Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-22, 17:16   #931
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

z rych polecilabym jeszcz eskinoren jest swietny... typowy do cery tradzikowej leczy ja i wybiela takze przebarwienia do tego filtry i efekt jest dobry na efekt czeka sie 3 mc.... cala tubka starcza na pol roku tak wlasnie powinna trwac kruacja skinoren kosztuje 45 zl na recepte u dermatologa... mozna tez odnosnie przebarwien it radzika sprobowac pochodne witaminy a np doustnie rocatuccan itp... droga kuracja trwajaca rok ale tradzik nie powraca... w 90% przypadkach stosowal go moj brat moaj siostra mieli straszny tradzik pomoglo...
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 12:24   #932
maxi25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

witam kobitki... :-( dawno mnie nie bylo ale to dlatego ze trafiko mi sie bycie mamą wiec walke z przebarwieniami przerwalam i to pewnie potra do przyjscia maluch na swiat (styczen)
jesli chodzi o te dermatolożke ktora polecalam to ma gabinet w krakowie na rusznikarskiej ,dopisze wam numer pani nazywa sie Iskrzycka... ja bylam u niej tylko na jednym zabiegu na przebarwienia ...zaczela od jakiegos kwasu migdalowego(podobno super na przxebarwien8ia ) sugerowalam jej ciaze wiec zapisala mi antybiotyki(bo dodam ze mam tez tradzik jakies taki dziwny z malymi grubymi krostkami-zwlaszcza na czole) ale kazala wstzrymac sie do zrobienia testu .test wyszedl dodatni, a ona w lipcu i sierpniu nie przyjmuje wiec na lato pozostal tylko faktor SVR 100 i tyle. planuje isc do niej zaraz po porodzie albo po skonczeniu karmienia ...albo moze jkeszcze we wrrzesniu niech poradzi jak zapobiec ostudzie w ciazy...bo i tak mam juz tego cholerstwa na mordce!!!! ktorego jeszcze wiecej dorobilam sobie GLICO A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ona powiedziala ez nie dla kazdej skory on sie nadaje!!!! potrafi wyciagnac te przebarwienia ktore sa gleboko w skorze wlasciwej i wcale moglo by ich nie widac!!!!!a co do przebarwien i slonca to jeszcze doddatkowym wywolywaczem plam jest nasz ukochany KOMPUTER!!!!!! powiedziala ze dziala jak solarium i ma to sens bo przeciez promieniuje promieniami UVA a to one sa odp za przebarwienia i raka skory!!!!!!!!!! w sumie to by sie zgadzalo bo jak uzywalam glico, na slonce smarowalam sie filtrem, a przed kompem siedzialam bez ochrona na dodatek czesto wysmarowana glico heheheh MĄDRA GLOWA!!!!!!!!
tak wiec ja glico odradzam bo narobil mi szkody!!!mam plamy pod samymi oczami do tego mam swoje cienie wiec wygladam starsznmie !!!!
mnie sie wydaje ze jesli chodzi o przebarwienia coraz wiecej osob ma i bedzie mialo z tym problemy !!! to jest powazna sprawa wiec polecam wizyty u specjalisty - dermatolog , bo te moje kombinacje kasowo wyniosly mnie duzo a na robily wiecej szkody niz pozytku!!!!!!!!!!!
dopisze wam jutro dokladny adres do tej "mojeju "lekarki .
\a co do specyfikow o ktorych pisalyscie to swlyszalam o no scarze od kolezanki-zadowolona byla i sama uzywalam acne dermu tanszy od skinorenu a o takim samym skladzie !!!!uzywalam za krotko wiec nie wiem czy skuteczny. mnie swojego czasu pomagala drula teraz zaluje ze sie jej nie trzymamalam przynajmniej nie narobilam sobie tych podkow pod oczami!!!!
\tymczasem pozdrawiam i nie zanudzam
maxi25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 12:38   #933
agamazzi
Zadomowienie
 
