Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3 - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-05, 13:10   #3031
liloola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

dziękuję , właśnie sie odezwala i nawet dala mi emaila do doktora takze bede dzialac dalej!

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

chcialam was jeszcze zapytac czy robila któraś operacje nosa u Dr.Madrego ?on przyjmuje w Lublinie i Krakowie . niestety nigdzie nie znalazłam zdjec jego noskow ani opini na forach. dajcie znac :-**

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

super vea powodzenia . daj znac jak poszło
liloola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 21:58   #3032
tynka922
Raczkowanie
 
Avatar tynka922
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 41
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Hej! Czy ktoś z Was miał styczność z Dr Małgorzatą Kuźlan z Poznania? Pracuje w klinice Dr Piotra Skupina. Może ktoś u niej miał operację lub coś o niej słyszał? Jedyne źródło informacji, które o niej mam to portal Znany Lekarz, który wydaje mi się całkiem wiarygodny, a tam ma same pozytywne opinie.
W przyszłym roku planuję poddać się korekcji nosa (prawdopodobnie będzie konieczna całkowita + prostowanie przegrody). Mam lekki garb, przy uśmiechaniu paskudnie opada mi czubek nosa i skrzydełka nosa się rozjeżdżają na boki, przez co praktycznie nie uśmiacham się do zdjęć bo mam wrażenie, że wyglądam jak Joker .
Jeszcze jedno pytanko - z tego co wyczytałam gdzieś tutaj na forum, osoby, które mają zaświadczenie od laryngologa, płacą mniejszą kwotę, czy tak jest faktycznie? Kilka lat temu, jak orientowałam się w tym temacie (ale wtedy nie miałam wystarczających środków, bo to nie jest tani interes) nie było czegoś takiego.

Pozdrawiam
__________________
"Nie płacz, że coś się skończyło, tylko uśmiechaj się, że ci się to przytrafiło."
tynka922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 23:10   #3033
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Nie polecam jej. Miałam u niej operację powiek górnych i nie widzę żadnej różnicy. Kasa wyrzucona w błoto. Nie polecam.
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 23:45   #3034
Wiag1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 12
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cześć wszystkim, czy robił ktoś z Was operację nosa u dr Marka Murawskiego w Warszawie? Lub w klinice Elite, w której przyjmuje? Z góry dziękuję za info

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiag1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-14, 07:26   #3035
tynka922
Raczkowanie
 
Avatar tynka922
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 41
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

A jak wrażenia co do dr Stępniewskiego? Jak cenowo u niego?
__________________
"Nie płacz, że coś się skończyło, tylko uśmiechaj się, że ci się to przytrafiło."
tynka922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 19:46   #3036
telimena878
Raczkowanie
 
Avatar telimena878
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 377
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Ja poproszę opinie na temat M.Zachary planuję u niego operację pod koniec sierpnia
telimena878 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-21, 13:25   #3037
onzi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Czy to normalne, że po operacji mam taki świński czubek nosa? Bardzo zadarty. Czy to zejdzie przy ściąganiu gipsu?
onzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-21, 14:33   #3038
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez onzi Pokaż wiadomość
Czy to normalne, że po operacji mam taki świński czubek nosa? Bardzo zadarty. Czy to zejdzie przy ściąganiu gipsu?
Ja miałam nos chyba sto razy krótszy w gipsie, tak był zadarty, i w sumie go lubiłam Z mojego doświadczenia powiem, że zejdzie.
Są dziewczyny, którym się nie zmienia prawie wcale po ściągnięciu gipsu (z tego co widziałam to te, które swój własny miały już dość smukły), albo tak jak u mnie - zmieni się bardzo wiele (ale mój nos był i w sumie nadal jest dość duży, choć już 'normalniejszy'). Nie ma co oceniać póki jest świeży i na dodatek jeszcze w gipsie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 13:52   #3039
kataleja86
Raczkowanie
 
