Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-31, 15:05   #2461
Kikia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 181
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny, potrzebuje rady i odpowiedzi na pytanie. Generalnie sobie sobie depilację laserowa pach i bikini i w tym tygodniu miałam mieć 3 zabieg na bikini, a tu laser nie działa :-(, wiec musze szybko coś znaleźć.. Jestem poza domem, praca, wiec nie mam jak szybko i dokładnie sprawdzić na necie.. Czy słyszałyscie coś o laserze x-lase? Przez telefon kobieta powiedziała mi tylko, że nie jest to laser diodowy,ale też nie ipl. Czy któraś z Was korzystała? Może się podzielić jak efekty i co to za cudo? Ewentualnie czy któraś z Was była w Body Care Clinic w Katowicach na Opolskiej?
250 zł piechotą nie chodzi i nie chciałabym ich wydać na coś co może być kiepskie...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Kikia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 15:32   #2462
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Czy ktoś z Was może robił depilację IPL z phlipsa ? http://www.philips.pl/c/depilacja-sw...pl/305213/cat/

Wygrałam ten depilator, wiem, że nie jest to trwałe usuwanie jak w przypadku depilacji laserowej ale co mi szkodzi spróbować Tylko trochę boję się, że coś zrobię nie tak.

Czy do depilacji mogą włoski już trochę odrastać? Czy trzeba zrobić taki zabieg zaraz po depilacji? Przygotowuję włosy i od ponad miesiąca golę golarką ale już mam powoli dość, jak muszę to robić co dwa dni. Wcześniej używałam pasty cukrowej i spokój na 2 tygodnie.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 18:40   #2463
editha90
Raczkowanie
 
Avatar editha90
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 45
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Czy ktoś z Was może robił depilację IPL z phlipsa ? http://www.philips.pl/c/depilacja-sw...pl/305213/cat/

Wygrałam ten depilator, wiem, że nie jest to trwałe usuwanie jak w przypadku depilacji laserowej ale co mi szkodzi spróbować Tylko trochę boję się, że coś zrobię nie tak.

Czy do depilacji mogą włoski już trochę odrastać? Czy trzeba zrobić taki zabieg zaraz po depilacji? Przygotowuję włosy i od ponad miesiąca golę golarką ale już mam powoli dość, jak muszę to robić co dwa dni. Wcześniej używałam pasty cukrowej i spokój na 2 tygodnie.
Gratuluję takiej wygranej i nie będę ukrywać, że zazdroszczę a możesz zdradzić, gdzie był/jest taki fajny konkurs?

Czytałam trochę o nim, bo zastanawiałam się nad kupnem, i było dużo pozytywnych opinii, podobno łatwy w obsłudze i mimo wszystko raczej nie zrobi sobie nim krzywdy

Z tego co wiem, to do tego zabiegu trzeba ogolić dane miejsce tak dzień przed zabiegiem i tylko maszynką.

Czemu zrezygnowałaś z pasty? Ja właśnie teraz nad nią się poważnie zastanawiam, bo raz spróbowałam i efekt utrzymywał się dość długo, tylko później odpuściłam bo ciężko mi to szło, ale w końcu może nabiorę wprawy...
editha90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 08:40   #2464
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez editha90 Pokaż wiadomość
Rozumiem, że polecacie ten salon? Nie przebrnę przez tyle stron, dlatego chciałabym się dowiedzieć - miałyście tam robione zabiegi? I jak efekty?
Ja póki co jestem zadowolona. Ale zaznaczam, że robiłam tam tylko jeden zabieg na pachy.

