Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-05, 13:54   #3361
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;59906816]Ja polazalam zobaczyc jak zielona jest zielona (na niektorych zdjeciach wpada w turkus). Na szczescie kolo turkusu nawet nie stala. Niestety akurat zieleni nie mieli na stanie, wiec musze sie kopsnac po nia do innego D.

Stacjonarnie cena na pewno obejmuje promo. Zapytalam, pani potwierdzila. Do tego powiedzili, ze moga mi zielona sciagnac. Tez za cene w promo. Takze cisnij panie smialo.

Szary tez mi sie podoba.[/QUOTE]
No to będę je cisnąć (te panie w D.) i muszę zobaczyć kolory na żywo, w weekend pewnie, bo teraz nie mam czasu.

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Mam turkusową, jak oglądałam je stacjonarnie to moim zdaniem była najładniejsza Jasno-różowa i szara wyglądają trochę jakby były wyblakłe, najładniejsze są właśnie te w mocniejszych kolorach.
Dzięki Muszę spr kolory
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 14:55   #3362
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Wizaż nie chciał być stroną w sporze w razie ewentualnej sprawy w sądzie i dział prawników miał przeanalizować poprawność polityczną mojej wypowiedzi, ale ostatecznie chyba nie usunęli Dostałam wiadomość prywatną od moda, że tamten salon zwrócił się do redakcji z zażaleniem. Totalna farsa. Ja to już nie ufam żadnemu źródłu z opiniami, bo i tak wszystko jest sterowane

W tym House miałam zamawiać, ale rezygnuję. Część asortymentu powstarza się w Glowstore i tu z kolei jakość obsługi świetna, szybką przesyłka, eleganckie opakowania i gratis. Szkoda tylko, że mają ciągle straszne braki towaru.

Dziś przyjdą moje paletki, BonBonsy i Marc
Zgadzam się, Glowstore to świetny sklep. Szybko i rzeczowo odpowiadają na maile. Ostatnio wieczorem pytałam o to czy będą mieli w najbliższym czasie dostępny produkt, odpowiedź dostałam rano następnego dnia, a potem jeszcze informację, że produkt będzie dostępny nawet szybciej, tego samego dnia wieczorem. Dzisiaj rano opłaciłam zamówienie i już mam info, że jest madane do paczkomatu. Bardzo fajny sklep

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Przeszukałam net i wygląda na to, że to jest nieładowalne 100 użyć i do kosza. Bez sensu...
Ale lipa A już się napalałam. Mam wprawdzie zwykłą Lunę (bladoróżowa, jest najbrzydsza ze wszystkich, ale D. miał na nią kiedyś promo 30% ), ale to maleństwo super na wyjazdy by mogło być
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 15:12   #3363
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Wrzucam szybki swatch cieni Marca Starlet. Dosłownie dotknęłam cieni opuszką palca i przejechałam po dłoni, są miękkie i napigmentowane. Moim zdaniem jakoś niefortunnie dobrali kolory w tej palecie, przez co w całości nie wygląda ona szczególnie atrakcyjnie, ale jak połączyć z niej po 2-3 odcienie, pewnie makijaż wyjdzie ładny. Ten rudy i sraczkowozłoty tylko do mnie nie przemawiają, ale zobaczę, jak to będzie wyglądać na oku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cienie.jpg (158,4 KB, 54 załadowań)
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 15:14   #3364
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

A ten drugi od końca nie jest błękitny, tylko srebrny, jakoś dziwnie tu wyszedł. Ostatni jest ciekawy, bo to niby szarość, ale taka ciepła i się mieni na inne odcienie.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 15:49   #3365
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Ale lipa A już się napalałam. Mam wprawdzie zwykłą Lunę (bladoróżowa, jest najbrzydsza ze wszystkich, ale D. miał na nią kiedyś promo 30% ), ale to maleństwo super na wyjazdy by mogło być
Też mam tę jasną dużą i z taką samą motywacją jak Ty kliknęłam Lunę mini (plus dla koloru ).

