Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3 - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-02, 12:22   #2371
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Próbuję sobie wmawiać cały czas, że skoro podjełam decyzję, to powinnam się jej trzymać, ale cały czas wariuję na myśl o tej operacji.
Jak się dowiedzieć czy się jej bardziej chce czy nie chce? Czasami wolałabym aby się pojawiło jakieś przeciwwskazanie żebym nie musiała świadomie tej decyzji podejmować...
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-02, 12:42   #2372
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Liara_Tsoni Pokaż wiadomość
Próbuję sobie wmawiać cały czas, że skoro podjełam decyzję, to powinnam się jej trzymać, ale cały czas wariuję na myśl o tej operacji.
Jak się dowiedzieć czy się jej bardziej chce czy nie chce? Czasami wolałabym aby się pojawiło jakieś przeciwwskazanie żebym nie musiała świadomie tej decyzji podejmować...
Na to pytanie nie umiem odpowiedzieć ponieważ ja byłam zmuszona do operacji ze względów zdrowotnych, a plastykę po prostu dodałam, żeby mieć z głowy za jednym razem.
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-02, 18:59   #2373
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Liara_Tsoni Pokaż wiadomość
Próbuję sobie wmawiać cały czas, że skoro podjełam decyzję, to powinnam się jej trzymać, ale cały czas wariuję na myśl o tej operacji.
Jak się dowiedzieć czy się jej bardziej chce czy nie chce? Czasami wolałabym aby się pojawiło jakieś przeciwwskazanie żebym nie musiała świadomie tej decyzji podejmować...
ja powiem Ci na swoim przykladzie
miałem miec operacje 5 maja 2016, ale im bliżej operacji tym wiecej mysli tym więcej opin rodziny po co dlaczego ??
i dali rady wymiękłem odpuściłem.,,,, ale po miesiącu myśli o operacji wrocily z 10 krotna sila, teraz juz mam operacje zaplanowana na 7 lutego 2017 operacja juz jest opłacona(jakby naszly mnie znow wahania, a 14 tys to odpowiedni motywator), wiem ze to bedzie najlepsza inwestycja w moim zyciu, a po niej zaczne na nowo korzystać z zycia,
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-02, 20:16   #2374
aryjczyk00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

ja też mam obawy jeśli chodzi o operację, ale do końca roku mam 3 konsultacje u różnych dr i podejmę decyzję ale wiem jedno szkoda że dopiero teraz podjąłem działania w tym kierunku........... teraz tylko odliczam czas,$ i kilometry które mnie dzielą przed new life
Fps u kogo masz operacie?
aryjczyk00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-02, 20:19   #2375
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Ja jestem po konsultacjach, mam lekarza wybranego, zaliczkę zapłaconą.ale im bliżej terminu tym mniej chcę tej operacji. Bez niej i tak zawsze było dobrze, a nie wiem czy chce miec obca dla siebie twarz

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-02, 22:20   #2376
Annika14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 115
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Liara_Tsoni Pokaż wiadomość
Ja jestem po konsultacjach, mam lekarza wybranego, zaliczkę zapłaconą.ale im bliżej terminu tym mniej chcę tej operacji. Bez niej i tak zawsze było dobrze, a nie wiem czy chce miec obca dla siebie twarz

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Kurcze, przeszłam operację nosa i uwierz mi, że nie mam obcej twarzy. Ba, teraz jest idealnie, buzia jest moja, kompatybilna z całym moim ciałem i zastanawiam się jak mogłam chodzić z tym wielkim kinolem 24 lata, bo to on dopiero wyglądał jak nie mój i doklejony Jeśli miałabym przechodzić przez to jeszcze raz, to podjęlabym się bez wahania. Nawet kilkakrotnie byle tylko uzyskać ten efekt, który mam teraz. Bo teraz jestem niezła laska i kocham siebie z wzajemnością

