Sale weselne świętokrzyskie!!! - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-14, 19:17   #151
Lexie12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Cytat:
Napisane przez grenob Pokaż wiadomość
Polecam salę w Stąporkowie LACONA, sam osobiście miałem swoje wesele i jesteśmy z żoną zadowoleni. Jedzenia w bród, sala i obsługa na wysokim poziomie, dekoracja światłem w cenie. U nas 2 dni wyszły taniej niż 1 dzień w Kielcach. 22 marca będzie dzień otwarty gdzie bedzie można wygrac wesele gratis.
A ile mniej więcej płaciliście od osoby, jeśli można wiedzieć?
Lexie12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 09:52   #152
niematakiegokontaerror2
Raczkowanie
 
Avatar niematakiegokontaerror2
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 256
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Cytat:
Napisane przez Lexie12 Pokaż wiadomość
A ile mniej więcej płaciliście od osoby, jeśli można wiedzieć?
coś koło 200 zł od osoby za 2 dni, jedynie co w naszej gestii było to alkohol
niematakiegokontaerror2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 18:14   #153
malinowomi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 20
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Hej,

Czy gdzieś w Kielcach, okolicach lub na trasie Kielce-Sandomierz znajdę salę z zapleczem kuchennym, którą można wynająć na wesele?
malinowomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 14:14   #154
domka96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Cytat:
Napisane przez patusia1987 Pokaż wiadomość
Hey......Dziewczynki czy moze mi ktos pomoc dzie sa sale nie za osobe tylko za sale
http://ewa3112.wix.com/weselepodbrzozami

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

http://ewa3112.wix.com/weselepodbrzozami
domka96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 17:37   #155
lejla1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Odstąpie sierpniowy termin na 2017 rok w LEŚNEJ PROMENADZIE W PODZAMCZU PIEKOSZOWSKIM- za zaliczkę . 880060980
http://lesnapromenada.pl/

Edytowane przez lejla1993
Czas edycji: 2015-08-18 o 18:31
lejla1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 21:57   #156
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Pilne
Szukam sliczej sali weelnej na 2015 rok.
Najlepiej nie w CK, z osobną salą do jedzenia i tańczenia.
I żeby był fajny plener ;-)
niewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-22, 23:21   #157
przyszlapannamloda2015
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Polecam Hotel "Pod Jaskółką" w Tumlinie nad samym zalewem w Umrze
przyszlapannamloda2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-29, 09:05   #158
zakreconysloik
Raczkowanie
 
Avatar zakreconysloik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 62
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Witam ☺ a czy któraś z Was mogłaby podzielić się opinią na temat Leśnego Dworku w Cisowie?
zakreconysloik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 13:45   #159
mada360
Przyczajenie
 
Avatar mada360
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 5
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Czy ktoś z Was może był na weselu w Hotelu Tęczowy Młyn? Jakie wrażenia?
mada360 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 14:41   #160
NataliaGB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Właśnie jestem po moim wymarzonym weselu

Obejrzałam chyba z 15 lokali w woj Świętokrzyskim, zanim zdecydowałam się na ten w którym spędzę dużą część najważniejszego dnia w moim życiu. Wybór padł na Pensjonat Cyrkon zlokalizowany w malowniczej miejscowości Kopiec, rzut beretem od ruin zamku Krzyżtopór. Większość moich gości miała do pokonania 30-40 km kawałek drogi, Ci z Kielc 50 km, co jak wydaje mi się nie jest jakoś specjalnie daleko.

Weselisko było naprawdę cudowne i jestem przeszczęśliwa. Lokal duży, przestronny, pięknie udekorowany i w ogóle bardzo zadbany. Oddzielna sala do tańca, ale na sali jadalnej włączony jest duży telewizor, który pokazuje jak w najlepsze trwa zabawa taneczna, na sali obok. Toalety dla gości - KLASA! Jak w dobrych hotelach. Jedzenie bardzo smaczne, porcje akurat, stoły uzupełniane na bieżąco. Obsługa profesjonalna, uśmiechnięta i szybka. Wydawanie posiłków dobrze zorganizowane i przebiegało szybko. Duża cześć moich gości, ponad 50 osób, nocowała w pensjonacie.

