Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-03-27, 18:08   #4321
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie ta Joanny jest nie z³a.
A jak czujesz siê w okryciach g³owy:pomarañcz, czerwieñ?
Szczerze mowiac nie mam nic zadnej czapki w takim kolorze. Chyba wybiorê siê do sklepu i poprzymierzam takie czapki, chusty. Szuka³am w domu po Twojej ostatniej sugestii ale nie znalaz³am niczego takiego, czapki mam czarne, szalik ró¿owy.
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-27, 18:47   #4322
pytton
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 443
Dot.: na rudo

Cytat:
Napisane przez pytton Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczyny moje naturalne w³osy to ciemny blond z rudymi refleksami. Od 5 lat farbujê w³osy na czarno. Chcia³abym zrobiæ sobie rude w³osy, jestem zdecydowana na 1000000000% Wiem, ¿e potraktuje swoje w³osy rozja¶niaczem, a potem... no w³a¶nie. Jaka farba? Czy L'oreal bêdzie dobra, czy mo¿e lepiej u¿yæ hennê? Nie chcia³abym, ¿eby po paru myciach zszed³ mi ca³y kolor, a wiem, ¿e po rozja¶nianiu w³osy bêd± w fatalnym stanie, wiêc nie chcia³abym te¿ co 5 min farbowaæ w³osów. Czym najlepiej pofarbowaæ wlosy?
ponawiam
pytton jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-27, 18:48   #4323
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dziewczyny czy to bardzo ¼le je¶li zapomni siê dodaæ olejku do mieszanki Vitality's? W³a¶nie siê zorientowa³am, ¿e by³am ostatnio tak zakrêcona, ¿e zapomnia³am go dodaæ (to bylo parê dni temu), zorientowa³am siê gdy znalaz³am walaj±ce sie 2 dodatkowe olejki
I co teraz z nim zrobiæ? mo¿na go u¿yæ jako od¿ywki albo co¶?
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-27, 18:57   #4324
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: na rudo

Cytat:
Napisane przez pytton Poka¿ wiadomo¶æ
ponawiam
Moim zdaniem lepiej u¿yæ farby, poniewa¿ z henn± jest bardzo du¿o pracy.
Proponujê dekoloryzacje nie rozja¶nianie - wtedy w³osy powróc± czê¶ciowo do naturalnego koloru. Je¶li ¿yczysz sobie mo¿e byc Lorea'l ale profesjonalny - nie drogeryjny.

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Cytat:
Napisane przez rousse Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny czy to bardzo ¼le je¶li zapomni siê dodaæ olejku do mieszanki Vitality's? W³a¶nie siê zorientowa³am, ¿e by³am ostatnio tak zakrêcona, ¿e zapomnia³am go dodaæ (to bylo parê dni temu), zorientowa³am siê gdy znalaz³am walaj±ce sie 2 dodatkowe olejki
I co teraz z nim zrobiæ? mo¿na go u¿yæ jako od¿ywki albo co¶?
Te¿ mi siê zdarzy³o zapomnieæ jedne raz. W³osy s± w lepszej kondycji z olejem oraz mnie szczypie skóra. My¶lê ¿e mo¿esz wzbogaciæ niewykorzystanym olejkiem od¿ywkê lub maskê.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-27, 19:41   #4325
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: na rudo

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ mi siê zdarzy³o zapomnieæ jedne raz. W³osy s± w lepszej kondycji z olejem oraz mnie szczypie skóra. My¶lê ¿e mo¿esz wzbogaciæ niewykorzystanym olejkiem od¿ywkê lub maskê.
Ok dziêki Mnie nie szczypa³o, ale w³osy by³y mniej jakby od¿ywione i suchsze po farbowaniu, a zwykle po vitality's az l¶ni±... eh trudno
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-27, 19:59   #4326
Grej
Przyczajenie
 