Avatar agamazzi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 673
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Cytat:
Napisane przez maxi25
...a co do przebarwien i slonca to jeszcze doddatkowym wywolywaczem plam jest nasz ukochany KOMPUTER!!!!!! powiedziala ze dziala jak solarium i ma to sens bo przeciez promieniuje promieniami UVA a to one sa odp za przebarwienia i raka skory!!!!!!!!!!
Powaznie tak jest???
Ja przesiaduje przed komputerem notorycznie, choc nie bardzo blisko bo mam dosc duzy monitor, ale jednak...
__________________
Come fai a dire che ami una persona, quando al mondo ci sono migliaia di persone che potresti amare di piu, se solo le incontrassi? Il fatto e che non le incontri.
agamazzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 09:55   #934
Little Princesss
Raczkowanie
 
Avatar Little Princesss
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 65
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

tez jestem ciekawa
Little Princesss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 13:21   #935
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

marcia dobrze pisze z tą orientacją na rynku i certyfikatami, ale na przebarwienia trzeba serię kwasów "wziać" , na trądzik zas kwasy BHA , szybsze efekty uzyskuje sie przy złuszczaniu np mikrodermabrazja , yellow peel, glyco peel, easy peel, green peel, roztworem Jessnera
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 13:58   #936
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

witam wszystkie wizażanki

również (niestety ) mam blizny, po dawnym trądziku (teraz czasem zdarzy sie jakaś krostka, ale to chyba każdemu wyskakuje ), ale też miałam zapalenie skóry o po tym zostały mi blizny na czole - reszta twarzy jest ok, oczywiście występują przebarwienia na policzkach i brodzie, ale z tym jakoś mogę żyć - natomiast chciałabym pozbyć się blizn z czoła - nie są starsznie głębokie, ale ogólnie je widać, rzucają się w oczy
i teraz pytanie:
czy pomógł by mi któryś z wyżej wymienionych kremów, który mi polecacie po swoich doświadczeniach ?
- acne derm
- cepan
- no scar
- lysanel active
- glyco a

czytałam trochę o nich na necie, są w sumie różne opinie i sama nie wiem co by mogło mi pomóc. z tego co dowiedziałam się w tym wątku, to kwasy dla mnie byłyby za "mocne" i pewnie odradzicie mi kremy lysanel active i glyco a

a może któraś z was zna dobrą kometyczkę w Lublinie, do której mogłabym się zwrócić o pomoc ?

liczę na pomoc i pozdrawiam
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 15:04   #937
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Blizny

Z gory przepraszam jesli watek zostal powtorzony, ale mam niezwloczny problem. Mam dosyc widoczne blizny potradzikow i czasami wyskakuje mi jeszcze cos niecos na policzkach. Za 9 miesiecy biore slub i chcialabym przynajmniej, aby te blizny staly sie mniej widoczne (o ile mozliwe po prostu je zlikwidowac). Nic mi nie wiadomo na temat usuwaniu blizn potradzikowych dlatego pytam o rade i wyjasnienie, w jaki sposob, gdzie i ile czasu na to potrzeba. Dziekuje
marticia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-06, 15:30   #938
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Blizny

ja bym proponowala peeling azjatycki, poszukaj w wyszukiwarce, bylo wiele na ten temat, mi osoboiscie narazie nic nie pomogło
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 16:21   #939
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Blizny

Juz sobie poczytalam...brrr...rozum iem, ze przez kilka dni czlowiek musi siedziec w domciu. No ale, wytrzymam jesli to pomoze. Ale czy moge zastosowac ten peelingo jesli czasami cos mi wyskakuje na twarzy (krostki)...no i chyba na takie peelingi czas jest wlasnie teraz..albo na wiosne..
marticia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 17:10   #940
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Blizny

oczywiscie ze mozesz tak czas teraz jest najlepszy, przed mrozami, na wiosne mozesz zabieg powtórzyc w zaleznosci od efektu
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 18:52   #941
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Blizny