Jeśli masz kompleks - rób. Jeśli czujesz, ze nie chcesz operacji, to ja nie widzę sensu. Widać aż tak bardzo Ci ten nos nie przeszkadza. Operacja to powazna ingerencja, nie da się cofnąć jej efektów. Trzeba być świadomym, że nos to nie plastelina i efekt nigdy nie będzie perfekcyjny. Tu może być niesymetrycznie, tu może pojawić się załamanie, tu jakaś kostka... Decydując się trzeba mieć to na uwadze i godzić się na ewentualne następstwa.
Mój nos w tej swojej nieperfekcyjności jest perfekcyjny i żałuję, że operację zrobiłam dopiero teraz - ale może i dobrze. Byłam na to gotowa emocjonalnie.
Annika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-03, 08:27   #2377
Black Sun
Przyczajenie
 
Avatar Black Sun
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 8
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
najlepiej wybrać kilku lekarzy i z nimi umówić się na konsultację. Dzwonisz do recepcji, bądź piszesz maila, że chcesz się umówić na konsultację. Umawiają termin i o wszystkich wymaganiach dowiadujesz się już na miejscu. Każdy lekarz ma inne wymagania co do badań jakie należy zrobić. Ceny konsultacji i operacji są na stronach poszczególnych lekarzy. Nie wiem jakie ceny są teraz, ale kilka lat temu to były kwoty rzędu 100 - 200 zł. Konsultacja to tylko rozmowa, więc wtedy dowiesz się co lekarz jest Ci w stanie zaproponować, Ty możesz powiedzieć o swoich obawach, życzeniach itd. Zależy jakim jesteś przypadkiem, ale jeśli kilku lekarzy powie Ci, że faktycznie trzeba zrobić kilka operacji to widocznie tak musi być i wtedy decyzja należy do Ciebie.

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------


Myślę, ze każda się boi/bała przed swoją operacją. Kwestia czy warto podjąć ryzyko, bo zawsze coś może pójść nie tak.


Dziękuje za szybką odpowiedź, tak też zrobię, czy mogłybyście napisać u kogo Wy byłyście? Każda tu chwali swojego lekarza, to bym sama do niego poszła. I ile kosztuje konsultacja?
__________________
Każdy z nas nosi w sobie jakieś okaleczenie i jakąś ranę. Jest to rana naszej własnej samotności, od której usiłujemy uciec za pomocą wzmożonej działalności, telewizji i tysiąca innych rzeczy.
Black Sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-03, 11:00   #2378
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez aryjczyk00 Pokaż wiadomość
ja też mam obawy jeśli chodzi o operację, ale do końca roku mam 3 konsultacje u różnych dr i podejmę decyzję ale wiem jedno szkoda że dopiero teraz podjąłem działania w tym kierunku........... teraz tylko odliczam czas,$ i kilometry które mnie dzielą przed new life
Fps u kogo masz operacie?
u Dr Krawczynskiego w Łodzi, tak wiele opin było pozytywnych o nim ze do niego sie udałem, na konsultacjach bylem jeszcze u 2 innych w Krakowie, i Wrocławiu, ale najlepszy najmilszy okazał sie pan z Łodzi
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-03, 11:27   #2379
Black Sun
Przyczajenie
 
Avatar Black Sun
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 8
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość


u Dr Krawczynskiego w Łodzi, tak wiele opin było pozytywnych o nim ze do niego sie udałem, na konsultacjach bylem jeszcze u 2 innych w Krakowie, i Wrocławiu, ale najlepszy najmilszy okazał sie pan z Łodzi
Każdy lekarz może być miły, ważne by był kompetentny i znał się na tym co robi. Może niewiele widać ludzi, po nieudanych operacjach nosa, ale za to po nieudanych operacjach czy botoksach twarzy i ust jest wiele.