Szczerze mogę polecić lokal Pani Moniki i podziękować za cudowną atmosferę. Dodam jeszcze, że menadżerka Cyrkonu, wszelkie nietypowe sytuacje załatwię z dyskrecją i szybkością. Wiem, bo przytrafił się mały incydent, gdy wujkowi, który był po zabiegu zszycia dużej rany na kciuku, puściły szwy i mocna sączyła się krew.

Jeszcze raz polecam, bo ja spełniłam swoje marzenie o idealnym przyjęciu weselnym i życzę tego samego Wam kochane.
NataliaGB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 14:48   #161
pitianka
Przyczajenie
 
Avatar pitianka
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Kwiaciarnia Biuro Projektowe, Sobieskiego 16, Kielce
Wiadomości: 11
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Cytat:
Napisane przez NataliaGB Pokaż wiadomość
Właśnie jestem po moim wymarzonym weselu

Obejrzałam chyba z 15 lokali w woj Świętokrzyskim, zanim zdecydowałam się na ten w którym spędzę dużą część najważniejszego dnia w moim życiu. Wybór padł na Pensjonat Cyrkon zlokalizowany w malowniczej miejscowości Kopiec, rzut beretem od ruin zamku Krzyżtopór. Większość moich gości miała do pokonania 30-40 km kawałek drogi, Ci z Kielc 50 km, co jak wydaje mi się nie jest jakoś specjalnie daleko.

Weselisko było naprawdę cudowne i jestem przeszczęśliwa. Lokal duży, przestronny, pięknie udekorowany i w ogóle bardzo zadbany. Oddzielna sala do tańca, ale na sali jadalnej włączony jest duży telewizor, który pokazuje jak w najlepsze trwa zabawa taneczna, na sali obok. Toalety dla gości - KLASA! Jak w dobrych hotelach. Jedzenie bardzo smaczne, porcje akurat, stoły uzupełniane na bieżąco. Obsługa profesjonalna, uśmiechnięta i szybka. Wydawanie posiłków dobrze zorganizowane i przebiegało szybko. Duża cześć moich gości, ponad 50 osób, nocowała w pensjonacie.

Szczerze mogę polecić lokal Pani Moniki i podziękować za cudowną atmosferę. Dodam jeszcze, że menadżerka Cyrkonu, wszelkie nietypowe sytuacje załatwię z dyskrecją i szybkością. Wiem, bo przytrafił się mały incydent, gdy wujkowi, który był po zabiegu zszycia dużej rany na kciuku, puściły szwy i mocna sączyła się krew.

Jeszcze raz polecam, bo ja spełniłam swoje marzenie o idealnym przyjęciu weselnym i życzę tego samego Wam kochane.
Może by odświerzyć ten wątek... no właśnie dziewczyny gdzie jeszcze polecacie?? Ja chcę ślub w listopadzie.. nie powinno być problemów z terminami problem mam tylko taki... gdzie i za jaką cenę bo gości dużo a pieniędzy na styk.
Będę wdzięczna za podpowiedź.

PS jak się dostać do wątku Kielckie Panny Młode część 13?
pitianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-22, 19:59   #162
antenkaaa23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Dziewczyny macie może jeszcze jakieś opinie o Szafranowym Dworze w Strawczynku? Strasznie mało informacji w internecie na jego temat :/
antenkaaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 07:57   #163
dziana90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 4
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Hey Wszystkim
Planuje ślub i wesele czy macie jakieś propozycje na sale weselne niedrogie ale na 200 osób?
dziana90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-18, 22:01   #164
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Cytat:
Napisane przez dziana90 Pokaż wiadomość
Hey Wszystkim
Planuje ślub i wesele czy macie jakieś propozycje na sale weselne niedrogie ale na 200 osób?
Miałam w Finezji w Brzezinach i cud miód i orzeszki ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
niewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 10:25   #165
pitianka
Przyczajenie
 