Przede wszystkim byłam pozytywnie zaskoczona personelem. Podczas wykonywania próby nie miałam żadnych, ale to żadnych śladów i pani wykonująca zabieg była niepewna co zrobić. Przyszła (chyba) lekarka i dokładnie obejrzała, kazała zwiększyć moc i powtórzyć próbę. Ogólnie powiedziały mi od razu, że nie są pewne czy na moje włosy laser zadziała. Może wydaje się to być normą, ale w innych salonach chyba nie miałam nawet wykonywanej próby, nie mówiąc już o dokładnym sprawdzeniu skóry po.
Moc miałam ustawioną dość wysoką, co też jest ważne. No i panie od razu powiedziały, żeby przyjść najwcześniej za 8 tygodni, a czytałam tu, że wiele niestety oszukuje nieświadome klientki.
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 09:29   #2465
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez editha90 Pokaż wiadomość
Gratuluję takiej wygranej i nie będę ukrywać, że zazdroszczę a możesz zdradzić, gdzie był/jest taki fajny konkurs?

Czytałam trochę o nim, bo zastanawiałam się nad kupnem, i było dużo pozytywnych opinii, podobno łatwy w obsłudze i mimo wszystko raczej nie zrobi sobie nim krzywdy

Z tego co wiem, to do tego zabiegu trzeba ogolić dane miejsce tak dzień przed zabiegiem i tylko maszynką.

Czemu zrezygnowałaś z pasty? Ja właśnie teraz nad nią się poważnie zastanawiam, bo raz spróbowałam i efekt utrzymywał się dość długo, tylko później odpuściłam bo ciężko mi to szło, ale w końcu może nabiorę wprawy...
Jakoś w kwietniu jedna blogowiczka organizowała konkurs i udało się. Pierwszy raz w życiu coś wygrałam

Dlaczego zrezygnowałam z pasty? Stwierdziłam, ze jak mam ten depilator to trzeba spróbować- jeśli efekt będzie zadowalający to perspektywa 2 zabiegów na rok jest o wiele lepsza niż co 2 tygodniowa zabawa z pastą. Już nie wspomnę o gotowaniu

Dzisiaj albo jutro wypróbuję. Czy po pierwszym użyciu (wiadomo, ze włosy pewnie będę normalnie odrastać) mogę nadal golić golarką? Bo jakoś nie wyobrażam sobie chodzić z zarośniętymi pachami do kolejnej serii depilacji :/
W instrukcji nie znalazłam żadnych informacji. Jedynie wzmianka o tym, że przed kolejnym zabiegiem, jeśli zobaczymy jakieś włosy to normalnie golimy.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-03, 11:42   #2466
mot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

[

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Pokaż wiadomość
Ja póki co jestem zadowolona. Ale zaznaczam, że robiłam tam tylko jeden zabieg na pachy.

Przede wszystkim byłam pozytywnie zaskoczona personelem. Podczas wykonywania próby nie miałam żadnych, ale to żadnych śladów i pani wykonująca zabieg była niepewna co zrobić. Przyszła (chyba) lekarka i dokładnie obejrzała, kazała zwiększyć moc i powtórzyć próbę. Ogólnie powiedziały mi od razu, że nie są pewne czy na moje włosy laser zadziała. Może wydaje się to być normą, ale w innych salonach chyba nie miałam nawet wykonywanej próby, nie mówiąc już o dokładnym sprawdzeniu skóry po.
Moc miałam ustawioną dość wysoką, co też jest ważne. No i panie od razu powiedziały, żeby przyjść najwcześniej za 8 tygodni, a czytałam tu, że wiele niestety oszukuje nieświadome klientki.
Ja mam mieszane odczucia co do tego salonu, osoba która wykonywała mi zabieg, robiła to z łaską. Zabieg długo trwał, bo ona co chwile gdzies wychodzila. Pachy ok, ale do bikini sie nie przykładała. Nastepnym razem umowie sie do innej osoby.
zlooosnica89 Ty u kogo miałaś robione? Ja miałam u Pani z ciemnymi włosami, z wyglady niezbyt sympatyczna, chyba nie umie sie usmiechac