u kogo byłeś w Krakowie i we Wrocławiu? Chciałabym zrobić sobie "listę odpowiednich" lekarzy, do których najlepiej się udać. Nie chciałabym trafić do kogoś, kto zrobi ze mnie potwora.. Straszyć już to robię, gorzej nie chcę by było ;p
__________________
Każdy z nas nosi w sobie jakieś okaleczenie i jakąś ranę. Jest to rana naszej własnej samotności, od której usiłujemy uciec za pomocą wzmożonej działalności, telewizji i tysiąca innych rzeczy.
Black Sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-03, 17:57   #2380
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Question Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Black Sun Pokaż wiadomość
Każdy lekarz może być miły, ważne by był kompetentny i znał się na tym co robi. Może niewiele widać ludzi, po nieudanych operacjach nosa, ale za to po nieudanych operacjach czy botoksach twarzy i ust jest wiele.

u kogo byłeś w Krakowie i we Wrocławiu? Chciałabym zrobić sobie "listę odpowiednich" lekarzy, do których najlepiej się udać. Nie chciałabym trafić do kogoś, kto zrobi ze mnie potwora.. Straszyć już to robię, gorzej nie chcę by było ;p
Jezu w Krakowie to nie moge sobie przypomnieć za nic, ale we Wrocławiu byłem u doktora Knasta, facet jest fajny, ale mi np odradzał operacje bo według niego nie jest duzy, itp, ogolnie mi odradzał operacji. W Łodzi
jak wszedłem do doktora Krawczyńskiego pierwsze jego słowa były ze moj nos nie jest zbyt drożny, zaskoczył mnie nie wiedziałem o co chodzi, jako ze jestem chłopakiem w przeszłości miałem spięcia z innymi panami, co wlasnie jest przyczyna, mam dosc poprzestawiany w srodku nos i nie wiem jak ci powiedziec, zbadał mi moj nos, jak to laryngolog robi, on takze powiedział ze moj nos nie jest jakis duzy, i oznajmił ze on raczej by go nie operował na wielkość tylko na drożność nosa , ale ja po prostu mam fioła na pkt nosa, codziennie oglądam go i mysle jeszcze troche juz tak nie wiele.. juz mamy 3 grudnia a 7 lutego bede w Łodzi a 8 lutego bedzie po wszystkim na co tak długo czekam
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-03, 20:46   #2381
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Black Sun Pokaż wiadomość
Dziękuje za szybką odpowiedź, tak też zrobię, czy mogłybyście napisać u kogo Wy byłyście? Każda tu chwali swojego lekarza, to bym sama do niego poszła. I ile kosztuje konsultacja?
U dr Skupina.

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Liara_Tsoni Pokaż wiadomość
Ja jestem po konsultacjach, mam lekarza wybranego, zaliczkę zapłaconą.ale im bliżej terminu tym mniej chcę tej operacji. Bez niej i tak zawsze było dobrze, a nie wiem czy chce miec obca dla siebie twarz

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Nie masz obcej twarzy, jak ktoś Cię nie będzie widział zaraz po operacji, tylko kilka miesięcy po jak już wszystko dojdzie do siebie to pewnie nawet się nie zorientuje
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-03, 22:07   #2382
ojp
Wtajemniczenie
 
Avatar ojp
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 241
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Hej, a czy ktoś z Was "poprawiał" tylko czubek nosa? Bez ingerencji w kość?
__________________
"Eat clean, train hard and surround yourself with those on the same mission as you".

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".
ojp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-04, 00:17   #2383
Annika14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 115
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Black Sun Pokaż wiadomość
Dziękuje za szybką odpowiedź, tak też zrobię, czy mogłybyście napisać u kogo Wy byłyście? Każda tu chwali swojego lekarza, to bym sama do niego poszła. I ile kosztuje konsultacja?
Ja robiłam u dr Krawczyńskiego. Głownie dlatego, że jest też laryngologiem. Moja znajoma robiła u niego też korektę przede mną, a tydzień później inna znajoma robiła rekonstrukcję razem z korektą - wszystkie trzy jesteśmy zadowolone
Konsultowałam się również u dr Skupina w Poznaniu, miałam nawet termin ale jakoś dr Krwczyński wzbudził większe moje zaufanie. Posłuchałam intuicji, dobrze na tym wyszłam
Annika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-04, 00:25   #2384
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Annika14 Pokaż wiadomość
Ja robiłam u dr Krawczyńskiego. Głownie dlatego, że jest też laryngologiem. Moja znajoma robiła u niego też korektę przede mną, a tydzień później inna znajoma robiła rekonstrukcję razem z korektą - wszystkie trzy jesteśmy zadowolone
Konsultowałam się również u dr Skupina w Poznaniu, miałam nawet termin ale jakoś dr Krwczyński wzbudził większe moje zaufanie. Posłuchałam intuicji, dobrze na tym wyszłam
ty juz jestes po z kazdym dniem coraz lepiej zazdroszcze ci po trochu
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-04, 07:24   #2385
aryjczyk00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Fps kiedy miałeś konsultacje?, bo ja mam 21 grudnia i tak myślę kiedy będzie pierwszy wolny termin
aryjczyk00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-04, 09:10   #2386
Black Sun
Przyczajenie
 