Avatar kataleja86
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 68
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cześć dziewczyny 🏻
Zaczynam odkładać pieniądze na operacje nosa, a konkretnie spiłowanie garbu bo mam żydowski nos i dosyć poprawiania go w photoshopie, z profilu nie mogę na siebie patrzeć!
Chciałabym znaleźć chirurga, który nie będzie kierował się zdjęciem a wspólnie dobierzemy kształt nosa do mojej urody aby ją podkreślić. Kogo możecie polecić w Krakowie albo Rzeszowie i ile zapłaciliście za swoje operacje, jak długo dochodziłyście do siebie tak w skrócie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kataleja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-25, 12:37   #3040
daria_24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 20
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Wybór specjalistów jest duży. Właśnie przymierzam się do operacji jednak nie do końca wiem, którą klinikę medycyny estetycznej wybrać po długich poszukiwaniach natknęłam się na portal klinikiurody.com.pl i znalazłam wiele gabinetów w mojej okolicy ! może wam również się przyda
daria_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-30, 19:38   #3041
just2821
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 150
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Dziewczyny, co sądzicie o doktorze Zacharze? Ktos wie jakie ma stawki +/-? Nos, to mój ogromny kompleks, z którym zmagam się od wielu lat. Jestem w stanie zapłacić każdą kwotę, aby tylko mój problem zniknął.
just2821 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-31, 13:12   #3042
telimena878
Raczkowanie
 
Avatar telimena878
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 377
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

z tego co wiem to 14tys ,chyba że poprawia po kimś to cena rośnie,ja też planuję u niego operacje (koniec sierpnia),z tego co widziałam na insta robi fajne małe noski.Też poczytam więcej opinii na jego temat
telimena878 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-01, 13:02   #3043
callmeaunicorn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 2
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Tusiaczek_88 Pokaż wiadomość
A uzależniasz decyzje od miejscowości, w której przyjmuje lekarz? Ja osobiście polecam dr. Pawła Szychtę. Przyjmuje w Bydgoszczy (nie wiem, czy też nie w Warszawie). Jestem z niego bardzo zadowolona, zrobił dokładnie to, co chciałam. A w samej klinice (Centrum Medycyny Bieńkowski) od pierwszej minuty byłam otoczona opieką na wysokim poziomie (przemiły personel).

Cześć Dziewczyny, czy macie jakieś zdjęcia przed oraz po zabiegu noska u Dr Pawła Szychty?
callmeaunicorn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-03, 12:25   #3044
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Po jakim czasie mieliście ostateczny efekt?
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-03, 16:38   #3045
izahalik
Przyczajenie
 