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Wrzucam szybki swatch cieni Marca Starlet. Dosłownie dotknęłam cieni opuszką palca i przejechałam po dłoni, są miękkie i napigmentowane. Moim zdaniem jakoś niefortunnie dobrali kolory w tej palecie, przez co w całości nie wygląda ona szczególnie atrakcyjnie, ale jak połączyć z niej po 2-3 odcienie, pewnie makijaż wyjdzie ładny. Ten rudy i sraczkowozłoty tylko do mnie nie przemawiają, ale zobaczę, jak to będzie wyglądać na oku.
Bardzo ładne te cienie, ale ze 3 kolory całkiem nie dla mnie. Mam jedną paletkę MJ - The Tease (fiolety) i jest całkiem fajna. Cienie są mięciutkie, dobrze napigmentowane, bezproblemowo się blendują i są trwałe. W moim zestawie wkurza mnie tylko jeden cień, bo jest taki trochę brokatowy i te drobiny się nieco osypują.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 16:27   #3366
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

James, masz jakiegoś dobrego Douglasa obok siebie - ja dzwoniłam do dwóch i w każdym mi powiedzieli, że Luna (-20%) jest dostępna tylko w ofercie sklepu internetowego.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 16:40   #3367
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Przyszły moje paletki. Póki co na szybko zeswatchowałam jedną i drugą i jestem zachwycona jakością cieni Marca, akurat w tej palecie jest świetna i cienie są bardziej kremowe i napigmentowane, niż w BonBonsach. Choć ta druga bardziej cieszy oko, śliczna jest.

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Tak mi się skojarzyło, że konsystencja tych Marcowych cieni jest jak w najlepszych piątkach Diora z przeszłości. Ciekawe, jak się będą blendowały i jak z trwałością.
Bon Bonsy są piękne, fakt. Na początku głównie je podziwiałam Ale do malowanka spoko.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-05, 17:55   #3368
martitkaa
Zakorzenienie
 
Avatar martitkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4 180
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

.

Edytowane przez martitkaa
Czas edycji: 2016-05-05 o 17:57
martitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 18:41   #3369
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Też mam turkusową Służy mi już ponad rok, a nadal dobrze wygląda i działa bez zarzutu.
Ja swoją mam od zeszłego lata, też jestem bardzo zadowolona. Używam jej codziennie i dopiero niedawno pierwszy raz ją ładowałam

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Nieee a do mnie BonBonsik leci... Semi wydała mi się strasznie ciepła i wręcz pomarańczową, a jakoś źle się czuję w takich odcieniach. Poza tym ulubione beże i brązy mam z Maca, więc wzięłam coś chłodniejszego i w trochę innym typie, takim wiosennym, bo BonBons różowa. I ok, przyznam, że było mi smutno, a jak zobaczyłam te serduszka to się usmiechnęłam to takie kiczowate i infantylne, że akurat w sam raz dla mnie

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------



O, właśnie ja miałam podobne rozmyślania. Co prawda różowe cienie też mam, ale cicho
Ja też lubię czasami mieć takie troche infantylne rzeczy Mam 23 lata a śmigam po mieście z plecakiem owcą bo zawsze mam wtedy jakiś lepszy humor i mam wrażenie ze jestem bardzie przystępna

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja mam tę większą, w kolorze jasnego różu, ale mam też od paru dni klikniętą Lunę mini w turkusie, tylko się waham z opłaceniem - nie wiem czy jest mi potrzebna .


A nie wiem .
W sumie to od czasu do czasu pstrykam sobie z rąsi zdjęcia komórką, ale twarz na fotach wychodzi taka rozmyta, wyglądam jak Jaworowicz w telewizji, więc za wiele w tym temacie powiedzieć nie mogę


Nie, no wady jakieś są - czasem podkład powłazi w pory, czasem się nawet zwarzy w okolicach nosa, ale efekt porządnego tynku i ukrycie wszelkich przebarwień tak mi się podoba, że wady mnie nie zniechęcają .


Tak się właśnie zastanawiałam, w czym tkwi haczyk.
Nadal go nie otworzyłam Mam do jutra czas żeby się zdecydować, luby jedzie do Wrocławia i w razie czego mi ten podkład odda. Tak myślałam czy do mieszania z innymi się w razie czego nada

A Lune bym sobie na Twoim miejscu darowała, jak już to kupiłabym właśnie tą w wersji mikro (play). Mi osobiście wydaje się że Luna i Luna Mini nie różnią się działaniem a i różnica wielkości między nimi nie jest jakaś kolosalna. Ja Mini kupiłam dlatego że duża mi się kolorystycznie nie podobała, jak jestem u mamy to używam dużej i dla mnie to jest dokładnie to samo.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 18:45   #3370
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To usuną, tak samo jak usunęli z fb
Nie to Twoje insta nie ich, może publikować wszystko, co jest zgodne z prawem

Ja w takiej sytuacji (mam FB) napisałabym na mojej tablicy na FB mogliby mnie cmoknąć




Czy tylko ja nie mam Luny?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 18:49   #3371
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Ja mieszam z Remarcable różne podkłady, ale nie z każdym dobrze współpracuje. Chyba najfajniejszy miks wychodzi mi z EL DW Light.