Edytowane przez mot
Czas edycji: 2014-08-03 o 11:37
mot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-04, 15:12   #2467
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez mot Pokaż wiadomość
[
Ja mam mieszane odczucia co do tego salonu, osoba która wykonywała mi zabieg, robiła to z łaską. Zabieg długo trwał, bo ona co chwile gdzies wychodzila. Pachy ok, ale do bikini sie nie przykładała. Nastepnym razem umowie sie do innej osoby.
zlooosnica89 Ty u kogo miałaś robione? Ja miałam u Pani z ciemnymi włosami, z wyglady niezbyt sympatyczna, chyba nie umie sie usmiechac
Oj, mam taką sklerozę, że na 100% nie jestem pewna, ale to była taka bardzo młodo wyglądająca, szczupła dziewczyna z dłuższymi, ciemnymi włosami. Nie była jakaś rozmowna czy coś, ale szybko i dokładnie wykonała zabieg, a na moją prośbę przyniosła mi woreczek z lodem.

Aż weszłam teraz na ich stronkę, ale tam jest zdjęcie tylko jednej lekarki i to nie była ta moja.
Ale w sumie oglądały mnie 3 osoby (ta młoda, taka blondynka po 40 i jeszcze jedna, której zupełnie nie pamiętam) i żadna w sumie nie wydała mi się niesympatyczna.

Ale nie dziwię się, że nie jesteś zadowolona, jeśli babka w trakcie zabiegu Cię zostawiała... Mnie po próbach zostawiły samą, ale dały gazety do czytania i to jest sensowne. Ale jakby w trakcie zabiegu (zwłaszcza na bikini) babka po prostu wyszła, to chyba zrobiłabym tam awanturę.
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-20, 15:34   #2468
estee_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Chętnie polecę kogoś w salonie laser delux we wrocławiu, osoba otrzyma 20% znizki. Odpowiem tez na wszelkie pytania dotyczące depilacji laserem w tym salonie. Jestem po 2 zabiegach na bikini i jestem zachwycona Mozna pisac na esstera@o2.pl

Edytowane przez estee_
Czas edycji: 2014-08-23 o 20:01
estee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 22:46   #2469
Faoiltiarne
Raczkowanie
 
Avatar Faoiltiarne
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 195
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Pierwszy raz odwiedzam to forum, więc witam serdecznie

Mam wkurzający problem z włoskami rosnącymi w różnych dziwnych miejscach, być może ma to związek z guzkiem na tarczycy. Pytałam swoją dermatolog, czy depilacja laserem będzie skuteczna w takim wypadku, powiedziała, że powód nie ma znaczenia, laser się rozprawi z włoskami raz na zawsze. Potwierdzacie tą informację? Mam wiele twardych, rosnących błyskawicznie włosków na brodzie i szyi, są przeważnie ciemne, ale zdarzają się też białe, a raczej jakby przezroczyste

Do niedawna wyrywałam je pęsetą, ale gdzieś na wiosnę podjęłam decyzję o laserze i przestałam wyrywać, teraz codziennie używam maszynki i dopiero teraz widzę skalę zjawiska, horror

Czekam na koniec lata żeby pójść na zabieg, ale do końca sierpnia w interesującym mnie gabinecie jest promocja i chciałabym się Was poradzić czy to się w ogóle opłaca.

Chodzi o gabinet Dermedica w Białymstoku (jeśli ktoś poleca lub odradza, to poproszę o opinie), Laser Light Sheer Duet firmy Lumenis, cena jednego zabiegu na brodę 250-350 złotych, pani poinformowała mnie, ze potrzebne będą 3 zabiegi, więc będę musiała pożegnać się z minimum tysiącem złotych. No i jest ta promocja: 25% na serię 3 zabiegów. Czy opłaca się wykupić teraz 3 zabiegi z tą zniżką, czy może się okazać np po drugim zabiegu, że trzeci nie będzie potrzebny? Jak to jest?

Jeśli są tu Białostoczanki, to bardzo proszę o podzielenie się opiniami o tutejszych gabinetach. Ewentualnie mogłabym wybrać się do Warszawy jeśli różnice w cenach i jakości są duże.

