Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-05, 00:32   #3331
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Masz na myśli na insta na moim koncie?
chyba możesz ich oznaczyć i napisać u siebie to, co tutaj o ich zachowaniu? dużo osób czyta na pewno zwróci uwagę
chyba, że masz też FB to i tam na tablicy zalinkować
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 00:39   #3332
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;59898706][/QUOTE]
Szkoda

Byłam dzisiaj w stacjonarnym Douglasie i tam oferta miesiąca jest okrojona Czyli Foreo Luny nie obejmuje rabat -20%, trzeba klikać w necie.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 00:44   #3333
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Nie wiem, który kolor kliknąć (Foreo Luna mini) Dostępne są: szary, turkusowy lub różowy (brak fioletu i jasno-różowego). Na razie w koszyku mam szary.
Dziewczyny, jakie macie kolory?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8892319301662.jpg (22,1 KB, 11 załadowań)
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 00:48   #3334
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Corii, przykro mi, że trafiłaś na taką fatalną obsługę. Ja ten sklep będę omijać z daleka.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 01:00   #3335
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Nie wiem, który kolor kliknąć (Foreo Luna mini) Dostępne są: szary, turkusowy lub różowy (brak fioletu i jasno-różowego). Na razie w koszyku mam szary.
Dziewczyny, jakie macie kolory?
Ja bym klikała luziowy albo turkusowy
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 01:02   #3336
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Szkoda

Byłam dzisiaj w stacjonarnym Douglasie i tam oferta miesiąca jest okrojona Czyli Foreo Luny nie obejmuje rabat -20%, trzeba klikać w necie.
Obejmuje. Ogladalam dzis szczoty stacjonarnie .

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Nie wiem, który kolor kliknąć (Foreo Luna mini) Dostępne są: szary, turkusowy lub różowy (brak fioletu i jasno-różowego). Na razie w koszyku mam szary.
Dziewczyny, jakie macie kolory?
Ja biore zielony .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 01:09   #3337
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Jezu, masakra z tymi niedoinformowanymi paniami w sklepie. Byłam w Douglasie w Złotych Tarasach, wydawało mi się, że powinno im zależeć. Jutro zadzwonię do Blue City.
Dzięki James za info, ponękam ich telefonicznie.

Może jak zobaczę je na żywca to zapałam miłością do któregoś konkretnego koloru
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-05, 01:30   #3338
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Jezu, masakra z tymi niedoinformowanymi paniami w sklepie. Byłam w Douglasie w Złotych Tarasach, wydawało mi się, że powinno im zależeć. Jutro zadzwonię do Blue City.
Dzięki James za info, ponękam ich telefonicznie.

Może jak zobaczę je na żywca to zapałam miłością do któregoś konkretnego koloru
Ja polazalam zobaczyc jak zielona jest zielona (na niektorych zdjeciach wpada w turkus). Na szczescie kolo turkusu nawet nie stala. Niestety akurat zieleni nie mieli na stanie, wiec musze sie kopsnac po nia do innego D.

Stacjonarnie cena na pewno obejmuje promo. Zapytalam, pani potwierdzila. Do tego powiedzili, ze moga mi zielona sciagnac. Tez za cene w promo. Takze cisnij panie smialo.

Szary tez mi sie podoba.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 08:40   #3339
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja tam na Remarcable nie narzekam, choć wiem, że jestem w zdecydowanej mniejszości
Mam 3 odcienie, dokupiłam jeszcze czwarty (Bisque Light), bo teraz jest w S. online za 115 zł, a mnie ciągle zmienia się kolor skóry twarzy, więc odcienie mieszam.
Tak, ten podkład to szpachla, ale jest tak kryjący, że nawet korektora przestałam używać. Jak ktoś preferuje naturalną, świetlistą cerę, to polecam omijać go szerokim łukiem, ale jak ktoś szuka mocnego krycia i dobrej trwałości, to można dać mu szansę.
Dodam, że mi ten podkład niczego złego z twarzą nie zrobił, ale fakt, trzeba dbać, żeby skóra była porządnie nawilżona.
Co naprawdę ważne, żeby uniknąć maski - trzeba dać niewielką ilość i porządnie rozetrzeć, najlepiej jajem BB.
Zamówiłam ten sam kolor, paczka dzisiaj przyszła ale jeszcze nie otwieram - biję się z myślami Jak on się u Ciebie prezentuje na zdjęciach?

