Aparaty cyfrowe Sony - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć

Notka

Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć Miejsce dla miłośników fotografowania. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat sprzętu fotograficznego, metod fotografowania. Możesz zamieścić zdjęcia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-27, 13:44   #1
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813

Aparaty cyfrowe Sony


Wczoraj mój ukochany TŻ sprawił mi cudowny prezent imieninowy i kupił mi nowy aparat cyfrowy.
Mam model DSC-H2, który ma bardzo dużo opcji i chciałabym się skonsultować z Wami, żeby w pełni wykorzystać możliwości mojego sprzętu. Może któraś z Was ma jakiś aparat cyfrowy Sony i się podzieli wrażeniami i udzieli kilku taktyczno-teoretycznych rad.

tu jest dokładny opis mojego modelu:
http://www.sony.pl/view/ShowProduct....+Still+Cameras
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sonydsch2.jpg (16,1 KB, 6 załadowań)
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 13:45   #2
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Aparaty cyfrowe Sony

ja mysle, ze bardzo praktyczne rady sa w instrukcji obslugi. przynajmniej z tej od mojego aparatu dowiedzialam sie ciekawych rzeczy
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 13:48   #3
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Aparaty cyfrowe Sony

Cytat:
Napisane przez lain
ja mysle, ze bardzo praktyczne rady sa w instrukcji obslugi. przynajmniej z tej od mojego aparatu dowiedzialam sie ciekawych rzeczy
są ciekawe, to fakt, ale może ktoś zna jakieś sztuczki, których się nie wyczyta w instrukcji, np. ustawienia migawki, przesłony itd.
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-31, 13:31   #4
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: Aparaty cyfrowe Sony

Pozwolę sobie tutaj zadać swoje pytania, żeby nie zakładać nowego wątku.

Czy ktoś może ma na komputerze instrukcję do tego aparatu? Ja swoją gdzieś zapodziałam, a bardzo mi potrzebna . Byłabym wdzięczna za wysłanie jej mailem.

Druga sprawa dotyczy robienia zdjęć . Nie wiem co robię nie tak, ale one po prostu mi nie wychodzą. Zawsze miga te ostrzeżenie, że zdjęcie wyjdzie zamazane, nawet jak trzymam aparat na stole i nim nie ruszam. Dodatkowo niemożliwe jest zrobienie zdjęcia w pomieszczeniu- zawsze wychodzą za ciemno. Próbowałam już zmieniać ustawienia, siedziałam godzinami z instrukcją i nadal nie umiem robić zjdęć . To podobno dobry aparat, wszyscy którzy pisali recenzje są zadowoleni, tylko u mnie się nie sprawdza. Leży i się kurzy już pół roku. Może ktoś ma dla mnie jakieś rady dotyczące robienia dobrych zdjęć. Dlaczego u mnie zawsze wychodzą rozmazane lub za ciemne?
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-31, 13:41   #5
Paseczkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Paseczkowa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 432
Dot.: Aparaty cyfrowe Sony

kate1991 instrukcja do ściągnięcia: http://www.sony.pl/view/ShowProduct....+Still+Cameras
Paseczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 21:29   #6
Shagia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 36
Dot.: Aparaty cyfrowe Sony

witam, mam sonego dsc-h50 i chciałam kupić akumulator nie orginalny ale usłyszałam ze akurat w tym modelu żaden nie orginalny nie działa. czy to prawda ? może któraś z was wie coś o tym ? dziękuję za odp
Shagia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 22:59   #7
PanKalosz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 27
Dot.: Aparaty cyfrowe Sony

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
ja mysle, ze bardzo praktyczne rady sa w instrukcji obslugi. przynajmniej z tej od mojego aparatu dowiedzialam sie ciekawych rzeczy
Nawet nie wiesz jak czasami uproszczone mogą być instrukcje obsługi. Poza skąpym opisem głównych funkcji czasami nic tam nie uświadczymy. Na szczęście w internecie jest wiele ciekawych artykułów jak bawić się światłem itp. Tylko, że w artykułach używają fachowych terminów, których w fotografii jest od groma. Gdzie tu spamiętać tyle wyrazów. U mnie np. instrukcja nie dosyć, że na płycie to jeszcze większość same obrazki - jak dla amerykanów.
PanKalosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:02.