Efekt- blond farba na ciemne włosy?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-26, 16:34   #1
madzika21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2

Efekt- blond farba na ciemne włosy??


Witam!
Jestem ciekawa czy farbując włosy ciemne (w moim przypadku to "średni"-ale i tak ciemny brąz) farbą w kolorze blondu uzyskam jakiś efekt..., tzn. nie chodzi tu o zmianę koloru włosów na blond, bo wiem że to nie możliwe, ale czy kolor włosów trochę by pojaśniał, zrobiłby by się bardziej w kolorze karmelowym- złocistym brązie? Wszystkie brązy, które dotąd używałam wychodziły bardzo ciemno, a na wiosnę chciałabym je troszkę rozjaśnić. Dekoloryzacja i rozjaśnianie odpadają... byłyby w moim przypadku jednoznaczne z wyłysieniem Może są jakieś inne sposoby na uzyskanie takiego efektu??
madzika21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 16:46   #2
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 526
Dot.: Efekt- blond farba na ciemne włosy??

Sama jestem ciekawa, bo też brązy wychodzą mi ciemne, ale blond na ciemne-broń Boże! ja tak sobie raz zrobiłam, to wylądowałam z płaczem u fryzjera z 'kurczakiem' w połowie na głowie, a połowie ciemnymi :/// Co mnie podkusiło, to nie wiem :P Dekoloryzacja-fakt-niszczy, więc chyba zostanę przy swoim ciemnym brązie Ale jak ktoś zna sposób-chętnie poczytam
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 16:57   #3
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Efekt- blond farba na ciemne włosy??

Uzyskasz efekt: połowa ruda, połowa w kolorze kupy
Przepraszam, że tak brutalnie, ale farba blond nic nie da Lepiej wybierz się do fryzjera, zobaczy na żywo włosy i stwierdzi, co z tym fantem zrobić
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 19:10   #4
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Efekt- blond farba na ciemne włosy??

Dokładnie, tym bardziej, że fryzjer potrafi wyczarować każdy odcień brązu, m.in karmelowy
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 19:28   #5
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Efekt- blond farba na ciemne włosy??

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Uzyskasz efekt: połowa ruda, połowa w kolorze kupy
Przepraszam, że tak brutalnie, ale farba blond nic nie da Lepiej wybierz się do fryzjera, zobaczy na żywo włosy i stwierdzi, co z tym fantem zrobić
o ile farba bedzie miałą rozjaśniacz to bedzie taki efekt

jeśli nie bedzie miała rozjaśniacza to kolor włosów sie nie zmieni, co najwyżej troche sie wysuszą
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 19:35   #6
kamilaaaa123
Raczkowanie
 
Avatar kamilaaaa123
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ---
Wiadomości: 104
Dot.: Efekt- blond farba na ciemne włosy??

ja mam taki sam problem .. tez chilabym zmienic kolorr zawsze malowalam brazamii i wloski wychodzily mi czarne prawie .. ale raz juz prubowalam pomalowac na ciemne z blondem ale nie jasnym tylko srednimm i byly ciut jasniejsze.. zalezy tez z jakiej firmy farba ... i kiedy malowalas ostatnio wlosy ..? jezeli juz kolor ktory masz teraz jest juz wyplowialyy to po pomalowaniu powinny byc jasniejsze.. ja w nastepnym tyg mam zamiar pomalowac wloski i ciekawa jestem jaki bedzie efekt..
__________________
..Bo Ty Jesteś Jak Powietrze Dla Mnie Jak Życia Sens

..Sprawiasz ,Że Każdy Mój Dzień Wart Jest Jutra

31.12.2004 --> ;**** Razem Na Zawsze <3


<3 <3 <3

kamilaaaa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 22:06   #7
becia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: białystok
Wiadomości: 175
Dot.: Efekt- blond farba na ciemne włosy??

nie polecam takiego eksperymentu ale moge Ci podpowiedziec -wiem z wlasnego doswiadczenia!ze warto sprobowac cos takiego co sie nazywa color remover, kupilam w sklepie fryzjerskim.z moich prawie czarnych wlosow uzyskalam rudoscz tym ze w ogole nie zniszczylo mi to wlosow!!!!trzeba tylko pamietac ze po tej dekoloryzacji jesli chcesz dany kolor to malujesz 2 odcienie jasniejszym.to jaki jest efekt po dekoloryzacji zalezy od ilosci farb na glowie i ich jakosci(jakimi farbowalas)jesli sie zdecydujesz to trzymaj go dluzej na glowie-tam jest napisane ze 15min ale ja trzymalam ponad godzine.na prawde nie niszczy wlosow a nawet wydawaly mi sie bardziej miekkiebez obaw i powodzenia
__________________
od karmienia do karmienia, od pieluchy do pieluchyzycie jest piekne
becia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-21, 19:32   #8
ella89
Przyczajenie
 
Avatar ella89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2
Dot.: Efekt- blond farba na ciemne włosy??

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dokładnie, tym bardziej, że fryzjer potrafi wyczarować każdy odcień brązu, m.in karmelowy
tylko który? ja trafiam chyba tylko na amatorki, które bawią się w fryzjera, mojej koleżance fryzjerka "rozpuściła" włosy w utleniaczu, ja na szczęście nie miałam takich przygód
podoba mi się nowy kolor od L'oreal'a miedziany blond, nie wiem czy warta próbować, bo mam ciemny blond i obawiam się, że bez rozjaśnienia taki kolor nie wyjdzie:-/
ella89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.