kosmetyki mineralne Ecolore - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-10, 14:24   #31
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Kupiłam biga!
I jeszcze wsadziłam do koszyka eyeliner i cień do powiek, zobaczę jak się sprawują
Cay, jak przetestyujesz eyeliner to dasz znać jak się spisał? Sama jestem go bardzo ciekawa
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 20:23   #32
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Cay, jak przetestyujesz eyeliner to dasz znać jak się spisał? Sama jestem go bardzo ciekawa
Jasne
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 09:09   #33
Andzia1971
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź i okolice
Wiadomości: 119
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Czy umie ktoś porównać pixie z ecolore (konsystencja, krycie, itp.)?
Andzia1971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 13:01   #34
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Ecolore są bardziej kremowe, grudkowate niż Pixie. Oba ładnie kryją (choć Pixie lepiej bo trafiłam idealnie w odcien), tylko Ecolore wchodzi w pory. To i brak odcienia dla mojej cery jest przyczyną dla którego nie kupię dużego opakowania. Neutral 2 wybija u mnie róż, Olive 1 jest za ciemny, dużo ciemniejszy niż Neutral 2. Szkoda mi strasznie bo 10g za ok 70zł to dobra cena.
Jeśli ktoś szuka podkładu w złotym/zółtym odcieniu bez żadnych dodatków pomarańczy/oliwki itp itd. to nie ma w czym wybierać w Ecolore.
Ale jesli firma wprowadzilaby gamę Golden (taką typową) to byłabym wierną klientką.
Mam obecnie Pixie Butter Cream.
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 14:05   #35
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Cytat:
Napisane przez oktawi7 Pokaż wiadomość
Ecolore są bardziej kremowe, grudkowate niż Pixie. Oba ładnie kryją (choć Pixie lepiej bo trafiłam idealnie w odcien), tylko Ecolore wchodzi w pory. To i brak odcienia dla mojej cery jest przyczyną dla którego nie kupię dużego opakowania. Neutral 2 wybija u mnie róż, Olive 1 jest za ciemny, dużo ciemniejszy niż Neutral 2. Szkoda mi strasznie bo 10g za ok 70zł to dobra cena.
Jeśli ktoś szuka podkładu w złotym/zółtym odcieniu bez żadnych dodatków pomarańczy/oliwki itp itd. to nie ma w czym wybierać w Ecolore.
Ale jesli firma wprowadzilaby gamę Golden (taką typową) to byłabym wierną klientką.
Mam obecnie Pixie Butter Cream.
A tych z gamy warm próbowałaś? Chciałam skusić się na próbki, ale właśnie zniechęciło mnie to, że nie ma typowych golden. Niby jestem lekko oliwkowa, ale baaardzo jasna. Kiedyś miałam oliwkę z EDM i żółto-oliwkowy odcień z Pixie (shaylee chyba), nie wyglądało to za fajnie... martwy ufoludek Brzoskwiniowa z kolei nie jestem ani odrobinkę, jestem zdecydowanie chłodnym typem i przy warm może być pomarańcza na twarzy, a szyja i dekolt bladozielone

Edytowane przez havana
Czas edycji: 2015-01-16 o 14:06
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 15:04   #36
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
A tych z gamy warm próbowałaś? Chciałam skusić się na próbki, ale właśnie zniechęciło mnie to, że nie ma typowych golden. Niby jestem lekko oliwkowa, ale baaardzo jasna. Kiedyś miałam oliwkę z EDM i żółto-oliwkowy odcień z Pixie (shaylee chyba), nie wyglądało to za fajnie... martwy ufoludek Brzoskwiniowa z kolei nie jestem ani odrobinkę, jestem zdecydowanie chłodnym typem i przy warm może być pomarańcza na twarzy, a szyja i dekolt bladozielone
Nie bralam Warm bo jak tylko przeczytałam, że to do "brzoskwiniowych, zlotych karnacji" to odpusciłam. Ja jestem zółto-złota. Mialam nadzieję na Olive ale ta 1 jest mega ciemna, ciut nawet ciemniejsza niż Neutral 3. I co gorsze, na mnie Olive wybija pomarańczą.
Jak jesteś baardzo jasna to odpuść Olive.
Próbowałam kombinacji Neutral i zółty korektor i nie wypalilo bo wg mnie Neutrale zalatują różem.
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 10:22   #37
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Cay, jak przetestyujesz eyeliner to dasz znać jak się spisał? Sama jestem go bardzo ciekawa
A więc tak.
Jako eyeliner typowy nadaje się średnio, bo się rozmazuje (czego w sumie się spodziewałam). Miałam jednak nadzieję, że skoro piszą "eyeliner" to będzie mega-mocno napigmentowany, a nie jest. Świetnie się za to spisuje jako cień do powiek. Ma bardzo kremową (jak na proszek) konsystencję, łatwo się blenduje.