Muszę szybko podjąć decyzję, a jestem kompletnie zielona w temacie
Faoiltiarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 23:07   #2470
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Myślę, że powinien się rozprawić, o ile nie masz problemów hormonalnych (nie wiem czy ten guzek ma wpływ), ale zastrzegam, że to tylko moje "wydaje mi się".


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 10:02   #2471
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Faoiltiarne Pokaż wiadomość
Mam wkurzający problem z włoskami rosnącymi w różnych dziwnych miejscach, być może ma to związek z guzkiem na tarczycy. Pytałam swoją dermatolog, czy depilacja laserem będzie skuteczna w takim wypadku, powiedziała, że powód nie ma znaczenia, laser się rozprawi z włoskami raz na zawsze. Potwierdzacie tą informację?
Nie jestem lekarzem, ale jeśli masz problemy z hormonami, to nie będzie tak pięknie. Owszem, włoski wypadną i na jakiś czas możesz mieć spokój, ale pod wpływem hormonów mogą odrosnąć po pewnym czasie. Wiadomo, że lepiej mieć spokój choćby na pewien czas, ale
może się to wiązać z kupą kasy i nietrwałymi efektami.
Na Twoim miejscu poszłabym do kompetentnego lekarza, sprawdziła hormony i na tej podstawie zdecydowała, czy warto.

A jeśli ktokolwiek mówi, że 'laser się rozprawi z włoskami raz na zawsze' to uciekaj od niego jak najszybciej, bo to znaczy, że się nie zna Nawet po udanej serii zabiegów nie da się pozbyć 100% włosów, trochę włosków odrasta po pewnym czasie (dlatego zaleca się zabiegi przypominające), a po np. burzy hormonalnej w ciąży mogą nagle odrosnąć wszystkie.

Cytat:
Napisane przez Faoiltiarne Pokaż wiadomość
pani poinformowała mnie, ze potrzebne będą 3 zabiegi, więc będę musiała pożegnać się z minimum tysiącem złotych.
No i jest ta promocja: 25% na serię 3 zabiegów. Czy opłaca się wykupić teraz 3 zabiegi z tą zniżką, czy może się okazać np po drugim zabiegu, że trzeci nie będzie potrzebny? Jak to jest?
Na jakie partie ciała byś robiła? Jeśli tylko brodę i szyję, to trudno mi powiedzieć z całą pewnością, bo nie mam takich problemów i nie wiem, ile to może być włosków, ale...
Na inne partie ciała (nawet małe powierzchniowo pachy) 3 zabiegi to zdecydowanie za mało. Zwykle wystarcza dopiero 4-6 zabiegów (w zależności od rodzaju włosów, mocy zabiegu, tego, jak 'bardzo' chcesz być gładka i innych czynników), więc szansa, że 2 zabiegi wystarczą jest raczej nieprawdopodobna. No chyba, że masz rzeczywiście pojedyncze włoski i trafisz na odpowiednią fazę wzrostu.
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-26, 15:34   #2472
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

<nawiasem mówiąc na okolice twarzy czasami potrzeba nawet 12 zabiegów...i potem co jakiś czas zabieg przypominający>
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 22:37   #2473
Faoiltiarne
Raczkowanie
 
Avatar Faoiltiarne
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 195
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Nie wiem, czy mam jakieś znaczące problemy hormonalne, nigdy nie musiałam ich badać, nie miałam problemów z trądzikiem, a to coś na tarczycy zostało zupełnie zignorowane przez endokrynologa - stwierdziła, że to jest małe, nic się z tym nie dzieje i można to kontrolować co roku, żadnych leków. Więc chyba nie ma paniki. Jednak włoski mi rosną od kilku lat i każda z Was wie jakie to jest dokuczliwe skoro zdecydowałyście się na laser

Interesują mnie dwie kwestie. Przede wszystkim, jako, że muszę się szybko zdecydować na ten białostocki gabinet, to chciałabym usłyszeć jakieś opinie o nim. Wiem, że często bywa tak, że lampy są już wysłużone i jakość takiego zabiegu jest żadna, dlatego przed wydaniem sporej bądź co bądź sumy chciałabym się upewnić, czy w tym miejscu zostanę potraktowana uczciwie.