Avatar pitianka
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Kwiaciarnia Biuro Projektowe, Sobieskiego 16, Kielce
Wiadomości: 11
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Ja robie w Kameralnym już za 10 dni. Jest super sporo noclegów (czego nie ma w szafranowym dworze) Blisko wszędzie i mnówstwo opcji jest chodzi o finanse.
pitianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 16:29   #166
Olastas99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3
Talking Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Dziewczyny rok 2017 czas zacząć! odświeżam wątek :0
Ja szukam miejsca na wesele wraz z noclegiem dla ok 50- 60 os. czekam na wasze podpowiedzi
Olastas99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 12:45   #167
AniaBak22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

No w temacie podane jest ze świętokrzyskie!
Ja chetnie przyłączę sie do tematu
Mogę polecić hotel Stodółka, ponieważ byłam goście na weselu i jestem pod wrażeniem obsługi i jedzenia. Przede wszystkim dużo jedzenia na stołach i bardzo ładna sala. Obsługa miła, uśmiechnięta i widać ze profesjonalna. Jak czytałam też na forum to podobno Anioł Vita ma ładną salę na bardzo duze wesele jeżeli ktos takiego miejsc szuka.
AniaBak22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-23, 13:18   #168
Olastas99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Cześć. Zwiedziłam już troche miejsc i mogę sie wypowiedzieć.
Byłam chyba w 7 miejscach zeby zobaczyć ofertę i albo mi się nie podobała sala, albo nie bardzo mogłam porozmawiać z osobą która zna odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Oczywiście zanim pojechałam gdzieś to ,, przeczesałam'' chyba wszystkie fora i miałam miejsca tez z polecenia znajomych. Mój wybór padł na hotel Stodółka!
Przemiły Pan manager oprowdził nas po sali, pokojach zaprosił na kawę i omówił z nami całą ofertę! Nigdzie nam nie poświęcili tyle czasu i sie nami tak nie zajeli.
Oferta super, pokoje bardzo ładne a zależy mi na tym bardzo bo bede miała ok 60 os. do przenocowania. Słyszałm dobre opinie o Stodółce i na miejscu utwierdziłam sie ze bedzie ok po rozmowie z managerem i wczoraj podpisałam umowę. Ślub dopiero w 2018r., ale na pewno dodam swoją opinię po weselu
Olastas99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 11:44   #169
pitianka
Przyczajenie
 
Avatar pitianka
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Kwiaciarnia Biuro Projektowe, Sobieskiego 16, Kielce
Wiadomości: 11
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Cytat:
Napisane przez Olastas99 Pokaż wiadomość
Cześć. Zwiedziłam już troche miejsc i mogę sie wypowiedzieć.
Byłam chyba w 7 miejscach zeby zobaczyć ofertę i albo mi się nie podobała sala, albo nie bardzo mogłam porozmawiać z osobą która zna odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Oczywiście zanim pojechałam gdzieś to ,, przeczesałam'' chyba wszystkie fora i miałam miejsca tez z polecenia znajomych. Mój wybór padł na hotel Stodółka!
Przemiły Pan manager oprowdził nas po sali, pokojach zaprosił na kawę i omówił z nami całą ofertę! Nigdzie nam nie poświęcili tyle czasu i sie nami tak nie zajeli.
Oferta super, pokoje bardzo ładne a zależy mi na tym bardzo bo bede miała ok 60 os. do przenocowania. Słyszałm dobre opinie o Stodółce i na miejscu utwierdziłam sie ze bedzie ok po rozmowie z managerem i wczoraj podpisałam umowę. Ślub dopiero w 2018r., ale na pewno dodam swoją opinię po weselu
Moim zdaniem stodółka za droga robiłam tam kwiaty na wesele. Sala w sumie bardzo ładna.
Ale... byłam dwa dniu temu na studniówce w Lipowym Dworze koło Zagnańska. Sala super. Jedzenie także. Obsługa przemiła i porównując całość z mojego wesela w Kameralnym to na prawdę jestem pod wielkim wrażeniem. Jakbym miała wybierać jeszcze raz to tam. Miejsce położone w lesie, teren fajny, jakaś bawialnia oceanarium i wiele atrakcji.