Zachwycona natomiast jestem cieniem Vanilla Pudding - stosuję go jako rozświetlacz na kości policzkowe i sprawdza się idealnie - bezdrobinkowy, nienachalny efekt tafli, idealny na codzień.

No i podkład oczywiście - wciąż nie mogę się nadziwić, jak fantastycznie wygląda na mojej buzi. Wszystkie inne podkłady poszły w odstawkę.

avciaxt, mogłabyś zrobić jakieś swatche bronzera Cocomo? Byłabym Ci wdzięczna
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-07, 09:31   #38
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Takie zdjęcie znalazłam w Internetach:

http://brandwide.com/wp-content/uplo...osmetyczne.jpg

myślicie, że doczekamy się pędzli?
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 18:15   #39
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Takie zdjęcie znalazłam w Internetach:

http://brandwide.com/wp-content/uplo...osmetyczne.jpg

myślicie, że doczekamy się pędzli?
Piękne te pędzle. Szkoda tylko, że nie ma dla mnie odcienia podkładu w tej firmie.
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 21:00   #40
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Ja zamówiłam Olive 3 i 4 i Warm 3. Na razie wypóbowałam tylko Olive 3 i obawiam się dalszych testów - okropnie ciemny, wpadajacy w jakiś dziwny brąz, ciezko sie rozprowadza i zostawia plamy. Wyglądałam jak po solarium, gdzie generalnie poziomy 3 są dla mnie zimą akurat a latem za jasny. Olive 4 oczywiście idzie do pudła, moze ten Warm trochę jaśniej wypada, ale wątpię. nawet trudno jest mi ocenić formułę, bo tak nierówno się rozprowadził. Co ciekawe, na wieczór jakby zupełnie zniknął.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 21:24   #41
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam Olive 3 i 4 i Warm 3. Na razie wypóbowałam tylko Olive 3 i obawiam się dalszych testów - okropnie ciemny, wpadajacy w jakiś dziwny brąz, ciezko sie rozprowadza i zostawia plamy. Wyglądałam jak po solarium, gdzie generalnie poziomy 3 są dla mnie zimą akurat a latem za jasny. Olive 4 oczywiście idzie do pudła, moze ten Warm trochę jaśniej wypada, ale wątpię. nawet trudno jest mi ocenić formułę, bo tak nierówno się rozprowadził. Co ciekawe, na wieczór jakby zupełnie zniknął.
A przypudrowałaś twarz przed nałożeniem podkładu?
I zgadzam się z tym, że Olive 3 jest ciemny. Neutral 3 jest jaśniejszy, może Warm też będzie.
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-07, 22:09   #42
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Cay, mam spore doświadczenie z minerałami plus własna skóra, więc porównuję efekt z innymi stosowanymi dokładnie wg tej samej procedury. Nigdy nie pudruję ani niczym nie pokrywam twarzy przed podkladem - myślisz, ze Ecolore wymagają tego? No to dla mnie je dyskwalifikuje - wolę efekt fotoszopu po Pixie i Lauress, gdzie nie musże żadnych dodatkowych trików stosować.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 10:17   #43
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Nie wiem, czy akurat one tego wymagają, ale pomyślałam, że może dlatego Ci się zrobiły plamy.
Mnie się nic takiego nie robi i to właśnie po nich jako jedynych mam efekt fotoszopu. Ale co skóra to skóra Każda lubi co innego.
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 14:35   #44
Sein Ulin
Rozeznanie
 
Avatar Sein Ulin
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 796
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Ma któraś z Was bronzer Cocomo? Szukam fajnego mineralnego bronzera i ten mnie zaintrygował, jestem ciekawa jak on wygląda.
Do tej pory moim ulubionym był bronzer rozświetlający nr2 z Sephory(taki z trzema kolorami)szukam czegoś podobnego tylko, że mineralnego.
Sein Ulin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 12:23   #45
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Właśnie testuję próbki Ecolore Musze przyznać, że od strony technicznej- WOW. Zamówiłam w niedzielę, we wtorek były już u mnie. Słoiczki śliczne, solidne, z sitkiem!!!!!! Do tego dostałam próbkę różu

Na co dzień używam Amilie Sezam (wpada w pomarańcz, na koniec dnia wygląda na twarzy po prostu źle, jakbym posypała sie proszkiem), miałam też Golden Fair AM (ciut za jasny, choć czysto żółty odcień i konsystencja super).