Avatar Black Sun
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 8
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Dziękuje wszystkim za odpowiedź na moje pytania. Jutro zacznę zdzwonić i dowiem się kiedy mogę się zapisać na konsultację. Trochę się denerwuje, a jednocześnie nie mogę doczekać.
__________________
Każdy z nas nosi w sobie jakieś okaleczenie i jakąś ranę. Jest to rana naszej własnej samotności, od której usiłujemy uciec za pomocą wzmożonej działalności, telewizji i tysiąca innych rzeczy.
Black Sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-04, 09:12   #2387
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez aryjczyk00 Pokaż wiadomość
Fps kiedy miałeś konsultacje?, bo ja mam 21 grudnia i tak myślę kiedy będzie pierwszy wolny termin
19 września i pierwszy wolny termin był na 7 lutego
ale większość chce w okresie zimowym, bo jak czytałem tutaj w ciepłych miesiącach lepiej unikać operacji
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-04, 09:29   #2388
Alina185
Raczkowanie
 
Avatar Alina185
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 79
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

ja bym się bała i nie robiła
Alina185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-04, 10:07   #2389
aryjczyk00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

czyli tak jak sądziłem pewnie w maju będzie wolny termin omg
aryjczyk00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-04, 22:23   #2390
Annika14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 115
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
19 września i pierwszy wolny termin był na 7 lutego
ale większość chce w okresie zimowym, bo jak czytałem tutaj w ciepłych miesiącach lepiej unikać operacji