Avatar izahalik
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 15
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Hej dziewczyny. W przyszłym roku chciałabym zafundować sobie operację plastyczną nosa- całkowitą, od góry do dołu. Czy ktoś jest a stanie polecić kogoś w Wrocławiu?
izahalik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-05, 10:19   #3046
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez izahalik Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. W przyszłym roku chciałabym zafundować sobie operację plastyczną nosa- całkowitą, od góry do dołu. Czy ktoś jest a stanie polecić kogoś w Wrocławiu?
Ja ze swojej strony nie polecam Ryszarda Nawrockiego który właśnie przyjmuje we Wrocławiu.
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-05, 18:27   #3047
wieczniepieknaimloda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 5
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cześć dziewczyny, tak sobie czytam to forum od prawie 2 lat i w końcu dojrzałam do tej decyzji, żeby się zoperować. Mam długi wąski nos, garba i opadającą końcówkę. Rozważam dr Jadczaka i dr Zacharę. Jestem umówiona do obu na konsultację, ale jak czytam rzeczywiście nie ma tu nikogo kto byłby kilka lat po operacji u dr Zachary. A to czy operacja się udała da się ocenić chyba dopiero po jakiś 2 latach. Wiem, że tu wszyscy mają podobne dylematy, bo w końcu nos jest chyba najważniejszym elementem naszej twarzy. No i nie wiem, kogo Wy polecacie?
wieczniepieknaimloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-12, 10:55   #3048
blue_fox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 23
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Witajcie drogie wizażanki, swoją wypowiedź kieruję do osób pytających o ostateczny efekt po operacji, ponieważ u mnie kształt nosa po operacji zmieniał się jak w kalejdoskopie. Były momenty, że nawet żałowałam tego kroku!
Swoją operację miałam w czerwcu 2018. Operacja pod pełną narkozą, celem było wyprostowanie przegrody (miałam wskazanie ze strony laryngologów), a przy okazji skrócenie nosa, ścięcie garbu i wyprostowanie. Przed operacją był za długi, za duży, z lekkim garbem i jeszcze skrzywiony nieznacznie w prawo. Nie miałam jakichś wielkich kompleksów z jego powodu, ale szczerze go nie lubiłam i unikałam ustawiania się do zdjęć bokiem. Do operacji przekonały mnie konsekwencje nieleczonej krzywej przegrody.
Przed operacją nie ustalałam z doktorem jak nos ma wyglądać po operacji, nie chciałam nawet wizualizacji Powiedziałam, że jak będzie po prostu mniejszy, wyprostowany i bez garbka to będę szczęśliwa.
Operacja przebiegła bez żadnych powikłań, nie miałam nawet siniaków, czego się bałam chyba najbardziej. Wyciąganie setonów nie jest bolesne! Po 2 dniach wyszłam do domu z gipsem na nosie. Ból był niewielki, bardziej nieprzyjemne było utrudnione oddychanie przez nos, który był opuchnięty, pełny wydzielin i nie można było go wydmuchać. Z każdym dniem, pomału jednak było zdziebko lepiej. A poza tym otuchy dodawał nowy kształt noska, który nawet pomimo gipsu na nim był wyraźnie mniejszy i prosty
Po zdjęciu gipsu, jakieś 7 czy 8 dni od operacji, zobaczyłam w lustrze nowy śliczny nosek, prosty delikatny, no śliczny po prostu. Doktor uprzedził mnie, że teraz dopiero zacznie puchnąć, bo ma na to miejsce po usunięciu gipsu.
I faktycznie tak było, zaczęły się upały a nos rósł... Słuchajcie, byłam momentami załamana... Oczywiście nie osiągał takich rozmiarów jakie miał przed operacją, ale mimo wszystko... Na domiar złego, jakiś miesiąc od operacji zaczął wychodzić garb! Dokładnie w tym miejscu w którym był przedtem! Miejsce z garbem bolało bardzo przy dotyku, muszę dodać że oczywiście nie był taki jak przed operacją no ale był.
Ponieważ miałam ogromne zaufanie do swojego lekarza, a on wcześniej uprzedzał o możliwych zmianach wynikających po prostu z opuchlizny, uzbrajałam się w cierpliwość i po prostu starałam się o nosie nie myśleć.
Przyjęłam założenie, że zacznę oceniać efekt operacji po pół roku.
Dziś jest 5 miesięcy od operacji, a nosek jest prześliczny.
Z końcem lata i wraz z nim upałów opuchlizna przestała występować. Garbek, który był chyba tylko opuchlizną, również zniknął.
Widzę jeszcze tylko opuchnięty lekko czubek nosa, ale wierzcie mi, te wszystkie niedoskonałości widzę tylko ja sama.
Najważniejsza dla mnie kwestia - poprawy oddychania - jest nie do przecenienia! Jeśli ktoś by mnie teraz zapytał, czy nie żałuję poddania się tej operacji, to powiem że owszem, żałuję: że nie zrobiłam tego wcześniej
Jeśli ktoś będzie oczekiwał natychmiastowych efektów po operacji, to może być rozczarowany, więc z własnego doświadczenia polecam zaufać swojemu lekarzowi, oni naprawdę wiedzą co robią (ja z moim byłam w kontakcie z każdą wątpliwością) no i koniecznie cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość. Pozdrawiam wszystkich i chętnie odpowiem na Wasze pytania o więcej szczegółów!

Edytowane przez blue_fox
Czas edycji: 2018-11-12 o 11:13
blue_fox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-12, 18:47   #3049
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

blue_fox, a czy robiłaś coś z tym garbem, który pojawił się po miesiącu? smarowałaś to miejsce czymś na opuchliznę? Mówiłaś o tym doktorowi? Czy po prostu postanowiłaś to przeczekać i zupełnie nic z tym nie robić?

