potrzebuje Waszej pomocy ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-19, 19:49   #1
Kamylka14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BiaŁa PodlasKa
Wiadomości: 72

potrzebuje Waszej pomocy ;)


Hej dziewczyny ! Pisze do Was, bo widziałam już osoby, którym pomogłyście i jestem pełna podziwu Dlatego teraz ja proszę o rady. Chciałabym się zmienić, bo już nie mogę na siebie patrzeć. Moja samoocena spada coraz bardziej, mimo że tego nie chcę.
Teraz napisze coś o swoim wyglądzie, żebyście mogły pomóc

Mam dopiero 16 lat ale moja cera już jest straszna. Mam pełno "dziurek" i przebarwień od trądziku. Do tego moja skóra twarzy wydaje się sina ;(Na zdjęciach aż tak tego nie widać. Oprócz tego oczywiście sporo pryszczy, mimo, że toczę z nimi zaciętą walkę. Resztę same widzicie na zdjęciach ;]
Co do reszty ciała to mam 164 wzrostu i wazę za dużo, bo 58 kilogramów ;(;( ale zamierzam wsiąść się ostro do roboty i schudnąć

Żeby wam ułatwić pracę odpowiem na pytania dot. typu kolorystycznego :
1. Opalam się ciężko i na czerwono, ale po jakimś czasie kolor trochę się zmienia na ciemniejszy, ale prawie tego nie widać.
2. Kolor oczu to zielony z troszeczkę ciemniejszymi obwódkami. Brwi są bardzo jasne, rzęsy natomiast ciemne
3. Piegi - brak
4. Kolor mojej cery to różowo-siny ;(
5. Włosy są takie nijakie ;P Kolor raczej mysi z malutkim odcieniem czerwono-rudego ( zglupialam na wakacje;P )
6. Usta różowe, często pękające
7. Ogólnie lubię wszystkie kolory oprócz białego. W nim wyglądam fatalnie..

Bardzo chetnie wyslucham waszych wszelkich propozycji odnosnie tego co zrobic z fryzura, twarza, jak sie malowac, jak ubierac itp.
PROSZĘ O POMOC !! I Z GÓRY BRADZO DZIĘKUJE

PS> wiem ze na zdjeciach jestem paskudna, ale nie mam wcale makijazu, a po zatem jestem chora, wiec prosze o wyrozumialosc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.JPG (102,2 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b.JPG (98,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c.JPG (79,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d.JPG (108,5 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e.JPG (86,9 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f.JPG (120,6 KB, 22 załadowań)
Kamylka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 20:34   #2
Astrida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 25
GG do Astrida
Dot.: potrzebuje Waszej pomocy ;)

No tak... przede wszystkim odrzuć kompleksy, rozumiem że jesteś chora to i pewnie nie w humorze Przede wszystkim spróbuję ocenić Twój "przydział kolorystyczny" jest to trochę skomplikowane, bo dysponując tylko fotografiami i pobieżnym opisem mogę się mylić. Ale: cera o różowym odcieniu (pomijam siny, bo jest to wynik stopnia tłustości cery), kolor oczu, zielony, kolor włosów: "mysi" (nie przesadzaj...) jasny odcień brwi i rzęs świadczą o delikatnej urodzie lata. Wiec zastosuje w garderobie właśnie letnie kolory, niebieski pastelowy, popielaty, jasny fiolet, wystrzegaj się nadmiaru różu złamanego szarością. W bieli lato wygląda z reguły surowo więc może dlatego się sobie nie podobasz. Niestety nie do końca na podstawie zdjęć, mogę doradzić kolor włosów, ale sugeruje paletę letnią np zdecydowany brąz popielaty, wyostrzysz i podkreślisz rysy i odwrócisz uwagę od problematycznej cery. Co do brwi i rzęs - idź do kosmetyczki i zrób sobie delikatną brązowo-czarną hennę, podkreślisz w ten sposób oczy. Co do cery, radzę udać się do dermatologa, który oceni stan skóry i dobierze leki na trądzik w zależności od przyczyn jego powstania. A kuracji jest naprawdę sporo... Na co dzień na krem matujący (np nawilżająco-matujący AntiAcne dr Ireny Eris) nałóż korektor firmy Clinique z serii pore minimizer, ładnie ukryje rozszerzone pory (dziurki w twarzy) i delikatnie zamaskuje krostki. Co do fryzury, wydaje mi się dość dobrze dobrana, sylwetki nie widzę, więc nie wypowiadam się na temat doboru kreacji pozdrawiam Cię i trzymaj się
Astrida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 21:19   #3
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: potrzebuje Waszej pomocy ;)