Wiem, że Luna mini to zakup bez sensu , zwłaszcza, że oprócz dużej Luny mam jeszcze Clarisonica, ale mnie to nie zniechęca . Od początku chciałam turkusową, ale wzięłam wtedy tę większą, bo była z 30% rabatem i myślałam, że będę masować swoje zmarszczki tą drugą stroną, ale okazało się, żem za leniwa i mało systematyczna . Do Luny mini przekonuje mnie kolor i ta druga, grubsza strona do zdzierania.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-05, 18:52   #3372
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Czy tylko ja nie mam Luny?
Nie, ja też, ale oczywiście przez ten wątek obczaiłam dziś w Dougu Nawet zaczęłam się zastanawiać!
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 18:52   #3373
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Nie to Twoje insta nie ich, może publikować wszystko, co jest zgodne z prawem

Ja w takiej sytuacji (mam FB) napisałabym na mojej tablicy na FB mogliby mnie cmoknąć




Czy tylko ja nie mam Luny?
Zycie pokazuje, ze z tym prawem róznie bywa

Na tablicy nie da nic, bo ja nie mam znajomych, ani nie używam generalnie fb, załozyłam kiedyś na poczatku z ciekawosci i tak zostało, przypominam sobie o nim własnie w takich chwilach, jak w/w

Nie, nie tylko, ja tez nie mam i co więcej nie zakupię raczej, bo nie mam parcia na szkło
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 18:53   #3374
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja mieszam z Remarcable różne podkłady, ale nie z każdym dobrze współpracuje. Chyba najfajniejszy miks wychodzi mi z EL DW Light.

Wiem, że Luna mini to zakup bez sensu , zwłaszcza, że oprócz dużej Luny mam jeszcze Clarisonica, ale mnie to nie zniechęca . Od początku chciałam turkusową, ale wzięłam wtedy tę większą, bo była z 30% rabatem i myślałam, że będę masować swoje zmarszczki tą drugą stroną, ale okazało się, żem za leniwa i mało systematyczna . Do Luny mini przekonuje mnie kolor i ta druga, grubsza strona do zdzierania.
Możesz porównać Lune i Mia2? Ja mam tę drugą i zastanawiam się czy warto kupić jeszcze Lunę
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 19:02   #3375
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja mieszam z Remarcable różne podkłady, ale nie z każdym dobrze współpracuje. Chyba najfajniejszy miks wychodzi mi z EL DW Light.

Wiem, że Luna mini to zakup bez sensu , zwłaszcza, że oprócz dużej Luny mam jeszcze Clarisonica, ale mnie to nie zniechęca . Od początku chciałam turkusową, ale wzięłam wtedy tę większą, bo była z 30% rabatem i myślałam, że będę masować swoje zmarszczki tą drugą stroną, ale okazało się, żem za leniwa i mało systematyczna . Do Luny mini przekonuje mnie kolor i ta druga, grubsza strona do zdzierania.
Powiem Ci w sekrecie że nie widzę różnicy pomiędzy stronami w Mini Dla mnie działają dokładnie identycznie tym bardziej że ta drobniejsza strona i tak ma u góry grubsze wypustki.

Dziękuję Ci za odpowiedzi odnoście Remarcable Prześpię się z tym i jutro będę musiała już sie zdecydować.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 19:10   #3376
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Możesz porównać Lune i Mia2? Ja mam tę drugą i zastanawiam się czy warto kupić jeszcze Lunę
To dla mnie całkiem inne urządzenia.

