Trądzik - pomocy :( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-08, 07:53   #31
izka05
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
GG do izka05
Re: Trądzik - pomocy :(

zro jak ja i odstaw wszystko co jest przeznaczne do cery tradzkowej bo wlasnie to moze ci jeszcze bardziej podrazniac skore i powodowac problemy zacznij stosowac kremy nawilzajace toniniki rowzniez no i zapomnij o kosmetyczce a dermatolog niekorym pomaga a innnym wrecz przeciewnei jak w moim przypadku nie pomaga a nawet szkodzi
izka05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-09, 13:08   #32
Peggy_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 60
Re: Trądzik - pomocy :(

Dzięki za odpowiedzi Do kosmetyków z apteki jestem trochę sceptycznie nastawiona - stosowałam kiedyś żel Effaclar i efekty były takie, jak przy "sklepowym" żelu. Ale jak mi się Garnier skończy, to spróbuję z Avene, raz kozie śmierć
A ten puder płynny jest, rozumiem, kolorowy? Matuje? Gdybym go zaczęła stosować, to zrezygnowałabym wtedy może z kremu matującego, bo to świństwo, jak wiadomo, więcej złego robi niż dobrego (ale ja się nie maluje, więc bez niego bym się świeciła że hoho ). Dzięki jeszcze raz i buziaki
Peggy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-09, 14:29   #33
Magdalena75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 8
Re: Trądzik - pomocy :(

peggy ja Ci polecam emoleinty Orion Pharma. To preparaty do pielegnacji skory suchej i skory problemowej. Sa do kupienia w aptece i nie sa drogie! 30 gr kosztuje okolo 12 zlotych. Mozesz kupic i sprobowac, a pozniej ew. wieksza tubke. Sa bezpieczne. Nie maja zbednych substancji zapchowych itd. Polecil mi je dermatolog na tradzik poniewaz nie komplikuja leczenia i skora naprawde wyglada fajnie i nie przesusza sie. Wejdz na strone www.emolienty.pl Szczerze polecam.
Magdalena75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-09, 20:17   #34
Maxine2
Raczkowanie
 
Avatar Maxine2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 252
Co na syfy giganty??

Czesto stosuje Brevoxyl lub Benzacne ale jednak te srodki radza sobie tylko z zaskornikami i moze z drbnymi krostami, ale co stosowac na takie syfy giganty? Czyli takie duze podskorne i czesto zawierajace rope lub wode. Prosze o sugestie
Maxine2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-09, 20:21   #35
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Co na syfy giganty??

Sugeruję wpisać to hasło do wyszukiwarki. Było na ten temat naprawdę sporo.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-09, 20:30   #36
dormonka
Raczkowanie
 
Avatar dormonka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 105
Re: Co na syfy giganty??

mnie pomogła paka do cery trądzikowej "Jadwigi" oraz doskonała maska z zielonej glinki i generalnie wszystko, co jest z tą glinką związane. Teraz zakupiłam przez internet ponoć doskonały krem GLYCO-A z kwasem i czekam na gorszą pogodę, więc o efektach nic nie mogę na razie powiedzieć (nie wolno go stosować na słońce!).
dormonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-10, 16:17   #37
Maxine2
Raczkowanie
 
Avatar Maxine2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 252
Re: Co na syfy giganty??

Dzytalam KWC o tej papce gdzie ja mozna kupic?? Czy jest ona dostepna w aptece??
Maxine2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-09-16, 22:47   #38
margonik
Przyczajenie
 
Avatar margonik
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 17
Re: ohydny trądzik !!!

A możesz powiedzieć jak teraz? Czy nadal myjesz szarym mydłem i czy nadal jest dobrze?

Wiem, że PH nie to i tak dalej, ale jednak nie moge oprzeć się wrażeniu, że to przemysł kosmetyczny nabawił nas trądzików, szczególnie tych w wieku późniejszym. Moja ciotka, która liczy sobie 65 lat i która od zawsze myje twarz mydłem, do tego żadnych peelingów, żadnych intensywnych kremów, ma twarz lepszą niż nie jedna 40 latka.
Ja w wieku 31 mam trądzik i jestem niemalże pewna, że zawdzięczam go chemii przez lata nakładanej na twarz!
margonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-17, 00:00   #39
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Re: ochydny trądzik !!!

