Z dzieckiem na wakacje - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-06-30, 15:32   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Z dzieckiem na wakacje


Wreszcie nadeszło lato ? najwyższy czas pomyśleć o wakacjach. Bez względu na to, gdzie się wybieramy ? czy nad morze, na działkę, w góry czy na tropikalne wyspy, trzeba się dobrze spakować. Warto pomyśleć wcześniej o tym, co będzie potrzebne: najlepiej zrób sobie listę potrzebnych rzeczy kilka dni wcześniej, a potem dopisuj, co ci się przypomni. czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 14:19   #2
aurinko86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Z dzieckiem na wakacje

Witam, bardzo ciekawy artykuł. Racja, że na wakacje z maluchem trzeba się przygotować dużo wcześniej przed wyjazdem, aby nie zapomnieć o rzeczach, które są niezbędne. Myślę, że najważniejsze ciuszki to śpioszki, mięciutki sweterek i ciepłe skarpetki, najlepiej dłuższe, za kostkę, antypoślizgowe. W takich skarpetkach maluch na pewno będzie czuł się bezpiecznie, nie obawiając się, że będzie musiał „łapać zająca” a Wy dziewczyny jak sądzicie, co z ubranek jest niezbędne podczas wakacji dla takiego maluszka?
aurinko86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 12:32   #3
Wong Fei Hung
Raczkowanie
 
Avatar Wong Fei Hung
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Z dna morskiej katastrofy...
Wiadomości: 91
Dot.: Z dzieckiem na wakacje

Oj, z maluszkiem, to trzeba zabrać pół domu i jeszcze masę rzeczy dokupić, typu płyn na komary, czy takie pieluszki do pływania... A jak chce się wziąć rozsądną ilość ubranek, to trzeba też zabrać tonę śliniaków... Wstyd mówić, ale brat kupił dla swojej najmłodszej, dwu latki, smycz na szelkach, żeby mu nie uciekała Niby rozumiem, bo ma jeszcze dwójkę starszych dzieci, ale i tak patrzeć na to nie mogę

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Jeszcze coś dodam,bo akurat jestem na bieżąco Na pewno trzeba wziąć o wiele więcej ciepłej odzieży niż letnich sukieneczek. Moja córa ma ich zdecydowanie za dużo, a rzadko jest aż tak ciepło, żeby w nich mogła chodzić. Pewnie założy raz i wyrośnie. Marnotrawstwo Co do skarpetek Soxo, to ciężko im się oprzeć, mamy kilka par, ale teraz kiedy córka raczkuje, wydaje mi się, że te przyszyte, słodkie kotki i małpki trochę jej przeszkadzają, więc nosi zwykłe skarpetki, oczywiście antypoślizgowe I naturalnie porządne buciki musi dzidzia mieć, a nie jakieś, o zgrozo, tzw. glogi, plastikowa tragedia. Są tak wstrętne, że nie chce mi się o tym mówić, a widywałam niestety maluszki w tych nieszczęsnych butach.
Wong Fei Hung jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 20:49   #4
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Z dzieckiem na wakacje

mamy w planach ale za rok... nie jestem zachwycona listą, ale podoba mi się podział na kategorie! dzięki!
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 12:56   #5
agab1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3
Dot.: Z dzieckiem na wakacje

Lista jest super, ale ja bym dodała jeszcze opaskę na rączkę czy to dla malucha półrocznego czy 5 latka. Opaska z podstawowymi danymi i nr telefonu do opiekuna. Duże dziecko może gdzieś odejść i szybko stracić orientację skąd przyszło.Maluszek natomiast jest po prostu "odznaczony".
agab1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 18:58   #6
annra12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 109
Dot.: Z dzieckiem na wakacje

przydatna lista, wiadomo, że wyjazd z dzieckiem to sporo rzeczy do zabrania ale lepiej mieć wszystko ze sobą niż później w panice biegać i szukać apteki, ja zabieram od biegunki zawsze acidolac dziecko lubi najbardziej, od gorączki coś z paracetamolem (mniej podrażnia żołądek), warto wziąć termometr, ulubione zabawki
annra12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 10:19   #7
deltadora
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 54
Dot.: Z dzieckiem na wakacje

No u nas na szczęście wyjazdy wakacyjne minęły bez chorób. W zeszłym tygodniu starszy syn miał wysoką gorączkę i biegunkę przez cały dzień, na drugi bolał go tylko brzuch. Podałam jedynie probiotyk i elektrolity.
deltadora jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-11, 15:34   #8
klaudyna_80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 62
Dot.: Z dzieckiem na wakacje

Ja bym jeszcze do listy dopisała termobutelkę Pacificbaby . Najlepszy wynalazek jaki powstał! W zimie długo utrzymuje ciepło, a przy tych upałach co teraz przynajmniej dziecko ma cały czas chłodne picie, bo jak ja sobie biorę małą wodę mineralną i wrzucam pod wózek to po chwili mam zupę :/

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-06-13 o 11:44 Powód: link
klaudyna_80 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-11 16:34:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:27.