No wlasnie...peeling kwasami najbardziej w tej sytuacji pomoze....bylam wczoraj na kongresie kosmetycznym i byl wyklad o peelingach. Widzialam zdjecia przed i po peelingu...poprostu nie do poznania! efekt zdumiewajacy, skora gladziutka! Tylko ze raz: taki peeling moze naprawde zrobic niezle kuku ze skora (co jest normalne, nie jest to efekt uboczny) i wtedy lepiej sie ludziom nie pokazywac, bo sie wyglada jak popazony... dwa: nikt nie zagwarantuje ci na 100%, ze efekt bedzie satysfakcjonujacy (niestety...), bo kazda skora reaguje inaczej, po trzecie: zalezy jaki to bedzie peeling, jeli u kosmetyczki to bedzie to peeling powierzchowny, ktory mimo swej nazwie i tak jest baaardzo silny! peelingi srednioglebokie i glebokie robi sie tylko u lekarzy. Tyle ze te ostatnie, sa na tyle mocne, ze tak jak pisalam twarz moze baaardzo cierpiec (przy tym powierzchownym nie az tak bardzo), moga byc pecherze, nacieki na skorze, skorza spelza platami itd...bardzo nieprzyjemne. Jednak ja tylko wspominam o tych mocnych peelingach, bo tobie na pewno on nie jest potrzebny!!
Taki zabieg peelingu powierzchownego moze wymagac kilku sesji i przestrzegania surowo zasad o ktorych powie kosmetyczka. Cere da sie wtedy doprowadzic do naprawde ladnego wyladu Oczywiscie podstawa jest, abys znalazla dobra, sprawdzona kosmetyczke!! bo jak trafisz na taka co to robi byle jak zeby tylko kase zgarnac, to wole efektu nie ogladac
Wybadaj wszystko co i jak i na pewno znajdziesz jakiegos fachowca, ktory ci pomoze
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-06, 20:08   #942
alex-no
Raczkowanie
 
Avatar alex-no
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 249
GG do alex-no
Dot.: Blizny

maripossa, napisz proszę coś więcej o głębokich peelingach- najbardziej zależy mi na dermabrazji mechanicznej i ewentualnie chemabrazji. Niestety, nikt w moim wątku na pytanie nie odpowiedział, więc niezbyt grzecznie podpinam się tutaj: co można zrobić z BARDZO głebokimi (wklęsłymi) bliznami po trądziku? Wspomniana dermabrazja czy moze wypełnianie owych dziurek...? Bardzo prosze o odpowiedź!
alex-no jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 09:59   #943
asia b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 93
Dot.: Blizny

witam. sama bylam ostatnio w fazie "napalenie" na pilling kwasami. u dermatologa. sam namowil mnie do tego,pokazywal zdjecia przed i po,owszem byly bardzo przekonywujace. ale....no wlasnie to ale. zaczelam juz nawet zbierac kase na te zabiegi,szukalam lekarzy,ktorzy byc moze maja bardziej zadowalajace cenniki i jednoczesnie czytalam wiele roznych forum i artykulow na ten temat. i co? otoz,nie znalazlam ani jednej pozytywnej opinii na temat skutecznosci tego pilllingu. jedynie rozjasnione przebarwienia itp.
z tego wzgledu,ze moj problem dotyczy wlasnie dziurek potradzikowych - rezygnuje,gdyz wiadomo juz,ze tego ten pilling nie usunie. byc moze jestem zbyt wplywowa jesli chodzi o opinie,ale dotychczas nie sa one zbyt przekonywujace jak dla mnie. poczekam jeszcze,moze wymysla bardziej efektywna metode.
asia b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 10:19   #944
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Blizny

zabiegi na blizny
yellow peel
weekend peel
green peel
albo polski ziolowy peeling
migdałowy
wyzsze stezenia kwasow, w domu tez nizsze i retinoidy