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Nie wiem, który kolor kliknąć (Foreo Luna mini) Dostępne są: szary, turkusowy lub różowy (brak fioletu i jasno-różowego). Na razie w koszyku mam szary.
Dziewczyny, jakie macie kolory?
Mam turkusową, jak oglądałam je stacjonarnie to moim zdaniem była najładniejsza Jasno-różowa i szara wyglądają trochę jakby były wyblakłe, najładniejsze są właśnie te w mocniejszych kolorach.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 08:47   #3340
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Mam turkusową, jak oglądałam je stacjonarnie to moim zdaniem była najładniejsza Jasno-różowa i szara wyglądają trochę jakby były wyblakłe, najładniejsze są właśnie te w mocniejszych kolorach.
Też mam turkusową Służy mi już ponad rok, a nadal dobrze wygląda i działa bez zarzutu.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 09:27   #3341
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

https://www.foreo.com/pl/luna-play
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-05, 09:29   #3342
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
a to oryginalne i w ogóle można klikać

wzięłabym dla moje córy
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 09:32   #3343
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak, Bon Bons to limitka

Ja Remarcable sprzedałam, jak zobaczyłam sie w lusterku w swietle dziennym

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------



Jak i reszta - 189.

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------



Widać Katowice sa na zadupiu, bo nie ma w najwiekszej Sephorze póki co

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------



Masz na myśli na insta na moim koncie?

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------



Jak coś, to podajcie dalej, ze to firma niegodna zaufania i majaca klienta w d***. Nikt do tej pory ze sklepów online ani stacjonarnych tak mi nie podpadl za jednym jedynym i to pierwszym razem...

O matko, chyba zgłupieli beszczele jedne! To, co, nie mozna negatywa napisać, jak zasłuzyl ktos na to?! Mamy powrót cenzury czy co?? Skąd wiesz o tym? Mam nadzieje, ze wizaz ich wyśmiał
Wizaż nie chciał być stroną w sporze w razie ewentualnej sprawy w sądzie i dział prawników miał przeanalizować poprawność polityczną mojej wypowiedzi, ale ostatecznie chyba nie usunęli Dostałam wiadomość prywatną od moda, że tamten salon zwrócił się do redakcji z zażaleniem. Totalna farsa. Ja to już nie ufam żadnemu źródłu z opiniami, bo i tak wszystko jest sterowane

W tym House miałam zamawiać, ale rezygnuję. Część asortymentu powstarza się w Glowstore i tu z kolei jakość obsługi świetna, szybką przesyłka, eleganckie opakowania i gratis. Szkoda tylko, że mają ciągle straszne braki towaru.

Dziś przyjdą moje paletki, BonBonsy i Marc
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 09:34   #3344
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
a to oryginalne i w ogóle można klikać

wzięłabym dla moje córy

To oficjalny sklep Foreo
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 09:37   #3345
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Moim zdaniem SS fajniejsza od Bonsa, a najfajniejsza Oryginal
Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
Na stronie Too Faced Bon Bons jest 'sold out' wiec wnioskowalam, ze limitka
Dostepna jest caly czas w Debenhams i wlasnie dumam, czy chce Bon Bons czy Semi Sweet.
Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Ja podobnie