Avatar Grej
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Witam Rrrude,

Do³±czam siê do w±tku. Odk±d tylko siêgam pamiêci± zawsze uwielbia³am rudo¶ci, wiêc kiedy siê zdecydowa³am w koñcu zafarbowaæ w³osy, jasne by³o, ¿e to w³a¶nie na ten kolor Od pocz±tku farbowa³am w³osy L'Oreal Feria, Mango (II zdjêcie). Klika dni temu postanowi³am jednak, ¿e czas poszukaæ jakiej¶ nowej farby, najlepiej tañszej. No, wiêc wypróbowa³am Fantasia Colore by Fama, 9.44 i oto efekty na I zdjêciu.
Ci±gle kusi mnie ¿eby zrobiæ sobie tak± mega marchewkê lub taki taki rudy blond, ale nie wiem czy by mi pasowa³o. Jedno pewne, ¿e rudego nie zdradzê!


Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 100_1693.jpg (88,2 KB, 127 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg rr.jpg (53,3 KB, 110 za³adowañ)
Grej jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-27, 21:08   #4327
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Grej Poka¿ wiadomo¶æ
Witam Rrrude,

Do³±czam siê do w±tku. Odk±d tylko siêgam pamiêci± zawsze uwielbia³am rudo¶ci, wiêc kiedy siê zdecydowa³am w koñcu zafarbowaæ w³osy, jasne by³o, ¿e to w³a¶nie na ten kolor Od pocz±tku farbowa³am w³osy L'Oreal Feria, Mango (II zdjêcie). Klika dni temu postanowi³am jednak, ¿e czas poszukaæ jakiej¶ nowej farby, najlepiej tañszej. No, wiêc wypróbowa³am Fantasia Colore by Fama, 9.44 i oto efekty na I zdjêciu.
Ci±gle kusi mnie ¿eby zrobiæ sobie tak± mega marchewkê lub taki taki rudy blond, ale nie wiem czy by mi pasowa³o. Jedno pewne, ¿e rudego nie zdradzê!


Hey super, witamy
Bardzo ³adny kolor na pierwszym zdjêciu, i bardzo intensywny - dla jeszcze intensywniejszego efektu dodaj czystego pigmentu pomarañczowego
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-03-28, 08:43   #4328
taliena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 205
GG do taliena
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dziewczyny, mam pytanie. Od jakiego¶ czasu farbujê w³osy na kolor 8CC z Matrixa Socolor (paleta poni¿ej). Jednak wychodzi to do¶æ ciemno, a chcia³abym, aby kolor faktycznie by³ tak intensywnie rudy, jak na palecie. U¿ywam oxydantu 6%. Czy powinnam pozostaæ przy tej farbie, ale zwiêkszyæ oxydant, czy mo¿e pomieszaæ kolor 8CC z jakim¶ blondem? Dziêki za pomoc
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg trzecia.jpg (74,6 KB, 42 za³adowañ)
taliena jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-28, 11:30   #4329
katttkaa
Zadomowienie
 
Avatar katttkaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mój dom ;)
Wiadomo¶ci: 1 415
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Witam bardzo gor±co wszystkie rude piêkno¶ci

Po wielu nie przespanych nocach wkoñcu uda³o mi sie dobrn±æ do koñca w±tku
Mia³am juz ochotê odezwaæ sie wcze¶niej ale dosz³am do wniosku ¿e lepiej bêdzie przeczytaæ w ca³o¶ci t± cenn± lekture a potem sie odzywaæ i oto jestem ruda wiewióra niestety od paru dni czerwona bo zafarbowa³am sobie szaponetka miedz z mariona.. mo¿ecie sobie wyobraziæ moja mine i sprint do ³azienki gdy siedzialam z nia na g³owie( marz±c i spodziewaj±c siê miedzi) juz oko pol godziny i akurat zaczê³am czytaæ ze Marion Wam na czerwono wychodzi i nie polecacie .