Cytat:
co można zrobić z BARDZO głebokimi (wklęsłymi) bliznami po trądziku? Wspomniana dermabrazja czy moze wypełnianie owych dziurek...? Bardzo prosze o odpowiedź!
niestety nie da sie wiele zrobic, jedynie wygladzic okolice tych dziurek , ale nie beda niestey idealnie gładkie.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 10:27   #945
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Blizny

a o dermabrazji mechanicznej jest wiele , o chemagrazjii kolorowej tez wiele razy pisałam , wyszukiwarke wiec polecam i info na ten temat

http://www.resmedica.pl/ffxart8005.html

np :
"Metoda chemabrazji kolorowej CHK jest zabiegiem medycznego peelingu wykonywanego tylko przez lekarza.

Warunkiem uzyskania optymalnych efektów zabiegu oraz prawidłowego gojenia się skóry jest stosowanie przed i po peelingu PROGRAMU MEDYCZNEGO KONDYCJONOWANIA SKÓRY.

Wskazania • Przebarwienia skóry
• Zmiany posłoneczne
• Zmarszczki
• Płytkie blizny
• Trądzik
• Skóra tłusta i łojotokowa, zaskórniki
• Rozszerzone pory

Przeciwwskazania • Aktywna opryszczka
• Aktywne stany zapalne
• Karmienie piersią

Metoda chemabrazji kolorowej pozwala dostosować efekty zabiegu do oczekiwań pacjenta i lekarza.
Skóra jako organ składa się z naskórka, skóry właściwej i tkanki podskórnej. Zabieg CHK dotyczy całej warstwy NASKÓRKA – czterech warstw (warstwa rogowa, ziarnista, kolczysta, podstawowa).

Peelingi wykonywane w domu za pomocą preparatów kosmetycznych oraz wykonywane przez kosmetyczki w gabinetach kosmetycznych, dochodzą tylko do warstwy ziarnistej naskórka. Peelingi medyczne penetrują przez wszystkie warstwy naskórka aż do skóry właściwej. Chemabrazja kolorowa jako jedyna metoda peelingu medycznego może być stosowana jako złuszczanie powierzchniowe, średniogłębokie i głębokie.

Zabieg CHK wykonywany jest przy użyciu kwasu TCA (trójchlorooctowego) i wskaźnika barwnikowego niebieskiego. Wskaźnik pełni rolę maski ochronnej skóry poddanej zabiegowi, jak i informatora pokazującego miejsce penetracji kwasu do poszczególnych warstw naskórka. Kolor jego zmienia się od granatowego do srebrzysto-niebieskiego.

W zależności od kondycji i potrzeb skóry nakłada się od 1 do 4 warstw maski. Obszar skóry poddany zabiegowi jest znieczulony zewnętrznie lub można zastosować sedację, jeżeli tak zadecyduje lekarz prowadzący. W czasie nakładania poszczególnych warstw maski można odczuwać pieczenie skóry o różnym natężeniu, które trwa około 2-3 min. Niebieskie zabarwienie skóry po zabiegu utrzymuje się od 12 do 48 godzin, a proces złuszczania trwa 3-5 dni.

W większości przypadku zabieg chemabrazji kolorowej nie przeszkadza w prowadzeniu normalnego życia.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 10:37   #946
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Blizny

Emilo wtrace sie w temat i zapytam, co według Ciebie jest najsilniejsze? Mialam robiony peeling kwasami (najsilnijesze stezenie) z baaardoz marnymi skutkami, skóra prawie nie zareagowala, według kosmetyczki mam na to za grubą skóre, ktory zabieg z tych ktore wymienilas wyżej bylby najmocnijeszy?
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 10:57   #947
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Blizny

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
a o dermabrazji mechanicznej jest wiele , o chemagrazjii kolorowej tez wiele razy pisałam , wyszukiwarke wiec polecam i info na ten temat

http://www.resmedica.pl/ffxart8005.html

np :
"Metoda chemabrazji kolorowej CHK jest zabiegiem medycznego peelingu wykonywanego tylko przez lekarza.