Mia2 wg mnie skuteczniej doczyszacza, ale dla wrażliwych skór może być zbyt agresywnym zdzierakiem. Minus Mia2 w porównaniu do Luny to konieczność wymiany końcówek co parę miesięcy (producent chyba zaleca po 3 miesiącach), stosunkowo szybkie wyładowywanie i długie ładowanie. Za to można używać urządzenia wespół z kimś - wystarczy, że każdy będzie mieć swoją końcówkę. Mia2 ma też chyba ze 4 rodzaje końcówek, z różnym ułożeniem i miękkością włosia, do rożnych cer. Plus Mia2 to możliwość używania praktycznie z każdym kosmetykiem do twarzy, nie wyłączając peelingów.

W Lunie nie trzeba za to kupować końcówek, ładujesz ją chyba co parę miesięcy i czas ładowania jest dość krótki. Luna na pewno jest delikatniejsza, nie powinna zrobić krzywdy nawet wrażliwcom. Minus Luny (wg mnie niewielki) to brak możliwości używania z preparatami zawierającymi granulki i składniki, które mogłyby uszkodzić gumowe wypustki.

Ja Luny używam na co dzień, natomiast Mia2 raz lub dwa w tygodniu, głównie z peelingiem Sampara.

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Powiem Ci w sekrecie że nie widzę różnicy pomiędzy stronami w Mini Dla mnie działają dokładnie identycznie tym bardziej że ta drobniejsza strona i tak ma u góry grubsze wypustki.

Dziękuję Ci za odpowiedzi odnoście Remarcable Prześpię się z tym i jutro będę musiała już sie zdecydować.
No to zostaje tylko chęć posiadania turkusu

Szkoda, że nie miałaś możliwości potestować go wcześniej. W razie czego, jak podkład zdecydujesz się oddać, a potrzebowałabyś trochę Remarcable na większe wyjście , to daj znać - wyślę Ci trochę.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 20:50   #3377
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Możesz porównać Lune i Mia2? Ja mam tę drugą i zastanawiam się czy warto kupić jeszcze Lunę
ja nie mam MIa ale to sa dwie rozne szczotki..

kurcze, kolezanka co mneni namawiala na Retix ma skore niczym nosorozec, a ja zdarlam juz jedna warstwe i widze ze luszczy sie nastepna. padam
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2016-05-05 o 20:51
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 20:59   #3378
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Ja też mam Mia2 i Lune ==" powinnam sie leczyć z zakupoholizmu. Ale używam obu i podzielam opinie OlaM Clarisinica używam z końcówka do głębokiego oczyszczania porów i daje radę. Jedyne do mnie trochę przeraża w obu szczotkach to świadomość tego, że namnażają sie na nich jak dzikie bakterie wszelkiego rodzaju, które pózniej radośnie sobie wcieram w skore =="
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020

Edytowane przez Penny90
Czas edycji: 2016-05-05 o 21:03
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 21:25   #3379
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Dobra, czyli tak:

1) Foreo Luna Mini dobra jest dla każdego, warto kupić w promo, ale nie wiadomo czy stacjonarnie wszędzie dla wszystkich czy tylko jamestown ma dobre Douglasy?

2) Jutro wychodzi Sweet Peach w S?

3) Czy ktoś poleci jakiś fajny krem pod oczy? Czy nie szukać i brać Kiehlsa? (czekam ciągle aż w Łodzi otworzą, ale w końcu może do Arkadii dojadę) Babeczka w D. dziś usilnie mnie namawiała na jakiegoś Clarinsa i dała próbkę, ale nie wiem który to, bo podpisała "krem pod oczy"
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-05, 22:22   #3380
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Juz sa. Jutro chyba zmacam:

http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/B...yfcie/P2551020

Do tego po "lekturze"katalogu zainteresowalo mnie Blotterazzi - matujace gabki od producenta BB. Nie widze jakos matowienia gabka .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2016-05-05 o 22:25
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 23:46   #3381
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Nie, ja też, ale oczywiście przez ten wątek obczaiłam dziś w Dougu Nawet zaczęłam się zastanawiać!
No ja też zaczęłam myśleć, ale mi przeszło


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zycie pokazuje, ze z tym prawem róznie bywa

Na tablicy nie da nic, bo ja nie mam znajomych, ani nie używam generalnie fb, załozyłam kiedyś na poczatku z ciekawosci i tak zostało, przypominam sobie o nim własnie w takich chwilach, jak w/w