dowiedzia³am siê dzieki Wam mnósto, mnóstwo wspania³ych informacji i kilkaset razy wzdycha³am na widok Waszych pieknych rudych k³aczków.. mnie niestety natura ie obda¿y³a ani krêcio³ami ani prostymi drutami mam takie byle co na g³owie niestety rzadkie i cinkie pióra dotego ostatnimi czasy przemieszcza³am sie do UK i spowrotem i zmiany wody bardzo niekorzytsnie wp³yne³y na ich stan zaczy³y nie milosiernie wypadac obkupi³am sie w szampon, balsam i lioton z seboradinu i naszcê¶cie kuracja pomog³a oczywi¶cie nie mia³am rudego pojecia ¿e przyczynia sie on do wymywania koloru no ale mimo wszystko i tak i tak musia³am go stosowaæ.
Moze tak w skrócie 3 lata co miesiac farbowa³am sie na blondi ( o zgrozo! rozjasniaczem)!!! ale nie powiem pasowa³o mi.. niestety w³osy dosz³y do takiej makabry ze pozniej mialam jakies ciemne blodny itp.w³osy farbowa³am moze raz na 3 miesiace bpo odrostów nie by³o wogule..z natury jestem szara mysza.. w grudniu 2010 palne³am sobie mrozny kasztan castinga ale jakos wysz³o za ciemno i czekalam az sie wyp³ucze.. pozniej uzy³am henny kolor kasztan po miesiacu uzy³am innej henny kolor "kasztanowaty" i coo wysz³o mi rudo bardzo spodobal mi sie ten kolorek i narazie chce przy nim zostaæ. 3 dni temu od¶wie¿y³am marionem no i jest czerwono. narazie mam w domu 2 paczuszki henny takiej w proszku i chce je wykorzystaæ ale informacje o profesjonalnych farbach jak najbardziej mnie interesuja.. tak wiec zaczynam wa³kowaæ watek o hennie a do Was bêdê tu zagl±daæ codziennie

1. w³osy po hennie kasztan prawie wogule juz jej nie mam wygl±da³y bardzo naturalnie
2. w³osy po hennie kasztanowaty ( zdjêcia z lampa nie oddaj± tej rudo¶ci nastêpnym razem bêdê robiæ tak jak Wy )
3--------------"-----------------------------
4. Marion miedz
5 po marionie

dziêkuje za uwagê
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01118 w.jpg (78,7 KB, 22 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC01130 w.jpg (102,7 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC01148 w.jpg (111,6 KB, 20 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC01175 w.jpg (112,8 KB, 40 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC01189 b.jpg (92,6 KB, 29 za³adowañ)

Edytowane przez katttkaa
Czas edycji: 2011-03-28 o 11:32
katttkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-28, 12:49   #4330
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Witajcie, zapomnia³am o zdjeciu bo mia³am troche pakowania:/ Pisze z kafejki wiec streszczam sie

Jak wroce zdjecia podesle czyli po 3 IV, przepraszam ale na smierc zapomnia³am..

Ale cos mi za jasny ten kolor, zle sie czuje ale tylko ze wzgledu na to ze mam ciemne brwi i to mi gryzie sie z tymi wlosami...

Wiecie co, pomysla³±m o kolorze dla siebie w zlocie cos...Czyli by³by to kolor 7,3... na poczatku? Znacie jakies fajne odcienie? (Kathy?)

Ten rudy byl piekny ale z Revlona co robi³am, nie moge tej farby dostac.

Dziewczyny czy wy macie tez takie objekcje jak w sloncu ten rudy sie mieni, blyszczy ja peruka? Bo ja mam od kiedy sloneczko zaswiecilo i cholera zle sie z tym czuje...CO ROBIC ???? POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!:p rosi:
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-28, 15:23   #4331
siskath
Raczkowanie
 
Avatar siskath
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam takie wra¿enie po pierwszej aplikacji, ¿e jest to za du¿a ilo¶æ jak na moje w³osy - wiêc mo¿e by tak przelaæ w butelkê z aplikatorem po Espresso?
Hm, a to ciekawe. Ja mam du¿o krótsze w³osy i nie rzuci³a mi siê w oczy nadmierna ilo¶æ. Nie skupia³am na tym swojej uwagi, ale z tym przelaniem to ciekawa my¶l. Tylko ciekawe jak d³ugo mo¿na przechowywaæ ju¿ raz otwart± szamponetkê...

