Jak ci±æ rzadkie w³osy? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-11-29, 18:34   #1
Emidy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 247

Jak ci±æ rzadkie w³osy?


Hej. D³ugo nie ¶cina³am swoich w³osów i ju¿ mi sporo uros³y, wiêc zamierzam je trochê ¶ci±æ. W³osy mam rzadkie, stad pytanie, jak je ¶ci±æ? Ca³y czas mówiono mi, ¿e rzadkie w³osy powinno siê cieniowaæ, teraz s³ysze, ¿e rzedkie w³osy powinny byæ równej d³ugo¶ci... Jak to w koñcu jest? Patrzy³am na w±tki stare ale s± z 2008 (nic nowszego nie znalaz³am), a chyba teraz siê teorie pozmienia³y... Proszê o radê
Emidy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-29, 18:50   #2
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: Jak ci±æ rzadkie w³osy?

jesli twoje wlosy sa rzadkie to cieniowaniem podkreslisz tylko...ich rzadkosc gdy ciete sa na rowno czy w polokrag optycznie wydaja sie gestsze.
jesli lubisz cieniowania, mozesz pokusic sie o np warstwe korony czyli wlosy na czubku glowy by byly krotsze niz reszta- nada to lekkosci fryzurze, a nie przerzedzi fryzury.
no i na pewno cieniowanie calosci czy koncowek nie jest dobra opcja.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-29, 19:20   #3
dusia6
Przyczajenie
 
Avatar dusia6
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Jak ci±æ rzadkie w³osy?

Ja sobie wycieniowa³am w³osy od czubka g³owy i moim zdaniem wygl±da to ¶wietnie. Mam te¿ wycieniowan± grzywkê na bok. Ale to wszystko zale¿y od tego jakie masz w³osy, jak siê uk³adaj± i ogólnie jak lubisz czesaæ w³osy. Ka¿demu pasuje co¶ innego. Ja mam bardzo leciutkie w³osy wiêc moje ¶ciêcie sprawia, ¿e w³osy s± ³adnie podniesione. Aczkolwiek fryzjer nie chcia³ mi tak wycieniowaæ w³osów, bo twierdzi³, ¿e nic z nich nie zostanie. Jak widaæ myli³ siê Ale ogólnie polecam regularnie skracaæ w³osy, ¿eby zachowa³y swoj± lekko¶æ. A to w jaki sposób to zale¿y od upodobañ, bo tak i tak w³osy mog± wygl±daæ fajnie.
dusia6 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-29, 20:39   #4
Emidy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 247
Dot.: Jak ci±æ rzadkie w³osy?

Wlosy mam cienkie i za ³opatki. Jak mia³am krótkie to cieniowa³am i by³ "artystyczny nie³ad", który siê tworzy³ przy codziennym myciu. Teraz mam w³osy za ³opatki, ani wycieniowane ani równej d³ugo¶ci... Kurcze, znowu rozbie¿ne opinie, trzeba bêdzie chyba zaufaæ fryzjerce i niech ona decyduje
Emidy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-29, 20:53   #5
dusia6
Przyczajenie
 
Avatar dusia6
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Jak ci±æ rzadkie w³osy?

Jak lubisz artystyczny nie³ad i nie przeszkadzaj± ci w³osy fruwaj±ce na wietrze :p to polecam wycieniowaæ czubek g³owy. Ale nie cieniuj po ca³ej d³ugo¶ci, bo z koñcówek zostan± ci piórka. Jak masz zaufan± fryzjerkê to napewno ci co¶ dobrego poleci Ja trafia³am na samych beznadziejnych fryzjerów którzy nawet nie potrafili farbowaæ, a co tu mówiæ o ¶cinaniu :/ Dlatego wolê sama eksperymentowaæ i póki co nie ¿a³ujê

eh nie da siê dodaæ linka :/ a chcia³am ci podes³aæ stronkê z fryzurami dla cienkich w³osów

Edytowane przez dusia6
Czas edycji: 2012-11-29 o 21:14
dusia6 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-30, 19:08   #6
Sherezada
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 1 337
Dot.: Jak ci±æ rzadkie w³osy?

rzadkie w³osy zawsze bêd±wygl±da³y na rzadkie
nie ma cudów
Sherezada jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-01, 10:49   #7
malgochna
Raczkowanie
 
Avatar malgochna
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomo¶ci: 111
Dot.: Jak ci±æ rzadkie w³osy?