Najbardziej zaskoczył mnie koszyczek w łazience - wiem że to głupota, ale chyba każda babka marzy o tym żeby
mieć pod ręką: plaster, wkładki, zmywacz, waciki, dezodorant, rajstopy, tampony i czego jeszcze tam nie było!

Jeśli zawsze tak obsługują swoich klientów to ja POLECAM!!!
pitianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-27, 10:29   #170
Olastas99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Cytat:
Napisane przez pitianka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem stodółka za droga robiłam tam kwiaty na wesele. Sala w sumie bardzo ładna.
Ale... byłam dwa dniu temu na studniówce w Lipowym Dworze koło Zagnańska. Sala super. Jedzenie także. Obsługa przemiła i porównując całość z mojego wesela w Kameralnym to na prawdę jestem pod wielkim wrażeniem. Jakbym miała wybierać jeszcze raz to tam. Miejsce położone w lesie, teren fajny, jakaś bawialnia oceanarium i wiele atrakcji.

Najbardziej zaskoczył mnie koszyczek w łazience - wiem że to głupota, ale chyba każda babka marzy o tym żeby
mieć pod ręką: plaster, wkładki, zmywacz, waciki, dezodorant, rajstopy, tampony i czego jeszcze tam nie było!

Jeśli zawsze tak obsługują swoich klientów to ja POLECAM!!!
Jezleli chodzi o koszyczek w łazience to jestem pewna że Pani Młoda go przygotowała. Jest to teraz taki trend że młodzi kupuja tekie rzecz i zanoszą do łazienke, a wiem, ponieważ byłam na weselach w mojej rodzinie i robili takie rzeczy ale to we wółasnym zakresie. Ja tez mam zamira cos takiego udostepnić goscią bo jest to super, ale watpie zeby Lipowy Dwór cos takiego przygotował. Nie orientujesz sie troche w panujacych trendach

Jak na cene i to co mam w pakiecie w Stodółce to nie jest drogo bo to wszystko oczywiscie przeliczyłam
Olastas99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 13:42   #171
ManiaKaleta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Dziewczyny odkryłam ostatnio nowe miejsce! Jest to Karczma przy Skansenie w Tokarn. Miejsce nietuzinkowe! Duzy plus za wystrój -sala sama w sobie bardzo strojna, fajne obrazy na scianach, piekny kominek i duze ładne toalety. Manager bardzo miły oprowadził nas po karczmie i poczęstował pyszną zalewajką! Super,bo nigdzie nas tak miło nie przyjętoklaski
ManiaKaleta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 13:07   #172
pitianka
Przyczajenie
 
Avatar pitianka
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Kwiaciarnia Biuro Projektowe, Sobieskiego 16, Kielce
Wiadomości: 11
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Cytat:
Napisane przez Olastas99 Pokaż wiadomość
Jezleli chodzi o koszyczek w łazience to jestem pewna że Pani Młoda go przygotowała. Jest to teraz taki trend że młodzi kupuja tekie rzecz i zanoszą do łazienke, a wiem, ponieważ byłam na weselach w mojej rodzinie i robili takie rzeczy ale to we wółasnym zakresie. Ja tez mam zamira cos takiego udostepnić goscią bo jest to super, ale watpie zeby Lipowy Dwór cos takiego przygotował. Nie orientujesz sie troche w panujacych trendach

Jak na cene i to co mam w pakiecie w Stodółce to nie jest drogo bo to wszystko oczywiscie przeliczyłam
To była studniówka! Jestem pewna, że uczniowie sami tego nie przygotowali. Myślę, że mają dobrego menagera. I myślę także, że miejsce jest dobre. A ponieważ z zawodu jestem architektem to rzadko doceniam miejsce pod kątem wyglądu i architektury.