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Grej Poka¿ wiadomo¶æ
No, wiêc wypróbowa³am Fantasia Colore by Fama, 9.44 i oto efekty na I zdjêciu.
Ci±gle kusi mnie ¿eby zrobiæ sobie tak± mega marchewkê lub taki taki rudy blond...
9.44? Nie przypuszcza³abym, ¿e taki wyjdzie. Rzuci³am okiem na paletê i faktycznie ³adny rudy Podoba mi siê.

A je¶li chodzi o eksperymenty to przypuszczam, ¿e wypróbujesz jedno i drugie

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Napisane przez taliena Poka¿ wiadomo¶æ
Czy powinnam pozostaæ przy tej farbie, ale zwiêkszyæ oxydant, czy mo¿e pomieszaæ kolor 8CC z jakim¶ blondem?
A jaki jest Twój naturalny kolor? Mo¿e mog³aby¶ daæ jakie¶ zdjêcia? Nasze ekspertki na pewno Ci doradz±

Moni@, ja akurat bardzo lubiê rudy, który b³yszczy w s³oñcu. A co do ciemnych brwi to mam znajom±, która jest naturaln± blondynk±, a ma gêste czarne brwi i o dziwo bardzo jej to pasuje. My¶lê, ¿e mo¿na siê do tego przyzwyczaiæ. Dziewczyny kiedy¶ pisa³y o rozja¶nianiu brwi. Ja bym siê w to nie bawi³a, ale je¶li bardzo denerwuje Ciê ten kontrast to mo¿e zastanów siê nad tym.

I jeszcze jedno (ju¿ koñczê ;p), kupi³am suszarkê To by³y ekspresowe zakupy. Jutro wypróbujê. http://allegro.pl/suszarka-2200w-ion...513625846.html

Edytowane przez siskath
Czas edycji: 2011-03-28 o 15:45
siskath jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-28, 16:45   #4332
taliena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 205
GG do taliena
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez siskath Poka¿ wiadomo¶æ
---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

[/COLOR]

A jaki jest Twój naturalny kolor? Mo¿e mog³aby¶ daæ jakie¶ zdjêcia? Nasze ekspertki na pewno Ci doradz±

Mój naturalny odcieñ to taki br±zowo-popielaty, niestety nie mam ¿adnych zdjêæ. Ale to jest najbardziej typowy w¶rod Polek br±zowy (w dzieciñstwie by³am ciemn± blondynk±).

Natomiast nie mogê te¿ w tej chwili zrobiæ sobie ¿adnych zdjêæ, ale za³±czam zdjêcie odcienia bardzo bliskiego do mojego obecnego.
Zdajê sobie sprawê, ¿e jestem bardzo niekonkretna, ale mo¿e siê nade mn± ulitujecie i co¶ doradzicie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg oneofakind-dark-red-hair-21316679.jpg (16,0 KB, 63 za³adowañ)
taliena jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-28, 21:50   #4333
Nusiaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 28
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Hej, jeszcze chcia³am z ciekawo¶ci spytaæ jak wychodzi na w³osach majirouge 7,40? Podoba mi siê ten odcieñ, ale obawiam siê tych czerwonych niedoci±gniêæ, a w katalogu jest taki ¶liczny marchewkowy.

Ps. Wariujê, oblecia³am ju¿ wszystkich fryzjerów i wszystkie mo¿liwe sklepy w moim mie¶cie i nie mogê dostaæ tego czego szukam. Zostaje mi chyba allegro.
__________________
Pawe³ko ;* - 13.04.2009 r.
a w powietrzu czuæ zarêczyny

Kiedy mówi± mi: "nie zrobisz tego"
ja odwracam siê i odpowiadam
"nie? no to k*rwa patrz!"
Nusiaaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-29, 09:17   #4334
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Jestem tydzieñ po farbowaniu i kolor mam nadal piêkny,rudy.A po pierwszym farbowaniu po tygodniu mia³am jaki¶ karmel nie rudy.Nie wiem czy to zmiana farby na vitalitis czy joico???uda³o mi siê kupiæ delie to te¿ sprawdzê pózniej jaki kolorek da
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-29, 10:07   #4335
fuksjaa
U¿ytkownik ma klikn±æ w link aktywuj±cy (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 13 317
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem tydzieñ po farbowaniu i kolor mam nadal piêkny,rudy.A po pierwszym farbowaniu po tygodniu mia³am jaki¶ karmel nie rudy.Nie wiem czy to zmiana farby na vitalitis czy joico???uda³o mi siê kupiæ delie to te¿ sprawdzê pózniej jaki kolorek da
Jak± farb± mia³a¶ robione w³osy?