Mam akurat te dwie i gdybym musiała którąś oddać to oddałabym Bon Bons. Kilku kolorów w ogóle nie używam. Semi Sweet jest moim zdaniem bardziej uniwersalna i bardziej codzienna. Kocham ją już za samą głęboką czerń idealna do zrobienia kreski i cień Peanut Butter który chyba zdenkuję w pierwszej kolejności Z kolei jeśli masz dużo brązów to Semi Sweet odradzam, wtedy bardziej nacieszysz się Bon Bons w której jest kilka naprawdę niezwykłych cieni - np. ciężki do określenia Cafe au Lait, niemal foliowy Molasses Chip, Bordeaux, Earl Grey czy wściekły róż Totally Fetch.
Nieee a do mnie BonBonsik leci... Semi wydała mi się strasznie ciepła i wręcz pomarańczową, a jakoś źle się czuję w takich odcieniach. Poza tym ulubione beże i brązy mam z Maca, więc wzięłam coś chłodniejszego i w trochę innym typie, takim wiosennym, bo BonBons różowa. I ok, przyznam, że było mi smutno, a jak zobaczyłam te serduszka to się usmiechnęłam to takie kiczowate i infantylne, że akurat w sam raz dla mnie

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Ja mam Bon Bonsa i SS, no i w sumie we wszystkich moich cieniach brakowało mi takich różowych cukierkowych akcentów, stąd BB była moim pierwszym typem. Zależy, jakie masz inne palety/cienie w swoich zasobach. Ja obiema jestem zachwycona, ale SS jest dla mnie taka no... jednak bardziej pospolita
O, właśnie ja miałam podobne rozmyślania. Co prawda różowe cienie też mam, ale cicho
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 09:39   #3346
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Wizaż nie chciał być stroną w sporze w razie ewentualnej sprawy w sądzie i dział prawników miał przeanalizować poprawność polityczną mojej wypowiedzi, ale ostatecznie chyba nie usunęli Dostałam wiadomość prywatną od moda, że tamten salon zwrócił się do redakcji z zażaleniem. Totalna farsa. Ja to już nie ufam żadnemu źródłu z opiniami, bo i tak wszystko jest sterowane

W tym House miałam zamawiać, ale rezygnuję. Część asortymentu powstarza się w Glowstore i tu z kolei jakość obsługi świetna, szybką przesyłka, eleganckie opakowania i gratis. Szkoda tylko, że mają ciągle straszne braki towaru.

Dziś przyjdą moje paletki, BonBonsy i Marc
Żenujące są takie firmy. Jak to mówią prawda w oczy kole.
O widze ze glow store ma też ofre. To lepiej u nich zamówię. Chyba coś nawet kiedyś od nich brałam z colourpop.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 09:40   #3347
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Z ciekawości jak wizaż na to zareagował?
Napisałam wyżej, jak dla mnie tak sobie, bo się niepotrzebnie denerwowałam. A ten znakomity salon nie przyjął reklamacji, nie przyjmuje poleconych i w ogóle chyba znikł. Pieniędzy za spartaczony zabieg, właściwie tylko w połowie wykorzystany, nie odzyskałam. Szantażowali mnie, że jak usunę opinię z Wizażu (tu mnie wytropili), to oddadzą kasę.
__________________

Edytowane przez MissScareAll
Czas edycji: 2016-05-05 o 09:41
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 09:59   #3348
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
To oficjalny sklep Foreo