W Twoim wieku sa to zmiany powstale pod wplywem hormonow plciowych, ktore pobudzaja prace gruczolow lojowych.Skora normalna zmienia sie w skore tlusta lub mieszana. Oprocz leczenia tradziku przez lekarza powinnas tez zajrzec do dobrego gabinetu kosmetycznego. Odpowiednia dieta i tryb zycia oraz przebywanie na swiezym powietrzu i wlasciwa pielegnacja skory pomoga ci uzyskac zadawalajace efekty.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-17, 00:12   #40
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Re: ochydny trądzik !!!

A propos slonca. Owszem ma ono dzialnie lekko wysuszajace, ale moze sie zdarzyc, ze skora stanie sie spocona, a wtedy zwieksza sie ilosc wydzieliny lojowej, zmienia sie pH skory i wowczs lojotok i grudki moga sie powiekszyc. W sloneczne dni mozesz uzywac chusteczek matujacych i chronic skore przed mocnym sloncem, stosujac protektory nienatluszczajace.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-18, 12:05   #41
Reksio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5
GG do Reksio
Trądzik

Dreczy mnie problem ponad polowy nastolatków,az dziw bierze ze takie "cos" moze tak popsuc zycie.Chodzi mi o tradzi.Regularnie uczeszczam do dermatologa i juz od pol roku stosuje krem differin,ale tradzik nie ustal,no moze w minimalnym stopniu,ale to nie jest to czego oczekuje.Prosze pomozcie!
Reksio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-09-18, 19:25   #42
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Re: nudny juz chyba temat...

Zmień dermatologa Leczenie trądziku prowadzące do zlikwidowania/maksymalnego ograniczenia go trwa 6 miesięcy. Jeśli już poł roku minęło to widocznie coś jest nie tak z lekami, które Ci przepisuje
Pozdrawiam
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-25, 14:52   #43
miyumi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5
GG do miyumi
Okropne pryszcze!! Kto mi pomoże?

Przez wakacje miałam gładką i czysta skóre,bez rzadnych zmian skórnych,bez pryszczy itp. Kilka dni temu po miesiączce zaczęły mi wyskakiwac pojedyńcze pryszcze. Myślałam,że znikną mi po kilku dniach,ale one wciąż się mnożą stosuję takie preparaty jak:
~Nivea visage young - żel do twarzy
~avon multi vitamin toner - tonik do twarzy
~oraz aknevoxid - smarowidło do twarzy skłonnej do trądziku (przepisane od dermatologa)
Jednak nie pomagają mi one...w sumie już od tego aknevoxidu chyba się uzależniła moja twarz :| POMOCY!! Doradźcie!!
miyumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-25, 15:18   #44
Hyang
Raczkowanie
 
Avatar Hyang
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 344
Wyślij wiadomość przez MSN do Hyang
Re: Okropne pryszcze!! Kto mi pomoże?

Miałam ten sam problem i bardzo pomogły mi antybakteryjny (bezalkoholowy) tonik limonkowo-miętowy "Perfecta, Czysta cera" i antybakteryjny reduktor wypryskow z tej samej serii. Pozatym uzywam żelu Garnier Czysta Skóra i kremik bambino
Więcej Ci nie podpowiem, bo moje doświadczenie w walce z pryszczami konczy się na tych produktach
Pozdrawiam
__________________
nic
Hyang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-25, 15:48   #45
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Okropne pryszcze!! Kto mi pomoże?

Acneroxid to o ile dobrze pamiętam nadtlenek benzoilu? To on raczej nie przestanie działać, skóra się na niego nie uodparnia. Czy masz ropne wypryski - piszesz że robi sie ich coraz więcej, a to oznacza że infekcja się rozsiewa. Jesli to ropne wypryski to radzę Ci się jak naszybciej udać do lekarza po jakiś antybiotyk najprawdopodobniej, żeby zlikwidować ogniska zapalne.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-25, 16:51   #46
miyumi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5
GG do miyumi
Re: Okropne pryszcze!! Kto mi pomoże?