Nie, nie tylko, ja tez nie mam i co więcej nie zakupię raczej, bo nie mam parcia na szkło
Corii wiem, że nie korzystasz z FB, napisałam tak, gdybym to ja miała takie zdarzenie, że opisałabym je u siebie na tablicy, jeszcze bym skriny z korespondencji wrzuciła to moja tablica

Tak samo Insta, jest to Twój profil

To dobrze, że nie jestem osamotniona bez Luny



Dziewczynki jak byłam w drogerii po próbki to zagadałam do pani w Sephorze i spytałam czy może mi polecić podkład podobny do EL DW Light, bo mi się nudzi ( o MACu nic nie wspominałam i pani mi dała próbkę tego:
http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...-Twarzy/P22613

pomijam cenę i to, że pani mi dobrała za ciemny odcień ale miałyście go może?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2016-05-05 o 23:47
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 05:39   #3382
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;59958821]Juz sa. Jutro chyba zmacam:

http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/B...yfcie/P2551020

Do tego po "lekturze"katalogu zainteresowalo mnie Blotterazzi - matujace gabki od producenta BB. Nie widze jakos matowienia gabka .[/QUOTE]


Daj znac jak wrażenia, bo interesuje mnie zielony ^_^

---------- Dopisano o 06:39 ---------- Poprzedni post napisano o 06:38 ----------

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Dobra, czyli tak:



1) Foreo Luna Mini dobra jest dla każdego, warto kupić w promo, ale nie wiadomo czy stacjonarnie wszędzie dla wszystkich czy tylko jamestown ma dobre Douglasy?



2) Jutro wychodzi Sweet Peach w S?



3) Czy ktoś poleci jakiś fajny krem pod oczy? Czy nie szukać i brać Kiehlsa? (czekam ciągle aż w Łodzi otworzą, ale w końcu może do Arkadii dojadę) Babeczka w D. dziś usilnie mnie namawiała na jakiegoś Clarinsa i dała próbkę, ale nie wiem który to, bo podpisała "krem pod oczy"

Dobry krem pod oczy ma Organique z serii Gold cos tam, masełkowy i fajnie nawilża
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 08:58   #3383
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To dla mnie całkiem inne urządzenia.

Mia2 wg mnie skuteczniej doczyszacza, ale dla wrażliwych skór może być zbyt agresywnym zdzierakiem. Minus Mia2 w porównaniu do Luny to konieczność wymiany końcówek co parę miesięcy (producent chyba zaleca po 3 miesiącach), stosunkowo szybkie wyładowywanie i długie ładowanie. Za to można używać urządzenia wespół z kimś - wystarczy, że każdy będzie mieć swoją końcówkę. Mia2 ma też chyba ze 4 rodzaje końcówek, z różnym ułożeniem i miękkością włosia, do rożnych cer. Plus Mia2 to możliwość używania praktycznie z każdym kosmetykiem do twarzy, nie wyłączając peelingów.

W Lunie nie trzeba za to kupować końcówek, ładujesz ją chyba co parę miesięcy i czas ładowania jest dość krótki. Luna na pewno jest delikatniejsza, nie powinna zrobić krzywdy nawet wrażliwcom. Minus Luny (wg mnie niewielki) to brak możliwości używania z preparatami zawierającymi granulki i składniki, które mogłyby uszkodzić gumowe wypustki.

Ja Luny używam na co dzień, natomiast Mia2 raz lub dwa w tygodniu, głównie z peelingiem Sampara.[COLOR="Silver"]
W 100% podpisuję się pod powyższym
Też używam MIA2 raz w tygodniu, chyba, że zapomnę

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Dobra, czyli tak:

1) Foreo Luna Mini dobra jest dla każdego, warto kupić w promo, ale nie wiadomo czy stacjonarnie wszędzie dla wszystkich czy tylko jamestown ma dobre Douglasy?

2) Jutro wychodzi Sweet Peach w S?

3) Czy ktoś poleci jakiś fajny krem pod oczy? Czy nie szukać i brać Kiehlsa? (czekam ciągle aż w Łodzi otworzą, ale w końcu może do Arkadii dojadę) Babeczka w D. dziś usilnie mnie namawiała na jakiegoś Clarinsa i dała próbkę, ale nie wiem który to, bo podpisała "krem pod oczy"
Ja na noc lubię albo Kiehl'sa, albo Organique Gold cos tam. Na dzień używam zazwyczaj Fast Response MAC.

