Przyczajenie
 
Avatar pajaja
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 29
Dot.: Fryzjer - Wadowice

jak byłam raz w Trendy to jakaś zrozpaczona panna młoda przyleciała tam żeby zrobili jej coś z włosami bo w innym salonie zawalili sprawę i jej włosy wyglądały okropnie! W ciągu pół godziny w trendy naprawili jej włosy i było o wiele lepiej
ale wiadomo przed ślubem muszą być próbne fryzury... podobno w okolicach Żwirki i Wigury jest też fajny zakład...
pajaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-19, 10:51   #12
shiza91xx
Raczkowanie
 
Avatar shiza91xx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 256
GG do shiza91xx
Dot.: Fryzjer - Wadowice

a byl ktos w salonie beata studnicka na krakowskiej albo dotyk piekna na krakowskiej tez??
shiza91xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 15:57   #13
TheCherryOnTop
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Wadowice

Odświeżam wątek poszukuję dobrego fryzjera w Wadowicach, który obetnie mi długie włosy. Chciałabym znaleźć w końcu zaufanego fryzjera, do którego będę mogła udać się bez obaw, który podetnie i końcówki a nie połowę włosów, a w razie potrzeby nada fryzurze kształtu bez rewolucji jak do tej pory nie udało mi się takiego znaleźć dlatego unikam fryzjerów co oczywiście odbija się na moich włosach szczerze wolę wizyty u dentysty niż u fryzjera!!! kto pomoże mi to zmienić?
TheCherryOnTop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:14.