Druga sprawa - chciałabym mniej więcej zorientować się ile płaciłyście za pozbycie się włosków z danej partii ciała do momentu uzyskania satysfakcjonującego stanu Nie wiem, czy w ogóle zaczynać z tym laserem, bo przy 3 zabiegach ze zniżką kwota jest dość duża, ale 12? To już musiałabym wygrać w totka
Jeśli broda mi się uda, pomyślę o bikini, jeśli natomiast po 3 zabiegu nie będzie efektów, wrócę do pęsety, a z bikini dalej będę się męczyć jak dotychczas.

Dziękuję za odpowiedzi na moje pytania i proszę o dalsze wskazówki
Faoiltiarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 08:24   #2474
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Faoiltiarne Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy mam jakieś znaczące problemy hormonalne, nigdy nie musiałam ich badać, nie miałam problemów z trądzikiem, a to coś na tarczycy zostało zupełnie zignorowane przez endokrynologa - stwierdziła, że to jest małe, nic się z tym nie dzieje i można to kontrolować co roku, żadnych leków. Więc chyba nie ma paniki. Jednak włoski mi rosną od kilku lat i każda z Was wie jakie to jest dokuczliwe skoro zdecydowałyście się na laser

Interesują mnie dwie kwestie. Przede wszystkim, jako, że muszę się szybko zdecydować na ten białostocki gabinet, to chciałabym usłyszeć jakieś opinie o nim. Wiem, że często bywa tak, że lampy są już wysłużone i jakość takiego zabiegu jest żadna, dlatego przed wydaniem sporej bądź co bądź sumy chciałabym się upewnić, czy w tym miejscu zostanę potraktowana uczciwie.

Druga sprawa - chciałabym mniej więcej zorientować się ile płaciłyście za pozbycie się włosków z danej partii ciała do momentu uzyskania satysfakcjonującego stanu Nie wiem, czy w ogóle zaczynać z tym laserem, bo przy 3 zabiegach ze zniżką kwota jest dość duża, ale 12? To już musiałabym wygrać w totka
Jeśli broda mi się uda, pomyślę o bikini, jeśli natomiast po 3 zabiegu nie będzie efektów, wrócę do pęsety, a z bikini dalej będę się męczyć jak dotychczas.

Dziękuję za odpowiedzi na moje pytania i proszę o dalsze wskazówki
...\po 3 razach efekty będą napewno tylko nietrwałe,ponieważ nie jesteś w stanie w tym czasie wyłapać wszystkich włosków w odpowiedniej fazie...cześć mieszków jest uśpiona z potem tez wyrastają włoski....więc kilka porządnych zabiegów rozłożonych w czasie,da efekty.... swoją drogą ja po drugim razie miałam wrażenie,że włosów jest więcej...po trzecim był juz zdecydowany efekt.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 12:09   #2475
Faoiltiarne
Raczkowanie
 