Bo ja jestem 3 tygodnie po farbowaniu i w³osy spra³y siê w³a¶nie do karmelu z rudym po³yskiem.. Farbowa³am odcieniem z poziomu 7.4 miedziany blond (chyba) i na pocz±tku kolor idealny, taki o jakim marzy³am, ale teraz ju¿ siê wyp³uka³. Chocia¿ w zasadzie mog³am siê tego spodziewaæ, bo mia³am dekoloryzacjê z ciemnego br±zu (farbowanego) i od razu wrzucany ten 7.4.

Pierwszy raz farbowa³am w³osy na rudo i muszê przyznaæ, ¿e rewelacyjnie siê z nim czujê. Szkoda tylko, ¿e tym razem tak szybko siê wyp³uka³..

Zastanawiam siê czy nie farbowaæ teraz w domu, mog³yby¶cie poleciæ mi jakie¶ farby zbli¿one do 7.4? Kolor mo¿e byæ nawet bardziej intensywny, marchewkowy nawet ale ¿eby nie by³ czerwieni±.

U¿ywa³y¶cie mo¿e L'Oreala w odcieniu Mango? Niestety w w±tku o tej farbie poznika³o wiêkszo¶æ zdjêæ i nie mogê sobie porównaæ odcieni za bardzo..

Pozdrawiam wszystkie rudow³ose.
fuksjaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-29, 10:42   #4336
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Poka¿ wiadomo¶æ
Jak± farb± mia³a¶ robione w³osy?

Bo ja jestem 3 tygodnie po farbowaniu i w³osy spra³y siê w³a¶nie do karmelu z rudym po³yskiem.. Farbowa³am odcieniem z poziomu 7.4 miedziany blond (chyba) i na pocz±tku kolor idealny, taki o jakim marzy³am, ale teraz ju¿ siê wyp³uka³. Chocia¿ w zasadzie mog³am siê tego spodziewaæ, bo mia³am dekoloryzacjê z ciemnego br±zu (farbowanego) i od razu wrzucany ten 7.4.

Pierwszy raz farbowa³am w³osy na rudo i muszê przyznaæ, ¿e rewelacyjnie siê z nim czujê. Szkoda tylko, ¿e tym razem tak szybko siê wyp³uka³..

Zastanawiam siê czy nie farbowaæ teraz w domu, mog³yby¶cie poleciæ mi jakie¶ farby zbli¿one do 7.4? Kolor mo¿e byæ nawet bardziej intensywny, marchewkowy nawet ale ¿eby nie by³ czerwieni±.

U¿ywa³y¶cie mo¿e L'Oreala w odcieniu Mango? Niestety w w±tku o tej farbie poznika³o wiêkszo¶æ zdjêæ i nie mogê sobie porównaæ odcieni za bardzo..