Pytam bo jak coś takiego się dzieje, jakiś garbek albo kostka wyskoczy to dziewczyny od razu jadą/piszą do doktora. On zaleca masować to miejsce albo wciskać kostkę bo ktoś panikuje i żeby uspokoić tę osobę ale zastanawiam się czy to nie pogarsza sytuacji. Czy jakby nic zupełnie nie robić i zostawić nos w spokoju to czy nie byłoby lepiej. Sam by się wygoił, a takie męczenie go dodatkowe tylko wydłuża ten proces
__________________

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-12, 19:10   #3050
blue_fox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 23
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez aaniolekk Pokaż wiadomość
blue_fox, a czy robiłaś coś z tym garbem, który pojawił się po miesiącu? smarowałaś to miejsce czymś na opuchliznę? Mówiłaś o tym doktorowi? Czy po prostu postanowiłaś to przeczekać i zupełnie nic z tym nie robić?
Aaniolekk, zapytałam lekarza o to. Dowiedziałam się, że po pierwsze mam cierpliwie poczekać z oceną nosa jeszcze pół roku, a po drugie, że prawdopodobnie jest to opuchlizna kości grzbietu nosa, ponieważ był on w tym miejscu mocno spiłowany... Doktor nie zalecał mi nic z tym robić, jedynie czekać, ale ja sama z siebie stosowałam raz na 1-2 dni delikatny masaż tego grzbietu, naprawdę delikatny, zwłaszcza że to miejsce było wrażliwe na dotyk.
Nie potrafię powiedzieć czy to pomogło, czy pomógł czas który upłynął
O tyle byłam spokojna, że miałam duże zaufanie do mojego lekarza.
Ale jestem potwierdzeniem teorii, że prawdziwy efekt operacji nosa można ocenić najwcześniej po pół roku.
Mam nadzieję, że jeszcze dalej będzie on "subtelnieć".

Edytowane przez blue_fox
Czas edycji: 2018-11-12 o 19:14
blue_fox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 11:02   #3051
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cena i niego to 9 500

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cena u Dr Stepniewskiego to 9.500 zł. Ja mam operację 27.11
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-14, 14:08   #3052
wieczniepieknaimloda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 5
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez blue_fox Pokaż wiadomość
Aaniolekk, zapytałam lekarza o to. Dowiedziałam się, że po pierwsze mam cierpliwie poczekać z oceną nosa jeszcze pół roku, a po drugie, że prawdopodobnie jest to opuchlizna kości grzbietu nosa, ponieważ był on w tym miejscu mocno spiłowany... Doktor nie zalecał mi nic z tym robić, jedynie czekać, ale ja sama z siebie stosowałam raz na 1-2 dni delikatny masaż tego grzbietu, naprawdę delikatny, zwłaszcza że to miejsce było wrażliwe na dotyk.
Nie potrafię powiedzieć czy to pomogło, czy pomógł czas który upłynął
O tyle byłam spokojna, że miałam duże zaufanie do mojego lekarza.
Ale jestem potwierdzeniem teorii, że prawdziwy efekt operacji nosa można ocenić najwcześniej po pół roku.
Mam nadzieję, że jeszcze dalej będzie on "subtelnieć".
A u kogo miałaś operację? I ile płaciłaś?
wieczniepieknaimloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-14, 17:54   #3053
blue_fox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 23
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez wieczniepieknaimloda Pokaż wiadomość
A u kogo miałaś operację? I ile płaciłaś?
u dra Bieńkowskiego, w Bydgoszczy, szczerze polecam!
świetny fachowiec, nie obiecuje cudów, ale robi wszystko co w jego mocy, żeby pacjent był zadowolony

klinika bardzo przyjemna, wspaniałe panie pielęgniarki, wszystko super

cenowo to wyszło coś ok 11 tys (ale ze zniżką z uwagi na wskazanie medyczne)
blue_fox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-14, 20:28   #3054
telimena878
Raczkowanie
 