Avatar Faoiltiarne
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 195
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...\po 3 razach efekty będą napewno tylko nietrwałe,ponieważ nie jesteś w stanie w tym czasie wyłapać wszystkich włosków w odpowiedniej fazie...cześć mieszków jest uśpiona z potem tez wyrastają włoski....więc kilka porządnych zabiegów rozłożonych w czasie,da efekty.... swoją drogą ja po drugim razie miałam wrażenie,że włosów jest więcej...po trzecim był juz zdecydowany efekt.
No dobrze, a czy istnieje jakiś tańszy skuteczny sposób na pozbycie się włosków z tak małego obszaru? IPL? Nie wiem, mam zupełny mętlik w głowie.
Faoiltiarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 12:27   #2476
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Faoiltiarne Pokaż wiadomość
No dobrze, a czy istnieje jakiś tańszy skuteczny sposób na pozbycie się włosków z tak małego obszaru? IPL? Nie wiem, mam zupełny mętlik w głowie.
....
tylko nie ipl..po pierwsze tylko osłabi włosy.ale ich nie usunie,ponadto moze pobudzic do aktywnosci uspione mieszki włosowe...naprawde skuteczna jest metoda usunięcia prądem pojedynczych włosków.nie boli jest szybka i praktycznie nie zostawia śladów
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 21:55   #2477
3ff0b7e9149bec00a84780973d99c26350fa2b93_649e0d0bee06d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Czy ktoś może korzystał z salonów w Opolu? Chodzi mi o depilacje laserem nie IPL.
3ff0b7e9149bec00a84780973d99c26350fa2b93_649e0d0bee06d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 10:35   #2478
malawi5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam
Cytat:
Napisane przez Faoiltiarne Pokaż wiadomość
Przede wszystkim, jako, że muszę się szybko zdecydować na ten białostocki gabinet, to chciałabym usłyszeć jakieś opinie o nim. Wiem, że często bywa tak, że lampy są już wysłużone i jakość takiego zabiegu jest żadna, dlatego przed wydaniem sporej bądź co bądź sumy chciałabym się upewnić, czy w tym miejscu zostanę potraktowana uczciwie.
jestem po 4 zabiegach w tym salonie (nogi) i w moim przypadku efekt słaby, włoski prawie wszystkie są tyle że jaśniejsze i wolniej odrastają po goleniu. Wydałam kupe kasy i nie wiem co dalej bo to chyba jedyny LS w Białymstoku. Na dodatek chyba sporo drożej w prównaniu do innych miast. Pani bardzo miła ale co z tego, sporo miejsc pomija

Edytowane przez malawi5
Czas edycji: 2014-09-04 o 10:37
malawi5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 09:23   #2479
Faoiltiarne
Raczkowanie
 
Avatar Faoiltiarne
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 195
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

To fatalnie Zgłaszałaś reklamację, rozmawiałaś o tym w salonie? Zastanawiam się, czy jak zupełnie nie będzie efektów to coś zaproponują.

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Zastanawiam się czy nie lepiej zainwestować we własny depilator laserowy Rio. Miałyście z tym do czynienia?
Faoiltiarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-05, 13:00   #2480
malawi5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

[QUOTE=Faoiltiarne;4801281 2]To fatalnie Zgłaszałaś reklamację, rozmawiałaś o tym w salonie? Zastanawiam się, czy jak zupełnie nie będzie efektów to coś zaproponują.

Nie, nawet nie wiem czy można to reklamować.
Spróbuję jeszcze raz w innym mieście, tylko tam mają LS Diode Laser System.
A ty zdecydowałaś się, byłaś?
malawi5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 18:41   #2481
Faoiltiarne
Raczkowanie
 
Avatar Faoiltiarne
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 195
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

[QUOTE=malawi5;48016515]
Cytat:
Napisane przez Faoiltiarne Pokaż wiadomość
To fatalnie Zgłaszałaś reklamację, rozmawiałaś o tym w salonie? Zastanawiam się, czy jak zupełnie nie będzie efektów to coś zaproponują.

Nie, nawet nie wiem czy można to reklamować.
Spróbuję jeszcze raz w innym mieście, tylko tam mają LS Diode Laser System.
A ty zdecydowałaś się, byłaś?
Jeszcze się nie zdecydowałam, ceny są trochę wysokie.
Gdzie zamierzasz próbować ponownie? I ile zapłaciłaś za zabiegi dotychczas?
Faoiltiarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 17:35   #2482
For3verYoung
Rozeznanie
 
Avatar For3verYoung
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 536
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Faoiltiarne Pokaż wiadomość
To fatalnie Zgłaszałaś reklamację, rozmawiałaś o tym w salonie? Zastanawiam się, czy jak zupełnie nie będzie efektów to coś zaproponują.