Warunkiem uzyskania optymalnych efektów zabiegu oraz prawidłowego gojenia się skóry jest stosowanie przed i po peelingu PROGRAMU MEDYCZNEGO KONDYCJONOWANIA SKÓRY.

Wskazania • Przebarwienia skóry
• Zmiany posłoneczne
• Zmarszczki
• Płytkie blizny
• Trądzik
• Skóra tłusta i łojotokowa, zaskórniki
• Rozszerzone pory

Przeciwwskazania • Aktywna opryszczka
• Aktywne stany zapalne
• Karmienie piersią

Metoda chemabrazji kolorowej pozwala dostosować efekty zabiegu do oczekiwań pacjenta i lekarza.
Skóra jako organ składa się z naskórka, skóry właściwej i tkanki podskórnej. Zabieg CHK dotyczy całej warstwy NASKÓRKA – czterech warstw (warstwa rogowa, ziarnista, kolczysta, podstawowa).

Peelingi wykonywane w domu za pomocą preparatów kosmetycznych oraz wykonywane przez kosmetyczki w gabinetach kosmetycznych, dochodzą tylko do warstwy ziarnistej naskórka. Peelingi medyczne penetrują przez wszystkie warstwy naskórka aż do skóry właściwej. Chemabrazja kolorowa jako jedyna metoda peelingu medycznego może być stosowana jako złuszczanie powierzchniowe, średniogłębokie i głębokie.

Zabieg CHK wykonywany jest przy użyciu kwasu TCA (trójchlorooctowego) i wskaźnika barwnikowego niebieskiego. Wskaźnik pełni rolę maski ochronnej skóry poddanej zabiegowi, jak i informatora pokazującego miejsce penetracji kwasu do poszczególnych warstw naskórka. Kolor jego zmienia się od granatowego do srebrzysto-niebieskiego.

W zależności od kondycji i potrzeb skóry nakłada się od 1 do 4 warstw maski. Obszar skóry poddany zabiegowi jest znieczulony zewnętrznie lub można zastosować sedację, jeżeli tak zadecyduje lekarz prowadzący. W czasie nakładania poszczególnych warstw maski można odczuwać pieczenie skóry o różnym natężeniu, które trwa około 2-3 min. Niebieskie zabarwienie skóry po zabiegu utrzymuje się od 12 do 48 godzin, a proces złuszczania trwa 3-5 dni.

W większości przypadku zabieg chemabrazji kolorowej nie przeszkadza w prowadzeniu normalnego życia.
A czy takie zabiegi maga byc zastosowane w przypadku problemu z naczynkami? czy sa jakies przeciwskazania? zdaje zsobie sprawde, ze blizny mozna jedynie splycic, co jaki czas nalezy powtorzyc zabieg jesli twarz chcialabym miec w miare gladka na slub. No i jeszcze jedno pytanie, z uwagi, iz mieszkam we Wloszech, czy orientujesz sie Emilio czym dysponuja tutaj...tzn. jakie zabiegi sa dostepne w tym kraju?
marticia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 11:01   #948
yuk-ka
Raczkowanie
 
Avatar yuk-ka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: w okolicy stolicy
Wiadomości: 219
Dot.: Blizny

Cytat:
Napisane przez marticia Pokaż wiadomość
Z gory przepraszam jesli watek zostal powtorzony, ale mam niezwloczny problem. Mam dosyc widoczne blizny potradzikow i czasami wyskakuje mi jeszcze cos niecos na policzkach. Za 9 miesiecy biore slub i chcialabym przynajmniej, aby te blizny staly sie mniej widoczne (o ile mozliwe po prostu je zlikwidowac). Nic mi nie wiadomo na temat usuwaniu blizn potradzikowych dlatego pytam o rade i wyjasnienie, w jaki sposob, gdzie i ile czasu na to potrzeba. Dziekuje
Marticia, może zamiast wydawać kasę na drogie zabiegi w gabinetach kosmetycznych, spróbuj np. Acne-Dermu (poszukaj na forum wątku o tej maści). Masz sporo czasu do ślubu, więc na pewno uda Ci się pozbyć tych blizn, o ile nie są one bardzo głębokie. Myślę, że już po miesiącu zobaczysz poprawę. A Acne Derm kosztuke ok. 18 zł.
__________________
Yuk-ka
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Bo ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy
yuk-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 11:35   #949
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Blizny