Avatar telimena878
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 377
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Do Bieńkowskiego bym nie poszła ,mimo wszystko ma wiele negatywnych opinii ,nie sądzę ,że wszystkim robi źle...byłam u niego na konsultacji i nie przekonał mnie...
Ale chętnie poczytam coś o Pawle Szychcie,na forum beauty nie ma nic na jego temat.
telimena878 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-15, 20:46   #3055
Wiag1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 12
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez telimena878 Pokaż wiadomość
Do Bieńkowskiego bym nie poszła ,mimo wszystko ma wiele negatywnych opinii ,nie sądzę ,że wszystkim robi źle...byłam u niego na konsultacji i nie przekonał mnie...
Ale chętnie poczytam coś o Pawle Szychcie,na forum beauty nie ma nic na jego temat.
Ja mam konsultację u Szychty w przyszłym tygodniu w Warszawie. Mogę dać znać, jak wrażenia, jeśli będziesz chciała @telimena878

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiag1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-16, 09:32   #3056
telimena878
Raczkowanie
 
Avatar telimena878
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 377
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Wiag1 Pokaż wiadomość
Ja mam konsultację u Szychty w przyszłym tygodniu w Warszawie. Mogę dać znać, jak wrażenia, jeśli będziesz chciała @telimena878

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

super !! napisz koniecznie,jak przebiegła konsultacja, czy gdzieś w internecie można zobaczyć jego prace?
telimena878 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 11:30   #3057
kczajka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 32
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Dokładnie jak będziesz mogła to podziel się swoimi spostrzeżeniami z wizyty. Bo również się zastanawiałam, jednak mam lekkie obawy czy wszystko wyjdzie dobrze. tym bardziej jak w Warszawie to będę wdzięczna za informacji jak przebiegły konsultacje.
kczajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-24, 15:13   #3058
Wiag1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 12
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Kochane,
W piątek byłam na konsultacji u prof. Pawła Szychty w klinice Formmed es pod Warszawą, w Babicach Starych. Klinika zrobiła na mnie pozytywne wrażenie, choć nie należy do olbrzymich. Ale do sedna, od dawna myślałam, by zrobić sobie operację plastyczną nosa, gdyż jakoś nie mogę go polubić mimo upływających lat. Mój nos jest lekko przekrzywiony w prawą stronę i dość szeroki, z profilu jest też zbyt wystający. Nie mam garba, ale w bonusie krzywą przegrodę. Sądziłam jednak, że może wystarczy zrobić korektę części chrzęstnej. Profesor ma wprawne oko muszę przyznać, od razu wyłapał, co kwalifikuje się do korekty. Zaproponował CKN, gdyż jak twierdzi, podstawę i trzon nosa również należy zwęzić, by uzyskać oczekiwany efekt, do tego podnieść, zwęzić i skrócić końcówkę nosa, oraz zrobić resekcję skrzydełek. Przy okazji wyprostujemy przegrodę. Słowem czeka mnie "zderzenie z tirem" Metoda zamknięta oczywiście, gdyż innej nie rozpatruję nawet. Profesor zrobił na mnie pozytywne wrażenie, bardzo miły i sympatyczny, ja stres przykrywam żartami, więc sporo się pośmialiśmy. Jednak jeśli chodzi o merytorykę, sprawia wrażenie osoby, która naprawdę zna się na swojej pracy, jest to jego pasja i to się czuje. Cierpliwie wszystko tłumaczył, odpowiadał na pytania, pokazywał na komputerze niektóre kwestie, o które pytałam. Zaproponował, bym poszła też na oddział porozmawiać z pacjentami po operacjach nosa u niego, jeśli mam ochotę. Całość wycenił na 13700 zł (w tym dwie doby w szpitalu i wszystkie wizyty kontrolne), dość sporo, ale ceny poszły w górę mocno z tego co widzę. Termin operacji na koniec marca 2019. Najwiekszym zaskoczeniem był wygląd profesora, jesteśmy w podobnym wieku, lecz on wygląda jak student pierwszego roku medycyny a tu profesura na koncie i ogromna wiedza. Całe szczęście o tym też swobodnie rozmawia, hihi. Mam jeszcze konsultację u Artura Bromy i Marka Murawskiego w grudniu. Wtedy finalnie podejmę decyzję.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiag1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-24, 20:47   #3059
telimena878
Raczkowanie
 