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Zastanawiam się czy nie lepiej zainwestować we własny depilator laserowy Rio. Miałyście z tym do czynienia?
Ja jestem po 2 zabiegach LS, na wakacje zrobiłam sobie przerwę, ale na 3. zabieg raczej nie pójdę, na początku efekty były fajne, ale teraz jestem 4 m-ce od ostatniego zabiegu i włosów jest praktycznie tyle samo, może są trochę cieńsze ( chociaż na udach mam wrażenie, że są mocniejsze miejscami). Po tylu wydanych pieniądzach liczyłam na lepszy efekt i łyse placki a u mnie takowych nie ma.. Też myslę żeby kupić depilator domowy IPL, znajoma ma i bardzo chwaliła, poza tym nawet jak włosy będą odrastać to zawsze mogę odnawiać zabieg, a po nieudanej depilacji LS to są praktycznie pieniądze wywalone w błoto.
For3verYoung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 08:17   #2483
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez For3verYoung Pokaż wiadomość
Ja jestem po 2 zabiegach LS, na wakacje zrobiłam sobie przerwę, ale na 3. zabieg raczej nie pójdę, na początku efekty były fajne, ale teraz jestem 4 m-ce od ostatniego zabiegu i włosów jest praktycznie tyle samo, może są trochę cieńsze ( chociaż na udach mam wrażenie, że są mocniejsze miejscami). Po tylu wydanych pieniądzach liczyłam na lepszy efekt i łyse placki a u mnie takowych nie ma.. Też myslę żeby kupić depilator domowy IPL, znajoma ma i bardzo chwaliła, poza tym nawet jak włosy będą odrastać to zawsze mogę odnawiać zabieg, a po nieudanej depilacji LS to są praktycznie pieniądze wywalone w błoto.
Czemu wywalone? Jeśli wszystkie zasady przed zabiegiem były spełnione, to możesz reklamować usługę i żądać zwrotu pieniędzy.
__________________

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 16:44   #2484
For3verYoung
Rozeznanie
 
Avatar For3verYoung
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 536
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość
Czemu wywalone? Jeśli wszystkie zasady przed zabiegiem były spełnione, to możesz reklamować usługę i żądać zwrotu pieniędzy.
Już widzę jak mi zwrócą pieniądze Pewnie mowiliby, że 2 zabiegi to za mało i miałam za długą przerwę po 1. zabiegu (10 tyg. czyli wg. mnie optymalnie, a wg. salonu powinnam przyjsc 3 razy- po 6 tyg. na pachy, po 8 na bikini i po 10 na nogi co dla mnie jest wyciąganiem keszu od ludzi). Sama nie wiem już co robić, bo przecież po 2 zabiegach powinnam mieć co najmniej 40% mniej włosów.
For3verYoung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 18:44   #2485
Miętówka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 59
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cześć Dziewczyny,
czy możecie mi polecić salon w Krakowie, ewentualnie Dąbrowa, Olkusz w którym bez problemu zrobię całkowite bikini, bez strachu i obaw pań, że to miejsca delikatne. Miałam już depilacje laserowa bikini ale tylko do linii warg i bez pupy.
Jak znacie miejsce godny polecenia, proszę napiszcie Z góry dziękuje.
Miętówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 21:06   #2486
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez For3verYoung Pokaż wiadomość
Już widzę jak mi zwrócą pieniądze Pewnie mowiliby, że 2 zabiegi to za mało i miałam za długą przerwę po 1. zabiegu (10 tyg. czyli wg. mnie optymalnie, a wg. salonu powinnam przyjsc 3 razy- po 6 tyg. na pachy, po 8 na bikini i po 10 na nogi co dla mnie jest wyciąganiem keszu od ludzi). Sama nie wiem już co robić, bo przecież po 2 zabiegach powinnam mieć co najmniej 40% mniej włosów.
....
niekoniecznie,często własnie po 2 zabiegu ma się wrażenie większej ilosci włosów,po 3,4 zabiegu juz widac sporą różnice na plus,moim zdaniem 2 zabiegi to za mało na widoczne efekty.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 22:06   #2487
For3verYoung
Rozeznanie
 