I masz racje nie orientuje się w trendach, bo choć ślub brałam w listopadzie to już mam trochę "podeszły" wiek

Moim zdaniem także można znaleźć tańsze miejsce niż stodółka - i równie ładne, bo sama niecałe trzy miesiące temu objeździłam sale weselne. Wszystko zależy od tego ile chce się na wesele wydać...
pitianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 22:12   #173
Annnnnnn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 3
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Cześć Dziewczyny! Jeżeli któraś z Was szuka sali na 2017 rok, to chętnie polecę i odstąpię termin 19 sierpnia w La Cucina Italiana w Szczecnie. Musiałam zrezygnować (tymczasowo) ze względu na sprawy rodzinne. Urodziłam niedawno córeczkę i nie jestem w stanie zorganizować wesela na ten termin. Ale bardzo polecam, bo jedzenie pyszne i miejsce jest faktycznie piękne. To zdecydowanie jedna z najfajniejszych sal w Świętokrzyskim Jeżeli któraś z Was będzie chętna to proszę o kontakt na numer 888-112-337. Chętnie opowiem więcej szczegółów
Annnnnnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-29, 22:00   #174
Zadie77
Raczkowanie
 
Avatar Zadie77
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 45
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Ja byłam u kuzynki na weselu w Miedzianej Górze pod Kielcami, w dworku Bobrza i miejsce jest niesamowite bo to autentyczny stary dworek, więc klimat można sobie wyobrazić jaki. Wszystkie romantyczki docenią. Ja w każdym razie piałam z zachwytów
Zadie77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 18:45   #175
_nominka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 9
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Cześć,
Ja również podbijam temat! Szukam sali weselnej w okolicach Staszów-Opatów. Zastanawiam się między Plantą Iwaniska a Zakątek Świętkorzyski jednak o tym drugim miejscu słyszałam różne opinie?
Może ktoś słyszał o jakimś godnym polecenia miejscu w tej okolicy?

Dzięki
_nominka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-05, 12:18   #176
Ollkaa992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Dziewczyny odświeżam wątek organizowała któraś z Was wesele w Świętokrzyskim Dworze w Nowej Słupi lub macie jakieś opinie na jego temat? Czy warto i czy bardzo drogo?
Ollkaa992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 16:13   #177
olalaczynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 221
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Hej dziewczyny, organizowała któraś z was bądź była na weselu w hotelu Grafit w Kostomłotach Pierwszych ? Warto ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez olalaczynska
Czas edycji: 2019-05-14 o 07:45
olalaczynska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 07:44   #178
olalaczynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 221
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Hej dziewczyny, organizowała któraś z was bądź była na weselu w Hotelu Grafit w Kostomłotach Pierwszych ? Warto ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olalaczynska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-02, 08:11   #179
menidra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 18
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Też trochę się rozglądałam za dobrym miejscem na organizację mojego wesela. W końcu trafiłam na ofertę Pałacu w Konarach, który znajduje się pod Kielcami i mogę powiedzieć że jest to bardzo dobre miejsce na zorganizowanie wesela. Dworek jest bardzo elegancki i ma obsługę na najwyższym poziomie.
menidra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-03, 21:47   #180
AnonimowaDama
Przyczajenie
 
Avatar AnonimowaDama
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 7
Dot.: Sale weselne świętokrzyskie!!!

Niestety ceny są kosmiczne odkąd zaczęła się pandemia. Niedługo par nie będzie stać na wesele i będą wyłącznie śluby na wyjazdach: młodzi, światkowie, rodzice... bez gości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnonimowaDama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-03 22:47:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:55.