uwazasz ze masz straszny tradzik hmmmm dla mnie to nie masz prawie wogole ... masz ladna cere i te pare krostek da sie wyleczyc pod warunkiem ze szybko do dematologa skoczysz nie ma innego wyjscia

co to fryzury to widze cie w bardzo dlugich wlosach ... a grzywka wtedy nie wiem musiala bym najpierw zobaczyc jak jest ci w dlugich wlosach

masz bardzo ladny kolor wlosow

a waga sie nie przejmuj ... po prostu zdrowo sie odzywiaj i nie katuj swojego organizmu niezdrowa zywnoscia
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 08:46   #4
Kamylka14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BiaŁa PodlasKa
Wiadomości: 72
Dot.: potrzebuje Waszej pomocy ;)

Cytat:
Napisane przez Astrida Pokaż wiadomość
No tak... przede wszystkim odrzuć kompleksy, rozumiem że jesteś chora to i pewnie nie w humorze Przede wszystkim spróbuję ocenić Twój "przydział kolorystyczny" jest to trochę skomplikowane, bo dysponując tylko fotografiami i pobieżnym opisem mogę się mylić. Ale: cera o różowym odcieniu (pomijam siny, bo jest to wynik stopnia tłustości cery), kolor oczu, zielony, kolor włosów: "mysi" (nie przesadzaj...) jasny odcień brwi i rzęs świadczą o delikatnej urodzie lata. Wiec zastosuje w garderobie właśnie letnie kolory, niebieski pastelowy, popielaty, jasny fiolet, wystrzegaj się nadmiaru różu złamanego szarością. W bieli lato wygląda z reguły surowo więc może dlatego się sobie nie podobasz. Niestety nie do końca na podstawie zdjęć, mogę doradzić kolor włosów, ale sugeruje paletę letnią np zdecydowany brąz popielaty, wyostrzysz i podkreślisz rysy i odwrócisz uwagę od problematycznej cery. Co do brwi i rzęs - idź do kosmetyczki i zrób sobie delikatną brązowo-czarną hennę, podkreślisz w ten sposób oczy. Co do cery, radzę udać się do dermatologa, który oceni stan skóry i dobierze leki na trądzik w zależności od przyczyn jego powstania. A kuracji jest naprawdę sporo... Na co dzień na krem matujący (np nawilżająco-matujący AntiAcne dr Ireny Eris) nałóż korektor firmy Clinique z serii pore minimizer, ładnie ukryje rozszerzone pory (dziurki w twarzy) i delikatnie zamaskuje krostki. Co do fryzury, wydaje mi się dość dobrze dobrana, sylwetki nie widzę, więc nie wypowiadam się na temat doboru kreacji pozdrawiam Cię i trzymaj się
Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
uwazasz ze masz straszny tradzik hmmmm dla mnie to nie masz prawie wogole ... masz ladna cere i te pare krostek da sie wyleczyc pod warunkiem ze szybko do dematologa skoczysz nie ma innego wyjscia
Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość

co to fryzury to widze cie w bardzo dlugich wlosach ... a grzywka wtedy nie wiem musiala bym najpierw zobaczyc jak jest ci w dlugich wlosach

masz bardzo ladny kolor wlosow

a waga sie nie przejmuj ... po prostu zdrowo sie odzywiaj i nie katuj swojego organizmu niezdrowa zywnoscia

dziewczyny po pierwsze bardzo bardzo dziekuje za odpowiedz
co do tradziku to u dermatologa bylam juz kilkanascie razy, stosowalam wiele lekow i nic ;( teraz stosuje kuracje na wlasne reke i wcinam "face okey", - ktory mam nadzeje pomoze
no to teraz o wlosach : ilena w dlugich wlosach napewno nie ;P bo wygladam brzydko i jakos tak...hmh...jak baba jaga xDxD
astrida za to swietnie ocenilas moj przydzial kolorystyczny mimo ze widzialas tylko kilka zdjec ;] napewno zastosuje sie co do twoich rad
Kamylka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 09:25   #5
Kamylka14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BiaŁa PodlasKa
Wiadomości: 72
Dot.: potrzebuje Waszej pomocy ;)

Cytat:
Napisane przez Astrida Pokaż wiadomość
co dzień na krem matujący (np nawilżająco-matujący AntiAcne dr Ireny Eris) nałóż korektor firmy Clinique z serii pore minimizer, ładnie ukryje rozszerzone pory (dziurki w twarzy) i delikatnie zamaskuje krostki.
mam jeszcze jedno pytanie...moglabys zamiescic zdjecia tego korektora i kremu ? bo ja szukalam ale nie moge znalesc ;P albo zle szukam xD z gory bardzo dziekuje

