doradzcie jaki makijaz do slubu??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-27, 13:39   #1
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530

doradzcie jaki makijaz do slubu???


witam wszystkich. w sierpniu biore slub. wszystko jzu prawie zalatwoine z wyjatkiem makijazu i fryzurki. nie mam zielonego pojecia jakie kolory wybrac. ponizej wklejam moja suknie. na zdjeciu wyglada jednak ciemniej. rzeczywisty kolor to jazne ecru. do tego chcialabym zlote dodatki (takie perlowo-zlote). buty tez beda zlotawe. te ze zdjecia sa w rzeczywistosci jasniejsze (nie sa takie żółtawe). bukiet chaialabym bardzo dziewczecy.myslalam o czyms w rozu, pomaranczu albo łososoiu.

no i teraz mam problem z makijazem. chcialabym rowniez zeby byl w pdobnych kolorach. promienny, troche nawet lalkowaty (oczywiscie bez przesady). wlosy mam ciemne a karnacje jasna ( jaki widac na zdjeciu). oczywiscie troche do sierpnia sie opale, ale nie licze na "mega braz".

no wiec.....jaki makijaz mi doradzacie?? czy w ogole pasuja do mojego typu karnacji te wszystkie kolory?? czekam na porady.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 640b1ui.jpg (33,7 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet17hn.jpg (22,9 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MARIEES%20DE%20PARIS%202005%20032.jpg (63,2 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kb2.jpg (36,4 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kb 1.jpg (40,3 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg resource_17853.jpg (23,8 KB, 16 załadowań)
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 13:48   #2
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: doradzcie jaki makijaz do slubu???

Po pierwsze: bardzo ladna sukienka

Po drugie: bardzo ładna z Ciebie dziewczyna więc w tej sukience będziesz wyglądać prześlicznie

A do rzeczy: pierwsze co pomyślałam to makijaż w kolorze własnie ecru, bezu,zlota z dodatkiem jasnego rozu ( czyli w kolorystyce sukienki i dodatkow) oczywiscie niezbyt mocny, podkład i puder roświetlajacy, koniecznie roz do policzkow. Makijaz slubny moim zdaniem powinien byc raczej pastelowy i nie rzucajacy sie zbytnio w oczy, raczej bez stosowania zadnych kontrastow.
asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 14:32   #3
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: doradzcie jaki makijaz do slubu???

dzieki asiulka, pomoglas mi. wlasnie sie nad taka kolorystyka zastanawialam, ale chcialam sie upewnic.

jeszcze jedno pytanie. pojsc przed slubem kilka razy nasolarium (moja cera niestety nie za bardzo toleruje opalanie - czerwona opalenizna brazowieje dopiero po kilku dniach i wychodza piegi), czy unikac slonca i pozostac taka blada???
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 11:53   #4
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: doradzcie jaki makijaz do slubu???

ja bym proponowala zestawienie ecre ze zlotem... ale oczywiscie delikatnie poniewaz panna mloda ma miec makijaz aniolka

solarium hmm milo by bylo ale jesli rzeczywiscie zle reagujesz nie ejst to konieczne wystarczy jakies drobinki do ciala nadadza skorze blask
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 11:53   #5
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: doradzcie jaki makijaz do slubu???

aha a droga wersja moze byuc jasny roz... ale jasny troszkie ze zlotymi drobinkami tez bedzie ladnie
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:20.