I racja, ja sobie nie wyobrażam w upale być po operacji... Ja okładałam buzie lodem, dawało ulgę. Jak siedziałam w ciepłym, to miałam wrażenie że wszystko puchnie i pulsuje, ciągle wietrzyłam pokój. Poza tym w okresie około operacyjnym nie wolno wystawiać buźki na słońce Chociaż ja miała operację we wrześniu i jak wychodziłam z kliniki, to nie musiałam męczyć się z ubieraniem - wskoczyłam w sukienkę i po robocie
Annika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 08:05   #2391
honey82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 62
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Annika14 Pokaż wiadomość
I racja, ja sobie nie wyobrażam w upale być po operacji... Ja okładałam buzie lodem, dawało ulgę. Jak siedziałam w ciepłym, to miałam wrażenie że wszystko puchnie i pulsuje, ciągle wietrzyłam pokój. Poza tym w okresie około operacyjnym nie wolno wystawiać buźki na słońce Chociaż ja miała operację we wrześniu i jak wychodziłam z kliniki, to nie musiałam męczyć się z ubieraniem - wskoczyłam w sukienkę i po robocie
E tam... bez przesady, ja miałam 23 sierpnia i było ok. I tak raczej nigdzie przez dwa tygodnie z domu się nie ruszysz, i tak jesteś opuchnięta i wyglądasz jak po dobrym wpier...lu , więc raczej nie ma kontaktu ze słońcem. Ja siedziałam w domu z zasłoniętymi żaluzjami i zasłonami. Teraz jak wychodzę na zimno też nos reaguje, wiec temperatura wysoka czy niska nie ma chyba aż tak dużego znaczenia- zawsze czuć zmianę temperatur. Trzeba się pogodzić z tym, że opuchlizna jest rzeczą normalną i będzie po operacji w lipcu i po operacji w styczniu- jeśli jest wolny termin w lato, to bierzcie śmiało.
__________________
23.08.2016- CKN dr Giedrojć - Juraha
honey82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 22:21   #2392
Annika14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 115
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez honey82 Pokaż wiadomość
E tam... bez przesady, ja miałam 23 sierpnia i było ok. I tak raczej nigdzie przez dwa tygodnie z domu się nie ruszysz, i tak jesteś opuchnięta i wyglądasz jak po dobrym wpier...lu , więc raczej nie ma kontaktu ze słońcem. Ja siedziałam w domu z zasłoniętymi żaluzjami i zasłonami. Teraz jak wychodzę na zimno też nos reaguje, wiec temperatura wysoka czy niska nie ma chyba aż tak dużego znaczenia- zawsze czuć zmianę temperatur. Trzeba się pogodzić z tym, że opuchlizna jest rzeczą normalną i będzie po operacji w lipcu i po operacji w styczniu- jeśli jest wolny termin w lato, to bierzcie śmiało.
Oczywiście, że nie ma znaczenia pora roku. Chyba nikt tu się nie łudzi, że opuchlizna go ominie. Ja po prostu męczyłam się jak było mi za gorąco i naprawdę nie wyobrażam sobie siedzieć z tą opuchlizną, zatkanym nosem, ogólnym dyskomfortem w upale, ani w klimatyzowanym pomieszczeniu. Ja wychodziłam na powietrze do ogrodu na kawę (na szczęście zarośla i knieje są, nikt nie widział. a nawet jak widział, to współczuję widoku bo własny ojciec się wzdrygał na mój widok ) Moim osobistym zdaniem, popartym doświadczeniem cieszę się, że wybrałam neutralny miesiąc i ani zimno ani ciepło Ale wiadomo, przeżyć się da w każdej porze roku. Każdy reaguje inaczej
__________________
13.09.2016 CKN
dr Michał Krawczyński Łódź
Annika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 09:03   #2393
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Annika14 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że nie ma znaczenia pora roku. Chyba nikt tu się nie łudzi, że opuchlizna go ominie. Ja po prostu męczyłam się jak było mi za gorąco i naprawdę nie wyobrażam sobie siedzieć z tą opuchlizną, zatkanym nosem, ogólnym dyskomfortem w upale, ani w klimatyzowanym pomieszczeniu. Ja wychodziłam na powietrze do ogrodu na kawę (na szczęście zarośla i knieje są, nikt nie widział. a nawet jak widział, to współczuję widoku bo własny ojciec się wzdrygał na mój widok ) Moim osobistym zdaniem, popartym doświadczeniem cieszę się, że wybrałam neutralny miesiąc i ani zimno ani ciepło Ale wiadomo, przeżyć się da w każdej porze roku. Każdy reaguje inaczej
ja chce po tygodniu po operacji w rocic juz do pracy
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 07:48   #2394
honey82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 62
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
ja chce po tygodniu po operacji w rocic juz do pracy
Po tygodniu to jeszcze z gipsem będziesz ale kto Ci zabroni
ja 1.09 zdjęłam gips, a 5.09 byłam w pracy (warstwa korektora, podkład, puder) i jakoś poszło
__________________
23.08.2016- CKN dr Giedrojć - Juraha
honey82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 12:56   #2395
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez honey82 Pokaż wiadomość
Po tygodniu to jeszcze z gipsem będziesz ale kto Ci zabroni
ja 1.09 zdjęłam gips, a 5.09 byłam w pracy (warstwa korektora, podkład, puder) i jakoś poszło
bo wy dziewczyny macie znacznie lepiej troche makijazu i juz jest idealnie
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 18:43   #2396
honey82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 62
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

A kto Ci zabroni? Korektor i po sprawie.. widać, ze spokojny chłopak i nigdy "śliwki" pod okiem nie miałeś 😜
__________________
23.08.2016- CKN dr Giedrojć - Juraha
honey82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 22:00   #2397
Annika14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 115
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
ja chce po tygodniu po operacji w rocic juz do pracy
no to powodzenia Tobie i Twoim współpracownikom

Ja dopiero po 3tygodniach zaczęłam wyglądać jak człowiek. najgorsze były wylewy w oczach, bo utrzymywały się jakieś 5tygodnii. Opuchlizna też dość długo się utrzymywała na nosie, ale to już do przeżycia. No i ja bardzo dlugo, bo chyba ze dwa tygodnie po operacji, nie oddychałam jeszcze przez nos. wszystko bylo pozatykane.