Dzieki wielkie, juz pisze do mamy emaila, to mi na swieta przywiezie...mam nadzieje, ze choc odrobine pomoze, bo nie oczekuje nie wiadomo jakich rezultatow, ale przenajmniej zeby w polowie cera sie rozjasnila i blizny splycily.
marticia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-07, 12:13   #950
yuk-ka
Raczkowanie
 
Avatar yuk-ka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: w okolicy stolicy
Wiadomości: 219
Dot.: Blizny

Zagranicznym odpowiednikiem Acne dermu jest Skinoren firmy Schering. Powinien być dostępny w słonecznej Italii.
__________________
Yuk-ka
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Bo ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy
yuk-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 12:40   #951
judith
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 23
Dot.: Blizny

Marticia!Zmagalam sie z tradzikiem bardzo dlugo,gdy juz nie bylo zmian(albo pojedyncze jak u Ciebie) to bylo mnostwo blizenek,przebarwien i ogolnie kondycja skory nie byla najlepsza.Swietnym zabiegiem o kompleksowym dzialaniu jest mikrodermabrazja,wykonala m go 4 razy i naprawde rezultaty sa swietne. Wykonywac to moze tylko lekarz,wiec nie daj sie nabrac w jakims slaonie kosmetycznym na mikrodermabrazje wykonywana przez kosmetyczke. Pozdrawiam!!
judith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 13:58   #952
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Blizny

Cytat:
Napisane przez judith Pokaż wiadomość
Marticia!Zmagalam sie z tradzikiem bardzo dlugo,gdy juz nie bylo zmian(albo pojedyncze jak u Ciebie) to bylo mnostwo blizenek,przebarwien i ogolnie kondycja skory nie byla najlepsza.Swietnym zabiegiem o kompleksowym dzialaniu jest mikrodermabrazja,wykonala m go 4 razy i naprawde rezultaty sa swietne. Wykonywac to moze tylko lekarz,wiec nie daj sie nabrac w jakims slaonie kosmetycznym na mikrodermabrazje wykonywana przez kosmetyczke. Pozdrawiam!!
dzieki Judith, super, ze Ci pomoglo i mam nadzieje, ze u mnie efekty beda rownie dobre. W kazdym badz razie jestem pelna optymizmu. Opowiem Wam o tym za rok. Dzieki dziewczyny za wszystkie porady..na pewno bardzo mi pomoglyscie
marticia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 14:20   #953
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Blizny

Cytat:
A czy takie zabiegi maga byc zastosowane w przypadku problemu z naczynkami? czy sa jakies przeciwskazania? zdaje zsobie sprawde, ze blizny mozna jedynie splycic, co jaki czas nalezy powtorzyc zabieg jesli twarz chcialabym miec w miare gladka na slub. No i jeszcze jedno pytanie, z uwagi, iz mieszkam we Wloszech, czy orientujesz sie Emilio czym dysponuja tutaj...tzn. jakie zabiegi sa dostepne w tym kraju?
niesety nie wiem czy we włoszech sa te zabiegi ale przypuszczam ze tak
jesli masz problemy z znaczynkami to polecam jonoforeze na kwas askorbinowy , chlorek wapnia, ultradzwieki , peeling kawitacyjny, algi , ampułki , galwanizację w ktorej elektroda czynna bedzie anoda, naswietlania solluxem z niebieskim filtrem, algi nawilzajace i na naczynka/....
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 14:33   #954
odszczepieniec
Raczkowanie
 