Dzięki za poradę. Spróbuje zadziałać tym tonikiem i reduktorem. Może pomoże.. ;P jeszcze raz thx ^^
Hyang napisał(a):
> Miałam ten sam problem i bardzo pomogły mi antybakteryjny (bezalkoholowy) tonik limonkowo-miętowy "Perfecta, Czysta cera" i antybakteryjny reduktor wypryskow z tej samej serii. Pozatym uzywam żelu Garnier Czysta Skóra i kremik bambino
> Więcej Ci nie podpowiem, bo moje doświadczenie w walce z pryszczami konczy się na tych produktach
> Pozdrawiam
miyumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-25, 16:55   #47
miyumi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5
GG do miyumi
Re: Okropne pryszcze!! Kto mi pomoże?

Thx za poradę ^__^ na szczęście nie są to ropne wypryski i mam nadzieje,że jakoś je zwlacze pójde do dermatologa. On chyba tutaj najwięcej zdziała ^^
POZDRAWIAM!
Smoczyca napisał(a):
> Acneroxid to o ile dobrze pamiętam nadtlenek benzoilu? To on raczej nie przestanie działać, skóra się na niego nie uodparnia. Czy masz ropne wypryski - piszesz że robi sie ich coraz więcej, a to oznacza że infekcja się rozsiewa. Jesli to ropne wypryski to radzę Ci się jak naszybciej udać do lekarza po jakiś antybiotyk najprawdopodobniej, żeby zlikwidować ogniska zapalne.
miyumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-27, 12:00   #48
ZimnaBlondyna
Raczkowanie
 
Avatar ZimnaBlondyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 71
GG do ZimnaBlondyna
Re: Okropne pryszcze!! Kto mi pomoże?

Moja droga, pryszcze zwlaszcza w mlodym wieku sa wynikiem zabuzen hormonalnych. Proponuje udac sie do endokrynologa zrobic badania i zapytac o najodpowiedniejsza dla siebie kuracje.
__________________
Tried to run? Tried to hide? Break on through to the other side!
ZimnaBlondyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-13, 12:30   #49
cimonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Poznań:)
Wiadomości: 46
Re: ochydny trądzik !!!

ojjj nawet nie wiesz jak cie rozumiem....tez mam 15 lat...i tez 2 lata juz sie z tym mecze...tez wydałam wiele pieniedze na"cudne srodki" itp..i tez nie pomogło;( bede tutaj szukac na tym forum wiele rad moze cos pomoze...ty chyba wiesz jak bardzo chce zeby ten tradzik mi zszedł w koncu ty sama tego pewnie tak sama pragniesz...moze jakos Damy Rade pozdrowka.....ja zaczynam czegos tu szukac moze cos znajde;]
cimonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-10-13, 14:11   #50
Malinka24
Raczkowanie
 
Avatar Malinka24
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 166
Re: ochydny trądzik !!!

Jejku mi to już sie wydaje że nigdy się tego nie pozbędne !! Boje się kupować nowe maści bo nie wiem czy znowu nie pogorszą mi cery !! A tych wszystkich kremów, toników, żeli i maści co używałam miałam tysiące !! Może Cimonka jesli byś chciała to powymieniamy się doswiadczeniami w tej kwesti ?? Może wkońcu bede miała z kim o tym pogadać >>? Wszustkie moje koleżanki mają ładne cery a ja jestem sobie z tym kłopotem sama sobie (oprócz mamy) która itak nie potrafi mi pomóc !! Napisz do mnie meila jeśli oczywiście bedziesz miała ochote pozdrawiam
__________________
===

osamotniona na trasie pełnej marzeń . . .

===
Malinka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-13, 14:49   #51
Anna5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 8
GG do Anna5
Re: ochydny trądzik !!!

--naruszenie regulaminu--
--reklama na wizaz.pl jest płatna---
http://www.wizaz.pl/reklama.php
Anna5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-13, 14:56   #52
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Za reklamę się płaci...

..na tym forum - proponuję zgłosić się do Administratorów
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-13, 15:06   #53
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Re: ochydny trądzik !!!

