Psy - cz. III - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-21, 19:09   #5011
scandalistka
Zadomowienie
 
Avatar scandalistka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: sercem w Bieszczadach
Wiadomości: 1 066
Dot.: Psy - cz. III

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Tylko ze takie właśnie przeznaczenie piszczałek... Zadaniem psa jest je zabić, a zabita zostaje kiedy piszczek przestaje piszczeć

I coś na rozładowanie atmosfery bo ostatnio tutaj zrobiło się dosyć gęsto

33 psy o niezwykłym ubarwieniu

http://www.reshareworthy.com/33-dogs...jgDXFTqoMHP.32
Wiem, ale ten producent się chwali że piłka piszczy nawet po przedziurawieniu. Zresztą pytałam o zabawki, nie napisałam, że mam problem z tym, że pies je morduje? Niech morduje, po to są, ale szukam czegoś, co przetrwa chociaż tydzień.

Jak dla mnie wygrywa pieseł w pudełku.
__________________

scandalistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 19:15   #5012
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Psy - cz. III

U mojego też kiedyś nie przeżywały ale zaczęłam mu kupować zabawki dla dzieci a ostatnio siostra z Norwegii przywiozła mi dwie i żyje od świąt (jakby nie patrzeć 2 miechy :P)
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 19:17   #5013
scandalistka
Zadomowienie
 
Avatar scandalistka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: sercem w Bieszczadach
Wiadomości: 1 066
Dot.: Psy - cz. III

Cytat:
Napisane przez girlonthebridge Pokaż wiadomość
U mojego też kiedyś nie przeżywały ale zaczęłam mu kupować zabawki dla dzieci a ostatnio siostra z Norwegii przywiozła mi dwie i żyje od świąt (jakby nie patrzeć 2 miechy :P)
Zabawki dla dzieci? Jakiego typu? Możesz podać jakieś przykłady?
__________________

scandalistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 19:21   #5014
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Psy - cz. III

Cytat:
Napisane przez scandalistka Pokaż wiadomość
Zabawki dla dzieci? Jakiego typu? Możesz podać jakieś przykłady?
szeleszczące kostki (hit u nas), żółwiki z piszczałkami (są zazwyczaj po 4 w każdej łapce) są zazwyczaj z lepszych materiałów niż te zwierzęce (a są tańsze od zwierzęcych - kupiłam kiedyś hit nad hity - ponoć. Skusiłam się, 50 zł - ani razu się nią nie pobawił (( a psiak miał szaleć, przerzuciłam się na dziecięce, może ze 2 rozwalił ale z każdą kolejną było lepiej no i powiem Wam, że nauczył się rozróżniać kształty i zabawki :P jak mówię pokaż makapakę przynosi makapakę, jak żółwika to żółwika jak angry birdsa to angry birdsa - w ogóle angly birds jest hitem bo jak się go naciska to się śmieją i mają 3 rodzaje śmiechów, ale Platon uwielbia tę zabawkę).
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 19:33   #5015
scandalistka
Zadomowienie
 
Avatar scandalistka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: sercem w Bieszczadach
Wiadomości: 1 066
Dot.: Psy - cz. III

Cytat:
Napisane przez girlonthebridge Pokaż wiadomość
szeleszczące kostki (hit u nas), żółwiki z piszczałkami (są zazwyczaj po 4 w każdej łapce) są zazwyczaj z lepszych materiałów niż te zwierzęce (a są tańsze od zwierzęcych - kupiłam kiedyś hit nad hity - ponoć. Skusiłam się, 50 zł - ani razu się nią nie pobawił (( a psiak miał szaleć, przerzuciłam się na dziecięce, może ze 2 rozwalił ale z każdą kolejną było lepiej no i powiem Wam, że nauczył się rozróżniać kształty i zabawki :P jak mówię pokaż makapakę przynosi makapakę, jak żółwika to żółwika jak angry birdsa to angry birdsa - w ogóle angly birds jest hitem bo jak się go naciska to się śmieją i mają 3 rodzaje śmiechów, ale Platon uwielbia tę zabawkę).
Raz w życiu byłam w sklepie z rzeczami dla dzieci i to dawno temu, nawet nie pomyślałam że tam może być coś, co się nadaje dla psów. Szeleszczące kostki u nas nie dadzą rady, wygooglałam i widzę że one są materiałowe, a u nas wszystko co materiałowe jest natychmiast rozszarpywane. Ale jak będę miała wolą chwilę, to może się przejdę do takiego sklepu rzucić okiem. Może akurat coś się znajdzie.
__________________

scandalistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 20:10   #5016
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Psy - cz. III

Cytat:
Napisane przez scandalistka Pokaż wiadomość
Raz w życiu byłam w sklepie z rzeczami dla dzieci i to dawno temu, nawet nie pomyślałam że tam może być coś, co się nadaje dla psów. Szeleszczące kostki u nas nie dadzą rady, wygooglałam i widzę że one są materiałowe, a u nas wszystko co materiałowe jest natychmiast rozszarpywane. Ale jak będę miała wolą chwilę, to może się przejdę do takiego sklepu rzucić okiem. Może akurat coś się znajdzie.
Platon też niszczył wszystko, byłam sceptycznie nastawiona do tych "dziecięcych" ale u nas się sprawdziło. Miał wiele psich zabawek od głośnej sąsiadki (coś z tego typu ale w kolorze żółtym i w kształcie człowieka http://sklep.modernpet.pl/pl/zabawki...gasienica.html) przez kaczkę (która miała zaspokajać chęć na polowanie) i chrumchające świnki (http://www.zooplus.pl/shop/psy/zabaw...stikowe/138525). Niszczył wszystko w max 2 dni.
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 20:34   #5017
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Psy - cz. III