Avatar odszczepieniec
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszafsko
Wiadomości: 347
Dot.: Blizny

Cytat:
Napisane przez judith Pokaż wiadomość
Wykonywac to moze tylko lekarz,wiec nie daj sie nabrac w jakims slaonie kosmetycznym na mikrodermabrazje wykonywana przez kosmetyczke. Pozdrawiam!!
to nie dokonca prawda- sa rodzaje mikrodermabrazji, ktore wykonuje kosmetyczka.

raczej nie nabieralabym sie na haslo" to moze tylko lekarz"- wazne jest by znac na czym pracuje dany lekarz. oni tez czesto wciskaja kity i biora za cos 3x wiecej niz kosmetyczka, ktora ma uprawnienia do wykonywania takiego samego zabiegu. np. przy kwasach wazne jest nie tylko jego stezenie, ale rowniez pH( im wyzsze, tym gorzej zadziala kwas)- a tego laskawy pan doktor ci nie powie- wystarczy mu tylko zastosowanie reklamy pt. zluszczanie 60% kwasem ( co przy pH pow.4 da np.30%) itp.
__________________
Uroda kobiety to rodzaj władzy.
odszczepieniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 14:57   #955
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Blizny

kosmetyzka moze wykonywac mikrodermabrazje, a dermabrazje lekarz , kosmetyczka ma do wyboru 3 0 diamentową, korundową i solną
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 15:38   #956
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Cytat:
- acne derm
- cepan
- no scar
- lysanel active
- glyco a
włąsciwie one sa wszystkiedobre ale stawiam na cepan i glyco a

nie bedziemy odradzac glyco a ani lysanel , chociaz dobrze yoby zaczac od czegos lzejszego ale jesli nei masz mozliwosci mozesz zaczac od mniejszej czestotliwosci
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 06:25   #957
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
włąsciwie one sa wszystkiedobre ale stawiam na cepan i glyco a

nie bedziemy odradzac glyco a ani lysanel , chociaz dobrze yoby zaczac od czegos lzejszego ale jesli nei masz mozliwosci mozesz zaczac od mniejszej czestotliwosci
to znaczy, że nie miałabym uzywać danego specyfiku codziennie ?

a może poradzicie mi po prostu coś do codziennej pielęgnacji skóry ?
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 09:50   #958
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Cytat:
to znaczy, że nie miałabym uzywać danego specyfiku codziennie ?

a może poradzicie mi po prostu coś do codziennej pielęgnacji skóry ?
masc konkretnie na blizne np cepoan , tanszy odpowiednik contratubex ,ale o praktycznie takim samym dzialaniu 2 x dziennie smarowałąbys nim, a glyco na noc i poczatkowo co 3 , 4 dni ,na blizenki potem mozesz wzwiekszyc czestotliwosc i co 2 dni uzywac, oczywsicie na noc , przy glyco musisz filtry bo przebarwienia moga Ci si e narobic w miejscach w ktirych bedziesz aplikowac kwas.


a co do pielegnacji to na poczatku jest wątek schorzenia skrórne, kremy nie tylko na zime, kosmetyki bez sls.

tam sa dobre zele do mycia twarzy , tonik bez alkoholu wybierz, moze rozany dermiki czy ziaji bardzo dobre są, a kremy tam tez znajdziesz odpowiednio dla skroy swojej, no i opstaw tez na złuszczanie peelingiem tych blizenek, oczywsicie jest zrobisz peeling tego samego dnia zaaplikuj masc na blizny , nie kwas, zeby nie podraznic bardziej cery
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 15:44   #959
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

a jakie te filtry, bo nie bardzo wiem o co chodzi ?

myślałam ewentualnie zeby spróbować może z maścią no scar ?
co myślisz ?
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 16:32   #960
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

tak , mozesz , przy kuracji kwasami trzeba kremy z filtrami .



okres leczenia sie wydluzy jesli no scarem tylko bedziesz traktowac blizne , ale lepsze to niz nic
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-22 13:51:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:48.