Pozdrawiam wszystkie rudow³ose.
Pierwszy raz mia³am farbowane selectivem i po tygodniu mia³am sprany karmelTeraz mia³am vitalitisa 7.44 tydzieñ min±³ i jakbym ich w ogóle nie my³a.
Mój t¿ mówi,¿e z tak± g³ow± to ja mu teraz z w t³umie nie zginê
I jeszcze odk±d je zafarbowa³am na rudo to mam tak krêcone w³osy,¿e a¿ nie wierzêi nie wiem mam pojêcia dlaczego tak siê sta³o
Kathy jak patrzê w lustro to jakbym Twoje w³osy widzia³a.Tylko skrêt mam nieco mniejszya zawsze mia³am raczej proste w³osy-absolutnie nie druty,ale proste
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-29, 10:46   #4337
fuksjaa
U¿ytkownik ma klikn±æ w link aktywuj±cy (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 13 317
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ
Pierwszy raz mia³am farbowane selectivem i po tygodniu mia³am sprany karmelTeraz mia³am vitalitisa 7.44 tydzieñ min±³ i jakbym ich w ogóle nie my³a.
Mój t¿ mówi,¿e z tak± g³ow± to ja mu teraz z w t³umie nie zginê
I jeszcze odk±d je zafarbowa³am na rudo to mam tak krêcone w³osy,¿e a¿ nie wierzêi nie wiem mam pojêcia dlaczego tak siê sta³o
O, to muszê siê przyjrzeæ tej farbie. Farbowa³a¶ u fryzjera, tak?
Mnie w³osy faluj± z natury, wiêc nie jestem zaskoczona zwiêkszonym falowaniem, zw³aszcza ¿e podciê³am w³osy o jakie¶ 10cm wiêc si³± rzeczy s± l¿ejsze i mocniej mi siê krêc±. Na szczê¶cie i tak s± d³ugie, ale ¶cinanie mi siê ju¿ znudzi³o i znów zapuszczam.

A pielêgnujesz w³osy jakimi¶ specjalnymi kosmetykami do rudych w³osów?
fuksjaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-29, 10:52   #4338
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Poka¿ wiadomo¶æ
O, to muszê siê przyjrzeæ tej farbie. Farbowa³a¶ u fryzjera, tak?
Mnie w³osy faluj± z natury, wiêc nie jestem zaskoczona zwiêkszonym falowaniem, zw³aszcza ¿e podciê³am w³osy o jakie¶ 10cm wiêc si³± rzeczy s± l¿ejsze i mocniej mi siê krêc±. Na szczê¶cie i tak s± d³ugie, ale ¶cinanie mi siê ju¿ znudzi³o i znów zapuszczam.

A pielêgnujesz w³osy jakimi¶ specjalnymi kosmetykami do rudych w³osów?
Zawsze farbujê u fryca,bo swoje w³osy mam takie jak w avku i z odrostem sama bym rady nie da³a
No w³a¶nie ja teraz te¿ mia³am obciête sporo koñce i trochê pocieniowa³am w³osy i po tym ten skrêt mi siê zwiêkszy³ chyba te¿.

W sumie nic do rudych specjalnego nie mam.Musia³am zmieniæ ca³± pielêgnacje swoj± sprawdzon± od lat(bo u¿ywa³am g³ównie oleji) i idea³u przy rudych ca³y czas szukam.
Teraz kupi³am joico k-paka zestaw rekonstrukcyjny i widzê,¿e on mi tak koloru nie wyp³ukuje-na razie przy tym zostane,bo strasznie póki co mi pasi
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-29, 15:50   #4339
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ
Pierwszy raz mia³am farbowane selectivem i po tygodniu mia³am sprany karmelTeraz mia³am vitalitisa 7.44 tydzieñ min±³ i jakbym ich w ogóle nie my³a.
Mój t¿ mówi,¿e z tak± g³ow± to ja mu teraz z w t³umie nie zginê
I jeszcze odk±d je zafarbowa³am na rudo to mam tak krêcone w³osy,¿e a¿ nie wierzêi nie wiem mam pojêcia dlaczego tak siê sta³o
Kathy jak patrzê w lustro to jakbym Twoje w³osy widzia³a.Tylko skrêt mam nieco mniejszya zawsze mia³am raczej proste w³osy-absolutnie nie druty,ale proste
a mamusiu!!, ale jak siê czujesz w falowanych?-je¶li by¶ chcia³a to s± specjalne kremy na wzmocnienie skrêtu
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-29, 15:52   #4340
Nusiaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 28
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Ja farbowa³am siê lorealem "mango" i szczerze powiedziawszy by³am z niego niezadowolona, na moich w³osach, jasny br±zik/ciemny blond (jak kto woli) wysz³y mi rude, ale du¿o by³o te¿ tej czerwono¶ci, której chcia³am unikn±æ, aczkolwiek farba bardzo d³ugo trzyma³a siê na w³osach, nie wyp³ukiwa³a siê w zastraszaj±cym tempie, aczkolwiek czerwono¶æ siê wyp³uka³a, a mo¿e te¿ trochê do niej przywyk³am i nie zauwa¿a³am jej ju¿ pó¼niej. Jednakowo¿, drugi raz siê na ni± nie skuszê.
__________________
Pawe³ko ;* - 13.04.2009 r.
a w powietrzu czuæ zarêczyny