PS> przepraszam ze pisze posta pod postem
Kamylka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 15:21   #6
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: potrzebuje Waszej pomocy ;)

jak nie dlugie to krotkie poniewaz w takich jak masz teraz to nie zabardzo ci .... i grzywka tez nie pasueje

masz podobny kszatl twarzy i mysle ze takie ciecie bedzie najodpowiedniejsze http://www.fryzurki.pl/galerkad.php?...=302&numer=118

a tu podobne ciecie z inna grzywka i nie uczesane tak jak fotka wyzej http://www.fryzurki.pl/galerkad.php?...a=302&numer=48
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 15:38   #7
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: potrzebuje Waszej pomocy ;)

A mi sie Twoja fryzurka bardzo podoba i kolor pasuje do Twojej twarzy.Nic bym nie zmieniala.Masz tak fajnie wycieniowane w pazurki wlosy.Mozesz zawsze fajnie poupinac.Bardzo podoba mi sie Twoje upiecie w kitke taki troche nielad na glowie.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-20, 17:37   #8
Kamylka14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BiaŁa PodlasKa
Wiadomości: 72
Dot.: potrzebuje Waszej pomocy ;)

hmh...jeszcze sie zastanowie czy zostawic wloski czy jeszcze troche uciachac ;P szczerze to sie boje, bo zawsze, ale to zawsze jak wyjde od fryzjera to placze...
Kamylka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 21:15   #9
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: potrzebuje Waszej pomocy ;)

napewno grzywke obetnij
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 09:54   #10
ewelinka212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 13
Dot.: potrzebuje Waszej pomocy ;)

kamylko 14! nie jestesm specem ale
masz 16 lat, i naprawde ja w twoim wieku tez miała milion kompleksów głównie przez rówiesniczki( te wypieszczone na wyrost) a teraz z tego sie smieje jaka ja byłam głupia !
wiec po
pierwsze- jestes naturalna i taka pozostań jak najdłuzej
drugie- pryszcze są tak na 95 procent niereformowalne mozna je ukryc zmniejszyc natężenie ale jak ktos ma tendencje to przykro mi to mówic nie zmienisz tego
żadnej kosmetyczce nie daj sie oczyszczać bez wizyty u dermatologa bo to on jest od zmian na skórze!
trzy- zadbaj o siebie najpierw bez makeupu ale poprostu dyskretnie podszlifuj swoja urode czyli brwi mozesz sobie trochę przeczyścic nie reguluj bnron boze na cyrklowe łuki ale dobra kosmetyczka bedzie wiedziała co robic , zamiast henny mój trik to odzywka do rzes lub brwi taka jak tusz tylko bezbarwan, poprostu je przeciesz
cztery - naprawde dobre jest solarium ale na 3 minutki sporadycznie na wszelkie pryszczyki na plecach czy twarzy ale to skonsultuj z kosmetyczka może z forum , mnie pomagało
pięc - włosy masz fajne takie lekkie i dziewczęce i wogóle to puknij sie w głowe co ty wygadujesz- masz piekne uczy , ładna buzke, usta super, brwi sa extra ! bo wiesz ze brwi nadaja charakteru twarzy? to one decyduja o jej szlachetnosci i wyrazie ? tylko sama ich nie wyskubuj idz do dobrej kosmetyczki i powiedz zeby ci je tylko oczyściła ze zbędnych włosków czasem jeden włosek jak zle rośnie to cały łuk brwiowy zmienia wygląd
co do diety jestem specjalista powiem tak po 11 latach diet i odchudzania zrozumiałam, że dieta to zmiana stylu życia to nie slogan tak jest wiesz dlaczego?
wyobraz sobie odchudzasz sie, jakos wteyd jestes juz odrazu bardziej głodna? odmawiasz sobie jedzienia, jesz jakies ochłapki jogurty pszenice i inne śiwństwo chudniesz nawet 5 czy 15 kg i co dalej? juz nie mozna ci jeśc normalnie bo przytyjesz( czasami jeszcze z gratisem 3 kg lub więcej) i do końca zycia się katować bedziesz wiec moja rada zmniejszyć porcje, raz na miesiąc dzien na wodzie i owocach wyłacznie, gimnastyka to podstawa do schudnięcia tylko aerobowe na poczatek skakanka może być 15 min dziennie, jedz tylko do godz 18 najlepiej tak żeby ci wypadło 4 godz przed snem i nie wymyślaj jakis katońskich diet bo to błędne koło bo żadna dieta nie daje stałego efektu oprucz ograniczonego zaufania do spozywania
codziennie wieczorem stajesz przed lustrem patrzysz sobie w oczy i móiwsz jestem piękna moje ciało i umysł sa w doskonałej harmonii i zdrowiu to smieszne ale pomaga i to jak! 100 razy powtórzone kłamstwo staje sie prawdą!
powodenia nie daj sie zwariowac a forumowiczki się zgodza że nabierzesz kobiecości jeszcze bardziej i za kilka lat bedzie z ciebie( właścieiwe juz jest) niezłe ciacho!
buzka
ewelinka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 16:19   #11
Kamylka14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BiaŁa PodlasKa
Wiadomości: 72
Dot.: potrzebuje Waszej pomocy ;)