W ogóle najgorsze w tym całym procesie - zabiegu, okresie pooperacyjnym to było jak dr ściągnął gips i wysysał takim ssakiem skrzepy i gluty z nosa nie polecam
__________________
13.09.2016 CKN
dr Michał Krawczyński Łódź
Annika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-09, 00:47   #2398
megimouse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kamamilka Pokaż wiadomość
Ja zapłaciłam za wszystko 10 tyś. Najlepiej zacznij od konsultacji Ja wysłałam Doktorowi zdjęcia na jego stronie na FB i mi napisał co i jak, a później kolejną konsultację miałam przed operacją, gdzie od razu umówiłam termin. Operował mnie Dr Mateusz Zachara z Polanicy, polecam mam piękny nosek, choć rok dopiero minie w kwietniu, a podobno po roku można ocenić całkowity efekt.

---------- Dopisano o 00:57 ---------- Poprzedni post napisano o 00:51 ----------

Ja robiłam nosek w Polanicy Zdroju w Dr Mateusza Zachary. Miałam dość duży nos z garbem, teraz mam mały zgrabny nosek, lekko zadarty i prościutki. Taki jak marzyłam! Polecam tego Dr jest genialny jeśli chodzi o nosy, bo widziałam sporo zdjęć, które mi pokazał podczas konsultacji. Do tego super fajny i przemiły lekarz. Operacja była w znieczuleniu ogólnym, po zabiegu zero bólu tylko dyskomfort w oodychaniu.i sińce pod oczami, ale to chyba normalne. Stetony miałam malutkie wyjęte na drugi dzień.Nie mam też żadnej blizny, bo operacja była na zamknięto czyli przez dziurkę od nosa. Jeśli zastanawiasz się nad operacją to nie zwlekaj, bo ja żałuję tylko, że tak późno ją podjęłam! Twarz jest zupełnie odmieniona!
Witam a ja mam pytanie o reakcje zaraz po przebudzeniu - nie ma szoku, paniki że nie można oddychać? coraz częściej czytam o dr Zachara no i chyba się do niego wybiorę.... Czy można coś więcej o samym zabiegu, Panu doktorze, jakieś porady?

---------- Dopisano o 01:47 ---------- Poprzedni post napisano o 01:16 ----------

Można wiedzieć jakie wady ma każdy z wymienionyh lek? co nie tak z Jadczakiem o co chodzi?
megimouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-09, 03:03   #2399
megimouse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez anetabajerska Pokaż wiadomość
to jest tuż przed..
a gdzie robiłaś? u kogo?
megimouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-09, 03:51   #2400
Myszatka69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Operacja uszu a okres

Mam odstające uszu, po wielu latach czekania wreszcie przyszedł czas na operacje. Lekarz na konsultacji powiedział, że podczas zabiegu nie mogę mieć okresu, nie zapytałam nawet o powód bo zawsze miałam regularny. Niestety od dwóch miesięcy okres dostaje 7 dni po wyznaczonym terminie. Coś czuję, że tym razem też tak bd bo miałam dostać wczoraj a tu nic. Jestem załamana. Co mam zrobić? Nie chce odwoływać operacji bo kolejny termin wypada dopiero za kilka miesięcy. Jestem na tyle zdesperowana, że zastanawiam się nad tym żeby po prostu nie przyznać się do tego, że mam okres - w końcu co może się stać złego? Błagam pomóżcie...
Myszatka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-10 22:45:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:32.