Kiedy mówi± mi: "nie zrobisz tego"
ja odwracam siê i odpowiadam
"nie? no to k*rwa patrz!"
Nusiaaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-29, 15:57   #4341
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie, zapomnia³am o zdjeciu bo mia³am troche pakowania:/ Pisze z kafejki wiec streszczam sie

Jak wroce zdjecia podesle czyli po 3 IV, przepraszam ale na smierc zapomnia³am..

Ale cos mi za jasny ten kolor, zle sie czuje ale tylko ze wzgledu na to ze mam ciemne brwi i to mi gryzie sie z tymi wlosami...

Wiecie co, pomysla³±m o kolorze dla siebie w zlocie cos...Czyli by³by to kolor 7,3... na poczatku? Znacie jakies fajne odcienie? (Kathy?)

Ten rudy byl piekny ale z Revlona co robi³am, nie moge tej farby dostac.

Dziewczyny czy wy macie tez takie objekcje jak w sloncu ten rudy sie mieni, blyszczy ja peruka? Bo ja mam od kiedy sloneczko zaswiecilo i cholera zle sie z tym czuje...CO ROBIC ???? POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!:p rosi:
7.3 bêdzie ciemny - nie polecam tego refleksu na farbowane, lekko podniszczone w³oski - koror mieni sie szarosci±.., dla ciebie 7.44+8.44 - i bêdziesz zadowolona.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-29, 19:38   #4342
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
a mamusiu!!, ale jak siê czujesz w falowanych?-je¶li by¶ chcia³a to s± specjalne kremy na wzmocnienie skrêtu
Dobrze siê czujêtylko trochê jak nie jaJednak je¶li w³osy rozczeszê szczotk± to staj± siê normalne.Musz± byæ po umyciu nieczesane i s± loko-fale
Z mam± gada³am i ona te¿ od ma³ego pokrêcona jest i mówi³a,¿e mia³a taki okres,¿e ile¶ tam lat z loków mia³a proste i pózniej znowu wróci³y loki.Dziwne te w³osy
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-29, 21:11   #4343
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
7.3 bêdzie ciemny - nie polecam tego refleksu na farbowane, lekko podniszczone w³oski - koror mieni sie szarosci±.., dla ciebie 7.44+8.44 - i bêdziesz zadowolona.
To juz ostatecznosc Kathy, ja ciagle mysle o tej mieszance
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-30, 12:37   #4344
bonjourdisko
Rozeznanie
 
Avatar bonjourdisko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomo¶ci: 886
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

s³ysza³am, ¿e Joanna - Naturia Color jest ¶wietna. Osobi¶cie farbuje siê nimi na blond, kolor nie schodzi tak szybko a w³osy pozostaj± ³adne. Kole¿anki na rudo i czerwono farbowa³y siê ni±, kolory wychodzi³y im prze¶liczne. Ale zapach jest ZABÓJCZY
__________________
I) w³osy za talie
II) w³osomaniaczka od lutego 2012
III) wegetarianka od 2005

http://ochdearme.tumblr.com
http://www.bonjourdisko.blogspot.com - za³o¿y³am!
http://instagram.com/lilyhatesroses


29.09 - kosmetyki LUSH: peeling RUB RUB RUB, lotion Charity Pot, peeling do ust Bubblegum
bonjourdisko jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-30, 12:57   #4345
depesia
Rozeznanie
 