Próbki z Ecolore to Warm 2 i Olive 2.

Warm 2 jest za jasny, nie potrafię ocenić, czy jest żółty, czy pomarańczowy.

Olive 2 jest akurat, choć widzę w nim jakieś dziwne tony (szaro- pomarańczowe ) jednak nie wiem, czy to nie są jakieś moje zwidy spowodowane tym, że długo używam tego Sezame i jestem dość przyzwyczajona do widoku twarzy w tym podkładzie.

Konsystencją jestem zachwycona, przypomina mi AM, wtapia się w skórę, nie wchodzi w pory.

Czy możecie podzielić się swoimi wrażeniami na temat tych 2 gam kolorystycznych? Zastanawiam się, czy zamawiać biga Warm 3 czy jednak to Olive 2...
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 22:51   #46
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Od jakiegoś czasu nosiłam się z zamiarem wypróbowania podkładów Ecolore, ale nie były dostępne testery interesujących mnie odcieni (olive). Znalazłam na jednym z blogów kod zniżkowy do Ecobelle: RR0315. Ważny do 31.03, na -5%. Niewiele, ale zawsze coś
Po przeczytaniu wątku zdecydowałam się na Olive 01 i 02 oraz dla porównania Warm 02 i Neutral 02
Przy okazji wzięłam pomadkę peelingującą Sylveco
Co ciekawe wysyłka do paczkomatu jest u nich droższa niż PP
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 23:53   #47
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Od jakiegoś czasu nosiłam się z zamiarem wypróbowania podkładów Ecolore, ale nie były dostępne testery interesujących mnie odcieni (olive). Znalazłam na jednym z blogów kod zniżkowy do Ecobelle: RR0315. Ważny do 31.03, na -5%. Niewiele, ale zawsze coś
Po przeczytaniu wątku zdecydowałam się na Olive 01 i 02 oraz dla porównania Warm 02 i Neutral 02
Przy okazji wzięłam pomadkę peelingującą Sylveco
Co ciekawe wysyłka do paczkomatu jest u nich droższa niż PP
Koniecznie daj znać, jak już przetestujesz! Ja będę zamiać biga z Warm, ale nie wiem, czy już teraz, czy poczekać trochę i zamówić już coś na lato
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 11:51   #48
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Może ktoś zrobić swatche bronzera Cocomo?

I wiecie który odcień byłby najbliższy podkładowi Annabelle Minerals - Golden Fairest?
Co sadzicie o ich cieniach?

Chciałam sobie od razu większe zamówienie zrobić...
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 11:58   #49
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Może ktoś zrobić swatche bronzera Cocomo?

I wiecie który odcień byłby najbliższy podkładowi Annabelle Minerals - Golden Fairest?
Co sadzicie o ich cieniach?