Avatar For3verYoung
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 536
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

No nie wiem, tak czy siak po 2 zabiegach powinny być jakiekolwiek efekty i widoczne łyse miejsce. Miałam praktyki w salonie kosmetycznym i widziałam efekty depilacji laserowej, u niektórych już po 1. zabiegu są spore przerzedzenia. U mnie po tym 2. zabiegu na początku było super, włosy odrastały wolno miałam sporo miejsc bez włosów, a teraz wszysko wróciło do normy. Owszem poszłabym na 3. zabieg, ale boję się, że efektów nie będzie i znów pieniądze pójdą na marne, poza tym jestem ponad 4m-ce od poprzedniej depilacji..
For3verYoung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 09:48   #2488
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez For3verYoung Pokaż wiadomość
Już widzę jak mi zwrócą pieniądze Pewnie mowiliby, że 2 zabiegi to za mało i miałam za długą przerwę po 1. zabiegu (10 tyg. czyli wg. mnie optymalnie, a wg. salonu powinnam przyjsc 3 razy- po 6 tyg. na pachy, po 8 na bikini i po 10 na nogi co dla mnie jest wyciąganiem keszu od ludzi). Sama nie wiem już co robić, bo przecież po 2 zabiegach powinnam mieć co najmniej 40% mniej włosów.
Dwa zabiegi to rzeczywiście za mało. Będą się bronić, że przychodziłaś za rzadko i w sumie mają trochę racji - ten czas jest mniej-więcej wyznaczany tak, aby jak najwięcej włosków było w fazie wzrostu. U niektórych po drugim zabiegu jest wysyp włosków (u mnie tak było). Po pierwszym miałam gładko, po drugim okej, ale po 3 tygodniach - masakra, po trzecim super i teraz efekt się utrzymuje (jestem po czwartym, za tydzień 5 seria - ostatnia). Ale ja byłam modelowym przypadkiem: czarne, mocne włosy i bardzo jasna skóra - idealna pod laser. Słuchaj, zawsze można spróbować powalczyć, to nic nie kosztuje.
Miałaś robione Light Sheerem?
__________________

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 13:55   #2489
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Miętówka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,
czy możecie mi polecić salon w Krakowie, ewentualnie Dąbrowa, Olkusz w którym bez problemu zrobię całkowite bikini, bez strachu i obaw pań, że to miejsca delikatne. Miałam już depilacje laserowa bikini ale tylko do linii warg i bez pupy.
Jak znacie miejsce godny polecenia, proszę napiszcie Z góry dziękuje.
Robię zabiegi depilacji laserowej wraz z koleżanką w Dąbrowie Górniczej w Vanilla Laser i jesteśmy bardzo zadowolone! Ja robię m.in bikini całkowite z linią pośladkową Zabieg wykonuje mi Pani bez żadnego problemu że to miejsca bardzo intymne , za każdym razem pyta czy chce jednorazowe stringi zeby czuć się komfortowo Zabiegi robią laserem diodowym Palomar Vectus. Jestem bardzo zadowolona i z obsługi no i najważniejsze z efektów więc mogę Ci ten gabinet śmiało polecić
__________________

Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 19:14   #2490
malawi5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

[QUOTE=Faoiltiarne;4802089 5]
Cytat:
Napisane przez malawi5 Pokaż wiadomość


Gdzie zamierzasz próbować ponownie? I ile zapłaciłaś za zabiegi dotychczas?
myślałam o Lublinie ale znalazłam jeszcze jeden salon w Bs i chyba tam spróbuję jeszcze raz. szkoda mi zrezygnować skoro tyle już na to wydałam (prawie 6tys).
malawi5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.