Cytat:
Napisane przez ewelinka212 Pokaż wiadomość
kamylko 14! nie jestesm specem ale
masz 16 lat, i naprawde ja w twoim wieku tez miała milion kompleksów głównie przez rówiesniczki( te wypieszczone na wyrost) a teraz z tego sie smieje jaka ja byłam głupia !
wiec po
pierwsze- jestes naturalna i taka pozostań jak najdłuzej
drugie- pryszcze są tak na 95 procent niereformowalne mozna je ukryc zmniejszyc natężenie ale jak ktos ma tendencje to przykro mi to mówic nie zmienisz tego
żadnej kosmetyczce nie daj sie oczyszczać bez wizyty u dermatologa bo to on jest od zmian na skórze!
trzy- zadbaj o siebie najpierw bez makeupu ale poprostu dyskretnie podszlifuj swoja urode czyli brwi mozesz sobie trochę przeczyścic nie reguluj bnron boze na cyrklowe łuki ale dobra kosmetyczka bedzie wiedziała co robic , zamiast henny mój trik to odzywka do rzes lub brwi taka jak tusz tylko bezbarwan, poprostu je przeciesz
cztery - naprawde dobre jest solarium ale na 3 minutki sporadycznie na wszelkie pryszczyki na plecach czy twarzy ale to skonsultuj z kosmetyczka może z forum , mnie pomagało
pięc - włosy masz fajne takie lekkie i dziewczęce i wogóle to puknij sie w głowe co ty wygadujesz- masz piekne uczy , ładna buzke, usta super, brwi sa extra ! bo wiesz ze brwi nadaja charakteru twarzy? to one decyduja o jej szlachetnosci i wyrazie ? tylko sama ich nie wyskubuj idz do dobrej kosmetyczki i powiedz zeby ci je tylko oczyściła ze zbędnych włosków czasem jeden włosek jak zle rośnie to cały łuk brwiowy zmienia wygląd
co do diety jestem specjalista powiem tak po 11 latach diet i odchudzania zrozumiałam, że dieta to zmiana stylu życia to nie slogan tak jest wiesz dlaczego?
wyobraz sobie odchudzasz sie, jakos wteyd jestes juz odrazu bardziej głodna? odmawiasz sobie jedzienia, jesz jakies ochłapki jogurty pszenice i inne śiwństwo chudniesz nawet 5 czy 15 kg i co dalej? juz nie mozna ci jeśc normalnie bo przytyjesz( czasami jeszcze z gratisem 3 kg lub więcej) i do końca zycia się katować bedziesz wiec moja rada zmniejszyć porcje, raz na miesiąc dzien na wodzie i owocach wyłacznie, gimnastyka to podstawa do schudnięcia tylko aerobowe na poczatek skakanka może być 15 min dziennie, jedz tylko do godz 18 najlepiej tak żeby ci wypadło 4 godz przed snem i nie wymyślaj jakis katońskich diet bo to błędne koło bo żadna dieta nie daje stałego efektu oprucz ograniczonego zaufania do spozywania
codziennie wieczorem stajesz przed lustrem patrzysz sobie w oczy i móiwsz jestem piękna moje ciało i umysł sa w doskonałej harmonii i zdrowiu to smieszne ale pomaga i to jak! 100 razy powtórzone kłamstwo staje sie prawdą!
powodenia nie daj sie zwariowac a forumowiczki się zgodza że nabierzesz kobiecości jeszcze bardziej i za kilka lat bedzie z ciebie( właścieiwe juz jest) niezłe ciacho!
buzka
jejq...ewelinko dziekuje bardzo za taka odpowiedz...OGROMNIE podnioslas mnie na duchu...wogole jak czytalam to wszystko to bylo mi tak...tak fajnie oczywiscie poslucham twoich rad, ale pewnie za jakis czas i tak bede zwracala uwage na to ze nie wygladam jak moje wypieszczone rowiesniczki...jednak co tam ! niech one wygladaja jak chca..pora zaczac myslec optymistycznie
Kamylka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:06.