Chciałam sobie od razu większe zamówienie zrobić...
Moim zdaniem Warm 2 jest jaśniejszy niż AM Fair, więc celowałabym w Warm 1.
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-15, 13:30   #50
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Odebrałam wczoraj z paczkomatu przesyłkę z Ecolore. Na pierwszy ogień poszła próbka Olive 1, który rzeczywiście jest dość ciemny. W innych firmach jestem light, light-medium i Olive1 jest o pół tonu za ciemne
Jednak formuła jest dla mnie ok, podkład ładnie wtopił się w skórę, ale w moim przypadku muszę posiłkować się korektorem.
Jutro sprawdzę Warm2, może będzie lepsze dopasowanie kolorystyczne.
W gratisie otrzymałam próbkę kremu Lavera ( okropny dla mnie zapach ) oraz próbkę różu Ecolore Cute Watermelon, który bardzo mi się spodobał. Jest mocno napigmentowany, wystarczy ociupinka proszku, aby nadać dość mocnego, ładnego koloru na policzkach. Gdybym nie używała pędzla duo fibre, to pewnie zrobiłabym sobie tym różem krzywdę
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 18:20   #51
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Zatem czekam na recenzje Warm 2 Z uwagi na mozliwosc zamowienia dosc konkretnych probek zamowilam 4 odcienie Neutral 2, Olive 1, Warm 1 i Warm 2 Mam tak nieobliczany koloryt cery ze rzadko kiedy wiem w co celowac
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 19:33   #52
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Okazało się, że Warm 2 pasuje mi stopniem jasności, ale jest trochę zbyt brzoskwiniowy. Jeszcze czekają mnie testy Neutral 2, ale podejrzewam że będzie za mało żółty
Kusi mnie jeszcze sprawdzenie Olive 0
Podobają mi się te minerały, ale niestety nie są u mnie zbyt trwałe. Wieczorem nie widać ich już na twarzy Na plus, że schodzą równomiernie, nie tworząc plam.
Może nie polubimy się z podkładami, ale przy najbliższym przypływie gotówki skuszę się na róż i może bronzer :
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 22:58   #53
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Okazało się, że Warm 2 pasuje mi stopniem jasności, ale jest trochę zbyt brzoskwiniowy. Jeszcze czekają mnie testy Neutral 2, ale podejrzewam że będzie za mało żółty
Kusi mnie jeszcze sprawdzenie Olive 0
Podobają mi się te minerały, ale niestety nie są u mnie zbyt trwałe. Wieczorem nie widać ich już na twarzy Na plus, że schodzą równomiernie, nie tworząc plam.
Może nie polubimy się z podkładami, ale przy najbliższym przypływie gotówki skuszę się na róż i może bronzer :
Brzoskwiniowy tzn pomarańczowy czy żółty? Bo brzmi raczej jak to pierwsze, a to niedobrze...

Jak dla mnie są całkiem trwałe, ale krycie w Ecolore jest słabiutkie...

Na razie wstrzymuję się z bigami, zanim zużyję Amilie to pewnie wyjdzie słonko i będę o ton ciemniejsza. Pewnie będę celować w Warm 3 lub 4. Nie moge się już doczekać, bo ostatnio męczę się okrutnie z Amilie.
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 06:49   #54
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Jestem oliwkowo-żółta z rumieniem na policzkach i Warm wpada u mnie w pomarańczowe tony.

Ostatnio zauważyłam, że moja skóra zjaśniała Zeszłej zimy pasowały mi podkłady głównie w poziomie light-medium, a ostatnio używam tych o ton jaśniejszych.
W życiu bym nie pomyślała, że w jakiejkolwiek firmie mogę celować w poziom 0, jak np Olive 0 w Ecolore.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 11:45   #55
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Jestem oliwkowo-żółta z rumieniem na policzkach i Warm wpada u mnie w pomarańczowe tony.
No to
W takim razie przed bigiem zamówię próbki.
Jak faktycznie takie na mnie wyjdą, to wracam do AM i mieszania. Ech...
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 12:00   #56
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Użyłam Neutral 2 i rzeczywiście to neutralny odcień. Wyglądam blado przy żółtej szyi. Odrobina bronzera poprawiła sytuację
Szkoda, że aktualnie nie ma próbki Olive 0, ponieważ typuję go na mój
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 13:42   #57
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Na ecobelle jest promocja na podkłady, również próbki -15% z kodem ECOLPO15. Nie wiem do kiedy.
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 14:07   #58
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Na ecobelle jest promocja na podkłady, również próbki -15% z kodem ECOLPO15. Nie wiem do kiedy.
A próbki Olive 0 brak
Od biga odejmuje 9,44 zł, czyli wysyłka wychodzi gratis i malutki % na sam podkład
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 16:16   #59
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Czy w ogóle jest sens zamawiać próbki bo jak czytam to mi ręce opadają. Warm boję się, że będzie wpadał w pomarańcz, neutral to chyba 0, 1 nie wiem czy nie za ciemny i różowy, olive też 0 może 1? Kolorystycznie pasowałby mi olive lub neutral taki jak z neauty.




bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 16:46   #60
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Zastanawiam się czy przy okazji zniżki nie wziąć w ciemno biga Olive 0... Poczekam do jutra i przetestuję jeszcze raz Olive 1
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-02 13:24:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.