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;59958821]Juz sa. Jutro chyba zmacam:

http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/B...yfcie/P2551020

Do tego po "lekturze"katalogu zainteresowalo mnie Blotterazzi - matujace gabki od producenta BB. Nie widze jakos matowienia gabka .[/QUOTE]

Ale fajnie to wygląda. Jak lody Zapp
Daj znaka jakie ten Bright Now zrobił na Tobie wrażenie
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 09:41   #3384
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość

Ale fajnie to wygląda. Jak lody Zapp
Daj znaka jakie ten Bright Now zrobił na Tobie wrażenie
Tez mnie ten odcien interesuje.

Czekam dalej na filetowy korektor UD, ale chyba nie dozyje . W ogole im sie nie spieszy z tym korektorem w Europie.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 09:44   #3385
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Znacie moze cienie w sztyfcie Laury Mercier?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 09:50   #3386
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość

Ale lipa A już się napalałam. Mam wprawdzie zwykłą Lunę (bladoróżowa, jest najbrzydsza ze wszystkich, ale D. miał na nią kiedyś promo 30% ), ale to maleństwo super na wyjazdy by mogło być

Też się napaliłam na tą mini-mini. W pierwszej chwili myślałam, ze to ma wymienne baterie. W instrukcji jest coś o LR1 (taka jak do pilota do bramy). A tu zonk - widocznie sprzęt się nie otwiera?
Też mam tą bladoróżową i nie wydaje mi się brzydka A masażer czasem się przydaje. Zwłaszcza po imprezach

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
James, masz jakiegoś dobrego Douglasa obok siebie - ja dzwoniłam do dwóch i w każdym mi powiedzieli, że Luna (-20%) jest dostępna tylko w ofercie sklepu internetowego.

Zapytam u mnie. Zawsze oferty miesiąca działają online i stacjonarnie.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja mieszam z Remarcable różne podkłady, ale nie z każdym dobrze współpracuje. Chyba najfajniejszy miks wychodzi mi z EL DW Light.

Wiem, że Luna mini to zakup bez sensu , zwłaszcza, że oprócz dużej Luny mam jeszcze Clarisonica, ale mnie to nie zniechęca . Od początku chciałam turkusową, ale wzięłam wtedy tę większą, bo była z 30% rabatem i myślałam, że będę masować swoje zmarszczki tą drugą stroną, ale okazało się, żem za leniwa i mało systematyczna . Do Luny mini przekonuje mnie kolor i ta druga, grubsza strona do zdzierania.

uwielbiam Cię.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 10:35   #3387
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Nie ma jeszcze Peach przynajmniej u nas
Za to nowe perfumy Muglera juz sa.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 10:42   #3388
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie ma jeszcze Peach przynajmniej u nas
Za to nowe perfumy Muglera juz sa.
Ja miałam nadzieję że pojawi się dziś na stronie. Zaraz będę obdzwaniać Wrocław.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 11:07   #3389
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Znacie moze cienie w sztyfcie Laury Mercier?
Tak, używam od dawna i bardzo sobie chwalę. Bajecznie łatwe w obsłudze, nie da się zrobić sobie nimi krzywdy, a tworzą ładną taflę na oku. Lśnią, ale nie chamsko - bardzo ładny efekt. Co do trwałości również nie mam żadnych zastrzeżeń, ale ja mam suche powieki i na mnie mało który cień się zbiera

Oraz przez Was kliknęłam małą szarą Lunę
Myślałam o niej już od kilku miesięcy, ale jakoś zawsze myśli te w końcu odpływały w niebyt, a teraz pod wpływem Waszych rozważań ponownie mnie podkusiło (tym razem skutecznie) Na swoje usprawiedliwienie mam to, że nie mam żadnego tego typu urządzenia
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 11:12   #3390
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Oraz przez Was kliknęłam małą szarą Lunę
Myślałam o niej już od kilku miesięcy, ale jakoś zawsze myśli te w końcu odpływały w niebyt, a teraz pod wpływem Waszych rozważań ponownie mnie podkusiło (tym razem skutecznie) Na swoje usprawiedliwienie mam to, że nie mam żadnego tego typu urządzenia
Będziesz zadowolona

Remarcable zostawiam, a we Wrocławiu Peach nie ma. Pani z Renomy rozmawiała ze mną tak jakby ta paleta była już dostępna przez internet
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 18:22:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.