Avatar depesia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 548
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Znalaz³am dzi¶ w gazecie sposób uczesania w³osów. Ale nie on mnie zainteresowa³. Przyci±gn±³ mój wzrok kolor w³osów modelki. Po prostu cudo! Nie jest to typowy rudy, taki miedziany, z domieszk± br±zu (o ile dobrze mniemam) Mam ogromn± pro¶bê do Was, dziewczyny! Poszukujê farby zmywalnej (na ok.28 myæ) w takim odcieniu Czekam na Wasze propozycje! Z góry dziêki!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg CCF20110330_00000.jpg (186,1 KB, 86 za³adowañ)
__________________
I UK
depesia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-30, 13:17   #4346
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

depesia wszytsko zalezy od koloru wyjsciowego Twoich wlosow
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-30, 13:39   #4347
depesia
Rozeznanie
 
Avatar depesia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 548
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
depesia wszytsko zalezy od koloru wyjsciowego Twoich wlosow
ponad tydzieñ temu robi³am sobie ciemny blond z Casingu, a z racji, ¿e efekt nie by³ widoczny, to w ten poniedzia³ek zrobi³am orzech laskowy z Garniera mój naturalny kolor to w³a¶nie ciemny blond. po zrobieniu sobie 2 dni temu tego koloru - orzech laskowy, w³osy przy koñcach wydaj± siê byæ ciemniejsze, a u nasady w³osów miniamalna ró¿nica jest. Ale chodzi mi w³a¶nie o taki jaki jest na obrazku wy¿ej
__________________
I UK
depesia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-30, 14:09   #4348
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez depesia Poka¿ wiadomo¶æ
Znalaz³am dzi¶ w gazecie sposób uczesania w³osów. Ale nie on mnie zainteresowa³. Przyci±gn±³ mój wzrok kolor w³osów modelki. Po prostu cudo! Nie jest to typowy rudy, taki miedziany, z domieszk± br±zu (o ile dobrze mniemam) Mam ogromn± pro¶bê do Was, dziewczyny! Poszukujê farby zmywalnej (na ok.28 myæ) w takim odcieniu Czekam na Wasze propozycje! Z góry dziêki!
Na za³aczonym zdjêciu to raczej gra ¶wiat³a - szukaj odcieni z³oto-miedzianych z refleksem 3 i 4, np: 7.34 lub 8.34 - z mojego do¶wiadczenia wynika ¿e w³a¶nie 3 jako pierwszoplanowy refleks wpada bardzie w rudy br±z. (oczywi¶cie mowa o farbach profesjonalnych).
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-30, 14:39   #4349
Grej
Przyczajenie
 
Avatar Grej
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Poka¿ wiadomo¶æ
U¿ywa³y¶cie mo¿e L'Oreala w odcieniu Mango? Niestety w w±tku o tej farbie poznika³o wiêkszo¶æ zdjêæ i nie mogê sobie porównaæ odcieni za bardzo..
U¿ywa³am d³ugi czas tej farby, na pocz±tku kolor jest trochê czerwonawy, ale pó¼niej ju¿ siê wyp³ukuje i zostaje ¶liczny rudy (najmniej na moich ciemnoblond w³osach) W wcze¶niejszym po¶cie umie¶ci³am zdjêcie zafarbowanych w³osów t± farb± (by³ ju¿ do¶æ "sprany").
Grej jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-30, 17:30   #4350
depesia
Rozeznanie
 
Avatar depesia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 548
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Na za³aczonym zdjêciu to raczej gra ¶wiat³a - szukaj odcieni z³oto-miedzianych z refleksem 3 i 4, np: 7.34 lub 8.34 - z mojego do¶wiadczenia wynika ¿e w³a¶nie 3 jako pierwszoplanowy refleks wpada bardzie w rudy br±z. (oczywi¶cie mowa o farbach profesjonalnych).
Profesjonalnych czyli od fryzjera, tak? A fryzjer ma tylko kolory trwale? Powiem szczerze, ze pierwszy raz tak eksperymentuje z kolorkiem na glowie i nie znam sie na tych numerkach Moze polecicie jakis artykul tlumaczacy to? ^^ Zastanawiam sie nad pojsciem do fryzjera i poradzeniem sie co moglabym zrobic by uzyskac taki kolor szamponetka, bo farby trwale mnie nie interesuja
__________________
I UK

Edytowane przez depesia
Czas edycji: 2011-03-30 o 17:31
depesia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:12.