Hej niuńka... ja też miałam trądzik ( może nie jakiś spektakularny ale był ) Trzeba trzymac sie kilku zasad i bardzo ich przestrzegać ja rano po poludniu i wieczorem zawsze oczyszczam twarz zelem gleboko oczyszczajacym z garniera i jakiś kremik lekko nawilżający a wieczorem na partie T ( głównie na czoło i nos ) maść benzace ( najpierw się stosuje 5 % a potem kolejne opakowanie 10 %) i to jest naprawde dobry lek... wysusza owszem, dlatego tylko na noc go stosuje a rano intensywnie nawilżam skórę i jest wsio Ok aaa i pamietaj "Cierpliwość jest gorzka, ale jej owoce sa słodkie" Pozdrawiam <cmok>
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-13, 15:08   #54
Anna5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 8
GG do Anna5
Re: Za reklamę się płaci...

Sama mam problemy ze skórą dlatego wiem jak trudno o dobre kosmetyki które są skuteczne. W tym wypadku chyba nie można posądzać o złośliwości gdy człowiek chce się podzielić czymś DOBRYM?
Anna5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-13, 15:12   #55
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Za reklamę się płaci...

Anna5 napisał(a):
> Sama mam problemy ze skórą dlatego wiem jak trudno o dobre kosmetyki które są skuteczne. W tym wypadku chyba nie można posądzać o złośliwości gdy człowiek chce się podzielić czymś DOBRYM?

Ostrzegam, odbiorę pani dostęp do forum, jeśli będzie pani dalej reklamować swoje produkty bez płacenia za reklamę...
Pozostałe posty z "poradą przyjacielską dla kieszeni udzielającej porady" zostały właśnie usunięte.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-13, 20:48   #56
Malinka24
Raczkowanie
 
Avatar Malinka24
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 166
Re: ochydny trądzik !!!

Przepraszam ale czegoś tu nie rozumiem ?? Dlaczego naruszyłam regulamin?? Przecież niczego nie reklamowałam !? O co więc chodzi ?? może mi ktoś powiedzieć ??
__________________
===

osamotniona na trasie pełnej marzeń . . .

===
Malinka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-13, 21:53   #57
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana
Re: ochydny trądzik !!!

Malinko, to nie ty naruszyłaś regulamin tylko Anna5, kiedy pisłao o kolagenie i proponowała kontakt w związku z kupnem. Więc się nie martw
A co do Twojej cery - odrzuć natychmiast to szare mydło!!! Im bardziej cerę przesuszasz, tym ona bardziej "stara się" przetłuszczać, a więc i świecić. Kup sobie dobrą serię do pielęgnacji cery tłustej lub mieszanej - np. NORMADERM Vichy (dobra, ale to wydatek ok. 250 zł) lub NIVEA VISAGE YOUNG (sama używam, jestem zadowolona), ERIS PONIŻEJ 20-STKI, PURE ZONE L'Oreala - radzę Ci zasięgnąć rady dermatologa lub kosmetyczki w sprawie wyboru kosmetyków. Ja stosuję także glinkę zieloną Argiletz (rewelacja - matuje, oczyszcza, wzmacnia) oraz olejek z drzewka herbacianego punktowo na wypryski. Jak już wcześniej pisałam, wybierz sie koniecznie do dobrego dermatologa i na oczyszczanie do dobrej kosmetyczki (rozsądnie wybierz, aby Ci nie pogorszyła stanu cery, najlepiej popytaj znajomych). Nawilżaj tez cerę, stosuj maseczki nawilżające (ja stosuję THERMAL FIX 2, krem Vichy, który stosuję zamiast maseczki). Oprócz tego, pamiętaj o ochronie przed słońcem i przed mrozem. Nie opalaj się, korzystaj z samoopalacza (ja polecam Garniera, Nivee). Do matowienia możesz stosować puder.
Uhhh, ale się rozpisałam.
Pozdrówka
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-14, 07:59   #58
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Re: ochydny trądzik !!!