Avatar telimena878
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 377
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Wiag1 Pokaż wiadomość
Kochane,
W piątek byłam na konsultacji u prof. Pawła Szychty w klinice Formmed es pod Warszawą, w Babicach Starych. Klinika zrobiła na mnie pozytywne wrażenie, choć nie należy do olbrzymich. Ale do sedna, od dawna myślałam, by zrobić sobie operację plastyczną nosa, gdyż jakoś nie mogę go polubić mimo upływających lat. Mój nos jest lekko przekrzywiony w prawą stronę i dość szeroki, z profilu jest też zbyt wystający. Nie mam garba, ale w bonusie krzywą przegrodę. Sądziłam jednak, że może wystarczy zrobić korektę części chrzęstnej. Profesor ma wprawne oko muszę przyznać, od razu wyłapał, co kwalifikuje się do korekty. Zaproponował CKN, gdyż jak twierdzi, podstawę i trzon nosa również należy zwęzić, by uzyskać oczekiwany efekt, do tego podnieść, zwęzić i skrócić końcówkę nosa, oraz zrobić resekcję skrzydełek. Przy okazji wyprostujemy przegrodę. Słowem czeka mnie "zderzenie z tirem" Metoda zamknięta oczywiście, gdyż innej nie rozpatruję nawet. Profesor zrobił na mnie pozytywne wrażenie, bardzo miły i sympatyczny, ja stres przykrywam żartami, więc sporo się pośmialiśmy. Jednak jeśli chodzi o merytorykę, sprawia wrażenie osoby, która naprawdę zna się na swojej pracy, jest to jego pasja i to się czuje. Cierpliwie wszystko tłumaczył, odpowiadał na pytania, pokazywał na komputerze niektóre kwestie, o które pytałam. Zaproponował, bym poszła też na oddział porozmawiać z pacjentami po operacjach nosa u niego, jeśli mam ochotę. Całość wycenił na 13700 zł (w tym dwie doby w szpitalu i wszystkie wizyty kontrolne), dość sporo, ale ceny poszły w górę mocno z tego co widzę. Termin operacji na koniec marca 2019. Najwiekszym zaskoczeniem był wygląd profesora, jesteśmy w podobnym wieku, lecz on wygląda jak student pierwszego roku medycyny a tu profesura na koncie i ogromna wiedza. Całe szczęście o tym też swobodnie rozmawia, hihi. Mam jeszcze konsultację u Artura Bromy i Marka Murawskiego w grudniu. Wtedy finalnie podejmę decyzję.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dzięki kochana no ja brałam tylko jego i Zacharę pod uwagę ,tylko do Zachary mam jakieś 500km a z tego co się orientuje Szychta przyjmuje u Bieńkowskich w Bydgoszczy.Widziałaś może jego prace? zastanawia mnie tylko to,że tak mało opinii o nim w internecie prócz (znany lekarz)
telimena878 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 09:02   #3060
Wiag1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 12
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Rozumiem, a skąd jesteś? Ja też na początku brałam pod uwagę jeszcze Skupina i Zacharę. Obaj są bardzo modni teraz. Tyle, że terminy mnie odstraszyły. Skupin termin konsultacji na 2020, żart. Zachara na maj 2019, to jeszcze do zniesienia. Jeśli chodzi o obiekcje, to też je mam. Spytałam doktora, dlaczego nie ma go nigdzie w internecie. Nosy Zachary mają max dwa lata (przynajmniej te znane), a co dalej w sumie też nie wiadomo. Pięć lat temu w Warszawie był szał na nos u Bromy właśnie. Moda na lekarzy przemija, a najważniejsze to wybrać dobrego specjalistę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiag1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-10 22:45:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:36.