U mnie najlepiej sprawdzają się takie piłki z wypustkami jak na zdjęciu. Cookie ma swoją już prawie rok, Joy tez dostała w grudniu. Ale ja je im daje tylko na wyznaczony czas w ciagu dnia. I to są jedyne piłki które zachowały piszczek mimo tak długiego czasu użytkowania. Wszystkie inne zabawki piszczące (rownież mieliśmy masę tych firmy kong)są mordowane z prędkością światła. A takie chrumkajace świnki to u nas w trzy mińuty maja zagryzione gardło ze zmielona piszczałka . Mam w domu małe terrorki . Cookie lubi jedynie nowe a stare dobija Joy.
Poza tym mamy tez takie kości z gumy. Które maja pusty środek do którego można włożyć małego smaczka No i podczas gryzienia wydają dźwięk jak podczas chrupania kości. Tez się sprawdzają a smaczka jest im bardzo cieżko wyjąc. Także zajmuje ich na jakiś czas...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (27,9 KB, 10 załadowań)
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-21, 21:04   #5018
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Psy - cz. III

My mamy takie jak w załączniku i póki co są pół roku. Na tą chwilę są najwytrzymalsze a i psy je kochają bo mają jakiś taki zapach, nie śmierdzą gumą, tylko taką wanilią.
Ma mój takich kilka i pies cioci. U cioci też nigdy nie wytrzymały za długo a tej nie zniszczył jeszcze.
Plus mamy też takie z wypustkami ale też twarde i nie piszczące bo mój szaleniec się boi piszczących wielki pies a jak ugryzie piszczałkę to ucieka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sum_plast_pilka_spiralna_nr_2_o_zapachu_wanilii_1.jpg (16,5 KB, 9 załadowań)
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 21:29   #5019
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Psy - cz. III

Ale się zapędziłyście, a tu czas na 4 część
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 22:25   #5020
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Psy - cz. III

:O No rzeczywiście :p

To jeszcze Nutka na ostatnie zdjęcie w starym wątku Dziś ją zabrało na wielkie przytulanki :p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1424557523593.jpg (27,4 KB, 13 załadowań)
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 07:22   #5021
Rottie
Zadomowienie
 
Avatar Rottie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 739
Dot.: Psy - cz. III

To kto zakłada 4 część, bo mam duuużo zdjęć do wrzucenia?
Włączyłam pierwszą stronę i info o użytkowniczkach jest trochę nieaktualne
__________________
Każdy niech zobaczy tyle, na ile głęboko patrzy.
Rottie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-22, 07:56   #5022
misthy
Rozeznanie
 
Avatar misthy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrc
Wiadomości: 627
Dot.: Psy - cz. III

u mnie w domu to juz jest chyba z 6 bokser ta rasa jest uwielbiana u mnie
__________________
Warto wierzyć w miłość bo gdzieś jest ktoś kto też w nią wierzy!

18.04.2015 - 14:00 sakramentalne tak

Edytowane przez misthy
Czas edycji: 2015-02-22 o 07:58
misthy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 09:20   #5023
scandalistka
Zadomowienie
 
Avatar scandalistka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: sercem w Bieszczadach
Wiadomości: 1 066
Dot.: Psy - cz. III

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
U mnie najlepiej sprawdzają się takie piłki z wypustkami jak na zdjęciu. Cookie ma swoją już prawie rok, Joy tez dostała w grudniu. Ale ja je im daje tylko na wyznaczony czas w ciagu dnia. I to są jedyne piłki które zachowały piszczek mimo tak długiego czasu użytkowania. Wszystkie inne zabawki piszczące (rownież mieliśmy masę tych firmy kong)są mordowane z prędkością światła. A takie chrumkajace świnki to u nas w trzy mińuty maja zagryzione gardło ze zmielona piszczałka . Mam w domu małe terrorki . Cookie lubi jedynie nowe a stare dobija Joy.
Poza tym mamy tez takie kości z gumy. Które maja pusty środek do którego można włożyć małego smaczka No i podczas gryzienia wydają dźwięk jak podczas chrupania kości. Tez się sprawdzają a smaczka jest im bardzo cieżko wyjąc. Także zajmuje ich na jakiś czas...
O, to może spróbujemy tych piłek ze zdjęcia. Widziałam je w sklepie ostatnio i zastanawiałam się nad nimi. Dzięki.

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
My mamy takie jak w załączniku i póki co są pół roku. Na tą chwilę są najwytrzymalsze a i psy je kochają bo mają jakiś taki zapach, nie śmierdzą gumą, tylko taką wanilią.
Ma mój takich kilka i pies cioci. U cioci też nigdy nie wytrzymały za długo a tej nie zniszczył jeszcze.
Plus mamy też takie z wypustkami ale też twarde i nie piszczące bo mój szaleniec się boi piszczących wielki pies a jak ugryzie piszczałkę to ucieka
Też takie mamy, Wolt ich nie zamordował bo ich nie lubi.
__________________

scandalistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 10:51   #5024
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Psy - cz. III

Założyłam nową część, bardzo minimalistycznie

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post50362544
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-22 11:51:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:32.