co ja taka nieufna
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 10:03   #3349
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja tam na Remarcable nie narzekam, choć wiem, że jestem w zdecydowanej mniejszości
Mam 3 odcienie, dokupiłam jeszcze czwarty (Bisque Light), bo teraz jest w S. online za 115 zł, a mnie ciągle zmienia się kolor skóry twarzy, więc odcienie mieszam.
Tak, ten podkład to szpachla, ale jest tak kryjący, że nawet korektora przestałam używać. Jak ktoś preferuje naturalną, świetlistą cerę, to polecam omijać go szerokim łukiem, ale jak ktoś szuka mocnego krycia i dobrej trwałości, to można dać mu szansę.
Dodam, że mi ten podkład niczego złego z twarzą nie zrobił, ale fakt, trzeba dbać, żeby skóra była porządnie nawilżona.
Co naprawdę ważne, żeby uniknąć maski - trzeba dać niewielką ilość i porządnie rozetrzeć, najlepiej jajem BB.
Z tym też się zgadzam, to raczej typ podkładu jak Double Wear albo Studio Fix, z tym, że o zupełnie innej konsystencji i lepszej pigmentacji. Gdyby nie ta reakcja skóry również byłabym nim zachwycona. Szkoda, ale to świetnie, że u Ciebie wady nie występują i możesz cieszyć się samymi zaletami
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-05, 10:19   #3350
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
chyba możesz ich oznaczyć i napisać u siebie to, co tutaj o ich zachowaniu? dużo osób czyta na pewno zwróci uwagę
chyba, że masz też FB to i tam na tablicy zalinkować
To usuną, tak samo jak usunęli z fb

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Napisałam wyżej, jak dla mnie tak sobie, bo się niepotrzebnie denerwowałam. A ten znakomity salon nie przyjął reklamacji, nie przyjmuje poleconych i w ogóle chyba znikł. Pieniędzy za spartaczony zabieg, właściwie tylko w połowie wykorzystany, nie odzyskałam. Szantażowali mnie, że jak usunę opinię z Wizażu (tu mnie wytropili), to oddadzą kasę.
masakra Normalnie to Ty powinnaś na policję z tym iść, a nie oni straszyć zniesławieniem czy czymś innym, kiedy ewidentnie spierniczyli sprawe.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 10:20   #3351
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

co ja taka nieufna

Przeszukałam net i wygląda na to, że to jest nieładowalne 100 użyć i do kosza. Bez sensu...
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 10:25   #3352
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Wizaż nie chciał być stroną w sporze w razie ewentualnej sprawy w sądzie i dział prawników miał przeanalizować poprawność polityczną mojej wypowiedzi, ale ostatecznie chyba nie usunęli Dostałam wiadomość prywatną od moda, że tamten salon zwrócił się do redakcji z zażaleniem. Totalna farsa. Ja to już nie ufam żadnemu źródłu z opiniami, bo i tak wszystko jest sterowane

W tym House miałam zamawiać, ale rezygnuję. Część asortymentu powstarza się w Glowstore i tu z kolei jakość obsługi świetna, szybką przesyłka, eleganckie opakowania i gratis. Szkoda tylko, że mają ciągle straszne braki towaru.

Dziś przyjdą moje paletki, BonBonsy i Marc
No tak, ostrożnie do tego podeszli.
Ja nigdy nie ufałam zrodłom za bardzo, bo doskonale sobie zdawałam sprawę, ze brak negatywnych opinii o czymś, nie znaczy, ze ich nie ma ... Mamy cenzurę i d***lizanie wszedzie wokół..niestety

Ja Ci nie polecam zakupów tam. Naprawdę chciałabym, ale niestety. Dałam im szansę, po tej wpadce z brakiem nr nadania i automatycznym zwrotem paczki do nich, ale drugie podejscie, a oni nie patrza co wsadzaja za towar i faktura z zamówieniem jedno a produkt drugie to ponizej krytyki naprawdę. Mało tego, jak zwracasz to nie pokrywaja kosztów zwrotu. Odsyłaj se kliencie na własny koszt ich pomyłkę ...Zenua.

tak, braki maja non stop, a jak już coś przyleci chodliwego z ameryki, to rozchodzi się w poł dnia czasem i nawet człowiek nie zdazy zareagować.

Miłęgo używania Bonsa zycze
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 11:05   #3353
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To usuną, tak samo jak usunęli z fb

Nie usuną, na insta nie mogą. Mogą chyba tylko oznaczenie usunąć na insta (to co dasz "oznacz znajomych"), ale jak gratis oznaczysz ich w opisie do zdjęcia (tym gdzie tagi się daje), to nie mogą usunąć.