Najlepiej ci±æ na równo. Oczywi¶cie je¶li nie masz na tyle cienkich w³osów mo¿esz siê pokusiæ na grzywkê lub w³a¶nie jak tu wy¿ej dziewczyny napisa³y na warstwê korony. Sama te¿ takie mam ¶ciêcia - wracam z cieniowania do równej d³ugo¶ci ¿eby moje w³osy nabra³y objêto¶ci. Ju¿ tak siê cieszy³am z d³ugo¶ci ale niestety muszê siê z ni± po¿egnaæ bo s± strasznie rzadkie
__________________
Raczkuj±ca w³osomaniaczka od 27.1o.2012
Cel:Mieæ piêkne zdrowe loki!


-34-35-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46-47-48-49-50-
malgochna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 05:56   #8
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomo¶ci: 738
Dot.: Jak ci±æ rzadkie w³osy?

Jak wyglada to cieniowanie warstwy korony? Ma ktos jakies zdjecie?
__________________
9.10.2013 zapuszczam w³osy. Aktualna d³ugo¶æ do ramion.
9.01.2014 w³osy za liniê obojczyków.
24.08. 2016 w po³owie drogi do talii
uca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-06, 06:38   #9
fryzjerka91
Przyczajenie
 
Avatar fryzjerka91
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Bêdzin
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Jak ci±æ rzadkie w³osy?

wydaje mi sie ze scinanie wlosow na têpo i na rowno z dlugosci oraz cieniowanie tylko wlosow w obrebie korony z wydluzeniem na przod bedzie najlepszym rozwiazaniem ( fryzjerka powinna oddziekic sobie lekki prostok±t na wysokosci skroni zataczajac nim lekko za linie czubka glowy i powinna wyciagajac kazde pasmo pod k±tem 90 stopni czyli na prosto a koncowke tego pasma sciac pod skosem wydluzajacym sie w kierunku twarzy to da efekt taki ze wlosy nie beda za bardzo wyciete przy buzi-nie bd wisialy 3 piura potem mozna dolozyc pazury przy buzi ale tez delikatnie i dokladnie) i zakaz efilowania czy degazowania tymi zabkowanym nozyczkami czyli degazowkami zanych brzytew i zadnego noza chinskiego!

Edytowane przez fryzjerka91
Czas edycji: 2012-12-06 o 06:43 Powód: dopisalam reszte
fryzjerka91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-06, 09:34   #10
ewakowal8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Jak ci±æ rzadkie w³osy?

Wed³ug mnie to tak¿e zale¿y od tego czy twoje rzadkie w³osy s± proste czy krêcone. Je¶li masz krêcone w³osy to ja radze je wycieniowaæ bo wtedy bêd± wydawa³y siê na gêstsze. Ja ostatnio wycieniowa³am i jestem zadowolona.
__________________
  • Ranking lokat - sprawd¼ ranking aby znale¼æ najlepsz± lokatê
ewakowal8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-07, 06:38   #11
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Jak ci±æ rzadkie w³osy?

Wszystko fajnie, ale nie ma to tak fotki. Ja dzi¶ postaram siê zrobiæ moje, te¿ cienkie, choæ nie wiem, czy akurat rzadkie, ale objêto¶ciowo s³abe. Zawsze nosi³am mocno wycieniowane w³osy (w podstawówce równe, ale nie pamiêtam, jak wygl±da³y zw³aszcza, ¿e teraz jako¶ bardziej mi faluj±), ale przez to dó³ wygl±da smêtnie. Wiêc teraz zapuszczam ca³o¶æ. Chyba mia³am co¶ na kszta³t tej korony, na w³asne ¿yczenie, bo fryzjerzy odmawiali i faktycznie unosi³o to górn± warstwê, ale mo¿e za bardzo mia³am wyciête (za du¿o w³osów), albo to plus dolne cieniowanie dawa³o nieciekawy wygl±d do³u. No i niestety ta wycieniowana góra jako¶ bardziej mi siê rozdwaja.
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:34.