Polecam przede wszystkim lekturę wątków w archiwum - mnóstwo cennych rad i długie godziny czytania na jesienne wieczory do wyszukiwarki wpisz "trądzik", "pryszcze" lub "wypryski", dział wyszukiwania zmień na forum dyskusyjne i czytaj ("wulkan" też może być dobry )
Serii kosmetycznych nie ma sensu kupować, lepiej dobierz potrzebne Ci kosmetyki z różnych firm. Np. swego czasu mialam całą serię z Erisu i tak dobrze wspominam żel do mycia twarzy (teraz są dwa), krem chyba z miedzią i cynkiem i maseczkę drożdżową. Krem nawilżająco-matujący bardziej nawilżał niż matował (dużo bardziej), maseczka odżywcza chyba to była dla mnie kpina.. Nie lubię używać toników (lub używam baaaardzo rzadko) więc temu oszczędzę słów krytyki Ogólnie Eris20 wypada słabiutko, znacznie lepiej już droższa seria Eris Pharmaceris T teraz wprowadzili jeszcze jakieś balsamy do ciała z wypryskami..
Najlepiej poprzeglądaj KWC i z kategorii, które Ciebie interesują powybieraj dobrze oceniane kosmetyki - tylko każda skóra reaguje inaczej i różne to może mieć skutki poczytaj też artykuły Pani Basi o pielęgnacji skóry trądzikowej.. idź do dermatologa, niech to on pokieruje Twoim leczeniem (najlepiej do polecanego przez znajomych), kosmetyczka.. hmm.. radziłabym się wstrzymać - dobra kosmetyczka odeśle Cię do domu (lub dermatologa ), jeśli przyjdziesz do niej z trądzikiem, bo może tylko pogoroszyć sprawę.
http://www.wizaz.pl/poradnik_kosmetyczny_tradzik.php
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-14, 10:27   #59
Malinka24
Raczkowanie
 
Avatar Malinka24
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 166
Re: ochydny trądzik !!!

Dzięki dziewczyny już się wystraszyłam że z tym złamaniem regulaminu to chodzi o mnie !!! ufff Nie widziałam tego wpisu Anny5 (bo został chyba usunięty)! Mam właśnie zamiar kupić sobie coś z seri eris Pharmeceris T i chyba zaczne od pianki !! Nie moge jednak nic znależć o niej w KWC więc może wy mi powiecie czy jest dobra >>? Inne serie typu soraya eris 20 czy Nivea Young są dla mnie za słabe Ostatnio kupiłam sobie krem Lysanel Mat ale podrażnił mi niestety cere !! Nie wiem czemu, miałam nadzieje że coś pomoże bo wydałam na niego około 40 zł, a teraz lezy sobie za półce !! Postanowiłam nie eksperymetnować już z dużą ilością kosmetyków i obecnie myje tylko buzie DERMOKLAR-em, który mi sie własnie kończy i na noc używam przepisanej chyba we kwietniu przez dermatologa maści AKNEMYCIN, która mardzo dobrze nawilża. Przekonałam się że cery trądzikowej nie nalezy wysuszać i dlatego mimo iż wcześniej zraziłam sie do tej maści, bo była bardzo tłusta teraz zaczęłam znowu używać i czekam na jakieś efekty Rano też tylko myje buzie i niestety mimo że nie chce bo wiem że zatyka poryto nakładam puder eris 20 , bo nie wyszłabym z domu bez przytuszowania mojego trądziku ! Mam już na jego punkcie obsesje !!

"A co do Twojej cery - odrzuć natychmiast to szare mydło!!!" - Ja nie używam szarego mydła i nie zamierzam, o jego stosowaniu pisała aleksa

Dzieki za wszystkie rady i czekam na dalsze pozdrawiam
__________________
===

osamotniona na trasie pełnej marzeń . . .

===
Malinka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-14, 11:32   #60
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Re: ochydny trądzik !!!

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=3205 - pianka
Mat jest dla mnie świetnym kremem matującym, najdłużej utrzymywał mat, tylko po ok. dóch miesiącach skóra się do niego przyzwyczaiła.. ale i tak najdłużej i najlepiej mnie matował może zamiast tego lepiej było kupić Active? ale trudno, nie będziemy płakać nad rozlanym mlekiem
Eris zatyka pory? hmm..
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:57.