Oczywiście mogą zgłosić naruszenie, ale... no nie wiem czy Instagram by im przyznał rację.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 11:13   #3354
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Nie usuną, na insta nie mogą. Mogą chyba tylko oznaczenie usunąć na insta (to co dasz "oznacz znajomych"), ale jak gratis oznaczysz ich w opisie do zdjęcia (tym gdzie tagi się daje), to nie mogą usunąć.

Oczywiście mogą zgłosić naruszenie, ale... no nie wiem czy Instagram by im przyznał rację.
Wiesz, ponoc wszystko da sie załatwic, a patrzac jak im zalezy na zero negatywów kosztem kombinacji nawet, to nei wątpię, ze coś by z tym zrobili. A nie chcę ewentualnie mieć zablokowanego konta na ig, albo coś. Poza tym nei chce też, aby wyczaili moje konto na ig czy tutaj.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 11:24   #3355
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Nie wiem, który kolor kliknąć (Foreo Luna mini) Dostępne są: szary, turkusowy lub różowy (brak fioletu i jasno-różowego). Na razie w koszyku mam szary.
Dziewczyny, jakie macie kolory?
Ja mam tę większą, w kolorze jasnego różu, ale mam też od paru dni klikniętą Lunę mini w turkusie, tylko się waham z opłaceniem - nie wiem czy jest mi potrzebna .

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Zamówiłam ten sam kolor, paczka dzisiaj przyszła ale jeszcze nie otwieram - biję się z myślami Jak on się u Ciebie prezentuje na zdjęciach?
A nie wiem .
W sumie to od czasu do czasu pstrykam sobie z rąsi zdjęcia komórką, ale twarz na fotach wychodzi taka rozmyta, wyglądam jak Jaworowicz w telewizji, więc za wiele w tym temacie powiedzieć nie mogę

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Z tym też się zgadzam, to raczej typ podkładu jak Double Wear albo Studio Fix, z tym, że o zupełnie innej konsystencji i lepszej pigmentacji. Gdyby nie ta reakcja skóry również byłabym nim zachwycona. Szkoda, ale to świetnie, że u Ciebie wady nie występują i możesz cieszyć się samymi zaletami
Nie, no wady jakieś są - czasem podkład powłazi w pory, czasem się nawet zwarzy w okolicach nosa, ale efekt porządnego tynku i ukrycie wszelkich przebarwień tak mi się podoba, że wady mnie nie zniechęcają .

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Przeszukałam net i wygląda na to, że to jest nieładowalne 100 użyć i do kosza. Bez sensu...
Tak się właśnie zastanawiałam, w czym tkwi haczyk.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 11:29   #3356
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Corii, przykro mi, że trafiłaś na taką fatalną obsługę. Ja ten sklep będę omijać z daleka.
Milko
Najlepiej, po co się narażać na ewentualne perypetie, przez które traci sie czas, kase i nerwy.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 11:49   #3357
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Wypuscili nowa wersje Mini i podniesli cene o 20% .

https://www.foreo.com/pl/luna-mini-2
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 12:16   #3358
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

turkusowa luna najpiekniejsza [taką mam ]

ta nowa mini ma regulowana moc, jak duza luna i ma tez wieksza powierzchnie myjącą
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 12:53   #3359
porndoll00
Wtajemniczenie
 
Avatar porndoll00
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 284
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

długo mnie kusiła luna i wkońcu zamówiłam - mini 2, na francuskiej sephorze z kodem -25%
porndoll00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 13:42   #3360
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Przyszły moje paletki. Póki co na szybko zeswatchowałam jedną i drugą i jestem zachwycona jakością cieni Marca, akurat w tej palecie jest świetna i cienie są bardziej kremowe i napigmentowane, niż w BonBonsach. Choć ta druga bardziej cieszy oko, śliczna jest.

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Tak mi się skojarzyło, że konsystencja tych Marcowych cieni jest jak w najlepszych piątkach Diora z przeszłości. Ciekawe, jak się będą blendowały i jak z trwałością.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 18:22:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:50.